Strona 139 z 151 PierwszyPierwszy ... 3989129137138139140141149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,211 do 6,255 z 6768

Wątek: KS UNIA LESZNO 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6211
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    Bedzie w niedziele lokowanie produktu Gillette

    - Historia pokazuje, że "dream teamy" tak naprawdę rzadko się sprawdzały. Mamy solidny zespół złożony z zawodników, którzy wiedzą, czego od życia chcą. Ta drużyna jest w stanie powalczyć o najwyższe laury. Zobaczymy, jak się potoczy sezon, w jakiej będziemy formie przed ostateczną rozgrywką. Dopiero wtedy będziemy mogli coś więcej powiedzieć na temat, kto z jakimi błyskotkami zakończy ten sezon" - podsumował menedżer leszczyńskich "Byków", który podczas oficjalnej prezentacji drużyny zadeklarował, że w przypadku zdobycia mistrzostwa obetnie swoje długie włosy

    http://www.poznan.sport.pl/sport-poz..._kariery_.html

  2. Powrót do góry    #6212
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,821
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta



    ps. Byczek mówisz, że zbyt długo?
    Byłoby cudnie tak szybko zamknąć skład i spokojnie przezimowac. Czy jest to realne?! Śmiem wątpić ale........3mam kciuki

  3. Powrót do góry    #6213
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Weź pod uwagę konkurencję

    Cytat Zamieszczone przez MarQes Zobacz posta
    Jaki? Finansowy? Jak unia ma miec problem z finansami to co ma powiedziec Gorzow albo Zielonka. Uwazam ze finansowo to ten sezon ulozyl sie dla Unii wybornie. Nikogo nie gromilismy do 30 wiec punktowki nie byly tak wysokie. Bilety najdrozsze w Polsce a frekwencja kolo 10 tysiecy. Dodatkowo zastrzyk na polfinal i rozbicie banku za final. Mysle ze po sezonie to zawodnikom powinno zalezec zeby jezdzic w tym klubie a nie na odwrot. Chyba ze wola niepewnosc i tulaczke. Mysle ze dziku i Zen juz zobaczyli co to znaczy solidnosc i wyplaty jak w zegarku. Po co im zmieniac cos co funkcjonuje dobrze na jakies gruszki na wierzbie. Polasil sie na to Hampel i teraz ma co chcial.
    Sytuacja finansowa Unii nie będzie miała znaczenia w przyszłym sezonie- no może troche tak ze względu na stabilność, ale spójrzcie na przegranych. Falubaz, Gorzów, Toruń - te kluby potrzebują LIDERA. A ilu takich liderów mamy na rynku?
    Niestety niewielu i pierwszym do brania większej kasy będzie Niki tak ja oceniam. Stawiam na licytację o kilku zawodników
    Niki
    Greg
    Tai
    Vacul
    a z polskich
    Kołodziej
    Janowski
    biorąc pod uwagę fakt, że Piotr będzie seniorem to na siłe nie powinniśmy trzymać Nikiego. Skład, który jest z Piotrem na seniorce bez Nikiego będzie znów walczył o medale.
    Wojtek
    Fan Unii

  4. Powrót do góry    #6214
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    Nic dziwnego że dzikus w formie. Dobra obsługa w parku maszyn to podstawa


  5. Powrót do góry    #6215
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2010
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    właśnie "wyszarzono" sektor FAN

  6. Powrót do góry    #6216
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Ostatnie 80 biletów na mecz.

    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

  7. Powrót do góry    #6217
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Ma ktoś jakieś info odnośnie sprzedaży biletów na PP ? Czy w Galerii będzie czy już jest przedsprzedaż ? W necie niestety już nie można kupić

    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Ostatnie 80 biletów na mecz.

    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

    Gdzie te 80 biletów w necie??
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  8. Powrót do góry    #6218
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Można kupić przez neta.

    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

  9. Powrót do góry    #6219
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Dzięki za info własnie kupiłem na PP. Wcześniej jak sie zalogowałem nie było do wyboru PP dlatego pytałem.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  10. Powrót do góry    #6220
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Jak dla mnie Dzik zasłużył postawą w tym sezonie na pozostanie w klubie...

    Chciałbym żeby skład pozostał bez zmian. Nawet by został THJ, któremu można dać druga szanse, jeśli by chciał zostać... Trzeba zadbać o naszych juniorów i im mocno pomóc. Smektała, Kubera i KAczmarek potrafią jechać i myślę ze możemy mieć z nich sporo pociechy i nei warto ładować się w jakiegoś REMPAŁĘ...

    1.Nicki
    2.Zengi/THJ
    3.Przemo/Tobiasz
    4.Emil
    5.Piter
    6.Smyk/Kubera
    7 Kaczmarek/Kubera

    i BY MI PASOWAŁO... Myślę ,że finansowo w nowy sezon po sukcesie wejdziemy bardzo dobrze. Sponsorzy powinni przynajmniej pozostać na tym poziomie, a być może i będzie lepiej w tym temacie, sukces z frekwencją jest więc kasa z biletów bardzo dobra, miasto swoje dołoży co juz prezydent zapowiadał więc powinno być dobrze...

    MUR BUDOWAĆ NICZYM PRZECIW UCHODŹCOM!!! A właściwie przeciw jednemu z ZG...

    EDIT/

    KONIEC BILETÓW!
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 21-09-2015 o 14:31
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  11. Powrót do góry    #6221
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Złoto jeszcze nie jest nasze a my już myślimy jak będzie skład wyglądał, no to i ja swoje dopiszę: absolutnie nie chcę JH w Unii, dla mnie i mojej rodziny jest on szczurem, który zwiał z pokładu. Nicki natomiast przeszedł metamorfozę, jeszcze z rok pojeździ i będzie prawdziwym Bykiem. Jak wczoraj jechał parą z Musielakiem, to dla pewności patrzyłem na dłoń czy mi kaktus czasami nie rośnie. Co lepsze, nie urusł a 5-1 zostało dowiezione. Jak Unię będzie stać, to jedyny słuszy skład jaki bym chciał to:

    1. Nicki
    2. Tobiasz
    3. Przemek
    4. Emil
    5. Piotr
    6. Kubera
    7. Smektała

    Dlaczego nie wpisałem Zengiego? Dla mnie jest on Bykiem, waleczny, sympatyczny i jedyny w swoim rodzaju. Ale na takich zawodników jest wzięcie i jeżeli Falubaz nie spadnie za długi, to on niestety odejdzie i zostanie liderem jak Kołodziej. U nas zawsze będzie gościem do pary jeżeli zostanie Nicki, mimo całego swojego zaanagażowania niestety go pożegnamy. Gorzów, Toruń, nawet Rzeszów czy Wrocław, będą go musiały wyrwać. Polaków po prostu nie ma, a u nas są Bracia Pawliccy i Tobiasz.

    To może zadam jeszcze pytanie w drugą stronę: kogo wolelibyście zostawić? Zengiego czy Nickiego?
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #6222
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Chciałbym żeby skład pozostał bez zmian. ...

    1.Nicki
    2.Zengi/THJ
    3.Przemo/Tobiasz
    4.Emil
    5.Piter
    6.Smyk/Kubera
    7 Kaczmarek/Kubera

    i BY MI PASOWAŁO...
    Pytanie czy klubowi by pasowało [ każdemu jednak trzeba zapłacić przed sezonem i czy zawodnikom by pasowało. 2 na ławie [ z takim potencjałem] to już tłok niestety. Ponadto każdy z tych zawodników dostanie pewne miejsce w składzie w innych drużynach, a beniaminek też będzie szukał....

    Osobiście podzielam Twoje zdanie - też zostawilbym całość, ale to się nie uda raczej :/

    Co do biletów.. wczoraj miały ponoć zostać tylko te na FAN, dziś jeszcze ktoś na PP kupił.. ja tu widzę niezły bu... bałagan informacyjny

    pozdrawiam z Leszna

  13. Powrót do góry    #6223
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta

    To może zadam jeszcze pytanie w drugą stronę: kogo wolelibyście zostawić? Zengiego czy Nickiego?
    Jarka Hampela

    1. Emil
    2. Przemo
    3. Jarek
    4. Zengi/Toffik
    5. Piter
    6/7 Kubera, Smyk, Kaczmarek

  14. Powrót do góry    #6224
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Co do biletów.. wczoraj miały ponoć zostać tylko te na FAN, dziś jeszcze ktoś na PP kupił.. ja tu widzę niezły bu... bałagan informacyjny

    pozdrawiam z Leszna
    Przed chwilą się zalogowałem i jest możliwość wyboru tylko na sektor FAN jakieś pół godziny temu kupiłem bilet na PP, przed południem chciałem kupić na PP to nie było mozliwości. Widać że mieszają z tymi biletami. Pachnie mi to sprzedażą dużo większej ilości biletów niż miejsc. Bywało się na meczach z nadkompletem ludzi (tłok na schodach, zadyma przy wejściu). W niedziele może paść rekord, oby było spokojnie.

    Na chwilę obecną 15:00 na stronie nie ma biletów

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Havel ; 21-09-2015 o 15:01
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  15. Powrót do góry    #6225
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrzychoJ Zobacz posta
    Jarka Hampela

    1. Emil
    2. Przemo
    3. Jarek
    4. Zengi/Toffik
    5. Piter
    6/7 Kubera, Smyk, Kaczmarek
    Nie wiem, po co Ci Hampel...

    1.Nicki
    2.Piter
    3.Przemo
    4.Emil
    5.Zengi
    6/7 Kubera, Smyk, Kaczmarek

    Tylko trzeba zawalczyć o Zengotę, bo rzeczywiście może być na niego zapotrzebowanie w wielu klubach.

  16. Powrót do góry    #6226
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Pytanie czy klubowi by pasowało [ każdemu jednak trzeba zapłacić przed sezonem i czy zawodnikom by pasowało. 2 na ławie [ z takim potencjałem] to już tłok niestety. Ponadto każdy z tych zawodników dostanie pewne miejsce w składzie w innych drużynach, a beniaminek też będzie szukał....

    Osobiście podzielam Twoje zdanie - też zostawilbym całość, ale to się nie uda raczej :/

    Co do biletów.. wczoraj miały ponoć zostać tylko te na FAN, dziś jeszcze ktoś na PP kupił.. ja tu widzę niezły bu... bałagan informacyjny

    pozdrawiam z Leszna
    Nie bardzo tylko zwroty powodują, że są takie sytuacje, że raz parę sztuk jeszcze jest, a zaraz ich nie ma.

    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

  17. Powrót do góry    #6227
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Dodatkowa pula to już dwa razy się skończyła!!!

    Teraz nadal można kupić bilety na PP choć w systemie nie można już dokonać podglądu ile miejsc wolnych zostało... Przypuszczam, ze dlatego, ze idą z kolejna dodatkowa pula i za chwile się okaże ze zamiast wyznaczonych 7200 na PP będziemy mieli 12 tys ludzi... Już wczoraj było tam sprzedane 10,5 tys biletów...

    Dzięki Noski za info, dzisiaj rano dostałem jeszcze bilety na pp dla znajomych ,
    wiec będzie zapewne ciasno
    kupiłem pewnie stojące na schody !!!!

  18. Powrót do góry    #6228
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrzychoJ Zobacz posta
    Jarka Hampela

    1. Emil
    2. Przemo
    3. Jarek
    4. Zengi/Toffik
    5. Piter
    6/7 Kubera, Smyk, Kaczmarek
    Uważam, że Jarek dokonał wyboru przechodząc do Zielonej Góry w mało ciekawych okolicznościach przyrody. Co do powrotu do Leszna, hmm... No chyba, że za naprawdę małe pieniądze. Ale w sytuacji, gdy brak na rynku wartościowych polskich seniorów wydaję mi się, że nawet jeśli nie w ZG to wszędzie znajdzie zatrudnienie za lepszą stawkę niż w Lesznie.

    A tak na poważnie, to cała gra pt. "czy Falubaz dostanie licencje z powodu długów" to wyrachowana gra senatora. Jarek już uwiarygodnił tą wersję, zaraz pewnie ta hiena z przeglądu coś chlapnie i nagle zbawca się zjawi. Tuż przed wyborami będzie oficjalna prezentacja nowego sponsora.

    PS> właśnie widzę, że Ostaf już też działa
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  19. Powrót do góry    #6229
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Nie bardzo tylko zwroty powodują, że są takie sytuacje, że raz parę sztuk jeszcze jest, a zaraz ich nie ma.

    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
    Panowie a jak juz o biletach sobie gadamy.. to pytanie z kat dziwnych, ale Pani od biletów nie potrafiła mi na nie odpowiedzieć:
    Żonę mam na "ostatnich nogach" rodzi mi na dniach... jakby latorośl wycięła numer i pchała się na swiat w niedzielę- no wybiorę porodówkę...

    Czy ja Mogę wówczas bilet oddać i do kiedy?
    Pani od biletów powiedziała, że mam sobie go odsprzedać bo i tak jest mega popyt..
    Ale później patrzę na bilet , a on jest imienny bo dla karnetowca.. wiec już nie odsprzedam.

    Czy ktoś miał kiedyś taka sytuację losową i był zmuszony oddać wejściówkę?

    pozdrawiam z Leszna

  20. Powrót do góry    #6230
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Panowie a jak juz o biletach sobie gadamy.. to pytanie z kat dziwnych, ale Pani od biletów nie potrafiła mi na nie odpowiedzieć:
    Żonę mam na "ostatnich nogach" rodzi mi na dniach... jakby latorośl wycięła numer i pchała się na swiat w niedzielę- no wybiorę porodówkę...

    Czy ja Mogę wówczas bilet oddać i do kiedy?
    Pani od biletów powiedziała, że mam sobie go odsprzedać bo i tak jest mega popyt..
    Ale później patrzę na bilet , a on jest imienny bo dla karnetowca.. wiec już nie odsprzedam.

    Czy ktoś miał kiedyś taka sytuację losową i był zmuszony oddać wejściówkę?

    pozdrawiam z Leszna
    Jeśli bilet jest na PP, to gwarantuję Ci, że ochroniarz nie będzie weryfikował, że to imienny.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  21. Powrót do góry    #6231
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Panowie a jak juz o biletach sobie gadamy.. to pytanie z kat dziwnych, ale Pani od biletów nie potrafiła mi na nie odpowiedzieć:
    Żonę mam na "ostatnich nogach" rodzi mi na dniach... jakby latorośl wycięła numer i pchała się na swiat w niedzielę- no wybiorę porodówkę...

    Czy ja Mogę wówczas bilet oddać i do kiedy?
    Pani od biletów powiedziała, że mam sobie go odsprzedać bo i tak jest mega popyt..
    Ale później patrzę na bilet , a on jest imienny bo dla karnetowca.. wiec już nie odsprzedam.

    Czy ktoś miał kiedyś taka sytuację losową i był zmuszony oddać wejściówkę?

    pozdrawiam z Leszna
    Oddać na pewno nie oddasz jedynie możesz odsprzedać a o to nie trudno.
    Ja kiedyś dzwoniłem do klubu z takim pytaniem i pani powiedziała że trzeba przyjść i oni zmianią dane na bilecie. Tylko czy zadarmo? Niby 5zł jest za odstąpienie
    Po za tym nie zmieniając danych a odprzedając narażasz się, bo jeżeli ten ktoś by coś na wywijał to później mogą Ciebie szukać.
    No i POWODZENIA!
    Ostatnio edytowane przez no comment ; 21-09-2015 o 16:51

  22. Powrót do góry    #6232
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez no comment Zobacz posta
    Oddać na pewno nie oddasz jedynie możesz odsprzedać a o to nie trudno.
    Ja kiedyś dzwoniłem do klubu z takim pytaniem i pani powiedziała że trzeba przyjść i oni zmianią dane na bilecie. Tylko czy zadarmo? Niby 5zł jest za odstąpienie
    Po za tym nie zmieniając danych a odprzedając narażasz się, bo jeżeli ten ktoś by coś na wywijał to później mogą Ciebie szukać.
    No i POWODZENIA!
    Paranoja jakaś.... konkluzja taka, że sraluch musi do soboty być na świecie, skoro normalnie nie można zwrócić biletu co mam nadzieję nie będzie konieczne
    Podziękuje jak wszystko się uda

    pozdrawiam z Leszna

  23. Powrót do góry    #6233
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,183
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 505 w 320 postach

    Unia Leszno

    Wielkie brawa dla chłopaków za to co wyrabiają w tym roku, jak radzą sobie z presją i całymi tymi przeciwnosciami losu ktore nazywają się Ekstraliga, komisarz@mi i innymi wynalazkami ktore nie trawia tego Leszna na potęgę . A my robimy swoje, coś pięknego
    Ostatnia prosta Panowie, walczymy do końca
    Tu widze jest poruszany temat Zengiego. Słuchajcie to nie jest typ człowieka jak Hampel, przygarnelismy chłopaka ktory został wyrzucony ze swojego domu, szukal jakby swojego drugiego domu ktory myślę znalazł właśnie w Lesznie. Stał się leszczyński bez wątpienia i uważam ze zadne $ nie są wstanie zawrocic mu w glowie. On utożsamia się z klubem i ja widze szczerosc w jego zachowaniu, kibice za nim staneli murem w zeszłym roku,tak bedzie i tym razem Zengi to nie złotówa!

  24. Powrót do góry    #6234
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Paranoja jakaś.... konkluzja taka, że sraluch musi do soboty być na świecie, skoro normalnie nie można zwrócić biletu co mam nadzieję nie będzie konieczne
    Podziękuje jak wszystko się uda

    pozdrawiam z Leszna
    Zostaw sobie ten bilet. Laduj w ramke i na sciane.
    Za 10 lat bedzie sporo wart a Ty bedziesz o nim opowiadal dziecku.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Phenomenon (21-09-2015)

  26. Powrót do góry    #6235
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Juz raz pytałem ale chciałbym ponowic pytanie: kiedy będzie memoriał?

  27. Powrót do góry    #6236
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Zenek CHORĄGIEWKA Plech...

    Najlepsi są mistrzami
    Unia przypomina mi Stal Gorzów sprzed lat. Obojętnie kto pojedzie i jak zostaną zestawione pary to drużyna wygrywa. Unia już jest mistrzem. Mało tego, to najmocniejszy mistrz ostatniej dekady. Od początku nadawali ton rozgrywkom i z ogromną przewagą wygrali wymierną rundę zasadniczą. Nie przeszkadzały nawet wahania formy Musielaka czy Zengoty. W finale słabiej pojechali bracia Pawliccy, ale i to nie miało większego znaczenia. W Unii wszyscy się bowiem uzupełniają. To zespół mocny i na papierze i w rzeczywistości. Startując na neutralnym torze w Częstochowie obnażył braki Sparty.
    Jak to tam było niedawno... Słaba forma, zadyszka, każdy chce trafić na Unie??
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 21-09-2015 o 17:55
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  28. Powrót do góry    #6237
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Nikt jeszcze tego tu nie wkleił? Zdaje się, ze w tym roku jedna z klątw zostanie przełamana


  29. Powrót do góry    #6238
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Zostaw sobie ten bilet. Laduj w ramke i na sciane.
    Za 10 lat bedzie sporo wart a Ty bedziesz o nim opowiadal dziecku.
    Myślałem o tym stojąc w kasie, ale sądziłem, że to będzie fetysz
    Przekonałeś mnie- tak zrobię

    pozdrawiam z Leszna

  30. Powrót do góry    #6239
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Zenek CHORĄGIEWKA Plech...



    JAk to tam było niedawno,... Słaba , forma zadyszka, każdy chce trafić na Unie??
    Od dzisiejszej Unii mogła byc tylko silniejsza Unia z 2010 roku. Kwestia do dyskusji. co prawda w 2015 byla jedna porazka mniej ale za to w 2010 demolowała wszystkich na Smoku.

  31. Powrót do góry    #6240
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,183
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 505 w 320 postach
    Cytat Zamieszczone przez cancer807 Zobacz posta
    Od dzisiejszej Unii mogła byc tylko silniejsza Unia z 2010 roku. Kwestia do dyskusji. co prawda w 2015 byla jedna porazka mniej ale za to w 2010 demolowała wszystkich na Smoku.
    Tylko w 2010 tor w Lesznie był bardziej leszczyński niż ten ktory mamy teraz. Bylo przyczepnie, a takie warunki są dla nas idealne. A teraz masz komisarzy i tor wyglada jak wygląda. Gdy chcielismy zrobic po swojemu na półfinał z Toruniem w niedziele rano zalecili ubijanie toru. Taki dziś jest atut toru. Gdybyśmy mogli robic tor jaki chcemy wyniki byłby wyższe.

  32. Powrót do góry    #6241
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    No to zadanie na dzis.
    Mecz Unia2010 vs Unia2015

    Unia Leszno 2010
    1. Hampel
    2. Batchelor
    3. Kolodziej
    4. Balinski
    5. Adams
    6. Pavlic
    7. S. Musielak

    Unia 2015
    9. Pedersen
    10 T. Musielak
    11. Przem. Pawlicki
    12. Sajfutdinov
    13. Zengota
    14. P. Pawlicki j
    15. Smektala

    15 biegow wg tegorocznej tabeli.

    Kto sie podejmie rozposki biegowej??

  33. Powrót do góry    #6242
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Kto sie podejmie rozposki biegowej??
    niezłe!! ale tu tylko komplet Adamsa i zerówka Smyka by były pewne

  34. Powrót do góry    #6243
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    widze co nie ktorzy jednych ze skladu zegnaja kogos tam witaja. a tak naprawde to nie mamy pojecia jakim bilansem finansowym zamkniemy sezon. czy zostanie z nami fogo a jesli nie czy pojawi sie jakis nowy mozny sponsor ? jaki bedzie budzet wiekszy mniejszy czy taki sam? jakie beda zadania finansowe po sezonie mam nadzieje ze " zlotych" chlopakow. kto wogole bedzie chcial zostac i tak dalij i tak dalij
    pyra

  35. Powrót do góry    #6244
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,821
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    widze co nie ktorzy jednych ze skladu zegnaja kogos tam witaja. a tak naprawde to nie mamy pojecia jakim bilansem finansowym zamkniemy sezon. czy zostanie z nami fogo a jesli nie czy pojawi sie jakis nowy mozny sponsor ? jaki bedzie budzet wiekszy mniejszy czy taki sam? jakie beda zadania finansowe po sezonie mam nadzieje ze " zlotych" chlopakow. kto wogole bedzie chcial zostac i tak dalij i tak dalij



    W kwestii budżetu nie powinniśmy mieć zmartwień. Półfinał+finał+premie od sponsorów+ufam 1.5mln za DMP =niezła sumka.

  36. Powrót do góry    #6245
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    No to zadanie na dzis.
    Mecz Unia2010 vs Unia2015

    Unia Leszno 2010
    1. Hampel
    2. Batchelor
    3. Kolodziej
    4. Balinski
    5. Adams
    6. Pavlic
    7. S. Musielak

    Unia 2015
    9. Pedersen
    10 T. Musielak
    11. Przem. Pawlicki
    12. Sajfutdinov
    13. Zengota
    14. P. Pawlicki j
    15. Smektala

    15 biegow wg tegorocznej tabeli.

    Kto sie podejmie rozposki biegowej??

    najlepiej 45-45 ,,, mistrz jest jeden Unia Leszno

  37. Powrót do góry    #6246
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2015 - wątek klubowy

    Aaaaa jeszcze jedna rzecz przed finalem jesli ktos z klubu to czyta.

    Mam nadzieje ze klub zadba o odpowiednia ilosc Toi Toi.
    Na polfinale byla masakra. Teraz final - bedzie kilka tys wiecej ludzi i 2h przed meczem wielu bedzie siedzialo juz na trybunach pijac pewnie piwo.
    Fajnie jakby ToiToi, bylo zdecydowanie wiecej niz "na codzien"
    Dochodzi potem do meczu to 4 korzysta z kabin a 20 stoi obok i leje na plot

    No i po zakonczeniu meczu aby otwarto szeroko wszystkie bramy a nie tylko te furtki ktorymi wpuszczaja na stadion.

    Joda
    Przypuszczalem ze ktos poda remis, ale mysle ze znajdzie sie ktos kto rozpisze caly meczyk (bez u,d,w,t)

  38. Powrót do góry    #6247
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

  39. Powrót do góry    #6248
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,228
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Wg. mnie Unia 2010 > Unia 2015 i to zdecydowanie.

    Hampel > Emil
    Kołodziej > Nicki
    Adams > Zen
    Baliński > Przemo
    Batch > Tofik
    Pavlic < Piter
    Sławek > Smektała

    To teraz czekam na atak

  40. Powrót do góry    #6249
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Wg. mnie Unia 2010 > Unia 2015 i to zdecydowanie.

    Hampel > Emil
    Kołodziej > Nicki
    Adams > Zen
    Baliński > Przemo
    Batch > Tofik
    Pavlic < Piter
    Sławek > Smektała

    To teraz czekam na atak
    A co tu atakować? W 2010 mieliśmy 4 zawodników w pierwszej 10 zawodników ligi pod względem średnich, o ile mnie pamięć nie myli. To mówi samo za siebie.

  41. Powrót do góry    #6250
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    W kwestii budżetu nie powinniśmy mieć zmartwień. Półfinał+finał+premie od sponsorów+ufam 1.5mln za DMP =niezła sumka.
    niby tak ale zeby sie nie okazalo ze zarzad zagral vabank przed sezonem i ta nie zla sumka do procesu licencyjnego sie rozplynie... niechcialbym poprostu uslyszec ze w sezonie 2016 gdzies kolo polowy . unia ma nie zla kwote na minusie .. od cos podobnego jak falubaz?
    pyra

  42. Powrót do góry    #6251
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,821
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    niby tak ale zeby sie nie okazalo ze zarzad zagral vabank przed sezonem i ta nie zla sumka do procesu licencyjnego sie rozplynie... niechcialbym poprostu uslyszec ze w sezonie 2016 gdzies kolo polowy . unia ma nie zla kwote na minusie .. od cos podobnego jak falubaz?


    Po tylu latach rozsądnej polityki finansowej nagle takie coś?! Chyba dramatyzujesz troszkę

  43. Powrót do góry    #6252
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Po tylu latach rozsądnej polityki finansowej nagle takie coś?! Chyba dramatyzujesz troszkę

    nie ja nie popadam poprostu w hura optymiz...i tyle ... a w falubazie takiej potedze polityczno sponsorsko medialnej nagle takie cos ?! tak ze wiesz lepiej czasami po dmuchac na zimnie niz sie pozniej nie zle oparzyc... niech ten sen trwa jak najdluzej tez sobie tego zycze
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 21-09-2015 o 20:44
    pyra

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pyra za jego przydatny post!

    elgato (21-09-2015)

  45. Powrót do góry    #6253
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    nie ja nie popadam poprostu w hura optymiz...i tyle ... a w falubazie takiej potedze polityczno sponsorsko medialnej nagle takie cos ?! tak ze wiesz lepiej czasami po dmuchac na zimnie niz sie pozniej nie zle oparzyc... niech ten sen trwa jak najdluzej tez sobie tego zycze
    Amen!
    Lepiej byc mile zaskoczonym niż niemile rozczarowanym.
    Żużel to dziwny sport, gdzie rozsądni nawet ludzie tracą rozum po czasie.
    Maslanka miał pieniądze
    Falubaz miał pieniądze
    Bydzia za lat świetności też miała pieniądze.... każdy je kiedyś miał.
    Raz lepiej raz gorzej- wierzymy, że w Lesznie nic takiego nie będzie miało miejsca

    A skoro już wywołałeś Falubaz do tablicy.. wiadomo o kim Ostafo-fantasta pisze? Ponoć wielki sponsor, 10mln/3lata..... ciekawe tylko co z darczyńcą z Rosji, co z KGHM...
    pozdrawiam z Leszna

    EDIT: Co do naszych finansów.... patrząc jednak z innej strony.. mieliśmy kilka meczy, w których liderzy dali ciała i zrobili nędzne punkty.
    Emil w Rzeszowie
    Emil we Wrocku
    Dziku we Wrocku
    Dziku z Wrockiem na Smoku
    Dziku brak w meczu z Falubazem
    Dziku w Toruniu [wylot]
    .... cos tam jeszcze znajdziemy... to wszystko wygrane mecze [poza Wrockiem] w których zaoszczędziliśmy na punktówce liderów niemałe pieniądze.
    Ostatnio edytowane przez elgato ; 21-09-2015 o 21:31

  46. Powrót do góry    #6254
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Wg. mnie Unia 2010 > Unia 2015 i to zdecydowanie.

    Hampel > Emil
    Kołodziej > Nicki
    Adams > Zen
    Baliński > Przemo
    Batch > Tofik
    Pavlic < Piter
    Sławek > Smektała

    To teraz czekam na atak
    To nie ulega żadnej dyskusji.

  47. Powrót do góry    #6255
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Panowie jak będziecie stawiać ten mur to dajcie znać , będę w pierwszym rzędzie z Wełną i Nickim blokował każde auto jadące z wiadomego kierunku
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    welna (21-09-2015)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •