Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 436

Wątek: Speedway Grand Prix 2015

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Powoli GP też staje się cyklem towarzyskim, dobierają sobie zawodników jak na jakiś (bez obrazy) Łańcuch Herbowy.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    j-rules (19-10-2014)

  3. Powrót do góry    #182
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    MŚ bez Sajfutdinowa i Warda to absurd. Zlikwidować SGP w obecnym kształcie.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ostatni za jego przydatny post!

    el_kwas (19-10-2014)

  5. Powrót do góry    #183
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    MŚ bez Sajfutdinowa i Warda to absurd. Zlikwidować SGP w obecnym kształcie.
    Absurdem jest ciągłe powtarzanie, że brakuje Emila. To jest tylko i wyłącznie JEGO decyzja o czym zresztą sam powiedział ok. miesiąca temu.

    Oficjalnie firma BSI, która zajmuje się organizacją cyklu Grand Prix, jeszcze nie zaproponowała Rosjaninowi stałej dzikiej karty na przyszły sezon. Sajfutdinow jednak uprzedza fakty i zapewnia, że jeśli Brytyjczycy wyjdą z taką ofertą, otrzymają od niego odmowę. - Dokładnych zapytań jeszcze nie było, więcej było plotek. Powiedziałem jednak już odpowiednim ludziom, że jak coś to na razie nie przyjmę stałej dzikiej karty. Póki co jest problem ze sponsorami i trzeba czekać - stwierdził Emil Sajfutdinow.

  6. Powrót do góry    #184
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    O, czyli rezerwowi też nie są wybierani w sportowej walce, ale wg widzimisię? Coraz ciekawej. Niedługo GPCh przestaną rozgrywać.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  7. Powrót do góry    #185
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Godząc się z tym, że poszło z klucza geograficznego, to dla mnie dzikie karty do zaakceptowania - z wyjątkiem Batchelora. Lubię go jako zawodnika drużynowego, ale poziomu pierwszej ósemki GP nigdy nie osiągnie a do tego jest wyjątkowym drewnem.
    MJJ prezentuje solidny poziom od kilku sezonów, podczas gdy w przypadku Kildemanda to pierwszy jego tak udany sezon na arenie międzynarodowej.
    THJ gorszy od Lindgrena nie będzie.
    Iversenowi oczywiście się należało.

    Gdyby nie rzeczony klucz geograficzny, to postawiłbym na czwórkę: Vaculik, Kildemand, MJJ, Pawlicki/Zmarzlik
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    j-rules (21-10-2014)

  9. Powrót do góry    #186
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    25.07.15 thrilla in Mallila

    biorąc pod uwagę, że Cardiff 04.07, SWC w tym roku w czerwcu.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  10. Powrót do góry    #187
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Godząc się z tym, że poszło z klucza geograficznego, to dla mnie dzikie karty do zaakceptowania - z wyjątkiem Batchelora. Lubię go jako zawodnika drużynowego, ale poziomu pierwszej ósemki GP nigdy nie osiągnie a do tego jest wyjątkowym drewnem.
    MJJ prezentuje solidny poziom od kilku sezonów, podczas gdy w przypadku Kildemanda to pierwszy jego tak udany sezon na arenie międzynarodowej.
    THJ gorszy od Lindgrena nie będzie.
    Iversenowi oczywiście się należało.

    Gdyby nie rzeczony klucz geograficzny, to postawiłbym na czwórkę: Vaculik, Kildemand, MJJ, Pawlicki/Zmarzlik

    Wszystko pięknie tylko, że karty docelowo przyznawane są za obecną formę - kluczem są wyniki tegoroczne i w tym przypadku nie kupuje tłumaczenia o stabilności MJJ względem Kildemanda. Spider na każdym polu miażdzył Michaela.

    Starty w GP obu chłopaków najbardziej wymowne - MJJ zaliczył pięć startów, raz był czwarty; tymczasem Peter na dwa starty zaliczył dwa finały, jedno pudło przy czym w Kopenhadze gdzie był czwarty bodaj był najlepszym żużlowcem turnieju po Batchelorze. To tak jakby w 2010 r. miast DK na 2011 dla Kołodzieja (też 2 x finał GP jak Spider) otrzymał ją Janowski.

    Obecny sezon MJJ mimo, że solidny to jednak najgorszy spośród ostatnich trzech. Kildemand bezwzględnie powinien być w cyklu, ciężko to w ogóle wytłumaczyć.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    Buszmen (22-10-2014)

  12. Powrót do góry    #188
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    http://www.sport.pl/moto/1,64997,168...Stadionie.html


    Piękna historia nam się zapowiada!

  13. Powrót do góry    #189
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Raczej wielki skok na kasę. Witkowski potrzebuje Golloba, bo wie, że takie pożegnanie napędzi frekwencję - a jest co wypchać (pojemność narodowego). Gollob też został zapewne odpowiednio zmotywowany. Ustępował młodszym w Gorzowie, nie chciał jechać w Bydgoszczy. Wolałbym żeby to pożegnanie Golloba z cyklem było naturalne i mniej komercyjne. W SGP nie jechał cały 2014, więc nieco śmieszne jest że ma się żegnać w 2015... chyba, że to byłoby pożegnanie z żużlem w ogóle - to wtedy jeszcze bym przyklasnął.

  14. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    taaa nie jeden krzyczy ze jak to sportowo SGP obniza poziom bo rozdaje DK takim Batchelorom a Ty godzilbys sie na to zeby dac Gollobowi ktory mialby konczyc kariere po turnieju? lekka hipokryzja? taka DK dla Golloba na Narodowym to torche juz za pozno patrzac czysto sportowo... tyle w temacie.

  15. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Niektórzy mają specjalne prawa

  16. Powrót do góry    #192
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    taaa nie jeden krzyczy ze jak to sportowo SGP obniza poziom bo rozdaje DK takim Batchelorom a Ty godzilbys sie na to zeby dac Gollobowi ktory mialby konczyc kariere po turnieju? lekka hipokryzja? taka DK dla Golloba na Narodowym to torche juz za pozno patrzac czysto sportowo... tyle w temacie.
    Rozmawiamy o stałych DK, czy o kartach na pojedynczy turniej? Naprawdę jesteś tak głupi, że nie widzisz różnicy? DK na turniej to kaprys organizatora rundy (bez wpływu na całość cyklu), DK na cały cykl to wyznaczenie realnego uczestnika cyklu.

    Poza tym chyba wyraźnie napisałem, że nie podoba mi się ten skok na kasę. Natomiast gdyby to było faktyczne pożegnanie Golloba z żużlem w ogóle, to chyba polski żużel stać na tyle, by w ten sposób nagrodzić najlepszego żużlowca w historii? Myślę jednak, że niestety koniec kariery to nie będzie, Gollob dalej będzie odcinał kupony w kompromitującym stylu, a ten występ to czysto komercyjna sprawa... Witkowski chce zarobić i aby to uczynić to i Golloba słono opłaci (chociaż pewnie z bólem serca).

    ps. Co do tych DK, to Nicki też swego czasu na nie nie zasługiwał - a jednak był ciągnięty za uszy i dostawał. Jakoś to przetrawiłem, to i Batchelora przetrawię. Chociaż normalny kibic ubolewa nad tym, że najlepsi zawodnicy świata będą poza cyklem.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 22-10-2014 o 18:35

  17. Powrót do góry    #193
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    O, czyli rezerwowi też nie są wybierani w sportowej walce, ale wg widzimisię? Coraz ciekawej. Niedługo GPCh przestaną rozgrywać.
    Przeraziła ich wizja Paco Castagny jako pierwszego rezerwowego Ale mówiąc serio, ciekawe czy nie jest to postępowanie wbrew regulaminowi. Z drugiej strony, nawet gdyby, to... kto im coś może zrobić?...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  18. Powrót do góry    #194
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta

    Poza tym chyba wyraźnie napisałem, że nie podoba mi się ten skok na kasę.
    Nawet jeśli to jest skok na kasę - to w momencie gdy cała impreza wyjdzie, frekwencja dopisze i polski żużel dostanie fajnego promocyjnego kopa - co w tym złego?

  19. Powrót do góry    #195
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez markuz Zobacz posta
    Nawet jeśli to jest skok na kasę - to w momencie gdy cała impreza wyjdzie, frekwencja dopisze i polski żużel dostanie fajnego promocyjnego kopa - co w tym złego?
    Zapytaj Robiego.

  20. Powrót do góry    #196
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No niby nic, ale dla mnie to będzie coś bardziej w rodzaju WWE niż naturalnego pożegnania TG. Pożegnania z GP jako tako nie było. Ani TG nie chciał pojechać, ani PZM o to nie zadbał. A jak da to wszystkim super korzyści finansowe - to jednak sposobność się znajdzie. No ale OK - może jestem przewrażliwiony i przesadzam, co pewnie wynika ze zniesmaczenia postawą TG w 2014.

  21. Powrót do góry    #197
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Przynajmniej podejdzie do zawodów zmotywowany. Zresztą KAŻDE pożegnanie z GP będzie lepsze od tego, co stało się w Sztokholmie. Lepiej przyjechać na 4 miejscu na dziurawym Narodowym niż zjeżdżać ze stadionu w karetce po tym, jak Tajski dostał zaćmienia.

    PS. Mimo wszystko spodziewam się lepszej jazdy Golloba w 2015. A) zmiana klubu i nowe środowisko, B) przelotowe tłumiki (jeśli wejdą). Już nie chodzi nawet o ich faktyczną skuteczność, ale o wpływ na psychikę TG. Już teraz podkreśla, że wróci na nich do czołówki. Jak gigantyczną róznicę robi u niego nastawienie, wszyscy wiedzą.

  22. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Przecież jak taki Gorzów organizował GP to dali Zmarzlika. Toruń wystawił Miedzińskiego. Jak nie dla kasy i przyciągnięcia publiki to ja nie wiem po co.
    Więc kogo w takim razie mają dać w Warszawie? Z całym szacunkiem - Okoniewskiego? Ułamka? Przecież to idealny sposób na promocję SGP w Wawie. Nawet ludzie, którzy żużlem nie interesują się w ogóle nazwisko Gollob znają. To chyba naturalna kolej rzeczy, że zaprasza się zawodnika, który publikę przyciągnie. A w Wawie nie ma ni klubu, ni wychowanków, więc "miejscowych kibiców" swoim zawodnikiem nie złapią...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Powrót do góry    #199
    Początkujący Awatar haryztybetu
    Dołączył
    23-10-2014
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 20 w 13 postach
    A ja myślę, że to świetny pomysł pożegnać Golloba na narodowym. Było nie było mimo całej antypatii do gościa z jego bydgoskich lat, której nawet jego gorzowskie lata w pełni nie zasłoniły, no po prostu nie było dotychczas takiego polskiego żużlowca, który przez tyle lat by jeździł na takim światowym poziomie. Zdobycie mistrzostwa świata idealnie to podsumowało i z całym szacunkiem, ale zdecydowanie bardziej należy mu się pożegnanie z GP na (mam nadzieję) w miarę wypełnionym narodowym niż na sypiącym się bydgoskim stadionie. Wszystko idealnie się powinno zgrać, pierwsze GP w Wawie, pożegnanie TG i może jest to trochę w stylu WWE ale chyba tak właśnie powinno być. Pożegnanie z pompą. Show musi być

    A sportowo jestem dziwnie spokojny, że poruty nie zrobi. I tak pojedzie lepiej niż Miedziński

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi haryztybetu za jego przydatny post!

    mentikk (23-10-2014)

  25. Powrót do góry    #200
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez haryztybetu Zobacz posta

    A sportowo jestem dziwnie spokojny, że poruty nie zrobi. I tak pojedzie lepiej niż Miedziński
    No, zależy. Gdyby pojechał na poziomie Miedzińskiego w GP w Toruniu 2013 - nie obraziłbym się nic a nic

  26. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    W sumie gdyby pojechał jak ów w 2014, to też nie będzie do końca źle

  27. Powrót do góry    #202
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Malkotenci ja proszę Was - jest szansa na +50 tysięcy luda na zawodach żużlowych (w zależności od tego jak znaczna część trybun zostanie wyłączona). Dla mnie bomba.

  28. Powrót do góry    #203
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Malkotenci ja proszę Was - jest szansa na +50 tysięcy luda na zawodach żużlowych (w zależności od tego jak znaczna część trybun zostanie wyłączona). Dla mnie bomba.
    Dostępnych będzie 45 tysięcy miejsc. Bilety od 60 zł, przy czym 80% miejscówek ma kosztować poniżej 100 zł.

  29. Powrót do góry    #204
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No OK - być może jestem malkontentem, ale jednak boli mnie, że Witkowski sobie przypomniał o Gollobie (a i Gollob postanowił jednak pojechać w SGP) kiedy obaj zrobią na tym mega kasę. W rzeczywistości, szczególnie Witkowski ma w dupie uhonorowanie i uroczyste pożegnanie TG. Bardzo cyniczna zagrywka.

  30. Powrót do góry    #205
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez markuz Zobacz posta
    Dostępnych będzie 45 tysięcy miejsc. Bilety od 60 zł, przy czym 80% miejscówek ma kosztować poniżej 100 zł.
    60 pln za normalny na gp to byłaby atrakcyjna cena jak na zawody GP. Jak na ceny warszawskich imprez również.

    a jest szansa na 18.04.15?
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  31. Powrót do góry    #206
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 127 w 82 postach
    Ceny super, ale jakie źródło tego info?

  32. Powrót do góry    #207
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Hehehe 6 0zł super, a pomyśleliście o widoczności z tych miejsc za taką cenę? To nic, że będziecie widzieć tylko cztery kolorowe kulki na czymś brązowym, ważne że GP za 60 zł odhaczone i to na narodowym Panie!

  33. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Byłem pare razy w Cardiff, siedziałem w różnych sektorach i za każdym razem widoczność była świetna. Nie wiem dlaczego na Narodowym miałoby być inaczej.

  34. Powrót do góry    #209
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    a jest szansa na 18.04.15?
    No chyba niezbyt, ustalono już datę 25.04

    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Ceny super, ale jakie źródło tego info?
    Filip Czyszanowski z TVP Sport. Rzetelne źródło.

    Cytat Zamieszczone przez Świstak Zobacz posta
    Hehehe 6 0zł super, a pomyśleliście o widoczności z tych miejsc za taką cenę? To nic, że będziecie widzieć tylko cztery kolorowe kulki na czymś brązowym, ważne że GP za 60 zł odhaczone i to na narodowym Panie!
    Mogę Cię zapewnić, że widoczność z każdego miejsca na Narodowym jest bardzo dobra.

  35. Powrót do góry    #210
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Świstak Zobacz posta
    Hehehe 6 0zł super, a pomyśleliście o widoczności z tych miejsc za taką cenę? To nic, że będziecie widzieć tylko cztery kolorowe kulki na czymś brązowym, ważne że GP za 60 zł odhaczone i to na narodowym Panie!
    Kaski i tak są większe od piłki siatkowej na którą patrzył pełen stadion kibiców podczas tegorocznych MŚ. Dodatkowo masz zawieszone 4 monitory po 50m2 powierzchni każdy.

  36. Powrót do góry    #211
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Posiłkuję się opinią kogoś kto był w Cardiff i mówił, że z najwyższych sektorów g... widać. Tzn. widać, ale to nie jest żużel i ja się zgadzam z tą opinią. Nie wyobrażam sobie wycieczki na SGP do Warszawy i zakupu biletu na najwyższe sektory. Chciałbym to widzieć trochę lepiej, a telebimy, nie po to idę na stadion by oglądać zawody na telebimie. Jednak ok, co kto lubi.

  37. Powrót do góry    #212
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Świstak Zobacz posta
    Posiłkuję się opinią kogoś kto był w Cardiff i mówił, że z najwyższych sektorów g... widać. Tzn. widać, ale to nie jest żużel i ja się zgadzam z tą opinią. Nie wyobrażam sobie wycieczki na SGP do Warszawy i zakupu biletu na najwyższe sektory. Chciałbym to widzieć trochę lepiej, a telebimy, nie po to idę na stadion by oglądać zawody na telebimie. Jednak ok, co kto lubi.
    Tylko że Millenium Stadium ma pojemność większą od Narodowego o ok. 20,000. To jednak całkiem sporo i przekłada się też na odległość z ostatnich sektorów. Naprawdę, o widoczność na Narodowym nie ma się co martwić. Byłem kilka razy siedząc w różnych miejscach i za każdym razem było super.

  38. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Bez przesady Z najwyższych rzędów berlińskiego Tempodromu elegancko było widać bile wbijane przez kolejnych snookerzystów. Oczywiście jak siedziałem obok stołu to było lepiej, no ale nie ma co od razu popadać w paranoję

  39. Powrót do góry    #214
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Jak popatrzymy w dół to też można zobaczyć mrówki spacerujące do mrowiska ale spróbujcie je rozpoznać

  40. Powrót do góry    #215
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Zapytaj Robiego.
    pozegnanie niech sobie zrobi w bydzi a nie wykorzystuje dk zabierajac ja pawlivkiemu czy innemu . sensu sportowego brak. juz bym wolal hamilla w cardiff widac bardzo dobrze.

  41. Powrót do góry    #216
    Początkujący
    Dołączył
    03-11-2011
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Przecież tutaj tylko chodzi o aspekt marketingowy, a ktoś kto się zdecydował zorganizować GP w Wawie, jednak chciałby aby się to w najgorszym razie zbilansowało. Pierwsza taka runda, to zawsze jest niewiadoma. No a nazwisko Gollob jest dość szeroko rozpoznawalne w kraju, czego nie można powiedzieć o Pawlickich, Zmarzliku itd. Ostatnimi laty Hampel sobie trochę markę wyrobił, ale nadal to jeszcze nie ten pułap. Reszta, z Kasprzakiem włącznie, pozostaje w tyle. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to pożegnanie w stylu Gołoty, a jednak coś ze starego Golloba pokaże, chociaż to pewnie Witkowski ma głęboko gdzieś.

  42. Powrót do góry    #217
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Toruń 3.10.2015
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  43. Powrót do góry    #218
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Świstak napisał:
    Hehehe 6 0zł super, a pomyśleliście o widoczności z tych miejsc za taką cenę? To nic, że będziecie widzieć tylko cztery kolorowe kulki na czymś brązowym, ważne że GP za 60 zł odhaczone i to na narodowym Panie!
    Wypowiedź dzieciaka z przedszkola. Nie był, nie widział, ale znajomy mu powiedział, ze nie było widoczności.
    Byłem po kilka razy na różnych dużych obiektach Narodowy, Śląski, Cardiff. Oglądałem tam również żużel (no namiastkę żużla w Wawie) i jakiegoś dyskomfortu w oglądaniu nie miałem, a siedziałem w różnych miejscach.
    Trzeba mieć naprawdę zryty beret, żeby powielać tak bzdurne informacje, mimo że się nie było i nie ma się o tym zielonego pojęcia.
    Informacja że będzie 45'000 miejsc sugeruje, że będą wyłączone sektory górne typu G.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 01-11-2014 o 03:09
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  44. Powrót do góry    #219
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Plose pani, a dlaczego? Dlaczego mam komuś nie wierzyć? Ktoś był, powiedział mi jak jest i tyle. Rozumiem, że Ty zawsze weryfikujesz wszystko zanim się odezwiesz? A teraz wracam do mojej przedszkolanki

  45. Powrót do góry    #220
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Całą swoją wiedzę na ten temat opierasz na wypowiedzi jednego znajomego który oglądał żużel na dużym stadionie.
    Nie masz pojęcia ale dalej brniesz w dyskusję. Dobrze, że ci gorszych rzeczy nie naopowiadał, bo mógłbyś się zesikać w nocy z wrażenia.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 02-11-2014 o 19:40
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  46. Powrót do góry    #221
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    moze warto zapytac sie tych ludzi ktorzy zaliczyli troche wiecej stadionow niz GP w Bydzi a'la 90 lata i kilka wyjazdow po Polsce? jak ktos byl na ponad 50 stadionach to mozemy wtedy pogadac a nie ze kiedys tam raz... ja sie az dziwilem ze na Cardiff tak dobrze oglada sie zuzel.

  47. Powrót do góry    #222
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Już dawno sezonowe DK nie były tak mało kontrowersyjne. Pewnie, że można mieć zastrzeżenia, ale biorąc pod uwagę jacy zawodnicy otrzymywali szansę w przeszłości, tegoroczne nominacje nie są złe. Brakuje kilku nazwisk z czołówki, ale w większości z winy tychże czołowych żużlowców. Starszy Łaguta woli zarabiać w ligach, Emil twierdzi, że póki co nie wraca do GP, a Ward skompromitował się i na własne życzenie wyleciał. Trudno zmuszać do udziału w cyklu kogoś, komu nie zależy, by się tam znaleźć, a jeszcze trudniej wyobrazić sobie nagradzanie zawieszonego żużlowca.

    DK dla Golloba na Warszawę to dobry pomysł. Po pierwsze marketingowo, oczywiście: nazwisko Tomasza to ciągle większy magnes niż Zmarzlik czy Pawlicki, zwłaszcza dla mniej wyrobionej publiki, a na taką w dużej mierze liczą zapewne organizatorzy, skoro turniej ma odbyć się w Warszawie. Po drugie, Gollobowi po prostu się to należy - pożegnanie z cyklem w stolicy Polski; mimo całej komercyjnej otoczki jest w tym jednak coś symbolicznego. Nigdy Tomasza nie lubiłem i nigdy mu nie kibicowałem, ale jego osiągnięcia, a tym bardziej umiejętności, zasługują na coś wyjątkowego, a te zawody mają szansę takie być.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  48. Powrót do góry    #223
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Franz Zobacz posta
    Trudno zmuszać do udziału w cyklu kogoś, komu nie zależy, by się tam znaleźć
    a dla przykladu uznane juz marki jak Iversen czy Zagar dalej startuje w eliminacjach w razie slabszego sezonu itd. w GP komus zalezy na sukcesach, komus tylko kasa w glowie

  49. Powrót do góry    #224
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Na przestrzeni dekad zawsze byli zawodnicy, ktorzy mogli zmienic oblicze mistrzostw swiata, ale z roznych powodow odpuszczali te rozgrywki: inna zajecia, pasje, koncentracja na pieniadzu, czy innej slawie. Badz fakt, ze nie zostana mistrzami swiata nie stanowil dla nich problemu. Base Hveem, Graham Warren, Olle Nygren, Arne Pander, Eric Bocoock, Phil Crump, bracia Moranowie, Les Collins, Bo Petersen, Schwartz, Dugard, Kołodziej.

    Byla grupa zuzlowcow, ktorzy mogli nadal odgrywac znaczaca role ale po zdobyciu tytulu ich zapal wygasl: Wilkinson, Moore, Knutsson, Michanek, Penhall, Havelock.

    Najbardziej lubie przyklad Andersa Michanka. Szwed zostal mistrzem swiata jakby za kare. W 1974 nie jako "musial" na wlasnych smieciach w Goeteborgu dac w koncu radosci szwedzkim fanom, bo tak sie zlozylo, ze na Ullevi jak dotad gospodarz nie wygral ani razu. Mitch wygral z kompletem i kropnal w zawodach trzy razy rekord toru. Zle sie czul w roli majstra i czekal az spadnie z niego brzemię najlepszego. Podczas FIMS w 75 bronil tytulu. W pierwszym starcie przyjechal dopiero trzeci, co mocno redukowalo jego szanse na powtorne zloto. Jednak Mitch przyznal po tym pierwszym biegu ze poczul ulge, iz moze sie juz nie obawiac ze znow wygra. dlatego reszte finalu jechal sobie na zupelnym luzie. Efekt? 13333 i drugie miejsce za Olsenem.

    Inni znowuż oddali by wszystko - jak KK - zeby zdobyc medal. Wsiadali polamani i ledwie zywi na motor byle zostac mistrzem świata lub powtorzyc sukces: Fundin, Mauger, Carter, Gollob, Crump, Hancock.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 03-11-2014 o 00:58

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi drozd za jego przydatny post!

    markuz (03-11-2014)

  51. Powrót do góry    #225
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Byla grupa zuzlowcow, ktorzy mogli nadal odgrywac znaczaca role ale po zdobyciu tytulu ich zapal wygasl: Wilkinson, Moore, Knutsson, Michanek, Penhall, Havelock.
    (...)Inni znowuż oddali by wszystko - jak KK - zeby zdobyc medal. Wsiadali polamani i ledwie zywi na motor byle zostac mistrzem świata lub powtorzyc sukces: Fundin, Mauger, Carter, Gollob, Crump, Hancock.
    Bluey sięgał po złoto kontuzjowany, ale on rzeczywiście odpuścił sobie później ściganie, więc pasuje do Twojej listy, natomiast Moore kompletnie mi nie pasuje do tego grona. Był przecież przez ponad dekadę w światowym topie, zdobył worek medali, a poza tym pierwszy tytuł zdobył połamany gorzej niż Kasprzak
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •