Strona 102 z 151 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,546 do 4,590 z 6768

Wątek: KS UNIA LESZNO 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4546
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,720
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    wiadomo ze jak sa w 1 teamie to pozory musi zachowac i przed kamerami czy innymi ludzmi w parkingu zachowywac sie w porzadku. ale po biegu kiedy goraca glowa wydaje mi sie wychodzi prawdziwy Piotrus ktory ciagle ma 'ale' do Nickiego. takie moje zdanie. pijany i w****iony czlowiek pokazuje swoje prawdziwe oblicze
    nie jest tak ze w pracy kogos nie lubisz ale musisz udawac ze jest wszystko ok? wiadomo ze nigdy tego nie powiedza wprost, dyplomacja.



    Kto 1 podbiegl do lezacego Powera? Skąd się bierze ta niechęć do chłopaków to zrozumieć nie potrafię. Coz, nie mój problem w sumie

  2. Powrót do góry    #4547
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Oczywiście że nie ma niechęci , Piter pierwszy podbiegł zobaczyć czy z Nickim wszystko okej.Przed meczem w parkingu zawsze idzie do Powera pogadać , swego czasu był nawet idolem Piotrka.Prędzej Przemo patrzy na Nickiego spod byka


    ''Powinienem jeździć na wyższym poziomie, niż to miało miejsce do tej pory. Nadal jest to jednak dla mnie nowy klub i nowi koledzy z zespołu. Wszystko w Lesznie jest jednak perfekcyjne. To tak jakby dostać się do „nieba”, również jeśli chodzi o cele sportowe. Rozumiem zatem fakt, że oni muszą podejmować ciężkie decyzje, jeśli chodzi o zawodników. Chcę pokazać jednak zarówno włodarzom klubu, jak i wszystkim kibicom, że naprawdę potrafię się ścigać na żużlu i zdobywać sporo punktów. Czegoś mi do tej pory brakowało, jednak jestem pewny, że reszta sezonu będzie dla mnie świetna. Będę się starał z całych sił, by tak właśnie było'' - podsumował rozmowę z naszym portalem, Tomas Hjelm Jonasson.

    Witaj w niebie ale wynik popraw.
    Ostatnio edytowane przez Mefitzo ; 04-08-2015 o 18:14
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #4548
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    666
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    "...mam wrażenie, że zadyszkę łapie właśnie Unia Leszno... Podobnie było rok tego z Unią Tarnów . Nas pokonały kontuzje, a Leszno po prostu słabo jedzie."
    Marek Cieślak
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...211,1,281.html


    "możliwe, że inne drużyny zrobią wszystko by w półfinale trafić właśnie na Unię. Ten zespół już kilka razy w ostatnim czasie udowodnił, że potrafi być zupełnie bezradny i to nawet na własnym torze."
    Zenon Plech
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...160,1,984.html


    kto nastepny? czekamy zapraszamy

  4. Powrót do góry    #4549
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Jak mnie cieszą takie wypowiedzi! Gorzej jakby słodzili
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #4550
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez robbertinho Zobacz posta


    kto nastepny? czekamy zapraszamy
    Zaraz poproszę kingpina to coś skrobnie

  6. Powrót do góry    #4551
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Wiadomo coś komuś z Was o tym co wstrzymało zawody przy 10. biegu w Rosspigarnie? Trafiłem na info, że karetka wyjechała do szpitala.

    Edycja: nieaktualne, już poszło info na SF.
    Ostatnio edytowane przez There_is_no_spoon ; 04-08-2015 o 21:32

  7. Powrót do góry    #4552
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Ciekawe co Skóra wyczaruje ze składem bo brzydko mi pachnie parą Zengota-Przemas ... więc zawał gwarantowany

    1.Nicki
    2.Jonasson
    3.Przemek
    4.Emil
    5.Zengota
    6.Smektała
    7.Piotr

    jedyna możliwa roszada to Piotr pod 6 , wtedy z Nickim w 12.

    11 Przemo-THJ

    12.Nicki - Junior

    13.Emil-Zengota

    to chyba na ten moment idealne zestawienie.


    Ps.Tak spoglądam jak jadą Byczki w SWE i kuźwa nie mogę znaleźć potwierdzenia słów Mareczka C
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #4553
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez robbertinho Zobacz posta
    "...mam wrażenie, że zadyszkę łapie właśnie Unia Leszno... Podobnie było rok tego z Unią Tarnów . Nas pokonały kontuzje, a Leszno po prostu słabo jedzie."
    Marek Cieślak
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...211,1,281.html


    "możliwe, że inne drużyny zrobią wszystko by w półfinale trafić właśnie na Unię. Ten zespół już kilka razy w ostatnim czasie udowodnił, że potrafi być zupełnie bezradny i to nawet na własnym torze."
    Zenon Plech
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...160,1,984.html


    kto nastepny? czekamy zapraszamy
    Pewnie dlatego , iż Oni są doświadczeni w światku żużlowym- ich opinie są wyrocznią.... Cieślakssena- największą podróbę wśród trenerów- czytać już nie mogę.
    Jak pisałem na PS: Rok temu także prężył muskuły i opowiadał, czego to nie odrobią w meczu z Lesznem podczas pierwszej rundy PO.... A kto później był bezradny to już wiemy.... i kontuzje Tarnowa mnie nie interesują. My z pochlastanym Dzikiem i bez Kenia.
    A Zenek Plech? On jest jak Huszcza... po prostu jest.
    W jednym Cieślakssen ma rację: Falubaz z Dudkiem się postawi i będzie groźny. Ale żeby tak pewnie mówić o wygranej w Lesznie.. Z Hampelem w składzie i AJem w formie były tu mecze na styku , więc bez Hampela, Saszki i z Jonssonem AD2015.. no przepraszam.. ale to nie jest nasze główne zmartwienie.

    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta

    ''Powinienem jeździć na wyższym poziomie, niż to miało miejsce do tej pory. Nadal jest to jednak dla mnie nowy klub i nowi koledzy z zespołu. Wszystko w Lesznie jest jednak perfekcyjne. To tak jakby dostać się do „nieba”, również jeśli chodzi o cele sportowe. Rozumiem zatem fakt, że oni muszą podejmować ciężkie decyzje, jeśli chodzi o zawodników. Chcę pokazać jednak zarówno włodarzom klubu, jak i wszystkim kibicom, że naprawdę potrafię się ścigać na żużlu i zdobywać sporo punktów. Czegoś mi do tej pory brakowało, jednak jestem pewny, że reszta sezonu będzie dla mnie świetna. Będę się starał z całych sił, by tak właśnie było'' - podsumował rozmowę z naszym portalem, Tomas Hjelm Jonasson.

    Witaj w niebie ale wynik popraw.
    W Szwecji też widzę prosperita Jego wyników... Nie sądzę, byśmy do końca sezonu oglądali odrodzenie Szweda, który musiałby chyba tłumik zdjąć by szybkość znaleźć.... chciałbym się mylić. Jeżeli wynikami chciał zasłużyć na skład w 2016.. to ja tego nie widzę...
    I nie jestem na nie- lubię gościa, cieszyłem się z transfru, ale wynikami miejsca w klubie nie obroni.

    pozdrawiam z Leszna

  9. Powrót do góry    #4554
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Jutro Skóra poda skład oczywiście z Jonassonem pod 2 i będzie się bronił ''Tobiaszowi nigdy w Toruniu nie szło''
    Przyznam że ostatnio stawiałem na Jonassona , ale teraz gdy nawet w swojej lidze jędzie nędze to nie widzę światełka w tunelu.
    Tobiasz na ostatnie 3 mecze!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #4555
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Jutro Skóra poda skład oczywiście z Jonassonem pod 2 i będzie się bronił ''Tobiaszowi nigdy w Toruniu nie szło''
    Przyznam że ostatnio stawiałem na Jonassona , ale teraz gdy nawet w swojej lidze jędzie nędze to nie widzę światełka w tunelu.
    Tobiasz na ostatnie 3 mecze!
    Nie chcę wyjść na człowieka małej wiary.. Każdy z nas wierzy w zwycięstwo, ale realizm jakiś trzeba zachować, stąd daleki jestem od hurra optymizmu...
    Nie pozwólmy ponadto Cieślakssenowi na zawał zejść z tego padołu.
    Nie szło nam w Toruniu, ale kiedyś złą passę trzeba zakończyć- tym bardziej , że Pierniki w tym roku na MA nie przekonują..... ale [ do brzegu] jeżeli znów tam przegramy to nikt nie będzie z mostu skakał.
    Wygramy- będzie euforia, przegramy.. trudno.
    Dlatego ja także chciałbym widzieć w tym meczu Musielaka na torze. Liczę i po prostu czekam na mecz w Jego wykonaniu gdzie chłopak z "wqrwem" w oczach pokaże , że można
    pozdrawiam z Leszna

  11. Powrót do góry    #4556
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,434
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Tobiasz na ostatnie 3 mecze!
    Oddajemy PO gorzowiakom ?
    UNSCARED

  12. Powrót do góry    #4557
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Oddajemy PO gorzowiakom ?
    Wybacz otempiałość umysłową.. ale nie rozumiem... możesz jaśniej?
    pozdrawiam z Leszna

  13. Powrót do góry    #4558
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Nie chcę wyjść na malkontenta ale tak czepiacie się Plecha i Cieślaka, ale mnie też jakoś nie przekonuje pozycja w tabeli. Sezon jeszcze trwa, czas na patrzenie w stylu wygrana to wygrana nie ważne w jakim stylu przyjdzie po finale ligi, teraz jednak ma to znaczenie. kuźwa już prawie koniec rundy zasadniczej a ja tak naprawdę ciągle nie wiem jaka jest forma naszej drużyny. Niby przegrali 2 mecze, ale gdzieś ciągle mam w pamięci mecze
    - w Grudziądzu gdzie prowadząc zdecydowanie raptem przed 15 biegiem przegrywają
    - Rzeszów (powtórka przegranego biegu)
    - Toruń praktycznie bezradność i brak pomysłu na wygranie meczu,
    - Wrocław utrata Piotra i mecz ostro w palnik,
    - Gorzów w Lesznie mecz niby wygrany ale jakoś tak bez przekonania, (zwłaszcza że Piszczałka jechał bez rewelacji)

    Na tą chwile co mi się nasuwa to:
    - Emil kompletnie bez sprzętu, kuźwa wolny jak Dzik w zeszłym roku,
    - manewry taktyczne opierane na Piotrze, niby jest dwóch liderów (Emil i Dzik) do tego w miarę solidny Kargul, ale jak bracia jadą popelinę ( zwłaszcza Piter) to zaczyna się robić problem, ( z drugiej strony jak robić inne zmiany gdy się wygrywa, ewentualnie przegrywa różnicą 2-5pkt)
    - "nonszalancja" jak podchodzą z respektem do przeciwnika to nawet potrafią wygrywać zdecydowanie, a jak zlekceważą to zaczynają się perturbacje,

    Więc naprawdę w playoffach jest dużo niewiadomych
    - Wrocław Baron i jego przygotowanie toru, nawet tor w Częstochowie da się przygotować na jedną słuszną ścieżkę, a i mam obawy o ich dyspozycje na Smoczyku,
    - Tarnów, ich specyficzny tor, + przebłyskki formy przez Kołodzieja i Vaculika,
    - Toruń, jeszcze nie wygraliśmy na motoarenie, a ich jeźdźcy czują sie dobrze w Lesznie
    - Kargule, niby przetrzebieni kontuzjami, ale do czasu playoff Dudek się rozjeździ, Pepe zaleczy obojczyk, Walas jeszcze z 2 razy go złamie, Ward ustabilizuje formę, AJ uskrobie po te 6-7 pkt, a i Pieszczek coś skrobnie, i będzie problem.
    Ostatnio edytowane przez piterma ; 05-08-2015 o 00:02

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    elgato (05-08-2015), pejotl3 (07-08-2015)

  15. Powrót do góry    #4559
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,720
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Nie chcę wyjść na malkontenta ale tak czepiacie się Plecha i Cieślaka, ale mnie też jakoś nie przekonuje pozycja w tabeli. Sezon jeszcze trwa, czas na patrzenie w stylu wygrana to wygrana nie ważne w jakim stylu przyjdzie po finale ligi, teraz jednak ma to znaczenie. kuźwa już prawie koniec rundy zasadniczej a ja tak naprawdę ciągle nie wiem jaka jest forma naszej drużyny. Niby przegrali 2 mecze, ale gdzieś ciągle mam w pamięci mecze
    - w Grudziądzu gdzie prowadząc zdecydowanie raptem przed 15 biegiem przegrywają
    - Rzeszów (powtórka przegranego biegu)
    - Toruń praktycznie bezradność i brak pomysłu na wygranie meczu,
    - Wrocław utrata Piotra i mecz ostro w palnik,
    - Gorzów w Lesznie mecz niby wygrany ale jakoś tak bez przekonania, (zwłaszcza że Piszczałka jechał bez rewelacji)

    Na tą chwile co mi się nasuwa to:
    - Emil kompletnie bez sprzętu, kuźwa wolny jak Dzik w zeszłym roku,
    - manewry taktyczne opierane na Piotrze, niby jest dwóch liderów (Emil i Dzik) do tego w miarę solidny Kargul, ale jak bracia jadą popelinę ( zwłaszcza Piter) to zaczyna się robić problem, ( z drugiej strony jak robić inne zmiany gdy się wygrywa, ewentualnie przegrywa różnicą 2-5pkt)
    - "nonszalancja" jak podchodzą z respektem do przeciwnika to nawet potrafią wygrywać zdecydowanie, a jak zlekceważą to zaczynają się perturbacje,

    Więc naprawdę w playoffach jest dużo niewiadomych
    - Wrocław Baron i jego przygotowanie toru, nawet tor w Częstochowie da się przygotować na jedną słuszną ścieżkę, a i mam obawy o ich dyspozycje na Smoczyku,
    - Tarnów, ich specyficzny tor, + przebłyskki formy przez Kołodzieja i Vaculika,
    - Toruń, jeszcze nie wygraliśmy na motoarenie, a ich jeźdźcy czują sie dobrze w Lesznie
    - Kargule, niby przetrzebieni kontuzjami, ale do czasu playoff Dudek się rozjeździ, Pepe zaleczy obojczyk, Walas jeszcze z 2 razy go złamie, Ward ustabilizuje formę, AJ uskrobie po te 6-7 pkt, a i Pieszczek coś skrobnie, i będzie problem.



    Jaki jest sens wygrywać 60:30?!Mecz z Wrockiem, naprawdę nie zauważyłeś że mecz był po prostu odjechany dalej Gorzów kto myślał, że będzie łatwo i przyjemnie.....coz....dalej Toruń tutaj myślę zlekcewazylismy przeciwnika co poskutkowało frajerska porażka w gruncie rzeczy b.dobrze, że się przytrafila. Jedziemy równo, od jakiegoś czasu bez zbędnych kontuzji, szukasz dziury w całym zatem tak jesteś malkontentem

  16. Powrót do góry    #4560
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,426
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Co tu za płacz bo to bo .... jesteśmy liderami wchodzimy pewnie do play off i swoją siłę pokażemy właśnie tam wiec spokojnie mecze z ZG i Wrockiem możemy wygrać 46-44 i będzie ok i dla klubu i dla kibicow bo ciekawie spoko

  17. Powrót do góry    #4561
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Mnie opinie Plecha i Cieślaka cieszą jak nigdy przedtem. W końcu zdejmuje ktoś z nas miano dream teamu. Nareszcie. Sami tą łatkę chceliśmy mieć odlepioną, i mamy - więc nie narzekajmy.

    Nasze Byczki tworzą drużynę, jak jeden nie jedzie to ciągnie dwóch innych. Zobaczcie na staty meczu z Gorzowem, tam nie było zawodnika, który by nie przywiózł chociaż w jednym biegu sensownych i potrzebnych punktów. Ergo, wszyscy jechali, wszyscy punktowali, a nasi wygrywali biegi w których partner miał kiepski start i nie mógł dogonić. Na wyjazdach też jest ok, bo nasi jadą bez presji. Nie są u siebie i po prostu wchodzą na pełnej k... w mecz. Zobaczcie, że większość przewag Unia robi w środku meczu (jak w 2007) i potem to wiezie do końca, oczywiście z perturbacjami.

    PO mają to do siebie, że trzeba uważać i ma się 2 starcia po 30 biegów, które trzeba wygrać. Na mecz z Toruniem czekam, bo chciałbym w końcu zobaczyć przełamanie na MotoArenie. Bo jak nie w tym roku to kiedy?
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #4562
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    Mnie opinie Plecha i Cieślaka cieszą jak nigdy przedtem. W końcu zdejmuje ktoś z nas miano dream teamu. Nareszcie. Sami tą łatkę chceliśmy mieć odlepioną, i mamy - więc nie narzekajmy.

    Nasze Byczki tworzą drużynę, jak jeden nie jedzie to ciągnie dwóch innych. Zobaczcie na staty meczu z Gorzowem, tam nie było zawodnika, który by nie przywiózł chociaż w jednym biegu sensownych i potrzebnych punktów. Ergo, wszyscy jechali, wszyscy punktowali, a nasi wygrywali biegi w których partner miał kiepski start i nie mógł dogonić. Na wyjazdach też jest ok, bo nasi jadą bez presji. Nie są u siebie i po prostu wchodzą na pełnej k... w mecz. Zobaczcie, że większość przewag Unia robi w środku meczu (jak w 2007) i potem to wiezie do końca, oczywiście z perturbacjami.

    PO mają to do siebie, że trzeba uważać i ma się 2 starcia po 30 biegów, które trzeba wygrać. Na mecz z Toruniem czekam, bo chciałbym w końcu zobaczyć przełamanie na MotoArenie. Bo jak nie w tym roku to kiedy?
    No w Finale , wiadomo

    Powiem szczerze że w tym roku nie widziałem żadnego meczu z Torunia i nawet nie wiem jaki tam teraz tor robią , ale mam nadzieje że chłopaki obejrzą trochę biegów i lekcja zostanie odrobiona.Liczę także na przełamanie Pitera bo jak dobrze pamiętam to nigdy tam cudów nie jechał.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #4563
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Dziś o 16 runda MDMP w Lesznie. Mimo upału, warto zobaczyć adeptów.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  20. Powrót do góry    #4564
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Dobra wczorajsza kolejka w Szwecji, czterech zawodników w meczach wyjazdowych i razem grubo ponad 40 pkt.!
    O ile występy Piotrka ( zwyczajowo dobry ) i Jonassona ( lekkopółśredni ) nie zaskoczyły, to już wyniki Emila i Przemka optymistyczne.

    ps. Plech i Cieślak mogą zmienić typy. Zwłaszcza po niedzielnym turnieje ( gdzie o mały włos mogliśmy całą naszą trójkę do finału wprowadzić )
    czy omawianej kolejce w Szwecji.

  21. Powrót do góry    #4565
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach


    Niesamowity jest gościu
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #4566
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Po co na te pare dni zmieniac typy.Od niedzieli wieczor znowu beda aktualne.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #4567
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Dochodzą słuchy, że różowy pielgrzymuje do Leszna w sprawie ustawki meczu Unia-Falubaz. Wiadomo, że w normalnych warunkach zieloni nie mają w Lesznie żadnych szans pomimo pieprzenia w stylu , że "wiele razy tam świetnie sobie radziliśmy "

    Dopuszczacie możliwość odpuszczenia meczu ? Przecież bez zielonych w play-off ta liga nie ma sensu... http://www.sportowefakty.pl/zuzel/53...-do-play-offow

  24. Powrót do góry    #4568
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Dochodzą słuchy, że różowy pielgrzymuje do Leszna w sprawie ustawki meczu Unia-Falubaz. Wiadomo, że w normalnych warunkach zieloni nie mają w Lesznie żadnych szans pomimo pieprzenia w stylu , że "wiele razy tam świetnie sobie radziliśmy "

    Dopuszczacie możliwość odpuszczenia meczu ? Przecież bez zielonych w play-off ta liga nie ma sensu... http://www.sportowefakty.pl/zuzel/53...-do-play-offow
    Sądzę, że to nie wchodzi w grę, nie ma sensu szukać taniej sensacji.
    - raczej nie potrzebujemy kasy jaką może zapłacić Dowhan
    - Dowhan nie ma kasy , którą chciałoby Leszno za cokolwiek
    - nikt w Lesznie nie zrobi sobie wstydu taką ustawką przy takiej kondycji finansowej klubu
    - Leszno nie ma absolutnie żadnej korzyści sportowej z takiego eventu
    - udziałowcy nie są ludzmi, którzy w ogóle zainteresowaliby się tym tematem
    - Lepszy w PO Wrocław na Częstochowskim Torze niż Falubaz.
    - czy Zielona Góra może w ogóle szastać jeszcze jakimikolwiek pieniędzmi?
    .
    .
    ....no wiele czynników jest na NIE
    pozdrawiam z Leszna

  25. Powrót do góry    #4569
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Dochodzą słuchy, że różowy pielgrzymuje do Leszna w sprawie ustawki meczu Unia-Falubaz. Wiadomo, że w normalnych warunkach zieloni nie mają w Lesznie żadnych szans pomimo pieprzenia w stylu , że "wiele razy tam świetnie sobie radziliśmy "

    Dopuszczacie możliwość odpuszczenia meczu ? Przecież bez zielonych w play-off ta liga nie ma sensu... http://www.sportowefakty.pl/zuzel/53...-do-play-offow
    Ale Jacek najlepszy menago twierdzi że Falubaz trzeba wpuścić do play-off bo sezon bedzie stracony dla całej ekstraligi...więc nie ma mowy tu o żadnym placeniu...macie przegrać z magią i już!!!!!!Jacek tak mówi to nie może byc inaczej.

  26. Powrót do góry    #4570
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Dochodzą słuchy, że różowy pielgrzymuje do Leszna w sprawie ustawki meczu Unia-Falubaz. Wiadomo, że w normalnych warunkach zieloni nie mają w Lesznie żadnych szans pomimo pieprzenia w stylu , że "wiele razy tam świetnie sobie radziliśmy "

    Dopuszczacie możliwość odpuszczenia meczu ? Przecież bez zielonych w play-off ta liga nie ma sensu... http://www.sportowefakty.pl/zuzel/53...-do-play-offow
    Ursus, ciebie nieźle pogięło

    W takim razie powiedz jakim cudem Stal z dychawicznym Pukiem i KK, słabymi Gapą i Świdrem, zrobili w Lesznie 42 pkt ? Dalej twierdzisz, że Falubaz w składzie Pepe, Ward, AJ, Dudek, Walas. Pieszczek, Alex nie są w stanie zrobić w Lesznie 46 pkt ?

    Ustawki sobie z góry odpuść. Żadna ekipa, z Lesznem na czele, nie ma interesu wpuszczać Falubazu do PO. Po co mieliby to robić ? Podaj choćby jeden powód ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #4571
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ursus, ciebie nieźle pogięło

    W takim razie powiedz jakim cudem Stal z dychawicznym Pukiem i KK, słabymi Gapą i Świdrem, zrobili w Lesznie 42 pkt ? Dalej twierdzisz, że Falubaz w składzie Pepe, Ward, AJ, Dudek, Walas. Pieszczek, Alex nie są w stanie zrobić w Lesznie 46 pkt ?

    Ustawki sobie z góry odpuść. Żadna ekipa, z Lesznem na czele, nie ma interesu wpuszczać Falubazu do PO. Po co mieliby to robić ? Podaj choćby jeden powód ?
    Brak powodów? Dla Unii to 2-mecz z największą kosą, co oznacza więcej ludzi na trybunach niż z takim Wrocławiem lub Tarnowem. Oddanie meczu będzie się również pewnie z tym wiązało, że Falubaz nie będzie walczyć o finał a zadowoli się play-offami (kiedyś czytałem, że brak klubu w pierwszej czwórce to strata 1 mln w budżecie). Tak więc i nasi będą zadowoleni i Falubaz uratuje swój już i tak nadszarpnięty budżet. Parę tygodni temu zakładałem, że Falubaz dostanie w dupe u siebie z Wrocławiem komplikując sobie sytuację, ale spierniczył trochę później z Tarnowem. Już wtedy mówiłem, że 14.08 możemy na Smoczyku widzieć niezłe jaja

    Ale na miejscu naszych na żadne układy z Różowym bym nie szedł. Kibice w Lesznie to nie zwykli konsumenci i takie coś na długo zapamiętają! Liczę na to, że nie są aż tak głupi, bo będzie się to za nimi ciągnęło i różnie może być!

  28. Powrót do góry    #4572
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Brak powodów? Dla Unii to 2-mecz z największą kosą, co oznacza więcej ludzi na trybunach niż z takim Wrocławiem lub Tarnowem. Oddanie meczu będzie się również pewnie z tym wiązało, że Falubaz nie będzie walczyć o finał a zadowoli się play-offami (kiedyś czytałem, że brak klubu w pierwszej czwórce to strata 1 mln w budżecie). Tak więc i nasi będą zadowoleni i Falubaz uratuje swój już i tak nadszarpnięty budżet. Parę tygodni temu zakładałem, że Falubaz dostanie w dupe u siebie z Wrocławiem komplikując sobie sytuację, ale spierniczył trochę później z Tarnowem. Już wtedy mówiłem, że 14.08 możemy na Smoczyku widzieć niezłe jaja

    Ale na miejscu naszych na żadne układy z Różowym bym nie szedł. Kibice w Lesznie to nie zwykli konsumenci i takie coś na długo zapamiętają! Liczę na to, że nie są aż tak głupi, bo będzie się to za nimi ciągnęło i różnie może być!
    Argument z dupy

    Na Półfinał zawsze kibice sukcesu budzą się ze snu i nie ważne czy to będzie ZG czy Tarnów.
    My oczywiście nie mamy żadnego interesu aby podkładać się Monarowi , jedziemy wszędzie i z każdym o pełną pulę! Niech szukają punktów w Tarnowie
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #4573
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Jaki jest sens wygrywać 60:30?!Mecz z Wrockiem, naprawdę nie zauważyłeś że mecz był po prostu odjechany dalej Gorzów kto myślał, że będzie łatwo i przyjemnie.....coz....dalej Toruń tutaj myślę zlekcewazylismy przeciwnika co poskutkowało frajerska porażka w gruncie rzeczy b.dobrze, że się przytrafila. Jedziemy równo, od jakiegoś czasu bez zbędnych kontuzji, szukasz dziury w całym zatem tak jesteś malkontentem
    Ok. niech będzie jestem malkontentem, nie chodzi o to że mają wygrywać mecze do 30, chodzi tylko o to że jak dla mnie mecze naszych Byków są strasznie chaotyczne, a zwycięstwa czasem bardziej wyglądają na cud niż mecz pod kontrolą, chociaż jest więcej adrenaliny, więcej radości. Ale z drugiej strony w poprzednich latach nierzadko frajersko przegrywaliśmy w ostatnich biegach, to teraz dla odmiany możemy tak powygrywać

    a tak z przymrużeniem malkotenckiego oka to należy jeszcze pamiętać o:
    1. Drużyna która po rundzie zasadniczej jest na czele tabeli rzadko zostaje DMP
    2. Drużyna mająca w składzie Nickiego Pedersena nie została jeszcze DMP
    Ostatnio edytowane przez piterma ; 05-08-2015 o 22:35

  30. Powrót do góry    #4574
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Ok. niech będzie jestem malkontentem, nie chodzi o to że mają wygrywać mecze do 30, chodzi tylko o to że jak dla mnie mecze naszych Byków są strasznie chaotyczne, a zwycięstwa czasem bardziej wyglądają na cud niż mecz pod kontrolą, chociaż jest więcej adrenaliny, więcej radości. Ale z drugiej strony w poprzednich latach nierzadko frajersko przegrywaliśmy w ostatnich biegach, to teraz dla odmiany możemy tak powygrywać
    Przecież my nie pojechaliśmy w tym sezonie na Smoku ani jednego super meczu! Dzięki świetnej formie Powera i Piotrka udawało się troszkę odjechać zawsze po 10 biegu...ale to akurat dobrze 100% trzeba pokazać w PO.
    Mnie martwi to że Skóra nie umie zrobić takiej samej nawierzchni, ciągle jest inaczej i zawsze chłopaki potrzebują 4-5 biegów aby poustawiać wszysko i wtedy jadą naprawdę dobrze , w półfinale nie może tak być! tutaj upatrywałbym głównego powodu twojego narzekania kto wie może w tym przygotowaniu toru jest jakiś zamysł?
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    pejotl3 (07-08-2015)

  32. Powrót do góry    #4575
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Brak powodów? Dla Unii to 2-mecz z największą kosą, co oznacza więcej ludzi na trybunach niż z takim Wrocławiem lub Tarnowem. Oddanie meczu będzie się również pewnie z tym wiązało, że Falubaz nie będzie walczyć o finał a zadowoli się play-offami (kiedyś czytałem, że brak klubu w pierwszej czwórce to strata 1 mln w budżecie). Tak więc i nasi będą zadowoleni i Falubaz uratuje swój już i tak nadszarpnięty budżet. Parę tygodni temu zakładałem, że Falubaz dostanie w dupe u siebie z Wrocławiem komplikując sobie sytuację, ale spierniczył trochę później z Tarnowem. Już wtedy mówiłem, że 14.08 możemy na Smoczyku widzieć niezłe jaja

    Ale na miejscu naszych na żadne układy z Różowym bym nie szedł. Kibice w Lesznie to nie zwykli konsumenci i takie coś na długo zapamiętają! Liczę na to, że nie są aż tak głupi, bo będzie się to za nimi ciągnęło i różnie może być!
    Aha, czyli przygotowałeś dwie wersje wydarzeń. Jak Unia wygra to będzie znaczyło, że zarząd jest OK i nie poszedł na układy. Jak Unia przegra, to wtedy powiesz, że już dawno wszystko było ustalone. Czyli, że co ? Twoim zdaniem Falubaz nie ma prawa wygrać tego meczu w sportowej walce ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #4576
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,223
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,219 w 649 postach
    Oczywiście, że nie bo niby kim??

    Dopingowiczem, pijakiem, połamańcem, pseudo liderem i kapitanem po kontuzji?? No daj spokój Mario...

    No chyba, że ZGARDA wam to ********* ale jakoś wątpię...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  34. Powrót do góry    #4577
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Oczywiście, że nie bo niby kim??

    Dopingowiczem, pijakiem, połamańcem, pseudo liderem i kapitanem po kontuzji?? No daj spokój Mario...

    No chyba, że ZGARDA wam to ********* ale jakoś wątpię...
    To by się zgadzało ale po drugiej stronie też kilka niezłych kwiatków i tu mamy jakąś nadzieje

  35. Powrót do góry    #4578
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aha, czyli przygotowałeś dwie wersje wydarzeń. Jak Unia wygra to będzie znaczyło, że zarząd jest OK i nie poszedł na układy. Jak Unia przegra, to wtedy powiesz, że już dawno wszystko było ustalone. Czyli, że co ? Twoim zdaniem Falubaz nie ma prawa wygrać tego meczu w sportowej walce ?
    Taa i w Tarnowie także wygra przenajświętszy Falubaz ... z czym do czwórki? no z czym?
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #4579
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Taa i w Tarnowie także wygra przenajświętszy Falubaz ... z czym do czwórki? no z czym?

    Rozmawiamy o meczu Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra i nie mam pojęcia dlaczego wciskasz w nasze sprawy jakieś wąsy ?.Pytasz z czym do czwórki to ja Tobie odpowiem że mamy w planie użyć pewną młodą zielonogórzankę aby podczas romantycznej kolacji z niejakim Piotrusiem przemówiła mu aby za bardzo się nie rozpędzał na torze i już mamy jakiś atut
    Ostatnio edytowane przez ScotFZG ; 05-08-2015 o 23:13

  37. Powrót do góry    #4580
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Taa i w Tarnowie także wygra przenajświętszy Falubaz ... z czym do czwórki? no z czym?
    To coś się zmieniło ? Ja mam info, że mecz w Tarnowie mamy przegrać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #4581
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,434
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To coś się zmieniło ? Ja mam info, że mecz w Tarnowie mamy przegrać.
    Z wami to jest ostatnio właśnie tak, że jakbyście mieli tam przegrać, to byście pewno nie umieli....
    UNSCARED

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    elgato (06-08-2015)

  40. Powrót do góry    #4582
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Fajny mecz Tobiasza na wyspach , oby chłopak złapał pewność siebie której mu teraz brakuje.Szkoda że w Szwecji ostatnio nie pojechał.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #4583
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Rozmawiamy o meczu Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra i nie mam pojęcia dlaczego wciskasz w nasze sprawy jakieś wąsy ?.Pytasz z czym do czwórki to ja Tobie odpowiem że mamy w planie użyć pewną młodą zielonogórzankę aby podczas romantycznej kolacji z niejakim Piotrusiem przemówiła mu aby za bardzo się nie rozpędzał na torze i już mamy jakiś atut
    No dobra może młode zielonogórzanki to macie, gorzej będzie znaleźć jakąś atrakcyjną młodą zielonogórzankę.

  42. Powrót do góry    #4584
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2010
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 6 w 4 postach

    Java, java, java...tylko kto pomoże tym ludziom...

    kto jeszcze nie widział:
    https://www.youtube.com/embed/jG5m-nS5P1o

  43. Powrót do góry    #4585
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez chipoldo Zobacz posta
    Nawiązując do jednej z kultowych opraw meczowych Legii Warszawa...

    BOŻE, CHROŃ SPEEDWAY!

    A co do obecnych realiów. Ponoć zawodnik MUSI oddać silnik do tunera do maxymalnie 20 biegów! A 1 silnik kosztuje kupęset eurasków.

  44. Powrót do góry    #4586
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "... Dalej twierdzisz, że Falubaz w składzie Pepe, Ward, AJ, Dudek, Walas. Pieszczek, Alex nie są w stanie zrobić w Lesznie 46 pkt ? "

    No jasne , że nie. Nie są w stanie zrobić 40 pkt.

  45. Powrót do góry    #4587
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Ciekawa logika. A słaby Gorzów z Gapińskim, Świderskim i Kasprzakiem już mógł zrobić 40 punktów ? Brak słów na głupotę niektórych.

  46. Powrót do góry    #4588
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ta słaba trójka zrobiła w sumie 16 pkt, w tym Kasprzak tylko w 3 biegach.

    Jak rozumiem AJ, Pieszczek i Zgardziński w każdym meczu robią więcej.

  47. Powrót do góry    #4589
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Kto 1 podbiegl do lezacego Powera?
    ja, zawsze ja.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    kingpin (07-08-2015)

  49. Powrót do góry    #4590
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    "... Dalej twierdzisz, że Falubaz w składzie Pepe, Ward, AJ, Dudek, Walas. Pieszczek, Alex nie są w stanie zrobić w Lesznie 46 pkt ? "

    No jasne , że nie. Nie są w stanie zrobić 40 pkt.
    Spokojnie sa w stanie zrobic nawet 50 pkt.
    Wszystko zalezy od formy Dudka.
    Leszno na papierze jest strasznie mocne,ale szczegolnie Pawliccy nie sa pewniakami.Mlodszy ma goraca glowe,starszy problemy z predkoscia.Pewny jest tylko Dzik,bo i Emilowi zdaza sie pogubic punkty.
    Wbrew pozorom,zielonogorzanie moga byc mocniejsi w RZ w Lesznie niz w ewentualnym polfinale na Smoku.Nie moza tez zapominac,ze Falubaz byc moze bedzie w tym meczu walczyl o wszystko,Unia praktycznie o nic.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •