Strona 97 z 211 PierwszyPierwszy ... 47879596979899107147197 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,321 do 4,365 z 9457

Wątek: Apator Toruń 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4321
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Fajnie, ze Darcy bedzie. Tak jak chlopak ma nasrane pod kopula, to jednak mam do niego szacunek za lojalnosc. Nie wierze, zeby nie dostawal lepszych ofert, szczegolnie z 'tonacego' Gorzowa.

  2. Powrót do góry    #4322
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Mimo wszystko, zastanawiać może fakt, że informacja została opublikowana dzień po porażce Gorzowa we Wrocławiu, która praktycznie zamyka im drzwi do PO. Przypadek?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  3. Powrót do góry    #4323
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    I po tym jak Władek powiedział że Darcy im niepotrzebny

  4. Powrót do góry    #4324
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    I miał rację. Na cholerę Stali Ward w walce o utrzymanie? I bez niego sobie poradzą (o ile PUK i Zmarzlik zdrowi). A play offy i tak już uciekły w siną dal.
    Uważam, że to Wrocław powinien najbardziej żałować. Gdyby tak za najsłabszego seniora wskoczył im do składu Ward to byliby czarnym koniem rozgrywek ze sporymi szansami na majstra.

  5. Powrót do góry    #4325
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2009
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 30 w 15 postach
    "W ostatni piątek Klub otrzymał oficjalną informację, że list intencyjny/porozumienie pomiędzy D.Wardem a KS Toruń zostało podpisane."

    już przed meczem było wiadome i wynik Gorzowa prawdopodobnie nie miał wpływu...

    Może przekonało go zwycięstwo w Lesznie, które to skwitował: "Torun win in leszno ���� oh karwa"

  6. Powrót do góry    #4326
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez egica Zobacz posta
    "W ostatni piątek Klub otrzymał oficjalną informację, że list intencyjny/porozumienie pomiędzy D.Wardem a KS Toruń zostało podpisane."

    już przed meczem było wiadome i wynik Gorzowa prawdopodobnie nie miał wpływu...

    Może przekonało go zwycięstwo w Lesznie, które to skwitował: "Torun win in leszno ���� oh karwa"
    Znaczy co, Karwana wzywał?

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    nikt_ważny (01-06-2015)

  8. Powrót do góry    #4327
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,758
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Może w Premier League ?
    Zapraszamy do Glasgow.

    https://mobile.twitter.com/d_dublu_r...87859751460864
    #GetWellDarky

  9. Powrót do góry    #4328
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Grali, grali, przecież Darcy jeździł już w Premier dla Stars
    Nie grali tego, żebyś Ty Dariusza na banicję zsyłał O początkach w KL pamiętają wszyscy (sam emocjonowałem się jego pierwszymi biegami nagranymi suszarką do włosów, wrzucanymi na yt) ale przyznasz, że to troszkę inny etap jego kariery. A przecież prawie od samego początku przerastał PL o klasę

  10. Powrót do góry    #4329
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Wiadomka, tak napisałem, bo Holderowi to dało dobry boost
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Powrót do góry    #4330
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Apropo boost-a.
    Buszmen zsylal Holdera do PL,ten zaczyna jechac.
    W srode rozpoczelismy od plotki dyskusje
    o kontrakcie Warda,w piatek podpisuje.
    Przypadek?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-06-2015 o 17:44
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #4331
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    no to, że tak powiem: *****iście, ****a jego mać!

    i żeby na samych gwiazdkach nie skończyć odniosę się do meczu:

    1. tor- nudy. rozumiem że większa przyczepność to nasz większy skill na wyjazdach. inaczej tego wytłumaczyć nie potrafię, bo z toru wieje nudą.
    2. spikerka i volume- kolegę po czuprynie Kacpra jeszcze bym zniósł, ale to że nie idzie pogadać między biegami jest nieznośne.
    3. Dymek- kto to wymyślił? wiadomo, że on dla dzieciaków.... ale w tym kontekście Speedy go wczoraj aparycją miażdżył.
    4. Doyle/Miedziak- to po chemii. w zasadzie by trzeba Jasona opindolić, bo Miedziak był wczoraj (wciąż) zawodnikiem specjalnej troski i mógł brać to pod uwagę. natomiast jakoś tak dziwnie wychodzi, że Adi najpierw miał kosę z Wiechem, potem się nie dogadywał z Ryanem, potem chu wie z kim, a wczoraj zyskał nowego przyjaciela. pierwszy bieg jeszcze jako tako ogarniam, ale że w drugim starcie postanowił pokazać Jasonowi że go zamknie, a ten się nie dał... g mnie obchodzi co kto i komu. 2x z 3:3 zrobili nam 2:4 i wladcy wszedł typ.
    5. sam Jason- zmieniam zdanie. Ward za niego, a Holder zostaje bo tak i wuj. Motoarena zawsze była i jest dla mnie papierkiem lakmusowym w kwestii weryfikacji talentów. Jason mimo że szybki i wozi punkty to odstaje wyraźnie od Griszy i Darka we wrażeniach artystycznych. widać że chłopak nie ma problemów sprzętowych, ale pomysłu brakuje. natomiast skoro drewnialdo w Tarnowie potrafi zamiatać ligą, to i nie wykluczam że Jason będzie skuteczny na wyjazdach, patrz: Leszno. Grisza to jednak inna liga.
    6. bardzo fajnie Buczek. pod rozwagę w kontekście atmosfery w przyszłym sezonie.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Arczi (01-06-2015), kingpin (01-06-2015)

  14. Powrót do góry    #4332
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Apropo boost-a.
    Buszmen zsylal Holdera do PL,ten zaczyna jechac.
    W srode rozpoczelismy od plotki dyskusje
    o kontrakcie Warda,w piatek podpisuje.
    Przypadek?
    Bo Buszmen, wbrew temu co czasami gada to taka "ukryta opcja toruńska"...

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pawel_KST za jego przydatny post!

    kingpin (01-06-2015), lego (01-06-2015)

  16. Powrót do góry    #4333
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez ŻużlowyKibic Zobacz posta
    A w ogóle jak to z tą Elaną było? Czy to prawda że dostali się na stadion jeszcze przed formalnym otwarcie bram, niejako wprowadzeni przez policję i ochronę, byleby nie stali na zewnątrz wśród kibiców żużlowych? bo i takie wersje już po forach gazetowych krążą? że też im się bilety chciało kupować dla takiej prowokacji..

    wiem ze teraz wazniejsze sprawa ze jest Ward, ale to tez trzeba wyjasnic
    Nie to forum, ale trudno.
    Dokladnie tak "koledzy" zostali wpuszczeni duzo szybciej na stadion, i odziwo dobrze pilnowani. Z tego co wiem to nie byli chlopacy z Torunia tylko jak ktos sie orientuje w realiach to FC Widzewa z Grudziadza, ktirzy maja blisko do Elany. Miki i lego bylem na stadionie i nie kierowalem mlynem bo sie tym nie zajmuje. Powiedzcie co te dzieciaki mialy zrobic, a nawet co ja mialem zrobic? Nie bede ukrywac, ze jestesmy w czarnej dup.., Ktos z GKM pytak dlaczego nie bylo flag, nie bylo nie dlatego ze ktos zabronil wniesc(chociaz ochrona sporo przeszkadza), ale nie bylo bo od stycznia tego roku nie ma czegos takiego jak chuligani Apatora.
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  17. Powrót do góry    #4334
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Wszystkie flagi byly w posiadaniu chuliganow?
    Co sie stalo z dobrobytem po Net Fansach?
    Nic po nich nie zostalo?
    Pamietam jakies sektorowki,flagi.

    Jak przy sektorowkach jestesmy,co sie stalo z ta ogromna,ktora zakrywala dwa sektory?
    Duma Pomorza czy cos w ten desen.

    ps.
    Kuswa Kusy,
    oddawaj moje piniendze!
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-06-2015 o 18:51
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #4335
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    NF ma swoje flagi, nawet maja w posiadaniu flage szyta przeze mnie i innego kolege chyba w 2005r, flagi sektorowki powinny byc na stanie
    na ta chwile bez znaczenia czyje sa te flagi, bo Nas nie ma
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  19. Powrót do góry    #4336
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    NF ma swoje flagi, nawet maja w posiadaniu flage szyta przeze mnie i innego kolege chyba w 2005r, flagi sektorowki powinny byc na stanie
    na ta chwile bez znaczenia czyje sa te flagi, bo Nas nie ma
    pacz, a klub jest. czyli on to nie Wy? bardziej poważnie- RK Was (Waszym zdaniem) tępił i ignorował przez parę lat, Termos ogarnął temat zanim się zaczął... ciekawe. czyżby brak wspólnego wroga (ów) przestał Was jednoczyć?

    nawiązując jeszcze do mojej punktacji:
    7. osoba projektująca parking przed MA powinna dostać nobla. ktoś ogarnia czemu nie rozdzielono ruchu pieszego i kołowego? czemu parkingu nie ma za MA a jest przed? sam się nad tym zastanawiam od ładnych paru lat...
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Morciasz (02-06-2015)

  21. Powrót do góry    #4337
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Ok, dzięki za info swoją drogą: dziwnie to trochę wyglądało, gdy jeden jedyny raz niemalże cały stadion zaczął robić wczoraj szkocję zaczętą przez tego Dymka czy jak mu tam, a w tym samym czasie młyn śpiewał i klaskał coś całkowicie innego. Wiem, wiem, stefan nie jest osobą prowadzącą doping, ale skoro już temat młyna się pojawił to o tym wspomnę bo była szansa żeby cały stadion bawił się w jednakowy sposób

  22. Powrót do góry    #4338
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    energo, do 2012 bylo poprawnie. Ze stepniem roznie sie ukladalo raz lepiej raz gorzej. Uwazam ze mlyn 2012 byl jeden z lepszych jakie byly w calej histori Apatora. Z nowym prezesem byly rozmowy. Po kibolsku powiem nie ma kosy Na to jak jest zlozylo sie wiele czynnikow.

    co do tej szkocji to nie to ze mielismy wywalone na to. Prowadzony byl swoj doping i tak wyszlo. Naprawde czysty przypadek, nie dzialanie celowe.
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  23. Powrót do góry    #4339
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Stefan,rozumiem że to co teraz jest to gimnazjum i brakuje mi dopingu z poprzednich lat,akcji z sektorówkami itp próbujecie wogóle to jakoś reaktywować?ktoš kieruje tam dopingiem?i czy naprawdę pierwsze słowa dopingu muszą być w stylu Grudziądz co?ty......... Resztę znasz....i tym podobne?czy żeby był mocny doping muszą być huligani? Nie ma kto tymi dzieciakami pokierować tak žeby pobudzić stadion? Kurczę 15 tys na stadionie i martwa cisza??? No nie,zapomniałem że głosniki ryczały aż uszy pękały...

  24. Powrót do góry    #4340
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Morciasz:
    http://kartofliska.pl/
    stąd masz infa o Elanie?


    Stefan:
    to podsyłam kandydaturę gniazdowego, "A" już jest:
    https://www.youtube.com/watch?v=tRsfOGJ5lZg
    Ostatnio edytowane przez energo ; 01-06-2015 o 21:14
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  25. Powrót do góry    #4341
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Na szczęście Coventry zaliczone bez większych przygód dla zawodników Apatora. Chris naprawdę fajnie tam się zmieścił po zewnętrznej w pierwszym biegu. Kibice w Premier League już pewnie zacierają ręce ; ]

  26. Powrót do góry    #4342
    Użytkownik Awatar mariusz291
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Jakiś czas temu stefan zapowiedział, że z wiadomej przyczyny nie przyjdą na stadion, to napisałem, że szybko nie odbudują ruchu kibicowskiego. Niestety, miałem rację, chociaż nie wiem, czy wtedy trafiłem z przyczyną. Cicha zemsta TG?

  27. Powrót do góry    #4343
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    No,panowie a co sądzicie o cenach na SEC.http://www.torun.pl/pl/sec-challenge-na-motoarenie
    Te zawody nie mają racji bytu w Toruniu. U nas wybredny kibic chodzi na ligę oraz na Grand Prix. Frekwencja na Speedway Best Pairs w tym roku zaskoczyła również (wiadomo głód speedwaya- pierwsze zawody), ale odbiła się za chwilę na pierwszym meczu ligowym.
    Bilety na te eliminacje w cenie absolutnie zaporowej. Czasu na rozreklamowanie imprezy bardzo mało, stąd wiemy o niej ja, Ty Steve oraz może jeszcze kilkaset osób. Stawka przypomina zawody Pucharu MACEC i nawet nie bardzo wiadomo, komu by tu kibicować. Naszemu Ruskowi czy Polakowi Jędrzejakowi.
    Przypuszczam, że 800 kibiców na trybunach w piątek to max.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 01-06-2015 o 23:45

  28. Powrót do góry    #4344
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    W cenie zaporowej? To po ile mają być, po 5 zł?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Powrót do góry    #4345
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Tak jak na meczu z Gdańskiem, po 10 złotych, inaczej sobie tego nie wyobrażam. Nie mam pojęcia dlaczego klub się zgodził na organizację tego typu imprezy w tym samym miesiącu co toruński SEC i w zbliżonych cenach biletów. Jeszcze niektórzy gotowi pomyśleć, że to jest główna runda, a nie jakiś challenge, ze względu na zbieżność nazw. Ba, nawet obsada wiarygodna.
    Może chodzi o transakcję, w której Miedziak dostaje stałą dziką kartę, a klub organizuje nierentowny turniej.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  30. Powrót do góry    #4346
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Skad pomysl ,ze to klub organizuje te zawody.
    Z tego co mi wiadomo,z SEC akurat KS Torun nie ma zbyt wiele wspolnego.
    Organizatorem w tym przypadku jest OSM.
    Co prawda nie wiem jak to wyglada z eliminacjami,czy organizacja dalej
    zajmuje sie OSM a tylko miejsce wyznacza federacja,czy moze
    chetne kluby aby zorganizowac taki Challenge sami dogaduja sie z FIM.

    ps.
    Faktycznie klub.
    Byc moze dogadali sie z OSM lub FIM ,ze na tej imprezie nie straca,obojetnie jaka by byla frekwencja.
    Takie porozumienie mialo juz chyba miejsce w sprawie tegorocznej ogranizacji LM w Gorzowie.
    Terminski umie liczyc,wiec watpie aby zgodzil sie na takie ryzyko bez zadnego zabezpieczenia.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/52...rii-eliminacji
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-06-2015 o 06:11
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #4347
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    6. bardzo fajnie Buczek. pod rozwagę w kontekście atmosfery w przyszłym sezonie.
    ostatnio coraz częściej słyszę tę propozycję. Moim zdaniem całkiem ciekawa. Pytanie czy Buczek będzie chciał (pewnie tak) i o ile jest droższy od Gomólskiego?
    Tylko, że młyn znów nam się obrazi i sobie pójdzie
    Frekwencja na meczu z Grudziądzem imponująca więc może jednak ktoś zauważy, że mecze o 17:00 dają znacznie większe możliwości niż o 19:00 ale wiem, że nie klub o tym decyduje. Szkoda.

    A co do piątku: ja tam się cieszę na dodatkowe zawody w Toruniu, cenę biletu też przełknę. Może przy okazji jakieś wspólne piwko przed zawodami?

    Darek zostaje póki co i to jest dopiero wspaniała wiadomość, co nie mhsol?

  32. Powrót do góry    #4348
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    W cenie zaporowej? To po ile mają być, po 5 zł?
    W tej sprawie akurat szanuję zdanie tych, którzy mają realne szanse pójść na stadion.
    Niech będą po dyszce, inaczej czekają nas pustki.
    !Adrian walcz!

  33. Powrót do góry    #4349
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Te zawody nie mają racji bytu w Toruniu. U nas wybredny kibic chodzi na ligę oraz na Grand Prix. Frekwencja na Speedway Best Pairs w tym roku zaskoczyła również (wiadomo głód speedwaya- pierwsze zawody), ale odbiła się za chwilę na pierwszym meczu ligowym.
    Bilety na te eliminacje w cenie absolutnie zaporowej. Czasu na rozreklamowanie imprezy bardzo mało, stąd wiemy o niej ja, Ty Steve oraz może jeszcze kilkaset osób. Stawka przypomina zawody Pucharu MACEC i nawet nie bardzo wiadomo, komu by tu kibicować. Naszemu Ruskowi czy Polakowi Jędrzejakowi.
    Przypuszczam, że 800 kibiców na trybunach w piątek to max.
    Oj Penhall znów marudzisz.

    Oczywistym jest, ze te zawody organizuje OSM w Toruniu, bo po prostu, żeby tegoroczny cykl SEC miał jakikolwiek sens muszą odbyć się eliminacje. To opcja awaryjna i tyle. Ktoś do tego dopłaci. Kto? nie wiem, bo nie interesuję się tym serialem zbytnio. Być może sponsorzy, może miasto, a może kto inny. Byle by nie był to klub.
    Ceny są takie, że jak łatwo się domyśleć nikt nie liczy na zarobek. Na zasadzie: kto ma przyjść to i tak przyjdzie.
    Dodatkowo termin jest bardzo zły, środek długiego czerwcowego weekendu.

    Obsada nie jest zła, nie przesadzaj z porównywaniem tego do zawodów, w których jeżdżą amatorzy z Bułgarii i Rumunii.
    Bracia Łagutowie, bracia Pawliccy to już mnie zachęca do zaliczenia tych zawodów, choć tak naprawdę mam cichą nadzieję, że pojedzie reprezentant gospodarzy Aleksander Conda. Dla mnie on jest największym magnesem i piszę to poważnie, bo jeszcze go w akcji nie widziałem.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  34. Powrót do góry    #4350
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Darek zostaje póki co i to jest dopiero wspaniała wiadomość, co nie mhsol?
    Po pierwsze, to cieszę się, że w końcu typowałeś
    Po drugie - jeśli idzie o Darka to nie do końca jestem zadowolony. Lepiej byłoby żeby był w składzie i jeździł.

  35. Powrót do góry    #4351
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Przypomnij Howiemu,ze w czwartek tez jest kolejka do typowania.

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Morciasz (02-06-2015), mhsol (02-06-2015)

  37. Powrót do góry    #4352
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Po pierwsze, to cieszę się, że w końcu typowałeś
    Po drugie - jeśli idzie o Darka to nie do końca jestem zadowolony. Lepiej byłoby żeby był w składzie i jeździł.

    Myślę że Darek jakoś na przemian z innymi seniorami będzie startował bo chyba nikt nie wierzy w to, że tak kocha Toruń że z nami podpisze i ani razu nie wystąpi.
    Choć mysląc o Dariuszu w następnych latach nie mieliśmy wyjścia musieliśmy podpisać.

    Ps

    To może zacznijmy dyskusję kto w składzie na przyszły rok
    Ostatnio edytowane przez koot ; 02-06-2015 o 13:00

  38. Powrót do góry    #4353
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    To może zacznijmy dyskusję kto w składzie na przyszły rok
    Ward musi być!

  39. Powrót do góry    #4354
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez ŻużlowyKibic Zobacz posta
    Ward musi być!
    Czy w przyszłym sezonie będzie zdjęty "freeze" na zmiany w przepisach?! Jeśli tak, to ciężko mi kontekście ewentualnych zmian zaproponowanych przez naszych wspaniałomyślnych rządzących i miłościwie nam panujących, przewidzieć jaki skład powinien być.
    Jeśli będzie KSM, to chyba Dario będzie miał 6.5?
    Jeśli zostanie zachowane status quo, to także o nim myślał bym wpiewszej kolejności spośród obco...
    !Adrian walcz!

  40. Powrót do góry    #4355
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    W tej sprawie akurat szanuję zdanie tych, którzy mają realne szanse pójść na stadion.
    Niech będą po dyszce, inaczej czekają nas pustki.
    Akurat na te zawody może pójdę
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Powrót do góry    #4356
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Akurat na te zawody może pójdę
    Czy brak ich w TV to główny powód ? .
    !Adrian walcz!

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    lego (02-06-2015)

  43. Powrót do góry    #4357
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie.

    Tymczasem dziś w Szwecji (ale chyba znów nie na antenie Eurosportu ) pojedynek Dackarny ze Smederną. Paweł z 7ki będzie kluczowym zawodnikiem gości.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Powrót do góry    #4358
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Jeśli będzie KSM, to chyba Dario będzie miał 6.5?
    Raczej 9,0 czy tam 9,5 (zapomniałem już ile dokładnie wynosił KSM dla zawodnika z SGP, który sezon wcześniej był nieklasyfikowany).

  45. Powrót do góry    #4359
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Raczej 9,0 czy tam 9,5 (zapomniałem już ile dokładnie wynosił KSM dla zawodnika z SGP, który sezon wcześniej był nieklasyfikowany).
    A na jakiej podstawie Ward ma znaleźć się w SGP w przyszłym sezonie, bo nie nadążam?
    !Adrian walcz!

  46. Powrót do góry    #4360
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    No to po co ja mam Ci wyjaśniać jak i tak nie nadążasz ; ] Dla mnie to jest naturalne, że Ward dostanie stałego dzikusa na sezon 2016 no chyba, że po powrocie będzie jakoś niemiłosiernie cieniował.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (02-06-2015)

  48. Powrót do góry    #4361
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    No to po co ja mam Ci wyjaśniać jak i tak nie nadążasz ; ] Dla mnie to jest naturalne, że Ward dostanie stałego dzikusa na sezon 2016 no chyba, że po powrocie będzie jakoś niemiłosiernie cieniował.
    Albo, że ktoś przykładnie weźmie pod uwagę to, iż zawodnik po takiej wpadce alkoholowej nie powinien być promiowany Stała Dziką Kartą w SGP.
    Nie jest to dla mnie wcale takie nieprawdopodobne.
    !Adrian walcz!

  49. Powrót do góry    #4362
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta

    Tymczasem dziś w Szwecji (ale chyba znów nie na antenie Eurosportu ) pojedynek Dackarny ze Smederną. Paweł z 7ki będzie kluczowym zawodnikiem gości.
    Plan jest taki, że Pawełka i Griszę zobaczymy dziś na antenie Eurosport 2.

    Oczywiście wczorajszy news o Darcym to wspaniała rzecz. Miałem taką nadzieję, że Jacek doprowadzi sprawę do pomyślnego końca i nie będzie przy tym robił zamieszania w mediach. To facet, który się na takich sprawach zna, jak mało kto. A Darcy, to dla mnie najlepszy zawodnik świata i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej

    Ale tak a'propos tego młodzieńca... używa ktoś z Was Snapchata, czy tu same stare ramole i nie korzystacie z takich wynalazków? W każdym razie, jeśli ktoś to ma i podgląda tam Darka, to się mógł dziś mocno zdziwić. Ja w każdym razie nic już dziś nie przełknę. I on chyba jednak jeszcze nie wydoroślał, albo tam w Australii to mocno inna kultura .

    40-41 punktów w dobrym stylu w Tarnowie w pełni mnie zadowoli .

  50. Powrót do góry    #4363
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Coś szerzej w tym temacie innej kultury? Obrazowy opis?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  51. Powrót do góry    #4364
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Albo, że ktoś przykładnie weźmie pod uwagę to, iż zawodnik po takiej wpadce alkoholowej nie powinien być promiowany Stała Dziką Kartą w SGP.
    Nie jest to dla mnie wcale takie nieprawdopodobne.
    Przez swoją wpadkę stracił szansę na walkę o medale IMŚ w sezonach 2014 i 2015. To chyba wystarczająca kara. Inna sprawa, że w porównaniu z takim Dudkiem to okres zawieszenia Warda przebiega wręcz wzorcowo. Poza tym Darcy'ego w Grand Prix chcą oglądać kibice i to nie tylko ci z Polski. A moim zdaniem, wobec braku ambicji u Sajfutdinova czy G.Laguty, BSI nie może sobie pozwolić na to, żeby trzymać w poczekalni takich żużlowców jak Ward czy Kildemand. To wszystko (plus fakt, że Ward jest żużlowcem Monstera) pozwala mi z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że jeśli tylko Kangur będzie podobnie skuteczny co przed banicją to stały dzikus dla niego powinien być formalnością.

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    kingpin (02-06-2015), pawel_KST (02-06-2015)

  53. Powrót do góry    #4365
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Coś szerzej w tym temacie innej kultury? Obrazowy opis?
    Ok, po protestach wycofał się z tego . Zamieścił tam zdjęcie w wersji Adama. Bez jakiegokolwiek ostrzeżenia! Swoją drogą, dzięki Snapowi można dość mocno wejść w prywatne życie i zwyczaje celebrytów, np: Darka. Pudelek i Przegląd Sportowy jest o całe okrążenie z tyłu...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •