Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 436

Wątek: Speedway Grand Prix 2015

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Gdy przeczytałem powyższy fragment o Iversenie...

    Może nie imponuje błyskotliwymi atakami, ale technik z niego wręcz wybitny. Na plus należy mu zatem zapisać jego sportową dyspozycję i wysoki poziom, choć o fajerwerkach czy medialnym potencjalne trudno mówić.
    ...to dodałem Noskowicza do grona "nieczytanych".

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Pisanie, że otarł się o ósemkę jest śmieszne w tym kontekście. Poza tym, zabrakło mu 7 pkt, to wcale nie tak mało.
    Uważasz, że z jadącymi do końca Wardem i Iversenem, Batchelor także otarłby się o TOP8?
    To nie ma znaczenia. Przecież najważniejszą cechą dobrego żużlowca jest abstynencja. Gdy wzdryga się na widok piwa, gardzi winem i mdleje na myśl o wódce - może aspirować do miana uczestnika GP. Batch spełnia te wymogi, Ward nie. Tylko laik tego nie rozumie.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi markuz za jego przydatny post!

    kingpin (16-10-2014)

  4. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Miałem możliwość być na meczu Unibaksu z Unią Leszno (44:46) w 2008 r. . Do dzisiaj pamiętam, jak w programie na te zawody o Adamsie napisano, że "bez większych osiągnięć pozaligowych". Jakoś tak to szło.
    Na szczęście ja nie odpowiadam za treść programów żużlowych w Toruniu ; ]

  5. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    No faktycznie, Batchelor to super profesjonalista. Wystarczy przypomnieć jego podróż z Cardiff na mecz Sparta-Falubaz. Prawda jest taka, że gdyby nie koztuzja Iversena i głupota Warda to Batchelor nawet na TOP 10 by nie miał szans mimo, że wystartował we wszystkich rundach. W całym cyklu był niewiele lepszy chociażby od takiego Smolinskiego (obaj bazowali na jednej świetnej rundzie). No ale spoko, rozumiem że skoro pojawiła się kolejna okazja do wbicia szpilki Wardowi to trzeba ją wykorzystać ; ]

    Warda nie lubię jak Buszmen Hampela na ten przykład i se mogę

    Tym niemniej, cykl SGP został potraktowany przez Batchelora jak należy, czy bym chciał wbijać komuś szpilę, czy nie. Mimo że uważam go za dwukrotnie większe drewno od Vaculika i trzykrotnie od Zagara

    Nic nie poradzę, że patrzę na temat trochę szerzej, niż tylko przez pryzmat walorów jeździeckich

  6. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Tym niemniej, cykl SGP został potraktowany przez Batchelora jak należy, czy bym chciał wbijać komuś szpilę, czy nie.

    Nic nie poradzę, że patrzę na temat trochę szerzej, niż tylko przez pryzmat walorów jeździeckich
    Harris też tratuje cykl SGP "jak należy". Jeśli wolisz oglądać takich zawodników to spoko, przecież Ci tego nie zabronię ; ]

  7. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie wolę

    Nie marudzę też, że nędzni Harris&Batchelor&Lindgren&Bjerre&Smolinsky i kto tam jeszcze śmieją zabierać miejsce jedynym słusznym, którym źli ludzie rzucają kłody pod nogi

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Robi (20-10-2014)

  9. Powrót do góry    #97
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    W sumie fakt. W cyklu GP nie ma 15-tu DK, a jedynie 4. Jak kogoś w cyklu nie ma, to może mieć pretensje tylko do siebie, że w sportowej walce awansu nie wywalczył. A nie liczyć na kuchenne drzwi.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Robi (20-10-2014)

  11. Powrót do góry    #98
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Więc jaka kpina ? Kpiną byłoby dać dzikusa Wardowi po jego szczeniackich wybrykach (przy całej mojej sympatii do Darka) i to by pokazało, ze można bezkarnie odstawiać cyrki.
    Jak to bezkarnie? To Darcy nie był zawieszony i nie opuścił wielu rund GP, na skutek czego stracił medal IMŚ (najprawdopodobniej złoty)? To nie jest kara? Rozumiem, że za coś, co w sporcie jest dość powszechne (wystarczy poczytać trochę biografii sportowych by uświadomić sobie, że picie przed zawodami to nie jest szokująca i niebywała sprawa) powinno się zawodnikowi zniszczyć minimum pół kariery, by kara była wystarczająca?

    Chłopak zrobił źle, miał trudny moment w życiu - jasne. Ale widzę, że dla wielu to świetna okazja, aby pozbyć się problemu (świetnego zawodnika).

    Batchelor pomimo braku kontuzji (chyba jedyny obok Hampela) nie utrzymał się w 8, przegrał nawet z rzeczonym Hampelem, co samo w sobie jest kompromitacją sportową. W innych rozgrywkach specjalnie nie błysnął, także jak dla mnie ta karta jest kompletnie bez sensu. Słabo SWC, Szwecja - wyj#bany z klubu, Anglia - OK, Polska - dużo poniżej oczekiwań. To już lepiej z góry powiedzieć, że utrzymuje się 9, a nie 8 zawodników SGP.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 16-10-2014 o 14:55

  12. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,015
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Buszmen, uważasz więc, że kara dla Warda w postaci braku DK na SGP jest krzywdząca? Nie wiem czy rozumiesz czym może skutkować brawurowa jazda podpitego chłopaka na motocyklu bez hamulców z niemałą wcale prędkością? Chciałbyś obok takiego stanąć pod taśmą? I jakie pół kariery zniszczone? Jeden sezon poza SGP to pół kariery? Zresztą kto jest temu winien? BSI czy sam Ward? Bo mi się wydaję, że to Darky za dużo sobie pozwolił i teraz po prostu ponosi konsekwencje. A to nie pierwszy przypadek kiedy Darcy "miał trudny moment w życiu". Jeśli ma problem z alkoholem to niech się zapisze do psychologa, chodzi na spotkania AA. Przecież nie można go klepać po plecach i przymykać na to oko tylko dlatego, że jest utalentowany.
    Nie żebym bronił DK dla Batcha, bo akurat dla mnie to najsłabsza DK, no ale w tej chwili to bardziej an nią zasłużył niż Ward.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #100
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Jak to nie pierwszy? Był wcześniej złapany na próbie jazdy pod wpływem? No chyba raczej nie, więc nie zmyślaj.
    Poza tym, co to znaczy podpity? To kolejne nadużycie.
    Po trzecie - tak, uważam, że kara w postaci utraty tytułu mistrzowskiego za rok 2014 jest wystarczająco dotkliwa. Absencja Warda w 2015 jest zła dla Warda, dla GP i dla kibiców.

    Nie żebym bronił DK dla Batcha, bo akurat dla mnie to najsłabsza DK, no ale w tej chwili to bardziej an nią zasłużył niż Ward.
    Niby czym? Jakby Warda nie wylosowali w trójce zawodników na Łotwie, to by nie było tematu. Mogli wylosować, gdzieś Batchelora i może on miałby problem? Np. w Cardiff? Ward jeździł lepiej w SGP, SWC i w każdej lidze. Więc nie wiem dlaczego niby Troy bardziej zasłużył.

    ps. Wolałbym stanąć pod taśmą obok pijanego Warda niż obok trzeźwego Smolińskiego.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 16-10-2014 o 15:13

  14. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,015
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Smolińskiego nie będzie w SGP więc obok niego nie staniesz
    Te sławetne wojaże Warda po toruńskich klubach pewnie zakrapiane były sokiem pomarańczowym, ewentualnie napojem z czerwoną etykietką, co nie?
    Więc skoro określenie "podpity" to wg Ciebie nadużycie proszę o podanie odpowiedniego zwrotu/terminu określającego stan Darcy'ego.
    Nie pie**ol mi - za przeproszeniem - o utracie tytułu mistrzowskiego. Takiego tytułu nie posiadał, więc utracić nie miał czego. Utracił może szansę na medal (może i złoty), ale sam jest temu winien. Wg Ciebie powinni mu darować? Sam byś mu pewnie jeszcze polał "na odwagę", co?

    Ale go wylosowali i jaki wynik? Był pod wpływem alkoholu. To wyjaśnia sprawę. Poza tym skąd wiesz, że Batch również nie padł ofiarą takie kontroli? Chcesz powiedzieć, że była to jedyna taka kontrola w całym sezonie i jak na złość padło na Warda? Takie wybryki trzeba tępić, a nie przymykać oczy. Tak jesteś w nim zakochany, że tego nie dostrzegasz? No, chyba że sam lubisz wsiąść do auta po dwóch głębszych i heja "cała droga moja, reszta wypie**alać"?

    To, że Darcy jeździ lepiej to wg Ciebie okoliczność łagodząca? Bo wg mnie zwłaszcza jako jeden z tych najlepszych powinien dawać przykład.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Rzeczywiście jest jak pisałem - to nie wina Warda tylko źli ludzie podali mu balonik i stąd cała maskarada

    Normalnie ja bym się na miejscu młodego poddał i dał spokój z tym beznadziejnym sportem.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Robi (20-10-2014)

  17. Powrót do góry    #103
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    1. To co robił Ward w wolnym czasie to jest sprawa. Nie robił tego w czasie zawodów, ani nie oblał żadnej kontroli. Poza tym te imprezy w Moskwie to bardzo stare historie. No ale - jasne, lepiej żeby profesjonalny sportowiec stronił od alkoholu. Tylko, że rzeczywistość jest inna.

    2. Nie polałbym mu na odwagę. Nie uważam, że należy przymykać oczy na takie wybryki, ale przecież tego nie zrobiono. Zawieszono go. Chociaż de facto pod wpływem nawet nie wystartował. Danno za takie samo przewinienie otrzymał pół roku kary, czyli za rok mógłby normalnie startować w cyklu. W odróżnieniu od Szweda, Ward na swojej absencji poniósł ogromne straty sportowe i finansowe. Wręcz niepoliczalne. Przy zdobyciu IMŚ prawdopodobnie byłby ładnie ustawiony na kolejny rok. Wg mnie jest to ogromna kara. A dalsze restrykcje to już moim zdaniem gnębienie zawodnika. Bo jednak Ward nie napił się z premedytacją, a jedynie nie wytrzeźwiał wystarczająco, gdzie zawody zaczynały się wyjątkowo wcześnie. W tym całym nieprofesjonalnym zachowaniu była cała masa "pecha", począwszy od spieprzonego toru w Rydze.

    3. Nie - to nie jest okoliczność łagodząca. Ale rozmawiamy o DK, więc tu chyba czynnik sportowy ma znaczenie.

    ps. Myślę, że Troy wypił w 2014 więcej alkoholu niż Ward.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 16-10-2014 o 15:37

  18. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wiesz, to tak samo jak z pijanymi kierowcami. Łapie się ich x, a doskonale wiemy, że jeździ ich sto pięćdziesiąt razy więcej. I można założyć, że żaden z nich nie pił w trakcie jazdy

    Co do kary, temat obgadany, każda wybiegająca poza wykluczenie do końca sezonu (a nawet sezonu GP) jest kpiną, szczególnie w rozumieniu alkoholu przez WADA. Ale to nie ten temat.

  19. Powrót do góry    #105
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No ten - bo gdyby zapadła normalna decyzja w normalnym czasie: zawieszenie do końca sezonu, to Darcy pewnie dostałby DK na 2015, co byłoby dobrą wiadomością dla całego sportu żużlowego.

  20. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,015
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    1. W wolnym czasie może robić co tylko chce. Co nie znaczy, że ma to mieć wpływ na jego "pracę". Innymi słowy - wypił sobie wieczorem. Ale jeśli nie wytrzeźwiał to nie stawia się na zawody. A on był chętny jechać.

    2. Na jakiej podstawie zakładasz, że ten tytuł by zdobył? Fakt, że jest świetnym zawodnikiem nie jest jednoznaczne z tym, że byłby przed Hancockiem czy Kasperem. Nie wiadomo czy w inny sposób kontuzji by nie odniósł. Może nawet w tych samych zawodach. Na moment przydzielania DK Darcy był zawieszony jako zawodnik więc przydzielanie mu DK byłoby ryzykowne. Poza tym chyba logicznym jest, że przewinienie jest ciężkie - bodajże prowadzenie pojazdów pod wpływem jest przestępstwem. No, ale nie roztrząsajmy tego. Fakt, że Darcy nie wytrzeźwiał na czas nie znaczy, że nie napił się z premedytacją. Bardziej uwierzę w premedytację niż napitkę przez przypadek. Jest już dorosły i wiedział chyba o tym, że skoro zawody kolejnego dnia są wcześnie należałoby odpowiednio wcześniej przestać pić? Nie wiem co uznajesz za "pecha"? To, że Darcy wypił, to że tor był lipny, czy to że ktoś Darka złapał na podejściu do zawodów w stanie na to nie zezwalającym?

    3. Czy picie przed zawodami nie jest wyznacznikiem czynnika sportowego? Wszak profesjonalny sportowiec winien być przykładem zdrowego trybu życia. Innymi słowy - nie chleje przed zawodami!

    Jak już wspomniałem DK dla Troya nieco mnie rozczarowała, bo taki Vaculik, Kildemand czy którykolwiek z Lagutów wydają się lepszymi kandydaturami. Tak jednak postanowiono. Największa porażką i tak wg mnie jest konieczność kolejny rok oglądania Harrisa w cyklu (pomimo świetnego PRu jaki robiono mu w czasie turniejów, że on zawsze tak świetnie walczy o każdy metr toru i jest genialny technicznie (mimo, iż zdobył 27 pkt mniej niż omawiany tu i nie jeżdżący przez połowę cyklu Darcy).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    K... biedny ten Darcy. Jeden sobotni wieczór i stracone miliony, tytuł IMŚ 2014, na 99% tytuł IMŚ 2015, lukratywne kontrakty, stado laseczek, tytuł Man of the year 2014 i wiele, wiele innych laurów, które nie przychodzą mi do głowy. Wszyscy odpowiedzialni za ten stan rzeczy powinni ponieść konsekwencje:
    -osoba odpowiedzialna za pomysł organizacji GP w Rydze,
    -siły przyrody, które zalały tamtejszy tor,
    -osoba, która przeniosła GP do Dyneburga
    -osoba, która wymyśliła taką, a nie inną godzinę rozpoczęcia zawodów,
    -odkrywca alkoholu
    -twórca alkomatów
    -osoba, która zainicjowała zmianę przepisów antydopingowych, bo przecież Szwed poniósł mniejszą karę.

    Ktoś jeszcze?

    Buszmen tego co piszesz czytać się nie da. Gość jest głupi, bo dzień przed rundą IMŚ chlał sporo niezależnie od okoliczności, a Ty litujesz się nad nim jak nad dzieckiem, które nie wie co zrobiło. Przepisy są jasne w tym temacie, a jeśli tego nie wiedział to trudno. Nieznajomość prawa nie zwalnia z obowiązku przestrzegania go.

  22. Powrót do góry    #108
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No ja się nad nim nie lituje. Gdybym się litował, to bym postulował, żeby go w ogóle nie zawieszać i żeby jeździł w 2014 jak gdyby nigdy nic. Natomiast ja uważam co innego, mianowicie to, że słusznie go zawieszono i kara w postaci utraty złota 2014 była słuszna. Natomiast nie uważam, aby za to przewinienie należało rujnować mu karierę. Swoje już "odsiedział".

    3. Czy picie przed zawodami nie jest wyznacznikiem czynnika sportowego? Wszak profesjonalny sportowiec winien być przykładem zdrowego trybu życia. Innymi słowy - nie chleje przed zawodami!
    DK przydziela się na podstawie wyników sportowych, a to jak kto się prowadzi to już jego sprawa. Chyba nie twierdzisz, że Batchelor jest lepszym żużlowcem niż Ward i był lepszy w 2014? Na którym froncie?

    Ogólnie, albo jesteście hipokrytami, albo oderwani od realiów. Jeśli to drugie, to uświadamiam wam, iż nie był to jakiś epokowy przypadek, gdzie sportowiec wypił przed zawodami. Nie mówiąc o THC. Jest to oczywiście totalnie nieprofesjonalne i naganne. Ale kara powinna być współmierna do winy. Poczytajcie biografię Sypniewskiego, to zrozumiecie co to jest alkoholizm i picie w trakcie kariery.

    Świstak: Dodaj jeszcze, że Darcy miał szanse 3/16, że go złapią. Oczywiście, to nie jest tłumaczenie, które próbujesz wmówić, że to wina innych. Ogólnie dobrze, że go złapali, ale splot "nieszczęśliwych" okoliczności jest faktycznie nieprawdopodobny
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 16-10-2014 o 16:45

  23. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Buszmen, po raz kolejny proszę Cię bardzo o nierobienie nieświadomym ludziom wody w mózgu.

    To nie jest jakiś gówniany splot nieszczęśliwych okoliczności, to jest taka osobowość, która jak przynajmniej raz do roku nie narobi wokół siebie bigosu, to jest wówczas tragicznie niespełniona. Tak, określenie "bohater tragiczny" jest tu bardzo na miejscu

    Postulowałeś na początku roku, że typek jest właściwie namaszczony na bycie mistrzem i to im szybciej, tym lepiej - odpowiadałem Ci, że do tytułu trzeba dorosnąć, a wtedy nie było widać na to najmniejszego światełka w tunelu. Żeby było bardziej wyraźnie - w przypadku Warda trzeba przejść drogę Tajskiego, który też jeszcze niedawno niezłym fikołkiem był, a teraz jakby we łbie zakodowane ma tylko jedno. I są efekty, niezależnie od tego, że mógłby sobie wreszcie walnąć jakieś tattoo na czole, żeby mieć 100% ciała uwalone w tym świństwie

  24. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ja się nad nim nie lituje. Gdybym się litował, to bym postulował, żeby go w ogóle nie zawieszać i żeby jeździł w 2014 jak gdyby nigdy nic. Natomiast ja uważam co innego, mianowicie to, że słusznie go zawieszono i kara w postaci utraty złota 2014 była słuszna. Natomiast nie uważam, aby za to przewinienie należało rujnować mu karierę. Swoje już "odsiedział".



    DK przydziela się na podstawie wyników sportowych, a to jak kto się prowadzi to już jego sprawa. Chyba nie twierdzisz, że Batchelor jest lepszym żużlowcem niż Ward i był lepszy w 2014? Na którym froncie?

    Ogólnie, albo jesteście hipokrytami, albo oderwani od realiów. Jeśli to drugie, to uświadamiam wam, iż nie był to jakiś epokowy przypadek, gdzie sportowiec wypił przed zawodami. Nie mówiąc o THC. Jest to oczywiście totalnie nieprofesjonalne i naganne. Ale kara powinna być współmierna do winy. Poczytajcie biografię Sypniewskiego, to zrozumiecie co to jest alkoholizm i picie w trakcie kariery.

    Świstak: Dodaj jeszcze, że Darcy miał szanse 3/16, że go złapią. Oczywiście, to nie jest tłumaczenie, które próbujesz wmówić, że to wina innych. Ogólnie dobrze, że go złapali, ale splot "nieszczęśliwych" okoliczności jest faktycznie nieprawdopodobny
    Buszmen, ogolnie to przestan gdybac z tym zlotem Warda jakby to byl fakt, bo nie byl.
    Najlepszym dowodem jest GP w Szwecji wtym roku, gdzie Ward w lidze wymiatal i mial byc kandydatem do "oczka" a pojechal bardzo przecietnie.
    Medal moze by i ujechal, ale zloto to kwestia Twojego zaslepienia..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Jarro (16-10-2014)

  26. Powrót do góry    #111
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Piszę, co uważam - nie musisz się zgadzać. Być może się mylę, ale wg mnie Ward stracił złoto.

  27. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,219
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    Może to i lepiej, zaraz by je przepił.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    Świstak (16-10-2014)

  29. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Gdyby nie kontuzje Iversena, Hancocka, czy absencja Warda, to TOP8 nawet by nie powąchał. Pamiętajmy, że kilka punktów wpadło mu także na takich asiorach jak Cyfer, Kaczmarek, czy Jakobsen. Niczego szczególnego nie pokazał poza jednym turniejem. Jedno fajne GP zdarzyło się nawet Harrisowi (Cardiff 07). Batch w ligach też słabo. Ta DK nie broni się absolutnie niczym.
    Z całym szacunkiem Pawcio, Batchelor przy Harrisie z 2010 r. wygląda jak zwykły "plastron". Bomber wtedy jechał najlepszy speedway w karierze, był w czterech finałach GP, wygrał pszczołom Elite League i akcje jakie przeprowadzał w polu z tamtego roku to sobie Batch może conajwyżej w marzeniach stworzyć.

    Ja wiem, że od kilku lat chłopak (Harris) marnuje swój talent i kojarzymy go głównie jako wieczną czerwoną latarnię cyklu ale nie zawsze tak bywało...


    Watpliwa sprawa, by Ward zdobył w tym roku złoto. Jechał w kilku turniejach i zaprezentował tasm naprawdę jakąś mega formę? Deklasował rywali, dominował? Nigdzie nie miał to miejsca, pojechał świetne trzy turnieje, niektóre słabiutko (vide Auckland gdzie szału nie było również do czasu starcia ze smołą, Malila). Nic nie wskazywało na to, by miał turniej w turniej jak Hancock z Kasperem meldować się na pudle, choć znając potencjał zaprzeczyć temu nie można. Medal brązowy wg. mnie mógłby zgarnąć. Szkoda ogromna, że go nie będzie ale niestety sam jest sobie po części winien. Tak więc Buszmen uspokój się
    Ostatnio edytowane przez toolowiec ; 16-10-2014 o 17:54

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    Buszmen (16-10-2014)

  31. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Piszę, co uważam - nie musisz się zgadzać. Być może się mylę, ale wg mnie Ward stracił złoto.
    No, ja Cie rozumiem, ale jako piewca teorii o faktach obiektywnych musisz bardziej uwazac na slowa, bo za chwile bedziesz na widelcu (sam sie wystawiasz).
    Ward ma potencjal na zloto i kazdy fan speedwaya to wie. Czy i kiedy je zdobedzie zalezy od niego. Wg mnie w tym sezonie zlota by nie mial i wcale nie chodzi mi o jego styl zycia czy jakies tam klopoty osobiste.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #115
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Watpliwa sprawa, by Ward zdobył w tym roku złoto. Jechał w kilku turniejach i zaprezentował tasm naprawdę jakąś mega formę? Deklasował rywali, dominował? Nigdzie nie miał to miejsca, pojechał świetne trzy turnieje, niektóre słabiutko (vide Auckland gdzie szału nie było również do czasu starcia ze smołą, Malila). Nic nie wskazywało na to, by miał turniej w turniej jak Hancock z Kasperem meldować się na pudle, choć znając potencjał zaprzeczyć temu nie można. Medal brązowy wg. mnie mógłby zgarnąć. Szkoda ogromna, że go nie będzie ale niestety sam jest sobie po części winien. Tak więc Buszmen uspokój się
    Bez kontuzji Hancocka - nie miałby. Ale była ta kontuzja - więc, moim zdaniem by miał, przy czym jest to moja opinia, a nie fakt obiektywny (j_rules). Jako, że jest to moje przekonanie, to dalsze wywody logiczne i teorie opieram na tym, co osobiście zakładam. Darcy prezentował formę w innych rozgrywkach, w SGP się spalał. Ale kiedy z niego wyleciał, to był dalece przed Kasprzakiem. Przy późniejszych okolicznościach... no dobra, nie będę rozwijał - każdy niech zakłada sobie swój scenariusz.

  33. Powrót do góry    #116
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Zwycięzca SGP nie jest mistrzem świata.

  34. Powrót do góry    #117
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Dobra miał szanse ale od razu zakładanie, że stracił tytuł? Nie twierdzę, że nie jeździ lepiej o wiele od obydwu, bo tak bez wątpienia jest(choć Kasprzak jechał rzeczywiście rewelacyjnie wszędzie, mimo braku finezji i brawury Warda nie był w tym roku czysto jeździecko wiele gorszy, nadrabiał te cechy bardziej zdyscyplinowaną jazdą, pewnością siebie i nie pękał w ważniejszych momentach jak Darcy).

    Wiesz, w środku sezonu to solidarnie upatrywaliśmy Taia jako głównego faworyta do złota. Wystarczył jeden dzwonek, by sytuacja obróciła się o 360 stopnii i anglik został bez medalu a jeździł do końca roku.

  35. Powrót do góry    #118
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No tak - ale w tym samym środku sezonu, zakładając kontuzje Taia i Hancocka, z automatu wskazywałbym Warda

  36. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,015
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ja się nad nim nie lituje. Gdybym się litował, to bym postulował, żeby go w ogóle nie zawieszać i żeby jeździł w 2014 jak gdyby nigdy nic. Natomiast ja uważam co innego, mianowicie to, że słusznie go zawieszono i kara w postaci utraty złota 2014 była słuszna. Natomiast nie uważam, aby za to przewinienie należało rujnować mu karierę. Swoje już "odsiedział".



    DK przydziela się na podstawie wyników sportowych, a to jak kto się prowadzi to już jego sprawa. Chyba nie twierdzisz, że Batchelor jest lepszym żużlowcem niż Ward i był lepszy w 2014? Na którym froncie?

    Ogólnie, albo jesteście hipokrytami, albo oderwani od realiów. Jeśli to drugie, to uświadamiam wam, iż nie był to jakiś epokowy przypadek, gdzie sportowiec wypił przed zawodami. Nie mówiąc o THC. Jest to oczywiście totalnie nieprofesjonalne i naganne. Ale kara powinna być współmierna do winy. Poczytajcie biografię Sypniewskiego, to zrozumiecie co to jest alkoholizm i picie w trakcie kariery.

    Świstak: Dodaj jeszcze, że Darcy miał szanse 3/16, że go złapią. Oczywiście, to nie jest tłumaczenie, które próbujesz wmówić, że to wina innych. Ogólnie dobrze, że go złapali, ale splot "nieszczęśliwych" okoliczności jest faktycznie nieprawdopodobny
    Po pierwsze. Czemu tak usilnie próbujesz przepchnąć tezę, że rok poza SGP = zrujnowana kariera. Proszę o jakiś wywód logiczny.
    Nawet jeśli zgodzę się z Tobą odnośnie przydziału DK tylko przez wzgląd na wyniki sportowe to
    Troy Batchelor - miejsce 9. - 91 pkt
    Darcy Ward - miejsce 14. - 75 pkt
    To jest wynik SPORTOWY obu panów za miniony sezon w SGP. Kto na tej podstawie bardziej zasłużył na DK? Nie próbuj się wykpić gadaniem, że Darcy przed zawieszeniem był wyżej. Wynik sportowy bierzemy za cały sezon, a tenże sezon Ward na własne życzenie sobie popsuł. Cieszę się, że się zgadzamy w tej kwestii
    Nie jestem oderwany od realiów, hipokrytą jestem, ale w ogólnie akceptowalnych normach społecznych (czyt. nie bardziej niż przeciętny obywatel). Ty natomiast naginasz rzeczywistość. Uważasz, że Ward stracił złoto SGP. To po co ten cykl? Nie lepiej byłoby, żeby Bellamy zadzwonił do Buszmena i zapytał komu medale, kto zostaje w cyklu i komu dzikie karty? A tak chłopaki namarnowali czasu, energii, pieniędzy, zdrowia. A mogli sobie w tym czasie na luzaku walić alko na imprezie z Darkiem

    W ogóle stwierdzenie
    Jako, że jest to moje przekonanie, to dalsze wywody logiczne i teorie opieram na tym, co osobiście zakładam.
    delikatnie ujmując nie trzyma się kupy. Ubzdurałeś sobie wizję Warda jako IMŚ 2014, którą chcesz LOGICZNIE przepychać. Równie dobrze można założyć, że przy stałej jeździe w cyklu złoto zdobyłby Zmarzlik, bo turniej w którym pojechał wygrał. Więc pewnie wygrałby wszystkie. Utrzymując tą formę uzyskałby 204 pkt. Gdzie Ward do niego? Przyjmując średnią Warda wychodzi mu niecałe 130 - więc i tak poniżej Kaspera i Herbiego. Złota by nie było
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    btw.
    Napisanie, ze Warda spotkala kara w postaci braku zlota IMS to tak jak napisanie, ze Dudka spotkala kara w postaci braku zlota DMP.
    I oczywiscie, zaden to fakt obiektywny, ale jestem pewien, ze wielu zielonogórzan tak wlasnie osobiscie moze uazac
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #121
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Po pierwsze. Czemu tak usilnie próbujesz przepchnąć tezę, że rok poza SGP = zrujnowana kariera. Proszę o jakiś wywód logiczny.
    Nawet jeśli zgodzę się z Tobą odnośnie przydziału DK tylko przez wzgląd na wyniki sportowe to
    Troy Batchelor - miejsce 9. - 91 pkt
    Darcy Ward - miejsce 14. - 75 pkt
    To jest wynik SPORTOWY obu panów za miniony sezon w SGP. Kto na tej podstawie bardziej zasłużył na DK? Nie próbuj się wykpić gadaniem, że Darcy przed zawieszeniem był wyżej. Wynik sportowy bierzemy za cały sezon, a tenże sezon Ward na własne życzenie sobie popsuł. Cieszę się, że się zgadzamy w tej kwestii
    Nie jestem oderwany od realiów, hipokrytą jestem, ale w ogólnie akceptowalnych normach społecznych (czyt. nie bardziej niż przeciętny obywatel). Ty natomiast naginasz rzeczywistość.
    No to w takim razie porównajmy Smolińskiego i MJJ albo THJ. Też Niemiec wypada lepiej. W końcu był 12 w SGP, a tamci gdzie byli? Dobrze wiesz, że Ward prezentuje wyższy poziom sportowy i dyskusja nt. jest zbędna. Był lepszy w SGP, SWC, BEL, Eliteserien i Ekstralidze. Jakby pojechali na Antarktydzie - też byłby lepszy. Także to ma do rzeczy kryterium sportowe, że DK w teorii powinny iść właśnie wg klasy sportowej i sportowych możliwości. Jak już sięgasz po takie farmazony, to powiedz mi po co DK dla Puka, skoro Lindgren był wyżej?

    Uważasz, że Ward stracił złoto SGP. To po co ten cykl? Nie lepiej byłoby, żeby Bellamy zadzwonił do Buszmena i zapytał komu medale, kto zostaje w cyklu i komu dzikie karty? A tak chłopaki namarnowali czasu, energii, pieniędzy, zdrowia. A mogli sobie w tym czasie na luzaku walić alko na imprezie z Darkiem

    W ogóle stwierdzenie delikatnie ujmując nie trzyma się kupy. Ubzdurałeś sobie wizję Warda jako IMŚ 2014, którą chcesz LOGICZNIE przepychać. Równie dobrze można założyć, że przy stałej jeździe w cyklu złoto zdobyłby Zmarzlik, bo turniej w którym pojechał wygrał. Więc pewnie wygrałby wszystkie. Utrzymując tą formę uzyskałby 204 pkt. Gdzie Ward do niego? Przyjmując średnią Warda wychodzi mu niecałe 130 - więc i tak poniżej Kaspera i Herbiego. Złota by nie było

    Różnica między nami jest taka, że ja jestem wizjonerem i wiem, co by było - a ty nie. I tyle w tym temacie - nie chce mi się produkować. I tak mam rację, ale oczywiście - nie udowodnię ci, co by się stało. Więc przyjmijmy, że stracił pół sezonu i szanse na złoto. To nie jest wystarczająca kara? Oszuści z Ostrowa wyłączają światło i popełniają sportową zbrodnie i ponoszą ZERO konsekwencji. Ward nawet nie pojechał w tych zawodach, miał śladowe ilości alkoholu po nocnym piciu. Beknął za to pół sezonu. Wcześniej został skasowany przez gościa, który został do tamtych zawodów dopuszczony na nieregulaminowym sprzęcie. To naprawdę trzeba go zgładzić, żeby uznać, ze już wystarczy?

    Żeby pozostać w temacie. Kto jest lepszym żużlowcem i lepszym gwarantem widowiska. Ward, czy Batchelor? Odpowiedz sobie na to pytanie, a potem porozmawiajmy dalej. Nie ma cienia argumentu za kartą dla Troya. Z cyklu wyleciał, mimo braku kontuzji, co jest naprawdę haniebnym wyczynem i wielką sztuką. W innych rozgrywkach prezentował się jak leszcz (dosłownie wszystkich, może poza BEL, choć i tu nie błyszczał). To za co on dostał tą kartę? Za to że wyleciał z cyklu?

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    btw.
    Napisanie, ze Warda spotkala kara w postaci braku zlota IMS to tak jak napisanie, ze Dudka spotkala kara w postaci braku zlota DMP.
    I oczywiscie, zaden to fakt obiektywny, ale jestem pewien, ze wielu zielonogórzan tak wlasnie osobiscie moze uazac
    No nie tak. Bo Ward by złoto IMŚ zdobył, a Dudek złota DMP by nie zdobył.

    AHA - żeby było jasne. To, że twierdzę, że Ward zdobyłby złoto, to nie znaczy że uważam, że byłoby to złoto zasłużone - gdyż nie byłoby. Zdobyłby je tylko ze względu na kontuzję Hancocka, Kasprzaka i Woffindena. Na pewno Darcy nie był najlepszym zawodnikiem tegorocznego cyklu (choć i sam jeździł kontuzjowany - to inna bajka).
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 16-10-2014 o 23:10

  39. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Różnica między nami jest taka, że ja jestem wizjonerem i wiem, co by było - a ty nie. I tyle w tym temacie - nie chce mi się produkować. I tak mam rację, ale oczywiście - nie udowodnię ci, co by się stało.
    Buszmen poważnie. To się leczy.

    Ward się sam ukarał i nie może mieć do nikogo pretensji.
    Brak DK na sezon 2015 był jak najbardziej do przewidzenia.

    Do samego GP... szkoda, że coraz więcej zawodników ma wywalone na ten cykl.
    Ostatnio edytowane przez Lafan ; 16-10-2014 o 23:14

  40. Powrót do góry    #123
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Może brzmi to kontrowersyjnie, ale taka jest prawda.

    No tak do przewidzenia. Lepiej dać byle kelnerowi, pierwszemu z brzegu. Dla dobra cyklu. Rozumiem, gdyby dali to chociaż Zmarzlikowi albo Pawlickiemu. Jak dostał Troy, to dziwię się czemu nie dostał np. Nicholls.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 16-10-2014 o 23:17

  41. Powrót do góry    #124
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Dali 9. zawodnikowi tak jak dają co roku.
    Sprawa również do przewidzenia.
    Coś słabo jednak z Twoim wizjonerstwem skoro tego nie potrafiłeś przewidzieć.

  42. Powrót do góry    #125
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Dobrze z moim wizjonerstwem, bo to przewidziałem (że może tak być, a już na pewno że Darcy nie dostanie tej karty). Natomiast nie przeszkadza mi to krytykować zaistniałego stanu rzeczy. Skoro co roku 9-ty zawodnik ma dostawać DK, to dlaczego regulamin mówi o utrzymaniu 8ki, w której w tym roku naprawdę ciężko było się nie znaleźć. Przecież nawet Hampel tam się znalazł.

    ps. Gdzie był Batchelor w EBPC?

  43. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Do samego GP... szkoda, że coraz więcej zawodników ma wywalone na ten cykl.
    Czyli kto? Bo ja poza G.Lagutą i Sajfutdinovem nie znam więcej poważnych nazwisk, które w cyklu jeździć nie chcą.

  44. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    No i jest to o dwóch za dużo.
    Szczególnie kiedy zarówno jeden jak i drugi mógłby walczyć o misia.

  45. Powrót do góry    #128
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    To prawda. Tym bardziej nie można sobie pozwolić na "marnotrawstwo" i dalsze gnębienie Warda.

  46. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    No i jest to o dwóch za dużo.
    Szczególnie kiedy zarówno jeden jak i drugi mógłby walczyć o misia.
    To nie wina BSI, że Laguta nie ma sportowych ambicji. Co do Sajfutdinova to plotkuje się, że ma zamiar wystartować w przyszłorocznych eliminacjach, więc może w 2016 zobaczymy go ponownie w cyklu.

  47. Powrót do góry    #130
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    To nie wina BSI, że Laguta nie ma sportowych ambicji. Co do Sajfutdinova to plotkuje się, że ma zamiar wystartować w przyszłorocznych eliminacjach, więc może w 2016 zobaczymy go ponownie w cyklu.
    To może się okazać, że GPCh będzie w przyszłym roku dobrze obsadzony.

  48. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    To może się okazać, że GPCh będzie w przyszłym roku dobrze obsadzony.
    Czas najwyższy.

    Nie no, serio, niedobrze mi się robi jak widzę tę przyszłoroczną stawkę. Jak można było tak spi*rdolić ten przydział dzikich kart. W głowie mi się to nie mieści.

  49. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,015
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No to w takim razie porównajmy Smolińskiego i MJJ albo THJ. Też Niemiec wypada lepiej. W końcu był 12 w SGP, a tamci gdzie byli? Dobrze wiesz, że Ward prezentuje wyższy poziom sportowy i dyskusja nt. jest zbędna. Był lepszy w SGP, SWC, BEL, Eliteserien i Ekstralidze. Jakby pojechali na Antarktydzie - też byłby lepszy. Także to ma do rzeczy kryterium sportowe, że DK w teorii powinny iść właśnie wg klasy sportowej i sportowych możliwości. Jak już sięgasz po takie farmazony, to powiedz mi po co DK dla Puka, skoro Lindgren był wyżej?
    Brniesz bez końca. Jak można porównać wynik sportowy MJJ/THJ z Smołą, skoro tylko ten ostatni jeździł w SGP?
    Podany przeze mnie przykład był tylko przekolorowaniem na Twoje bzdurne argumenty.
    Nie wiadomo czy byłby lepszy, bo może chciałby się na tej Antarktydzie z misiem polarnym napić





    Różnica między nami jest taka, że ja jestem wizjonerem i wiem, co by było - a ty nie. I tyle w tym temacie - nie chce mi się produkować. I tak mam rację, ale oczywiście - nie udowodnię ci, co by się stało. Więc przyjmijmy, że stracił pół sezonu i szanse na złoto. To nie jest wystarczająca kara? Oszuści z Ostrowa wyłączają światło i popełniają sportową zbrodnie i ponoszą ZERO konsekwencji. Ward nawet nie pojechał w tych zawodach, miał śladowe ilości alkoholu po nocnym piciu. Beknął za to pół sezonu. Wcześniej został skasowany przez gościa, który został do tamtych zawodów dopuszczony na nieregulaminowym sprzęcie. To naprawdę trzeba go zgładzić, żeby uznać, ze już wystarczy?
    Doje**łeś teraz. Dawno z takim uśmiechem na ryju pracy nie zaczynałem
    Wizjonerem? Twoja wizja to dopuścić do cyklu alkoholika - może akurat nikomu krzywdy na torze nie zrobi. Brawo, ku*wa, brawo!
    Pogrubione przeze mnie zdanie kojarzy mi się z tym zdaniem Ja mam rację, a pan nie ma racji. Jakaś rodzina?
    Oszuści z Ostrowa to żadne porównanie, bo tam chodzi o organizatorów, a dyskusja tyczy się pijactwa Darcy'ego. Nie rozumiem co masz na myśli przez "trzeba go zgładzić". Nikomu nie życzę kontuzji czy urazów. Dlatego też nie przyznanie Darkowi DK na przyszły rok jest dla mnie zrozumiałe. Jak kara go zaboli to może na drugi raz przemyśli swoje zachowanie.

    Żeby pozostać w temacie. Kto jest lepszym żużlowcem i lepszym gwarantem widowiska. Ward, czy Batchelor? Odpowiedz sobie na to pytanie, a potem porozmawiajmy dalej. Nie ma cienia argumentu za kartą dla Troya. Z cyklu wyleciał, mimo braku kontuzji, co jest naprawdę haniebnym wyczynem i wielką sztuką. W innych rozgrywkach prezentował się jak leszcz (dosłownie wszystkich, może poza BEL, choć i tu nie błyszczał). To za co on dostał tą kartę? Za to że wyleciał z cyklu?
    Ależ ja nigdy nie mówiłem, że Batch jest lepszy. Oczywiście, że Darcy jest gwarantem emocji, widowiska i po prostu lepszym żużlowcem. Ale nie można go za takie zachowanie jedynie odesłać do kąta na chwilę i po sprawie. Takie zachowania muszą zostać zduszone. Wyobraź sobie, że prócz niego podpitych było jeszcze 6 zawodników i tak jadą w turnieju. Może i by mieli więcej odwagi. Ale kto byłby winny ewentualnym kontuzjom?
    Ja nie twierdzę, że karta dla Batcha to dobre wyjście. Ale lepsze niż dla Warda. Karę musi ponieść i wg mnie nie powinna to być kara mniejsza niż u Dudka. Wg Ciebie jego przewinienie jest mniejsze niż Patryka?



    No nie tak. Bo Ward by złoto IMŚ zdobył, a Dudek złota DMP by nie zdobył.

    AHA - żeby było jasne. To, że twierdzę, że Ward zdobyłby złoto, to nie znaczy że uważam, że byłoby to złoto zasłużone - gdyż nie byłoby. Zdobyłby je tylko ze względu na kontuzję Hancocka, Kasprzaka i Woffindena. Na pewno Darcy nie był najlepszym zawodnikiem tegorocznego cyklu (choć i sam jeździł kontuzjowany - to inna bajka).
    Jeszcze raz odsyłam do linku powyżej - odnośnie pierwszego zdania

    Skoro wg Ciebie Ward na złoto nie zasłużył to tym bardziej nie rozumiem czemu się pieklisz, że to złoto "stracił". Twierdzisz, że miał coś czego nie miał, ale na zdobycie tego nie zasłużył.

    Sam też bym wolał żeby DK dostał dla przykładu Vaculik, ale za zachowanie Darky'ego zgadzam się z nie daniem mu DK na przyszły sezon. I powtarzam raz jeszcze. Jeden sezon poza SGP nie zrujnuje mu kariery. Przestań takie bzdety ludziom wciskać.

    To prawda. Tym bardziej nie można sobie pozwolić na "marnotrawstwo" i dalsze gnębienie Warda.
    Ty nadal nie odróżniasz gnębienia od kary?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Akurat Angole spia spokojnie.
    Kontrakty z miastami podpisane wiec stawka zawodnikow schodzi na drugi plan.
    Batch to uklon w strone australijskiego organizatora,innego wytlumaczenia nia mam.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta

    Ty nadal nie odróżniasz gnębienia od kary?
    Jakiej kary?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  51. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,015
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Jakiego gnębienia?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  52. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    chlodno oceniajac brak DK dla Darka nie powinien dziwic nikogo. Jedyne co dziwi to ten Troy wpychany na sile, gdy kazdy wie, ze on tam sie nie nadaje.
    I tak wlasnie ten cykl upada, a obroncom SGP znowu braknie argumentow, ze to najbardziej prestizowy cykl bo niby chodzi o IMS.
    Nie licza sie umiejetnosci, potecjal - liczy sie paszport i zadowolenie dzialaczy i organizatorow. A kibic? To juz w ogole sie nie liczy.

    Czemu Grisza, ten totalnie nieambitny rider nie ma problemu z SEC?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •