Strona 18 z 27 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 766 do 810 z 1210

Wątek: Stal Gorzów 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #766
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Iversen w tym sezonie zawodzi.
    Weźmy na tapetę jego wyniki wyjazdowe w tym sezonie. Interesuje mnie ilość wygranych wyścigów, przy czym z względnie oczywistych powodów zaliczam do tego również 2+1, a więc z bonusem.
    Tarnów
    (0,0,1*,2*)= jeden wygrany wyścig na cztery,
    Grudziądz
    (1,1,0,1)= zero indywidualnych zwycięstw na cztery okazje
    Zielona Góra
    (3,t,3,3,1*,1)= trzy zwycięstwa na sześć startów
    Wrocław
    (2,3,2*,1,1,0)- dwa zwycięstwa na sześć wyścigów
    Toruń
    (1*,1,1,3,0) - jedna trójeczka na pięć prób
    Leszno
    (1,2,0,2,1) - zero zwycięstw na pięć wyścigów.

    Razem: 7 indywidualnych zwycięstw na 30 wyścigów= średnio jedno (!) indywidualne zwycięstwo w meczu wyjazdowym.
    Rażąco mało, jak na możliwości Nielsa.
    Naprawdę nie rozumiem, mimo sympatii do Duńczyka, czemu tak mało osób obwinia go za słaby wynik Gorzowa.
    U siebie również szału nie było. W Gorzowie Puk musiał oglądać plecy takich tuzów jak Fajfer, Czaja, Baran czy Okoniewski.
    Fakt jest taki że Iver w swojej zeszłorocznej dyspozycji po wypadnięciu z rytmu machnąłby Smektałę i wszystkich po kolei na jednej nodze łącznie z Nickym w zeszłorocznej dyspozycji.Po zmianie tłumników na suchym torze traci połowę ze swojej wartości.Wczoraj brakowało jego punktów bo Stal mogła nawet pokusić się o zwycięstwo.Być może to zmęczenie materiału lub silniczki wymagają remontu bo w GP męczyl się podobnie a trochę wcześniej wyniki miał znakomite.Co do krytyki to przesadzasz bo tragiczny sezon ma Kasprzak,fatalny początek wszędzie miał Zagar.Jeśli wszyscy się w końcu zestroją a to wkrótce nastąpi to Stalowcy jeszcze zagrają w tej lidze na tych skrzypcach.Najgorsze już mineło i teraz tylko wygrywać te trzy mecze u siebie a potem postarać się w Rzeszowie gdzie owal powinien im leżeć.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 28-07-2015 o 00:28
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  2. Powrót do góry    #767
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    teraz tylko wygrywać te trzy mecze u siebie a potem postarać się w Rzeszowie gdzie owal powinien im leżeć.
    jakie trzy mecze u siebie? ten barażowy z Ostrowem/Dyneburgiem nie będzie się liczył do tabeli...
    ani żaden fair play ze Świącikiem...

  3. Powrót do góry    #768
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Fakt jest taki że Iver w swojej zeszłorocznej dyspozycji po wypadnięciu z rytmu machnąłby Smektałę i wszystkich po kolei na jednej nodze łącznie z Nickym w zeszłorocznej dyspozycji.Po zmianie tłumników na suchym torze traci połowę ze swojej wartości.Wczoraj brakowało jego punktów bo Stal mogła nawet pokusić się o zwycięstwo.Być może to zmęczenie materiału lub silniczki wymagają remontu bo w GP męczyl się podobnie a trochę wcześniej wyniki miał znakomite.Co do krytyki to przesadzasz bo tragiczny sezon ma Kasprzak,fatalny początek wszędzie miał Zagar.Jeśli wszyscy się w końcu zestroją a to wkrótce nastąpi to Stalowcy jeszcze zagrają w tej lidze na tych skrzypcach.Najgorsze już mineło i teraz tylko wygrywać te trzy mecze u siebie a potem postarać się w Rzeszowie gdzie owal powinien im leżeć.



    A były w tej bajce smoki?

  4. Powrót do góry    #769
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Akurat trzy zwycięstwa Stali z bonusami są realne. Falubaz nie ma za bardzo kim straszyć na Śląskiej. Sparta na wyjazdach ma skład pełen dziur. Rzeszowa tez nie demonizujmy. Larsen miał w niedzielę dzień konia, a Przedpełski był ledwie żywy. Skoro słaby Falubaz tam zremisował , to dlaczego my nie możemy wygrać
    9 punktów jest więc bardzo realne, ale niewiele to zmienia, gdyż zbyt dużo zależy od wyników innych drużyn. Awans Stali do play-off rozważam wiec na razie w kategoriach s-f.

  5. Powrót do góry    #770
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Nie wiem, czy Stal swoich p-o nie zaprzepaściła porażką z Toruniem u siebie. Tych dwóch punktów może brakować.
    Aczkowiek tak czy siak uważam, że Gorzów nie wygra w Rzeszowie.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  6. Powrót do góry    #771
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Nie wiem, czy Stal swoich p-o nie zaprzepaściła porażką z Toruniem u siebie. Tych dwóch punktów może brakować.
    Aczkowiek tak czy siak uważam, że Gorzów nie wygra w Rzeszowie.
    Jeśli będzie miał szanse na play-off, to wygra A głupie punkty straciliśmy nie tylko z Toruniem...

  7. Powrót do góry    #772
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Po tym, co Rzeszów pokazał w niedzielę, to naprawdę, naprawdę gorzowianie - biorąc pod uwagę ich wyjazdową indolencję w tym sezonie- musieliby wdrapać się na wyżyny, aby wygrać.
    Odnośnie "głupich" porażek, to właśnie Toruń był do ogrania, choćby i 46:44.Niemniej "Anioły" okazały się być lepsze i zasłużenie zgarnęły dwa oczka.
    Z wyjazdów...to chyba dwa dni temu Stal była najbliższa triumfu.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  8. Powrót do góry    #773
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    Jeśli będzie miał szanse na play-off, to wygra A głupie punkty straciliśmy nie tylko z Toruniem...
    Lekceważysz Rzesze i ich determinację. Jeśli to będzie dla nich mecz o utrzymanie to na uszach staną a wygrają.

  9. Powrót do góry    #774
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ani Stal nie będzie miała szans na PO, ani Rzeszów nie będzie walczył o utrzymanie. Mecz o pietruszkę.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #775
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,799
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Falubaz nie jest w stanie zrobic 42 pkt z genialnym Walaskiem w Gorzowie? gdyby cos takiego mialo miejsce to roznica 3 pkt i Rzeszow za 3 wygrywajac wyrzuca Gorzow do barazy ale to az 56 pkt trzeba zrobic. wtedy bys zobaczyl co to jest zly tor w Rzeszowie...

    zreszta co ja gadam Gorzow moze 2 mecze teraz za 3 i bedzie roznica 3 pkt. w ost kolejce bedzie mecz o baraze i Rzeszow zrobi wszystko
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 28-07-2015 o 18:12

  11. Powrót do góry    #776
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,648
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    w Gorzowie bedzie twardo i nici z geniuszu Walaska. Zreszta jego geniusz na wlasnych smieciach oddal punkt Kozie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #777
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,799
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    nie wazne, nawet niech 75-15 wygra Gorzow. roznica 3 pkt przed ost kolejke wiec to nie bedzie mecz o pietruszke chyba ze jakies cudy jak... Rzeszow wygra w Tarnowie, Grudziadz w Rzeszowie itd

  13. Powrót do góry    #778
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    W/g mnie Stal wygra za 3 pkt z magicznymi i Spartą. Ale niewiele to da przed meczem w Rzeszowie, bo wtedy play-off już będzie pozamiatany . Wejdą Leszno,Toruń,Tarnów i Wrocek. Falubazik łapie do końca sezonu 3 pkt na Grudziądzu i to tyle co zdobędą,Stali nawet 9 pkt nie pomoże.

    We wrześniu na południu Ojropy jest jeszcze ciepło , można śmiało planować wczasy.

  14. Powrót do góry    #779
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    W/g mnie Stal wygra za 3 pkt z magicznymi i Spartą. Ale niewiele to da przed meczem w Rzeszowie, bo wtedy play-off już będzie pozamiatany . Wejdą Leszno,Toruń,Tarnów i Wrocek. Falubazik łapie do końca sezonu 3 pkt na Grudziądzu i to tyle co zdobędą,Stali nawet 9 pkt nie pomoże.

    We wrześniu na południu Ojropy jest jeszcze ciepło , można śmiało planować wczasy.
    Pies ogrodnika. Sam nie zje ale Falubazowi nie da

    No skoro wy już szans nie macie żadnych to dalibyście nam te 3 pkt. Te 6 pkt wam do uniknięcia baraży w zupełności wystarczą.

    A co tam, sami sobie weźmiemy
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #780
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Dołączam się do przedmówców- Falubaz wcale nie jest na straconej pozycji w Gorzowie. Grzesio, Darcy, PePe, Jonsson potrafią na Jancarzu dobrze pojechać. Niech ze dwa wyścigi dobre zanotuje Pieszczek, Zgardziński za to nie upadnie ani razu, dojdą taktyczne no i robi się bardzo ciekawie.
    Mając do obrony 42 punkty ma się zarazem całkiem krótką drogę do wygrania.
    Kiedyś też Stal miała "lekko, łatwo i przyjemnie" odrobić aż 4 punkty z Zieloną Górą. Skończyło się tak:
    http://rlach.republika.pl/dmp/2010/gozg_2.htm

    Myślę też, że do meczu w Rzeszowie Gorzów straci nawet matematyczne szanse na p-o.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  16. Powrót do góry    #781
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Dołączam się do przedmówców- Falubaz wcale nie jest na straconej pozycji w Gorzowie. Grzesio, Darcy, PePe, Jonsson potrafią na Jancarzu dobrze pojechać. Niech ze dwa wyścigi dobre zanotuje Pieszczek, Zgardziński za to nie upadnie ani razu, dojdą taktyczne no i robi się bardzo ciekawie.
    Kolega widzę wierzy w jakąś medycynę niekonwencjonalną ...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  17. Powrót do góry    #782
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Jeden mecz mi gdzieś wyskoczył bo zasugerowałem się jednym zaległym Falubazu.Unia wygra zasadniczą w cuglach a mistrzem nie będzie tak jak Woffinden i Zmarzlik którzy teoretycznie powinni być mistrzami poszczególnych turniejów.Iversen jak znam chopa zmobilizuje się wtedy kiedy przyjdzie ostateczny Atak Shitów,Kasprzak też pokaże klate Stal jeszcze ma szanse bardzo realne a potem wszystko możliwe.Jest możliwe również to że jaskółki wejdą do play off a lubuskie ekipy się pogodzą bo oboje pojadą na wakacje do Rewala.To że ktoś dostał w palnik gdzieś tam nie oznacza że inna ekipa też dostanie bo każda ekipa ma swoją specyfikę.Jednemu leży tor w Lesznie,drugiemu w Toruniu.Mówiłem że Staluchna podskoczy na Smoczyku i tak też się stało.Toruń ma znowu wybitną słabość do Falubazu na swoim torze.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  18. Powrót do góry    #783
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,799
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Kolega widzę wierzy w jakąś medycynę niekonwencjonalną ...
    przeciez to Falubaz farmakologią stoi nawet lecznicza marihuane maja

  19. Powrót do góry    #784
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Dołączam się do przedmówców- Falubaz wcale nie jest na straconej pozycji w Gorzowie. Grzesio, Darcy, PePe, Jonsson potrafią na Jancarzu dobrze pojechać. Niech ze dwa wyścigi dobre zanotuje Pieszczek, Zgardziński za to nie upadnie ani razu, dojdą taktyczne no i robi się bardzo ciekawie.
    Mając do obrony 42 punkty ma się zarazem całkiem krótką drogę do wygrania.
    Kiedyś też Stal miała "lekko, łatwo i przyjemnie" odrobić aż 4 punkty z Zieloną Górą. Skończyło się tak:
    http://rlach.republika.pl/dmp/2010/gozg_2.htm

    Myślę też, że do meczu w Rzeszowie Gorzów straci nawet matematyczne szanse na p-o.
    Moim zdaniem Falubaz jest na straconej pozycji w Gorzowie. Zawsze twierdziłem, że 50 % siły Falubazu to Hampel. I żadne Wardy tu nie pomogą. Teraz jeszcze nie ma Protasa. Kim chcecie wygrać ? Jasne, że w żużlu cuda się zdarzają i tylko na cud możecie liczyć. Myślę, że nawet Gapiński ze Świderskim jakieś punkty zrobią. Stanley ich zapędzi do kręcenia kółek przez cały tydzień przed meczem to i coś na własnym torze pojadą. Trzeba spojrzeć prawdzie prosto w oczy: razem udamy się na przyspieszone wakacje.

  20. Powrót do góry    #785
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez gorzowiak Zobacz posta
    Moim zdaniem Falubaz jest na straconej pozycji w Gorzowie. Zawsze twierdziłem, że 50 % siły Falubazu to Hampel. I żadne Wardy tu nie pomogą. Teraz jeszcze nie ma Protasa. Kim chcecie wygrać ? Jasne, że w żużlu cuda się zdarzają i tylko na cud możecie liczyć. Myślę, że nawet Gapiński ze Świderskim jakieś punkty zrobią. Stanley ich zapędzi do kręcenia kółek przez cały tydzień przed meczem to i coś na własnym torze pojadą. Trzeba spojrzeć prawdzie prosto w oczy: razem udamy się na przyspieszone wakacje.
    Falubaz liczy bardziej na punkty w Lesznie a nie Gorzowie. Jest spora szansa, że pojedziemy aktualnie najmocniejszym składem do Leszna. W Gorzowie zobaczy się jak radzi sobie Patryk i wtedy zapadnie decyzja kto pojedzie w Lesznie. Fajnie byłoby np. obronić ten bonus u was, ale to nie jest konieczne. Powinno nam wystarczyć te 5 pkt (2 na Lesznie i 3 na Grudziądzu).
    Co nie zmienia faktu że obie nasze ekipy są w bardzo głębokiej czarnej dupie.

  21. Powrót do góry    #786
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    W Gorzowie zobaczy się jak radzi sobie Patryk i wtedy zapadnie decyzja kto pojedzie w Lesznie.
    A jakie alternatywy mamy w obecnej sytuacji kadrowej ?

    ZZ
    WARD
    PROTAS ( zakladam ze na Leszno bedzie juz zywy )
    WALAS
    AJ
    DUDEK/JABOL/STRZELEC/POTONIEC
    KRYCHA
    ALEX

    Na treningu Jabol lał za każdym razem Patryka, to rozumiem ze maja zadecydowac po meczu w GW czy w Lesznie pojedzie Jabol, czy Patryk ?

  22. Powrót do góry    #787
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Carlitos, jakie 2 pkt w Lesznie ? Nie macie tam absolutnie żadnych szans nawet w najlepszym aktualnie składzie . Bardziej prawdopodobne , że Grudziądz was klepnie.

  23. Powrót do góry    #788
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Na treningu Jabol lał za każdym razem Patryka, to rozumiem ze maja zadecydowac po meczu w GW czy w Lesznie pojedzie Jabol, czy Patryk ?
    No zobaczymy jak on pojedzie, przecież nic nie wiemy póki nie zobaczymy go w meczu o stawkę. Treningi nie napawają optymizmem. Do meczu jeszcze sporo czasu więc zobaczymy jak będzie.

  24. Powrót do góry    #789
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Carlitos, jakie 2 pkt w Lesznie ? Nie macie tam absolutnie żadnych szans nawet w najlepszym aktualnie składzie . Bardziej prawdopodobne , że Grudziądz was klepnie.
    No jak jakie.Liczą ze.Dowhan wyblaga u Rusieckiego koleżenską pomoc...

  25. Powrót do góry    #790
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Jak Dudek "wpadł", to pan profesor od dopingu stwierdził, że jego koks powodował lepszą koncentrację, zwiększał szybkość reakcji, co w żużlu jest szczególnie przydatne przy starcie spod taśmy. Teraz słyszę, że u Dudka jest w miarę OK, tylko starty ma słabe ...

  26. Powrót do góry    #791
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,454
    Kliknij i podziękuj
    425
    Podziękowania: 520 w 333 postach
    Uwielbiam jak w narodzie gorzowskim pełen luzik przed derbami
    To mnie bardzo uspakaja, brakuje mi TYLKO Skywalker FALUBAZ do kompletu
    Tylko Falubaz

  27. Powrót do góry    #792
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Uwielbiam jak w narodzie gorzowskim pełen luzik przed derbami
    To mnie bardzo uspakaja, brakuje mi TYLKO Skywalker FALUBAZ do kompletu
    Mam podobnie w kwestii corocznych złudzeń falubaziaków, że tym razem uda się im przekroczyć 40 pkt. na "Jancarzu"
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  28. Powrót do góry    #793
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Falubaz zaplaci za 43 punkty

  29. Powrót do góry    #794
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,454
    Kliknij i podziękuj
    425
    Podziękowania: 520 w 333 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Falubaz zaplaci za 43 punkty
    + vat

    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Mam podobnie w kwestii corocznych złudzeń falubaziaków, że tym razem uda się im przekroczyć 40 pkt. na "Jancarzu"
    jak zatrudnicie na ten mecz Palucha
    Ostatnio edytowane przez grafi25 ; 29-07-2015 o 15:53
    Tylko Falubaz

  30. Powrót do góry    #795
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    + vat
    No tak.Ale żeby była jasność to 37 plus 6 bonusów

  31. Powrót do góry    #796
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No zobaczymy jak on pojedzie, przecież nic nie wiemy póki nie zobaczymy go w meczu o stawkę. Treningi nie napawają optymizmem. Do meczu jeszcze sporo czasu więc zobaczymy jak będzie.
    W Lesznie na przyczepnym (regulaminowym) torze pod KJ się ugną kolana i nic ciekawego nie pokaże. Patryk Dudek bardziej zasługuje na szansę, bo to wychowanek Falubazu, jest młodszy i wiele przed nim. Jabłko to już odcinacz kuponów. Sam sobie doskonale zdaje z tego sprawę, angażując się w tuning.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  32. Powrót do góry    #797
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    W Lesznie na przyczepnym (regulaminowym) torze pod KJ się ugną kolana i nic ciekawego nie pokaże. Patryk Dudek bardziej zasługuje na szansę, bo to wychowanek Falubazu, jest młodszy i wiele przed nim. Jabłko to już odcinacz kuponów. Sam sobie doskonale zdaje z tego sprawę, angażując się w tuning.
    Jabol w Lesznie nie pojedzie, nie pojedzie również w Gorzowie. Szykowany jest tylko na Tarnów, dostanie silnik od Protasa i może coś tam ujedzie na tym betonie. W Gorzowie jedziemy składem Ward, Walas, Dudek, AJ i ZZ. W Tarnowie Ward, AJ, Walas, Jabol i ZZ a w Lesznie Pepe, Ward, Walas, Dudek, AJ. Tak ja to widzę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #798
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    a według mnie Protasa w Gorzowie zobaczymy na 100 procent, tylko że i tak to nic nie zmieni bo on nawet zdrowy nie radzi sobie na tym torze. Jeździł dla falubazu z połamanymi zebrami to i z pękniętym obojczykiem pojedzie. Tarnów z tego co ja słyszałem to Falubaz odpuszcza bo 2 lata temu w pełnym składzie a Tarnów z juniorami z nami zremisował. My tam nie umiemy jezdzic i tyle. Jedyne w Lesznie jest jakis cien szansy na punkty jak Leszno nie bedzie chciało wygrac tego meczu

  34. Powrót do góry    #799
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,429
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez morgenik Zobacz posta
    Jedyne w Lesznie jest jakis cien szansy na punkty jak Leszno nie bedzie chciało wygrac tego meczu
    Prędzej Stalówce się podłożymy niż Wam. POdkradliście nam Adamczewskiego. Nienawidzimy Was za to. PS. I nie oddamy wam Zengoty. CHyba że "i wypuszcze za dwa lata wymiętego jak sz... ta "
    UNSCARED

  35. Powrót do góry    #800
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez morgenik Zobacz posta
    a według mnie Protasa w Gorzowie zobaczymy na 100 procent, tylko że i tak to nic nie zmieni bo on nawet zdrowy nie radzi sobie na tym torze. Jeździł dla falubazu z połamanymi zebrami to i z pękniętym obojczykiem pojedzie. Tarnów z tego co ja słyszałem to Falubaz odpuszcza bo 2 lata temu w pełnym składzie a Tarnów z juniorami z nami zremisował. My tam nie umiemy jezdzic i tyle. Jedyne w Lesznie jest jakis cien szansy na punkty jak Leszno nie bedzie chciało wygrac tego meczu
    Chyba musisz wrócic do tego meczu i przeanalizować składy, to było rok temu a nie 2 lata. I policzyc tych juniorow i u nas i w Tarnowie. I wtedy pisać kto byl w pełnym, składzie. Ztego co ja pamiętam na torze wystapiło po obu stronach po 4 juniorów. U nas nie było AJ więc jaki to pełny skład ?

    W ogóle to irytują mnie te jakieś teorie spiskowe kibiców. Ubzdurała sobie gimbaza, że ten temu mecz odpuści i jakoś to będzie. Trzeba być kompletnym dyletantem aby tak twierdzić. To nie lata 80 - te. Dzisiaj każdy jedzie po swoje. A już w ogóle nie widzę żadnych powodów dla których Leszno miałoby sobie zaciskać pętlę na szyi wpuszczając Falubaz do PO. Przeciez Falubaz w PO w najsilniejszym składzie może wyrwać Lesznu złoto DMP. Jasne, ubył Hampel ale przybyli Ward i Dudek. Jeśli ktoś twierdzi, ze Leszno odpusci nam ten mecz to znaczy że jest kompletnym glabem i żadnego pojecia o tym sporcie nie ma. W imię czego ? W zamian za co miałoby odpuścić ? Dla lepszej frekwencji ? Bzdura totalna. W finale obojętnie czy przyjedzie do Leszna Toruń, Wrocek czy Tarnów to i tak będzie komplet kibiców na Smoku. Leszno nie ma żadengo interesu pomagac Falubazowi. wrecz przeciwnie. Leszno będzie robiło wszystko aby z Falubazem się już więcej nie musiało mierzyć.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 29-07-2015 o 20:16
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (29-07-2015)

  37. Powrót do góry    #801
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,648
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    czyli koljeny rok z rzedu Falubaz nie jedzie do Tarnowa po wygrana juz w zalozeniach ...

    Tarnow mial wtedy w skladzie 5 juniorow Mariola. Nie falszuj historii. To, ze Rolnicki nie wyjechal do biegu nie zmienia tego, ze seniorow bylo tylko dwoch.

    Przeciez Falubaz w PO w najsilniejszym składzie może wyrwać Lesznu złoto DMP.

    No, to Moralnych juz ustalilismy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #802
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    czyli koljeny rok z rzedu Falubaz nie jedzie do Tarnowa po wygrana juz w zalozeniach ...
    Gdzie to wyczytałeś ? U wróżki ?

    Tarnow mial wtedy w skladzie 5 juniorow Mariola. Nie falszuj historii. To, ze Rolnicki nie wyjechal do biegu nie zmienia tego, ze seniorow bylo tylko dwoch.
    Jeszcze raz powtarzam, na torze po obu stronach był po 4 juniorów. Gdzie tutaj widzisz jakiekolwiek fałszowanie ? Czy ja pisałem, ze w składzie mieliście więcej jak dwóch seniorów ? Falubaz miał przewagę na pozycji seniorskiej w osobie Jabola. To jedyna różnica. Zważywszy na fakt, iż mecz miał miejsce na specyficznym torze w Tarnowie to remis uznać należy za dobry wynik Falubazu.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 29-07-2015 o 20:40
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #803
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/25247
    Tu jest wszytko czarno na białym. Drogi kolego Mariuszu warto pierw sprawdzić a potem pisac prawde. Falubaz jechal w najmocniejszym skladzie. Teraz jak dobijemy do 40 punktów to byłby jakis cud

  40. Powrót do góry    #804
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,648
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Przyjedzcie chociaz powalczyc bez odpuszczania i to juz bedzie na wielki plus
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Powrót do góry    #805
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,429
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Leszno nie ma żadengo interesu pomagac Falubazowi. wrecz przeciwnie. Leszno będzie robiło wszystko aby z Falubazem się już więcej nie musiało mierzyć.
    Ale sportowo ? Przecież my was notorycznie lejemy na tej waszej wuszescdziewiecarenie.

    Dla nas W69 to jest disneyland - Wiecznie dobra zabawa w towarzystwie myszek miki i 'koczula' donalda.
    UNSCARED

  42. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Mefitzo (29-07-2015), kingpin (30-07-2015), młody_piernik (30-07-2015)

  43. Powrót do góry    #806
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Czy Falubaz zdobędzie 3 na Grudziądzu to też nie jest takie pewne bo jak się Gollob z Okoniewskim spasują pod ich raczej przyjemny torek to sobie akurat mogą tam dobrze pofruwać.Na torze przy W69 każdy przeciwnik może zrobić niespodziankę jak trafi w zębatki.Wartość tej drużyny u siebie nie jest rażąco większa jak w meczach wyjazdowych.Z Gorzowem jest trochę inaczej.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  44. Powrót do góry    #807
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    Jeszcze raz powtarzam, na torze po obu stronach był po 4 juniorów. Gdzie tutaj widzisz jakiekolwiek fałszowanie ? Czy ja pisałem, ze w składzie mieliście więcej jak dwóch seniorów ? Falubaz miał przewagę na pozycji seniorskiej w osobie Jabola. To jedyna różnica. Zważywszy na fakt, iż mecz miał miejsce na specyficznym torze w Tarnowie to remis uznać należy za dobry wynik Falubazu.
    Tez sie zdziwilem,ze Falubaz wyciagnal wtedy remis.
    Osiagniecie co najmniej formatu tegorocznego bonusa na Toruniu a w mediach przeszlo tak jakos bez echa.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #808
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Ale sportowo ? Przecież my was notorycznie lejemy na tej waszej wuszescdziewiecarenie.

    Dla nas W69 to jest disneyland - Wiecznie dobra zabawa w towarzystwie myszek miki i 'koczula' donalda.
    Rzecz w tym, że nie tylko dla was. Na W69 każda ekipa czuje się wyśmienicie. Tacy gościnni jesteśmy
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #809
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,454
    Kliknij i podziękuj
    425
    Podziękowania: 520 w 333 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przyjedzcie chociaz powalczyc bez odpuszczania i to juz bedzie na wielki plus

    Nie będzie żadnego odpuszczania. Mamy tylko(albo i aż) 3 okazje na powalczenie PO. Nikt o zdrowych zmysłach nie odpuści jednej z szans, tym bardziej, że nawet 2pkt( bez bonusa) załatwiły by sprawę PO.
    Pewnie, że są małe szanse na wygraną, ale w żużlu wiele może się wydarzyć podczas meczu.
    Tylko Falubaz

  47. Powrót do góry    #810
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...859,1,281.html

    - Gorzów zmądrzał i nie da się dymać tym pijawkom z BSI. Ciekawe czy znajdzie się nowy frajer ?

Strona 18 z 27 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •