Strona 33 z 151 PierwszyPierwszy ... 2331323334354383133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,485 z 6768

Wątek: KS UNIA LESZNO 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1441
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,518
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Wczoraj popijająć Ruską Vodke nie byłem wstanie nic napisać ... Tak więc witamy Emila i Tomka na pokładzie! Mamy ekipę mega kozaków której zazdrości nam cała Polska

    Kontrakt Emila jest na rok , ale jeśli obie strony będą zadowolone to go przedłużą bo jak wiadomo Emil zawsze marzył o jeździe dla Najbardziej Utytułowanego Klubu Żużlowego w Polsce!

    Co do Jonassona ... jeśli chłopaka nie spali presja GP to moim zdaniem Zengota jest absolutnie bez szans na skład , no chyba że kosztem Przemka.
    Uważam że największe kłopoty ze składem będzie miał Musielak ...jak na sparingach nie odpali , lub w 2, 3 meczach ligowych to usiądzie na ławce ...mimo przeciętności Przemka w ostatnich 2 sezonach i tak jest lepszym zawodnikiem , a jeśli Pawlicki złapie swój poziom to 8-10 pkt bez problemu

  2. Powrót do góry    #1442
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez The Warrior Zobacz posta
    i tu pewnie spore grono skupiło sie na pójściu do Galerii co było błędem z takim składem spokojnie zakręcimy się w granicach 3-4 tys ( tak myślę)
    Część karnetów na pewno zarezerwowanych jest przez niektóre zakłady pracy, sam korzystałem w przeszłości z możliwości zakupu karnetu dofinansowanego przez pracodawcę. Skład perspektywiczny to i karnetów pewnie klub trochę sprzeda.
    4 tys około 25% miejsc na Smoku to by było coś. Ciekawe czy mają jakiś określony limit?
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  3. Powrót do góry    #1443
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Może zna ktoś odpowiedź na moje pytanie....

    Wczoraj z przyczyn technicznych zarezerwowałem VOUCHER (nie miałem karnetu w zeszlym roku). Niestety moja komórka nie ogarnęła sprawy, i mi nie nadawało zlecenia w WBK (wchodziło mi jedynie na konto po zalogowaniu się). Raz mi nie wyszło, zrobiłem drugi raz i i dupa to samo. No ok...byłem na gali więc nie kontynuowałem temu.

    Rano wchodzę na konto, wchodzę w listę transakcji i mam te 2 próby zarejestrowane. Nie mogę NIC zrobić. Przy transakcji mam informację " Nieakutalna (Oczekuje na płatność)".

    Pytanie, czy mogę jeszcze zapłacić? Czy j ak już nie zapłaciłem wczoraj do 22 to już nie mam szans na karnet za 15% mniej?

  4. Powrót do góry    #1444
    Użytkownik Awatar The Warrior
    Dołączył
    28-11-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Część karnetów na pewno zarezerwowanych jest przez niektóre zakłady pracy, sam korzystałem w przeszłości z możliwości zakupu karnetu dofinansowanego przez pracodawcę. Skład perspektywiczny to i karnetów pewnie klub trochę sprzeda.
    4 tys około 25% miejsc na Smoku to by było coś. Ciekawe czy mają jakiś określony limit?

    Publika przyzwyczajona "już" do Dzika, został wielbiony wręcz Zen,ma dodatek świetny Emil + swojacy smiało można pokusić się o średnią frekwencje z Gorzowa

  5. Powrót do góry    #1445
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    https://twitter.com/scratchthatback/...11784446304257


    co za koń! Musiało być wesoło.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #1446
    Użytkownik Awatar The Warrior
    Dołączył
    28-11-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta

    o atmosfere możemy być spokojni

  7. Powrót do góry    #1447
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    No i oficjalnie... WELNA gratuluje flaszka jest Twoja... Skontaktuje się PW myślę ze jeszcze dziś jak znajdę chwilkę co do odbioru...
    Aby zakończyć temat ,,zakładu''

    Noski zjawił się w wyznaczonym miejscu, trochę po czasie (usprawiedliwiam, bo sam szukałem miejsca dobrych 10 minut) i z tym co miał.

    Okazał się gościem, który nie rzuca ,,słów na wiatr'' !

    A to dla mnie cenniejsze niż ,,wygrana flaszka''


    ps. co do samej prezentacji. Następnym razem niech zrobią w ...........sklepiku klubowym

    po 7 minutach z młodym Nas nie było

  8. Powrót do góry    #1448
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    To znalazł ten telefon czy nie?

  9. Powrót do góry    #1449
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Aby zakończyć temat ,,zakładu''

    Noski zjawił się w wyznaczonym miejscu, trochę po czasie (usprawiedliwiam, bo sam szukałem miejsca dobrych 10 minut) i z tym co miał.

    Okazał się gościem, który nie rzuca ,,słów na wiatr'' !

    A to dla mnie cenniejsze niż ,,wygrana flaszka''


    ps. co do samej prezentacji. Następnym razem niech zrobią w ...........sklepiku klubowym

    po 7 minutach z młodym Nas nie było
    Welna a my wczoraj na spokojnie pogadali z Emilkiem a nie dzisiaj się pchać

  10. Powrót do góry    #1450
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Widzisz ELGATO może zamiast się awanturować wystarczy na spokojnie poczekać... Skoro coś komuś zajęło 5, 7 czy 10 minut a Tobie 2 godziny i jeszcze uważałeś że jest źle to może problem jednak nie do końca jest z systemem...
    Co ja poradzę- taki charakter: Rzeczy martwe, wyprowadzają mnie z równowagi. Jeżeli coś powinno mi zająć 5 min, a z niewyjaśnionych przyczyn astralnych zajmuje 40- szybko gotuje mi się czapka... taka "wada genetyczna" chyba
    Ponadto- żona chyba zna swój PESEL i potrafi czytać z dowodu na wszelki wypadek gdybym to ja zawinił... no nie szło wybitnie w każdą stronę :/

    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Jedno mnie tylko lekko martwi, że te wszystkie kontrakty są na ROK... EMIL, THJ, Sponsor... Trochę tak jakbyśmy się napinali na 2015 i musi być mistrz a co potem to się zobaczy... Za Józefa była bardziej długofalowa polityka...
    Z jednej strony dziwi, bo w dzisiejszych czasach zawodnicy sami powinni dążyć do stabilizacji.
    Patrząc jednak na to co działo się ostatnimi czasy [Czewa, Gdańsk, Gniezno] - nie dziwię się, że zawodnicy może i nie chcą być więźniami sytuacji.


    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Co do składu, to jak dla mnie największy problem może mieć wcale nie ZENGI a MUSIELAK zwłaszcza jak znów zaliczy tak fatalny start sezonu...
    Może być różnie. Sądzę, że Toffek i Zengi będą dość często rotowali w składzie. Patrząc jednak na historię- to chyba kwestia czasu kiedy THJ skończy z ręką na temblaku.
    A jeżeli Przemek się nie ogarnie i pojedzie jak w 2014... mamy nominowanego, który jednak [ tego się boję] i tak będzie na siłę sadzany na motocykl- w końcu za nazwisko się należy :/

    pozdrawiam z Leszna [ już jestem spokojny ]

  11. Powrót do góry    #1451
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Nikt jeszcze nie zauważył, że nie ma nigdzie najlepszego MENAGO wszech czasów? Zengotę jakoś przeboleje, ale wciąż kłuje mnie w oczy ten cały młody Gryczka. Nie dosyć, że robota w UM pewnie po znajomości to jeszcze w Unii. W czym on jest potrzebny? Już wolę Wełnę albo Noskiego na tym stanowisku

  12. Powrót do góry    #1452
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Nikt jeszcze nie zauważył, że nie ma nigdzie najlepszego MENAGO wszech czasów? Zengotę jakoś przeboleje, ale wciąż kłuje mnie w oczy ten cały młody Gryczka. Nie dosyć, że robota w UM pewnie po znajomości to jeszcze w Unii. W czym on jest potrzebny? Już wolę Wełnę albo Noskiego na tym stanowisku
    Tam w Lesznie nie tylko Gryczka jest po znajomości... nie powiem, że mnie to irytuje [ bo wiadomo że irytuje].. ale na kolesiostwie świat stoi
    A może Mariusz by się zgodził objąć stanowisko. Ma pomysł na to wszystko, ma wiedzę, której miejscowi nie posiadają, ma to czego oczekuje się od ludzi wykonujących wolny zawód: Ma wysokie parcie na dążenie do celu. Takiego człowieka nam trza!

    pozdrawiam z Leszna

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Mefitzo (20-12-2014)

  14. Powrót do góry    #1453
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    No i wkońcu by nam kogoś wychował! Sami najemnicy w składzie ...



    THJ widać niezły asior
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #1454
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Nikt jeszcze nie zauważył, że nie ma nigdzie najlepszego MENAGO wszech czasów? Zengotę jakoś przeboleje, ale wciąż kłuje mnie w oczy ten cały młody Gryczka. Nie dosyć, że robota w UM pewnie po znajomości to jeszcze w Unii. W czym on jest potrzebny? Już wolę Wełnę albo Noskiego na tym stanowisku
    Ale przynajmniej nie widzę starego menago P Jądera

  16. Powrót do góry    #1455
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Ale przynajmniej nie widzę starego menago P Jądera
    O nim właśnie piszę w 1 zdaniu

    Jakiego dziennikarza z Przeglądu wyśmiano podczas konferencji? Nie mogę dosłyszeć z laptopowych głośników. Czyżby Dariusz O?

  17. Powrót do góry    #1456
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    [QUOTE=PawlickiTeam;1656241]Uważam że największe kłopoty ze składem będzie miał Musielak ...jak na sparingach nie odpali , lub w 2, 3 meczach ligowych to usiądzie na ławce ...mimo przeciętności Przemka w ostatnich 2 sezonach i tak jest lepszym zawodnikiem , a jeśli Pawlicki złapie swój poziom to 8-10 pkt bez problemu[/





    a ja uwazam ze najwieksze klopoty po sparingach i kolo 3 kolejki moze miec...... szemek
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 20-12-2014 o 21:23
    pyra

  18. Powrót do góry    #1457
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    O nim właśnie piszę w 1 zdaniu

    Jakiego dziennikarza z Przeglądu wyśmiano podczas konferencji? Nie mogę dosłyszeć z laptopowych głośników. Czyżby Dariusz O?
    Bartłomiej Ruta

  19. Powrót do góry    #1458
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    To znalazł ten telefon czy nie?
    Pewnie dzis poszedl szukac w to samo miejsce gdzie najprawdopodobniej zgubil

  20. Powrót do góry    #1459
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Skład jest zadziorny. Jestem ciekaw w jaki sposób Sqra ich przytemperuje. Największy wariat to Jonasson
    Co do Pawełka to bardziej powinien oberwać Jankes za bezjajowość przez 3 sezony, no ale on zajmuje się szkoleniem.
    Gryczka -figurant, nic dodać nic ująć, nic nie będzie znaczył, nic nie pomagał. A Paweł trafił w zły czas, kiedy smrodek szedł po wyczynach duetu Jankes -Gryczka, miał pecha oraz był wrzucony na zbyt głęboką wodę, a może nie ma predyspozycji.

    Samego Tomka wzięli i te stroje panien, jaki blichtr, ala Fin de sicle

  21. Powrót do góry    #1460
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Z Jankesem problem jest inny,przynajmniej dla mnie, dla niego chodziło się na żużel, miał kolorową skórę (taki dzisiejszy kevlar - info. dla młodzieży, nie przytyk do jego choroby) i motor, kask czerwony i nr 9 w Lesznie . Menago z niego średni, nie wiem nawet czy orientuje się w tych wszystkich przepisach tym bardziej kruczkach. Ale jest sportowcem z krwi i kości, tzn. ciężka praca i walka fair, bez kombinowania, stąd pewnie nie radzi sobie na jako menedżer - cóż taki typ. Jakby jednak nie patrzeć jest największą ikonę tego klubu, więc nie wylewajmy ciągle pomyj na niego, bo miał też udział w mnóstwie sukcesów zawodników UL. Zresztą miałem wrażenie, że on jako jedyny jechał do Gorzowa po złoto (po meczu mówił, że na zbyt wielkim luzie zawodnicy podeszli, czytaj pogodzeni z II miejscem).
    Taka mała dygresja odnośnie 'bezjajowości' Romana J.

  22. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi RJG_11 za jego przydatny post!

    Arkadius (21-12-2014), Mildura (21-12-2014), Robert_Leszno (23-12-2014)

  23. Powrót do góry    #1461
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Ikona to by był pełną gębą gdyby nie rozmienił tego po innych klubach przed końcem kariery tylko zakończył wtedy w Uni i zajął sie swoimi synami...
    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  24. Powrót do góry    #1462
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach

  25. Powrót do góry    #1463
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Pan Bartłomiej Ruta tak pisze na str Przeglądu o THJ:
    "W Lesznie będzie toczył rywalizację o miejsce w składzie z Tobiaszem Musielakiem i Grzegorzem Zengotą"

    .Mam nadzieję, że to tylko niedomówienie, a nie zapowiedź tego, że lord Przemysław nietykalny znów zostanie.
    pozdrawiam z Leszna

  26. Powrót do góry    #1464
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Pan Bartłomiej Ruta tak pisze na str Przeglądu o THJ:
    "W Lesznie będzie toczył rywalizację o miejsce w składzie z Tobiaszem Musielakiem i Grzegorzem Zengotą"

    .Mam nadzieję, że to tylko niedomówienie, a nie zapowiedź tego, że lord Przemysław nietykalny znów zostanie.
    pozdrawiam z Leszna
    Pan Kapitan na ławie? Nie nie przejdzie Panie

  27. Powrót do góry    #1465
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Panowie wyluzujcie trochę i dajcie sobie na wstrzymanie. Mamy jeszcze 3,5 miesiące do początku ligi, nie znamy kto jaką dyspozycję będzie prezentował, a wy już ujeżdżacie że Pawlicki będzie miał pewne miejsce w składzie. Może od razu powiedzmy mu, że nie ma sensu by brał udział w zgrupowaniach, bo jego miejsce jest przecież na rezerwie.
    Po za tym z tym Shamkiem to podobnie jak z Balonem nic wam nie dogodzi, odejść źle, pewne miejsce w składzie źle, to ja się pytam jak Ci ludzie mają utrzymywać swoje rodziny?? coś w stylu: "Dzieci wiecie jeść nie mamy co, ale pomyślcie tata jest wierny barwą klubowym, może tym się będziecie karmić??"

  28. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Dominik (21-12-2014), GoTrEk (22-12-2014), JaacPoz (21-12-2014), The Warrior (21-12-2014), darsen (21-12-2014)

  29. Powrót do góry    #1466
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Nasz marketing jest jaki jest, ale trzeba przyznać, że cykl CAMPów to przysłowiowy strzał w 10! Właśnie oglądałem foty z wizyty w szpitalu, super sprawa dla dzieciaków! Również sponsorzy chyba zadowoleni Trochę przekombinowali z spotkaniem z kibicami, ale z drugiej strony każdy wiedział co i jak już od dawna. Bardziej nazwałbym to spotkaniem niż prezentacją, ale niech im będzie. Osobiście uległem MAGII (trochę też promocji ) i po raz pierwszy kupiłem karnet!

    Co do składu...Balona w Lesznie prawda jest taka, że uratuje tylko wprowadzenie opcji GOŚCIA bez limitu wiekowego. Wspominał o tym Skóra i Cegielski, także może jest coś na rzeczy. Osobiście liczę na wystrzał THJ. Chłopak potrzebuje trochę spokoju i pomocnej ręki, a jak wiadomo, gdzie lepiej jak nie u nas Emilowi chyba też się podobało. Zapowiada się ostra walka o skład!

  30. Powrót do góry    #1467
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Panowie wyluzujcie trochę i dajcie sobie na wstrzymanie. Mamy jeszcze 3,5 miesiące do początku ligi, nie znamy kto jaką dyspozycję będzie prezentował, a wy już ujeżdżacie że Pawlicki będzie miał pewne miejsce w składzie. Może od razu powiedzmy mu, że nie ma sensu by brał udział w zgrupowaniach, bo jego miejsce jest przecież na rezerwie.
    Po za tym z tym Shamkiem to podobnie jak z Balonem nic wam nie dogodzi, odejść źle, pewne miejsce w składzie źle, to ja się pytam jak Ci ludzie mają utrzymywać swoje rodziny?? coś w stylu: "Dzieci wiecie jeść nie mamy co, ale pomyślcie tata jest wierny barwą klubowym, może tym się będziecie karmić??"
    Dokładnie. Na razie nie ma powodu by krytykować sytuację z Przemkiem. Zobaczymy jak będzie, gdy sezon się zacznie... Ostatecznie, to nawet i Nicki nie powinien mieć pewnego miejsca w Drużynie.
    Poczekajmy jak będzie






    .

  31. Powrót do góry    #1468
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Akurat Pedersen powinien
    Ma w sobie to co ma Balinski i zawsze o tym pisalosmy - nazwisko. Nazwisko, ktore budzi respekt i strach u przeciwnikow.
    Ok. Zaraz ktos napisze ze jak mozna czuc respekt przed slabym Balinskim. Najlepsze jego lata minely, ale mysle ze niejeden zawodnik przed tasma myslal o Balinskim.
    A Nicki to nadal Nicki. Jak to mowia inni zawodnicy, ze nicki to spoko gosc, ale jak zaklada kask na glowe...

  32. Powrót do góry    #1469
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Akurat Pedersen powinien
    Ma w sobie to co ma Balinski i zawsze o tym pisalosmy - nazwisko. Nazwisko, ktore budzi respekt i strach u przeciwnikow.
    Ok. Zaraz ktos napisze ze jak mozna czuc respekt przed slabym Balinskim. Najlepsze jego lata minely, ale mysle ze niejeden zawodnik przed tasma myslal o Balinskim.
    A Nicki to nadal Nicki. Jak to mowia inni zawodnicy, ze nicki to spoko gosc, ale jak zaklada kask na glowe...
    Zasadniczo tak, ale... Gdyby dla przykładu w kolejnych meczach przywoził bardzo mierne zdobycze punktowe, to nadal powinien wg Ciebie mieć pewne miejsce w składzie?

  33. Powrót do góry    #1470
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Pamiętajcie, ze generalnie Nicki pojechałby swoje (wedle oczekiwań), byłoby złoto.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mingozi za jego przydatny post!

    Phenomenon (22-12-2014)

  35. Powrót do góry    #1471
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2010
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    a tymczasem nasi bracia pomagają w kolejnej odłownie gry firmy Techland

    http://www.espeedway.pl/news,w_warsz...,74380,12.html

    Fajnie jakby do gry dołączali pada w kształcie kierownicy żużlowej )

  36. Powrót do góry    #1472
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez chipoldo Zobacz posta
    a tymczasem nasi bracia pomagają w kolejnej odłownie gry firmy Techland

    http://www.espeedway.pl/news,w_warsz...,74380,12.html

    Fajnie jakby do gry dołączali pada w kształcie kierownicy żużlowej )


    tylko czekać kiedy będą skarceni za ten wyczyn Brawo chłopaki

  37. Powrót do góry    #1473
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Koledzy mam pytanie, gdyż ostatnie kilka dni wycięte z życiorysu. Najpierw muszę kupić voucher żeby kupić karnet czy jak to jest?

  38. Powrót do góry    #1474
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    A masz kartę kibica? Ja nie miałem. Założyłem konto, kupiłem voucher a później po zalogowaniu kupiłem karnet podając wcześniej spisany nr vouchera i pod spodem jest opcja wyrobienia karty kibica. Po zrobieniu zdjecia trzeba jeszcze raz wybrac odbior osobisty chyba ze +20pln wysylka.

  39. Powrót do góry    #1475
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    A masz kartę kibica? Ja nie miałem. Założyłem konto, kupiłem voucher a później po zalogowaniu kupiłem karnet podając wcześniej spisany nr vouchera i pod spodem jest opcja wyrobienia karty kibica. Po zrobieniu zdjecia trzeba jeszcze raz wybrac odbior osobisty chyba ze +20pln wysylka.
    Niby zrobiłem tak jak Ty, ale skąd wziąłęś numer tego vouchera?

  40. Powrót do góry    #1476
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Jak jesteś zalogowany (klikasz do góry w swoj mail) to tam jest ten voucher i jak w niego wejdziesz to tam jest numer xxxxxx/xxxx i ja go spisalem.

  41. Powrót do góry    #1477
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    a wy już ujeżdżacie że Pawlicki będzie miał pewne miejsce w składzie. Może od razu powiedzmy mu, że nie ma sensu by brał udział w zgrupowaniach, bo jego miejsce jest przecież na rezerwie.
    Nadinterpretacja
    Nikt Mu nie odmawia miejsca w składzie, nie sadza na rezerwie i nie przekreśla. Ale spójrz na sezon 2014; Przemek jechał gorzej niż dramatycznie.. Nadawał się do sztuki Hamleta - a mimo to: Skłądzik był.
    Jeżeli tak wygląda "uczciwa walka o skład, to ja dziękuję

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Po za tym z tym Shamkiem to podobnie jak z Balonem nic wam nie dogodzi, odejść źle, pewne miejsce w składzie źle,
    Dogodzi nam [ a przynajmniej mi ]:
    A) Skuteczna jazda
    B) Uczciwa walka o skład, czyi:jedziesz szalet- na ławę.. a nie jak to z Nim było w 2014, gdzie słabego Mikkelsena zastępowano tak samo słabym danego dnia Pawlickim. Były nawet momenty, gdzie Przema Balon mógł zastąpić.. no ale...

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    to ja się pytam jak Ci ludzie mają utrzymywać swoje rodziny??
    Jeżeli masz ochotę to zapraszam na piwo i lekcję ekonomi... wyłożę Ci jak i za ile można utrzymać rodzinę.... ba wielu kolegów tu z forum szybko CI to wyjaśni. Aż się zdziwisz
    Nie wiem co to pytanie miało na celu.
    Nie przypominam sobie byś się martwił jak Mikkelsen ma utrzymać rodzinę.

    pozdrawiam z Leszna

  42. Powrót do góry    #1478
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Gdyby Przemka było kim zastąpić to by to zrobiono. Był dramatyczny Baliński i jeszcze słabszy Mikkelsen. Zresztą jakikolwiek był Przemek to i tak wymieniona dwójka nie zbliżyła się nawet do jego poziomu.

  43. Powrót do góry    #1479
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Rozumiem Elgato, że to samo tyczyło by się ultrapadaczkowej dyspozycji Zengiego i Musielaka z początku sezonu. Ja byłem za zmianami, np. we Wrocku Daniel zamiast Tobiasza śmigać. Skąd taka wyrywkowość, jak karcić to karcić.

  44. Powrót do góry    #1480
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Gdyby Przemka było kim zastąpić to by to zrobiono. Był dramatyczny Baliński i jeszcze słabszy Mikkelsen. Zresztą jakikolwiek był Przemek to i tak wymieniona dwójka nie zbliżyła się nawet do jego poziomu.
    Z zastępowaniem zawodników w naszym klubie to akurat wszyscy widzą jak jest.
    Oczywiście, klasą sportową pomomo Hampletowskiego sezonu] Przemek mimo wszystko lepszy jest od młodego Mikkela.. czy od balona... z całym szacunkiem, ale najpierw niech pojeździ połowę tego co On- później będę opiniował.. Ma zaczątki, ma nazwisko.... z tym czy lepszy od Balona to poczekam. Ząbik też był super talentem, a i Hlib nieźle śmigał [ i teraz się zacznie].
    Przemek to gość który owszem- ma to coś, gdy wsiada na motocykl i owszem nalezy mieć większe nadzieje na jego zdobycz punktową niż Mikkel... ale w 2014 dawał D.
    Balon siedział, duńczyk siedział... Przemo nie siedział...

    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Rozumiem Elgato, że to samo tyczyło by się ultrapadaczkowej dyspozycji Zengiego i Musielaka z początku sezonu. Ja byłem za zmianami, np. we Wrocku Daniel zamiast Tobiasza śmigać. Skąd taka wyrywkowość, jak karcić to karcić.
    Chwila chwila- mowa była o Przemku, więc Jego temat rozwinąłem. Jeżeli pogadamy o Zengim czy Tobiaszu- wówczas się ustounkuję, a nie że będę jak Mariusz, czyli rozmawiając na temat A, zacznę temat B,C,D... Ne zarzucaj mi wyrywkowości w sytuacji gdy odnoszę się do konkretnie poruszanego zawodnika
    Chyba że dla Ciebie rozmowa na tema to coś nieodpowiedniego, wówczas możemy oczywiście w odpowiedzi na wątek o Przemku Pawlickim rozmawiać o zmianach i rezerwach w Orle Łódź.


    pozdrawiam z Leszna bez zbędnych animozji
    Ostatnio edytowane przez elgato ; 23-12-2014 o 08:37

  45. Powrót do góry    #1481
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Nadinterpretacja
    Nikt Mu nie odmawia miejsca w składzie, nie sadza na rezerwie i nie przekreśla. Ale spójrz na sezon 2014; Przemek jechał gorzej niż dramatycznie.. Nadawał się do sztuki Hamleta - a mimo to: Skłądzik był.
    Jeżeli tak wygląda "uczciwa walka o skład, to ja dziękuję
    Dogodzi nam [ a przynajmniej mi ]:
    A) Skuteczna jazda
    B) Uczciwa walka o skład, czyi:jedziesz szalet- na ławę.. a nie jak to z Nim było w 2014, gdzie słabego Mikkelsena zastępowano tak samo słabym danego dnia Pawlickim. Były nawet momenty, gdzie Przema Balon mógł zastąpić.. no ale...
    Wiesz i spojrzałem własnie na sezon 2014 w wykonaniu Przemka i wyglądał ona tak
    Częstochowa Przemysław Pawlicki - 9+2 (2*,2*,0,2,3)
    Gorzów Przemysław Pawlicki - 3 (2,0,1,0,-,-)
    Wrocław Przemysław Pawlicki - 10 (2,3,3,1,1) najlepszy zawodnik
    Kargule Przemysław Pawlicki - 10 (1,3,2,3,1) najlepszy
    Gdańsk Przemysław Pawlicki - 12+2 (3,2*,2*,3,2) najlepszy
    Tarnów Przemysław Pawlicki - 3 (1,2,d,0)
    Toruń Przemysław Pawlicki - 4 (3,0,1,0,0) ( 4 zawodnik Leszna)
    Toruń Przemysław Pawlicki - 9+1 (1*,2,3,3,0)
    Tarnów Przemysław Pawlicki - 1 (0,t,-,1)
    Gdańsk Przemysław Pawlicki - 11+2 (2*,3,1,3,2*)
    Wrocław Przemysław Pawlicki - 1 (1,w,-,-,0)
    Kargule Przemysław Pawlicki - 1+1 (1*,0,-,-,-)
    Gorzów nie startował
    Częstochowa nie startował

    Play off
    Tarnów Przemysław Pawlicki - 1 (0,0,1,-,-) (jeżeli dobrze pamiętam w tym meczu wsadzili go na siłę do składu bo nie było komu jechać
    Tarnów wyjazd Przemysław Pawlicki - 7 (2,1,3,1,0)

    Finał
    Przemysław Pawlicki - 14+1 (2,3,2,3,2*,2)
    Przemysław Pawlicki - 6+1 (0,w,1,3,2*)

    I teraz powiedz mi:
    - po którym meczu odsunąłbyś go od skłądu,
    - w którym meczu gdzie miał słabszą dyspozycję, zastępował mocniejszego Michelsena bądź Balona??
    Dalej jak patrzę na te wyniki to powiem, że sam myślałem że tych gorszych występów było jednak więcej.




    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Jeżeli masz ochotę to zapraszam na piwo i lekcję ekonomi... wyłożę Ci jak i za ile można utrzymać rodzinę.... ba wielu kolegów tu z forum szybko CI to wyjaśni. Aż się zdziwisz
    Nie wiem co to pytanie miało na celu.
    Nie przypominam sobie byś się martwił jak Mikkelsen ma utrzymać rodzinę.

    pozdrawiam z Leszna
    Nauczyciel się znalazł jak widać powyżej mocny tylko w teorii, który nie do końca podpiera się faktami Ale w sumie z ciekawością bym się nauczył jak przy zerowych wpływach kogokolwiek utrzymać, zrównoważyć wpływy z wydatkami. Mało tego myślę że z tą teoria masz szanse na Nobla w kategorii ekonomii Co do Balona to na tą chwilę jest on za słaby by pozostać w Lesznie, uszanujmy że chce jeszcze trochę pojeździć, że ma ambicje większe niż Jabłoński w Zielonej Górze. Balon jeździ już tylko w polskiej lidze więc jak ma się odbudować, będąc w tej chwili drugim rezerwowym??

  46. Powrót do góry    #1482
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Z zastępowaniem zawodników w naszym klubie to akurat wszyscy widzą jak jest.
    Oczywiście, klasą sportową pomomo Hampletowskiego sezonu] Przemek mimo wszystko lepszy jest od młodego Mikkela.. czy od balona... z całym szacunkiem, ale najpierw niech pojeździ połowę tego co On- później będę opiniował.. Ma zaczątki, ma nazwisko.... z tym czy lepszy od Balona to poczekam. Ząbik też był super talentem, a i Hlib nieźle śmigał [ i teraz się zacznie].
    Przemek to gość który owszem- ma to coś, gdy wsiada na motocykl i owszem nalezy mieć większe nadzieje na jego zdobycz punktową niż Mikkel... ale w 2014 dawał D.
    Balon siedział, duńczyk siedział... Przemo nie siedział...



    Chwila chwila- mowa była o Przemku, więc Jego temat rozwinąłem. Jeżeli pogadamy o Zengim czy Tobiaszu- wówczas się ustounkuję, a nie że będę jak Mariusz, czyli rozmawiając na temat A, zacznę temat B,C,D... Ne zarzucaj mi wyrywkowości w sytuacji gdy odnoszę się do konkretnie poruszanego zawodnika
    Chyba że dla Ciebie rozmowa na tema to coś nieodpowiedniego, wówczas możemy oczywiście w odpowiedzi na wątek o Przemku Pawlickim rozmawiać o zmianach i rezerwach w Orle Łódź.


    pozdrawiam z Leszna bez zbędnych animozji
    Ja nic nie pisałem, że Przemek lepszy od Balińskiego na przestrzeni tego co osiągnęli. Moje zdanie dotyczyło sezonu 2014, bo przecież o nim rozmawiamy.

  47. Powrót do góry    #1483
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    - po którym meczu odsunąłbyś go od skłądu,
    odp 1: Jeżeli chodzi o Mecze to odsunąłbym Go po:
    Tarnów Przemysław Pawlicki - 3 (1,2,d,0)
    Toruń Przemysław Pawlicki - 4 (3,0,1,0,0) ( 4 zawodnik Leszna)
    Tarnów Przemysław Pawlicki - 1 (0,t,-,1)
    Wrocław Przemysław Pawlicki - 1 (1,w,-,-,0)
    Kargule Przemysław Pawlicki - 1+1 (1*,0,-,-,-)

    Oczywiście na przekór moim twierdzeniom po niektórych z w/w przeze mnie spotkań Przemek pojechał całkiem sensowne zawody, jednakże mecz z Tarnowem, po którym pojechał 11 punktów z Gdańskiem też do tego zaliczam.
    Gdańsk to zaden przeciwnik... nawet w tym spotkaniu zresztą o ile dobrze pamiętam MUSIAŁ NIESAMOWICIE POCIĆ SIĘ W WALCE Z MARCELEM SZYMKO... PROSZĘ CIĘ.
    Nie wywaliłbym Go też tylko dlatego , ze pojechał kiepskie zawody, ale dlatego , ze u nas w klubie ponoć dyspozycja na treningach odgrywa wielką rolę. Z tym też zbyt różowo nie było.
    Przemek powinien po kilku meczach usiąść nie dlatego , że mamy kogoś lepszego na zmianę [ bo nie mamy], a dlatego by nie czuł się zbyt bezpiecznie... " bo cokolwiek pojadę, to miejsce w składzie i tak będzie"

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    - w którym meczu gdzie miał słabszą dyspozycję, zastępował mocniejszego Michelsena bądź Balona??
    W żadnym... bo nie byli silniejsi niż Przemek.... ale Przemek prezentował się tak samo opłakanie, a .. o zgrozo opłakanie zastępowało opłakanie. Nie rozumiem tego.
    Znowu cos sobie dodałeś, wcisnąłeś mi w usta słowa których nie powiedziałem.. i taka dyskusja...


    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Nauczyciel się znalazł jak widać powyżej mocny tylko w teorii, który nie do końca podpiera się faktami Ale w sumie z ciekawością bym się nauczył jak przy zerowych wpływach kogokolwiek utrzymać, zrównoważyć wpływy z wydatkami. Mało tego myślę że z tą teoria masz szanse na Nobla w kategorii ekonomii
    Przy takiej dedukcji jaka tu zaprezentowałeś- mogę być i nauczycielem.
    Mądrala się znalazł - "wrzucę Mu do kubła bedę pro wśród kolegów"
    Lubisz sobie dodawać nie?
    Przemek nigdy nie będzie miał zerowych dochodów, bo zawsze przed sezonem coś w łapę bierze [jak każdy żuzlowiec], zawsze jest kasa od sponsorów i zawsze jest punktówka z toru.
    W ogóle powiedz mi skąd wziąłeś zerowy dochód u Przemka?

    Znowu nie przeczytałeś- wyrwałeś sie do przodu, coś tam sobie dodałeś i wio na "wojenkę".
    Nikt nie posadził w naszej dyskusji Przemka na ławę, a Ty od razu założyłeś zerowy dochód.

    Może nie zauważyłeś, ale posadzenie Przemka w kilku meczach na ławę nie oznacza od razu zerowego dochodu [oczywiście taki wygadany Gość jak Ty to wie, tylko się tu ze mną droczysz ]
    Boję się , że nie zrozumiałeś akapitu więc wytłumaczę mój zamysł:
    "Jeżeli masz ochotę to zapraszam na piwo i lekcję ekonomi... wyłożę Ci jak i za ile można utrzymać rodzinę.... ba wielu kolegów tu z forum szybko CI to wyjaśni. Aż się zdziwisz "

    Ludzie żyją za DUUUUŻO mniejszą kasę [całkiem godnie] aniżeli Przemek zarabia [ a na zdrowie Mu] i posadzenie chłopa na ławę w kilku meczach tego raczej diametralnie nie zmieni... tynku nie musiałby jeść.
    A Ty od razu zacząłeś wojować- dobrze, że kwesty nie organizujesz na rzecz Przemka Panie miłosierny

    .. i abyśmy nie stracili sensu mojej wypowiedzi: Nie szkaluję tego chłopaka, może trudno w to uwierzyć, ale ja nawet Mu kibicuję
    Chciałbym jednak by inni zawodnicy dostawali tyle szans co Przemek
    Gorzów Przemysław Pawlicki - 3 (2,0,1,0,-,-)
    Toruń Przemysław Pawlicki - 4 (3,0,1,0,0)
    Tarnów Przemysław Pawlicki - 1 (0,t,-,1)
    Wrocław Przemysław Pawlicki - 1 (1,w,-,-,0)

    popatrz na te mecze i powiedz mi: po ilu biegach w takim stylu Balon czy Mikkel wylądowaliby na ławie? Po 1 - max 2 ... a Przemo?

    Na przyszłość jeżeli chcesz sie bawić w dogryzanie i wymianę "wątpliwych uprzejmości- śmiało, jestem w tym dobry... tylko nie wiem czy o to nam chodzi.


    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Ja nic nie pisałem, że Przemek lepszy od Balińskiego na przestrzeni tego co osiągnęli. Moje zdanie dotyczyło sezonu 2014, bo przecież o nim rozmawiamy.

    Oczywiście- bijąc do sedna- Przemek mimo wszystko był zawodnikiem lepszym niż Damian

    pozdrawiam z Leszna
    Ostatnio edytowane przez elgato ; 23-12-2014 o 15:53

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    lemur6666 (23-12-2014)

  49. Powrót do góry    #1484
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Z okazji zbliżających się swiąt Bożego narodzenia składam wszystkim tutaj zgromadzonym dużo zdrówka oraz wszystkiego co najlepsze W nadchodzącym roku pasma sukcesów wspaniałych, niezapomnianych chwil na Smoku

  50. Powrót do góry    #1485
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    odp 1: Jeżeli chodzi o Mecze to odsunąłbym Go po:
    Tarnów Przemysław Pawlicki - 3 (1,2,d,0)
    Toruń Przemysław Pawlicki - 4 (3,0,1,0,0) ( 4 zawodnik Leszna)
    Tarnów Przemysław Pawlicki - 1 (0,t,-,1)
    Wrocław Przemysław Pawlicki - 1 (1,w,-,-,0)
    Kargule Przemysław Pawlicki - 1+1 (1*,0,-,-,-)
    A teraz się wysil i popatrz jak zaprezentowała się reszta drużyny w tych meczach. Tak naprawdę to z meczy które wypisałeś - w dwóch przypadkach można by się zastanowić o tym czy nie powinien usiąść na ławce, Wrocław i Zielona Góra.
    - dwa kolejne to równy popis prawie całej drużyny ( pamiętny mecz z Tarnowem w Lesznie oraz wyjazd do Torunia)
    - ostatni play off z Tarnowem to mecz w którym miał nie jechać, niestety wszystko pozmieniało się w noc z soboty na niedziele, po kontuzji nie był przygotowany do tego startu co było już wiadome po sobotnim treningu, pojechał bo musiał, więc odbieranie mu miejsca w składzie na kolejny mecz nie do końca byłoby fer, poza tym w kolejnym meczu i tak nie miał kto go zastąpić, no chyba że Kaczmarek.
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Oczywiście na przekór moim twierdzeniom po niektórych z w/w przeze mnie spotkań Przemek pojechał całkiem sensowne
    Nie wywaliłbym Go też tylko dlatego , ze pojechał kiepskie zawody, ale dlatego , ze u nas w klubie ponoć dyspozycja na treningach odgrywa wielką rolę. Z tym też zbyt różowo nie było.
    Przemek powinien po kilku meczach usiąść nie dlatego , że mamy kogoś lepszego na zmianę [ bo nie mamy], a dlatego by nie czuł się zbyt bezpiecznie... " bo cokolwiek pojadę, to miejsce w składzie i tak będzie"
    Nie wiem zdajesz sobie sprawę, ale żonglowanie składem, odstawianie zawodników po 1 słabszym meczu nie jest do końca mobilizujące. Zazwyczaj nadmierna rywalizacja i oczekiwanie na poślizg kolegi psuje atmosferę. Większa presja na zawodników bardzo często kończy się tym że tracą oni pewność i jadą coraz słabiej. Poczytaj sobie trochę wypowiedzi trenerów ( nie tylko z żużla) większość Ci powie że nic tak dobrze nie działa na zespół i ducha jak spokój, cisza i brak szumu. No ale można dla zasady wysyłać wszystkich na ławkę.

    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Znowu cos sobie dodałeś, wcisnąłeś mi w usta słowa których nie powiedziałem.. i taka dyskusja...




    Przy takiej dedukcji jaka tu zaprezentowałeś- mogę być i nauczycielem.
    Mądrala się znalazł - "wrzucę Mu do kubła bedę pro wśród kolegów"
    Lubisz sobie dodawać nie?
    Przemek nigdy nie będzie miał zerowych dochodów, bo zawsze przed sezonem coś w łapę bierze [jak każdy żuzlowiec], zawsze jest kasa od sponsorów i zawsze jest punktówka z toru.
    W ogóle powiedz mi skąd wziąłeś zerowy dochód u Przemka?

    Znowu nie przeczytałeś- wyrwałeś sie do przodu, coś tam sobie dodałeś i wio na "wojenkę".
    Nikt nie posadził w naszej dyskusji Przemka na ławę, a Ty od razu założyłeś zerowy dochód.

    Może nie zauważyłeś, ale posadzenie Przemka w kilku meczach na ławę nie oznacza od razu zerowego dochodu [oczywiście taki wygadany Gość jak Ty to wie, tylko się tu ze mną droczysz ]
    Boję się , że nie zrozumiałeś akapitu więc wytłumaczę mój zamysł:
    "Jeżeli masz ochotę to zapraszam na piwo i lekcję ekonomi... wyłożę Ci jak i za ile można utrzymać rodzinę.... ba wielu kolegów tu z forum szybko CI to wyjaśni. Aż się zdziwisz "

    Ludzie żyją za DUUUUŻO mniejszą kasę [całkiem godnie] aniżeli Przemek zarabia [ a na zdrowie Mu] i posadzenie chłopa na ławę w kilku meczach tego raczej diametralnie nie zmieni... tynku nie musiałby jeść.
    A Ty od razu zacząłeś wojować- dobrze, że kwesty nie organizujesz na rzecz Przemka Panie miłosierny

    .. i abyśmy nie stracili sensu mojej wypowiedzi: Nie szkaluję tego chłopaka, może trudno w to uwierzyć, ale ja nawet Mu kibicuję
    Chciałbym jednak by inni zawodnicy dostawali tyle szans co Przemek
    Gorzów Przemysław Pawlicki - 3 (2,0,1,0,-,-)
    Toruń Przemysław Pawlicki - 4 (3,0,1,0,0)
    Tarnów Przemysław Pawlicki - 1 (0,t,-,1)
    Wrocław Przemysław Pawlicki - 1 (1,w,-,-,0)

    popatrz na te mecze i powiedz mi: po ilu biegach w takim stylu Balon czy Mikkel wylądowaliby na ławie? Po 1 - max 2 ... a Przemo?

    Na przyszłość jeżeli chcesz sie bawić w dogryzanie i wymianę "wątpliwych uprzejmości- śmiało, jestem w tym dobry... tylko nie wiem czy o to nam chodzi.





    Oczywiście- bijąc do sedna- Przemek mimo wszystko był zawodnikiem lepszym niż Damian

    pozdrawiam z Leszna
    No to teraz weź odrób lekcje i przeczytaj moje posty ponownie. A jeżeli nadal ich nie rozumiesz to wyjaśniam Ci:
    - kwestia sadzania na ławie dotyczyła Pawlickiego
    - kwestia utrzymania i dochodów dotyczyła Balona,
    gdzie na forum dało się czytać wpisy: Balon tak ale zero za podpis, brak gwarancji startów, walka o skład, głęboka rezerwa, itp. i co w tym przypadku nadal jest tak różowo jak w kwestii Pawlickiego?? Owszem może i ma sponsorów, tylko ile i jak długo Ci sponsorzy będą go wspierać jak nie będzie jeździł w meczach.??

    Widzisz Panie czytasz to co chciałeś przeczytać, wyrywasz się na wojenkę a jeszcze innych za to objeżdżasz. Kolejny paradoks to taki że Ty kibicujesz Przemkowi i go objeżdżasz, a ja nie do końca jestem jego kibicem i go bronie.

    Kończąc naszą rozmowę spytam się tylko jeszcze czy nie masz czasem kuzyna w lubuskim?????????????

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •