Strona 148 z 151 PierwszyPierwszy ... 4898138146147148149150 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,616 do 6,660 z 6768

Wątek: KS UNIA LESZNO 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6616
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Uważam że obecni zawodnicy wolą współpracować w parkingu z Jarkiem niż z Nickim.

    Pozdro Welna
    ototo to...

    cytujac pewnego polityka prosto ze złotej sceny...

    "chcecie Pawlickich...?? "

    oni chca JH a i nawet Rusiecki wie ze Nicki jak juz zdobył te upragnione złoto w Unii to już nie bedzie miał takiej motywacji na zrobienie kolejnego... przeciez on byl tak napalony na te złoto że nawet w gipsie by jechał po GP w Sztokholmie

    sam jako zwolennik Dzika (2 lata temu) mam mieszane uczucia co z nim dalej zrobic

    ale zmiana jakas musi byc! czy za Dzika nie wiem czy JH tez nie wiem... biznesmeni usiada do stołu a wszystkie "złótowy" jak chca być częscia Jedynej Królowej niech spuszczaja z ceny albo niech dalej podpisuja wirtualne kontrakty bo do atmosfery i identyfikowania sie mamy swoich wychowankow a jak juz wymieniac Dzika czy Emila to za kolejna maszynke do robienia punktow "płace wymagam"

    czy ktoś siedział na "0" i widział mine JD kiedy Kubera przywoził druga trójke? na poczatku martwiłem sie nawet o niego chociaz pozniej nie było mi go żal bo dostał fajna nauczkę że wydajac troche swojej zarobionej kasy na rzeszowskiego tarnowiaka tutaj w Lesznie młody chłopak ratujac złoto pokazał do kogo powinni trafic te pieniadze

    "Od grudnia będziemy już szykować się na przyszły sezon - twierdzi Jacek Rempała. - W tym roku dużo pomaga nam firma Agro-Mix z Leszna. To był mój wieloletni sponsor, kiedy sam byłem zawodnikiem - zakończył były żużlowiec."
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/548...-innych-klubow

    Agromix? ok! Unia? ok! ale tarnowska prosze bardzo!

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi robbertinho za jego przydatny post!

    Biskupian (29-09-2015)

  3. Powrót do góry    #6617
    Początkujący
    Dołączył
    15-09-2015
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 3 postach
    Z twittera Bartłomieja Ruty dziennikarza PS ,,Pięknie Grzesiu Zengota gada o Fogo Unii. Szkoda tylko, że to taka gra aby zyskać prawie 80% podwyżki. A pewność, że powtórzy sezon żadna.''

    Taka ciekawostka. Chyba jednak ten dziennikarz przesadził oby on a nie Zengota.

  4. Powrót do góry    #6618
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jeden i drugi to profesjonaliści. Obaj za grube pieniądze, choć podejrzewam, że Nicki za nieco mniejsze.
    W tym roku Nicki nie rozwalił się na dłużej, to i sezon przejechany tak jak powinien.
    Skręciłby kostkę to byście go widzieli głównie w GP.
    Jarosław za to jest specjalistą od stanów skrajnych. Albo hero albo zero ostatnimi czasy
    Każdy z nich może co najwyżej być nrem dwa po Emilu, gdy tego ominą różne kłopociki życiowe.

  5. Powrót do góry    #6619
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    W sumie to wiem..........

    że forum to chłam.
    Ale miałem cichą (nieuzasadnioną) nadzieję że coś się zmieniło. W forum Unii DMP15 piszą w 90% frustraci z Toronto. i w 50% ludzie niezadowoleni z tego że ich klub zdobył tytuł.
    Ja człowiek w średnim wieku, o dość spokojnym usposobieniu przeczytałem i dziwię sie sobie, że odpisuję.
    Ci wszyscy onaniści z tytułem expert, ci wszyscy wiedzący za nim coś się dowiedzą. Mają życie w internecie bo nie mają osobistego.
    Jednak widać po forum, że życie w internecie jest ważniejsze niż osobiste. Mam warzenie, że pójście na mecz jest karą ale jedynym elementem realnego opisu co zobaczyli.

    Jednak wolę żyć w realu, cieszyć się DMP i wiedzieć, że żużel to nie te bzdury na SB a to co się dzieje.
    Mam kilka ciekawych niusów (jak z przed 2 lata) ale napisanie o nich to tak jakby wejść w burce do kościoła. Więc dam spokój

    Kibicom mojej Unii życzę obrony tytułu za ROK a będzie nas 50tys
    Wojtek
    Fan Unii

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi whu za jego przydatny post!

    chezik (29-09-2015)

  7. Powrót do góry    #6620
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Tak jeszcze w kwestii dyskusji JH kontra NP.
    JH miał być tutaj drugim Jankowskim, Adamsem. Spoiwem drużyny.
    NP to od początku najemnik. Także porównanie z d*py. Może własnie jego postawa wobec pracodawcy ("pięknej Marty") tak zaimponowała obecnemu prezesowi. Oddanie w 100%.
    Takie gdybanie.

    A tak jeszcze w sprawie JH - ja będę pamiętał, jak trzy dni po meczu o wejście do PO kręcił sobie kółka i z radością ogłaszał powrót do frajdy z jazdy. A jeszcze w niedzielę w parkingu o kulach nie mógł się dobrze poruszać. No i ta akcja z Ostafińskim i rozmowie po kubusiu z długoletnim sponsorem.
    Jeśli jednak klub zatrudni JH to mogę zostać "kibicem sukcesu" - będzie wynik będę na stadionie. Inaczej moja noga na Smoku nie postanie.

    edyta
    WHU - nie wiem, skąd ta frustracja, ja uważam, że ten tytuł to wielki sukces, bo wcale lekko się nie jedzie z balastem murowanego faworyta. Uważam, że w klubie jest niepotrzebna rewolucja, jeśli już, to ewolucja.
    Ostatnio edytowane przez Mildura ; 29-09-2015 o 21:02
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    Londi (29-09-2015), Mariano_Italiano (02-10-2015)

  9. Powrót do góry    #6621
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta


    I jeśli zarząd KS Unia Leszno ma szacunek do Nas, Kibiców tego klubu,ale również do siebie, to w ogóle nie powinien myśleć o jakimkolwiek powrocie JH do drużyny z bykiem na plastronie.


    Tyle ode mnie.

    pozdr
    I tego się trzymajmy.... Nie dla JHJ w Unii Leszno

    Należy stawiać na naszych... w tym na .... Grzesia Zengotę.

    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 29-09-2015 o 21:14

  10. Powrót do góry    #6622
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    blisko 20 lat, świadomie chodzę na żużel, ale takich jaj sie nie spodziewałem

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    sobotch (30-09-2015)

  12. Powrót do góry    #6623
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez umberto Zobacz posta
    Piękna przypowieść Panie Wełna. Pozwolisz, ze sparafrazuję jej ostatni akapit:
    Jeśli Zarząd KSUL miałby szacunek do Nas, Kibiców tego klubu, ale rownież do siebie, to w ogóle nie powinien myślec o jakimkolwiek zatrudnieniu NP w drużynie z bykiem na plastronie.

    Nie po akcji, która odstawił w Lesznie w barwach rzeszowskich.
    Wtedy (parafrazując Wełnę) nie był jeszcze z nami w związku...

    Od kiedy jeździ z bykiem na plastronie takich numerów nam nie odstawia...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 29-09-2015 o 21:15

  13. Powrót do góry    #6624
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Napluł w twarz to JH.
    Napluł i jeszcze za to wystawił fakturę!

    NP wykonywał polecenia pracodawcy

    Ot taka różnica.........

    Gdzie był ten WASZ Hampel, jak zaczynał karierę no gdzie????

    Kiedy sobie przypomniał o Unii???
    Kiedy o Niej zapomniał???
    Teraz znowu sobie przypomina???

    Beznadziejny typ.
    Wełna i dlatego właśnie trzeba stawiać na swojaków takich jak Toffik, chociaż Ty nie widzisz w nim "potencjału", mi on przypomina trochę Grzesia Zengote, gdzie magiczni się go pozbyli, bo miał za mało magii w sobie, a po 4 latach ich największym marzeniem jest by wrócił. Powiedz mi ile razy słyszałeś żeby Balon miał problem z dogadaniem się z klubem odnośnie kontraktu na kolejny sezon?? A jakie cyrki były z JHJ?? Jakie cyrki z Słodko słodkim?? Co wcześniej robił Papa Pawlicki??

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Ali_G (29-09-2015)

  15. Powrót do góry    #6625
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach


    Kevlar Pedersena na sobotnie GP

  16. Powrót do góry    #6626
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Józef pamiętaj! trzeba być twardym , a bie miętkim! NIE DLA PARÓWY!

    tylko Nicki

    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    A Tak płakali ze ten zły Pedersen sie nie zgodzi Brawo Power!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Londi (29-09-2015), Megan (29-09-2015)

  18. Powrót do góry    #6627
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,010
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Dziwny był to finał...straszący Jędrzejak? Kiepski MJJ? Nasi chyba poczuli się już mistrzami o czym wspomniał Zenginator i dobrze, że tak się to skończyło. Zapachniało sensacją, ale to była nasza słabość, a nie siła Sparty. Powiem szczerze, że Kubera mnie powalił tym występem (pomijam bieg 15), bo było już po wszystkim i Buszmen nie zgadzam się z Tobą, że jeździ siłowo. Na pewno nie jest jeszcze w pełni ukształtowanym zawodnikiem fizycznie/psychicznie, ale uważnie przyglądałem się jego występom. Koledzy z Bydgoszczy też powiedzą coś dobrego na jego temat.

    JD i sponsoring Rempały

    Cóż...to może oznaczać jedno...chyba, że występ Kubery trochę odmienił sytuację i plany transferowe związane z młodym Rempałą...Z resztą pamiętam, że Jozin wiele razy narzekał na szkółkę i zastanawiał się nad jej sensem...

    Jaruś, Jareczek...

    Mamy niewielki wpływ na decyzję zarządu w sprawie tego obłudnika i jakie jest wyjście? Nie łudźmy się...wybaczyć można, ale zapomnieć nie Oprócz postawy torowej pamiętam też olanie kibiców podczas fety w 2007 roku, gdzie złotousty zwinął się szybciutko...pamiętam też ciągłe usprawiedliwienia i odmowy uczestnictwa w spotkaniach, eventach...JH traktuję, jako najemnika i tak u mnie zostanie. Powiem Wam, że nawet w ZG się na niego nabrali

    Zmiany

    Juniorka wiadomo...Smektała, Kubera, Kaczmarek (kolejność przypadkowa). Warto, żeby każdy z nich jechał przy okazji jako gość w 1 lidze. Co dalej? Dla mnie jedyna słuszna zmiana, to Kołodziej za NP. O wiele młodszy, wymiata na Smoku i bardzo lubiany w Lesznie.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Biskupian (29-09-2015)

  20. Powrót do góry    #6628
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez whu Zobacz posta
    że forum to chłam.
    Ale miałem cichą (nieuzasadnioną) nadzieję że coś się zmieniło. W forum Unii DMP15 piszą w 90% frustraci z Toronto. i w 50% ludzie niezadowoleni z tego że ich klub zdobył tytuł.
    Ja człowiek w średnim wieku, o dość spokojnym usposobieniu przeczytałem i dziwię sie sobie, że odpisuję.
    Ci wszyscy onaniści z tytułem expert, ci wszyscy wiedzący za nim coś się dowiedzą. Mają życie w internecie bo nie mają osobistego.
    Jednak widać po forum, że życie w internecie jest ważniejsze niż osobiste. Mam warzenie, że pójście na mecz jest karą ale jedynym elementem realnego opisu co zobaczyli.

    Jednak wolę żyć w realu, cieszyć się DMP i wiedzieć, że żużel to nie te bzdury na SB a to co się dzieje.
    Mam kilka ciekawych niusów (jak z przed 2 lata) ale napisanie o nich to tak jakby wejść w burce do kościoła. Więc dam spokój

    Kibicom mojej Unii życzę obrony tytułu za ROK a będzie nas 50tys



    Dawaj te newsy panie

  21. Powrót do góry    #6629
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 19 w 16 postach
    Wełna chcesz powiedzieć że Dzik w pamiętnym meczu był gotów do jazdy tylko niedobra pani prezes mu zabroniła!? No kurde gratuluję pamięci i trafnej oceny sytuacji. Nicki ma zasługi w tym sezonie, ale dla mnie nie powinno być go w Unii. Pozdrawiam.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kasyx za jego przydatny post!

    umberto (29-09-2015)

  23. Powrót do góry    #6630
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Wtedy (parafrazując Wełnę) nie był jeszcze z nami w związku...

    Od kiedy jeździ z bykiem na plastronie takich numerów nam nie odstawia...
    Wpisując Nickiego w przypowieść Wełny należy go przyrównać do kobiety, przez którą na imprezie poszarpałeś się z jej chłopakiem, bo się poskarżyła, że krzywo na nią patrzysz, a ją boli głowa. po czym ta sama pinda na następnej imprezie mizdrzy się do Ciebie, a Ty myślisz w sumie czemu nie, w końcu ma opinię że potrafi cuda w łóżku, ale z gotowaniem kiepsko, zdarza jej się w przypływie nerwów potłuc talerze, a i czasami obowiązki domowe zaniedbuje bo jest zmęczona po sobotnich balangach, tudzież zawodach GP. Jako że kobieta za dobrej opinii nie ma, to chętnych na jej wdzięki mało, mówisz co tam 2 drinki nie majątek, bierzesz taką do domu by udowodnić byłej, że stać Cię na laskę z najwyższej półki. Przychodzi pierwsza noc i doznajesz rozczarowania, miał być kawior, jest mielony, kolejne noce też szału nie robią, jedyne co dobre że się opamiętała z sobotnimi balangami, po tym gdy poleciały pierwsze talerze, zrezygnowany szukasz terapeuty, znajdujesz go w końcu, udajecie się na terapie małżeńską, i wszystko zaczyna się pomału układać, sobotnie balangi to przeszłość, talerzami już nie rzuca, no kawę czasami do łóżka przyniesie.
    A teraz pytanie czy z leciwą kobietą o nieciekawej reputacji warto budować dłuższe relacje???
    Ostatnio edytowane przez piterma ; 29-09-2015 o 22:16

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (02-10-2015)

  25. Powrót do góry    #6631
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    Przy ustalaniu składu zdania KIBICA Zarząd nie będzie brał pod uwagę, chyba, że zdanie KIBICA jest zgodne z zdaniem Zarządu!

    Do czego do doszło?

    Jeszcze trochę zaczną się pikiety pod budynkiem klubu, żeby Nicki został w KSUL, i żeby w jego miejsce nie przyszedł "sympatyczny" Jarek H.

    O tempora, o mores!

    Ale dziś sam uważam, że Dzik powinien zostać z nami na kolejny sezon, tak samo Wełna jak drewniany Grzegorz i pierwszoligowy Musielak
    Jest tylko jeden taki KLUB... Jest tylko jedno takie MIASTO...

  26. Powrót do góry    #6632
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Biskupian Zobacz posta
    Przy ustalaniu składu zdania KIBICA Zarząd nie będzie brał pod uwagę, chyba, że zdanie KIBICA jest zgodne z zdaniem Zarządu!
    We Wroclawiu kiedyś przy pozostawieniu zawodnika w klubie liczyli się ze zdaniem kibica i pogonili Hampelka, a zostawili Hansa.
    Teraz większość chce z powrotem Hampela, niestety ale ja-nie. Mi sie marzy Kołodziej

  27. Powrót do góry    #6633
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Koldi nigdzie nie pójdzie chyba że w Tarnowie drużyny nie będzie. Przecież on nigdzie nie jeździ byle w domu jak najwięcej być.

  28. Powrót do góry    #6634
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Ktoś ma ochotę jeszcze przed snem uronić łezkę?

    https://www.youtube.com/watch?featur...yo&app=desktop

    PS.

    ŻADNEGO HAMPELA!!!

  29. Powrót do góry    #6635
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Jak to bylo z "zamrozeniem" regulaminu eligi na chyba 3 lata?
    Kiedy to witkowski przyklapnal i na ile to dokladnie mialo buc lat?
    Ten czas mija po sezonie 2015 czy pozniej?
    Aby nie bylo ze beton cos zmieni jak to zmieniono nagle po sezonie 2010 gdy wprowadzono KSM a Unia niezle go wtedy wysrubowala.

  30. Powrót do góry    #6636
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    490
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Ma ktoś fotkę Skóry bez włosów



    UNIA LESZNO DMP 2015

  31. Powrót do góry    #6637
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    A co z THJ? Obraził się?

  32. Powrót do góry    #6638
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    A co z THJ? Obraził się?
    Być może już wie, że się nie załapie na przyszły sezon...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  33. Powrót do góry    #6639
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Nie wiem ludzie co wy macie z tym Hampelem i młodym Rempałą... Bajkopisarz znów idiotyzmy naskrobał, a wy już cali podjarani...

    Ten Młody Rempała to cienias jest i tyle, nie wiem na co on nam by miał być skoro na młodzieżówkach cała nasza trójka regularnie go lała...

    No właśnie ciekawe co z THJ bo nie było go w Niedziele, i jakoś tak zamilkł na Twiterach i Fejsbukach...

    WHU jak już zacząłeś to wypada skończyć choć to pewnie kolejne puszczone przez kogoś "baki" a jaka jest wizja to wiedzą pewno tylko RUSEK, IGŁA DWORAK i może reszta udziałowców... Myślę, że rozczarowani nie będziemy bo od lat budujemy składy spokojnie i w oparciu o realne możliwości finansowe, a te mamy bardzo dobre...


    Dziś na spokojnie oglądałem magazyn żużlowy i koronacje... Jak ktoś by nie wiedział kto to Rusiecki to pewno był przekonany, ze ten z parciem na szkło, który obściskiwał się z każdym przed wejściem na podium a potem był wszędzie to on... Pan Kośmider i jego kumpel z FARM2FARM mocno przesadził... NO chyba, ze ta rzekoma premia od jednego ze sponsorów w postaci 0,5 mln zł to właśnie od nich no to trochę rozumiem...


    https://www.youtube.com/watch?v=eUut...ature=youtu.be
    No to już wiemy wszystko...

    ZENGI CHCE PODWYŻKĘ, PITER TEŻ a FARM2FARM to wszystko opłaci łącznie z NICKIM I EMILEM i jedziemy po złoto...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 30-09-2015 o 00:00
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  34. Powrót do góry    #6640
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Wybory są, trzeba się pokazać.

  35. Powrót do góry    #6641
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta

    edyta
    WHU - nie wiem, skąd ta frustracja, ja uważam, że ten tytuł to wielki sukces, bo wcale lekko się nie jedzie z balastem murowanego faworyta. Uważam, że w klubie jest niepotrzebna rewolucja, jeśli już, to ewolucja.
    Ale przeczytaj mój wcześniejszy post odnośnie sukcesu albo ze zrozumieniem to co napisałem. Frustracja dotyczy tylko SB nie sukcesu. A Unia dla mnie to miłość od zawsze trudno żeby nie była kiedy mieszka się przez lata w blokowisku na Grunwaldzkiej hehe.
    Wojtek
    Fan Unii

  36. Powrót do góry    #6642
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    490
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Fajna dyskusja z tym JHJ , sam jestem ciekawy co zrobi zarząd, mi osobiście dzik już nie przeszkadza, lepiej że rozstawia innych niż naszych ,
    niestety nastały takie czasy że teraz ten sport to interes, i my kibice nie mamy wiele do powiedzenia, możemy tylko strzelić focha i nie przychodzic na stadion, ale to nie takie łatwe,
    Ja słyszałem ze KK też pali cholewki do jedynej , a na espeedway piszą o chęci sprowadzenie Kołodzieja przez włodarzy, poczekamy zobaczymy co z tego wyjdzie.

    A póki co cieszmy się oficjalnym 14 tytułem DMP , (bez 1984)
    a mamy ich tyle co razem Apator, Falubaz i Unia Tarnów.

    A tak jako ciekawostkę to pozostali finaliści tego roku maja ich razem tylko 11.

    Więc Unia Leszno jest najbardziej utytułowanym klubem w Polsce i z tego możemy być dumi
    co świadczy również o tym ze jesteśmy przez te wszystkie lata zarządzani z rozsądkiem.

  37. Powrót do góry    #6643
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,010
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Każdy to powie 15 krotni mistrzowie!

    https://youtu.be/XheWRRaw7yo

    Czarny świetna robota!

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    whu (30-09-2015)

  39. Powrót do góry    #6644
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    eh.. ja tego nie rozumiem, wiadomo sponsorzy mają kasę i robią co chcą ale czy oni nie mają jakiegoś niesmaku po tym jak Hampel odszedł?

    Do tego kto by go sponsorował? Skoro bardzo dużą kasę wykłada F2F, który już zapowiedział że Pedersen, Emil i Zengi możliwe że zostanie to po co Hampel?
    Ja ogólnie zostawiłbym taki sam skład tylko THJ się pozbył. Jeden oczekujący jest, juniorzy są. My nie Gorzów żeby walczyć o utrzymanie E-ligi

  40. Powrót do góry    #6645
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Z plotek usłyszałem że Jarka ponoć chce Rusiecki, tylko nie wiadomo za kogo miałby przyjść. Jarka w klubie nie chce wiedzieć Józef. Więc stanęło na tym że Józef zakomunikował Rusieckiemu że jak Jarek będzie w Unii to jego w klubie już nie będzie (cokolwiek to znaczy). Takie chodzą ploty.

    Uważam że najtrudniej będzie nam zatrzymać Zengotę i mimo wszystko Przema. Zakładając że Jarek zostanie w Zielonej to na rynku wartościowych zawodników nie zostanie za dużo. Jestem też ciekaw czy Toffek zgodzi się kolejny sezon walczyć o skład. Sam pewnie widzi że bez regularnych startów w polskiej lidze ciężko o dobrą formę.

    1. Nicki
    2. Piotr
    3. Przemek (Toffek)
    4. Zengota
    5. Emil

    Jeżeli nasi chcą jeszcze Jarka to chyba tylko za Nickiego lub Grzesia. Nie wyobrażam sobie zmiany za Emila czy (o zgrozo) za Piotra.

  41. Powrót do góry    #6646
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    Z plotek usłyszałem że Jarka ponoć chce Rusiecki, tylko nie wiadomo za kogo miałby przyjść. Jarka w klubie nie chce wiedzieć Józef. Więc stanęło na tym że Józef zakomunikował Rusieckiemu że jak Jarek będzie w Unii to jego w klubie już nie będzie (cokolwiek to znaczy). Takie chodzą ploty.

    Uważam że najtrudniej będzie nam zatrzymać Zengotę i mimo wszystko Przema. Zakładając że Jarek zostanie w Zielonej to na rynku wartościowych zawodników nie zostanie za dużo. Jestem też ciekaw czy Toffek zgodzi się kolejny sezon walczyć o skład. Sam pewnie widzi że bez regularnych startów w polskiej lidze ciężko o dobrą formę.

    1. Nicki
    2. Piotr
    3. Przemek (Toffek)
    4. Zengota
    5. Emil

    Jeżeli nasi chcą jeszcze Jarka to chyba tylko za Nickiego lub Grzesia. Nie wyobrażam sobie zmiany za Emila czy (o zgrozo) za Piotra.



    My tutaj możemy sobie mówić, pisać nie przyjdę na stadion bo Hampel bo ktokolwiek inny. Absolutnie nie wierzę na takie zagrywki wychodzące od Dżosefa

  42. Powrót do góry    #6647
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    o kurde, widzę że koledzy już składy na przyszły sezon mają ustalone, a Baron śpi. Muszę zadzwonić do Kryśki bo wszystkich wykupią.

  43. Powrót do góry    #6648
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Tylko że tego nie zrobi Unia

    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    o kurde, widzę że koledzy już składy na przyszły sezon mają ustalone, a Baron śpi. Muszę zadzwonić do Kryśki bo wszystkich wykupią.
    Masz szczęście Unia nie będzie kupować, mimo że niektórzy piszą o Hampelu czy Kodim. U nas ma zostać co jest .............. Jest tylko jedno ale, które mówi czy przypadkiem nie będzie wyścigu ze strony Toronto, Gorzowa, ZG. Choć zawodnicy już potrafią oddzielić plewy od ziarna i mam nadzieję, że na tych samych warunkach zostaną w Lesznie
    Wojtek
    Fan Unii

  44. Powrót do góry    #6649
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Skoro ze względu na wydarzenia z przeszłości mamy odstawić możliwość zakontraktowania Hampela, to co w Unii robią Pawliccy? Zapomnieliście już, jak niektórzy z Was pluli na braci, a właściwie cały ród kilka lat wstecz? Dzisiaj już są "cacy". Emocje i temu podobne pierdy należy odłożyć na bok i spojrzeć na takie czynniki jak przydatność dla klubu, wpływ na atmosferę w parkingu, wiek(!) zawodnika, etc. Gdyby zależało ode mnie - ani Nicki, ani Jarek. Chętnie widziałbym w składzie...Janka

  45. Powrót do góry    #6650
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,447
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,709 w 1,015 postach
    Trochę WHU ma racji. Za szybko przeszliśmy do ostatniego biegu o złoto to wątku UL 2016.
    Ale usprawiedliwia nas fakt, że nie zawsze były bysior dużego formatu odchodzi od konkurencji.
    Poza tym zaczął sam Przemek P. informacją, że spotkanie w klubie w przyszłym tygodniu.

    Ps. Swoją drogą, kto chcący zostać gada o tym z dziennikarzami ?

    "
    Dotychczasowa współpraca Nickiego Pedersena z Fogo Unią układała się jak najbardziej udanie. Jeden z jego głównych sponsorów - firma Farm2Farm, chce, aby kontynuował on swoją karierę w Lesznie. Zawodnik jest tym zainteresowany."

    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 30-09-2015 o 17:13
    UNSCARED

  46. Powrót do góry    #6651
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Thomas Zobacz posta
    Skoro ze względu na wydarzenia z przeszłości mamy odstawić możliwość zakontraktowania Hampela, to co w Unii robią Pawliccy? Zapomnieliście już, jak niektórzy z Was pluli na braci, a właściwie cały ród kilka lat wstecz? Dzisiaj już są "cacy". Emocje i temu podobne pierdy należy odłożyć na bok i spojrzeć na takie czynniki jak przydatność dla klubu, wpływ na atmosferę w parkingu, wiek(!) zawodnika, etc. Gdyby zależało ode mnie - ani Nicki, ani Jarek. Chętnie widziałbym w składzie...Janka
    Na innym etapie kariery byli bracia jak odeszli z Unii, na innym etapie był JH - był on liderem, którymi chcieli kiedyś zostać bracia. JH wracając do Unii wrócił do miejsca z którego odszedł na początku kariery. Chłopaki są na etapie, w którym był JH w latach 2007-2012. Musieli by dopiero odejść w atmosferze skandalu i zaprzepaszczając nam bez walki szansę na medale by można było porównać ewentualny powrót JH do ich powrotu.

    PS. Złote słowa Adama "Z Leszna się nie odchodzi albo potem się gdzieś żałuje..."
    Ostatnio edytowane przez Mildura ; 30-09-2015 o 17:58
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (02-10-2015), welna (30-09-2015)

  48. Powrót do góry    #6652
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Trochę WHU ma racji. Za szybko przeszliśmy do ostatniego biegu o złoto to wątku UL 2016.
    A wiec wrocmy do tematu, bo warto

    W 2015 roku w Ekstralidze rozegrano 64 mecze: 56 w rundzie zasadniczej i 8 w play-offach. Z tych 64 meczow, zaledwie 13 zakonczylo sie zwyciestwem gosci (a wiec 20.3%). Z tych 13 zwyciestw gosci, az 7 (53.8%) padlo lupem naszej Unii Wygralismy w tym roku wiecej meczow na wyjezdzie, niz reszta ligi razem wzieta. Oprocz Bykow, 3 wygrane zaliczyl Tarnow (w tym "u siebie" w Grudziadzu i na Betonoarenie), dwie Torun (w tym u nas, co beda wspominac jak Wembley'73 ) i jedna Zielonka (gdy padala Twierdza Wroclaw). Wicemistrzowie Polski ze Sparty nie wygrali w tym sezonie na wyjezdzie ani razu.

  49. Powrót do góry    #6653
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez Thomas Zobacz posta
    Skoro ze względu na wydarzenia z przeszłości mamy odstawić możliwość zakontraktowania Hampela, to co w Unii robią Pawliccy? Zapomnieliście już, jak niektórzy z Was pluli na braci, a właściwie cały ród kilka lat wstecz? Dzisiaj już są "cacy". Emocje i temu podobne pierdy należy odłożyć na bok i spojrzeć na takie czynniki jak przydatność dla klubu, wpływ na atmosferę w parkingu, wiek(!) zawodnika, etc. Gdyby zależało ode mnie - ani Nicki, ani Jarek. Chętnie widziałbym w składzie...Janka
    Tylko, że.. Pawliccy kłócili się o kasę to fakt. Jednak zawsze gdy ją wzięli, to jechali.
    JHJ wziął kasę na przygotowanie do sezonu , a w najbardziej istotnym momencie, gdy decydowała się kwestia szansy walki o medale odpuścił sobie start w Unii... Niby z powodu kontuzji... Jednak w Pile trenował i nawet chwalił się tym, że dobrze mu idzie...


    Ponadto , nie przypominam sobie takiego zachowania klanu Pawlickich w stosunku do długoletniego sponsora, jak zachowanie Jareczka w stosunku do Dworakowskiego...

    W mojej ocenie, po prostu brak mu klasy.

  50. Powrót do góry    #6654
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    W przyszłym tygodniu ,,startujemy''

    Pierwszy w kolejce jest Dzik, następnie Emil


    Mam wrażenie, że to celowe działanie.

    Klub pewnie ma rozeznanie ile chce JH. Obstwiam, że podobną kwotę zaproponują Nickiemu.
    Jak przystanie i zaakceptuje propozycje to nic się pewnie ,,nie zmieni''.

    Jak będzie ,,śpiewał'' dużo więcej, wówczas na kawę wpadnie sympatyczny Jarosław.

    Musi jednak wiedzieć, że na bramkach miasta spotka Wełnę

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Phenomenon (30-09-2015)

  52. Powrót do góry    #6655
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Ponadto , nie przypominam sobie takiego zachowania klanu Pawlickich w stosunku do długoletniego sponsora, jak zachowanie Jareczka w stosunku do Dworakowskiego...
    Pieprzenie w bambus. JH jest mi w zasadzie neutralny. Ale wszyscy wiemy, że Józef to taki typowy chłopek, w ubłoconych gumofilcach, który chciałby pomiatać wszystkimi którzy maja inne zdanie niż on sam, na jakiś temat. I nie zmieni tego nawet fakt, ze gość się dorobił sporej kasy i sporo jej ponoć łoży na żużel.

    Józef to taki "ekstrawagancki cham". A Jarek to gość który nie obawiał się gościowi powiedzieć w twarz, co sądzi o nim i o jego sposobie zarządzania. Ot cała tajemnica.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #6656
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,272
    Kliknij i podziękuj
    6,246
    Podziękowania: 2,014 w 1,241 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Dotychczasowa współpraca Nickiego Pedersena z Fogo Unią układała się jak najbardziej udanie. Jeden z jego głównych sponsorów - firma Farm2Farm, chce, aby kontynuował on swoją karierę w Lesznie. Zawodnik jest tym zainteresowany."
    prosiak.jpg

    I wszystko jasne

  54. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    Pawel_R (30-09-2015), Yozayan (01-10-2015), kingpin (30-09-2015), lemur6666 (30-09-2015), młody_piernik (01-10-2015)

  55. Powrót do góry    #6657
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    W przyszłym tygodniu ,,startujemy''

    Pierwszy w kolejce jest Dzik, następnie Emil


    Mam wrażenie, że to celowe działanie.

    Klub pewnie ma rozeznanie ile chce JH. Obstwiam, że podobną kwotę zaproponują Nickiemu.
    Jak przystanie i zaakceptuje propozycje to nic się pewnie ,,nie zmieni''.

    Jak będzie ,,śpiewał'' dużo więcej, wówczas na kawę wpadnie sympatyczny Jarosław.

    Musi jednak wiedzieć, że na bramkach miasta spotka Wełnę
    Ale nie samego Wełnę

    Mam nadzieje ze dogadają się z Nickim.

    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    I jak pięknie sie tutaj komponuje Emil ze swoim Prosiaczkiem
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  56. Powrót do góry    #6658
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pieprzenie w bambus. JH jest mi w zasadzie neutralny. Ale wszyscy wiemy, że Józef to taki typowy chłopek, w ubłoconych gumofilcach, który chciałby pomiatać wszystkimi którzy maja inne zdanie niż on sam, na jakiś temat. I nie zmieni tego nawet fakt, ze gość się dorobił sporej kasy i sporo jej ponoć łoży na żużel.

    Józef to taki "ekstrawagancki cham". A Jarek to gość który nie obawiał się gościowi powiedzieć w twarz, co sądzi o nim i o jego sposobie zarządzania. Ot cała tajemnica.
    Nie oceniaj ludzi po wyglądzie, uwierz mi, że wielu w garniturkach i pod krawatem jest gorszych dla ludzi. Jakoś nie słyszałem nigdy, by pomiatał ludźmi za inne poglądy.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    welna (30-09-2015)

  58. Powrót do góry    #6659
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pieprzenie w bambus. JH jest mi w zasadzie neutralny. Ale wszyscy wiemy, że Józef to taki typowy chłopek, w ubłoconych gumofilcach, który chciałby pomiatać wszystkimi którzy maja inne zdanie niż on sam, na jakiś temat. I nie zmieni tego nawet fakt, ze gość się dorobił sporej kasy i sporo jej ponoć łoży na żużel.

    Józef to taki "ekstrawagancki cham". A Jarek to gość który nie obawiał się gościowi powiedzieć w twarz, co sądzi o nim i o jego sposobie zarządzania. Ot cała tajemnica.
    A ja myślę, że się mylisz. Dworakowski to prosty facet, nie błyszczy w mediach, nie ma talentu do gładkich wypowiedzi, jest cholerykiem, ale ma zasady i charyzmę, jest lojalny i tego samego wymaga od swoich kontrahentów, czyli w tym wypadku sponsorowanych zawodników. I bynajmniej to nie jest typ człowieka z gatunku "mam kasę, więc mogę pomiatać plebsem". Zapytaj Kołodzieja czy Rempałę. Hampel go po prostu zawiódł, zresztą nie tylko jego. Wyżej już napisano dlaczego. Prędzej jestem w stanie uwierzyć w scenariusz (bo oczywiście przy tym nie byłem), że Józef zakomunikował mu w prostych żołnierskich słowach co o tym sądzi, po czym JHJ pobiegł na skargę do mediów i zaczęła się historia "kubusiów".

  59. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi pejotl3 za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (02-10-2015), Megan (30-09-2015), welna (30-09-2015)

  60. Powrót do góry    #6660
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Józef to porządny chłop, ale pamiętliwy dlatego ta opowieść o jego sprzeciwie brzmi bardzo wiarygodnie. Obstawiam ze Jarek wyląduje w Toronto albo Wrocku. O ile nie dogada sie z Falubazem, co wcale nie jest takie niemożliwe.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •