Strona 63 z 151 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,791 do 2,835 z 6768

Wątek: KS UNIA LESZNO 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2791
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    W 21 wieku wypadałoby kupić bilet przez internet...
    to sobie kupuj ,,,,
    ja chce kupić w kasie , ma takie swoje widzi mi się i tyle.

    Ciekawe co powiesz jak przyjdzie do powtórki MPPK , i nie bedzie biletów w necie jak to miało miejsce w marcu ,,,
    nie pojedziesz na zawody ?
    Ostatnio edytowane przez JODA ; 23-04-2015 o 00:18

  2. Powrót do góry    #2792
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    to sobie kupuj ,,,,
    ja chce kupić w kasie , ma takie swoje widzi mi się i tyle.

    Ciekawe co powiesz jak przyjdzie do powtórki MPPK , i nie bedzie biletów w necie jak to miało miejsce w marcu ,,,
    nie pojedziesz na zawody ?
    Na razie bilety "w necie" są, więc w czym problem...?

    Skoro ktoś chce kupić "w kasie"' niech stoi w kolejce do kasy. Nie można zabronić.


    Za chwilę podobni napiszą, że "chcą kupić w kasie przychodząc na 10 min przed meczem" ... I co ? Otwieramy sto kas przed Smokiem? Przecież "chcą" to trzeba im dać...?


    Niech każdy robi jak uważa. Tylko niech później nie płacze przez tydzień w tym wątku, bo to nieco śmieszne.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 23-04-2015 o 00:37

  3. Powrót do góry    #2793
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Sąsiadka może ma drukarkę a tak serio kolego co ro za pytanie?! Nie jade bo nie ma więcej kas ..istne przedszkole. Masz galerie wpadnij cos zjeść przed meczem przy okazji kup bilet
    P.S Ja tez jestem przyjezdny ( o czym wspominalem) i jakoś ogarniam temat dasz rade
    P.S 2 ktoś wspomina ( również przyjezdny) ze ma rodzinę czy dobrych znajomych w Lesznie zatem kolejna opcja do kupna biletu , POPROSIC ich
    PS1. Sąsiadka też nie ma drukarki.
    PS2. Nie ogarniam tematu.
    PS3. Nie mam znajomych w Lesznie.
    XBox 360. Ma padać...

  4. Powrót do góry    #2794
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Nie nastawialbym się na wielkie tłumy w niedzielę. Mecz jest późno , a to nie lipiec więc może być chłodno. Pogoda na niedzielę ponoć niepewna choć to nigdy nie wiadomo z prognozami. Ludzi na bank zniechęcą cyrki pod kasami sprzed dwóch tygodni, trochę ludzi wkrewila reklama polcopera a trochę na pewno cyrk Monty Pythona na narodowym. Rekordu frekwencji się nie spodziewam ale może ja trochę podratowac brak transmisji w tv. Zobaczymy😃

  5. Powrót do góry    #2795
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 41 w 19 postach
    Proszę o odpowiedź na poniższe pytanie bo klub nie raczy odpowiadać na maile.
    W jaki sposób kupić przez internet bilety dla kilkunastu osób nie znając ich numeru PESEL? Czy można kupić te wszystkie bilety na swój PESEL?

    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #2796
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 9 postach
    klub ogólnie nie raczy odpowiedzieć na pytania, wysłałem zapytanie jak wyrobić kartę kibica aby przekazać wejściówkę z karnetu i nie dostałem żadnej odpowiedzi...

  7. Powrót do góry    #2797
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Napiszcie na Facebooku. Na bieżąco dodają posty to pewnie wiadomości im nie umkną A może zapomnieli hasła na maila...

    10 tyś w niedzielę będzie bardzo dobrym wynikiem, a ja nastawiam się na fajne zawody Ciekaw jestem toru...

  8. Powrót do góry    #2798
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Kto wie, moze po 8 biegu zrobia narade w WC.....


    Wysłane z Commodore C64

  9. Powrót do góry    #2799
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Kto wie, moze po 8 biegu zrobia narade w WC.....


    Wysłane z Commodore C64
    W naszym Toi Toi się wszyscy nie zmieszczą

  10. Powrót do góry    #2800
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Igelski Zobacz posta
    Proszę o odpowiedź na poniższe pytanie bo klub nie raczy odpowiadać na maile.
    W jaki sposób kupić przez internet bilety dla kilkunastu osób nie znając ich numeru PESEL? Czy można kupić te wszystkie bilety na swój PESEL?

    Pozdrawiam
    Teoretycznie można...

    Nie jest to mecz podwyższonego ryzyka więc nikt danych na bilecie nie będzie sprawdzał...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  11. Powrót do góry    #2801
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Ludzie kiedyś na meczach bylo po 20tyś i były tylko kasy i nikt nie narzekał a teraz na meczu 10tyś mozliwości kupna biletu przez internet w sklepie czy w kasie a tu panika nie przyjade bo musze stać he

  12. Powrót do góry    #2802
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,538
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Kto będzie dziś na treningu bardzo proszę o relację kto jak się prezentował: ) dzięki z góry

  13. Powrót do góry    #2803
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 41 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Teoretycznie można...

    Nie jest to mecz podwyższonego ryzyka więc nikt danych na bilecie nie będzie sprawdzał...
    Niestety Noski nie można

    Na jedno konto można kupić tylko jeden bilet. Czyli jeśli chcesz kupić bilety dla całej ekipy to niestety każdy musi mieć osobne konto...

    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #2804
    Początkujący Awatar beniu31
    Dołączył
    16-12-2012
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Ludzie kiedyś na meczach bylo po 20tyś i były tylko kasy i nikt nie narzekał a teraz na meczu 10tyś mozliwości kupna biletu przez internet w sklepie czy w kasie a tu panika nie przyjade bo musze stać he
    Ja mam na stadion 50 km i nie jest dla mnie problemem by być 2 godzinki przed meczem,w tym czasie można wypić piwko przeanalizować program itp.Co prawda mam karnet ale klub daje możliwość zakupu wcześniej więc warto skorzystać.Dla chcącego nic trudnego,no cóż lepiej płakać jak małe dzieci na forum.pozd.

  15. Powrót do góry    #2805
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    1,096
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 2 postach
    ktoś coś kiedyś usprawni sprzedaż w necie ? chciałbym kupić tylko 3 bilety dla dzieciaków - na mecz w Lesznie - bez podania peselu ...

  16. Powrót do góry    #2806
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,538
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Jak po treningu?

  17. Powrót do góry    #2807
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    B.dobrze

  18. Powrót do góry    #2808
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Jak po treningu?
    A co kogo żużel obchodzi, skoro można na bilety ponarzekać?

    EDIT: Jakby to kogoś jednak interesowało https://www.youtube.com/watch?v=27GkdfuzPrs&hd=1
    Ostatnio edytowane przez macropus ; 24-04-2015 o 20:37

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (25-04-2015), Raymond (24-04-2015)

  20. Powrót do góry    #2809
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    W niedzielę może być pod koło, lekkie opady prognozowane już od brzasku.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  21. Powrót do góry    #2810
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Tak sobie mysle, jak takie filmiki moga pomoc druzynom przyjezdnym, w tym przypadku Tarnowianim.
    Pierwszy luk pokonywac tak, drugi tak.....


    Wysłane z Commodore C64

  22. Powrót do góry    #2811
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    No to Przemo się dobrze prezentuje byle tylko znowu na zawodach się nie pogubił. Na razie to Emil ma problem by się załapać do składu bo tej opcji pewnie nikt nie wziął pod uwagę a zwycięskiego składu się nie zmienia

  23. Powrót do góry    #2812
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Skoro Emil tak fajnie prezentuje się już na treningu to co stoi na przeszkodzie by jechał w niedzielę przeciwko Unii T.?

  24. Powrót do góry    #2813
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,538
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Emil wskoczy do składu z palcem w du... i będzie woził po 10 pkt a jak dojdzie do siebie to pewnie 10-13 a Przemo jak chce miejsce musi pokazać sie z Tarnowem , bardzo na niego liczę bo ma chłopak talent i ten talent musi wybuchnąć .... 10-12 pkt z Tarnowem to będzie to co przekona Skórę ! jeśli będzie mniej od Zengoty , Jonasona lub Tofika to nie wiem ... Przemo do psychologa , bo talent jest ! do tego praca jest duża ! .. na dodatek w tym roku sprzęt jedzie ...silniki od Fleminga spisują się super wszystko w rękach tego chłopaka .....

    Trzymam kciuki !! Przemo daj w końcu dobry żużel i pokaż Skórze że Zengota mimo niezłego sprzętu to sylwetką bijesz go na głowę !!
    rozegranie pierwszego łuku ...myśl na torze ...pod tym względem jest najlepszy w drużynie ... tylko żeby nie kombinował i się nie spalił
    Ostatnio edytowane przez PawlickiTeam ; 24-04-2015 o 21:10

  25. Powrót do góry    #2814
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    nie chce mi się tego czytać wszystkie ale zauważyłem że został poruszony temat zakupu biletów.
    Po pierwsze kupując bilet przez Internet nie mam zamiaru go drukować bo jaki ma to sens? Wg mnie żadnego.
    Po drugie ktoś pisał że można sobie wyrobić samą kartę kibica... wszedłem właśnie na stronę.. na konto.. i niestety nie ma takiej opcji.. Ktoś by się zapytał a po co mi ona? Po co właśnie żeby kupić bilet i użyć karty na wejście a nie drukować...
    Do tego jest możliwość odsprzedania biletu.. jak to zrobić skoro nie można zamówić kart kibica bez karnetu??
    Rok temu pisałem żeby wprowadzić system z Lecha Poznań bo to jest właśnie ten roboticket. Oczywiście wprowadzili go ale niestety nie przemyśleli swoich możliwości.
    Dlaczego tak piszę.. ponieważ Lech Poznań ma pojemność w zaokrągleniu 43 000 miejsc a Unia? 15 000 miejsc siedzących a jak wiadomo nie raz to nawet 20 000 było osób.
    Więc skąd te kolejki przed meczami? Na Lechu wszyscy mają tylko karnety? A może wystarczyłoby wymienić osoby które sprzedają te bilety na młode i znające się na komputerach osoby?
    Wszyscy tylko piszą że są dla klubu, dla zawodników itp. ale czy ktoś pomyślał co klub robi dla kibica?

  26. Powrót do góry    #2815
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    A co kogo żużel obchodzi, skoro można na bilety ponarzekać?

    EDIT: Jakby to kogoś jednak interesowało https://www.youtube.com/watch?v=27GkdfuzPrs&hd=1






    Coraz wieksza swoboda u Przema oby tak dalen

  27. Powrót do góry    #2816
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    W niedzielę może być pod koło, lekkie opady prognozowane już od brzasku.

    Obawiam się, że wręcz odwrotnie. Z powodu prognoz i w obawie przed komisarzem będzie beton na którym tylko start i pierwszy łuk a potem zero emocji.

  28. Powrót do góry    #2817
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez no comment Zobacz posta
    Do tego jest możliwość odsprzedania biletu.. jak to zrobić skoro nie można zamówić kart kibica bez karnetu??
    odp z klubu "Nie trzeba wyrabiać Karty Kibica. Wystarczy założyć konto na bilety.ksul.pl. Tam można danej osobie przekazać bilet i ona może go sobie wydrukować" tylko na moje pytanie kiedy opcja przekazu jest aktywna to nie dostałem odp...

  29. Powrót do góry    #2818
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Co z "rusztowaniem"

    Orientuje się ktoś czy "rusztowanie" przy starce zostanie do jutra rozebrane?? Klub obiecywał, iż sytuacja z inauguracji się nie powtórzy. Reklama "złomu" co prawda została zdjęta, ale co z tym złomem przy starcie?! Przecież on też nadaje się do rozbiórki!!

    Na wczorajszym treningu kurzyło się niemiłosiernie. Raczej pod koło nie będzie. Co warte zauważanie, I łuk niesie tylko przy krawężniku. Idealnie było to widać podczas biegu Emila z Przemem, wtedy kiedy Rosjanin jechał z krawężnika. Wysunął się na środek toru niczym Leigh, który frunął po lekko odsypanym. Emil stanął w miejscu, a po krawężniku przemknął Przemek. Już w ubiegłym sezonie dało się zauważyć, że I łuk po szerokiej kompletnie nie chodzi. W chwili obecnej na Smoku mamy jedną ścieżkę - I łuk blisko krawężnika, II łuk środkiem toru, ewentualnie wejść szerzej i lekko przyciąć do krawężnika.

    Pozdro

  30. Powrót do góry    #2819
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Co z "rusztowaniem"

    Orientuje się ktoś czy "rusztowanie" przy starce zostanie do jutra rozebrane?? Klub obiecywał, iż sytuacja z inauguracji się nie powtórzy. Reklama "złomu" co prawda została zdjęta, ale co z tym złomem przy starcie?! Przecież on też nadaje się do rozbiórki!!

    Na wczorajszym treningu kurzyło się niemiłosiernie. Raczej pod koło nie będzie. Co warte zauważanie, I łuk niesie tylko przy krawężniku. Idealnie było to widać podczas biegu Emila z Przemem, wtedy kiedy Rosjanin jechał z krawężnika. Wysunął się na środek toru niczym Leigh, który frunął po lekko odsypanym. Emil stanął w miejscu, a po krawężniku przemknął Przemek. Już w ubiegłym sezonie dało się zauważyć, że I łuk po szerokiej kompletnie nie chodzi. W chwili obecnej na Smoku mamy jedną ścieżkę - I łuk blisko krawężnika, II łuk środkiem toru, ewentualnie wejść szerzej i lekko przyciąć do krawężnika.

    Pozdro
    Jutro przyjdzie na Strzelecką Król Smoka i pokaże Ci które ścieżki niosą! Oj będzie się działo!

  31. Powrót do góry    #2820
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Jutro przyjdzie na Strzelecką Król Smoka i pokaże Ci które ścieżki niosą! Oj będzie się działo!
    Król Smoka niestety już nie pokaże jak się na nim jeździ.

  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Brzuch za jego przydatny post!

    Aussie (25-04-2015), Mefitzo (25-04-2015), macropus (25-04-2015)

  33. Powrót do góry    #2821
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Jutro przyjdzie na Strzelecką Król Smoka i pokaże Ci które ścieżki niosą! Oj będzie się działo!

    Niestety ale Leigh Scott Adams obecnie walczy o zdrowie i kariere swojego syna , więc w Niedziele go na Smoczyku nie zobaczysz.


    Ps.Nazywanie Kołodzieja Królem ''Smoka'' gdzie wybitny sezon 2010 przysłonił takim sobie 2011 , to gruuuba przesada ... a teraz jest w takiej mega formie że 9 pkt będzie mount everestem.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #2822
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta

    Na wczorajszym treningu kurzyło się niemiłosiernie. Raczej pod koło nie będzie. Co warte zauważanie, I łuk niesie tylko przy krawężniku.

    Pozdro



    Nie wiem dlaczego 2 luk byl mocniej roszony od 1 na którego ostro padalo slonce. Caly tor jak wspomniany 2 luk i byloby miodzio. Musimy zrobić lekko przyczepnie i nie ma zmiluj w przeciwnym razie Tarnów zrobi nam krzywdę a po co.



    P.S w awizowanym można zrobić 2 zmiany m.in "13" wiec może jednak Emil pojedzie

  35. Powrót do góry    #2823
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,538
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Król Smoka Koldi? To nie te czasy nie ten tor: ) jutro w 6 startach maks 11

  36. Powrót do góry    #2824
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez mm_leszno Zobacz posta
    odp z klubu "Nie trzeba wyrabiać Karty Kibica. Wystarczy założyć konto na bilety.ksul.pl. Tam można danej osobie przekazać bilet i ona może go sobie wydrukować" tylko na moje pytanie kiedy opcja przekazu jest aktywna to nie dostałem odp...
    czyli jak zawsze... zrobione coś byle było... czyli ten klub się na swoich błędach dalej nie uczy. Tylko niech później nie narzekają że mało kibiców przychodzi bo mają dobry system ale wykorzystują go w 10%. Bo jeszcze rozumiem w tamtym roku.. "zakupili" jakiś system nieznany i było wiadomo że będą jakieś problemy.. ale teraz? Mają sprawdzony system ale oczywiście żeby go wykorzystać to trzeba chcieć.
    Do tego jak tam "pakiet lojalnościowy"? Ruszył na pewno pełną parą. Szkoda że nie umieją się przyznać do swoich błędów i porażek. Prezesowi przydałoby się trochę zimnej wody na głowę bo jak na razie tylko utrudnia kibicom co można np. odnieść się do tej reklamy start-meta, ważniejsza dla niego reklama niż kibic bo przecież nikt nie wie że Polcopper jest sponsorem... a TV też nie ma więc w świat pójdą tylko pretensje kibiców..

    A tak na koniec.. czy ktoś się zastanowił jak będzie wyglądała opcja przekazania biletu? Bo na Lechu ona jest płatna z tego co wiem

  37. Powrót do góry    #2825
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 9 postach
    notabene klub sobie przeczy bowiem na stronie w pytania i odpowiedzi jest

    "Czy można odstąpić wejściówkę z karnetu w razie nie obecności na meczu? Jeżeli tak jak to można zrobić?

    odp. Tak, przed każdym meczem istnieje możliwość przekazania biletu na inną osobę która posiada KARTĘ KIBICA. Przekazania można dokonać logując się na swoje konto w systemie biletowym."

    czy ktoś wie jak przekazać komuś wejściówke?

  38. Powrót do góry    #2826
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Przed meczem z GKMem pojawiło się to w dniu meczu rano.Dzwoniłem do klubu z pytaniem o tą opcję,bo byłem nią zainteresowany.Miła Pani wszystko mi wytłumaczyła i ostatecznie z tej opcji można było skorzystać,dlaczego zniknęła po pierwszym meczu ,nie wiem.Trzeba było dzwonić i pytać,mnie nie zlali i jeszcze w dniu meczu rano,miałem telefon,że już jest to aktywne i działa.

  39. Powrót do góry    #2827
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,538
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Oglądam WSL i Vacul beznadzieja ( w Krośnie tez slabo) Koldi słabo,

    Odbuduja się do jutra?

    Stawiam 55 35 ....jakoś słabo widzę Tarnów szczegolnie na wyjezdzie. ...

    THJ klasa... z tej mąki będzie chleb! ! Nicki swoje

    Kamery nsport w Lesznie , nie ma transmisji z Grudziądza

  40. Powrót do góry    #2828
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    W Lesznie spadnie deszcz i odwolaja, a w Grudziadzu pojada :/
    Ani na zywo, ani w tv.


    Wysłane z Commodore C64

  41. Powrót do góry    #2829
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    ale się jutro NSport zbłaźni ... Po cholerę zmieniali transmisje.

  42. Powrót do góry    #2830
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    ale się jutro NSport zbłaźni ... Po cholerę zmieniali transmisje.
    fanpejdż GKM podał przed chwilą, że jednak ich mecz w TV.

    Patrząc na meteo.pl, zdecydowanie większe szanse na odjechanie meczu w Grudziądzu niż w Lesznie.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  43. Powrót do góry    #2831
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    ale się jutro NSport zbłaźni ... Po cholerę zmieniali transmisje.
    https://www.facebook.com/GKMGrudziad...25219327532459 - już ponownie zmienili decyzję, ale ciekawe czy za godzinę już się znowu nie odwidzi

  44. Powrót do góry    #2832
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Co z rusztowaniem? Zostaje ale ponoć podnieśli je do góry o 2 m. Na zerówce mogli by podnieść nawet o 100 i dalej bedzie przeszkadzala.

  45. Powrót do góry    #2833
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    W jakim celu oprócz denerwowania kibiców zostaje to rusztowanie ?

  46. Powrót do góry    #2834
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    W jakim celu oprócz denerwowania kibiców zostaje to rusztowanie ?
    http://youtu.be/2HTktUQpXZk


    Wysłane z Commodore C64

  47. Powrót do góry    #2835
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Jak na razie pogoda dobra i prognozy też już sie zmienają na optymistyczne... Mecz raczej niezagrożony...

    Spodziewam się dziś znów cyrku pod kasami... na ta chwile jakieś 4,5 tys miejsc zajętych, a pewnie dużo ludzi ruszy na ostatnią chwile jak będzie wiadomo w 100% że nic nie pada...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •