Strona 149 z 151 PierwszyPierwszy ... 4999139147148149150151 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,661 do 6,705 z 6768

Wątek: KS UNIA LESZNO 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6661
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Nie oceniaj ludzi po wyglądzie, uwierz mi, że wielu w garniturkach i pod krawatem jest gorszych dla ludzi. Jakoś nie słyszałem nigdy, by pomiatał ludźmi za inne poglądy.
    Jak Mariusz pisze, że pomiata to pomiata. I na nic Twoje starania

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi marass za jego przydatny post!

    GoTrEk (01-10-2015), Mildura (30-09-2015)

  3. Powrót do góry    #6662
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ekstrawagancki cham. Naprawdę dobre określenie, wyjątkowo celne. Tylko mi pasuje do nieco innej osoby ze środowiska żużlowego.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Mildura (30-09-2015)

  5. Powrót do góry    #6663
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,813
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ekstrawagancki cham. Naprawdę dobre określenie, wyjątkowo celne. Tylko mi pasuje do nieco innej osoby ze środowiska żużlowego.



    Obstawiam Vanisha

  6. Powrót do góry    #6664
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Nie oceniaj ludzi po wyglądzie, uwierz mi, że wielu w garniturkach i pod krawatem jest gorszych dla ludzi. Jakoś nie słyszałem nigdy, by pomiatał ludźmi za inne poglądy.
    Ewidentny przykład pana w garniturze to taki w rózowej koszuli

  7. Powrót do góry    #6665
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pieprzenie w bambus. JH jest mi w zasadzie neutralny. Ale wszyscy wiemy, że Józef to taki typowy chłopek, w ubłoconych gumofilcach, który chciałby pomiatać wszystkimi którzy maja inne zdanie niż on sam, na jakiś temat. I nie zmieni tego nawet fakt, ze gość się dorobił sporej kasy i sporo jej ponoć łoży na żużel.

    Józef to taki "ekstrawagancki cham". A Jarek to gość który nie obawiał się gościowi powiedzieć w twarz, co sądzi o nim i o jego sposobie zarządzania. Ot cała tajemnica.
    Oj chłopie nie masz pojęecia nawet w jakich ubabranych gumofilcach potrafi
    bywać ten co nie obawia się walić prosto w twarz[oczywiście gdy nie ma kamer]

  8. Powrót do góry    #6666
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach

    Luźne przemyslenia na temat przyszłorocznego składu

    Co do składu AD 2016, to chciałbym, aby był budowany w oparciu o budżet zbliżony do tegorocznego, bez zakładania zysków z ewentualnego awansu do finału. Utrzymanie składu z tego sezonu równać się będzie raczej z koniecznością głębszego sięgnięcia do sakiewki. Zasłużonych podwyżek zażyczą sobie Zengota i Pawlicki jr. Nie sądzę, aby więcej kosztowali Sajfutdinow i zwłaszcza Pedersen. Pozostali raczej nie mają argumentów do starań o podwyżki, chociaż wiadomo, że o Przemka może powalczyć przy stole Piotr. Przykład Gorzowa z tego roku pokazuje, że zmiany są konieczne. Oczywiście bez rewolucji. Zdecydowanie na wylocie powinien być Jonasson. Pieniądze zaoszczędzone na nim powinny być przeznaczone na dofinansowanie juniorów. Tu widzę kwartet Kaczmarek-Kubera-Nowak-Smektała. Jeśli miałby dołączyć Rempała, to tylko kosztem Nowaka i na tej zasadzie, że to junior byłby pierwszym oczekującym na wypadek kontuzji. Osobiście uważam jednak, że miejsce Krystiana jest nie w Lesznie, lecz w Tarnowie – z nim Tarnów w kolejnym sezonie może być bardzo mocny. Co do pozostałych, to zależy jak potoczą się negocjacje z żelaznym założeniem, aby nie przepłacać. Ważna jest też atmosfera w zespole. Tę tworzą wyniki, a nie należy oczekiwać, że w przyszłym roku będziemy kosić jak w tym sezonie. Zbrojenia (na razie) zapowiadają Toruń i Gorzów. Tarnów i Wrocław będą nadal mocni i zakładam, że Zielona Góra również. My – zakładając utrzymanie tegorocznego składu – będziemy na pewno słabsi niż w tym roku. To oznacza więcej niepowodzeń, a wtedy rogate dusze Pawlickich czy Pedersena mogą znowu o sobie dać znać i nawet Skóra wtedy nie pomoże. Stąd przy ewentualnej koncepcji składu, warto wziąć to ryzyko pod uwagę. Skład jednak musi być mocny, bo po pierwsze, inaczej na pewno nie zostanie Emil, po drugie kibice w Lesznie to, niestety, głównie kibice sukcesu. Sajfutdinow – tak jak na niego narzekałem w połowie sezonu tak teraz uważam, że należy go zatrzymać (oczywiście za rozsądną – czyli nie wyższą niż tegoroczną - cenę). Z punktu widzenia klubu najkorzystniejsza byłaby zamiana Pedersena na kogoś młodszego, tańszego i gwarantującego podobne zdobycze punktowe. Duńczyk w tym sezonie mi zaimponował i zyskał mój szacunek, ale nie mam pewności, czy kolejny sezon nie będzie wyglądał jak 2014. Marzy mi się zamiast niego Dudek J lub Kołodziej. Hampel (ze względów finansowych) chyba nie spełnia ww. wymagań. Minusem Dudka (abstrahując od możliwości jego wyciągnięcia) jest to, że to syn byłego żużlowca, a mu mamy już dwóch swoich. To samo zresztą dotyczy młodego Rempały, gdyby rzeczywiście miał tu dołączyć. Nie należy jednak przedwcześnie rezygnować z Nickiego, gdyż nie wiadomo, czy któryś z pozostałych istotnych elementów złotej drużyny nie zechce zmienić otoczenia. Wiadomo, że na Zengotę zakusy mają lubuszanie. Beniaminek też będzie potrzebował wzmocnień. Nigdy nie wiadomo, co zrobią Pawliccy. Jeśli odejdzie Zengota lub starszy Pawlicki, to należy bezwzględnie zatrzymać Musielaka i liczyć, że będzie lepiej punktował niż w tym roku. Wymarzony skład – Sajfutdinow, Pawliccy, Dudek, Zengota, dwaj rodzimi juniorzy + trzeci junior lub Musielak (jeśli będzie chciał zostać i powalczyć o skład) jako oczekujący. Jako, że przyszły sezon będzie pod względem sportowym trudniejszy, to uważam, że przydałaby się jeszcze jedna zmiana. Nie wiem dokładnie jakie rzeczywiste kompetencje ma Mateusz Gryczka, ale życzyłbym sobie w kierownictwie zamiast niego menedżera z prawdziwego zdarzenia. Takiego Dankiewicza wziąłbym z pocałowaniem ręki. Cwaniak, znający przepisy i rozwiązania taktyczne, a do tego trafnie odczytujący sytuacje na torze. Skóra mógłby wtedy się skupić na budowaniu atmosfery, a Jankes na szkoleniu młodych.

  9. Powrót do góry    #6667
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Żeby w każdym z nas była choć połowa tego "nieopierzonego Józefa", wtedy Świat byłby prostszy. I uczciwszy.

  10. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    Mildura (30-09-2015), leszczynianin (01-10-2015), welna (30-09-2015)

  11. Powrót do góry    #6668
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Najważniejsi to bracia i Emil a kto będzie jeszcze to zobaczymy

  12. Powrót do góry    #6669
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    Mi osobiście podoba się podejście p. Dworakowskiego, jakby nie patrząc ładuję swoje pieniądze i powinno mu się mu dziękować bo bez niego Unia nie byłaby raczej w E-lidze nie mówiąc o tym czy żużel by był. Władował pieniądze, po ustawiał ludzi i działa to jak działa. Co do Hampela to nie dziwie mu się że go nie chce z powrotem, jakby nie patrząc Hampel odszedł i sam sobie robił później pod górkę mówiąc że Falubaz to professionalny klub itp. po prostu tam gdzie płacą tam gada.. A po co takich dwulicowych brać? Chcielibyście mieć takich pracowników w swoich firmach? Nie wydaję mi się!

  13. Powrót do góry    #6670
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ekstrawagancki cham. Naprawdę dobre określenie, wyjątkowo celne. Tylko mi pasuje do nieco innej osoby ze środowiska żużlowego.
    robert.jpg

    A pozdrawiam, pozdrawiam
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Mildura ; 01-10-2015 o 18:32
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  14. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    Londi (30-09-2015), leszczynianin (01-10-2015), robbertinho (30-09-2015)

  15. Powrót do góry    #6671
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pieprzenie w bambus. JH jest mi w zasadzie neutralny. Ale wszyscy wiemy, że Józef to taki typowy chłopek, w ubłoconych gumofilcach, który chciałby pomiatać wszystkimi którzy maja inne zdanie niż on sam, na jakiś temat. I nie zmieni tego nawet fakt, ze gość się dorobił sporej kasy i sporo jej ponoć łoży na żużel.

    Józef to taki "ekstrawagancki cham". A Jarek to gość który nie obawiał się gościowi powiedzieć w twarz, co sądzi o nim i o jego sposobie zarządzania. Ot cała tajemnica.
    Opowiadasz tak jakbyś znał Dworakowskiego osobiście... Być może Twój ulubieniec, różowy, mógłby sie wiele od Jozina nauczyć i może nie trzeba by bylo teraz łatać dziury w budżecie i zapraszać zawodników na rozmowy...to a propos gumofilców i takich tam

    Jozin z bagien nas wyciągnął i wielu kibiców to pamięta. To on zbudował dzisiejszą Unię. A Jareczek? Najemnik jakich wielu i ja to wiedziałem jeszcze przed jego odejściem z Unii. Wiele osób widzialo w nim drugiego Jankesa, Adamsa. Ja widziałem totalnego bufona, który nie potrafił wesprzeć akcji charytatywnej, bo zachorował, bo nie miał czasu... Dlatego w Falubazie z pewnością miał to zapisane w kontrakcie Czyż nie?

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (02-10-2015), leszczynianin (01-10-2015)

  17. Powrót do góry    #6672
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No pewno że miał


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  18. Powrót do góry    #6673
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Zolnierzu,

    Aż pewnego dnia dzwonek do Twojej furtki.
    Wychodzisz, patrzysz a tam Twoje ,,byłe kochanie''.......

    I wiesz co?

    Jak masz wobec własnej osoby choć odrobinę szacunku, to nawet na ogród jej nie wpuścisz!!!
    Tak po prostu.
    Bo jak się ,,kocha'' to się kocha na dobre i na złe.
    A nie tylko jak ,,słońce świeci''

    pozdr
    a ja tam bym ją wpuścił od teraz "algida" rano, w południe i wieczorem bez marudzenia, kieszonkowe obcięte o połowę no i jeszcze oczywiście "wspólna zabawa" z moją nową kochanką (kolejnych żon już nie chcę i w miłość już nie wierzę), ta to jest dopiero petarda no i jest taka DZIKa wie czego chce, nawet pozwalam jej czasem dominować, była tancerką w kilku klubach to wygina się aż miło, co prawda nie ma zbyt wielu koleżanek, ale taki ma "charakterek", a mnie to już teraz nie przeszkadza no to dziewczyny jakoś się dogadacie! do dzieła!
    Ostatnio edytowane przez leszczynianin ; 01-10-2015 o 00:22

  19. Powrót do góry    #6674
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    do WHU
    podziel się kolego niusami, bo chłopaków wyobraźnia ponosi i poczuli się niczym w PRLu, omijając cenzurę baśnie tworzą.. a przynajmniej naprowadź w jakim kierunku zarząd zmierza..
    wiem ale nie powiem, czyli odwrotnie jak ostaf nie wiem a mówie jakkolwiek niewiele z tego wynika

  20. Powrót do góry    #6675
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Nie zdradzę żadnych tajemnych planó

    Jeżeli oglądaliście film z fety po finale to powinniście wiedzieć, że Niki, Emil i Zengi to priorytet. Bo nikt nie dopuszcza myśli, że nie dogadają się z Pawlickimi. Jedyną niewiadomą jest Tobiasz ,którego chcą -ale czy zdecyduje się na drugi rok walki o skład.
    THJ nawet nie był brany pod uwagę do rozmów - i z moich informacji już wie, że może szukać sobie nowego pracodawcy dlatego nie było go w niedzielę (to się nazywa foch) .
    Co do podwyżek to to co wydano na THJ ma być na podwyżki dla Pawlickich, Zengiego i Musiela. Tylko nie wiadomo czy starczy.
    Pamiętajcie że juniorka będzie dużo tańsza przy podpisach . To nie znaczy za darmo ale nie czarujmy się podpis Piotra przenosi się do seniorów a młodzi muszą się wykazać.

    Wszystkie opisywane w mediach opcje o JH czy Kołodzieju to kierunki w razie gdyby choć mało realne.
    Jeżeli wszystkie negocjacje pójdą dobrze wątek skład na 2016 zamkniemy w październiku.

    Wiecie co różni naszą Unię od innych klubów?..................................
    Ostatnio edytowane przez whu ; 01-10-2015 o 09:36
    Wojtek
    Fan Unii

  21. Powrót do góry    #6676
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,198
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,930 w 3,242 postach
    Większą czcionką, bo nie widać.
    Widać, że chłop bez kompleksów.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  22. Powrót do góry    #6677
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Większą czcionką, bo nie widać.
    Widać, że chłop bez kompleksów.
    A może ma jakiś powód, aby taką czcionką pisać? Dyskryminować z powodu ewentualnej wady wzroku? Litości.

    Sezon ogórkowy w pełni, dyskusje kończą sie wywodami o ortografii, za chwilę dojdą przepychanki o czcionkę czy układ akapitów . Luz mości panowie .

    Co do Unii łatwiej to będzie na chłodno ogarnąć za tydzień lub dwa. Co do THJ to podobno miał zaproszenie na niedzielę, ale nie skorzystał bo wie już, że w przyszłym roku nie pojedzie z bykiem na plastronie.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  23. Powrót do góry    #6678
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2013
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 62 w 30 postach
    Czyli że co, w myśl zasady "mistrzowskiego składu się nie zmienia"? Toż to najgorsze co można zrobić. Nawet w najlepiej działającej maszynie prędzej czy później coś zacznie się psuć, przykłady można wyliczać w nieskończoność. Obyśmy za rok nie okupowali 5-6 miejsca jak obydwie drużyny z Lubuskiego.
    1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1958 1962 1975 1976 1977 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 2002 2007 2008 2010 2011 2014 2015 2017 2018 2019 2020

  24. Powrót do góry    #6679
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,187
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Czyli że co, w myśl zasady "mistrzowskiego składu się nie zmienia"?
    Jak to nie zmienimy? Przecież Kaczmarek "kombaknie" a to już jest zmiana

  25. Powrót do góry    #6680
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,813
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Emil właśnie za pośrednictwem FB poinformował, ze definitywnie zakończył sezon 2015 nie wsytapi już w żadnych zawodach.



    No to co Emilowi i zarządowi życzę owocnej współpracy w 2016r (oby)

  26. Powrót do góry    #6681
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Emil właśnie za pośrednictwem FB poinformował, ze definitywnie zakończył sezon 2015 nie wsytapi już w żadnych zawodach.



    No to co Emilowi i zarządowi życzę owocnej współpracy w 2016r (oby)
    Czyli wiemy ze na memoriale go nie bedzie, a szkoda

  27. Powrót do góry    #6682
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez prezes200 Zobacz posta
    Czyli że co, w myśl zasady "mistrzowskiego składu się nie zmienia"? Toż to najgorsze co można zrobić. Nawet w najlepiej działającej maszynie prędzej czy później coś zacznie się psuć, przykłady można wyliczać w nieskończoność. Obyśmy za rok nie okupowali 5-6 miejsca jak obydwie drużyny z Lubuskiego.
    Zmiana/nie zmiana składu...

    Przykład Gorzowa jest zły. I tak by nic nie zdziałali i tak. Kto by wymienił Kasprzaka? Jak gość zamiast 12-13 pkt cały sezon wozi 3-5 to nikt takiej dziury nie załata. Brak zmiany składu nie jest jakimś błędem. To kolejny slogan po tym, że zwycięzca RZ nie zdobywa DMP.

    Emil...

    Emil to taka trochę wersja light Janka Kołodzieja. Szkoda, memoriał choć mógł obstukać. Ale widać woli z rodziną i małym synem spędzać czas, zresztą nie dziwię się.

  28. Powrót do góry    #6683
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,813
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Czyli wiemy ze na memoriale go nie bedzie, a szkoda


    Fakt memoriał mógł jeszcze odjechac, ehh

  29. Powrót do góry    #6684
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Czy ktoś jeszcze odnosi wrażenie że Pan Kośmider na mistrzostwie Unii chce wjechać do Senatu?? Popis z finału raz, a od poniedziałku chłop z Elki nie schodzi, dzisiaj znowu jakiś artykuł sponsorowany

  30. Powrót do góry    #6685
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    To nie wrażenie, a fakt.

  31. Powrót do góry    #6686
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,813
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    A niech sobie wjeżdża, byleby wspomagal KSUL ( solidnie ). Oczywiście zdala od zarządzania tutaj mamy akcjonariuszy.

  32. Powrót do góry    #6687
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2005
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 26 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Zmiana/nie zmiana składu...


    Emil...

    Emil to taka trochę wersja light Janka Kołodzieja. Szkoda, memoriał choć mógł obstukać. Ale widać woli z rodziną i małym synem spędzać czas, zresztą nie dziwię się.
    Sądzę, że Emil już zakończył sezon bo jednak ten bark mu ostatnio trochę doskwierał i woli nie ryzykować w Memoriale.
    Pozostaje mieć nadzieję, że szybko dojdzie do porozumienia z władzami Unii na temat nowego kontraktu i szybko go podpisze. Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #6688
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2015 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Zmiana/nie zmiana składu...

    Przykład Gorzowa jest zły. I tak by nic nie zdziałali i tak. Kto by wymienił Kasprzaka? Jak gość zamiast 12-13 pkt cały sezon wozi 3-5 to nikt takiej dziury nie załata. Brak zmiany składu nie jest jakimś błędem. To kolejny slogan po tym, że zwycięzca RZ nie zdobywa DMP.
    Unia juz w 2010 juz sie z tego wylamala wygrywajac zasadnicza i zdobyla DMP.
    W 2015 Unia zrobila to ponownie.
    Tacy jestesmy zaje..sci

    Fajnie jakbysmy jeszcze obronili tytul, bo ostatnio to chyba zrobila to Unia Tarnow.
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 01-10-2015 o 12:19

  34. Powrót do góry    #6689
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Unia juz w 2010 juz sie z tego wylamala wygrywajac zasadnicza i zdobyla DMP.
    W 2015 Unia zrobila to ponownie.
    Tacy jestesmy zaje..sci

    Fajnie jakbysmy jeszcze obronili tytul, bo ostatnio to chyba zrobila to Unia Tarnow.
    powiem więcej, nie dość, że obronili, to jeszcze powtórzyli hat-tricka z lat 87-89! to by dopiero było coś

  35. Powrót do góry    #6690
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    powiem więcej, nie dość, że obronili, to jeszcze powtórzyli hat-tricka z lat 87-89! to by dopiero było coś

    Ostatniego hat-tricka ustrzeliła Sparta w latach 1993-1995.
    Miło byłoby powtórzyć złoty medal w przyszłym sezonie, a i to pewnie okaże się trudniejsze aniżeli zwycięstwo w tym roku. Trzy zwycięstwa z rzędu w obecnych czasach to byłby mega wyczyn...

    pozdr

  36. Powrót do góry    #6691
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Ostatniego hat-tricka ustrzeliła Sparta w latach 1993-1995.
    Miło byłoby powtórzyć złoty medal w przyszłym sezonie, a i to pewnie okaże się trudniejsze aniżeli zwycięstwo w tym roku. Trzy zwycięstwa z rzędu w obecnych czasach to byłby mega wyczyn...

    pozdr
    pewnie, że mega, ale nie jest to wyczyn z kategorii niemożliwych, trzeba tylko zbudować w chłopakach nową silną motywację, Dzikowi myślę szczególnie spodobałaby się ta koncepcja (akurat nowy, dwuletni kontrakt), przynajmniej miałby nowy cel do zrealizowania

  37. Powrót do góry    #6692
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Zmiana/nie zmiana składu...

    Przykład Gorzowa jest zły. I tak by nic nie zdziałali i tak. Kto by wymienił Kasprzaka? Jak gość zamiast 12-13 pkt cały sezon wozi 3-5 to nikt takiej dziury nie załata. Brak zmiany składu nie jest jakimś błędem. To kolejny slogan po tym, że zwycięzca RZ nie zdobywa DMP.
    W zupełności się zgadzam, Gorzów to najgorszy przykład, ponieważ tam w 2014 r. wszyscy osiągnęli chyba max tego co mogą zaprezentować na torze, natomiast w naszej ekipie drzemie jeszcze trochę tego mitycznego potencjału do wykrzesania ( zwłaszcza Toffik i Shamek). Co do zbawiennego wpływu zmian na wyniki drużyny, popatrzcie na taką Zieloną Góre i Toruń, jedni i drudzy przebudowali skład, tym pierwszym zabrakło szczęścia i kontuzje ich wykluczyły z gry, drudzy mieli więcej szczęścia ale zmiany chyba nie do końca trafne, zwłaszcza Łaguta za Emila. Czasem więc zamiast szukać zmian na siłę, warto pozostawić coś co działa

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    cukrzyca (01-10-2015)

  39. Powrót do góry    #6693
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Ostatniego hat-tricka ustrzeliła Sparta w latach 1993-1995.
    Miło byłoby powtórzyć złoty medal w przyszłym sezonie, a i to pewnie okaże się trudniejsze aniżeli zwycięstwo w tym roku. Trzy zwycięstwa z rzędu w obecnych czasach to byłby mega wyczyn...

    pozdr
    dodaj że z dwoma zmarłymi trenerami, tak mi powiedział tato. więc tak kolorowo nie było, a może też to oznaczać że dobra maszynka nie potrzebuje super trenera

  40. Powrót do góry    #6694
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,875
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Hmm, no to Pawliccy zaczęli już zbierać oferty. http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...709,1,984.html
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #6695
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, no to Pawliccy zaczęli już zbierać oferty. http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...709,1,984.html
    A kto nie zbiera? Podpiszą tam gdzie dostaną najwiecej , czyli jak każdy poza kolodziejem.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #6696
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    A kto nie zbiera

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, no to Pawliccy zaczęli już zbierać oferty. http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...709,1,984.html
    Nie ma żadnych rozmów Gorzowem to tylko pobożne życzenia i tekst dla wypełnienia strony w gazecie.

    Mogę wymienić kilku żużlowców, których menago dzwonili do Leszna i zaproponował usługi. Ale co to zmieni? To na szczęście ten kto płaci decyduje z kim rozmawia. Tak jest w przypadku Unii .......... Jestem spokojny.
    Prezes zrealizował jeden cel - Mistrz ale trzeba postawić sobie nowy, aby nie było nudno.
    Pytanie retoryczne jaki może być cel po zdobyciu Mistrza?
    Wojtek
    Fan Unii

  43. Powrót do góry    #6697
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, no to Pawliccy zaczęli już zbierać oferty. http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...709,1,984.html
    Dear Mariusz,
    Nie minie miesiac, a podobny artykul przeczytasz o Dudku, Protasiewiczu, Hampelu, Zmarzliku, Emilu S, Janowskim, Woffindenie

  44. Powrót do góry    #6698
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Zdecydowanie za wcześnie rozpoczęliśmy sezon ogórkowy... Sezon jeszcze nie skończył, na Smoku zawarczą motory, a na sportsboard.pl dywagacje w pełni o składach 2016.
    Panowie, z umiarem!
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  45. Powrót do góry    #6699
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, no to Pawliccy zaczęli już zbierać oferty. http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...709,1,984.html
    Chyba to zasłyszał po ostatnim biegu ostatniej niedzieli na Smoku . Oj kusiło mnie cały mecz, aby zamienić słowo z kolesiem. Doszedłem do wniosku, że nie warto sobie psuć święta
    ostaf.jpg
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  46. Powrót do góry    #6700
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2015 - wątek klubowy


  47. Powrót do góry    #6701
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    ja bym zagdal

  48. Powrót do góry    #6702
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,693
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    czy tylko mi na tym zdjeciu Ostaf przypomina Rona Perlmana?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Bruczkow (01-10-2015)

  50. Powrót do góry    #6703
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,875
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Dear Mariusz,
    Nie minie miesiac, a podobny artykul przeczytasz o Dudku, Protasiewiczu, Hampelu, Zmarzliku, Emilu S, Janowskim, Woffindenie
    Ależ oczywiście, że tak. Hampel, Dudek, Pepe jak i Zmarzliki, Emile i inni już od jakiegoś czasu są sondowani. I to jest normalne w tym sporcie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #6704
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    czy tylko mi na tym zdjeciu Ostaf przypomina Rona Perlmana?
    I do tego z fantastycznej roli w "Imię róży"

  52. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    Mildura (02-10-2015), Robi (01-10-2015), j-rules (02-10-2015)

  53. Powrót do góry    #6705
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    bdb młodizutki Slater. ale Perlmana pierwszy raz widzialem w Obcym 4 i sentyment do tej roli a takze w Blade II

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •