Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 436

Wątek: Speedway Grand Prix 2015

  1. Powrót do góry    #316
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    Speedway Grand Prix 2015

    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Dane z sgpnarodowy.pl i portali społecznościowych


    pro publico bono to czynię
    Lepiej, żeby miejsca satysfakcjonujące zdobyły osoby z forum, które na żużlu zęby zjadły niż warszawiaki.
    Poza tym korzystałem z wolnego przed południa i radości z nabycia upragnionych wejsciówek.


    Co do rekordu frekwencji, to spytajcie p. Szczakiela, gdzie zdobywał Tytuł.
    Szczakiel nie startowal w GP.
    Rekord GP jest do pobicia.



    Wysłane z Commodore 64

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    w Bradford bylo poand 100 tysiecy ludzi ale przeciez nie o to chodzi.

  3. Powrót do góry    #318
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    W zeszłym roku "rekord" biła Bydgoszcz

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mruczek za jego przydatny post!

    Raymond (01-12-2014)

  5. Powrót do góry    #319
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-10-2008
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 35 w 25 postach
    Bilety idą jak świeże bułeczki. Mam jednak przeczucie, ze pewne osobniki zakupili większą ilość mając nadzieję,ze zarobią w dniu GP.
    Otóż nic bardziej mylnego. Dzisiaj kupowali kibice, za tydzień czy za miesiąc kupią bilety sympatycy żużla a pod koniec kupią Warszawiaki itp.

    Ci jegomoście będą woleli wrócić do domu niż zapłacić "konikom" To nie piłka nożna.
    Stawiam,że będzie nas ok. 48 tyś. ludzi.

    Jestem optymistą, prawda?

  6. Powrót do góry    #320
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez ADASTAL Zobacz posta
    Ci jegomoście będą woleli wrócić do domu niż zapłacić "konikom" To nie piłka nożna.
    kiedys przed rundami w Bydzi bilety rozdawali za darmo.

  7. Powrót do góry    #321
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    A ja mam bilety w sektorze G10 Jest tu ktoś kto też siedzi w tym sektorze?
    #DW43 #GetWellDarcy

  8. Powrót do góry    #322
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Radzę się spieszyć z kupowaniem biletów. Właśnie tam wszedłem i się okazało, że cały pierwszy wiraż jest już wyprzedany. Udało mi się dostać jeszcze 6 biletów na drugim, ale biletów było już naprawdę niewiele.

  9. Powrót do góry    #323
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Radzę się spieszyć z kupowaniem biletów. Właśnie tam wszedłem i się okazało, że cały pierwszy wiraż jest już wyprzedany. Udało mi się dostać jeszcze 6 biletów na drugim, ale biletów było już naprawdę niewiele.
    Na cały pierwszy wiraż nie było biletów o 12 jak kupowałem na D10 i wybierałem z ostatnich 4 wolnych miejsc

  10. Powrót do góry    #324
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Licząc wszystkie dostępne w tej chwili bilety wyszło 8190 wolnych miejsc. Jeśli nic nie odłożyli na później to jest szansa, że dzisiaj wyprzedadzą komplet

    Pewnie będą zwroty, nieopłacone bilety wrócą do sprzedaży ale i tak robi to wrażenie.

  11. Powrót do góry    #325
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Przyznam, że jestem troszkę w szoku. Co prawda ceny są naprawdę fajne, ale żeby tak od razu w pierwszych godzinach........

    Osobiście zamawiałem koło 8.00 rano i o lepszych miejscach można było sobie pomarzyć.......
    Nie Ty jeden jesteś w szoku, w plan był taki żeby w południe wyskoczyć z pracy do Empiku i kupić bilety, ambitnie zakładając miejsca w sektorze przy starcie pierwsze rzędy. Ale jak odpaliłem o 8 rana z ciekawości jak idzie sprzedaż biletów, to o mało się kawą nie zachłysnąłem i nie spadłem z krzesła. Więc plan został szybko zweryfikowany. ostatecznie wzięliśmy miejsc w pierwszym rzędzie górnych sektorów, których nikt nie chciał ze względu na możliwa ograniczona widoczność ( chodzi pewnie o barierki) najwyżej będziemy stać a co tam jak ktoś chce oglądać na siedząc o to niech ogląda w TV


    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    ps. a może jakaś,,ustawka na browarka'' forumowiczów na neutralnym terenie???
    osobiście proponuje pod tęcza , w końcu wiosna będzie to można by nawiązać do ludowego obrzędu topienia marzanny

  12. Powrót do góry    #326
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    No, ja sie zalaplem na "legendarny" jak juz zdazylem na necie wyczytac sektor G34... Czyli "rolnetka" obowiazkowym wyposazeniem
    Niestety, po 13 jak kupowalem nie bylo juz nigdzie indziej molziwosci kupienia 4 miejscowek obok siebie.
    Ale i tak sie ciesze
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #327
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    osobiście proponuje pod tęcza , w końcu wiosna będzie to można by nawiązać do ludowego obrzędu topienia marzanny
    zeby ludzie pomysleli ze to jakies zebranie PDFow? tzn LGBTowcow? nie dziekuje

  14. Powrót do góry    #328
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Na Real Madryt - Fiorentina lornetki były zabronione.
    Ochrona trzepała każdego przy wejściu i nie pozwalali wnosić.
    Może SGP będzie miało inny regulamin bezpieczeństwa, ale lepiej to wyjaśnić przed imprezą.

  15. Powrót do góry    #329
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    Na Real Madryt - Fiorentina lornetki były zabronione.
    Ochrona trzepała każdego przy wejściu i nie pozwalali wnosić.
    Może SGP będzie miało inny regulamin bezpieczeństwa, ale lepiej to wyjaśnić przed imprezą.
    Serio nie pozwalano wnosic czegos takiego jak lornetka? Jakie uzasadnienie? Obawa ze ludzie beda rzucac?
    Pytam z ciekawosci, gdyz niczego procz telefonu na takie imprezy nie biore


    Wysłane z Commodore 64

  16. Powrót do góry    #330
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No, ja sie zalaplem na "legendarny" jak juz zdazylem na necie wyczytac sektor G34... Czyli "rolnetka" obowiazkowym wyposazeniem
    daj spokój, to nie są złe miejsca.
    zauważ, że prosta startowa jest znacznie bliżej toru niż przeciwległa - park maszyn będzie po drugiej stronie.
    ciesz się, że będziesz siedział ze swoimi, bo na pewno nie będzie możliwości zmiany miejsca przydzielonego.
    Ostatnio edytowane przez Raymond ; 01-12-2014 o 22:23
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  17. Powrót do góry    #331
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    To na G18 będę musiał wziąć okulary nie tylko słoneczne. Może telebimy będą bliżej..
    let the metal flow.

  18. Powrót do góry    #332
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Nie przesadzajcie, że z tych górnych trybun słabo widać. Bo to bzdura. Mi się jeszcze udało upolować dolne miejsca, ale teraz sobie myślę,że te górne też nie są złe.

    http://www.ai360.pl/panoramy/446 - Widok z kilkunastu sektorów na stadionie, między innymi wszystkie sektory G.

  19. Powrót do góry    #333
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,353
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Mnie udało się kupić D16 i to był pierwszy dolny sektor od startu, gdzie były pojedyncze wolne miejsca.
    D20, D19 i D18 sądząc po komentarzach osób na SF były od samego początku w całości wyprzedane, a na D17 się ciut spóźniłem (rejestracja).
    Bilet kupowałem o 8:00.

  20. Powrót do góry    #334
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Spodziewałem się dużego zainteresowania, ale to przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Wiadomo, niskie ceny biletów, pierwszy raz na Narodowym, chwyt promocyjny w postaci zakończenia kariery w SGP przez Golloba, jakaś część wykupiona przez koniki, ale żeby aż taka sprzedaż? Wszedłem z ciekawości na kupbilet.pl i z tego co widzę to zostały 3034 bilety, z czego 2314 to miejsca vipowskie, a 720 to reszta stadionu. Zapowiadają się więc świetna impreza. Oby tylko tor był dobrze przygotowany.

    Bez przesady z tymi lornetkami. W siatkówce czy piłce nożnej wzrok skupia się właśnie na piłce, w związku z czym oglądanie z najwyższych rzędów może być rzeczywiście mało komfortowe. Żużlowcy to jednak trochę większe "punkty". Nie powinno być więc najgorzej.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Robi (02-12-2014)

  22. Powrót do góry    #335
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    daj spokój, to nie są złe miejsca.
    zauważ, że prosta startowa jest znacznie bliżej toru niż przeciwległa - park maszyn będzie po drugiej stronie.
    ciesz się, że będziesz siedział ze swoimi, bo na pewno nie będzie możliwości zmiany miejsca przydzielonego.
    Mowilem pol-zartem pol-serio..
    I tak jak na koncu napisalem.. i tak sie ciesze
    Po prostu nigdy nie bylem na SN i chcialem cos znalezc (opinie na necie, forach) jak na tym sektorze to wyglada. Fakt, zuzla nikt jeszcze stamtad nie widzial, ale sa na YT filmiki z pilki noznej no i slabawo (ale to tylko YT, wiec w sumie zadna wykladnia)

    Spokojnie mogli zrobic wyzsze ceny biletow i Witia ma nietęga mine bo wie, ze juz nie da rady zrobic z tego skoku na kase
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #336
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Wszystkie bilety po za VIP zarezerwowane. Teraz pozostaje czekać na zwroty , jak ktoś nie zapłaci. Niebawem na Allegro pojawią się ogłoszenia:
    Bilet na GP na narodowym sektor G6 cena 49 zł , koszt przesyłki 300 zł

  24. Powrót do góry    #337
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    A Komarnicki swoje http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...ign=newswidget

    Tak wszyscy chcą oglądać Golloba, a właściwie jego 1/5.

  25. Powrót do góry    #338
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    A Komarnicki swoje http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...ign=newswidget

    Tak wszyscy chcą oglądać Golloba, a właściwie jego 1/5.
    Ale Władziu ma trochę racji, byłem na pierwszym SGP Tomka i będę na pożegnalnym, to ma dla mnie znaczenie i np. moich kompanów. To nie jest byle okazja..

    pozdrawiam
    let the metal flow.

  26. Powrót do góry    #339
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Teraz pozostaje czekać na zwroty , jak ktoś nie zapłaci.
    No właśnie, ktoś wie ile czasu ma się na zapłatę? Biletu nie zdążyłem kupić to nie wiem i teraz muszę czekać aż ktoś ewentualnie nie zapłaci.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  27. Powrót do góry    #340
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2014
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Jak ktoś rezerwował wczoraj ok 12 to rezerwacja obowiązuje do dzisiaj do 23:59 (u mnie tak było ale już zapłaciłem i mam bilety )

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi crunch za jego przydatny post!

    Marsh (02-12-2014)

  29. Powrót do góry    #341
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Serio nie pozwalano wnosic czegos takiego jak lornetka? Jakie uzasadnienie? Obawa ze ludzie beda rzucac?
    Pytam z ciekawosci, gdyz niczego procz telefonu na takie imprezy nie biore
    Uzasadnienie ochroniarza? Regulamin wprowadzony na tę imprezę przez organizatora.
    Fakt, że niektórym udało się przemycić lornetki, ale mojej, którą miałem w plecaku nie pozwolili wnieść.
    Tak samo odpadają na bank duże obiektywy do aparatu.

    Niebawem na Allegro pojawią się ogłoszenia:
    Bilet na GP na narodowym sektor G6 cena 49 zł , koszt przesyłki 300 zł
    Nie wiem jak bardzo trzeba być zdesperowanym, żeby kupować tego typu oferty.
    Już bym po prostu wolał nie iść.

  30. Powrót do góry    #342
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    j-rules napisał:
    Po prostu nigdy nie bylem na SN i chcialem cos znalezc (opinie na necie, forach) jak na tym sektorze to wyglada. Fakt, zuzla nikt jeszcze stamtad nie widzial
    Dwa razy była namiastka żużla na SN. Widoczność jak dla mnie jest ok nawet z sektorów G.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #343
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arkadius Zobacz posta
    Ale Władziu ma trochę racji, byłem na pierwszym SGP Tomka i będę na pożegnalnym, to ma dla mnie znaczenie i np. moich kompanów. To nie jest byle okazja..

    pozdrawiam
    ale to jest sztuczne robione pozegnalne GP. tfu odpukac w razie jakiejs kontuzji to co za 2 latat w 2016 tez zrobia mu pozegnanie? przy takim rozkladzie bileto ktore w 2016 bea drozsze juz im Gollob nie bedzie porzebny...

    ceny biletow sa najtansze od wielu lat na polska runde GP wiec ludzie pokupili, proste.

  32. Powrót do góry    #344
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    ale to jest sztuczne robione pozegnalne GP. tfu odpukac w razie jakiejs kontuzji to co za 2 latat w 2016 tez zrobia mu pozegnanie? przy takim rozkladzie bileto ktore w 2016 bea drozsze juz im Gollob nie bedzie porzebny...

    ceny biletow sa najtansze od wielu lat na polska runde GP wiec ludzie pokupili, proste.
    Powiem szczerze nawet nie pomyślałem o Gollobie kupując bilety. Jest GP w Wawie na *****istym stadionie (oby tylko zrobili tor nadający się do jazdy), trybuny będą pełne, no niby jak tu przegapić taką imprezę ?

  33. Powrót do góry    #345
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    j-rules napisał:

    Dwa razy była namiastka żużla na SN. Widoczność jak dla mnie jest ok nawet z sektorów G.
    http://www.ai360.pl/panoramy/446
    tutaj można pochodzić trochę po stadionie
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  34. Powrót do góry    #346
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    Uzasadnienie ochroniarza? Regulamin wprowadzony na tę imprezę przez organizatora.
    Fakt, że niektórym udało się przemycić lornetki, ale mojej, którą miałem w plecaku nie pozwolili wnieść.
    Tak samo odpadają na bank duże obiektywy do aparatu.
    Na meczu Real-Viola nie można było wnieść żadnych aparatów z wymienną ogniskową, niezależnie o wielkości. Organizator wielokrotnie o tym informował przed meczem. Podobnie z lornetkami. Piwa zakupionego na stoiskach też nie można było wtedy wnosić na trybuny, ale to akurat nie był problem, ponieważ z tego placu pomiędzy stoiskami gastro a krzesełkami jest elegancki widok. Na fajkę wyganiali całkowicie poza stadion, ale to akurat w przerwie meczu wszyscy ładnie "obchodzili". Dwie, trzy osoby stawały przy kołowrotkach udając, że próbuję wyjść, a reszta spokojnie kończyła peta na miejscu

    Mam nadzieję, że przed tym GP też będą informację co można, a czego nie można.

  35. Powrót do góry    #347
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2013
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    196
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    Płacił ktoś przelewem bankowym .Ja wczoraj koło 18 zrobiłem przelew i widnieje jako zrealizowany ,a na stronie kupbilet wisi mi rezerwacja nieopłacona.
    Lew

  36. Powrót do góry    #348
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Co można, a co nie można jest już opisane na bilecie.
    No i tutaj zaczyna się polskie myślenie. jak i gdzie można obejść te przepisy.
    Na meczach towarzyskich nie widziałem, aby ktoś miał problem z paleniem papierosów przed barami szybkiej obsługi.
    Owszem na ME czy poważniejszych meczach kadry ganiali za palącymi,a i tak palą ale na RPA czy Ukrainie nie widziałem problemów.
    Z aparatami jest często tak, że rzeczywiście oddawano do depozytu. Natomiast nie widziałem, aby starszym osobom albo dzieciom odbierali lornetki.
    Zawsze wołają o dokument tożsamości. Na początku przez megafony, potem każdy olewa ten wymóg.
    Z wnoszeniem piwa nie powinno być problemu, bo wnoszą je w tekturowych kubkach po Coca coli tak jak Colę i nie widziałem, aby ktoś szczególnie sprawdzał.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #349
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    A ja na każde GP w Bydgoszczy na które szedłem zabierałem termos z herbatą i nigdy nie miałem problemu żeby go wnieść a przecież takim termosem można wyrządzić dużo poważniejszą krzywdę niż np. półlitrową butelką wody. Nie wspominając już że zamiast herbaty może być w nim zupełnie co innego ale jakoś tak mi weszło w krew, że dla rozgrzania się w trakcie kilkugodzinnego siedzenia najlepsza jest herbatka
    BKS Polonia Bydgoszcz

  38. Powrót do góry    #350
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Michał Kamiński Zobacz posta
    Płacił ktoś przelewem bankowym .Ja wczoraj koło 18 zrobiłem przelew i widnieje jako zrealizowany ,a na stronie kupbilet wisi mi rezerwacja nieopłacona.
    Ja zrobiłem przelew wczoraj o 8.40 i nadal mam rezerwację nieopłaconą.

    Na tą chwilę wydłużyłem sobie rezerwacje o 24h i czekam na spokojnie do jutra

    Podejrzewam,że ,,kumulacja przelewów'' daje znać o sobie

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Michał Kamiński (02-12-2014), kape (02-12-2014)

  40. Powrót do góry    #351
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    A ja na każde GP w Bydgoszczy na które szedłem zabierałem termos z herbatą i nigdy nie miałem problemu żeby go wnieść a przecież takim termosem można wyrządzić dużo poważniejszą krzywdę niż np. półlitrową butelką wody. Nie wspominając już że zamiast herbaty może być w nim zupełnie co innego ale jakoś tak mi weszło w krew, że dla rozgrzania się w trakcie kilkugodzinnego siedzenia najlepsza jest herbatka
    ahhh to czekanie na otwarcie bram przy stadionie po 12h podrozy pociagiem z przesiadka i przygodami i wyscig na 1000 m z przeszkodami zeby zajac najlepsze msc na przeciwleglej prostej i wyczekiwanie na upragnione zawody. bezcenne

  41. Powrót do góry    #352
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    wełna napisał:
    Ja zrobiłem przelew wczoraj o 8.40 i nadal mam rezerwację nieopłaconą.
    proponuję następnym razem płacić DotPay i masz bilet w ręku po 2 minutach.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    welna (02-12-2014)

  43. Powrót do góry    #353
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2013
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    196
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ja zrobiłem przelew wczoraj o 8.40 i nadal mam rezerwację nieopłaconą.

    Na tą chwilę wydłużyłem sobie rezerwacje o 24h i czekam na spokojnie do jutra

    Podejrzewam,że ,,kumulacja przelewów'' daje znać o sobie
    Też tak zrobiłem, na fb ukazał się komunikat ,że masz 72h na opłacenie rezerwacji
    Lew

  44. Powrót do góry    #354
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2014
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Michał Kamiński Zobacz posta
    Płacił ktoś przelewem bankowym .Ja wczoraj koło 18 zrobiłem przelew i widnieje jako zrealizowany ,a na stronie kupbilet wisi mi rezerwacja nieopłacona.
    Ja płaciłem przelewem wczoraj ok 12 i dziś rano ok 9 już miałem potwierdzenie zapłaty i bilety do wydruku

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi crunch za jego przydatny post!

    Michał Kamiński (02-12-2014)

  46. Powrót do góry    #355
    Użytkownik Awatar Greg03
    Dołączył
    17-11-2013
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Michał Kamiński Zobacz posta
    Płacił ktoś przelewem bankowym .Ja wczoraj koło 18 zrobiłem przelew i widnieje jako zrealizowany ,a na stronie kupbilet wisi mi rezerwacja nieopłacona.
    Ja płaciłem wczoraj przelewem około 17 i też jeszcze nie mam potwierdzenia. Pozostaje czekanie. Co do płatności PayPalem wszystko byłoby ok gdyby nie to że życzą sobie za to dodatkową opłatę. Pierwszy raz się z tą opłatą spotkałem i postanowiłem, że za coś co na innych stronach jest za darmo płacić nie będę. Więc czekam.

  47. Powrót do góry    #356
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    U mnie to samo. Przedluzylem rezerwacje do jutra. Ale w razie problemow powinni chyba przedluzyc sami te rezerwacje, widza chyba co sie dzieje i jaki szał byl.

    Ciekawe czy komus sie udalo kupic bilet w empiku
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Powrót do góry    #357
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Greg03 napisał:
    Co do płatności PayPalem wszystko byłoby ok gdyby nie to że życzą sobie za to dodatkową opłatę. Pierwszy raz się z tą opłatą spotkałem i postanowiłem, że za coś co na innych stronach jest za darmo płacić nie będę. Więc czekam.
    Nie wiem jak PayPalem, ale ja płacę DotPay. Zamówiłem 5 biletów i musiałem dopłacić chyba 3 pln za bilet łącznie z wydrukiem biletu i po 120 sekundach miałem bilet w ręku.
    Oczywiście każdy ma swoje sposoby i nie zamierzam robić nikomu reklamy, albo kogoś przekonywać do moich sposobów.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 02-12-2014 o 19:31
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  49. Powrót do góry    #358
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Kupowałem 3 bilety - dopłaciłem 14 zł. 10 zł za DotPay i 4 zł za wydrukowanie.

  50. Powrót do góry    #359
    Użytkownik Awatar Greg03
    Dołączył
    17-11-2013
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    Oczywiście chodziło mi o Dotpay. Jasne, ja również za każdym razem płacę Dotpay-em (np: za koncert zespołu Metallica $$ zaksięgowała się od razu) tylko, że wszędzie jest to opcja za darmo a tutaj nie wiadomo czemu jest płatna. I jeszcze ten koszt własny za wydruk!Czyli płace im za prąd i za toner bo muszę sobie sam bilet wydrukować?Trochę to śmieszne i pachnie wyłudzaniem kasy za każdą prostą rzecz.

  51. Powrót do góry    #360
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Właśnie dostałem emaila z potwierdzeniem zaksięgowania wpłaty

    Tak więc spokojnie Panowie.

    Na Was też przyjdzie czas

    Teraz tylko pozostaje pytanie o której pijemy piwko przed GP?

Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •