Strona 138 z 151 PierwszyPierwszy ... 3888128136137138139140148 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,166 do 6,210 z 6768

Wątek: KS UNIA LESZNO 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6166
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez DAREK009 Zobacz posta
    Co za dynamit Zen w rękach trzyma?
    Powalił dziś red bulle
    Zengota to w tej chwili jeden z najlepszych starterow na świecie. Gdyby trzymał krawężnik to by dzisiaj jeszcze 2pkt dołożył. On iTofeek to dziś ogromny Hop.

  2. Powrót do góry    #6167
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,632
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez DAREK009 Zobacz posta
    Co za dynamit Zen w rękach trzyma?
    Powalił dziś red bulle
    Wydaje mi się że jest to zielonogórska mieszanka metylo Patryka z blantem Aleksa Oczywiście na legalu, dostępna w ogólnie legalnych sklepach

  3. Powrót do góry    #6168
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Zawsze mówiłem że mam w doopie wyniki i punkty zawodników z rundy zasadniczej.
    Liczą się dla mnie tylko mecze play-off i tam punkty zdobyte.
    Psioczyliśmy na Nickiego, Emila z rundy zasadniczej a to oni teraz robią super robotę.

    Tak jak w Toruniu w zasadniczej kibice psioczyli na Fajfera, tak wybaczyli mu wszystko po naszym półfinale.
    Łagute i Doyla wyzywają bo im w PO piach wiozą, a w zasadniczej u nas mecz wygrali.

    Dlatego też najważniejsze jest PO (nie platforma) i tylko te punkty się liczą.

    Brawo dla wszystkich, Przemo też. Tylko ten Smyk dosyć słaby, bo taki Dróżdż go objechał, a i w 12 trochę krwi napsuł Piotrowi.
    Cieszy Tobiasz, wierzę w ciebie chłopie! Dałes radę w 14-tym!

  4. Powrót do góry    #6169
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Odjezdżacie stawce w tych tytułach DMP.
    W tym Lesznie, to sumienia nie macie.

    Nawet super taktyk Skóra nie zdołał popsuć tej maszynerii pt Unia Leszno.
    A patrząc na Jego niektóre decyzje, to chyba miał taki zamiar.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 20-09-2015 o 22:19
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #6170
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Brawo Tofik. Na pohybel przeciwnikom Tobiaszowi. Najbardziej opróc. Wyniku meczu cieszy wynik Tofika. Pstryczek zwłaszcza dla Wełny a jako najsłabszy siedzi na ławie to Przemo rezerwa. Brawo Unia!!!!

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chris8 za jego przydatny post!

    elgato (21-09-2015)

  7. Powrót do góry    #6171
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Mecz niestety bez emocji, bardziej mnie interesowało by pomidor nie spadł z szynki, niż to czy jednak Ogór dojedziedo Przemka. Przed meczem byłem w miarę spokojny, wiedziałem, że Tobiasz pracował od zeszłej niedzieli na to by dzisiaj przywieźć trochę punktów, widziałem jakie punkty zroli Jędrzejak i Milik w Ostrowie, no i że Nicki znalazł prędkość. Unia nie zrobiła w tym meczu nic innego jak w całym sezonie, czyli zdobyła jakąś tam przewagę i ją traciła oraz powiększała przez resztę spotkania - wszystko pod kontrolą i bez nerwowych ruchów. Co lepsze - UNIA 2010 przegrała w sezonie 4 mecze (Gorzów, 2x Toruń, Tarnów w PO), a UNIA 2015 póki co ma 3 porażki i na więcej się nie zapowiada.

    Jutro warto kupić jakiegoś szampana na mieście, bo do niedzieli może zabraknąć. Tzn warto sobie go schłodzić, ale broń Panie Boże nie pić. Na to przyjdzie czas za 7 dni, jak Byki zasłużą i dobiją do 90 punktów.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nestor za jego przydatny post!

    lemur6666 (21-09-2015)

  9. Powrót do góry    #6172
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 14 w 10 postach
    za tydzień powinna być jedna zmiana - Kubera za Smyka

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi amann77 za jego przydatny post!

    JODA (20-09-2015), no comment (21-09-2015)

  11. Powrót do góry    #6173
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Brawo Tofik. Na pohybel przeciwnikom Tobiaszowi. Najbardziej opróc. Wyniku meczu cieszy wynik Tofika. Pstryczek zwłaszcza dla Wełny a jako najsłabszy siedzi na ławie to Przemo rezerwa. Brawo Unia!!!!
    Przeciwnik to chyba złe słowo. Nikt z kibiców UL raczej nie jest przeciwnikiem swojego zawodnika.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    elgato (21-09-2015)

  13. Powrót do góry    #6174
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,812
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Kubera na rewanż EWIDENTNIE. Smyk........ 3 maj chłopie gaz, tyko tyle #KSUL

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Phenomenon (20-09-2015)

  15. Powrót do góry    #6175
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,632
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Myślicie,że 20 tysięcy pęknie za tydzień?

  16. Powrót do góry    #6176
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    peknie ale ze smiechu bo po 3 biegu juz nie bedzie sie czym martiwc
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    lemur6666 (21-09-2015)

  18. Powrót do góry    #6177
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    peknie ale ze smiechu bo po 3 biegu juz nie bedzie sie czym martiwc
    Ja sie bede martwil..... czy do domu trafie i czy do roboty w poniedzialek na 15 zdaze

  19. Powrót do góry    #6178
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Myślicie,że 20 tysięcy pęknie za tydzień?
    Bilety zostały już tylko na Fan. I chyba za chwile też się skończą

  20. Powrót do góry    #6179
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Bilety zostały już tylko na Fan. I chyba za chwile też się skończą

    ciekawe czy w galerii będą mieli jakąś dodatkową pulę ,,na pp

  21. Powrót do góry    #6180
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich forumowiczow, mam pytanko czy podpowiecie mi jak nazywa sie piosenka , ktora leciala po kazdym wygranym przez Was biegu w meczu z Toruniem? Pozdrawiam Polka Galopka z Torunia

  22. Powrót do góry    #6181
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Kubera na rewanż EWIDENTNIE. Smyk........ 3 maj chłopie gaz, tyko tyle #KSUL
    Właśnie, sztab trenerski jest nierozsądny. Trąbią, że obydwaj młodzi, a na 17 kolejek w 16 puszczają jednego. Gdyby to oni robili różnicę, ale reszta składu była bardzo mocna, wiec to skrajna głupota.

    Za Toffikiem nic nie przemawiało, oprócz tego że jest autochtonem. Gratulacje za powstanie z kolan dna ugięte nogi. ale to wystarczy jak na razie, lecz na podstawienie na taką bazę jako seniora to za mało.

    Bracia ewidentna zadyszka. Piter wolny jak wczoraj.

  23. Powrót do góry    #6182
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Właśnie, sztab trenerski jest nierozsądny. Trąbią, że obydwaj młodzi, a na 17 kolejek w 16 puszczają jednego. Gdyby to oni robili różnicę, ale reszta składu była bardzo mocna, wiec to skrajna głupota.

    Za Toffikiem nic nie przemawiało, oprócz tego że jest autochtonem. Gratulacje za powstanie z kolan dna ugięte nogi. ale to wystarczy jak na razie, lecz na podstawienie na taką bazę jako seniora to za mało.

    Bracia ewidentna zadyszka. Piter wolny jak wczoraj.
    Mingozi - Tobiasz to druga linia. A ponadto, jak nietrudno zauważyć nie był wczoraj najsłabszym z seniorów. W kontekście przyszłego roku nie widzę innej opcji jak pożegnanie się z THJ i liczenie na to, że Tobiaszowi będzie odpowiadać niewdzięczna rola oczekującego/walczącego o skład. Pewnych seniorów mam nadzieję będziemy mieli czterech - Nicki, Emil, Grzesiek (no kto by pomyślał ze dwa lata wstecz, że tak napiszę ) i Piotr. Przemo i Tobiasz - albo któryś z nich zmieni klub, albo pogodzi się z rolą walczącego o skład.

    Póki co przed nami finał i to jest najważniejsze, o przyszłym sezonie pewnie będziemy pisać całą zimę i główną uwagę i zmartwienie pewnie będzie skupiona na juniorach...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  24. Powrót do góry    #6183
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,439
    Kliknij i podziękuj
    4,465
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Radek, wczoraj wróżyłeś brak złota i olimpiadę Musielaka. Dzisiaj dalej brniesz w to bagno. Weź przeproś skórnickiego i Tofiika i po sprawie.

    Toffik chyba nie zdecyduje się na rezerwowego w Lesznie. Widać, że jak każdy potrzebuje jazdy. Nigdy nie zrozumiem po co ta opaska kapitańska mu została wręczona. A może wypożyczenie.

    Przydałbym nam się junior pokroju PP, moze Maksym
    UNSCARED

  25. Powrót do góry    #6184
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez PolkaGalopka Zobacz posta
    Witam wszystkich forumowiczow, mam pytanko czy podpowiecie mi jak nazywa sie piosenka , ktora leciala po kazdym wygranym przez Was biegu w meczu z Toruniem? Pozdrawiam Polka Galopka z Torunia

    The Fratellis - Chelsea Dagger ??


    kolejna kompromitacja klubu... najpierw myslalem ze mnie nic nie zdziwi kiedy dodrukowali bilety a teraz okazuje sie ze przed czasem znikaly miejsca ktore niby mialy czekac do 0:00 na karnetowiczów

    nadal bez zmiany od kilku lat drużyna na złoto a nasi zarzadzajacy/organizatorzy na pewno nie ekstraliga bo widać gołym okiem że Finał Ekstraligi ich przerasta

    jak tam punkty partnerskie? dwa lata na wprowadzenie nadal za mało?
    Ostatnio edytowane przez robbertinho ; 21-09-2015 o 08:37 Powód: edit

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi robbertinho za jego przydatny post!

    lemur6666 (21-09-2015), no comment (21-09-2015)

  27. Powrót do góry    #6185
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,233
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    ciekawe czy w galerii będą mieli jakąś dodatkową pulę ,,na pp
    Dodatkowa pula to już dwa razy się skończyła!!!

    Teraz nadal można kupić bilety na PP choć w systemie nie można już dokonać podglądu ile miejsc wolnych zostało... Przypuszczam, ze dlatego, ze idą z kolejna dodatkowa pula i za chwile się okaże ze zamiast wyznaczonych 7200 na PP będziemy mieli 12 tys ludzi... Już wczoraj było tam sprzedane 10,5 tys biletów...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  28. Powrót do góry    #6186
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    W tym miejscu muszę oddać honor Musielakowi, w którego wierzyłem mniej więcej tak samo jak w wygraną Wrocławia
    Świetnie się chłop spisał i pokazał, że jeszcze z niego ludzie będą. I nawet nie chodzi o wygrywanie z cienkimi panami z miejsc 10-13, ale o charakter i całokształt.
    Trzeba Musielaka lubić

  29. Powrót do góry    #6187
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Fajny wynik, fajny wyjazd, fajny mimo wszystko jak na Barona mecz. Szkoda tylko, że koleś podający doping na naszym sektorze ma ptasi móżdżek i nie dostosował się do święta jakim jest finał PO.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  30. Powrót do góry    #6188
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Fajny mecz? Przecież tego się oglądać nie dalo...
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Gadol (21-09-2015), j-rules (21-09-2015)

  32. Powrót do góry    #6189
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Fajny mecz? Przecież tego się oglądać nie dalo...
    Mecz jak z Tarnowem...czyli dwie akcje Woffindena.
    Ale prawda... nuda, nuda, nuda.
    Dobrze, że popisy Barona w Częstochowie dobiegły końca.

  33. Powrót do góry    #6190
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    Tak jak byłem zadowolony jak Skóra przejmował Unie tak teraz mam mieszane uczucia..
    Dlaczego on robi to co Jankes z Jąderem? Przecież skoro Smyk 2-3 mecze pod rząd robi 0 maks 2 pkt nie wpuści na 2-3 mecze Kubery? I tak cały czas rotować aż w końcu któryś zaskoczy. Bo tak Smyk spoczAł na lurach. To samo THJ a Toffik, rotować ich a nie 6 spotkań THJ a 2 czy jedno Toffik. Po za tym wg mnie za dużo osób jest udzielających się.
    Jankesa bym dał tylko na juniorów czyli np. cały mecz przy nich a nieprzy Skórze i nagle 3 os i pewnie każdy co innego mówi. Gryczka niech już pisze ten program i w biegach nominowanych przykleja nazwiska oby staranniej niż wczoraj

  34. Powrót do góry    #6191
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mecz nie najgorszy, ale akurat każden jeden kibic z Częstochowy napisze, że był biedny, bo on po prostu doskonale wie, co to znaczy fajny mecz Nie ma się co dziwić

  35. Powrót do góry    #6192
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Radek, wczoraj wróżyłeś brak złota i olimpiadę Musielaka. Dzisiaj dalej brniesz w to bagno. Weź przeproś skórnickiego i Tofiika i po sprawie.

    Toffik chyba nie zdecyduje się na rezerwowego w Lesznie. Widać, że jak każdy potrzebuje jazdy. Nigdy nie zrozumiem po co ta opaska kapitańska mu została wręczona. A może wypożyczenie.

    Przydałbym nam się junior pokroju PP, moze Maksym
    Ależ zrobiłem ukłon i chapea bas, no ale 10 pkt nie zrobił, więc bez przesady. Opaska kapitańska robi mu krzywdę, tak samo jak robiła kuku Przemowi. Bądź co bądź, Tobiaszlepiej pojechał od Przema
    Byłem w Rybniku i teraz w Ostrowie. Przemo przedwczoraj odniósł połowiczny sukces, zjeżdżał ze spuszczoną głową po finale i to w nim siedziało chyba, tak jak na mecze z Apatorem po Challengu.
    W tym kontekście dobrze, że nie załapał się w tym sezonie do SGP, bo byłby drugi Crump.
    Ps. Lepiej publicznie po nicku .
    Mildura
    W tym sezonie też Przemo miał niby walczyć o skład,a dostał się spokojnie do kadry, mimo że sparingi zapowiadały się gorzej, a 95% forum skreśliło go jednoznacznie. Wiara gada że miał cienki sezon 2014, owszem miał, lecz tylko środkową część i generalizowanie jest krzywdzące. Toffik miał natomiast start fatalny,a ludzie o tym nie pamiętają. Jeśli zostanie Tobiasz, Zengi i Przemo, to myślę, że w trójkę będą walczyli. Przypominam sobie słowa co mądrzejszych głów sprzed sezonu, które przewidziały, że ten sezon może by kiepski dla Toffika przy takiej rywalizacji. Ale cieszę się, że Toffik się odrodził, gdyż kilkukrotnie wspominałem, że dla Unii cieniujący Tobiasz to problem
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 21-09-2015 o 10:54

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mingozi za jego przydatny post!

    lemur6666 (21-09-2015)

  37. Powrót do góry    #6193
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,812
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Słów kilka ode mnie:

    Zacznę od gości

    Milik, Ogor, MJJ - ......... Chyba wystarczy
    Tajski - niby od niechcenia, niby mu się nie chciało 12pkt zaliczone #Bang
    Janowski - solidny grajek w tym sezonie, szybkie furmanki u zapyla
    Drożdż - ambitny, waleczny

    Najlepszy na koniec, Drabik.... Niesamowity, nasz Smyk przy nim jak adept, absolutnie objawienie sezonu, bawi się zuzlem, kłaniam się nisko szacun


    KSUL

    Przemo - błędy, błędy, błędy daje się objezdzac jak chlopiec. Walczyć, trenować...
    Zenginator - podobnie nam Drabik można śmiało mówić o objawieniu, niesamowity progres, mocny filar Fogo Unii Leszno.
    Pedersen - wróciła moc, wrócił Pedersen jakiego oczekujemy
    Emil - mimo urazu zapyla aż miło, najlepszy zawodnik PO klasa sama w sobie
    Tobiasz - ufff czyżby przebudzenie?! Oby świetny występ, brawo
    Piter - nieobecny, jakby nie On. Spał na starcie, dziwna niemoc ale i tak ważne punkty
    Smyk - dramat, na tle Drabika niczym adept. Oby się otrzasnal


    Całościowo mecz nudny pod pełna kontrola #KSUL bez kozery powiem tylko kataklizm odbierze nam korone

  38. Powrót do góry    #6194
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 26 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Mingozi - Tobiasz to druga linia. A ponadto, jak nietrudno zauważyć nie był wczoraj najsłabszym z seniorów. W kontekście przyszłego roku nie widzę innej opcji jak pożegnanie się z THJ i liczenie na to, że Tobiaszowi będzie odpowiadać niewdzięczna rola oczekującego/walczącego o skład. Pewnych seniorów mam nadzieję będziemy mieli czterech - Nicki, Emil, Grzesiek (no kto by pomyślał ze dwa lata wstecz, że tak napiszę ) i Piotr. Przemo i Tobiasz - albo któryś z nich zmieni klub, albo pogodzi się z rolą walczącego o skład.

    Póki co przed nami finał i to jest najważniejsze, o przyszłym sezonie pewnie będziemy pisać całą zimę i główną uwagę i zmartwienie pewnie będzie skupiona na juniorach...

    Możemy mieć problem z zatrzymaniem Nickiego i Grzesia, więc w składzie może być miejsce dla Tobiasza i THJ.

  39. Powrót do góry    #6195
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    (...)

    Mildura
    W tym sezonie też Przemo miał niby walczyć o skład,a dostał się spokojnie do kadry mimo zapowiadających sparingów, wiara gada że miał 2014 cienki, maił cienką ale środkową część. Jeśli zostanie Tobiasz, Zengi i Przemo, to w trójkę będą walczyli
    Ps. Lepiej publicznie po nicku
    W sumie walka o skład miała być bardziej między THJ a Tobiaszem z przewagą tego pierwszego. Coś mi się bowiem mocno wydaje, że pozycja Przemka była mimo wszystko niezagrożona od początku, inaczej byłyby problemy z Piotrem. Nie ważne czy mi się to podoba czy nie, ale poniekąd to rozumiem, że bracia tak mocno stawiają na wspólny interes.
    W sumie to, że Emil wszedł w sezon z kontuzją trochę przyćmiło te założenia bo miejsce w składzie było dla wszystkich pewne, szkoda tej kontuzji Tofika, bo od razu ustawiła go w bardzo trudnej sytuacji. Unia wygrywała, a wtedy w drużynie nie powinno się robić zbyt wielkich roszad. Czasami pozornie lepsze bywa wrogiem dobrego.


    Co do rywalizacji Kubera - Smyk, jestem za daleko od klubu by to oceniać. Może decydują o tym treningi, może inne sprawy o których większość nie wie... Generalnie uważam, że brakuje naszym juniorom prawdziwego wsparcia w kwestii odpowiedniego przygotowania do meczów na poziomie ekstraligowym. Nikt z nich nie ma dostępu do sprzętu na odpowiednio wysokim poziomie, tak samo jak nie za bardzo potrafi ich ktoś pokierować w kwestii odpowiedniego spasowania z torem. Nie każdy ma w zapleczu ojca, doświadczonego żużlowca...

    edyta.
    Kondziu - odnoszę wrażenie, że Nikiemu jednak bardzo zależy, aby zostać u nas w klubie, co do Zengiego nie jestem wcale taki przekonany, czy aż taką kasę gdzieś mu zaproponują by Unia nie mogła o niego powalczyć. Wbrew pozorom przez dobry wynik w PO Unia będzie miała mocną pozycję na rynku. Po ostatnich sygnałach dochodzących z ZG chyba już nigdzie nie zapłacą tyle co w przeszłości.
    Ostatnio edytowane przez Mildura ; 21-09-2015 o 10:57
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  40. Powrót do góry    #6196
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez no comment Zobacz posta
    Tak jak byłem zadowolony jak Skóra przejmował Unie tak teraz mam mieszane uczucia..
    To samo THJ a Toffik, rotować ich a nie 6 spotkań THJ a 2 czy jedno Toffik.
    Tu chyba panuje trochę zakłamanie na ten temat. Tofeek 10 meczów, 35 biegów. THJ 11 meczów, 37 biegów.

  41. Powrót do góry    #6197
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,812
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez kondziu Zobacz posta
    Możemy mieć problem z zatrzymaniem Nickiego i Grzesia, więc w składzie może być miejsce dla Tobiasza i THJ.


    A kto będzie chciał tego wariata?! co do Zena pełna zgoda będą potężne zakusy na "naszego" Byka hehe......THJ nie dziekuje

  42. Powrót do góry    #6198
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Co do rywalizacji Kubera - Smyk, jestem za daleko od klubu by to oceniać. Może decydują o tym treningi, może inne sprawy o których większość nie wie... Generalnie uważam, że brakuje naszym juniorom prawdziwego wsparcia w kwestii odpowiedniego przygotowania do meczów na poziomie ekstraligowym. Nikt z nich nie ma dostępu do sprzętu na odpowiednio wysokim poziomie, tak samo jak nie za bardzo potrafi ich ktoś pokierować w kwestii odpowiedniego spasowania z torem. Nie każdy ma w zapleczu ojca, doświadczonego żużlowca...
    .
    Dlatego wydaje mi się, że to temat na 2016 rok, troszkę celowo w tym odpuszczony, gdyż po prostu nie da się wszystkiego i wszystkich dopilnować, poza tym jest Piotr. Myślę, że takie to było sobie tłumaczenie. Na 2016 nie ma Piotra na juniorce, więc trzeba będzie dopilnować juniorów.

  43. Powrót do góry    #6199
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Tu chyba panuje trochę zakłamanie na ten temat. Tofeek 10 meczów, 35 biegów. THJ 11 meczów, 37 biegów.
    No tak, tylko ile razy Tobiasz wszedł do składu kosztem THJ? Z tego co pamiętam - 3x za Emila, 1x za Piotra, 1x za Pedersena. niech mnie ktoś poprawi, jeśli jestem w błędzie.
    Tobiasz miał potwornego pecha w postaci kontuzji w najgorszym momencie, było widać, jak męczy się wszędzie, nie tylko w naszej lidze. THJ miewał przebłyski których u Tobiasza tak bardzo brakowało. Skóra musiał to wszystko jakoś poukładać, by nie było kwasów w drużynie, bo tylko to gwarantuje dobry wynik. Czy ktoś jeszcze pamięta atmosferę w parkingu i nasze wyniki z pierwszej połowy poprzedniego sezonu? To jest ta róźnica, którą sprawił AS. Że Unia to paczka dobrych kolegów.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  44. Powrót do góry    #6200
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja tam bym się zastanowił na wymianą TJH - Przemek
    Ale to akurat ciężko sobie wyobrazić

  45. Powrót do góry    #6201
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez kondziu Zobacz posta
    Możemy mieć problem z zatrzymaniem Nickiego i Grzesia, więc w składzie może być miejsce dla Tobiasza i THJ.
    Jaki? Finansowy? Jak unia ma miec problem z finansami to co ma powiedziec Gorzow albo Zielonka. Uwazam ze finansowo to ten sezon ulozyl sie dla Unii wybornie. Nikogo nie gromilismy do 30 wiec punktowki nie byly tak wysokie. Bilety najdrozsze w Polsce a frekwencja kolo 10 tysiecy. Dodatkowo zastrzyk na polfinal i rozbicie banku za final. Mysle ze po sezonie to zawodnikom powinno zalezec zeby jezdzic w tym klubie a nie na odwrot. Chyba ze wola niepewnosc i tulaczke. Mysle ze dziku i Zen juz zobaczyli co to znaczy solidnosc i wyplaty jak w zegarku. Po co im zmieniac cos co funkcjonuje dobrze na jakies gruszki na wierzbie. Polasil sie na to Hampel i teraz ma co chcial.

  46. Powrót do góry    #6202
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez MarQes Zobacz posta
    Jaki? Finansowy? Jak unia ma miec problem z finansami to co ma powiedziec Gorzow albo Zielonka. Uwazam ze finansowo to ten sezon ulozyl sie dla Unii wybornie. Nikogo nie gromilismy do 30 wiec punktowki nie byly tak wysokie. Bilety najdrozsze w Polsce a frekwencja kolo 10 tysiecy. Dodatkowo zastrzyk na polfinal i rozbicie banku za final. Mysle ze po sezonie to zawodnikom powinno zalezec zeby jezdzic w tym klubie a nie na odwrot. Chyba ze wola niepewnosc i tulaczke. Mysle ze dziku i Zen juz zobaczyli co to znaczy solidnosc i wyplaty jak w zegarku. Po co im zmieniac cos co funkcjonuje dobrze na jakies gruszki na wierzbie. Polasil sie na to Hampel i teraz ma co chcial.
    Też mam takie wrażenie, że to zawodnicy pierwsi wysyłają CV do klubu, a nie klub szuka kontaktu z zawodnikami. Czasy się zmieniły i Eldorado i życie na kredyt się skończyło.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  47. Powrót do góry    #6203
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    No dobra, tytuł już blisko.
    Zatem tradycyjnie jak co roku zaczynamy powoli oczekiwać na odśnieżanie wełny

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    lemur6666 (21-09-2015), welna (21-09-2015)

  49. Powrót do góry    #6204
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,109
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    No dobra, tytuł już blisko.
    Zatem tradycyjnie jak co roku zaczynamy powoli oczekiwać na odśnieżanie wełny
    Mam wrażenie, że żadnej zimy i żadnego odśnieżania nie będzie.

    Za 3-4 tygodnie okaże się, że wszystko zostaje po staremu i moim zdaniem będzie to najlepsze rozwiązanie!!!

    1. Dzik
    2. Zen
    3. Emil
    4. Przemo
    5. Piter
    6. Kubera
    7. Smyk
    rezerwa Tobiasz

    Osłabimy się co prawda przejściem PP na seniorkę, ale głupotą będzie rozglądanie się za juniorem z zewnątrz.
    Kapitanowi dałbym szansę, bo to leszczyński chłopak, jednak nie popadam w huraoptymizm z powodu jednego dobrego występu.

    Najtrudniej będzie zostawić Zena. Będzie miał ,,setki'' ofert na ,,grube miliony''. Jeśli jednak jest rozsądny, nie ruszy się stąd!
    Dzik poczuł leszczyński klimat i pewien jestem, że jeśli będzie wola Klubu, to Duńczyk pozostanie.

    Jest tylko jedna rzecz która mnie niepokoi.
    Kto zgadnie pierwszy ma browara od Wełny

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Noski (21-09-2015)

  51. Powrót do góry    #6205
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta

    Jest tylko jedna rzecz która mnie niepokoi.
    Kto zgadnie pierwszy ma browara od Wełny
    zbyt łatwe żeby jeszcze naciągac Ciebie na browara


  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi robbertinho za jego przydatny post!

    welna (21-09-2015)

  53. Powrót do góry    #6206
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Wełnę martwią wspólne kawki Rusieckiego z JHJ

  54. Powrót do góry    #6207
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    no widzisz bo takie byly jeszcze czasy w polsce ... w tych pismach o wielu rzeczach ktore sie dzialy w zuzlu sie nie pisalo... poprostu pisma i dzienikarze zuzlowe byli jeszcze w glebokiej du.... eh to byly inne czasy poprostu inny przeplyw informacji itd
    Zauwazylem ciekawy watek o piciu, wiec sorki, ze wywlekam, ale chętnie odniosę sie do cytatu. Prosze odpowiedz mi kto dzisiaj tak rzetelnie informuje o piciu zuzlowcow? Nie ma takiego, bo dwa-trzy strzaly w tekstach o pijackich wybrykach i pismak jest skonczony. Nikt nie chcialby z nim rozmawiac.

    Natomiast temat balang i zuzlowcow wyglada tak, ze kazdy chce z nimi pic i balowac zeby czuc sie wazniejszym, prestizowym i dawac fotki na FB kogo to ja nie mam za kumpli. Łacznie z dziennikarzami. No wiec nie beda najpierw z nimi chlać a pozniej ich opisywac.

    Najchetniej wspomina sie balangi wlasnie albo tych co juz nie zyja - bo sie nie czepia - albo bylych zawodnikow, bo juz nikt w to nie bedzie ingerowal.

    Crump i Rickardsson lubili zabawe i alkohol. Normalni faceci. Sek w tym, ze nie liczac kilkunastu wpadek generalnie wiedzieli kiedy moga sobie pozwolic. Crump sam podkreslal w 1994 roku a pozniej w ksiazce ze mu troche odwalilo w 94 gdy mocno poszedl w gore i za ostro balowal. Na szczescie mial go kto pilnowac. W 2000 roku gdy nagle mial fryzure na Kojaka, to byl efekt kolejki ligowej w Szwecji i kilku kolejek po meczu.
    Jason uwielbia piwo. 5 minut po zawodach a on z reguly już z browarem w rece. Najczesciej pil Zywca.

    Tonego kilka przypadkow tez pamietam. Zapil przed meczem w Lesznie 2005 po zaleglym meczu w Toruniu. Zabalowal przed DPS we Wrocku 2005. Z Henka balowali do rana po przelozonym meczu na drugi dzien Polonia-Pergo 1998 i Tony zakonczyl mecz 22u na ciezkiej nawierzchni nie utrzymal motoru na drugim luku i wpadl na bande. Ale mogl sobie pozwolic. Mecz dla Gorzowa byl o nic, Tony w sobote w Linkoeping zapewnil sobie praktycznie tytul mistrza swiata, w niedziele mecz przelozony na poniedzialek w miescie ulubionego funfla. Za duzo skladowych proalko.

    W 1994 potrafil zrobic numer dzialaczom Unii przesylajac faks w piatek, ze on jednak nie przyjedzie, bo mu sie motory rozlecialy i nie ma na czym jechac. Tak bylo chocby przed meczem Unia-Polonia. Można powatpiewac czy to był prawdziwy powod. Tony w Szwecji mial dobra paczke do imprez o czym sam czesto opowiadal w wywiadach. I dobrze. Trzeba wyluzowac, a nie ciagle zamartwiac sie punktami. Po zawodach IMS w Vojens dzialacze Unii wrecz go na kolanach prosili żeby przyjechal na wazny mecz z Wlokniarzem. Wazyły się losy medalu dla Unii. Nawet mistrzostwa. Ale Tony nie dal się namowic. Tlumaczyl, ze ma w niedziele wazne spotkanie z dzialaczami SVEMO. Moim zdaniem po prostu miał gdzies zasuwac tyle drogi i jechac mecz w lidze polskiej. Musial zwyczajnie zabalowac po zdobyciu tytulu.

    4.50 cheers Tony.
    https://www.youtube.com/watch?v=Lpr--DKMTFY

    Generalnie Tony swietoszkiem nie byl o czym swiadczy fakt, ze porzucila go po wielu latach zwiazku jego Anna gdzies w okolicy zimy 2004-2005.

    A obecni zuzlowcy? Coz. Czasami gdy slucham opowiesci kibicow co wyczyniaja z nimi zuzlowcy to mi się wlos na glowie jezy.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 21-09-2015 o 12:01

  55. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi drozd za jego przydatny post!

    chezik (21-09-2015), tomkoz (21-09-2015)

  56. Powrót do góry    #6208
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,812
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Wełna

    Za 3,4 tyg?! Nie pokielbasilo się Tobie coś?!

  57. Powrót do góry    #6209
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,109
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    robbertinho browar Twój

    Im szybciej postawimy mur na granicach miasta od strony Piły, tym lepiej dla Nas.
    A już na pewno dla mnie

    Mam wrażenie, że ,,sympatyczny Jarek'' będzie chciał wbić się do drużyny kosztem właśnie Dzika.

    I zrobi naprawdę ,,wszystko'', aby tak się stało.....

    Dlatego mur jest niezbędny!

    Ja będę stał razem z Nickim za murem!


    ps. Byczek mówisz, że zbyt długo?
    Ostatnio edytowane przez welna ; 21-09-2015 o 12:06

  58. Powrót do góry    #6210
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Nasz kapitan wczoraj bardzo dziękował prezesowi. Te parę dni treningów Tobiasza miały mu pomóc w wybraniu najlepszego silnika od JHJ Rusiecki to finansował.
    Oby tylko to było przedmiotem ostatnich spotkań Rusiecki-JHJ

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •