Strona 5 z 151 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 6768

Wątek: KS UNIA LESZNO 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Miałem na myśli realną walkę o skład, a nie jej pozory.
    Przed sezonem nie dawałem mu miejsca w składzie a on wygryzł legendarnego Baline.

  2. Powrót do góry    #182
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez bullfan Zobacz posta
    Przed sezonem nie dawałem mu miejsca w składzie a on wygryzł legendarnego Baline.
    Legendarny Balina wygryzł się sam Zengi nie mógł wygryźć Baliny, bo ten nawet na szprycę Zengiego się nie łapał- niestety MIkkel Michelsen stanowił realne zagrożenie dla Balona i nawet fory ze strony menago zbytnio nie pomogły.

    Zengota patrząc trzeźwo na sytuację był lepszy niż Mikkel, Przemo, Balon... nikt łaski nie robiłl, że Grzesia do składu wrzucili na stałe.
    pozdrawiam z Leszna

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Phenomenon (31-10-2014), kapitan bomba (31-10-2014)

  4. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Legendarny Balina wygryzł się sam Zengi nie mógł wygryźć Baliny, bo ten nawet na szprycę Zengiego się nie łapał- niestety MIkkel Michelsen stanowił realne zagrożenie dla Balona i nawet fory ze strony menago zbytnio nie pomogły.

    Zengota patrząc trzeźwo na sytuację był lepszy niż Mikkel, Przemo, Balon... nikt łaski nie robiłl, że Grzesia do składu wrzucili na stałe.
    pozdrawiam z Leszna
    No tak, ale gdyby balon lepiej się prezentował to Zengi by nie jeździł ! Wiec to była prawdziwa walka o skład w której Zen okazał sie lepszy.

  5. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    A gdyby Kaczmarek nagle wystrzelił to nie jeździłby ani Balon ani Zengi...

  6. Powrót do góry    #185
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez bullfan Zobacz posta
    No tak, ale gdyby balon lepiej się prezentował to Zengi by nie jeździł ! Wiec to była prawdziwa walka o skład w której Zen okazał sie lepszy.
    O... LEPSZY to słowo klucz i gdybanie jest tu nie na miejscu. Zengota był lepszy niż zawodnicy jeżdżący tu od początku kariery i koniec
    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    A gdyby Kaczmarek nagle wystrzelił to nie jeździłby ani Balon ani Zengi...
    I to mnie wqrza... bo po drodze do odstrzelenia był jeszcze fantastyczny Przemysław, którego oczywiście nie wolno absolutnie odstawić od składu, bo to taki wrażliwy chłopak
    Patrząc na to- dochodzę do wniosku, że w Lesznie jest kolesiostwo i tyle.... Zegota gdyby nawet był 3x lepszy nież Przemo to i tak posadzą Jego, a nie Gwiazdę..
    pozdrawiam z Leszna

  7. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez bullfan Zobacz posta
    Przed sezonem nie dawałem mu miejsca w składzie a on wygryzł legendarnego Baline.
    Ty może mu nie dawałeś miejsca w składzie, ale Pan Rusiecki mu dał i to bez łaski Realnie Michelsen nigdy nie był zagrożeniem dla Zengiego i wszyscy dobrze o tym wiedzieli ( no może poza tobą ).
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 31-10-2014 o 22:22

  8. Powrót do góry    #187
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Taaa! Zaraz mi tu napiszesz, ze jak Zen przychodził do Leszna to miał status gwiazdy i gwarancje startów? Teraz to sobie tak można pisać, ale na początku nie był pewniakiem do miejsca w składzie.

  9. Powrót do góry    #188
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    welna

    Wracając do Twojego, jakby nie patrzeć publicznego zakładu z Noskim,

    to może zamiast zakładu o "jakąś" tam

    brandy, warto było założyć się o jakąś rosyjską wódkę...

    Bardziej by smakowało wtedy Twoje ewentualne rzecz jasna zwycięstwo...
    Jest tylko jeden taki KLUB... Jest tylko jedno takie MIASTO...

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Biskupian za jego przydatny post!

    elgato (01-11-2014)

  11. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    O... LEPSZY to słowo klucz i gdybanie jest tu nie na miejscu. Zengota był lepszy niż zawodnicy jeżdżący tu od początku kariery i koniec
    pozdrawiam z Leszna


    I to mnie wqrza... bo po drodze do odstrzelenia był jeszcze fantastyczny Przemysław, którego oczywiście nie wolno absolutnie odstawić od składu, bo to taki wrażliwy chłopak
    Patrząc na to- dochodzę do wniosku, że w Lesznie jest kolesiostwo i tyle.... Zegota gdyby nawet był 3x lepszy nież Przemo to i tak posadzą Jego, a nie Gwiazdę..
    pozdrawiam z Leszna
    A nie byl odstawiany??

  12. Powrót do góry    #190
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Biskupian Zobacz posta
    welna

    Wracając do Twojego, jakby nie patrzeć publicznego zakładu z Noskim,

    to może zamiast zakładu o "jakąś" tam

    brandy, warto było założyć się o jakąś rosyjską wódkę...

    Bardziej by smakowało wtedy Twoje ewentualne rzecz jasna zwycięstwo...
    Vodka rocznik 89 czy 84?

  13. Powrót do góry    #191
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Vodka rocznik 89 czy 84?
    Mi bardziej smakuje rocznik 89.

    Tu nie mówimy rzecz jasna o winie, które im starsze tym lepsze
    Jest tylko jeden taki KLUB... Jest tylko jedno takie MIASTO...

  14. Powrót do góry    #192
    Początkujący
    Dołączył
    23-12-2013
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    W piekarniach plotkują - fajnie...
    Busy THJ i Emila gdzieś na Agromixach i w innych częściach Leszna widziane - fajnie...
    Ale co z DAMIANEM BALIŃSKIM? Jak w UL było krucho z kasą (długi), to on się od nas nie odwrócił. Przychodził Dworakowski, widział szansę na poprawę sytuacji w klubie, udało się. Teraz ja widzę szansę na poprawę sytuacji, idą przelotowe rury, nie odwracajmy się od Damiana!
    Zengi? Spoko gościu, odnalazł się w Unii Leszno. Wobec wspominanej zmiany tłumików jednak kontraktu z pełną gwarancją startów, tak na 100%, bym mu nie dał.

  15. Powrót do góry    #193
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    A nie byl odstawiany??
    Pokaż mi mecz w 2014, który Przemysław z racji słabej dyspozycji oglądał "po cywilu" z parku maszyn...

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    lemur6666 (01-11-2014)

  17. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Pokaż mi mecz w 2014, który Przemysław z racji słabej dyspozycji oglądał "po cywilu" z parku maszyn...
    W kilku meczach kończyl na 2 biegach potem był zmieniany, a wedle twojejgo rozumowania jest/ byl nie do ruszenia

  18. Powrót do góry    #195
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Gdy trenerem byl Jankes to Przemo mimo, ze często jechał padake to i tak był holowany do biegów nominowanych. U Skory skończyła sie mizeria i po dwóch biegach byl odstawiany i moim zdaniem dobrze to podziałało na Przema.

  19. Powrót do góry    #196
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Panowie w torunskiej pierkarni głośno się mówi że Emil to już dogadany w Lesznie. Bardziej was zabolil chyba fakt ze Wasz sztab ma wzmocnić Kryjom, który ma prowadzić drużynę ze Skórnickim. Pozdro

  20. Powrót do góry    #197
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    W kilku meczach kończyl na 2 biegach potem był zmieniany, a wedle twojejgo rozumowania jest/ byl nie do ruszenia
    Gorzów - Leszno:
    3. Przemysław Pawlicki - 3 (2,0,1,0,-,-)

    Leszno - Tarnów:
    13. Przemysław Pawlicki - 3 (1,2,d,0)

    Toruń - Leszno
    5. Przemysław Pawlicki - 4 (3,0,1,0,0)


    Tarnów - Leszno
    5. Przemysław Pawlicki - 1 (0,t,-,1)

    Zielona Góra - Leszno:
    5. Przemysław Pawlicki - 1+1 (1*,0,-,-,-)

    Leszno - Wrocław:
    13. Przemysław Pawlicki - 1 (1,w,-,-,0)

    PO Leszno - Tarnów:
    12. Przemysław Pawlicki - 1 (0,0,1,-,-)

    FINAŁ Gorzów - Leszno:
    5. Przemysław Pawlicki - 6+1 (0,w,1,3,2*)


    ...Proszę , to są biegi gdzie Przemysław jechał kibel nad kiblami.
    Nie wiem jak Ty, ale ja zanim cokolwiek napisałem- zadałem sobie trud, by sprawdzić , czy bredni nie wypisuję..... i co mi wyszło:
    Przemysław tylko 1 spotkanie zakończył po 2 biegach, gdzie jechał kibel nad kiblami [ Ty Twierdzisz, że kilka- pokaż więc nam z której tabeli korzystałeś i widziałeś te KILKA meczy gdzie Przemek jechał tylko 2 biegi].
    W pozostałych spotkaniach jechał minimum 3 biegi. Zdarzały się też i takie spotkania [np Toruń-Leszno] gdzie nasza gwiazda jechała 5 biegów zapisując na swoim koncie sumarycznie 3x0 a 4 punkty w sumie.

    Mecze z Tarnowem [ RZ + PO] to już dla mnie magia, bo Przemysław zaczynał od 0,t czy 0,0 .... i ... i K**wa jedzie dalej
    Nie inaczej było w Gorzowie podczas finału gdzie zaczyna od 0,W i... jedzie dalej [na szczęście z relatywnie dobrym skutkiem]

    JEDYNYM MECZEM PASUJĄCYM DO TWOJEJ "OBIEKTYWNEJ" TEORII JEST MECZ LESZNO- WROCŁAW. Co z resztą?
    Oczywiście dla porównania szybko możemy też sprawdzić jak szybko przygodę meczową kończył Mikkel gdy Mu nie szło. Do Gorzowa pojechał 2x tylko po to by raz wyjechać na tor.... takie to równe traktowanie i nie dziwię się, że chłopak spierdzielił z klubu czym prędzej.

    Przemysław dawno powinien siedzieć na ławie , ale w końcu to Pawlicki....
    Brak posadzenia Go na ławę , gdy było wiadomo, że pojedzie na równi z Adamem Strzelcem, czy dawanie w meczu kolejnych szans [ wyniki powyżej] gdzie jedzie jak Patryk Malitowski- to nie jest faworyzowanie?

    Na przyszłość sprawdź zanim cokolwiek napiszesz.
    pozdrawiam z Leszna

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    lemur6666 (01-11-2014)

  22. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,430
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    Cytat Zamieszczone przez cancer807 Zobacz posta
    Bardziej was zabolil chyba fakt ze Wasz sztab ma wzmocnić Kryjom.
    Powrót Kryjoma nas nie zaboli. Takie zdarzenie zabija od razu. Na śmierć.
    Ja się na tamten świat nie wybieram jeszcze, nie wiem jak pozostali...
    UNSCARED

  23. Powrót do góry    #199
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Powrót Kryjoma nas nie zaboli. Takie zdarzenie zabija od razu. Na śmierć.
    Ja się na tamten świat nie wybieram jeszcze, nie wiem jak pozostali...
    Gdyby nam coś takiego zrobili- magazyn żużlowy trwałby 4,5 godziny a Prezes dostałby zawału słysząc te wszystkie groźby i obelgi
    Nie wierzę w takie posunięcie naszych działaczy, gdyż to definitywnie pokazałoby jak bardzo nie liczą się z kibicami.
    Mało tego - facet nasrał Im na głowę a Oni mieliby ponownie dać Mu zatrudnienie? Nie sądzę

    pozdrawiam z Leszna

  24. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Gorzów - Leszno:
    3. Przemysław Pawlicki - 3 (2,0,1,0,-,-)

    Leszno - Tarnów:
    13. Przemysław Pawlicki - 3 (1,2,d,0)

    Toruń - Leszno
    5. Przemysław Pawlicki - 4 (3,0,1,0,0)


    Tarnów - Leszno
    5. Przemysław Pawlicki - 1 (0,t,-,1)

    Zielona Góra - Leszno:
    5. Przemysław Pawlicki - 1+1 (1*,0,-,-,-)

    Leszno - Wrocław:
    13. Przemysław Pawlicki - 1 (1,w,-,-,0)

    PO Leszno - Tarnów:
    12. Przemysław Pawlicki - 1 (0,0,1,-,-)

    FINAŁ Gorzów - Leszno:
    5. Przemysław Pawlicki - 6+1 (0,w,1,3,2*)


    ...Proszę , to są biegi gdzie Przemysław jechał kibel nad kiblami.
    Nie wiem jak Ty, ale ja zanim cokolwiek napisałem- zadałem sobie trud, by sprawdzić , czy bredni nie wypisuję..... i co mi wyszło:
    Przemysław tylko 1 spotkanie zakończył po 2 biegach, gdzie jechał kibel nad kiblami [ Ty Twierdzisz, że kilka- pokaż więc nam z której tabeli korzystałeś i widziałeś te KILKA meczy gdzie Przemek jechał tylko 2 biegi].
    W pozostałych spotkaniach jechał minimum 3 biegi. Zdarzały się też i takie spotkania [np Toruń-Leszno] gdzie nasza gwiazda jechała 5 biegów zapisując na swoim koncie sumarycznie 3x0 a 4 punkty w sumie.

    Mecze z Tarnowem [ RZ + PO] to już dla mnie magia, bo Przemysław zaczynał od 0,t czy 0,0 .... i ... i K**wa jedzie dalej
    Nie inaczej było w Gorzowie podczas finału gdzie zaczyna od 0,W i... jedzie dalej [na szczęście z relatywnie dobrym skutkiem]

    JEDYNYM MECZEM PASUJĄCYM DO TWOJEJ "OBIEKTYWNEJ" TEORII JEST MECZ LESZNO- WROCŁAW. Co z resztą?
    Oczywiście dla porównania szybko możemy też sprawdzić jak szybko przygodę meczową kończył Mikkel gdy Mu nie szło. Do Gorzowa pojechał 2x tylko po to by raz wyjechać na tor.... takie to równe traktowanie i nie dziwię się, że chłopak spierdzielił z klubu czym prędzej.

    Przemysław dawno powinien siedzieć na ławie , ale w końcu to Pawlicki....
    Brak posadzenia Go na ławę , gdy było wiadomo, że pojedzie na równi z Adamem Strzelcem, czy dawanie w meczu kolejnych szans [ wyniki powyżej] gdzie jedzie jak Patryk Malitowski- to nie jest faworyzowanie?

    Na przyszłość sprawdź zanim cokolwiek napiszesz.
    pozdrawiam z Leszna


    Nie muszę niczego sprawdzać celowo podales wyniki gdzie jechal padake...Ja tez mogę przytoczyć wyniki b.dobre ale po co??? Jesteś anty Pawlicki wymiana ciosów do niczego nie doprowadzi, konsensusu nie osiagniemy

  25. Powrót do góry    #201
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2013
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie muszę niczego sprawdzać celowo podales wyniki gdzie jechal padake...Ja tez mogę przytoczyć wyniki b.dobre ale po co??? Jesteś anty Pawlicki wymiana ciosów do niczego nie doprowadzi, konsensusu nie osiagniemy
    Kolego. Sam napisałeś wcześniej, że Przemek w kilku meczach jechał tylko 2 biegi po czy został zmieniony.
    W kilku meczach kończyl na 2 biegach potem był zmieniany, a wedle twojejgo rozumowania jest/ byl nie do ruszenia
    Elgato pokazał Ci, że tak było tylko w 1 meczu. W pozostałych (zwłaszcza przed przyjściem Skóry) miał "ochronkę". Okazuje się, że jednak Pawliccy są nie do ruszenia. Nie ma się co czarować. Przemek jechał w tym roku padakę i oby przyszły sezon był lepszy. Oczywiście głęboko w to wierzymy. Trochę więcej obiektywizmu i mniej "ślepego" zapatrzenia. Zamazuje to niekiedy rzeczywisty obraz

  26. Powrót do góry    #202
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Przemek gorszego sezonu chyba już mieć nie może...Ale są i plusy jego słabej formy w tym sezonie. Szczególnie on i Nicki pojechali GRUBO poniżej tego, co zakładał klub (a mieli najwyższe biegopunktówki). Są to oszczędności liczone w setkach tysięcy!

    Takie świeże info prosto z cmentarza (z różnych źródeł). Są trzy opcje. Skład znany w listopadzie.

    1. THJ
    2. Kildemand
    3. Grisza/Emil. Tutaj pół na pół... Jak Emil, to trochę dłużej poczekamy Ogólnie ponoć 0.5torak wcale tak nie szasta ofertami nie do odrzucenia na prawo i lewo. I dobrze, liga zapowiada się pasjonująco!
    Wynika z tego wszystkiego, że pierwszy wyjazd Grudziądz/Ostrów/Rybnik. Prawdziwe rarytasy dla wyjazdowiczów

  27. Powrót do góry    #203
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez cancer807 Zobacz posta
    Panowie w torunskiej pierkarni głośno się mówi że Emil to już dogadany w Lesznie. Bardziej was zabolil chyba fakt ze Wasz sztab ma wzmocnić Kryjom, który ma prowadzić drużynę ze Skórnickim. Pozdro
    Skóra robi klimat, a Kryjoma za Jądera biorę w ciemno, przynajmniej zna angielski i regulamin ma w małym palcu. Przyszedł Nicki, Hampel ma wrócić to dlaczego nie Sławek. Ale najpierw przeprosiny oczywiście.

  28. Powrót do góry    #204
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach
    Chyba was posrało z tym Kryjomem. Nie ma mowy!
    Mogą przychodzić Hampele, Golloby, Protasiewicze... Nie on!

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi maska za jego przydatny post!

    DAREK009 (02-11-2014), Martines (02-11-2014)

  30. Powrót do góry    #205
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Hampel, Gollob, Kryjom!?!?!?!


    JA myślę ,że nie ma się co pier***** i od razu brać Komarnickiego na honorowego prezesa, a Sukiennika na Głównego SPONSORA!!!
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Kuba_88 (02-11-2014), elgato (02-11-2014)

  32. Powrót do góry    #206
    Początkujący Awatar kasia_gw
    Dołączył
    16-06-2013
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 38 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    konsensusu nie osiagniemy
    Pomiędzy prawdą, a fałszem nie ma wariantów pośrednich, więc trudno tu o jakikolwiek konsensus.

    To pisałem ja - KB

  33. Powrót do góry    #207
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Hampel, Gollob, Kryjom!?!?!?!


    JA myślę ,że nie ma się co pier***** i od razu brać Komarnickiego na honorowego prezesa, a Sukiennika na Głównego SPONSORA!!!
    Bardzo chetnie oddamy, dolozymy jeszcze w pakiecie prezesa PM i wiceprezesa LK. Dzial marketingu tez jest wolny
    Pzdr,
    Garfield

  34. Powrót do góry    #208
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    http://www.sportsboard.pl/showthread...=1#post1555339

    info z balu '13 w Rydzynie aktualne...
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raymond za jego przydatny post!

    santiagoUL (01-11-2014)

  36. Powrót do góry    #209
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie muszę niczego sprawdzać celowo podales wyniki gdzie jechal padake...Ja tez mogę przytoczyć wyniki b.dobre ale po co??? Jesteś anty Pawlicki wymiana ciosów do niczego nie doprowadzi, konsensusu nie osiagniemy
    Za to Ty jesteś antymyślący. Chłopie, przecież o tym rozmawiamy.
    Przecież odpowiedziałem na zadaną przez Ciebie tezę?
    Sugerujesz , że Pawlicki siedział kilka meczy na ławie, bo już po 2 biegu był zmieniany.
    Ja udowodniłem że tak nie jest, by to zrobić musiałem przytoczyć mecze, w których taka sytuacja mogła zaistnieć.

    Czy Ty w ogóle wiesz o czym rozmawialiśmy?
    O tym, że jadąc padakę i tak nikt Go nie ruszał, więc dobre mecze tego zawodnika w tej akurat dyskusji są mało warte, nic nie warte i G warte.
    Odniosłem się do Twojej odpowiedzi a Ty masz pretensje, że podaję mecze , o których w zasadzie mowa. Zacznij myśleć, bo nazwisko Pawlicki rozum Ci przesłania.

    I pamiętaj- prawdziwa cnota krytyki się nie boi: to , że krytykuję, nie oznacza, że kibicuję. Ale jak widzę Ty w tej kwestii jesteś czarno-biały i faktycznie konsensusu możemy nie osiągnąć.... Kota idzie zagłaskać na śmierć, a Ty jesteś na najlepszej drodze.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    celowo podales wyniki gdzie jechal padake...Ja tez mogę przytoczyć wyniki b.dobre ale po co???
    Z DZIKĄ WRĘCZ RADOŚCIĄ POCZYTAM JAK UDOWADNIASZ ZMIANĘ PRZEMKA JUŻ PO 2 BIEGU NA PRZYKŁADZIE BARDZO DOBRYCH MECZY TEGO SEZONU. No wręcz nie mogę się doczekać... Boję się tylko, że w połowie pisania znowu zapomnisz o czym w zasadzie rozmawiamy .

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Jesteś anty Pawlicki
    no no... Tata, a Marcin powiedział... ktoś ma inne zdanie niż "ja" na pewno jest uprzedzony. Jesteś jak taki afro-amerykanin:

    - PASAŻER A JADĄC POCIĄGIEM: "Przepraszam, ma Pan ubrudzoną koszulę"
    - PASAŻER B JADĄC POCIĄGIEM: "Dlaczego się mnie czepiasz?? To dlatego, że jestem czarny?!?!?!?!?"

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie muszę niczego sprawdzać
    No właśnie... później Twoje argumenty wyglądają jak powyżej.. czyli nijak...

    pozdrawiam z Leszna

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    kasia_gw (02-11-2014)

  38. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Za to Ty jesteś antymyślący. Chłopie, przecież o tym rozmawiamy.
    Przecież odpowiedziałem na zadaną przez Ciebie tezę?
    Sugerujesz , że Pawlicki siedział kilka meczy na ławie, bo już po 2 biegu był zmieniany.
    Ja udowodniłem że tak nie jest, by to zrobić musiałem przytoczyć mecze, w których taka sytuacja mogła zaistnieć.

    Czy Ty w ogóle wiesz o czym rozmawialiśmy?
    O tym, że jadąc padakę i tak nikt Go nie ruszał, więc dobre mecze tego zawodnika w tej akurat dyskusji są mało warte, nic nie warte i G warte.
    Odniosłem się do Twojej odpowiedzi a Ty masz pretensje, że podaję mecze , o których w zasadzie mowa. Zacznij myśleć, bo nazwisko Pawlicki rozum Ci przesłania.

    I pamiętaj- prawdziwa cnota krytyki się nie boi: to , że krytykuję, nie oznacza, że kibicuję. Ale jak widzę Ty w tej kwestii jesteś czarno-biały i faktycznie konsensusu możemy nie osiągnąć.... Kota idzie zagłaskać na śmierć, a Ty jesteś na najlepszej drodze.



    Z DZIKĄ WRĘCZ RADOŚCIĄ POCZYTAM JAK UDOWADNIASZ ZMIANĘ PRZEMKA JUŻ PO 2 BIEGU NA PRZYKŁADZIE BARDZO DOBRYCH MECZY TEGO SEZONU. No wręcz nie mogę się doczekać... Boję się tylko, że w połowie pisania znowu zapomnisz o czym w zasadzie rozmawiamy .


    no no... Tata, a Marcin powiedział... ktoś ma inne zdanie niż "ja" na pewno jest uprzedzony. Jesteś jak taki afro-amerykanin:

    - PASAŻER A JADĄC POCIĄGIEM: "Przepraszam, ma Pan ubrudzoną koszulę"
    - PASAŻER B JADĄC POCIĄGIEM: "Dlaczego się mnie czepiasz?? To dlatego, że jestem czarny?!?!?!?!?"


    No właśnie... później Twoje argumenty wyglądają jak powyżej.. czyli nijak...

    pozdrawiam z Leszna

    Nakreciles się jak zylka na szpulke od poczatku dostawales alergii na myśl o Pawlickim i tak jest tym razem......ale faktycznie następnym razem sprawdze dokladnie pamięć już nie ta pojechales mnie na 5:1 gratuluje " jesteś zwycięzca"

  39. Powrót do góry    #211
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Hampel, Gollob, Kryjom!?!?!?!


    JA myślę ,że nie ma się co pier***** i od razu brać Komarnickiego na honorowego prezesa, a Sukiennika na Głównego SPONSORA!!!

    Sądzę, że to są już grubo przesadzone i niesmaczne żarty
    Panowie i Panie: Rok w rok jest to samo. Rewelacja goni rewelację.... i rok rocznie okazuje się, że te wszystkie info pewne 100% są tyle warte co PZM i GKSŻ razem wzięte.
    Całkiem niedawno czytałem, że Dobrucki ma dołączyć do Sqóry, teraz Kryjom..... litości

    Będzie co będzie- albo zadowolenie, albo sektor FAN z moim błogosławieństwem będzie mógł wyartykułować prezesowi co sądzi o takiej polityce

    pozdrawiam z Leszna

  40. Powrót do góry    #212
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,520
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    a więc ciekawe kto najbliżej Uni

    Emil??
    Vaculik??
    Kildemand??
    THJ??

    wełna śnieg tam u Ciebie nie spadł??

  41. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    PAN posel Borowiak potwierdzil na TT piątkowe spotkanie udzialowcow KS UL oraz wizytę Sajfutdinov Racing

  42. Powrót do góry    #214
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    a więc ciekawe kto najbliżej Uni

    Emil??
    Vaculik??
    Kildemand??
    THJ??

    wełna śnieg tam u Ciebie nie spadł??
    Lista stanowczo zbyt krótka..... w chwili obecnej to nasza Unia Leszno ma status Stali Gorzów za czasów Władka Komarnickiego.... TU WSZYSCY CHCĄ JEŹDZIĆ

    Co do Emila- szumnie napisano na SF, że jest sponsor dla Emila w Toruniu [strony ponoć bardzo się zbliżyły do siebie w negocjacjach], po czym sprawa ucichła... teraz rzekomy temat w Lesznie? Zobaczę - uwierzę
    pozdrawiam z Leszna

  43. Powrót do góry    #215
    Użytkownik Awatar GUBIKZATORZE
    Dołączył
    16-02-2008
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Kolego Elgato.Kryjom i tak będzie w Unii choć nie mówię że teraz.SK ma poparcie u kilku udziałowców.Mają go za dobrego fachowca i tyle.Więc kiedyś wróci.
    A temat Jarka w Unii jest nie od wczoraj.Tylko nie wiadomo jak się skończy.
    Ps. Słuchajcie Wełny bo on wie co mówi.I trochę więcej optymizmu i wiary w zarząd.Zamiast się cieszyć z tego co jest to wiecznie narzekacie.
    Pozdrawiam. NZUL

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GUBIKZATORZE za jego przydatny post!

    Aussie (02-11-2014)

  45. Powrót do góry    #216
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez GUBIKZATORZE Zobacz posta
    Kolego Elgato.Kryjom i tak będzie w Unii choć nie mówię że teraz.SK ma poparcie u kilku udziałowców.Mają go za dobrego fachowca i tyle.Więc kiedyś wróci.
    A temat Jarka w Unii jest nie od wczoraj.Tylko nie wiadomo jak się skończy.
    Ps. Słuchajcie Wełny bo on wie co mówi.I trochę więcej optymizmu i wiary w zarząd.Zamiast się cieszyć z tego co jest to wiecznie narzekacie.
    Pozdrawiam. NZUL
    To nie tyle narzekanie co obawy. Bo jak człowiek ma się czuć gdy jest karmiony sloganami MÓJ KLUB, MOJA DRUŻYNA.... słyszymy, że kibice 8 zawodnik, że to wszystko dla nas... po czym sru:
    - gwizdaliście 10 lat na Dzika? Proszę bardzo- macie lidera
    - Kryjom życzył szpitala w Lesznie i nasrał do własnego : a proszę, teraz na Niego klaskjcie
    - Hampel po odejściu z Unii piał z zachwytu że wreszcie trafił do profesjonalnego klubu? A czemu nie- dawać mu plastron byka....
    - Mało Wam? to dołożymy Golloba ...
    .
    ...mam zwyczajnie obawy czy to aby na pewno dla kibiców wszystko jest robione. Zdaję sobie sprawę z faktu, że w interesach nie ma miejsca na obrażanie się, ale w tym ukłądzie nie czuję się jak 8 zawodnik, a jako klient "zapłać i spier**aj" bo i tak zrobimy po swojemu.

    Pisałem już wcześniej ,że nie sposób wszystkim dogodzić więc klub musi samodzielnie realizować politykę transferową, ale przepraszam bardzo: w Kwestii Kryjoma chyba zbyt dużych rozbieżności nie ma... Nadal mam więc nadzieję, że to niesmaczny żart.

    pozdrawiam z Leszna

  46. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Bruczkow (02-11-2014), GoTrEk (02-11-2014), Martines (02-11-2014), Phenomenon (02-11-2014), no comment (02-11-2014), olivka (03-11-2014)

  47. Powrót do góry    #217
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Fani pozostania Zengiego mogą się dołączać

    https://www.facebook.com/video.php?v...343231&fref=nf

    Prędzej Kryjom pokryjomu wróci do Unii niż Dobrucki. Tak jak jeden kolega wyżej pisał, chłop ma pewne zdolności marketingowe, które są wysoko oceniane. Dobrucki hmm...według mnie przereklamowany. Nie wychował w Falubazie żadnego juniora na poziomie. Ba, raczej niektórych przyhamował i cofnął w rozwoju.

    Niestety, pamięć niektórych kibiców w Lesznie jest krótka. Podobnie jak ślepa miłość do Zengiego, który tak jak pisałem wcześniej mało w Lesznie nie zarabiał.

  48. Powrót do góry    #218
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,520
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    ja też w tym roku nauczony zeszłorocznymi wydarzeniami , dopóki nie zobacze Emila w Lesznie to nie uwierzę )
    ale szansa w tym roku na zawodnika typu Vaculik , Emil są duże !! dawno tak nie staliśmy finansowo dobrze !, więc THJ raczej pewny na walkę o skład, potrzebujemy lidera .... Kildemand był by dobry ...ale marzy sie Vacul lub Emil ale zobaczymy dalej

    P.S z tego co wiem to Prezes Bardzo chce Vaculika i temat jest bardzo aktualny...ale myślę że jak będzie szansa na Emila to zarząd nie odpuści

    1Nicki
    2Tobiasz
    3Przemo
    4Zengi (THJ)
    5Emil (Vacul)
    6Piter
    7Smyk

    Mega skład na złoto
    Ostatnio edytowane przez PawlickiTeam ; 02-11-2014 o 11:45

  49. Powrót do góry    #219
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Dariusz donosi, że sytuacja w Tarnowie zaczyna wracać do normalności i będzie ciężko wyjąć kogoś oprócz Hancocka.

  50. Powrót do góry    #220
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    No to pozamiatane...
    Dariusz ma zawsze rację

  51. Powrót do góry    #221
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    No to pozamiatane...
    Dariusz ma zawsze rację
    Sugerujesz, że gdybym zapytał, to Dariusz będzie wiedział , kto podpierdzielił mi 22 letnie kołpaki w samochodzie?

    Panowie- nadal upieram się przy fakcie, że coś tu nie halo:
    -- Hampela jak na razie nie ma. Falubaz ma z Nim kontrakt i nie zerwą go za frajer by wzmocnił Unię a Kołodziej jak już pisałem zamienił się w mega patriotę.
    - Vaculik, THJ, Emil to wszystko obcokrajowcy... a my musimy mieć 3 polskiego seniora. W Unii jest tradycja łamania się, Przemo rozpierdzieli obojczyk [ a rozpierdzieli] i jesteśmy w końcowym odcinku jelita grubego. Niech to samo spotka musielaka i oddajemy mecze walkowerem z pobudek czystko regulaminowych... Czy nam się to podoba czy nie- Zengota musi zostać. Jeżeli klub jednak Go nie chce- niech lepiej rozglądają się za innym polskim seniorem który gwarantuje taki poziom sportowy.
    .. a jak pisałem- moim skromnym zdaniem- Gapiński, Świderski i inne wynalazki tego nie gwarantują.. nie gwarantują wyników lepszych niż Zengi.. a jak nie ma różnicy- to po co przepłacać ...

    pozdrawiam z Leszna

  52. Powrót do góry    #222
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Także jestem zdania że jeśli Zengota nie ma mieć miejsca w 7 to za niego musi być Polak. A możliwości są 2: Hampel lub Kołodziej.

  53. Powrót do góry    #223
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Także jestem zdania że jeśli Zengota nie ma mieć miejsca w 7 to za niego musi być Polak. A możliwości są 2: Hampel lub Kołodziej.
    Czyli defacto możliwości brak - czyt moje powyższe dywagacje Muszę jeszcze poczytać o tym rzekomym powrocie do normalności w Tarnowie...
    Bo zastanawiające jest jedno.. Kołodziej nie chce odchodzić z Tarnowa si?
    A z przedstawionej oferty wynika, że miałby jechać za 800 tyś.... no aż taką miłością chyba nie pała.. więc albo kwota nieprawdziwa, albo Kołodziej nie taki patriota jak mi się zdaje.

    pozdrawiam z Leszna

  54. Powrót do góry    #224
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    No poza tymi dwoma brak, więc aż dziwne, że Zengiemu podobno tak słabą propozycję dano. No chyba że myślą że 3Polaków plus nieopierzony junior na cały sezon wystarcza.

  55. Powrót do góry    #225
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Mały off-top. Konia z rzędem temu kto na stronie FIM-EUROPE pokaże mi zakładkę żużel w kategorii SPORT.
    nawet piłka na motorach jest, ale gdzie speedway?

    Pytam bo kumpel ponoć na tej str widział jakieś dziwne info dot. tłumików na 2015- bardzo chciałbym to zweryfikować, ale rozumiecie, że ta techniczna str przedsięwzięcia mnie pokonuje

    Co do Zengoty.. Czy ktokolwiek ma jakąkolwiek wiarygodną informację? Bo wszyscy piszecie ponoć ponoć... do dostał propozycję niskiego kontraktu czy ponoć dostał?
    pozdrawiam z Leszna

Strona 5 z 151 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •