Strona 35 z 151 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,575 z 6768

Wątek: KS UNIA LESZNO 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1531
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    666
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Smykowi - Tytułu IMPJ na Smoku
    Indywidualne Mistrzostwo Po Jabolu ?

    ja życze jemu MIMP

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi robbertinho za jego przydatny post!

    Dominik (02-01-2015), Mefitzo (02-01-2015)

  3. Powrót do góry    #1532
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,788
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,610 w 1,046 postach
    http://oi33.tinypic.com/se7htt.jpg


    Przygotowania idą pełną parą

    Unia Leszno ‏@UniaLesznoKS 3 min.3 minuty temu

    DZIŚ o 17:00 PREMIERA I cz. relacji z #KsulCamp Kto nie widział oto ZAPOWIEDŹ > http://youtu.be/6vjGq1PYkvM Subskrybujcie nasz NOWY OFICJALNY YT!

  4. Powrót do góry    #1533
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Jesteś reminiscencją modnej onegdaj antypawlickości. Daje to się ostro odczuć, myślałem, że po po ruchach braci z tego sezonu to minęło, ale niektórym to dzierży niczym dżazgę w sercu, nie wypłynie. Jesteś tutaj niedługo, a wątek antypawlickości ma długą brodę, czasami zdecydowana większość userów z naszego forum bluzgała po klanie. Sezon pokazał, że nie jest z prawdą tak w jakie daty ich opinia ubrała.
    elgato nie jestem coprawda ale ty jednak nadal masz bol d...
    zapomniales dodac ze "bluzgala" spod twoich palcow jest tozsame z "miala inne zdanie niz ja"
    co pokazal sezon? sezon nie pokazuje nic... z pawlickimi jest spokoj na tej samej zasadzie jak z lekarzami i porozumieniem tfu... za przeproszeniem zielonogorskim
    przypomina o sobie wtedy gdy mozna wyrwac milionik wiecej.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lynx za jego przydatny post!

    lemur6666 (03-01-2015)

  6. Powrót do góry    #1534
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Od kiedy będzie można odbierać karty kibica w GL?

  7. Powrót do góry    #1535
    Początkujący Awatar Denitzzz
    Dołączył
    12-11-2007
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Od kiedy będzie można odbierać karty kibica w GL?
    Dostaniesz maila z informacją kiedy będzie możliwość odbioru kart.

  8. Powrót do góry    #1536
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,289
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Właśnie odebrałem dwa karnety na dwa miejsca numerowane

    Na karnecie jednak brak jakichkolwiek informacji na temat zamówionego rzędu i mejsca ..........

    Konia z rzędem temu ,jak udowodnić przypadkowemu kibicowi, który usiądzie na danej miejscówce, że miejsce, które zajął należy właśnie do mnie

  9. Powrót do góry    #1537
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    Wełna.
    W zeszłym roku miałem tak, że nr karty był numeram miejsca.
    Np. sektor A rząd 15. miejsce 20 to karta nr A 15/20.

  10. Powrót do góry    #1538
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,289
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez windykator Zobacz posta
    Wełna.
    W zeszłym roku miałem tak, że nr karty był numeram miejsca.
    Np. sektor A rząd 15. miejsce 20 to karta nr A 15/20.
    Wiem, że tak było.

    W tym roku już tak nie ma.

    Numer karty mam zupełnie inny.
    Ostatnio edytowane przez welna ; 03-01-2015 o 14:13

  11. Powrót do góry    #1539
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2013
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta

    Konia z rzędem temu ,jak udowodnić przypadkowemu kibicowi, który usiądzie na danej miejscówce, że miejsce, które zajął należy właśnie do mnie
    W poprzednim sezonie wiele było przypadków, gdzie na miejsce z karnetem sprzedany był bilet. Całe szczęście, że bywały miejsca wolne. Z ochrony to tylko ręce rozkładali i dla nich nie było sprawy. Dobre pytanie dla Prezesa jak będzie w elce.

  12. Powrót do góry    #1540
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,432
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez zbn Zobacz posta
    Dobre pytanie dla Prezesa jak będzie w elce.
    A po co Ruska chcesz przepytywać ? On nie kupuje karnetów ani biletów
    UNSCARED

  13. Powrót do góry    #1541
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach


    Zamiast jakiś komercyjnych gówien o kacapach, obejrzyjcie sobie ww materiał, szczególnie biegi z udziałem zawodników z nr 14 i 13. Polecam biegi III i V.

  14. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    Edziol (04-01-2015), Kuba_88 (04-01-2015), Mildura (05-01-2015)

  15. Powrót do góry    #1542
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez zbn Zobacz posta
    W poprzednim sezonie wiele było przypadków, gdzie na miejsce z karnetem sprzedany był bilet. Całe szczęście, że bywały miejsca wolne. Z ochrony to tylko ręce rozkładali i dla nich nie było sprawy. Dobre pytanie dla Prezesa jak będzie w elce.
    Dzis Rusiecki bedzie w MŻ,

  16. Powrót do góry    #1543
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    W Magazynie pojawiło się pytanie, które padło już niejednokrotnie na forum - stanowisko Igły
    Rusiecki: "Irek jest już w Klubie od wielu lat, zna działania Klubu od podszewki, jest kompetentny."

    nazwa stanowiska nadal pozostaje tajemnicą. Rusek zaprasza do siedziby Klubu na rozmowę w tej sprawie.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  17. Powrót do góry    #1544
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    W Magazynie pojawiło się pytanie, które padło już niejednokrotnie na forum - stanowisko Igły
    Rusiecki: "Irek jest już w Klubie od wielu lat, zna działania Klubu od podszewki, jest kompetentny."

    nazwa stanowiska nadal pozostaje tajemnicą. Rusek zaprasza do siedziby Klubu na rozmowę w tej sprawie.
    Może I. Igielski piastuje stanowisko podobne do mojego:
    " Dyrektor ds mało ważnych, nic nie ważnych i... gó**no ważnych"

    pozdrawiam z Leszna

  18. Powrót do góry    #1545
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,788
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,610 w 1,046 postach
    Byly zapytania o sponsorów? Dokladniej o FOGO dlaczego tylko na rok?!

  19. Powrót do góry    #1546
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Byly zapytania o sponsorów? Dokladniej o FOGO dlaczego tylko na rok?!
    Tak. Prezes powiedział, że to są zawsze bardzo ciężkie rozmowy, bo chodzi o nie małe pieniądze - stąd umowa na rok. Prezes dodał jednak, że myśli że Fogo jest jak najbardziej chętne do dalszej współpracy. Z innych ciekawostek: pierwsze rozmowy z THJ były już w sierpniu , a z rozmów na temat aneksu na ten sezon bardziej zadowolony wyszedł Pedersen niż Rusiecki.

  20. Powrót do góry    #1547
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,788
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,610 w 1,046 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Tak. Prezes powiedział, że to są zawsze baridzo ciężkie rozmowy, bo chodzi o nie małe pieniądze - stąd umowa na rok. Prezes dodał jednak, że myśli że Fogo jest jak najbardziej chętne do dalszej współpracy. Z innych ciekawostek: pierwsze rozmowy z THJ były już w sierpniu , a z rozmów na temat aneksu na ten sezon bardziej zadowolony wyszedł Pedersen niż Rusiecki.


    Zapewne dostal te same $$$ co w momencie przyjścia do KSUL, ale w końcu nas stać Nie rozumiem jednego mamy FOGO które jest sponsorem SEC-u jedna z rund moglaby się odbyć w Lesznie

  21. Powrót do góry    #1548
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito
    Zamiast jakiś komercyjnych gówien o kacapach, obejrzyjcie sobie ww materiał, szczególnie biegi z udziałem zawodników z nr 14 i 13. Polecam biegi III i V.
    Wyścig 13 - " Proszę państwa, co Pawlicki wyczynia - który to już raz..." No cóż, Piotr jr odziedziczył waleczność po ojcu
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  22. Powrót do góry    #1549
    Początkujący
    Dołączył
    28-11-2014
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedna ruda w Lesznie z pewnością mogła by się odbyć gdyby klub był tym jeszcze zainteresowany a wiadomo, że to wiąże się z kosztami i nie pewną frekwencją.
    Przykład ostatnie grand prix.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  23. Powrót do góry    #1550
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach
    Rozsądne ceny biletów i ja bym przyszedł

  24. Powrót do góry    #1551
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Dzisiaj wysłuchałem MŻ i mam wrażenie, że prezes coraz częściej 'gryzie się w język', poza kilkoma utartymi odpowiedziami nie powiedział nic nowego, takie polityczne banały bez jakichkolwiek konkretów. Wiadomo, że red. Konieczny, kumpel prezesa nie będzie rzucał niewygodnych pytań, ale ludzie dzwonili, a prezes albo nie znał odpowiedzi, albo nie chciał odpowiedzieć..Szkoda bo ludzie słuchający magazynu to kibice, którzy interesują się tym co dzieje się w klubie, można były uchylić troche tajemnic z negocjacji z Nickim, Emilem czy Thom'em (bez szczegółó finansowych, chociaż ogólnie) o zawodnikach,którzy chcieli jeździć w UL, co z Damianem, itd. Słaby, żeby nie powiedzieć bardzo słaby występ prezesa [mniej więcej pojechał tak (1,0,-,1) ]
    Ostatnio edytowane przez RJG_11 ; 05-01-2015 o 22:39

  25. Powrót do góry    #1552
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ty z gatkami za to 0 (w, -, -).

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    RJG_11 (05-01-2015)

  27. Powrót do góry    #1553
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Zniesmaczony!

    Co do MŻ. Po raz kolejny stwierdzam, że większość dzwoniących to flustraci. Brawa dla prezesa że poświęcił dziś czas na odpowiedzi na tak głupie pytania. Jeśli dalej będzie do MŻ mógł dzwonić każdy "imbecyl" to przestanę słuchać tej audycji. Czy Michał Konieczny nie widzi, ze ta formuła telefonów live się wyczerpuje? Przecież 3/4 telefonów co tydzień to Ci sami ludzie. Jak są wyznawcy Damiana to niech zobaczą jego wyniki z ostatnich 4 lat! Nie nadaje się na dziś do eligi i jest już pozamiatane, też lubię Damiana - ale wiem, że jego czas minął. Jakiś półgłówek dzwonił i pytał dlaczego pożegnano Bjerrego! Zostałem zabity tym pytaniem! Przecież to była jedna z największych "ciot" w historii tego klubu! "Walczak" jakich w lidze mało! A jego styl kolarski w Gorzowie w finale i pełna pielucha to szczyt heroizmu! Może ten pacjent co dzwonił chciał aby w Unii było 20 zawodników i każdy jechał po 2-3 mecze? Wszyscy chcą imprez międzynarodowych, a jak były to wszyscy płakali ze drogo i wolą kupić flaszkę i siedzieć przed TV! Bo szkoda było wydać paru groszy aby klub zarobił, nie Dworakowski i Rusiecki bo oni nie wydadzą do końca dni swoich kasy którą mają zarobioną! Niech elka zbiera pytania na necie i robi przesiew celem zadania najważniejszych. Dalej MŻ w tej formie nie da się słuchać. Panie Konieczny czas zmienić formułę tego programu! Ja chciałbym dowiedzieć się do dzieje się w klubie od Prezesa, jak wygląda struktura udziałowców w Unii (czy jest otwarta czy zamknięta), coś o strategii na przyszłość klubu, co dzieje się w otoczeniu EE i jaka jest struktura udziałowców czy PZM odda klubom EE bo miał rządzić 3 lata, co ze sponsorem EE, co klub sądzi o nowej umowie z NC+, a nie słuchać "Wariatów" na antenie!

    Komuś nie podoba się Igielski jako Dyrektor! A kto ma nim być? Hanu Lepisto? Janusz Palikot? Jakiś dzieciak od lizaków czy inny sprzedawca chipsów? Z drugiej strony nie dziwię się Igielskimu, że nie chce robić z siebie błazna i nie chodzi do MZ do Elki celem odpowiadania na pytania od gościa co ma skończone 6 klas podstawowych dlaczego Kenia nie ma w Unii w 2015 roku! Igła jest od czarnej roboty i robi to dobrze. W naszych pięknym kraju wszyscy specjalizują się w jechaniu po kimś. MŻ bez zahaczenia Igły stracony! A ja pod prąd - cenię Igłę za jego fachowość i niech tak trzyma.

    Większości z Was w d....... się poprzewracało od neta. Wielu z Was ma braki podstaw matematyki i myśli, że 2 + 2 to 5! Właściciele Klubu wydają duże pieniądze (miliony) aby leszczyński "pleps" mam w niedzielę rozrywkę i jedyną rzecz, którą ma zrobić to kupić karnet lub bilet, ale jak widać i z tym jest problem. Wszyscy wydajecie pieniądze sponsorów (Fogo i innych) jak swoje! Czy Pan Bóg Wam rozum zabrał? Chcecie SEC to załóżcie stowarzyszenie, albo niech SKUL otworzy subkonto niech z 1000 z WAS wpłaci po 500 złotych i będzie pół bańki, to Klub zrobi Wam jedną rundę.

    Proponuje więcej pokory i zanim zaczniecie zaglądać innym w portfel i ich kompetencje spójrzcie na siebie i w swoje zaskórniaki.

    ps.
    Brawo dla Prezesa, że w pokorze odpowiadał na większość debilnych pytań w MŻ i przepraszam go za nie w imieniu wielu normalnych kibiców, wierzę że jest nas większość. I wierzę, że dla wielu z nas 2 + 2 to ciągle 4. Przecież gdyby Prezes zdradził tajemnicę handlową i powiedział kto za ile będzie jeździł w UL i kim negocjował i ile chcieli inni to za rok nikt by z nim do stołu negocjacyjnego nie usiadł, chyba że Kenneth Bjerre. Dla mnie ludzie zadający takie pytania na antenie to ludzie żyjący w matrixie! A że ludzie nie potrafią "czytać" tego co Rusiecki mówił miedzy "wierszami" to mój Boże, czego Jasiu się nie nauczył to Jan nie zrozumie.
    Ostatnio edytowane przez unia1938 ; 06-01-2015 o 10:05

  28. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi unia1938 za jego przydatny post!

    Aussie (06-01-2015), DAREK009 (06-01-2015), Kuba_88 (06-01-2015), Noski (05-01-2015), darsen (06-01-2015), marass (05-01-2015), piterma (06-01-2015), santiagoUL (06-01-2015)

  29. Powrót do góry    #1554
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Dla mnie to: 0 (u,-,-)

  30. Powrót do góry    #1555
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Kolego generalnie napisałeś bardzo sensowny post, w 99% się zgadzam z Twoimi wnioskami, tylko nie mogę się połapać z tym Igielskim.
    Fajnie, że wspierasz klub, i jego pracowników, też chciałbym tak, dlatego z chęcią przeczytam ( i pewnie nie tylko ja) co Igielski robi w ogóle w tym klubie ( już nie wymagam żebyś podał co robi dobrze), za co dokładnie go cenisz, oraz żebyś podał przykłady jego fachowości. TU nie chodzi o to, że mi sie ni podoba Igielski na stanowisku dyrektora sportowego, chciałbym usłyszeć o jego pracy, bym mógł Ci przyznać rację, posypać głowę popiołem, przywdziać włosiennicę i od jutra bronić jego dobrego imienia. Może teraz okaże się totalnym ignorantem, ale pracę naszego dyrektora sportowego widzę przez pryzmat odbierania sms, od zawodnika którego notabene już nie ma z nami.
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Zniesmaczony!
    Igła jest od czarnej roboty i robi to dobrze. W naszych pięknym kraju wszyscy specjalizują się w jechaniu po kimś. MŻ bez zahaczenia Igły stracony! A ja pod prąd - cenię Igłę za jego fachowość i niech tak trzyma.

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Kuba_88 (06-01-2015), lemur6666 (06-01-2015)

  32. Powrót do góry    #1556
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Kolego generalnie napisałeś bardzo sensowny post, w 99% się zgadzam z Twoimi wnioskami, tylko nie mogę się połapać z tym Igielskim.
    Fajnie, że wspierasz klub, i jego pracowników, też chciałbym tak, dlatego z chęcią przeczytam ( i pewnie nie tylko ja) co Igielski robi w ogóle w tym klubie ( już nie wymagam żebyś podał co robi dobrze), za co dokładnie go cenisz, oraz żebyś podał przykłady jego fachowości. TU nie chodzi o to, że mi sie ni podoba Igielski na stanowisku dyrektora sportowego, chciałbym usłyszeć o jego pracy, bym mógł Ci przyznać rację, posypać głowę popiołem, przywdziać włosiennicę i od jutra bronić jego dobrego imienia. Może teraz okaże się totalnym ignorantem, ale pracę naszego dyrektora sportowego widzę przez pryzmat odbierania sms, od zawodnika którego notabene już nie ma z nami.
    Po pierwsze nie wiem czy Igielski jest dyrektorem sportowym czy kimś innym, nie interesuje mnie nazwa jego stołka w klubie, a jego robota. Ważne, że to co robi robi to dobrze skoro w klubie jest od 10 lat. Mnie to nie obchodzi co robi (rozumiem, że CAMP sam się zrobił, podobnie jak kiedyś negocjacje z BSI), skoro Prezes go chce i mu płaci to nie moja zmartwienie. Ważne, że Unia osiąga dobre wyniki i ciągle liczy się w walce o DMP i za to klub jest oceniany. Klub to Spółka a nie Urząd Miasta gdzie wybieracie Prezydenta w konkursie piękności, w Klubie liczy się skuteczność i wynik finansowy, który odpukać ciągle pozwala na walkę o DMP. Zajmijcie się wynikiem sportowym - bo za to jest klub oceniany, a nie tym kto w klubie parzy kawę i czy piją jacobsa albo primę. Bądźcie poważni. Jeśli ktoś naprawdę nie ma co robić i jego największym problem życiowym jest to: co robi w klubie Igła, to jak powiedział prezes - zaprasza na rozmowę na Strzelecką bo to jest najlepszy adres, a nie antena MŻ czy to forum.
    Ostatnio edytowane przez unia1938 ; 06-01-2015 o 10:08

  33. Powrót do góry    #1557
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,290
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Zniesmaczony!

    Igła jest od czarnej roboty i robi to dobrze. W naszych pięknym kraju wszyscy specjalizują się w jechaniu po kimś. MŻ bez zahaczenia Igły stracony! A ja pod prąd - cenię Igłę za jego fachowość i niech tak trzyma.



    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Po pierwsze nie wiem czy Igielski jest dyrektorem sportowym czy kimś innym, nie interesuje mnie nazwa jego stołka w klubie, a jego robota. Ważne, że to co robi robi to dobrze skoro w klubie jest od 10 lat. Mnie to nie obchodzi co robi .
    Logik z Ciebie , doprawdy...
    Skąd wiesz,, że robi "to" dobrze, skoro nie wiesz co robi (i nawet Ciebie to nie interesuje)...?
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 06-01-2015 o 11:09

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Thomas (06-01-2015)

  35. Powrót do góry    #1558
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,432
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    JacPoz ma rację.
    Ja bym Igielskiego chętnie zmieszał z błotem, ale poczekam, aż ktoś blisko kubu napisze, czym zajmuje się dyr sportowy w klubie UL przez 10 lat?

    Może Wełna ?

    A może to taki trochę Damian, który kocha Unię, ale coś musi jeść. Do Rybnika przecież nie pójdzie.
    UNSCARED

  36. Powrót do góry    #1559
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Ważne, że to co robi robi to dobrze skoro w klubie jest od 10 lat.
    Teoretycznie tak powinno byc,w praktyce to juz roznie bywa,czy to bedzie klub sportowy,urzad miasta,czy tez jakakolwiek firma.

    Zajmijcie się wynikiem sportowym - bo za to jest klub oceniany, a nie tym kto w klubie parzy kawę i czy piją jacobsa albo primę.
    Nie dla wszystkich liczy sie sam wynik sportowy.Wśród tego plebsu ,który ma niedzielną rozrywke na stadionie jest też sporo osób ,dla ktorych ważne są inne aspekty,a i klub jest czymś więcej niż "rozrywką".To,że w ostatnich latach dąży sie do tego,żeby pozyskać tylko kibiców ktorzy bedą to traktowali tylko w ten sposób to inna bajka.

    Wiadomo,ze pan Irek jest dyrektorem.To już cośTeraz pytanie,czy jest od spraw "sportowych"?Jeśli tak to jest całkiem sympatycznie,jesliby spojrzeć na końcowe tabele z ostatnich 10 lat.Ale na to pracowała cała rzesza osób.
    Jednak np. tzw. skauting leży.Dzięki Bogu ,mamy zdolną młodzież przez co dno i kilo mułu w tej dziedzinie zostało zamazane.
    Skoro jest zdolna młodzież to może ma jakiś wpływ na szkółkę,pomaga jakoś najmłodszym wychowankom KS Unia Leszno?Róznie to ludzie mowią ...
    W imprezach poza ligowych chyba się nie udziela,więc wpływu na ten worek medali ,który sprawił Nam tyle radości w tym roku tez nie miał.

    Zostawmy aspekt sportowy.Czy Ireneusz miał wpływ na pozyskanie sponsorów min.firm LOB,LFP,Creaton itd. Jeśli tak to wielkie brawa i już wiemy dlaczego jest w klubie,tylko dlaczego prezes tego nie powiedział i tym samym rozwiał wszelkie wątpliwości?
    Może odpowiada za marketing?Sporo się dzieje u Nas ostatnio w tej kwestii,ale wciąż jest sporo do poprawki.
    Polityka biletowa,karnetowa?To już lepiej nie podciągać pod jego zasługi
    Imprez typu SGP,SWC już nie mamy,więc główne pole do popisu odeszło.

    "Prosze przyjść do klubu..." a jak ktoś przyjdzie i zobaczy,a okaże się,że nadal nie wiadomo?
    A mógł prezes to uciąć jednym zdaniem,uciszyć malkontentów i uspokoić ogół kibiców.Także Wełna wyręcz prezesa jak możesz i skończmy ten temat raz na zawsze.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kuba_88 za jego przydatny post!

    Raymond (06-01-2015)

  38. Powrót do góry    #1560
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Ilu ludzi tak na dobrą sprawę mamy w klubie? Mam na myśli samo tzw. biuro. Miłosz, Igła, pani Aneta zdaje się, no i pewnie jakaś sekretarka-księgowa (tu nie jestem pewien) Nie wiem czy para spikerów jest na stadionie tylko w trakcie meczów, zakładam że tak jest. Prezes jest pewnie w klubie tylko kiedy jest potrzebny, z Jóźwiakiem to teraz nic nie wiadomo po jego politycznych awansach. Czy 3-4 ludzi (wydaje mi się że więcej ich nie ma, jeżeli się mylę to mnie poprawcie) to naprawdę aż tak dużo jak na profesjonalny klub sportowy? Ktoś musi zajmować się kontaktami z Ekstraligą i innymi klubami, prowadzić finanse, poszukiwać i dbać o sponsorów, strony na Facebooku i Twitterze też same się nie prowadzą, w obecnym okresie trzeba negocjować z zawodnikami, Urzędem Miasta, w sezonie trzeba uzupełniać zapasy metanolu czy innych klubowych części do motocykli. Chcecie międzynarodowe imprezy w Lesznie, a ich warunki też trzeba wynegocjować. Nie wspominam już o organizacji samych meczy, CAMPów, "wybrzeża na Wybrzeże", prezentacji, spotkań z kibicami i tak dalij i tak dalij. Za co tu pretensje do Igły (innych pracowników)? Aż tak wielu ich tam jest? Jasne są problemy z bazą punktów partnerskich do karnetów (wydaje mi się, że to bardziej działka Miłosza?) lecz marketingowo i tak poszliśmy bardzo do przodu. Z wielu stron da się słyszeć, że jeżeli idzie o samo zarządzanie to jest u nas pod tym względem bardzo dobrze, więc nie wiem o co całe zamieszanie. A tak w ogóle to Józef chciał, żeby Igła został prezesem, więc Józef coś w nim widzi. A ja Jozinowi ufam

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    darsen (06-01-2015)

  40. Powrót do góry    #1561
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Pany, co tu dużo roztrząsać - Igielski po prostu jest! Mało Wam?

    MŻ słuchałem w minionym roku aż raz - tak mi się podoba ta audycja

  41. Powrót do góry    #1562
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49...-z-homologacja


    NO TO SPRZETOWY WYSCIG ZBROJEN CZAS ZACZAC . TRZY DWA JEDEN !! START. KTO ZYSKA KTO STARCI ? OJ CIEKAWY SEZON BEDZIE
    pyra

  42. Powrót do góry    #1563
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Sajdak stwierdził, że zawodnicy na początku i tak nie skorzystają z przelotowego tłumika w obawie o niedopasowanie.
    Zasugerował także, iż nie jest powiedziane, że na przelotowcu będą smigali zawodnicy szybciej, gdyż dopasowanie silników itd itd....

    Mnie dziwi ta wypowiedź- tym bardziej, że gość w ciemię bity nie jest. Przecież wszyscy zawodnicy nagle nie wyrzucili notatek z lat <2010.
    Nawet jeżeli POLDEM różni się parametrami od starych przelotowców- to nie aż tak bardzo, by testy i przystosowanie musiało zająć 12 miesięcy.

    Dziwią mnie słowa, że nie dowiemy się, czy sprzęt na POLDEMIE jest szybszy, dop nie stanie pod taśmą razem z obecnym..... sądzę, że mimo wszystko Kasper, Hampel czy nawet Ci "beznadziejni" Szczepaniakowie - wiedzą, na której konstrukcji przejechali szybciej kółko... Jak widać w Polsce środowisko lubi samo sobie problemy wymyślać. Nie było POLDEMU- źle... będzie POLDEM- jeszcze gorzej- dopasowywać się trzeba

    Co ciekawe- Sajdak pisze o zgraniu silników z tłumikiem..... a to dziwne, gdyż Kasper i Szczepaniak twierdzili, że zakładając POLDEM - sprzęt nie wymagał praktycznie żadnych regulacji

    Bijąc do brzegu: wyścig zbrojeń wyścigiem, mam jednak nadzieję, że polska konstrukcja jako jedyna przelotowa w stawce okaże się najchętniej wybieraną przez zawodników.

    pozdrawiam z Leszna

  43. Powrót do góry    #1564
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Sajdak stwierdził, że zawodnicy na początku i tak nie skorzystają z przelotowego tłumika w obawie o niedopasowanie.
    Zasugerował także, iż nie jest powiedziane, że na przelotowcu będą smigali zawodnicy szybciej, gdyż dopasowanie silników itd itd....

    Co ciekawe- Sajdak pisze o zgraniu silników z tłumikiem..... a to dziwne, gdyż Kasper i Szczepaniak twierdzili, że zakładając POLDEM - sprzęt nie wymagał praktycznie żadnych regulacji
    Ma wiele racji ten Sajdak. Będą takie nawierzchnie gdzie tłumiki nieprzelotowe dadzą przewagę. Mam tu na myśli tory twarde i ślizgie. A KK czy Szcepaniak jeszcze nie raz będą płakali przed kamerami, że nie wiedzą jak sprzet ustawić, mimo, że bedą dysponowali przelotowym tłumikiem.
    Bijąc do brzegu: wyścig zbrojeń wyścigiem, mam jednak nadzieję, że polska konstrukcja jako jedyna przelotowa w stawce okaże się najchętniej wybieraną przez zawodników.
    A kto ci powiedział, że to będzie jedyna konstrukcja ? Sądzę, że będą jeszcze co najmniej dwie inne, również przelotowe.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #1565
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Prędzej czepiałbym się chautury Koniecznego, błyskotliwym dziennikarzem to nie jest, a w relacje z meczy lepiej się wczytać niż słuchać w jego wykonaniu. Igielski, no cóż, skauting mu nie wychodził, imprez i tak nie ma, może zajmuje się obecnie kiperowaniem sponsorów, ale myślę że jest osobą od załatwiania spraw pilnych na które zarząd nie ma czasu.
    Co do Bjerre (magazynu nie słyszałem), był drewniany (z kilkoma wyjątkami), na swój sposób integrował się, ale co by nie mówić, w drugiej (ważniejszej) połowie sezonu stanowił najlepszą parę z Zengim w Unii. Ja byłęm za pozostawienie jego, bardziej w kontekście minimalizacji kosztów, a za aspiracje prezesa zapłacimy my słonymi biletami.

    Ciężko przewidzieć, czy przelotówki zrobią rewolucję i przewrót w czołówce, czy będzie tylko małe dopasowanko, po liftingu bogatsi zawodnicy i tak wypłyną, mając większe możliwości testowe i bycie number one tunera.
    DEP również stworzył coś na a'la przelotówkę, chociaż źródła Espeedway są odmiennego zdania twierdząc, że twór Demskiego jest w owej formie jedyny.

  45. Powrót do góry    #1566
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    a od kiedy Igielski jest dyr sportowym? chyba był zarządzającym cały czas a kryjom był sportowym do czasu az nie odszedl?

  46. Powrót do góry    #1567
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A kto ci powiedział, że to będzie jedyna konstrukcja ? Sądzę, że będą jeszcze co najmniej dwie inne, również przelotowe.
    Bez ogródek- tak twierdziły SF w jednym z artykułów. Nie wiem co będzie później, ile konstrukcji finalnie zostanie dopuszczonych... może na tamten czas była to jedyna przelotwka- a ja automatycznie uznałem to za pewnik.... Jedyny, nie jedyny- liczę, że zaistnieje w tym światku.

    pozdrawiam z Leszna

  47. Powrót do góry    #1568
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Zostało tylko 12 tygodni do inauguracji. Pomóżmy Adamowi. Moje ustawienie składu na mecz w Rzeszowie:

    1.Pedersen
    2.Jonasson (Zengota)
    3.Przemek
    4.Musielak
    5.Emil
    6.Piotr
    7.Smektała

    To ustawienia Smyka pod 7 daje 2 biegi Smyka z Emilem i jeden z Piotrem. Para Przemek - Toffik w 2014 r. parę razy fajnie współpracowała, szczególnie na meczu Leszno-Toruń. Liczę, że będzie to najlepsza para w lidze.

  48. Powrót do góry    #1569
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,788
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,610 w 1,046 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Zostało tylko 12 tygodni do inauguracji. Pomóżmy Adamowi. Moje ustawienie składu na mecz w Rzeszowie:

    1.Pedersen
    2.Jonasson (Zengota)
    3.Przemek
    4.Musielak
    5.Emil
    6.Piotr
    7.Smektała

    To ustawienia Smyka pod 7 daje 2 biegi Smyka z Emilem i jeden z Piotrem. Para Przemek - Toffik w 2014 r. parę razy fajnie współpracowała, szczególnie na meczu Leszno-Toruń. Liczę, że będzie to najlepsza para w lidze.


    Shamek miejsce w skladzie ?! Jak to tak będzie zadyma wszak " królewicz" wręcz powinien zaplacic za miejsce w skladzie


    P.S nie Elgato nie pije do Ciebie, ani do żadnego antyPawlickiego aczkolwiek powstrzymać się nie moglem

  49. Powrót do góry    #1570
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    O tym, kto zacznie na ławie powinny zadecydować sparingi i postawa na nich, nie tylko mająca odzwierciedlenie w punktach, ale też w tym czymś. Sztab powinien wiedzieć o co chodzi. Mistrzów treningów wszak już mieliśmy, a sztab powinien rozgryźć kto będzie mocniejszy we właściwej walce.

  50. Powrót do góry    #1571
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2013
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Zostało tylko 12 tygodni do inauguracji. Pomóżmy Adamowi. Moje ustawienie składu na mecz w Rzeszowie:

    1.Pedersen
    2.Jonasson (Zengota)
    3.Przemek
    4.Musielak
    5.Emil
    6.Piotr
    7.Smektała

    To ustawienia Smyka pod 7 daje 2 biegi Smyka z Emilem i jeden z Piotrem. Para Przemek - Toffik w 2014 r. parę razy fajnie współpracowała, szczególnie na meczu Leszno-Toruń. Liczę, że będzie to najlepsza para w lidze.
    Myślę, że niezła para byłaby Zengota - Musielak ewentualnie Zengota - Jonasson. W przypadku pierwszej pary mamy dobrego "startowca" z "myślącym walczakiem".

  51. Powrót do góry    #1572
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Fajnie by było gdyby Przemo prezentował dobra formę tzn 9-10 pkt robil to wtedy z juniorami bym go dal. Nicki z Jonasonem / Zemgim i Emil z Tobiaszem. Ale teraz takie ustawianie nie ma sensu. Tor wszystko zweryfikuje.

  52. Powrót do góry    #1573
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    21.03 Unia-ROW
    29.03 MPPK w Lesznie
    02.04 Unia-Falubaz

    liczę, że pogoda pozwoli odjechać coś 14.03.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  53. Powrót do góry    #1574
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    A ja Wam Panowie powiem, że nie upieram się jakoś szczególnie przy Zengocie.... kto ma miejsce w składzie kto nie niech pokaże UCZCIWA WALKA na sparringach czy treningach...
    Zengi ma jednak jeden niezaprzeczalny atut czysto sportowy: to gość bezkonfliktowy, który w zasadzie z każdym zawodnikiem na torze jest w stanie się dogadać / pojechać. Zdarzały się jakieś wpadki [ głównie w jeździe z Przemkiem], jednakże czy z Dzikiem, Przemkiem czy Toffikiem - Zegota zawsze dawał radę .
    Więc czy z Toffikiem byłby dobrą parą? Z pewnością- tak jak z każdym innym zawodnikiem .

    pozdrawiam z Leszna

  54. Powrót do góry    #1575
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Jestem ciekaw, czy Sqra będzie grono zawodnicze informował o składzie meczowym przed zawodami, czy też info pójdzie w świat wcześniej (oczywiście pierwej do zawodnika niż do mediów, co tak wielu wkurza). Wersja pierwsza byłaby dla atmosfery lepsza, mimo większych kosztów poniesionych za przyjezdne. Ale obecność nawet wakatującego w parkingu, zwłaszcza na Smoku byłaby pomocna (bezcenne obiektywne rady dla kolegów z boku).
    Cały czas boję się, czy aby ta wewnętrzna rywalizacja nie zdeprymuje bardziej Przemka, Tofika i Zengiego. W Gorzowie to przyniosło skutek, ale już Baron wystrzegać się takiej polityki, Gajewski bodajże też.

    Co za poroniony pomysł, by najważniejszą i prezę w roku jaką jest MPPK oragnizować w takim terminie, jeszcze zbieżnym z Memoriałem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •