Strona 38 z 151 PierwszyPierwszy ... 2836373839404888138 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,666 do 1,710 z 6768

Wątek: KS UNIA LESZNO 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1666
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie mowie stricte o SGP bo tu rzeczywiście koszty spore. Nikt mi jednak nie wmowi ze koszty polfinalu DPŚ czy final IMŚJ sa AZ tak duże. Ostrów stać, zadluzone Gniezno tez.......dziwne


    P.S możliwe ze się czepiam a naszym najzwyczajniej w świecie nie zależy na tego typu imprezach

    Temat półfinału DPŚ był już nie raz tu poruszany. Sprawdź sobie jakie drużyny mają w nim jechać to zrozumiesz, że ciężko byłoby o dużą frekwencje. Jeżeli prawdą jest cena 40 000 funtów za licencje to dodając koszta organizacji ciężko będzie zarobić.

  2. Powrót do góry    #1667
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Dziś zostałem szczęsliwym Tatusiem zdrowego Synka !!! 2031 r zawodnika Uni Lesznooo !!
    Imie? Damian czy Bali?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  3. Powrót do góry    #1668
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie mowie stricte o SGP bo tu rzeczywiście koszty spore. Nikt mi jednak nie wmowi ze koszty polfinalu DPŚ czy final IMŚJ sa AZ tak duże. Ostrów stać, zadluzone Gniezno tez.......dziwne


    P.S możliwe ze się czepiam a naszym najzwyczajniej w świecie nie zależy na tego typu imprezach

    https://www.youtube.com/watch?v=in8F4lHceUM
    Tutaj masz przykład porażającej frekwencji na barażu.
    Na plus frekwencji trzeba zaliczyć pierwszą ważną impreze na smoku od wielu, wielu lat, start Polaków oraz Balona.
    Dzisiaj nie masz zadnej z tych "atrakcji"

    Dlatego stanowczo mówię nie wszelkim SWC, barażom DPŚ, itp, bo klub tylko na tym wtopi.

  4. Powrót do góry    #1669
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez DanielM Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=in8F4lHceUM
    Tutaj masz przykład porażającej frekwencji na barażu.
    Na plus frekwencji trzeba zaliczyć pierwszą ważną impreze na smoku od wielu, wielu lat, start Polaków oraz Balona.
    Dzisiaj nie masz zadnej z tych "atrakcji"

    Dlatego stanowczo mówię nie wszelkim SWC, barażom DPŚ, itp, bo klub tylko na tym wtopi.
    w 2007 i tak było dwukrotnie więcej kibiców niż w 2009 - https://www.youtube.com/watch?v=KILQ4OuDm0U

    choć na myśl o finałach '07 i '09 (frekwencja wyższa niż na finale z Gorzowem w '14 z wiadomych względów) nadal mam ciary
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  5. Powrót do góry    #1670
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Adam Skórnicki w dzisiejszym Magazynie żużlowym w elce o 18:15

  6. Powrót do góry    #1671
    Początkujący
    Dołączył
    10-02-2015
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Adam Skórnicki w dzisiejszym Magazynie żużlowym w elce o 18:15
    coś ciekawego mówił nasz menadżer???

  7. Powrót do góry    #1672
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez UNIA Zobacz posta
    coś ciekawego mówił nasz menadżer???
    Sam chcialbym wiedziec, gdyż nie sluchalem

  8. Powrót do góry    #1673
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez UNIA Zobacz posta
    coś ciekawego mówił nasz menadżer???
    Z tych fragmentów, które słyszałem to raczej standardowe głupotki. Chłopaki za dużo na crossie nie pojeździli bo nie pozwoliła pogoda, a teraz wkraczają w decydujący okres przygotowań na hali i siłowni. Skóra nie ma zamiaru wsiadać na motocykl, chyba że w zawodach towarzyskich po zakończeniu sezonu. Pojawił się też kibic, który martwi o stan naszej kasy klubowej, bo jeżeli ta da radę, to przecież mamy na 80% DMP

  9. Powrót do góry    #1674
    Początkujący
    Dołączył
    10-02-2015
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Z tych fragmentów, które słyszałem to raczej standardowe głupotki. Chłopaki za dużo na crossie nie pojeździli bo nie pozwoliła pogoda, a teraz wkraczają w decydujący okres przygotowań na hali i siłowni. Skóra nie ma zamiaru wsiadać na motocykl, chyba że w zawodach towarzyskich po zakończeniu sezonu. Pojawił się też kibic, który martwi o stan naszej kasy klubowej, bo jeżeli ta da radę, to przecież mamy na 80% DMP
    ja jednak nie jestem takim optymistą i troche nie rozumiem określania tego składu jako murowanego kandydata do złotego medalu. są 4 drużyny, które skład mają porównywalny, ale nie można mówić, że mamy najlepszy. drużyna z Torunia, Zielonej Góry czy Gorzowa niczym od nas nie odbiegają, a nawet pokusiłbym się o stwierdzenie, że Toruń ten skład ma lepszy przynajmniej w małych detalach decydujących o wygranej. (wykorzystanie własnego toru, juniorzy, a jak jeszcze Gomólski zrobi swoje to już w ogóle).
    oczywiście można zakładać, że Nicki będzie miał lepszy sezon, że Zengota w 2015 to będzie Zengota z końcówki 2014, że Przemo w końcu się ogarnie, że Musielak będzie zdobywał tyle punktów jak w zeszłym roku jako junior, nie można też oczekiwać od razu wielu punktów Smektały - choć oczywiście n ie można ich też wykluczyć,
    trzeba jednak pamiętać, że to tylko życzenia, a do mistrzostwa długa droga, poza tym podobnie można wskazywać w każdej drużynie - oczywiście o podobnym potencjale, 6 seniorów to oczywiście idealne zabezpieczenie na wypadek kontuzji, w przypadku jednak gdyby w większości sezonu tych kontuzji nie było to już nie jest aż tak dobre rozwiązania, kto nie usiądzie na "lawce" będzie miał pewnie małe zastrzeżenia, ale przede wszystkim wtedy nie będzie zarabiał co odbije się także zapewne na formie,

    lepiej chyba zdobyć mistrozstwo nie będąć uznawanym za faworyta

  10. Powrót do góry    #1675
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez UNIA Zobacz posta
    ja jednak nie jestem takim optymistą i troche nie rozumiem określania tego składu jako murowanego kandydata do złotego medalu. są 4 drużyny, które skład mają porównywalny, ale nie można mówić, że mamy najlepszy. drużyna z Torunia, Zielonej Góry czy Gorzowa niczym od nas nie odbiegają, a nawet pokusiłbym się o stwierdzenie, że Toruń ten skład ma lepszy przynajmniej w małych detalach decydujących o wygranej. (wykorzystanie własnego toru, juniorzy, a jak jeszcze Gomólski zrobi swoje to już w ogóle).
    oczywiście można zakładać, że Nicki będzie miał lepszy sezon, że Zengota w 2015 to będzie Zengota z końcówki 2014, że Przemo w końcu się ogarnie, że Musielak będzie zdobywał tyle punktów jak w zeszłym roku jako junior, nie można też oczekiwać od razu wielu punktów Smektały - choć oczywiście n ie można ich też wykluczyć,
    trzeba jednak pamiętać, że to tylko życzenia, a do mistrzostwa długa droga, poza tym podobnie można wskazywać w każdej drużynie - oczywiście o podobnym potencjale, 6 seniorów to oczywiście idealne zabezpieczenie na wypadek kontuzji, w przypadku jednak gdyby w większości sezonu tych kontuzji nie było to już nie jest aż tak dobre rozwiązania, kto nie usiądzie na "lawce" będzie miał pewnie małe zastrzeżenia, ale przede wszystkim wtedy nie będzie zarabiał co odbije się także zapewne na formie,

    lepiej chyba zdobyć mistrozstwo nie będąć uznawanym za faworyta
    Ależ ja też mam wiele wątpliwości odnośnie nadchodzącego wielkimi krokami sezonu, przytoczyłem tylko słowa, które padły z ust kibica na antenie MŻ. Kto chociaż raz słuchał audycji ten wie jakie trudne przypadki potrafią tam się dodzwonić

  11. Powrót do góry    #1676
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Co tutaj tak spokojnie?
    Wszyscy gdzies pojechali czy o co chodzi?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #1677
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co tutaj tak spokojnie?
    Wszyscy gdzies pojechali czy o co chodzi?
    Cisza przed burzą

  13. Powrót do góry    #1678
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co tutaj tak spokojnie?
    Wszyscy gdzies pojechali czy o co chodzi?
    A jak ma być? Trener wybrany, skład zapięty, wszyscy zawodnicy bez kontuzji i z pozwoleniem na start, memoriał Smoczyka organizowany od kilkudziesięciu lat. Na dodatek licencja przyznana i żadnych problemów finansowo-organizacyjno-zarządczych na horyzoncie nie widać. Czekamy tylko na informacje kiedy pierwszy trening na Smoku.

  14. Powrót do góry    #1679
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co tutaj tak spokojnie?
    Wszyscy gdzies pojechali czy o co chodzi?
    Śniegu nie ma, to nie ma o czym rozmawiać.....

  15. Powrót do góry    #1680
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Na obozie kadry na zdjęciach nie widać Pawlickich, zna ktoś powód ich nie obecności? Będzie kara jak dla Jarka i Maćka? Pogoda za oknem idealna by zacząć treningi na torze

  16. Powrót do góry    #1681
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Pozdrawiam
    Marcin

  17. Powrót do góry    #1682
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    A to nie widziałem tych ostatnich zdjęć, bo na nartach ich nie widziałem. Jeśli pogoda tak się utrzyma to w przyszłym tygodniu mogli by wyjechać

  18. Powrót do góry    #1683
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    A to nie widziałem tych ostatnich zdjęć, bo na nartach ich nie widziałem. Jeśli pogoda tak się utrzyma to w przyszłym tygodniu mogli by wyjechać


    Ma być coraz cieplej i slonecznie zatem nie ma przeciwwskazań

  19. Powrót do góry    #1684
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Bez przesady Niech się spokojnie fizycznie przygotowują i ewentualnie wybiorą na motocross. Nie ma sensu zbyt szybko pchać się na tor. Mamy dopiero połowę lutego.


    Wystukane w Tapatalk

  20. Powrót do góry    #1685
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Zapraszamy na poligon po nowe gadzety

    http://poligonunia.istore.pl/

    capture-20150213-150814.png
    Tylko Falubaz!

  21. Powrót do góry    #1686
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez fan_falubaz Zobacz posta
    Nie wiem co chciałeś osiągnąć tym wpisem, ale ten link już dawno był ujawniony na tym forum.

    Zajmij się lepiej suplementacją w swoim klubie, bo chyba nowy trener ma małą wiedzę w tej sprawie

  22. Powrót do góry    #1687
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    28 marca o godz. 12 na stadionie Smoczyka odbędzie się trójmecz reprezentacji młodzieżowych, w którym wezmą udział Polacy, Duńczycy i Szwedzi.
    Przypominam, że dzień później w Lesznie MPPK, a 21 marca sparing z ROWem. Kiedy tu wcisnąć Memoriał?
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  23. Powrót do góry    #1688
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Za PS:

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...943,1,281.html

    Już słyszę te głosy krytyki jak by np. Pawlicki połamał kości.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1689
    Początkujący
    Dołączył
    10-02-2015
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no wtedy pewnie byłyby uzasadnione. dobrze, ze poinformowali jak już po wszystkim

    z drugiej strony piłkarze mają jakieś klauzule w kontraktach, zawodnicy innych dyscyplin też (choć może nie ta skala zarobków), brak zawodnika zespołu żużlowego jest jednak znacznie bardziej odczuwalny

    no chyba, że to nie tak straszne jak można sobie wyobrazić

  25. Powrót do góry    #1690
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach

  26. Powrót do góry    #1691
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Patrząc na nasz wątek można by podyskutować o ustawieniu par i składu na pierwszy mecz. Osobiście w pierwszym meczu bym pojechał bez Tobiasza. W następnych dwóch pauzowali by odpowiednio Jonasson i Zengota. Wg mnie po tych 3 meczach trener będzie już wiedział na kogo postawić a Tobiasza chce obejrzeć na Smoku dlatego w obu meczach bym widział go w składzie. A co do nr startowych to widziałbym to tak:
    1. kolejka
    1. Emil
    2. Zengi
    3. Nicki
    4. Jonasson
    5. Pawlicki
    6. Smektała
    7. Piotr
    Mecze w Lesznie
    9. Emil
    10. Zengi/Musielak
    11. Nicki
    12. Musielak/Jonasson
    13. Przemo
    14. Smektała
    15. Piotr

    Przema pod 5/13 by się odbudował psychicznie bo w parze z bratem i Bartkiem będzie mu łatwiej. Nicki lubi Jonassona więc niech jeżdżą w parze, a Emil z pozostałymi czyli Greg/Tofik. Piotr pod nr 7/15 by jechać 2 biegi z bratem a jeden Bartek pojedzie w większym pewniakiem czyli Nikim/Emilem.

  27. Powrót do góry    #1692
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Patrząc na nasz wątek można by podyskutować o ustawieniu par i składu na pierwszy mecz. Osobiście w pierwszym meczu bym pojechał bez Tobiasza. W następnych dwóch pauzowali by odpowiednio Jonasson i Zengota. Wg mnie po tych 3 meczach trener będzie już wiedział na kogo postawić a Tobiasza chce obejrzeć na Smoku dlatego w obu meczach bym widział go w składzie. A co do nr startowych to widziałbym to tak:
    1. kolejka
    1. Emil
    2. Zengi
    3. Nicki
    4. Jonasson
    5. Pawlicki
    6. Smektała
    7. Piotr
    Mecze w Lesznie
    9. Emil
    10. Zengi/Musielak
    11. Nicki
    12. Musielak/Jonasson
    13. Przemo
    14. Smektała
    15. Piotr

    Przema pod 5/13 by się odbudował psychicznie bo w parze z bratem i Bartkiem będzie mu łatwiej. Nicki lubi Jonassona więc niech jeżdżą w parze, a Emil z pozostałymi czyli Greg/Tofik. Piotr pod nr 7/15 by jechać 2 biegi z bratem a jeden Bartek pojedzie w większym pewniakiem czyli Nikim/Emilem.
    wszystko ladnie pieknie ale... przemomowi raczej z bratem latwiej nie bedzie i jak pokazuje historia raczej szalu razem nie robili bo? za duzo sie za soba ogladali min. z bartkiem hym moze latwiej ale nie wiem jaka forme bedzie mila prezmo jesli ubiegloroczna no to moze byc kiszka. od taakie moje zdanie
    pyra

  28. Powrót do góry    #1693
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Skład może być tylko jeden:

    1.Pedersen
    2.THJ
    3.Przemo
    4.Toffik
    5.Emil
    6.Piotr
    7.Smektała

    Zengi pokazał w 1/2 i finale w Lesznie, że nie może pod żadnym pozorem prowadzić pary w Lesznie. Jego "tańce" na wyjściu z I łuku porażają! Osobiście czuje, że Zengi będzie jednak rezerwowym. Dawałbym go za THJ szczególne na takie tory jak Rzeszów, Tarnów, Zielona może Toruń. Gorzów, Wrocław i Grudziądz raczej tHJ. Chyba, że Zengi zrobi niebywały postęp w technice jazdy.

    Jak pokazały statystyki (za 2014) z TŻ z wtorku kluczową parą powinien być duet Toffik-Przemo, bo odejściu pary Kenio-Zengi. Toffik zresztą był na Smoku w niektórych meczach liderem. Ale zobaczymy jak na niego wpłyną Wyspy, zresztą Zengi również bedzie tam śmigał. Do tego zobaczymy jak SGP wpłynie na THJ, choć wydaje mi się, że to mocny zawodnik! I rozwinie w Lesznie niesamowicie skrzydła.

  29. Powrót do góry    #1694
    Początkujący
    Dołączył
    10-02-2015
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mamy 6 seniorów, z czego poza Nickim i Emilem, reszta będzie walczyła o skład. tylko na jakiej podstawie mamy teraz ustalać skład? na podstawie formy z zeszłego sezonu?
    poczekajmy na sparingi, na treningi - wtedy się wszystko okaże. wiele też zweryfikują same mecze.

    w tej chwili 4 zawodników będzie walczyła o 3 miejsca w składzie. jak mamy się bawić w dywagacje to najbardziej licze na THJ, choć sam nie wiem czemu. co do pozostałej trójki naprawdę ciężko określić kto będzie w danej chwili prezentował lepszą formę. patrząc na końcówkę poprzedniego sezonu to najsłabszy (oczywiscie spowodowane kontuzją itp) był jednak Przemo Pawlicki. ale zesżły sezon czas zostawić już w spokoju.

    na pewno na treningach będzie dużo walki, bo walczyć o skład będą zapewne te osoby, które na co dzień trenują w Lesznie.

  30. Powrót do góry    #1695
    Początkujący
    Dołączył
    19-02-2015
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Świetny klub świetni kibice

  31. Powrót do góry    #1696
    Początkujący
    Dołączył
    10-02-2015
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    martwy okres więc o czyms pisac trzeba

  32. Powrót do góry    #1697
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    ale juz niedlugo. panowie to az lub tylko miesiac do sparingu. a pewnie okolo 2 tyg zeby znowu zoabczyc ich na 1 trenigu w sezonie AD 2015
    pyra

  33. Powrót do góry    #1698
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,548
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    no własnie panowie odnosnie pierwszych jazd na torze mam pytanie ! może jest ktoś bliżej klubu i orientuje się kiedy pierwsze jazdy ?? pogoda coraz lepsza i aż nie chce mi sie wierzyć ze za chwile Pawliccy lub Toffek nie wskoczą na rumaki i na Smoka ??

    Ma ktoś info kiedy 1 trening ?? Roman coś wspominał że początek marca jak pogoda pozwoli

    P.S może ktoś uda sie jutro spacerkiem na Stadion i wrzuci kilka fotek jak wygląda nawierzchnia toru ??

  34. Powrót do góry    #1699
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    1 tydzien marca jak pozwoli pogoda. predzej nie ma sensu
    pyra

  35. Powrót do góry    #1700
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    1 tydzien marca jak pozwoli pogoda. predzej nie ma sensu
    Idealnie byłoby wyjechać 1 marca, w niedzielę, w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych Patrzę na prognozy i widzę, że w nocy już nie ma być minusów a w dzień od 5-8 stopni także idealnie

  36. Powrót do góry    #1701
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Jak ktoś chce wiedzieć kiedy trening to dziś warto słuchać magazynu bo gościem będzie treneiro Romano i może właśnie ktoś zada takie pytanie.

  37. Powrót do góry    #1702
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,442
    Kliknij i podziękuj
    4,466
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Panowie, kolega mój pokazał mi wyniki polcoppera za 2013 rok. - 13 mln zł. Zdaje się, że Fogo nie wspiera wyłącznie Unii.
    UNSCARED

  38. Powrót do góry    #1703
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,005
    Kliknij i podziękuj
    961
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Ale ten wynik dotyczy obrotu, zysku? Fogo wspiera...Lecha i podejrzewam, że na wyższym poziomie, jak Unie.

  39. Powrót do góry    #1704
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,235
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Ale ten wynik dotyczy obrotu, zysku? Fogo wspiera...Lecha i podejrzewam, że na wyższym poziomie, jak Unie.
    Mówiło się ze FOGO dawało do tej pory ok 800 tys rocznie na Unie. Teraz ma dać więcej...


    Na Lecha FOGO daje 500 tys rocznie... Tyle tam kosztuje pakiet sponsora premium którym FOGO jest...


    Ktoś wie kiedy pokażą nowe kevlary? Choćby jakiś projekt?
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 24-02-2015 o 23:00
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  40. Powrót do góry    #1705
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Tak sporo za spodenki koszulkę trampki i piłkę...
    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  41. Powrót do góry    #1706
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach

  42. Powrót do góry    #1707
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Panowie, kolega mój pokazał mi wyniki polcoppera za 2013 rok. - 13 mln zł. Zdaje się, że Fogo nie wspiera wyłącznie Unii.


    Cos malo, wszak Agromix "uciulal" 170 melonow ( jeśli to prawda) co do FOGO to wspierają wiele klubów 800 tys tyle bodajże rzucili w pierwszym roku umowy

  43. Powrót do góry    #1708
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,442
    Kliknij i podziękuj
    4,466
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Zysk netto : MINUS 13 MLN.
    UNSCARED

  44. Powrót do góry    #1709
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Zysk netto : MINUS 13 MLN.


    Nie zauwazylem tego drobnego szczególu

  45. Powrót do góry    #1710
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •