Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 255 z 255

Wątek: Ostatnia runda - Grand Prix POLSKI - Toruń 11.10.2014, godz 19.

  1. Powrót do góry    #226
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Własnie nie tylko, bo starty to on ma znakomite od dłuższego czasu. W Holsted czy Częstochowie pokazał pazur i kupe agresywnego speedwaya. W Szwecji też o niebo lepiej spisał się niż w ubiegłych latach ale okay, w porównaniu z występami Hancocka to znacznie słabiej.

    Ciekaw byłbym ich pojedynku na neutralnym terenie.

    Odnośnie jeszcze Kasprzaka, który wzniósł się na niebotyczny poziom żużlowy - miałem już kwestionować tezę Buszmena o wyższość tego srebra nad Hampelowe 2010 ale brak argumentów Kasper zdecydowanie lepszy, bardziej ofensywny, zdecydowany no i praktycznie wszystkie rundy meldował się w finałach gdy jeździł sprawny. Do tego trzy wygrane rundy - sztos na miarę najlepszych. Gdyby nie upadek w Landshut.

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Puk czy Ward nie mieliby najmniejszych problemów wyprzedzić Powera, w dodatku przy takiej różnicy prędkości, ehhh szkoda bo mimo że Nicki po raz setny zasłużył na wielki szacunek i wykonał tytaniczną pracę w przeciągu całego turnieju to tak naprawdę sporo jest żużlowców, którzy zjadają duńczyka umiejętnościami jazdy
    Tego wcale nie byłbym taki pewny. Nie jestem fanem Pedersena, ale jeśli chodzi o defensywę i obronę pozycji to Nicki jest dla mnie absolutną czołówką na świecie (jeśli nie nr 1). Często nawet kiedy jest wolniejszy potrafi dowieźć swoje pozycje dzięki umiejętnemu blokowaniu i obieraniu ścieżek uniemożliwiających napędzenie się przeciwnikowi.

    Osobiście cieszę się, że to Pedersen zdobył brąz. Wczoraj był po prostu dużo lepszy niż Woffinden (nie wspominając o Zagarze), a do tego wygrał z sędzią podejmującym skandaliczne decyzje (w finale wykluczony powinien być Kasprzak) oraz nieuczciwym rywalem, który w jednym biegu prawie dostawał skrętu szyi gdy szukał Tajskiego, a potem bezceremonialnie go puścił.
    TeamLindgren

  3. Powrót do góry    #228
    Użytkownik Awatar Noflattery
    Dołączył
    27-08-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Tego wcale nie byłbym taki pewny. Nie jestem fanem Pedersena, ale jeśli chodzi o defensywę i obronę pozycji to Nicki jest dla mnie absolutną czołówką na świecie (jeśli nie nr 1). Często nawet kiedy jest wolniejszy potrafi dowieźć swoje pozycje dzięki umiejętnemu blokowaniu i obieraniu ścieżek uniemożliwiających napędzenie się przeciwnikowi.
    Z etykieta torowego bandyty nie sztuka bronic pozycji, gdy reszcie zawodnikow mile zdrowie i zycie.
    Unia Tarnów

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noflattery za jego przydatny post!

    kingpin (13-10-2014)

  5. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    oraz nieuczciwym rywalem, który w jednym biegu prawie dostawał skrętu szyi gdy szukał Tajskiego, a potem bezceremonialnie go puścił.
    ze co? ze jakis anglosas przepuszczal Tajskiego zeby chlopina wszedl do polfinalu? musze obejrzec to GP

  6. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie miałem wczoraj możliwości oglądania GP w Toruniu ponieważ oglądałem spotkanie Polski z Niemcami na Narodowym.
    Dzisiaj sobie na spokojnie obejrzałem powtórki z drugiej części zawodów GP i tutaj mała konsternacja.
    W zawodach indywidualnych lecą butelki w zawodnika. Nie czytałem całego wątku poza przekleństwami na forum na Pedersena na które sobie raczej nie zasłużył wczoraj.
    Wiadomo kto najbardziej wyzywał. Pan Ban I czy też już Ban II. Wpisy oczywiście wykasowano, ale cały czas jestem w szoku, że publiczność w Toruniu rzucała butelkami w zawodach GP.
    To już robi się niesmaczne. Myslałem, że takie rzeczy bywały na lidze (oczywiście w Czewie czy Toruniu też) chyba wszędzie ale na GP. Normalnie wiocha.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Powrót do góry    #231
    Zbanowany
    Dołączył
    13-04-2014
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie miałem wczoraj możliwości oglądania GP w Toruniu ponieważ oglądałem spotkanie Polski z Niemcami na Narodowym.
    Dzisiaj sobie na spokojnie obejrzałem powtórki z drugiej części zawodów GP i tutaj mała konsternacja.
    W zawodach indywidualnych lecą butelki w zawodnika. Nie czytałem całego wątku poza przekleństwami na forum na Pedersena na które sobie raczej nie zasłużył wczoraj.
    Wiadomo kto najbardziej wyzywał. Pan Ban I czy też już Ban II. Wpisy oczywiście wykasowano, ale cały czas jestem w szoku, że publiczność w Toruniu rzucała butelkami w zawodach GP.
    To już robi się niesmaczne. Myslałem, że takie rzeczy bywały na lidze (oczywiście w Czewie czy Toruniu też) chyba wszędzie ale na GP. Normalnie wiocha.
    Nic nie przebije Leszna 2012...

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Shogun90 za jego przydatny post!

    j-rules (13-10-2014)

  9. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Może inaczej. Nic nie przebije GP w Toruniu 2014.
    W Lesznie nie poleciało tylu butelek. Nawet nie pamiętam czy coś poleciało z trybun. Gwizdy są czymś normalnym na stadionach ale te butelki na zawodach międzynarodowych w Toruniu.
    Normalnie wiocha. Czegoś takiego dawno nie widziałem. Żal.pl
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 13-10-2014 o 02:20
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Może inaczej. Nic nie przebije GP w Toruniu 2014.
    W Lesznie nie poleciało tylu butelek. Nawet nie pamiętam czy coś poleciało z trybun. Gwizdy są czymś normalnym na stadionach ale te butelki na zawodach międzynarodowych w Toruniu.
    Normalnie wiocha. Czegoś takiego dawno nie widziałem. Żal.pl
    Wiocha to twoja schiza na punkcie Torunia. Chłopak z Torunia cię rzucił czy co że masz taki uraz? Daj sobie juz spokój bo robisz się żałosny. Latasz po wszystkich wątkach i piszesz tylko o Toruniu i Unibaxie. To już się nadaje do leczenia klinicznego.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  11. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Co to ma do rzeczy? Wspominam o tym że leciały butelki z trybun podczas zawodów GP na obiekcie, na którym podobno jest monitoring.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  12. Powrót do góry    #235
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Oj a Wy latacie po innych wątkach i przypominacie, że gdyby nie minus 8 dla Was to nie byłoby medalu, just sayin'
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Robi (13-10-2014), blacktop (13-10-2014)

  14. Powrót do góry    #236
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Blacktop - a żużel oglądałeś w ogóle? Fajne ściganie? Kozackie mijanki? Coś ....?

    Czy tylko te butelki latały przez całe zawody?

  15. Powrót do góry    #237
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Co to ma do rzeczy? Wspominam o tym że leciały butelki z trybun podczas zawodów GP na obiekcie, na którym podobno jest monitoring.
    To zloz doniesienie do prokuratury, a nie placz tutaj. I na organizatora ze nie interweniowal.

  16. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    mhsol napisał:
    Blacktop - a żużel oglądałeś w ogóle? Fajne ściganie? Kozackie mijanki? Coś ....?

    Czy tylko te butelki latały przez całe zawody?
    Nie wiem czy leciały przez całe zawody, ponieważ oglądałem tylko drugą część.
    Generalnie zawody super i trochę żałuję, że nie mogłem być tam.
    Bawi mnie tylko fakt, że nikt nawet nie zwrócił uwagi, że na zawodnika lecą butelki.
    To już norma na zawodach żużlowych?
    Relax
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Powrót do góry    #239
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ja tam widziałem dużo rzeczy, jakieś samoloty itp, ale butelek akurat nie + no butelek na stadion nie można w ogóle wnieść, ani nic kupić w butelkach. Także prosiłbym o zdjęcie. Zachowanie wobec Nickiego oczywiście żenujące, co już wcześniej pisałem. Nawiasem mówiąc, na SGP było wielu kibiców z całej Polski

  18. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Zeby sie nie okazalo, ze ci co czymkolwiek rzucali sa pasjonatami walki na torze zuzlowym z Czewy...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #241
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    @blacky - A widziałeś też różowe jednorożce, czy może były one tylko w pierwszej części zawodów?
    !Adrian walcz!

  20. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zaraz po biegu barażowym Pedersen z Woffim, robią rundę honorową.
    Na drugim łuku lecą za nim butelki.
    Żenująca sytuacja, ale Buszmen widzi "samoloty" które uderzają o ziemię i się odbijają jak piłka.
    Przeciwnik patologii w innych wątkach
    Powtórka rozpoczyna się o 16.00
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 13-10-2014 o 16:17
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Jak tylko ściągnę sobie to GP, to też chętnie sobie obejrzę - ja siedziałem na drugim łuku i żadnych butelek w stronę Pedersena nie widziałem. Inna sprawa, to jego prowokacyjne zachowanie - w kopanej w Anglii np. dostał by za to konkretną karę...
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    w kopanej w Anglii np. dostał by za to konkretną karę...
    to taki Crump dostalby dozywtoni zakaz startow w GP nie wspominajac juz o Gollobie Emilu czy innym Nichollsie

    bo polscy kibice to idioci. rok temu na rozdawaniu medali SEC w Rzeszowie gwizdy na swojego zawodnika Pedersena, a na Vaculika - buczoka, ktory mowi, ze potrzebny jest paszport jak sie jedzie do Rzeszowa (na Ukraine) otrzymal gromkie brawa. wtf!?
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 13-10-2014 o 17:11

  23. Powrót do góry    #245
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,645
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 778 w 438 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    bo polscy kibice to idioci. rok temu na rozdawaniu medali SEC w Rzeszowie gwizdy na swojego zawodnika Pedersena, a na Vaculika - buczoka, ktory mowi, ze potrzebny jest paszport jak sie jedzie do Rzeszowa (na Ukraine) otrzymal gromkie brawa. wtf!?
    Może dlatego, że wbrew pozorom większość kibiców nie pochodziła z Rzeszowa? Zresztą Dzik był jednym z głównym powodów dla których spadliście, więc mieli mu klaskać?

    Na sobotnim GP w Toruniu przypuszczam, że swojaków było z 3-4 tysiące. Reszta pochodziła z innych miast, bądź zupełnie przypadkowi ludzie, którzy przychodzą na zawody raz do roku.

  24. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    butelek na stadion nie można w ogóle wnieść, ani nic kupić w butelkach.
    Kazdy kibic z Torunia i okolic to wie i nic w butelkach nie przynosi. Musieli to być przyjezdni. kupił flaszkę i wniósł w gaciach na stadion. Burak u siebie w Czestochowie nie dorzuci do toru a w Toruniu dużo bliżej to wyraził swoje zdanie.

  25. Powrót do góry    #247
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Pragnę przypomnieć, że robiliście problemy z wypuszczeniem,, buraków z Częstochowy " na stadion, mimo posiadania akredytacji.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  26. Powrót do góry    #248
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Frank napisał:
    Kazdy kibic z Torunia i okolic to wie i nic w butelkach nie przynosi. Musieli to być przyjezdni. kupił flaszkę i wniósł w gaciach na stadion. Burak u siebie w Czestochowie nie dorzuci do toru a w Toruniu dużo bliżej to wyraził swoje zdanie.
    Poziom absurdu sięgnął dna. Frank jesteś mistrzem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #249
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No nie wiem, Blacktop - sam siedziałem na drugim łuku i nie widziałem butelek, ale jakoś mocno się temu nie przyglądałem. Być może masz rację, tylko powiedz, do czego zmierzasz? Po pierwsze, prawdopodobieństwo, że rzucał ktoś z Torunia jest około 40%, po drugie - no niestety takie patologie się zdarzają, a gdyby szukać winnego, to jest nim ochrona, bo wg przepisów na tym stadionie nie można wnieść ani zakupić butelek i jednak jest to dość szczelnie przestrzegane.

    Całe zachowanie wobec NP oczywiście naganne, poza głupotą - zadziałała psychologia tłumu. Osobiście, mimo że uważam go za kiepskiego żużlowca - biłem mu brawo.

  28. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    biłem mu brawo.
    idę pić

  29. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ja wiem, bo potrafię odróżnić butelki (Kilka w materiale, śmiem twierdzić że kilkanaście) od papierowego samolociku.
    Nasza dyskusja niestety opiera się na takiej konwencji.
    Przykładowo (żartem) Frank coś ukradł, złapano go za rękę, ale on twierdzi, że to nie on
    tylko ten burak z Częstochowy na stadionie w Toruniu na GP.
    Śmieszna rozrywka.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47...arac-pedersena

    Bardzo ciekawe. Za co oni chcieliby ukarać Pedersena ? Przecież to jego synalek sam się wywalił pokazując aktorstwo na najwyższym poziomie. Mało brakowało, a Nicki straciłby medal przez aktorstwo leszczyniaka i ślepego sędziego. A Panu Zenkowi radzę dwa razy pomyśleć zanim udzieli wywiadu pod wpływem alkoholu tudzież innych środków odurzających .
    TeamLindgren

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    mhsol (14-10-2014)

  32. Powrót do góry    #253
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    ma ktos linka gdzie mozna sciagnac te zawody.?

  33. Powrót do góry    #254
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    ma ktos linka gdzie mozna sciagnac te zawody.?
    http://www.youtube.com/watch?v=rq-VDkrOJ4M
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raymond za jego przydatny post!

    Robi (20-10-2014)

  35. Powrót do góry    #255
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    ale zawody. O_o Nicki majstersztyk w polfinale, ale w dalszym ciagu beda mnie kibice Krola Spidleja wmawiac ze on takich akcji nie potrafi Hancock frajersko pomagal Tajskiemu O_o

    a co do zachowania polskich kibicow... byliscie jestescie bedziecie warzywami na literę b na polskich stadionach
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 20-10-2014 o 21:32

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •