Strona 24 z 27 PierwszyPierwszy ... 142223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,080 z 1210

Wątek: Stal Gorzów 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1036
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    O kur.,,,a!

    Chłopak marnuje sie na żużlu!

  2. Powrót do góry    #1037
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Jak widać, Krzysiu już korzysta z uroków wakacji. Tym razem w nowej muzycznej stylizacji: https://scontent.cdninstagram.com/hp...76302998_n.mp4

    Ten chłopak ma chyba ze sobą jakiś problem
    Niby jaki problem ? Ksysiu jest zakochany w sobie z wzajemnością

  3. Powrót do góry    #1038
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    O kur.,,,a!

    Chłopak marnuje sie na żużlu!
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  4. Powrót do góry    #1039
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Rap i Disco Polo to nie wszystko.
    Nowa odsłona - Teraz jako "Największy Koksu"

    https://www.facebook.com/darek.wasil.../?fref=nf%3Cbr
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 29-08-2015 o 11:39
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #1040
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Rap i Disco Polo to nie wszystko.
    Nowa odsłona - Teraz jako "Największy Koksu"

    https://www.facebook.com/darek.wasil.../?fref=nf%3Cbr
    "jechać z tymi nogami" hahaha

  6. Powrót do góry    #1041
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Moze to jakiś sobowtór ?
    Nie wierze ze mozna mieć tak z garem!
    To wina wypadkow???

  7. Powrót do góry    #1042
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,505
    Kliknij i podziękuj
    2,641
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Jak tam na wakacjach sąsiedzi ?

  8. Powrót do góry    #1043
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    Trzeba dzielić plażę z sąsiadami...

  9. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Pawel_R za jego przydatny post!

    Vilgefortz (31-08-2015), j-rules (31-08-2015), savage (31-08-2015), t_zg (30-08-2015)

  10. Powrót do góry    #1044
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Zaczynam przypuszczać że Ksysiek cierpi na jakieś zaburzenia po upadku w Lesznie z zeszłego sezonu,być może to wpływ braku dziewczyny,być może Jobejt mu oddał cios za cios ale tam coś się dzieje.W zasadzie przypomina już Bonusa BGC.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  11. Powrót do góry    #1045
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,505
    Kliknij i podziękuj
    2,641
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...648,1,984.html

    W Stali nie dosc ze kickbokserzy, raperzy to jeszcze bokser. Prostak z tego Zagara. W sumie nigdy nic przeciwko niemu nie mialem, jednak takie zachowanie nie przynosi mu chwały.

  12. Powrót do góry    #1046
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Glupie pytanie, mozna wejsc na stadion jak nie ma nic, zawodow ani treningu? Kiedys na pewno mozna bylo, ale jak jest teraz?

  13. Powrót do góry    #1047
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/54...kie-grand-prix

    Ale wam Wicio pojechał z tymi długami. Zdaje się, że Zmora ma rację, że to bardziej chodzi o organizację SGP na Narodowym. Z drugiej strony nie zaprzeczył że sytuacja finansowa jest zła. To jak to jest z tymi długami ?

  14. Powrót do góry    #1048
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,505
    Kliknij i podziękuj
    2,641
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/54...kie-grand-prix

    Ale wam Wicio pojechał z tymi długami. Zdaje się, że Zmora ma rację, że to bardziej chodzi o organizację SGP na Narodowym. Z drugiej strony nie zaprzeczył że sytuacja finansowa jest zła. To jak to jest z tymi długami ?

    Juz to pisalem w naszym watku...a tak o nasze sie martwili bez PO i medali.

  15. Powrót do góry    #1049
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,656
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,382 w 4,352 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/54...kie-grand-prix

    Ale wam Wicio pojechał z tymi długami. Zdaje się, że Zmora ma rację, że to bardziej chodzi o organizację SGP na Narodowym. Z drugiej strony nie zaprzeczył że sytuacja finansowa jest zła. To jak to jest z tymi długami ?
    Jak to nie zaprzeczyl?
    Witja juz zwietrzyl lepszy cash za Wawe? Tylko kto tam siadzie na trybunach?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #1050
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jak to nie zaprzeczyl?
    Witja juz zwietrzyl lepszy cash za Wawe? Tylko kto tam siadzie na trybunach?
    A sorry faktycznie, teraz zauważyłem. Tak czy siak, wypowiedź zaskakująca. Wiciu się chyba na serio przestraszył że BSI zejdzie z ceny i podpisze z Gorzowem nowy kontrakt na organizację SGP. W przyszłym roku jeśli na Narodowym będzie 20 tys. osób to uznam to za wielki sukces. Ja już na pewno 2 raz nabrać się nie dam.

  17. Powrót do góry    #1051
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,656
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,382 w 4,352 postach
    Tak jak i ja.
    A wiciu sie boi, bo jak na Gorzow BSI zdecyduje sie obnizyc cene za prawa, to i na wawe bedzie bardziej negocjowalo
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Nigel (01-09-2015)

  19. Powrót do góry    #1052
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,460
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Nie byłem na narodowym na SGP, ale każdy kto był i z kim rozmawiałem mówił jasno .... nigdy więcej ...
    Wicio dobrze o tym wie i chce ograniczyć do min ilość GP ... Wicio bardziej się boi o własne finanse.
    Długi Stali są znane od pewnego czasu i raczej GP się do tego nie przyczyniło ... nie dajcie się Gorzowiaki Wiciowi i BSI
    Tylko Falubaz

  20. Powrót do góry    #1053
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...648,1,984.html

    W Stali nie dosc ze kickbokserzy, raperzy to jeszcze bokser. Prostak z tego Zagara. W sumie nigdy nic przeciwko niemu nie mialem, jednak takie zachowanie nie przynosi mu chwały.
    To jest jednak kolejny powód, aby w Gorzowie przejrzeli na oczy i wyrzucili na zbity pysk tego gwiazdora od siedmiu boleści. Od czasu powrotu z Gniezna żadnego meczu nie przechylił na korzyść Stali. Albo jechał wspaniale jak wszyscy, albo zawodził, jak nie szło komukolwiek.
    Od strony czysto ludzkiej - porażka na całego.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  21. Powrót do góry    #1054
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Tak tylko dla przypomnienia, z sprawozdania zarządu z działalności KS Stal Gorzów za rok 2014:
    Najważniejszym jednak punktem były sprawy finansowe. Prezes Ireneusz Maciej Zmora w sprawozdaniu zawarł informację, że wszelkie spłaty z lat poprzednich zostały uregulowane. Pozostała tylko jedna dotacja z 2000 roku. Oznacza to, że Klub Sportowy Stal Gorzów nie ma zadłużenia. Zysk netto za rok 2014 wyniósł: 1 001 250,02 zł.
    Jeśli chodzi o ten rok to (z facebooka IMZ)
    Ireneusz Maciej Zmora Chciałbym aby każdy rok zapinał się finansowo tak jak 2015 Emotikon smile
    Panie Witkowski, kiedy do takiej nędzy się doprowadziliśmy?

    Witkowski to skończona łajza której grunt pali się pod stopami po wtopie z Narodowego. Ja nie wiem kto znowu pojedzie na te zawody. Stadion został już zobaczony przez większość chętnych a na jakiekolwiek widowisko mogą liczyć już tylko niepoprawni optymiści.

    Ten "piesek" BSI gra pod siebie i być może przekona swoich Panów by nie ustępować Gorzowowi na krok. Może to dobrze a może nie bo ja sam do dłuższego związku z Angolami nie jestem przekonany na 100%. Faktem jest jednak, że Stal w tym roku za GP na czysto znowu przytuliła mocno ponad 0,5 mln złoty..
    Ostatnio edytowane przez libky ; 01-09-2015 o 16:03

  22. Powrót do góry    #1055
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Zagar chyba zapomniał, że bez tych mechaników co ich tak nie szanuje, byłby nikim.
    Zapina komandos, że kij ma dwa końce.

    Powinien mu ktoś kiedyś przypomnieć, że to nie jednostka gdzie można sobie poużywać na młodszych stażem i stopniem.
    To chyba jakiś marny komados był, co to nie potrafi zapanować nad emocjami.

    Pokazał to już nie raz.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 01-09-2015 o 16:24
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #1056
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Ten stary komuch Witja , przyspawany do stołka od czasów stanu wojennego, był i zawsze będzie burakiem. Nie ma co komentować nawet jego wypowiedzi. Pajac jest pod presją , bo pozew zbiorowy za GP wysłała kancelaria z Gniezna chyba.

    Jutro sąd nad Chomskim, zdania są podzielone , bo swoich zwolenników ma też Kryjom.
    Odnośnie składu , to pożegnałbym w pierwszej kolejności Zagara. Los Gapy wcale nie jest przesądzony, zależy , czy udadzą się zakupy w mieście na literę T gdzie Wisła płynie ( a na oku jest ich dwóch, może jednego da się wyjąć ) . Nazwy miasta jednak nie zdradzę )

  24. Powrót do góry    #1057
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Holder na wylocie to nie będzie trudno go przejąć, pytanie czy warto. Polubiłem chłopa i nabrałem do niego sporo szacunku za to jak zachował się po wypadku Darcyego, ale pracy to bym mu nie dał z wielu względów.
    W Griszę u was nie wierzę. Trajektoriu pewnie będzie tak zwodził w symultanicznych negocjacjach z całą ligą, że Zmorze nie starczy cierpliwości dla niego. Ja na waszym miejscu podbijałbym do Hancocka. W przyszłym roku Zmarzlik jest ostatni rok juniorem. Z Gregiem w składzie, jest spora szansa na majstra. Później będzie już trudniej, bo takiego juniora jak Zmarzlik nie da się zastąpić.

  25. Powrót do góry    #1058
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Ten stary komuch Witja , przyspawany do stołka od czasów stanu wojennego, był i zawsze będzie burakiem. Nie ma co komentować nawet jego wypowiedzi. Pajac jest pod presją , bo pozew zbiorowy za GP wysłała kancelaria z Gniezna chyba.

    Jutro sąd nad Chomskim, zdania są podzielone , bo swoich zwolenników ma też Kryjom.
    Odnośnie składu , to pożegnałbym w pierwszej kolejności Zagara. Los Gapy wcale nie jest przesądzony, zależy , czy udadzą się zakupy w mieście na literę T gdzie Wisła płynie ( a na oku jest ich dwóch, może jednego da się wyjąć ) . Nazwy miasta jednak nie zdradzę )
    Serio Zagar na wylocie ? Ja bym go w pierwszej kolejności zostawił razem ze Zmarzlikiem. O Iversenie i Kasprzaku można podyskutować. Mieli słabe sezony, ale jeździć umieją za rok może tutaj być zupełnie inaczej. Dajcie sobie spokój z tym Gapińskim. To nie jest zawodnik na ekstralige, wyjdą mu ze trzy mecze w sezonie i to z reguły ze słabymi przeciwnikami o nic. Jak są mecze o stawke to koncertowo wozi olimpiady.

  26. Powrót do góry    #1059
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Przede wszystkim powinniście zacząć od menedżera, aby ten układał skład pod swoje mniejsze czy większe dyktando.
    A Chomskiego bym raczej nie zostawiał, patrząc przez pryzmat jego zachowania wobec Kasprzaka.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  27. Powrót do góry    #1060
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Gapiński i Świderski - jeden z nich wystarczy, biorąc pod uwagę, że na juniorce jest Zmarzlik. Podstawa to wymiana Sundstroema na "lepszy model". I to wystarczy. Zagara i KK bym zostawiał. Ten rok zawalili, poprzedni dali radę. Oczywiście, KK musi zejść na ziemię.

    1. Łaguta
    2. Gapiński
    3. Zagar
    4. Kasprzak
    5. Iversen
    6. Kaczmarek
    7. Zmarzlik

    Wystarczająco.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #1061
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A sorry faktycznie, teraz zauważyłem. Tak czy siak, wypowiedź zaskakująca. Wiciu się chyba na serio przestraszył że BSI zejdzie z ceny i podpisze z Gorzowem nowy kontrakt na organizację SGP. W przyszłym roku jeśli na Narodowym będzie 20 tys. osób to uznam to za wielki sukces. Ja już na pewno 2 raz nabrać się nie dam.
    Być może nawet nie będziesz miał okazji, gdyż na dzisiaj warszawska runda GP stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania.

  29. Powrót do góry    #1062
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Wypowiedź Witkowskiego to totalne kuriozum. Wyobrażacie sobie by, dajmy na to Boniek szef federacji piłkarskiej wypowiadał się analogicznie o jakimś polskim klubie piłkarskim, chcąc go zdyskredytować przy staraniach o jakąś prestiżową międzynarodową imprezę futbolową?
    Większość rund SGP organizowanych w Polsce było bardzo udanych i tylko jedna ta na Narodowym okazała się kompletną klapą. Przypadek? Nie sądzę ...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    j-rules (01-09-2015)

  31. Powrót do góry    #1063
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,610 w 1,046 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Tak tylko dla przypomnienia, z sprawozdania zarządu z działalności KS Stal Gorzów za rok 2014:


    Jeśli chodzi o ten rok to (z facebooka IMZ)


    Panie Witkowski, kiedy do takiej nędzy się doprowadziliśmy?

    Witkowski to skończona łajza której grunt pali się pod stopami po wtopie z Narodowego. Ja nie wiem kto znowu pojedzie na te zawody. Stadion został już zobaczony przez większość chętnych a na jakiekolwiek widowisko mogą liczyć już tylko niepoprawni optymiści.

    Ten "piesek" BSI gra pod siebie i być może przekona swoich Panów by nie ustępować Gorzowowi na krok. Może to dobrze a może nie bo ja sam do dłuższego związku z Angolami nie jestem przekonany na 100%. Faktem jest jednak, że Stal w tym roku za GP na czysto znowu przytuliła mocno ponad 0,5 mln złoty..


    Sorry, ze się wtryniam generalnie nic nie mam do waszego kredytu ale powiedz szczerze: Jakim cudem Zmora splacil całość?! Chyba co bardziej prawdopodobne miał na myśli jedna z rat?!

  32. Powrót do góry    #1064
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Gapiński i Świderski - jeden z nich wystarczy, biorąc pod uwagę, że na juniorce jest Zmarzlik. Podstawa to wymiana Sundstroema na "lepszy model". I to wystarczy. Zagara i KK bym zostawiał. Ten rok zawalili, poprzedni dali radę. Oczywiście, KK musi zejść na ziemię.

    1. Łaguta
    2. Gapiński
    3. Zagar
    4. Kasprzak
    5. Iversen
    6. Kaczmarek
    7. Zmarzlik

    Wystarczająco.
    Za Kaczmarka Karczmarz. W ogóle, z tego co słychać od naszych rodzimych mechaników, to wcale po przejściu Zmarzlika w wiek seniora nie musi być tak źle. Podobno wręcz odwrotnie, możemy mieć kłopot bogactwa

  33. Powrót do góry    #1065
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Jakim cudem Zmora splacil całość?!
    Znalazł Złoty Pociąg.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    j-rules (01-09-2015)

  35. Powrót do góry    #1066
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,656
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,382 w 4,352 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Za Kaczmarka Karczmarz. W ogóle, z tego co słychać od naszych rodzimych mechaników, to wcale po przejściu Zmarzlika w wiek seniora nie musi być tak źle. Podobno wręcz odwrotnie, możemy mieć kłopot bogactwa
    Wypozyczcie cos do Tarnowa...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #1067
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Za Kaczmarka Karczmarz. W ogóle, z tego co słychać od naszych rodzimych mechaników, to wcale po przejściu Zmarzlika w wiek seniora nie musi być tak źle. Podobno wręcz odwrotnie, możemy mieć kłopot bogactwa
    Jakieś nazwiska? Może Szczotka, Nowacki, czy ktoś jeszcze?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  37. Powrót do góry    #1068
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Szeroko rozumiane "perełki".
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  38. Powrót do góry    #1069
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Nigel
    Nie chcę rzucać nazwiskami. Raz, że to jeszcze bardzo młode chłopaki i wiele może się wydarzyć, dwa, że konkurencja nie śpi i może niektórym chcieć zawrócić w głowie. Póki co chłopaki dobrze rokują i podobno mają smykałkę do tego sportu. A jak się to wszystko potoczy to czas pokaże. Nie mniej od kilku lat systematycznie niemal co roku pojawia się w klubie jakiś obiecujący młokos, co cieszy.

  39. Powrót do góry    #1070
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Mając na myśli podjazdy do Toronto nie miałem na myśli "stranieri" . O Polaków się rozchodzi . Oczywiście to nic pewnego , ale będą z nimi rozmawiać lub już rzucili wstępne wici.
    A odnośnie Łagutów, to chętnie bym ich widział ale w pakiecie. Zagara pozbyłbym się z kilku powodów : za dużo fochów, GP stawia zdecydowanie ponad ligę oraz ten najważniejszy , o którym ktoś wyżej pisał :facet nie wygrał nam żadnego meczu i zawodzi w decydujących momentach. Wszyscy pamętają dobre mecze II rundzie a zapominają mecze z Lesznem Toruniem u siebie.

  40. Powrót do góry    #1071
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Tak tylko dla przypomnienia, z sprawozdania zarządu z działalności KS Stal Gorzów za rok 2014:

    .
    Pomyliłeś stowarzyszenie KS Stal Gorzów ze spółką.Ale generalnie racja Witkowskiemu pali się grunt pod nogami i bredzi

  41. Powrót do góry    #1072
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Hlib niech wraca,Kasprzaka tez do MTV teleportacja konieczna bo Gorzów to nie wioska,Zagar jest poj.... ale to twardy wojownik.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  42. Powrót do góry    #1073
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Mając na myśli podjazdy do Toronto nie miałem na myśli "stranieri" . O Polaków się rozchodzi . Oczywiście to nic pewnego , ale będą z nimi rozmawiać lub już rzucili wstępne wici.
    A odnośnie Łagutów, to chętnie bym ich widział ale w pakiecie. Zagara pozbyłbym się z kilku powodów : za dużo fochów, GP stawia zdecydowanie ponad ligę oraz ten najważniejszy , o którym ktoś wyżej pisał :facet nie wygrał nam żadnego meczu i zawodzi w decydujących momentach. Wszyscy pamętają dobre mecze II rundzie a zapominają mecze z Lesznem Toruniem u siebie.
    Łe to słabizna. To mają być wzmocnienia ? Miedziński, który się zaraz gdzieś rozwali a jak się nie rozwali to przez 2/3 sezonu będzie odpowiedniego sprzętu szukał? Gomólski też żadnej różnicy nie zrobi a Przedpełski będzie nie do wyciągnięcia.
    A co do Zagara to masz 100 % racji.

  43. Powrót do góry    #1074
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Łe to słabizna. To mają być wzmocnienia ? Miedziński, który się zaraz gdzieś rozwali a jak się nie rozwali to przez 2/3 sezonu będzie odpowiedniego sprzętu szukał? Gomólski też żadnej różnicy nie zrobi a Przedpełski będzie nie do wyciągnięcia.
    A co do Zagara to masz 100 % racji.
    No ale w kontekście porównania Miedziński/Gomólski vs Gapiński to jednak wybór jest prosty. Pytane tylko, czy sami zawodnicy są zainteresowani tematem zmiany klubu - tego nie wiem.

  44. Powrót do góry    #1075
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jako doparowi? Watpię, szczególnie Miedziak. Gdzie on będzie miał lepiej jak w domu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  45. Powrót do góry    #1076
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jako doparowi? Watpię, szczególnie Miedziak. Gdzie on będzie miał lepiej jak w domu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No właśnie w domu to Miedziak ma chyba
    aż za dobrze.
    !Adrian walcz!

  46. Powrót do góry    #1077
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Pomyliłeś stowarzyszenie KS Stal Gorzów ze spółką.Ale generalnie racja Witkowskiemu pali się grunt pod nogami i bredzi
    Ok. W takim razie wytłumacz mi jakim sposobem samo stowarzyszenie(jeśli w kontekście sprawozdania finansowego nie bierzemy pod uwagi spółki) w 2014 osiągnęło zysk w wysokości ponad 1 miliona złotych? Jak to możliwe, że Klub Sportowy który posiada 100 % akcji Stal Gorzów SA nie posiada zadłużenia a Spółka już tak? Poważnie pytam, z zwyczajnej niewiedzy..
    Ostatnio edytowane przez libky ; 02-09-2015 o 13:47

  47. Powrót do góry    #1078
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Sorry, ze się wtryniam generalnie nic nie mam do waszego kredytu ale powiedz szczerze: Jakim cudem Zmora splacil całość?! Chyba co bardziej prawdopodobne miał na myśli jedna z rat?!
    Całkiem niedawno temu był konwojentem. Zwolnił się po kursie do Swarzędza.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  48. Powrót do góry    #1079
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Panowie,wy tutaj gadu,gadu a głośno do przyszło rocznego SGP awansował wychowanek.Gratulacje dla zawodnika,gratulacje dla klubu.Brawo i tj najlepszy prezent dla miasta,klubu w sprawie organizacji SGP.Brawo Zmarzlik.

  49. Powrót do góry    #1080
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,610 w 1,046 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Panowie,wy tutaj gadu,gadu a głośno do przyszło rocznego SGP awansował wychowanek.Gratulacje dla zawodnika,gratulacje dla klubu.Brawo i tj najlepszy prezent dla miasta,klubu w sprawie organizacji SGP.Brawo Zmarzlik.



    A gdzie dlasza część pytania, która nieomieszkales umieścić w wątku Leszczynskim?!

Strona 24 z 27 PierwszyPierwszy ... 142223242526 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •