Strona 67 z 151 PierwszyPierwszy ... 1757656667686977117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,971 do 3,015 z 6768

Wątek: KS UNIA LESZNO 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2971
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Oby tylko zdrowie dopisało , a będzie cudownie... brawo Przemek!

    Chłopak mial niewiarygodnego pecha , teraz wkoncu wszystko jest poukładane i może pokazać swoje niemałe umiejętności 👏

  2. Powrót do góry    #2972
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    na przelomie grudnia- stycznia pisalem... ze po 3 kolejce pge ekstraligi najwiecej problemow z z czworlo thj zg tm i przemek bedzie mial ten ostani. mylilem sie !!! prezemek na ta chwile wygrywa sklad
    pyra

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pyra za jego przydatny post!

    spitt22 (02-05-2015)

  4. Powrót do góry    #2973
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,432
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie ma innej opcji jak DMP dla Leszna, tylko szpital moze wam to odebrac (odpukalem).
    Przesadzasz. Na dzisiaj wygrywamy zasadniczą. Ale pamiętajmy o dopingowiczach, którzy w końcu wrócą.

    Ps. Michelsen dzisiaj w ostrowie przywiózł Kasprzaka i Golloba.
    UNSCARED

  5. Powrót do góry    #2974
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,529
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Przemo Pawlicki wielka klasa !! jestem w szoku ) miłym szoku , to jak piękny sen oby trwał do końca , życzę temu chłopakowi wszystkiego co najlepsze, a najbardziej sezonu bez żadnej kontuzji ! bo to wystarczy by pokazał swój wielki talent ... w tym roku sprzęt gra fantastycznie do tego nie ma śladu po kontuzjach i dochodzi jeszcze ten luz i pewność siebie którą Przemo złapał

    Krajowy lider jesli chodzi o seniorów ..tylko Piotr może mu zagrozić ...Panie daj im sezon bez poważnych wypadków i urazów ...niech Ci chłopacy odjadą sezon w całości i pokaza że talent mają wielki ! bo mają

    w Gorzowie może być ciekawie...nie twierdzę że wygramy ale może być ciekawie wierzę w to

    miłego weekendu jutro trzymamy kciuki za spokojny awans braci do półfinału SGP

    pozdrawiam

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    Megan (02-05-2015)

  7. Powrót do góry    #2975
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Oby utrzymać formę do ..........31 maja
    Mam rozumieć panie chorągiewko że Przemek dostał już od Ciebie zgodę latania furami po Lesznie i ponownie jest wielkim talentem ?

  8. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Buszmen (01-05-2015), lemur6666 (02-05-2015), młody_piernik (02-05-2015)

  9. Powrót do góry    #2976
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Najlepsze jest to, że wielu wolało widzieć go poza składem jako najwolniejszego w Unii (po meczu w Toruniu i z Grudziądzem), a paradoksalnie najszybszego w kraju. Zwłaszcza mój kochany brat który przekonywał mnie na Tarnowie, że Przemas jest najsłabszy w Unii.

    Widziałem relację z Rawicza i martwi mnie wypowiedź Toffika, bo zwalał trochę występ z Tarnowem na tor, a Sqra widać eksperymentuje i taki się będzie zdarzał (chyba że to wyłącznie przez Komisarza), ale raczej ze słów Sqry wnioskować tak nie można. Tobiasz trochę więcej musi pokazać agresji, Zengi to pokazuje, trzeba przyblokować to przyblokuje, przedłuży prostą.
    Przemo w stosunku do zeszłego sezonu to bez porównania. Jak przypomnę sobie jak grzecznie przepuszczał Hancocka, masakra. Ja wiem, chamówy w stylu Zmarzlika, Griszy i Nickiego robić się nie powinno, lecz znaleźć we wszystkim zdrowy umiar.

  10. Powrót do góry    #2977
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    TY Mingozi brata zostaw w spokoju On może się przydać na play offy,
    żeby opatrzności czuwały nad zdrowiem unistow

  11. Powrót do góry    #2978
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Co do Przemka.

    Wielu pisze, że w końcu wrócił stary Przemo. Ja powiem tak, że Przemek prezentuje życiową formę, tak jak obecnie (ZK, mecz z Tarnowem, 1/2 IMP, Polska-Dania) to nie jeździł nigdy wcześniej. Jest start, pełny przegląd sytuacji w I łuku, szybki sprzęt, płynna jazda na łukach, spokój w parkingu i dobieranie idealnych ścieżek. Oby trwało to jak najdłużej. Wczoraj to co pokazał to najwyższa klasa.

    Zaczynam się obawiać eliminacji do SGP, bo w interesie klubu jest aby było w GP jak najmniej unistów, a zapowiada się, że bracia będą mocno pukać w Rybniku w Challengu. W SGP jest Nicki do tego Emil ma dostać dzikusa. Coś ich za dużo.... gdyby bracia dołączyli do SGP.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  12. Powrót do góry    #2979
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    To prawda tak pewnie na motocyklu sie czuł chyba tylko w 2008

    u Przemka imponują mi starty , poprawił sie w tym elemencie niesamowicie ...

    PS. W Gorzowie wygrywać starty (startowców mamy klasowych Zengi Nicki Emil Przemo)i od krawężnika odjeżdżać najdalej 2m! Gorzów wtedy nic nie zrobi na Swojej Glince

  13. Powrót do góry    #2980
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,432
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez abdulah Zobacz posta
    Co do Przemka.

    Wielu pisze, że w końcu wrócił stary Przemo. Ja powiem tak, że Przemek prezentuje życiową formę, tak jak obecnie (ZK, mecz z Tarnowem, 1/2 IMP, Polska-Dania) to nie jeździł nigdy wcześniej. Jest start, pełny przegląd sytuacji w I łuku, szybki sprzęt, płynna jazda na łukach, spokój w parkingu i dobieranie idealnych ścieżek.
    .. no i gleba po zawodach , ale to też chyba standard.
    UNSCARED

  14. Powrót do góry    #2981
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Wzorce czerpane od najlepszych ... Tony robił jaskółkę na Smoku i też wylądował na glebie

  15. Powrót do góry    #2982
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Przemo ostatnio naprawdę imponuje i to nie tylko wynikiem, ale przede wszystkim stylem. Oby dziś braciom wszystko poszło po myśli w Gorican.

    Co do meczu w Gorzowie. Uważam, że jest szansa tam wygrać i tak naprawdę według mnie zadecydują pierwsze 4 biegi. Jeżeli do pierwszej kosmetyki toru będziemy prowadzić, to zapewne wygramy. Stal będzie pewnie bo rozmowach "motywacyjnych" z Honorowym i jeżeli od początku wynik im ucieknie to mogą zagotować się do reszty. Jeżeli z kolei Stal będzie na prowadzeniu po 4 biegach, to poniesie ich to dalej, a nasi nie będą chcieli się zapewne zabijać, na torze, który wszyscy się domyślamy jak będzie wyglądał. Paradoksalnie najważniejsze zadanie na 10 maja to zdrowy powrót do domu.

  16. Powrót do góry    #2983
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Jak tak dalej pójdzie to ciężko będzie wskazać lidera w drużynie byków: Nicki, Emil i Bracia stawiają sobie wysoko poprzeczkę. A myślę, że kapitan jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

    ps.
    A co do meczu w Gorzowie to będzie trzeba mocno motory trzymać aby z nich nie pospadać. Paluchostrada to jedyna szansa na zwycięstwo Stali. A co do wyniku to pierwsze 4-5 biegów będą kluczowe. Zobaczymy czy Piotr będzie musiał jechać w 4 biegu w taktycznej za Smyka czy nie. W finale w Gorzowie po 4-5 biegach byliśmy już pozamiatani. Mam nadzieję, że Skóra przygotuje na Smoku choć namiastkę poluchostrady aby potrenować przed niedzielą. Oby wrócić stamtąd bez gipsu.
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 02-05-2015 o 13:12

  17. Powrót do góry    #2984
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez abdulah Zobacz posta
    Wielu pisze, że w końcu wrócił stary Przemo. Ja powiem tak, że Przemek prezentuje życiową formę, tak jak obecnie (ZK, mecz z Tarnowem, 1/2 IMP, Polska-Dania) to nie jeździł nigdy wcześniej. Jest start, pełny przegląd sytuacji w I łuku, szybki sprzęt, płynna jazda na łukach, spokój w parkingu i dobieranie idealnych ścieżek. Oby trwało to jak najdłużej. Wczoraj to co pokazał to najwyższa klasa.
    Moim zdaniem brakuje jeszcze jednego elementu. Mianowicie, by Przemek sam uwierzyl, ze sprzet jedzie, a Jego decyzje na torze i w parkingu sa sluszne. W ostatnich dniach jedynym, kto moze pokrzyzowac Mu szyki, jest sam Przemas. Ogladanie sie za siebie wciaz generuje bledy. Spojrzcie chocby na 3. okrazenie 15. wyscigu z Tarnowem - na dystansie 200 metrow cala misterna konstrukcja sie rozpada.

    Tymczasem dzieki tej formie i temu sprzetowi po prostu nie ma potrzeby sie ogladac. A jak cos pojdzie nie tak, to mozna skutecznie zaatakowac, jak na 4. okrazeniu wspomnianego wyscigu. Przemek musi w to uwierzyc i podswiadomie czuc, ze jest dobrze. Ba, bardzo dobrze!

  18. Powrót do góry    #2985
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Widziałem relację z Rawicza i martwi mnie wypowiedź Toffika, bo zwalał trochę występ z Tarnowem na tor, a Sqra widać eksperymentuje i taki się będzie zdarzał (chyba że to wyłącznie przez Komisarza), ale raczej ze słów Sqry wnioskować tak nie można. Tobiasz trochę więcej musi pokazać agresji, Zengi to pokazuje, trzeba przyblokować to przyblokuje, przedłuży prostą.
    Przemo w stosunku do zeszłego sezonu to bez porównania. Jak przypomnę sobie jak grzecznie przepuszczał Hancocka, masakra. Ja wiem, chamówy w stylu Zmarzlika, Griszy i Nickiego robić się nie powinno, lecz znaleźć we wszystkim zdrowy umiar.
    Z tego co słyszałem od ludzi z parkingu, to komisarz patrzył i patrzyła jedyne co mogli zrobić to mocno ubić i czekać. Sqóra był nawet sprytniejszy, bo tak ubili, że w przypadku choćby lekkich opadów mieliby to na czym najlepiej im się jeździ. No ale prognozy zawiodły i był beton, który nie wszystkim przypasował.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #2986
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Chłopaki nie demonizujmy toru w Gorzowie bo zachowujecie się jak inni kibice najeżdżający swego czasu na nasz tor. Jeśli zawodnicy jadą bez pisków to my tym bardziej nie mamy co się czepiać. Fakt, że nie idzie nam najlepiej ostatnio w Gorzowie nie znaczy, że nawet na przyczepnej nawierzchni nasi nie wygrają. Szanse są 50/50, a może nawet z lekkim wskazaniem na Unie patrząc na obecną formę zawodników

  20. Powrót do góry    #2987
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,289
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Mam rozumieć panie chorągiewko że Przemek dostał już od Ciebie zgodę latania furami po Lesznie i ponownie jest wielkim talentem ?
    6 wyrazów. Słownie sześć.

    Do tego kilka kropek.

    A Ty wyczytałeś z tego, że :

    - Przemo jest dla mistrzem świata,

    - chciałbym się z Nim przejechać jego białym samochodem

    - wszystko co ,,pawlickie'' jest cacy


    Wiesz co ,,Scoti''???

    Bawisz mnie i mam prośbę - Nie przestawaj

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Mefitzo (02-05-2015), darsen (02-05-2015)

  22. Powrót do góry    #2988
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    6 wyrazów. Słownie sześć.

    Do tego kilka kropek.

    A Ty wyczytałeś z tego, że :

    - Przemo jest dla mistrzem świata,

    - chciałbym się z Nim przejechać jego białym samochodem

    - wszystko co ,,pawlickie'' jest cacy


    Wiesz co ,,Scoti''???

    Bawisz mnie i mam prośbę - Nie przestawaj
    Wełna tylko mi nie opowiadaj że nie przejechałbyś się tym białym cackiem?
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #2989
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    6 wyrazów. Słownie sześć.

    Do tego kilka kropek.

    A Ty wyczytałeś z tego, że :

    - Przemo jest dla mistrzem świata,

    - chciałbym się z Nim przejechać jego białym samochodem

    - wszystko co ,,pawlickie'' jest cacy


    Wiesz co ,,Scoti''???

    Bawisz mnie i mam prośbę - Nie przestawaj
    A podobno bardzo ciężko rozbawić leszczynianina . Następnym razem postaraj się odpowiedzieć jakoś bardziej ambitnie bo na razie to prezentujesz poziom Czesia który po godzinach sprząta Trapez .Miłego dnia

  24. Powrót do góry    #2990
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,289
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    A podobno bardzo ciężko rozbawić leszczynianina . Następnym razem postaraj się odpowiedzieć jakoś bardziej ambitnie bo na razie to prezentujesz poziom Czesia który po godzinach sprząta Trapez .Miłego dnia
    ,,bardziej ambitnie'' ??????


    Ok

    Zatem wróćmy do początku!

    Samego początku!


    Welna napisał:

    ,,Oby utrzymać formę do ..........31 maja''


    na to Ty odpisałeś :

    ,,Mam rozumieć panie chorągiewko że Przemek dostał już od Ciebie zgodę latania furami po Lesznie i ponownie jest wielkim talentem ?''


    Zatem przeanalizujmy:

    Gdzie Ty w ,,sformułowaniu'': ,,Oby utrzymać formę do ..........31 maja''

    widzisz jakąkolwiek wzmiankę o Przemku, o chorągiewce, o lataniu furą, o wielkim talencie???????????



    Bo Ja pisząc :
    ,,Oby utrzymać formę do ..........31 maja''

    miałem na myśli:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/51...awiczu-relacja

    13 pkt Zena i 11 Tobiasza

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/51...w-pile-relacja


    a do tego :

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/pg...tatystyki/2015

    2 miejsce Dzika
    9 miejsce Przema
    10 miejsce Piotra

    ponadto :

    1 miejsce Unii w tabeli i jeszcze żadnego biegu ,,ligowego''w tym sezonie w barwach Unii w wykonaniu Emila, który ma być liderem!!!



    Chciałeś ambitnie leszczu????

    To masz!!!!

    I następnym razem nie baw się w Macierewicza bo Ci do Niego brakuje, że ho ho........

    ciao zuchu



    i do 31 maja !!!
    Ostatnio edytowane przez welna ; 02-05-2015 o 17:58

  25. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Mefitzo (02-05-2015), darsen (02-05-2015), tomason (02-05-2015)

  26. Powrót do góry    #2991
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,859 w 4,875 postach
    No ok,teraz wiadomo co miales na mysli,ale nie odpowiedziales na zasadnicze pytanie.
    Chcialbys sie przejechac ta biala fura na zimny lokiec czy nie?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Mefitzo (02-05-2015), lemur6666 (02-05-2015)

  28. Powrót do góry    #2992
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,289
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No ok,teraz wiadomo co miales na mysli,ale nie odpowiedziales na zasadnicze pytanie.
    Chcialbys sie przejechac ta biala fura na zimny lokiec czy nie?
    Szczerze Kingpin?

    Absolutnie NIE!

    Wolę swojego 7-letniego Smaxa

    Wiesz dlaczego?

    Jest tam miejsce dla CAŁEJ Mojej Rodziny !

  29. Powrót do góry    #2993
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,657
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Przejedz sie bialym maluchem. Mozna na dwa zimne lokcie
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    GoTrEk (02-05-2015), darsen (02-05-2015), lemur6666 (02-05-2015), marass (02-05-2015), welna (02-05-2015)

  31. Powrót do góry    #2994
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Conda skasował Przemka ...

    uff wstał
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #2995
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przejedz sie bialym maluchem. Mozna na dwa zimne lokcie
    Biały maluch to jak jednorożec żyje tyko w bajkach

  33. Powrót do góry    #2996
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przejedz sie bialym maluchem. Mozna na dwa zimne lokcie
    Latem na 2 zimne lokcie, a zima jak szyba z tylu zaparowala to kierowca mogl ze swojego siedzenia przetrzec tylną szybę.

    BTW. ciesze sie ze mialem mozliwosc przejechania kiedys tym autem kilka kilomterow. Doslownie kilka.


    Wysłane z Commodore C64

  34. Powrót do góry    #2997
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Przemo dziś na dystansie super, ale widać, że starty słabe skoro punkty zdobywa na trasie. Wynik braci cieszy oby tak do końca sezonu i obaj mogą być w gp a to chyba byłoby spełnienie marzeń klanu.

  35. Powrót do góry    #2998
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    ,,bardziej ambitnie'' ??????


    Ok

    Zatem wróćmy do początku!

    Samego początku!


    Welna napisał:

    ,,Oby utrzymać formę do ..........31 maja''


    na to Ty odpisałeś :

    ,,Mam rozumieć panie chorągiewko że Przemek dostał już od Ciebie zgodę latania furami po Lesznie i ponownie jest wielkim talentem ?''


    Zatem przeanalizujmy:

    Gdzie Ty w ,,sformułowaniu'': ,,Oby utrzymać formę do ..........31 maja''

    widzisz jakąkolwiek wzmiankę o Przemku, o chorągiewce, o lataniu furą, o wielkim talencie???????????



    Bo Ja pisząc :
    ,,Oby utrzymać formę do ..........31 maja''

    miałem na myśli:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/51...awiczu-relacja

    13 pkt Zena i 11 Tobiasza

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/51...w-pile-relacja


    a do tego :

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/pg...tatystyki/2015

    2 miejsce Dzika
    9 miejsce Przema
    10 miejsce Piotra

    ponadto :

    1 miejsce Unii w tabeli i jeszcze żadnego biegu ,,ligowego''w tym sezonie w barwach Unii w wykonaniu Emila, który ma być liderem!!!



    Chciałeś ambitnie leszczu????

    To masz!!!!

    I następnym razem nie baw się w Macierewicza bo Ci do Niego brakuje, że ho ho........

    ciao zuchu



    i do 31 maja !!!
    Po jakiego ..... przedstawiasz te wyniki ?.Próbuję od pewnego czasu udowodnić Tobie że gdy piszesz o niektórych zawodnikach to kompromitujesz się bardziej niż Falubaz w ubiegłorocznych play offach . Przypomnij sobie co byś zrobił Nickiemu gdy jeżdżąc u pewnej kobiety ze wschodu olał wasze torowe warunki ale gdy zapragnął latać z bykiem to stał się dla Ciebie większym bohaterem niż Smoczyk z Jankowskim razem wzięci .Gdy Hampel olał Ciebie i Twój klub to rzucałeś w niego parówkami a gdy nagle w zimie poszła plotka że może wrócić to znów był wielkim Jarkiem a rzyganie w jego stronę tłumaczyłeś upojeniem alkoholowym . O tym co pisałeś na temat Przemka po pierwszych jazdach w tym sezonie już przypominać nie będę .Ja pisze o podejściu do zawodników a Ty jakieś statystyki i inne bzdury które nie mają z tematem nic wspólnego .Przestań pajacować z tym 31 maja ponieważ na dzień dzisiejszy nie macie rywala w tej lidze ale co będzie jak w tym dniu druga strona wyjdzie zwycięsko ? .Będziesz się tłumaczył że musiałeś tak pisać bo kobieta Cię leje ? . To tyle z tej strony

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    lemur6666 (03-05-2015)

  37. Powrót do góry    #2999
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Piękny awans bracholi BEZBŁĘDNI! Stawka nie powala ale takie wyniki zawsze cieszą , widać że palec Piterowi wogóle nie doskwiera

    Niemal w każdym biegu Przemo musiał się przedzierać na trasie i wychodziło mu to świetnie , walczak był zawsze ale w ostatnich sezonach troche zatracił wiare w samego siebie ... wszystko teraz wraca i obaj z Piotrem jadą teraz swoje życiówki , nic tylko się cieszyć.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Dominik (02-05-2015)

  39. Powrót do góry    #3000
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Piękny awans bracholi BEZBŁĘDNI! Stawka nie powala ale takie wyniki zawsze cieszą , widać że palec Piterowi wogóle nie doskwiera

    Niemal w każdym biegu Przemo musiał się przedzierać na trasie i wychodziło mu to świetnie , walczak był zawsze ale w ostatnich sezonach troche zatracił wiare w samego siebie ... wszystko teraz wraca i obaj z Piotrem jadą teraz swoje życiówki , nic tylko się cieszyć.
    Jacy bezbłędni???? Przemo raz był drugi!

  40. Powrót do góry    #3001
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Z Bonusem! 😂

  41. Powrót do góry    #3002
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Przemo przesadza, co nie cieszy jego lokalnych oponentów (siedzą cicho)
    Półfinał ZK- 14
    Finał ZK - 14
    Liga - 13
    Ćwierćfinał IMP - 14
    Polska -Dania 15
    Eliminacje GP 15
    2,833 / 11,33, a licząc Grudziądz (napisałem Grudząc, ale chyba niepoprawnie), a z nim to 2,705 / 10,82, chyba lepiej od brata. Mierzenie sparingami o kant dumy roztrzaskać, bo tam był najsłabszy.
    (liczyłem z bonusami rzecz jasna, zobaczymy jak długo wytrwa do dzwona. Tego nie spodziewali się najwięksi optymiści, zobaczymy czy równie dobry będzie w lidze.

    Fajnie na temat stosunku do Elit League wypowiedział się Zengi.

    Polecam relacje z kolejki z espeedway, widać że starają się być obiektywni. Co za respekt do Leszna, masakra.
    Edit [Dorzuciłem średnie i link]
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 03-05-2015 o 10:00

  42. Powrót do góry    #3003
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Mówisz o tym Tarnowskim Magazynie? stanley burza pięknie wypunktował szkolenie w Tarnowie

    A Przemo ostatnie 30 biegów to jakiś kosmos , duma rozpiera.

  43. Powrót do góry    #3004
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Wełna tylko mi nie opowiadaj że nie przejechałbyś się tym białym cackiem?


    jak dla mnie nie jest biale a raczej kremowe no chyba ze sie myle .. jestem facetem haha
    pyra

  44. Powrót do góry    #3005
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,859 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta

    A Przemo ostatnie 30 biegów to jakiś kosmos , duma rozpiera.
    Jego tez duma rozpiera,ze zawsze mogl na Was liczyc,nawet w ciezkich dla niego chwilach.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 03-05-2015 o 08:55
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Donpedini (03-05-2015), istanbul (03-05-2015)

  46. Powrót do góry    #3006
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jego tez duma rozpiera,ze zawsze mogl na Was liczyc,nawet w ciezkich dla niego chwilach.
    Co cię boli?

  47. Powrót do góry    #3007
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,529
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    przyglądam się startom Emila po kontuzji i jak na razie.

    szwecja sparing 333...
    Opolska Karolinka 3323...

    Bałem się o dyspozycję Emila po kontuzji ...miałem nawet czarne myśli i widziałem mecze w których Emil zdobywał 6...7 pkt i myślałem że w stykowych sytuacjach odpuści ...


    ale to co widzę mnie przerosło Emil jedzie świetnie jak narazie ... nam wystarczy jego 9-11 pkt a Emil spokojnie może podchodzić o komplet )

    niech ten piekny sen trwa !! ..Nicki forma bracia wielka forma Emil klasa .... druga linia zengi tofik jonason przyzwoicie !! ..
    oby bez kontuzji
    Ostatnio edytowane przez PawlickiTeam ; 03-05-2015 o 18:53

  48. Powrót do góry    #3008
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,289
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    przyglądam się startom Emila po kontuzji i jak na razie.

    szwecja sparing 333...
    Opolska Karolinka 3323...

    Bałem się o dyspozycję Emila po kontuzji ...miałem nawet czarne myśli i widziałem mecze w których Emil zdobywał 6...7 pkt i myślałem że w stykowych sytuacjach odpuści ...


    ale to co widzę mnie przerosło Emil jedzie świetnie jak narazie ... nam wystarczy jego 9-11 pkt a Emil spokojnie może podchodzić o komplet )
    Za SF:

    ,,Emil Sajfutdinow wycofał się z zawodów. Przyczyna podjęcia takowej decyzji przez Rosjanina nie jest znana.''

    Ktoś coś więcej w tym temacie wie?

    edit:

    Za FB Emila

    ,,Hej ... Właśnie skończyłem zawody w Opolu ...zdobyłem 11 pkt w 4 biegach ... Powinienem pojechać jeszcze kilka biegów ale bark po kontuzji narazie jeszcze szybko się męczy ...''

    Czyli coś jeszcze jest nie tak.........
    Ostatnio edytowane przez welna ; 03-05-2015 o 18:56

  49. Powrót do góry    #3009
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Hej ... Właśnie skończyłem zawody w Opolu ...zdobyłem 11 pkt w 4 biegach ... Powinienem pojechać jeszcze kilka biegów ale bark po kontuzji narazie jeszcze szybko się męczy ... Dziękuje za zaproszenie opolskim działaczom oraz kibicom za świetny doping ... Mam nadzieje do zobaczenia


    facebook

  50. Powrót do góry    #3010
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Za SF:

    ,,Emil Sajfutdinow wycofał się z zawodów. Przyczyna podjęcia takowej decyzji przez Rosjanina nie jest znana.''

    Ktoś coś więcej w tym temacie wie?
    Hi .... I just finish open meeting in Opole ... Score 11 from 4 .. I should do more races but I feel so tired in shoulder so i step back ...

    Twitter Emila.

    Edit: tomason mnie ubiegł

  51. Powrót do góry    #3011
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    W Gorzowie Paluch zrobi dziurawy tor i Emil pewnie tez pojedzie max 4 razy.
    Oczywiscie po 13 biegach bedzie 34:44 dla Unii Leszno



    Wysłane z Commodore C64

  52. Powrót do góry    #3012
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Za SF:

    ,,Emil Sajfutdinow wycofał się z zawodów. Przyczyna podjęcia takowej decyzji przez Rosjanina nie jest znana.''

    Ktoś coś więcej w tym temacie wie?

    edit:

    Za FB Emila

    ,,Hej ... Właśnie skończyłem zawody w Opolu ...zdobyłem 11 pkt w 4 biegach ... Powinienem pojechać jeszcze kilka biegów ale bark po kontuzji narazie jeszcze szybko się męczy ...''

    Czyli coś jeszcze jest nie tak.........
    Chyba nie do końca dobrze ciekawe czy pojedzie we wtorek w Szwecji może lepiej jak by odpoczął bo w niedzielę też nie wiadomo co przygotuje Paluch

  53. Powrót do góry    #3013
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Spoko loko nic mu nie będzie teraz sie poprostu oszczędza na Ligę ... Do Niedzieli będzie cacy

  54. Powrót do góry    #3014
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,529
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Do meczu w Gorzowie tydzień spokojnie: ) Emil będzie niemal perfekcyjny...to klasa światowa: )

  55. Powrót do góry    #3015
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,610 w 1,046 postach
    MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno g. 19.30, live nSport+ HD
    - sędzia – Marek Wojaczek
    - komisarz toru – Robert Sawina



    Boże miej nas w swojej opiece.....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •