Strona 44 z 211 PierwszyPierwszy ... 3442434445465494144 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,936 do 1,980 z 9457

Wątek: Apator Toruń 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1936
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Z perspektywy zachodniego żużlowca, takie niańczenie to jest jakieś science-fiction.
    Tam u was w Toruniu badzo lubilem teksty bodajze Lewandowskiego w TZ jesli nic nie pomylilem. Na miejscowych nie narzekal na obco psy wieszal. np na Iversena w 2006 nie zapomne tego cytatu: dunczyk swoja jazda obraza i kpi z torunskich kibicow.

    nie ma co sie dziwic gdy kibice obstaja za miejscowymi. gorzej jak pismak tworzy emocjonalno-fanatyczne wywody. a pelno podobnego dziadostwa.

    zeby bylo w bieżącym temacie. w czasach chwaly Zabika pisalem w tekstach ze to przereklamowany zawodnik. tytul imsj wyrzadzil mu wiecej szkody niz pozytku. bylem tego pewien gdy go obserwowalem w parkingu w toruniu nazajutrz po zdobyciu tego tytulu.

  2. Powrót do góry    #1937
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,140
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No bo nie ma, ale wyraźnie zaznaczyłem, że są tacy którzy nie potrafią płynnie jeździć na motocyklu i niestety Karol Ząbik się do nich zalicza. Kontuje takie jak Holdera są przypadkowe, ale upadki w stylu THJ, czy Ząbika - spowodowane stylem jazdy, bardzo siłowym, na granicy i brakach techniki - to jest inna kwestia. Ambicje Ząbika zawsze były wyższe niż umiejętności. Czasami dawało to wyniki, ale i przełożyło się na kontuzje.
    Bez przesady.Pisac,ze nie potrafil plynnie pokonywac lukow to spore naduzycie.
    Technicznie tez nie byl takim drewnem.

    Praktycznie debiutancki sezon Karola w Ekstralidze:
    https://www.youtube.com/watch?v=kblc-XccbK0

    https://www.youtube.com/watch?v=vBar4NAI9sc


    https://www.youtube.com/watch?v=ww8AsQSDVHY




    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-01-2015 o 18:26
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #1938
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No nie wiem, czy nadużycie. Taka jest moja ocena. Opóźnianie wejść w łuk i walka o utrzymanie maszyny. Wiele razy się udawało, ale nie zawsze. Nie napisałem nigdzie, że to drewniana jazda, a że siłowa i ryzykowna (może i nawet desperacka). Przecież to widać nawet dziś, że to nie jest pewna, uporządkowana jazda.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 27-01-2015 o 18:32

  4. Powrót do góry    #1939
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,140
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    O dzis nie rozmawiamy.
    Wiadomo,ze kontuzje odcisnely na nim pietno i to spore.
    Nie bez powodu oddelegowali go z Anglii na urlop zdrowotny.

    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Moim zdaniem Toruń 2015 nie jest słabszy od 2014. Co Wy na to? Bo Wasi to próbują sobie zdjąć presję, ale moim zdaniem to tak na pokaz.
    Ciezko powiedziec czy sa slabsi.Duzo zalezy od decyzji w sprawie Warda i postawy Gomolskiego.
    Na papierze,biorac pod uwage jazde Darcego od poczatku sezonu na slabszych nie wygladamy.
    Natomiast presja mniejsza bedzie,to oczywiste.
    Nie ma dwoch glosnych nazwisk czyli Emila i Golloba.Ciezko nas przez to w tym roku nazwac dream teamem.
    W zeszlym roku z tego powodu kazdy "patrzyl nam na rece".
    Mamy tez czyste konto na starcie,wiec zawodnikom bedzie sie mimo wszystko jezdzilo bez wielkiej presji w kazdym meczu.
    Nie oznacza to ,ze bedziemy jechac na luzie.Co to to nie.
    Nie po to zbudowali silna druzyne aby zadowolic sie samym wejsciem do PO.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-01-2015 o 18:46
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #1940
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No ale techniki przez kontuzje nie stracił.
    Żeby było jasne, nie twierdzę, że to ogórek i beztalencie, ale przynajmniej w mojej ocenie nie był to tak duży talent, jakim go widziano. I to było spore przeszacowanie (wg mnie), które negatywnie odbiło się na tej karierze. Ząbik robił te wyniki w juniorach, robił punkty - ale jak wspomniałem, to było w dużej mierze na sprzęcie i odwadze. Gdyby od początku zachowywać zdrowe proporcje co do możliwości i jazdy KZ, to pewnie dziś jeździłby na poziomie gdzieś pomiędzy I ligą i Ekstraligą. I to jest jedno.

    Natomiast drugie, to że wszelkie zarzuty stawiane Gajewskiemu w tej materii uważam za całkowicie absurdalne. Co innego, gdyby w innych rozgrywkach/ligach, Ząbik błyszczał formą, ale wiemy przecież, że tak nie było. To co, miał odstawić nieźle dysponowanego, lepszego w tym roku Kościechę, bo nie ma tak "boskiego" nazwiska? Kierował się interesem drużyny i kryteriami sportowymi. Wszystko.

    Z mojej strony ten temat wyczerpany.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 27-01-2015 o 18:42

  6. Powrót do góry    #1941
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Buszmen
    No to ma wspólnego, że Ząbik nigdy nie był realnie najlepszym juniorem świata. Poza wszystkim - startował też w wybitnie nędznych światowo i w Polsce rocznikach.
    Kasprzak, Kolodziej, Rempala, Miskowiak, Swiderski.. .to pierwsze nazwiska juniorow, ktore mi przychodza na mysl jako rywale w kategorii juniorskiej dla Karola. Miedzinskiego nie licze. A Buczek tez zdaje sie byl wtedy godnym rywalem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #1942
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Tam u was w Toruniu badzo lubilem teksty bodajze Lewandowskiego w TZ jesli nic nie pomylilem. Na miejscowych nie narzekal na obco psy wieszal. np na Iversena w 2006 nie zapomne tego cytatu: dunczyk swoja jazda obraza i kpi z torunskich kibicow.

    nie ma co sie dziwic gdy kibice obstaja za miejscowymi. gorzej jak pismak tworzy emocjonalno-fanatyczne wywody. a pelno podobnego dziadostwa.

    zeby bylo w bieżącym temacie. w czasach chwaly Zabika pisalem w tekstach ze to przereklamowany zawodnik. tytul imsj wyrzadzil mu wiecej szkody niz pozytku. bylem tego pewien gdy go obserwowalem w parkingu w toruniu nazajutrz po zdobyciu tego tytulu.
    Możesz rozwinąć? Pajacował czy co robił?
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  8. Powrót do góry    #1943
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No OK - ale Kasprzak i Kołodziej są 2 lata starsi i mam na myśli okres, kiedy Hlib i Ząbik mieli po 20-21 lat, a nie cały okres juniorki. Resztą nazwisk - sam sobie odpowiedziałeś. To nie były roczniki mogące zwojować świat, a i na świecie było kiepsko, bo kto z tych roczników zaistniał w żużlu?

    Z młodszych już jak najbardziej.

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Dru%C5%...u%C5%BClu_2007

    Zobacz skład Polski...
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 27-01-2015 o 18:57

  9. Powrót do góry    #1944
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,140
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta

    Natomiast drugie, to że wszelkie zarzuty stawiane Gajewskiemu w tej materii uważam za całkowicie absurdalne. Co innego, gdyby w innych rozgrywkach/ligach, Ząbik błyszczał formą, ale wiemy przecież, że tak nie było. To co, miał odstawić nieźle dysponowanego, lepszego w tym roku Kościechę, bo nie ma tak "boskiego" nazwiska? Kierował się interesem drużyny i kryteriami sportowymi. Wszystko.
    Oj, ten Zabik to jednak na odcisk nadepnal co?

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Kierował się interesem drużyny i kryteriami sportowymi. Wszystko.
    To podobnie jak w sprawie Warda a Dobruc w sprawie Jonssona.
    Wszystko.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #1945
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie, nie nadepnął. Nic nie mam do Ząbika, ale po prostu nie "kupuję" jego kultu. No wyjaśnij mi merytorycznie dlaczego miał jeździć w 2008? Na takiej zasadzie, jak dopominałeś się Kusa za MJJ w 2011?

    1. W sprawie Warda już ci napisałem. To było ugięcie się pod presją, decyzja wbrew sobie - oczywisty błąd, zresztą z opłakanym skutkiem. Co więcej - myślę, że Gajewski nie pozwoliłby sobie na taką głupotę, gdyby nie był pogodzony ze swoim odejściem.
    2. Tak - tak jak Dobrucki. Tylko, że Gajewski wygrał DMP, a Dobrucki przegrał mecz. Dlatego jeden powinien być nagrodzony premią, a drugi wypowiedzeniem (zwłaszcza, że w odróżnieniu od 2008, gdzie decyzja była oczywista, tutaj była mocno enigmatyczna).
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 27-01-2015 o 19:05

  11. Powrót do góry    #1946
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,140
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Nadepnal ,nadepnal.
    "Zloty chlopiec" "Jezdzil za nazwisko","boskie nazwisko".
    Przeciez wystarczy Karol lub Zabik.

    Nie wiem tez o jakim kulcie piszesz.
    To ,ze Karol mial wiekszy talent od Kostka i Miedziaka to chyba oczywiste.
    Dlaczego mial go wystawiac w 2008 roku?
    Kto powiedzial ,ze mial go wystawiac?
    Moze chodzi po prostu o zwykla uczciwa rywalizacje?
    Skoro po 1 kolejce wylecial Zabik jako najslabsze ogniwo,podobna zasada powinna obowiazywac
    przynajmniej w 3 -4 kolejnych meczach.Tak sie jednak nie stalo.

    MJJ mial skopany srodek sezonu.
    Wtedy pisalem,zeby dac szanse Kusowi,bo Czech na MA potrafil jezdzic.
    Nigdy nie uwazalem Kusa za lepszego jezdzca.
    Na szczescie Gajes nie ugial sie pod presja i MJJ-a nie odsunal od skladu
    po jednym slabym wystepie,choc tych slabych bylo kika pod rzad.
    Szkoda,ze nie zawsze byl taki wspanialomyslny.

    Gajes wygral lige? Owszem,ale udzial w zlocie Kostka byl mizerny.
    To znaczy RZ mial dobra,w PO byl kiepski.
    Zabika nie ma jak ocenic.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-01-2015 o 19:42
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #1947
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Rywalizacja była uczciwa i Karol ją przegrał. Potrafisz przyjąć to do wiadomości? Nie piszę, że "jeździł na nazwisko", tylko że niektórzy by chyba tego chcieli, by tak było

  13. Powrót do góry    #1948
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,140
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Na jakiej podstawie twierdzisz ,ze przegral rywalizacje?
    Na podstawie meczu z Rzeszowem?

    Potrafisz przyjac do wiadomosci,ze Zabik to nie tylko nazwisko ale rowniez osiagniecia o ktorych taki Kostek mogl tylko pomarzyc?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-01-2015 o 19:51
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #1949
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Panowie czy w świetle ostatnich "wymyśleń"Cieślaka o podaniu kolejnych nazwisk zawodników do kadry na lutowe zgrupowanie (Miedziński)nie uważacie,że tj za dużo jak na jedną drużynę.Reprezentują swoje kraje Australijczycy,Rosjanin,teraz jeszcze wszyscy z krajowego składu.

  15. Powrót do góry    #1950
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No OK - ale Kasprzak i Kołodziej są 2 lata starsi i mam na myśli okres, kiedy Hlib i Ząbik mieli po 20-21 lat, a nie cały okres juniorki. Resztą nazwisk - sam sobie odpowiedziałeś. To nie były roczniki mogące zwojować świat, a i na świecie było kiepsko, bo kto z tych roczników zaistniał w żużlu?

    Z młodszych już jak najbardziej.

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Dru%C5%...u%C5%BClu_2007

    Zobacz skład Polski...
    ok, rozumiem juz o co ci chodzi. Ale sam zauwaz, ze oprocz smiesznego skladu Polski to juz w AUS byl Holder a w Rosji Emil... wiec na arenie miedzynarodowej dwa bardzo mocne nazwiska.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #1951
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No i obaj zlali KZ i resztę chłopaków z Polski w IMŚJ w Polsce, jak pionków. Na "ukochanym" torze Karola Ząbika. Właśnie o tym pisze, kiedy pojawiła się konkurencja - te roczniki przestały się liczyć. Sorry, ale w 2006, kiedy Ząbik był IMŚJ, to brąz zrobił Hefenbrock, Miesiąc był 5.

    Ok, Kingpin, czyli Ząbik miał jeździć w 2008 za "osiągnięcia", czyli za nazwisko? Nie wiem, czy ty masz tak słabą pamięć, czy co - ale jeśli tak jest, to przypominam ci, że Karol nie prezentował w tym sezonie nic. I był obiektywnie słabszy. Kościecha doskonale wywiązywał się ze swojej roboty drugiej linii. Gdyby pod wynikami, jazdą i formą Ząbika z 2008 zapisać "Alan Marcinkowski" to nikt by nie miał o nic pretensji, dlatego pisze o "jeździe za nazwisko" i "złotym dziecku", bo tak też Karol jest traktowany przez takich "obrońców krzyża" jak ty. Poza tym, do cholery - zespół osiągnął wielki sukces, do którego od tego czasu nie nawiązaliśmy. Ale i tak źle, bo Karol nie jeździł?

    To ,ze Karol mial wiekszy talent od Kostka i Miedziaka to chyba oczywiste.
    Nie wiem, czy takie oczywiste. Raczej wątpliwe. W kwestii Miedziaka - wręcz śmieszne stwierdzenie, kompletnie bezpodstawne.
    Obaj osiągali podobne sukcesy w wieku juniorskim. Ok, Ząbik zrobił tego IMŚJ, ale Miedziak wygrał RZ IMŚJ (w dużo mocniejszej stawce). Czyli w zasadzie podobnie. Ale nie wiem, czy Karol miał taki super talent, skoro w którymś momencie przestał robić postępy? Co on takiego ulepszał w swojej jeździe, rokrocznie, by mówić że ma smykałkę, łapie to i owo? Bazował na sprzęcie i od tego zależała jego forma. Trudno zauważyć jakiś element jazdy, który był poprawiany. Porównaj jazdę Ząbika do jazdy Przedpełskiego. Nie widzisz różnicy? Paweł płynie po torze, Ząbik się szarpał.

    Miedziński miał wiele kryzysów w swojej karierze - ale potrafił się z nich wydostać. Ząbik, kiedy stracił pewne juniorskie miejsce w składzie - przestał się liczyć.

    On wyszedł ze szkółki jako gotowy produkt, doskonale wyposażony sprzętowo i finansowo - i tym bił rówieśników. Kościecha tego nie miał i rozwijał się wolniej, ale czy Kościecha ze swoich top sezonów (w Gdańsku) był słabszy niż Ząbik w top formie? Czy Piaszczyński miał więcej talentu niż Jamróg? Chyba nie bardzo, a porównanie ich w wieku 17 lat wypada dla Jamroga porażająco.

    Jakby jedyną miarą talentu była dyspozycja w wieku juniorskim, to można by przyjąć, że Risager ma większy talent do żużla niż Iversen. Klindt to też super talent? Kto go zmarnował?

    Z mojej strony EOT. Nie ma co odgrzewać tego kotleta, tylko jeżeli ktoś ma pretensje do Gajewskiego, że zrobił DMP w 2008, to moim zdaniem coś tu nie gra. Miał swoją wizję, konsekwentnie ją realizował, zdobył tytuł, więc WTF ?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 27-01-2015 o 22:59

  17. Powrót do góry    #1952
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Panowie, nie włączam się, bo będę nieobiektywny w tym temacie ale dzięki za treściwą dyskusję, wreszcie coś co miło się czytało (choć z wieloma argumentami się nie zgadzam).
    A przy okazji, to, że komuś podobała się jazda Karola na torze i doceniał jego poświęcenie nie oznacza jeszcze KULTU Ząbika! Mam nadzieję, że przejaskrawiasz dla podniesienia emocji w dyskusji

  18. Powrót do góry    #1953
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,140
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Buszmen,
    zle interpretujesz to o co napisalem.Dodatkowo udanie tu mariuszujesz segerujac cos czego nie napisalem.
    Baw sie tak dalej ale myslalem ,ze oszczedzisz nam takiej konwencji.


    Pisales,ze Karol przegral walke o sklad w sportowy sposob.
    Na czym polegala ta sportowa walka?
    Nie zauwazylem takowej.Zauwazylem tylko,ze
    ta walka o sklad polegala na widzimisie Gajewskiego.
    Pisales,ze bronia go wyniki i ja sie z tym zgadzam i
    nie ,nie mam pretensji o DMP.
    Wolalbym jednak aby dal ta jedna,dwie szanse wiecej
    Zabikowi.
    Nie wiem,moze jakis dziwny jestem,ale uwazam ,ze tym co
    wczesniej pokazywal na torze na taka szanse zasluzyl.
    Czy to tak wiele?
    Co by sie stalo gdyby po meczu z Wroclawiem odpoczal Miedziak,ktory byl tam
    najslabszym ogniwem?Przeciez z Falubazem bysmy nie przegrali.
    Skad wiesz,ze Karol tej szansy by nie wykorzystal?
    Upadki biora sie rowniez z tego,ze zawodnik za bardzo sie stara pokazac,jezdzi
    pod duza presja .Jednym taka rywalizacja wewnetrzna pomaga
    inni sie spinaja i wychodzi jeszcze wieksze g.ow.no niz bylo.
    By moze Karol sobie z taka wlasnie presja nie poradzil.
    Za bardzo chcial,wyszlo jeszcze gorzej.
    Taki komfort psychiczny Gajewski zapewnil Robertowi "biore luk na cztery razy"Kosciesze czyli zuzlowcowi ,z calym szacunkiem dla jego osoby,
    gorszemu od Karola"poszarpie sobie na lukach"Zabika. O to nie masz pretensji.Masz natomiast pretensje,ze stawial na gorszego Pulczasa niz lepszego Warda,
    ktoremu tez zdarzaly sie slabe mecze+podejscie do obowiazkow delikatnie mowiac nieodpowiednie.
    Pomimo ,ze w tym przypadku roznica klas byla zdecydowanie wieksza, troche to jednak niekonsekwentne.
    Tylko nie probuj tu lansowac tezy o presji srodowiska,bo presja w sprawie Zabika byla jeszcze wieksza.
    Podobno nawet chcieli utworzyc dla niego klub za publiczne pieniadze.
    Nie wiem,wypadlo by chyba pominac to milczeniem,bo mam nieodparte wrazenie
    ,ze u Gajesia to on za nazwisko mial jednak pod gorke.
    Z jednym sie zgadzam.To ,ze sobie nie poradzil nie jest wina JG.

    W sprawie Warda wystarczy zaakceptowac fakt,ze szalu nie robil a zachowywal sie czasem
    jak smarkacz ktoremu zalezy na wszytkim oprocz zuzlu.Moze to bylo przyczyna odsuniecia od skladu a nie presja srodowiska?
    Przeciez Gajes nie mogl sie mylic.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-01-2015 o 07:25
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mhsol (28-01-2015)

  20. Powrót do góry    #1954
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    A pokaż mi jednego polskiego zawodnikach, który odszedł do niższych lig na "odbudowanie formy", a potem wrócił lepszy? Nie kojarzę żadnego.
    Krzysztof Cegielski?
    !Adrian walcz!

  21. Powrót do góry    #1955
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Lubię te wojny Toruńsko-Toruńskie.
    Przynajmniej jest co czytać w robocie

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    drozd (28-01-2015)

  23. Powrót do góry    #1956
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Krzysztof Cegielski?
    To jest wyjątek potwierdzający regułę.
    Poza tym on jeździł w pierwszoligowym Gdańsku dlatego, że miał ważny kontrakt. Podpisał tam umowę w 2000 r., jak GKS śmigał w E-lidze, a po spadku został.
    Wskutek zawirowań z jego przynależnością klubową podpisał kontrakt u nas w Gnieźnie w 2002 r.
    Malin, to nie do końca tak było.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  24. Powrót do góry    #1957
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Panowie dzisiaj mija 5 miesięcy od zawieszenia Darka a pozostało 72 godz.do zamknięcia okna."Entliczek,pętliczek co zrobi Gajiczek podpisze,nie podpisze tego nie wie nikt"

  25. Powrót do góry    #1958
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Znalazłem ten swój fragment z relacji DMSJ 2007 w Abensbergu nt. Ząbika gdy był na topie:

    Już w pierwszym starcie Ząbika, gdy atakował Bridgera po dużej, pachniało deskami. Sorki, ale nie podoba mi się jego styl. Jakaś taka koślawa sylwetka na zbyt mocno wyłamanym motocyklu. Karol jest jeszcze świeży tzw. materiał do obróbki. Ale należą mu się barwa, że po groźnym wypadku zacisnął zęby i pokazał klasę. Bo jest klasowym zawodnikiem... wśród juniorów. Może kiedyś w przyszłości i w dorosłym gronie.

    Niestety czesto mlodym zawodnikom kibice i media robią niedźwiedzią przysługę sugerując im ze sa juz asy, bo wygrali kilka biegów. Zapewne nie tylko w Polsce.

    Ciekaw jestem co mieli do powiedzenia nt. Zabika we wrzesniu 2007 roku znawcy Mariano_Italiano.

  26. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi drozd za jego przydatny post!

    Buszmen (28-01-2015), Yozayan (28-01-2015), unimil_to_run (28-01-2015)

  27. Powrót do góry    #1959
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    To nie są żadne wojny, tylko różnica zdań.

    Kingpin, sprawa Warda i Pulczyńskiego tym się różni od Kościecha v Ząbik, że w tej pierwszej zespół nie spełniał oczekiwań i menadżer, będący w tym sezonie w znacznie słabszej formie niż w latach 07-09, gdzie dobrze prowadził klub - po prostu się ugiął. Oczywiście inna sprawa, że to nie był rok Warda, chociaż końcówka była znacznie lepsza W drugiej - zespół funkcjonował dobrze. Mówisz o braku szans, no ale jednak są inne rozgrywki, są treningi i tutaj z tego co sobie przypominam - Ząbik regularnie był słabszy, po prostu.

    O to właśnie chodzi, że Karol sobie nie poradził z rywalizacją, a dorosły żużel to jest nieustanna rywalizacja i dotyczy to każdego.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 28-01-2015 o 12:40

  28. Powrót do góry    #1960
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,140
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Tym bardziej Buszmenie tego nie kupuje.
    Na eksperymenty jest czas jak druzynie idzie,tak jak szlo nam w 2008 roku.
    Wtedy mogl bez wiekszej szkody postawic w trzecim meczu znowu na Zabika.
    Nawet jak - tak jak piszesz - przegrywal on z Robertem rywalizacje na teningach.
    Odsuniecie Warda ktoremu nie szlo,ale byl jednak o 40 klas lepszy od Pulczasa
    nie moglo byc spowodowane presja srodowiska,bo to byloby samobojstwo.
    To znaczy presja w klubie moga i byc,ale zaden szanujacy sie menago nie postawi
    na zawodnika o tyle klas gorszego.Moze postawic,ale tylko raz,aby zamknac buzie
    tym ktorzy domagli sie zmiany.
    W przypadku Zabika nawet jak przegrywal z Kostkiem,to nie sadze aby ta roznica byla
    tak wielka.Tu ryzyko bylo praktycznie minimalne.

    ps.
    Kamil wyladowal w Lublinie.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49...w-w-kmz-lublin
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-01-2015 o 13:51
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #1961
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Robi nie badz hipokrytą. W mysl Twojej zasady Nicki, po kazdym swoim chamskim ataku, powinien dobrowlnie poddac sie wykluczeniu i przeprosic kolege z toru
    no chyba nie. ja mowie o czyms innym. metaforycznie po ataku Pedersena.
    Nicki przeprasza za swoj chamski atak kolege z toru i kibicow, ale biegnie do sedziego i walczy zeby go nie wykluczyc. calkiem inna istota sprawy o ktora mi chodzi, nie o sam fakt faulu Pedersena/picia Warda taki kibic ktory placi za bilety, placi za gadzety klubowe, placi za TV zeby ogladac zuzel, abonamenty itd. z czego taki zawodnik zarabia z moich, twoich pieniedzy robiony jest w bambuko poprzez ladna buzie i gadke w mediach

    Cytat Zamieszczone przez mhsol
    "Gniecie jak cholera."
    nie mniej niz utarte haslo Buszmena "że Pedersenowi bez Warda w stawce będzie łatwiej."

    1. Niedawno pisałeś, że nie będziesz już lżył Anglosasów. Jak widać słowa nie dotrzymałeś, zatem ocenę moralności zacznij od siebie.
    juz sie nie masz czego doczepic. zmienilem zdanie. zmiana zdania jest niemoralna? nie wiedzialem

    ale fakt, przesadzam w sprawie Warda, bo to robienie z siebie ofiary poprzez 2-3 tweety i oswiadczenie to nie powinieniem na to zwracac uwagi. speedway from march to november
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 28-01-2015 o 15:12

  30. Powrót do góry    #1962
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    nie mniej niz utarte haslo Buszmena "że Pedersenowi bez Warda w stawce będzie łatwiej."
    Nie moje hasło, tylko sam to potwierdziłeś + widać to w każdym twoim poście, o co ci tak naprawdę chodzi.

  31. Powrót do góry    #1963
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    W kwestii Ward vs Pulczyński 2010 - możecie mi przypomnieć, w których meczach Gajewski stawiał na Pulczasa kosztem Warda? Chodzi o mecz o brąz we Wrocławiu? Bo przyznam szczerze, że innych przypadków sobie nie przypominam.

  32. Powrót do góry    #1964
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Konczac casus Ząbika powinni puszczac takie filmy w ramach instruktażu jak zachowują się zawodowcy w dwoch zgoła odmiennych sytuacjach.

    pytanie: znajdz 3 roznice w zachowaniu tych dwoch zawodnikow. No ok, Klay bardziej skory do zartów.

    https://www.youtube.com/watch?v=hZfd...ion_3852468181

    https://www.youtube.com/watch?v=YArlb1AjKaI

    Choć tak daleko nie trzeba szukac. Niech reszta uczy się od Hampela. Profeska od najmlodszych lat. Mimo tylu wysmiewanych wad w jezdzie, to w dokonaniach kladzie w Polsce niemalze wszystkich. Głowa jest najwazniejsza.

    Sek w tym, ze w NBA zawodowi trenerzy ucza tych herosow wlasciwego myslenia o sukcesie, porazce, celach, pracy i karierze. W naszym zuzlu trzeba sie z tym urodzic (Dołomisiewicz, Hampel, Cegielski, Zmarzlik).
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 29-01-2015 o 00:26

  33. Powrót do góry    #1965
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Nie chce mi sie o Wardzie wiec napisze tak:

    Robi, Twoja druzyna wczoraj odpadła.
    Nasi graja dalej.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #1966
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,140
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    W kwestii Ward vs Pulczyński 2010 - możecie mi przypomnieć, w których meczach Gajewski stawiał na Pulczasa kosztem Warda? Chodzi o mecz o brąz we Wrocławiu? Bo przyznam szczerze, że innych przypadków sobie nie przypominam.
    Wczesniej tez w ktoryms meczu odstawil Warda choc Pulczas wcale lepszy nie byl.
    Ogolnie to chodzi bardziej o to ,ze Ward byl traktowany gorzej niz Pulczasy.
    Sprzetowo wygladal tez duzo gorzej od Chomikow,choc chyba wtedy byl na garnuszku klub.
    W ktoryms meczu po padace na swoim sprzecie ,wyjechal do biegu na maszynie jednego z Chomikow i
    roznica byla kolosalna.
    Na nich dmuchano-chuchano a w strone Warda kierowano pretensje,choc
    czasem punktowal na przyzwoitym poziomie.
    Pretensje te nie byly jednak bezpodstawane.
    To chyba w tym sezonie zaczeto mowic o Darcym jako siusiaku Holdera.
    Jezdzil z nim na kazde GP,balowali razem.Chris jakos to ogarnial,Darcemu
    wychodzilo to bokiem.
    Suma sumarum skonczylo sie to wypozyczeniem do Gdanska.
    Zmiany w regulaminie tez pewnie nie byly bez znaczenia.
    Dlatego powiatpiewam czy Gajes faktycznie przygladal sie temu wbrew swojej
    woli jak to przedstawia Buszmen.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #1967
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    To jest wyjątek potwierdzający regułę.
    Poza tym on jeździł w pierwszoligowym Gdańsku dlatego, że miał ważny kontrakt. Podpisał tam umowę w 2000 r., jak GKS śmigał w E-lidze, a po spadku został.
    Wskutek zawirowań z jego przynależnością klubową podpisał kontrakt u nas w Gnieźnie w 2002 r.
    Malin, to nie do końca tak było.
    Chciałeś jeden przykład, ale kogokolwiek bym podał (nawet najlepszy przykład), napisał byś że to wyjątek potwierdzający regułę .
    Spoko retoryka .


    Edyta podpowiada mi, że mógłbym pewnie wrzucić jakiegoś Jędrzejaka, Buczkowskiego, mocno naciąganych Pawlickich albo jeszcze kogoś, ale i tak z jakiegoś powodu nie pasowali by do Twojego questu, więc odpuszczam sobie .
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 29-01-2015 o 11:48
    !Adrian walcz!

  36. Powrót do góry    #1968
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,776
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,343 w 707 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Edyta podpowiada mi, że mógłbym pewnie wrzucić jakiegoś Jędrzejaka, Buczkowskiego, mocno naciąganych Pawlickich albo jeszcze kogoś, ale i tak z jakiegoś powodu nie pasowali by do Twojego questu, więc odpuszczam sobie .
    Dobra, dobra, jeszcze tylko sześć tygodni i skończy się teoretyzowanie. A co do jednego "przedmiotu" tej dyskusji
    - jeszcze tylko 24 godziny i będziemy wiedzieć coś o Wardzie... albo i nie
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  37. Powrót do góry    #1969
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Dobra, dobra, jeszcze tylko sześć tygodni i skończy się teoretyzowanie. A co do jednego "przedmiotu" tej dyskusji
    - jeszcze tylko 24 godziny i będziemy wiedzieć coś o Wardzie... albo i nie
    Ja tam już bilety na SBPC wydrukowane mam .
    !Adrian walcz!

  38. Powrót do góry    #1970
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Chciałeś jeden przykład, ale kogokolwiek bym podał (nawet najlepszy przykład), napisał byś że to wyjątek potwierdzający regułę .
    Spoko retoryka .


    Edyta podpowiada mi, że mógłbym pewnie wrzucić jakiegoś Jędrzejaka, Buczkowskiego, mocno naciąganych Pawlickich albo jeszcze kogoś, ale i tak z jakiegoś powodu nie pasowali by do Twojego questu, więc odpuszczam sobie .
    Istota polega na tym, by klub pozbył się danego zawodnika, gdy ten jest za słaby na ich poziom (np. E-ligi) i wysłał go do pierwszej ligi.
    Ten w pierwszej lidze z cieniasa/ średniaka rozkręca się i wraca do E-ligi jako o wiele lepszy rider.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  39. Powrót do góry    #1971
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,776
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,343 w 707 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Ja tam już bilety na SBPC wydrukowane mam .
    Grzeczny chłopiec!
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  40. Powrót do góry    #1972
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Wiadomo co z Dariuszem?

  41. Powrót do góry    #1973
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie chce mi sie o Wardzie wiec napisze tak:

    Robi, Twoja druzyna wczoraj odpadła.
    Nasi graja dalej.
    moja? moja gra dalej, dziś z Polakami hehe

    potwierdziłem Twoje słowa Busz, które każdy głupi potwierdzi

    niech ogłoszą ze moze jezdzic. kare juz dostal rok 2014 bez medalu, rok 2015 bez medalu IMS. a czy zmadrzal? smiem watpic, sie okaze.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49...darcyego-warda

    ps. Katarczycy...
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 30-01-2015 o 17:49

  42. Powrót do góry    #1974
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,269
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,008 w 1,239 postach
    Pupilek buszmena nie doczekał się dzisiaj uniewinnienia i oficjalnych przeprosin. Co za skandal !

  43. Powrót do góry    #1975
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49...darcyego-warda

    To jest zwykłe s****ysy***** ... !!!!

    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Pupilek buszmena nie doczekał się dzisiaj uniewinnienia i oficjalnych przeprosin. Co za skandal !
    A proszę przyszedł expert trollowania ...

  44. Powrót do góry    #1976
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    FIM czeka na przysięgłe tłumaczenia postów zielonogorcow i Robika
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  45. Powrót do góry    #1977
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Dopłacili Armando za jeszcze jeden tydzień zwłoki.

  46. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Malin017 (31-01-2015), Yozayan (30-01-2015), kingpin (30-01-2015), mhsol (30-01-2015), młody_piernik (30-01-2015)

  47. Powrót do góry    #1978
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,269
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,008 w 1,239 postach
    Moim zdaniem FIM powinien teraz pozwać Warda o odszkodowanie za utrudnianie śledztwa i stracony czas.

  48. Powrót do góry    #1979
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Po raz pierwszy w życiu spotykam się z sytuacją,
    aby zawodnik oczekujący na karę za stosowanie dopingu
    tak się stawiał i strzelał focha w mediach.

    Pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    kapitan bomba (30-01-2015)

  50. Powrót do góry    #1980
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Wierny,magiczny kibic,magicznego klubu,ubolewa.https://www.youtube.com/watch?v=gJBTFi2y-oI

    O,jest i wolontariusz z Jury.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •