Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 174

Wątek: 20/09/2014 - Grand Prix Challenge - Lonigo

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Zestawianie Zmarzlika z Holtą, czy Andersenem jest rzeczywiście nad wyraz niesmaczne.

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Zestawianie Zmarzlika z Holtą, czy Andersenem jest rzeczywiście nad wyraz niesmaczne.
    Chciałeś być śmieszny - nie wyszło. A jak tam idzie w drugiej lidze ? Widzę nieźle, to pewnie sporo meczów Ostrów kupił. Macie w tym w końcu doświadczenie .
    TeamLindgren

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Niechęć Buszmena do Hampela jest ogromna. Przesłania zdrowy rozsądek i zwykłą ludzką przyzwoitość. Kryzys Hampela mam nadzieję, że jest chwilowy.
    Najwyżej Miedziński dostanie DK, żeby Polska nie miała mniej miejsc niż np. Angole. No nie Buszmen
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Reptile (21-09-2014), dillinger (21-09-2014), kapitan bomba (21-09-2014), zigi1976 (21-09-2014)

  5. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Czołówka światowa? Żart?
    Rozumiem, że można kogoś nie lubić, ale deprecjonowanie umiejętności Hampela jak i jego przynależności to światowego Topu w ostatnich latach to już pod ostrą banie podjeżdża .

    Zestawienie z HA i RH było uzasadnione tym, że oni to melodia przeszłości i Hampel na dziś też nią jest. Niech udowodni, że jest inaczej. Ale GP pokazuje jasno - jak już pisałem, on nie jest tuż za "8" a na szarym końcu i to przy braku kontuzji. Kumasz to? To jest kompromitacja. Do tego bezczelność w postaci braku startu w eliminacjach. To jeżeli mamy się opierać na przeszłości, to tak samo można dać karty Hansowi, czy Rune - to jest ta analogia.
    Tylko, że Holta i Andersen z roku na rok notują mocny spadek. A Hampel stał się z topowego zawodnika kimś pomiędzy Lindgrenem, a Harrisem w chwilę (co sugeruje chwilowy kryzys, a nie żadne wypalenie). Więc sorry, ale ja tutaj żadnej analogii nie widzę. I POWTARZAM: nie jestem zwolennikiem stałej dzikiej dla Hampela. Niech wypadnie z GP, ogarnie się i wróci własnymi siłami jeśli bedzie do tego zdolny.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 21-09-2014 o 01:10
    TeamLindgren

  6. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    ADASTAL (21-09-2014), Kibic_2005 (21-09-2014), kapitan bomba (21-09-2014), zigi1976 (21-09-2014)

  7. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,663
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,386 w 4,354 postach
    wielokrotnie dzikusa dawano za dobry wystep w gp na swoim torze, nawet jesli nie zakonczyl sie wygrana
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    I po co te kłótnie wzajemne ? Nie będzie Hampela - będzie Janowski, a to jego słabsza wersja (chociaż czy na pewno ?). Wilk syty, owca cała.

  9. Powrót do góry    #97
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Rozumiem, że można kogoś nie lubić, ale deprecjonowanie umiejętności Hampela jak i jego przynależności to światowego Topu w ostatnich latach to już pod ostrą banie podjeżdża .

    Jeżeli pytasz mnie o ostatnią dekadę, to tak jasne. Ale rozmawiamy chyba o 2014 i tu i teraz. Widzisz Hampela w czołówce? Najgorszy zawodnik cyklu, wyłączając Harrisa to jest czołówka?

    ps. Jak Andersen zaczął dołować, to też czytałem o chwilowych kryzysach. Ja "koniec" Hampela (tzn fakt, że najlepsze lata już za nim) wieściłem przed sezonem. Ani Hans, ani Holta nie jeździli nigdy w SGP tak słabo Poza tym, są lepsi + moralnie Hampel ze względu na pychę (brak startu w eliminacjach) na tę kartę nie zasługuje. I to wyczerpuje dyskusję. Zresztą nikt z poza ZG z tym nawet nie polemizuje, bo to oczywiste. To tak, jakby przyznać DK Chrzanowskiemu po jego sezonie w GP.

    W tym wszystkich chodzi też o odrobinę sprawiedliwości. Hampel dostawał seryjnie DK jako zdolny gówniarz. Teraz ma dostać jako wypalony zawodnik, wylatujący z cyklu z hukiem kosztem innych młodych, zdolnych?

    Zdrowy rozsądek i przyzwoitość to jest przesłonięty u osób widzących Hampela w 2015 z DK po tak kompromitującym sezonie i jednoczesnym olaniu eliminacji. Mógł w nich jechać i awansować, tak jak Bomber? Tak czy nie?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 21-09-2014 o 01:17

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kingpin (21-09-2014)

  11. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    wielokrotnie dzikusa dawano za dobry wystep w gp na swoim torze, nawet jesli nie zakonczyl sie wygrana
    Wymień ich wszystkich.

  12. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Chciałeś być śmieszny - nie wyszło. A jak tam idzie w drugiej lidze ? Widzę nieźle, to pewnie sporo meczów Ostrów kupił. Macie w tym w końcu doświadczenie .
    Nie hciałem być śmieszny, lecz prawdziwy. I czuję, że mi wyszło. Aczkolwiek zawsze możesz stanąć przed lustrem i powiedzieć kogo chciałbyś widzieć w swoim zespole Andersena, czy Zmarzlika.
    W kupowaniu, nikt wam nie dorówna. Nie ta liga dla nas.

  13. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,663
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,386 w 4,354 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Wymień ich wszystkich.
    Popros
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (21-09-2014)

  15. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jeżeli pytasz mnie o ostatnią dekadę, to tak jasne. Ale rozmawiamy chyba o 2014 i tu i teraz. Widzisz Hampela w czołówce? Najgorszy zawodnik cyklu, wyłączając Harrisa to jest czołówka?

    ps. Jak Andersen zaczął dołować, to też czytałem o chwilowych kryzysach. Ja "koniec" Hampela (tzn fakt, że najlepsze lata już za nim) wieściłem przed sezonem.
    Chyba za dużo wypiłeś.
    Odpuść sobie już dzisiaj, a jutro jak minie kac przeczytaj sobie to co po pijaku napisałeś.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Popros
    Proszę!

  16. Powrót do góry    #102
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Chyba za dużo wypiłeś.
    Odpuść sobie już dzisiaj, a jutro jak minie kac przeczytaj sobie to co po pijaku napisałeś.
    Lepiej podaj jeden argument przemawiający za Hampelem, bo dotąd go nie znalazłem.
    Zresztą, k#rwa, od kogo ja wymagam merytoryki - faktycznie już słabo ze mną. Polemika z oszołomami miastowymi, to faktycznie był błąd. Niech Hampel dalej bawi nas jazdą w SGP, a Pawlicki i Zmarzlik czekają na swoje szanse do 30-tki (Gdzie Hampel do 30tki chyba z 4 DK miał już w kolekcji).

  17. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Nie hciałem być śmieszny, lecz prawdziwy. I czuję, że mi wyszło. Aczkolwiek zawsze możesz stanąć przed lustrem i powiedzieć kogo chciałbyś widzieć w swoim zespole Andersena, czy Zmarzlika.
    W kupowaniu, nikt wam nie dorówna. Nie ta liga dla nas.
    Na sprzedajność Twojego klubu były dowody jak choćby słynna sprawa ze śp. Ferjanem. Twoje oskarżenia to z kolei jedynie pijacki bełkot bez żadnych dowodów. Widzę, że zabolało co mnie bardzo cieszy. A przy okazji nie "nas" tylko "ich" jak już. Bo miejsce urodzenia nie jest równe utożsamianiu się ze wszystkimi grzeszkami miejscowego klubu.

    Jeżeli pytasz mnie o ostatnią dekadę, to tak jasne. Ale rozmawiamy chyba o 2014 i tu i teraz. Widzisz Hampela w czołówce? Najgorszy zawodnik cyklu, wyłączając Harrisa to jest czołówka?
    No dobrze, ale ja cały czas pisałem o latach poprzednich i o tym, że ten "upadek" jest dość dziwny. Różnica pomiędzy Chrzanowskim, a Hampelem jest taka, że ten pierwszy startował w GP pierwszy rok, a Hampel jest dwukrotnym wicemistrzem świata, kilkukrotnym zwycięzcą rund GP co daje jakieś podstawy, że jego aktualna dyspozycja to jakiś cudaczny wypadek przy pracy i za rok powróciłby na właściwe tory. W przypadku Chrzanowskiego żadnych takich przesłanek nie było (dobra o czym ja tu dyskutuje w ogóle..). Adamsa też chciałeś wywalać z GP po jego ostatnim sezonie ? (dostałby dziką gdyby nie zrezygnował, tak samo jak i Gollob na ten sezon)
    TeamLindgren

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    ADASTAL (21-09-2014)

  19. Powrót do góry    #104
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Gollob był przedostatni w cyklu, czy może 9ty i to na skutek kontuzji (absencja w dwóch turniejach)?
    Powtarzam, gdyby Hampel był 9-10 - OK.

    Ale no gość jest praktycznie ostatni, nie wystartował w eliminacjach, na przyszłość też nie rokuje, osobowością nie zabija. No nie kumam, co ma za nim przemawiać. Analizując tą pisaninę, wychodzi mi, że jedyny argument to fakt reprezentowania zielonogórskich barw. Ale to już i tak chyba bardziej zasługuje PePe? Jak Jonsson czy Nicki mieli słabe sezony i dostawali szanse za "nazwisko", to byli na przyzwoitych pozycjach (+ w przypadku Nickiego dochodziły kontuzje).

    ps. Holta i Hans też wygrywali rundy SGP - i to nie raz.
    ps2. Pisząc o latach poprzednich, to Gollob to też czołówka?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 21-09-2014 o 01:30

  20. Powrót do góry    #105
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2011
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Lepiej podaj jeden argument przemawiający za Hampelem, bo dotąd go nie znalazłem.
    Zresztą, **** od kogo ja wymagam merytoryki - faktycznie już słabo ze mną.
    Hampel jest drugim najlepszym polskim zawodnikiem w historii "nowoczesnego" speedwaya (czyli od lat90-tych). Jedynym obok Golloba i wyjątkowo w tym sezonie Kasprzaka który jest w stanie walczyć ze światową czołówką skutecznie. jeden słaby sezon dla mnie to za mało żeby go skreślać.

  21. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Villanova_Junction za jego przydatny post!

    ADASTAL (21-09-2014), blacktop (21-09-2014), zigi1976 (21-09-2014)

  22. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Tylko, że ja nie chcę żeby Hampel dostał tą dziką kartę. Uważam, że Piotr Pawlicki (jeśli miałby być to Polak) byłby lepszą kandydaturą. Zmarzlik niekoniecznie, bo jest dla mnie zbyt nierównym zawodnikiem. Cały czas polemizuję tutaj tylko z przyrównywaniem "upadku" Hampela do przykładów Holty czy Andersena, bo to są wg mnie skrajnie inne sytuacje. A w kwestii Hampela trzymam się tego co napisałem wcześniej - niech wypadnie z GP i wróci swoimi siłami jeśli będzie do tego zdolny.

    Dalsza dyskusja zbyteczna. Fajnie, że awansował Doyle.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 21-09-2014 o 01:36
    TeamLindgren

  23. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Natomiast DK powinien dostać Pawlicki albo Zmarzlik, a nie Hampel.
    a może jeszcze Smektała ??

    ty się puknąłeś czymś czy jak??

  24. Powrót do góry    #108
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Tylko, że ja nie chcę żeby Hampel dostał tą dziką kartę. Uważam, że Piotr Pawlicki (jeśli miałby być to Polak) byłby lepszą kandydaturą. Zmarzlik niekoniecznie, bo jest dla mnie zbyt nierównym zawodnikiem. Cały czas polemizuję tutaj tylko z przyrównywaniem "upadku" Hampela to przykładów Holty czy Andersena, bo to są wg mnie skrajnie inne sytuacje. A w kwestii Hampela trzymam się tego co napisałem wcześniej - niech wypadnie z GP i wróci swoimi siłami jeśli będzie do tego zdolny.
    No to o co bijemy pianę? Zgadzasz się ze mną w całości, tylko Zmarzlika nie lubisz (niestety pierwiastek szowinistyczny) i stąd go negujesz
    Skali upadku Hampela jeszcze nie znamy. Przykłady były po to, żeby nie dawać kart za to co było (a być już nie musi).

    jeden słaby sezon dla mnie to za mało żeby go skreślać.
    A kto go skreśla? Na takiej zasadzie, to Hampelowi DK na 2015 powinni dać już PRZED 2014? To może od razu dajmy mu na 2015,2016 i 2017 w pakiecie? Gość zrobił wszystko co mógł (skompromitował się w tegorocznej edycji + nie przystąpił do eliminacji), żeby nie pojechać w GP 2015 (co chyba nie oznacza końca kariery?), ale i tak dajmy mu DK?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 21-09-2014 o 01:35

  25. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    W takim rzazie zgłaszam Adrian Miedzińskiego!!!
    a ja Przedpełskiego i Ząbika!

    qr**
    niektórym nienawiść do innego klubu TOTALNIE przesłania umiejętność jakiegokolwiek myślenia

  26. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Na sprzedajność Twojego klubu były dowody jak choćby słynna sprawa ze śp. Ferjanem. Twoje oskarżenia to z kolei jedynie pijacki bełkot bez żadnych dowodów. Widzę, że zabolało co mnie bardzo cieszy. A przy okazji nie "nas" tylko "ich" jak już. Bo miejsce urodzenia nie jest równe utożsamianiu się ze wszystkimi grzeszkami miejscowego klubu.
    Nic mnie nie boli, gdyż uważam, że sprzedawczyków należy karać, bez względu na sympatie klubowe. Różnica jest taka, że jednych udało się złapać, innych nie. I tyle w tym temacie.
    Dalej nie widzę stwierdzenia, że Andersen jest trzy klasy ponad Zmarzlikiem

  27. Powrót do góry    #111
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    niektórym nienawiść do innego klubu TOTALNIE przesłania umiejętność jakiegokolwiek myślenia
    Mówisz o sobie?

  28. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Moczą majtki myśląc o Pawlickim lub Zmarzliku?

    P.S
    GP w Gorzowie już się kończy więc niby gdzie miałby Ten Bartek zdobywać punkty?
    podobno Władysław wykupił na następne 5 lat po 3 rundy GP w roku w samym tylko Gorzowie

  29. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    No to o co bijemy pianę? Zgadzasz się ze mną w całości, tylko Zmarzlika nie lubisz (niestety pierwiastek szowinistyczny) i stąd go negujesz
    Skali upadku Hampela jeszcze nie znamy. Przykłady były po to, żeby nie dawać kart za to co było (a być już nie musi).
    Dobra nie było tematu. BSI i tak DK rozegra po swojemu. Już teraz jednak szykuje nam się nadmiar Duńczyków w cyklu. Nicki i Iversen to pewniaki. Dochodzi kandydatura Kildemanda no i MJJ, a jest jeszcze Bjerre. A jak wiadomo zadecyduje i tak czynnik geograficzny, a nie "kto zasłużył".

    Zmarzlika nie lubię, ale akurat to, że on jest z Gorzowa nie ma tutaj żadnego znaczenia.
    TeamLindgren

  30. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Mówisz o sobie?
    o
    i jeszcze amnezję masz

  31. Powrót do góry    #115
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Hampel jako gówniarz dostawał DK, nie robiąc połowy tego, co dziś dokonują Piotrek, czy Bartek. Dostał tyle DK, że ta tegoroczna, byłaby już naprawdę naciągana... ale żeby jeszcze zamknąć dyskusję, to jest stan na dziś. Hampel ma 2 rundy, w których ma szanse pokazać, że jednak "warto" na niego postawić. Niczym AJ w Bydgoszczy 2010. Miał bardzo podobny sezon, ale końcówką jednak zagrał "na siebie". Jak Hampel pokaże jakiś sensowny żużel w dwóch ostatnich turniejach, podskoczy w generalce na 9-10 miejsce - spoko, jest temat i można się zastanawiać.

  32. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Awans Harrisa to w mojej opinii mega porażka. OK - wywalczył to sobie samodzielnie, ale moim zdaniem jego jazda w SGP 2015 będzie wyglądała jeszcze gorzej niż teraz (gorzej, bo wiele wskazuje na to, że sam cykl będzie silniej obsadzony). Doyle postawił kropkę nad i w swoim życiowym sezonie, a Zagar udowodnił, że jednak nie pojechał do Lonigo na wycieczkę. Dla mnie największy zawód to oczywiście Kildemand. Strasznie lubię go za to, że nigdy nie kalkuluje i zawsze jedzie na 110%, ale w tych zawodach ewidentnie zabrakło mu zimnej krwi. 2,2 w dwóch ostatnich biegach dawało awans. Teraz trzeba liczyć na korzystny układ generalki w tym sezonie, co otworzyłoby mu szansę na stałą dziką kartę.

    No właśnie, stałe dzikusy. Mocno liczę na to, że w pierwszej ósemce SGP 2014, obok Hancocka, Woffindena, Kasprzaka, N.Pedersena i Zagara, którzy mają tam praktycznie pewne miejsce, znajdą się również Holder i Jonsson. 8-ma pozycja byłaby w takim układzie praktycznie bez znaczenia (byleby nie był to Bjerre). Wtedy, zakładając brak jakiejś poważnej kary dla Warda, skłaniałbym się ku stałym dzikusom dla Iversena, właśnie Darcy'ego, Kildemanda i G.Laguty. W przypadku odmowy tego ostatniego (co najpewniej nastąpi) dałbym nominację jakiemuś Polakowi. Myślę, że taka obsada byłaby naprawdę ciekawa i gwarantowałaby sporo emocji w przyszłorocznym cyklu.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 21-09-2014 o 02:43

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    markuz (21-09-2014)

  34. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Najlepiej by było gdyby Batch i Lindgren zaliczyli dwie słabe rundy i w ósemce ostałby się Iversen. Wtedy, przy idealnym scenariuszu, DK dla Warda, Kildemanda, Laguty i jakiegoś Polaka (Piotr Pawlicki)

  35. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    To by było optimum, ale szanse na takie rozwiązanie niestety są minimalne.

  36. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,663
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,386 w 4,354 postach
    znowu Harris..

    Z dwoch czolgistow slabych na dystansie juz wole tego Magica. Zawsze to jakas nowosc.
    W ogole to nigdy nie bylem za przyznawaniem DK z powodu zwyklego spadku formy. DK powinno byc za kontuzje, ewidentnego pecha typu defekt czy jakies kontrowersyjne wykluczenie.
    Skoro top8 ma gwarancje na przyszlu rok to skonczmy z tym rozdawaniem kart dla miejsc 9, 10 itp.

    Spadek formy to spadek formy. Byles za slaby sportowo? Wypadasz.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #120
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Niechęć Buszmena do Hampela jest ogromna. Przesłania zdrowy rozsądek i zwykłą ludzką przyzwoitość. Kryzys Hampela mam nadzieję, że jest chwilowy.
    Najwyżej Miedziński dostanie DK, żeby Polska nie miała mniej miejsc niż np. Angole. No nie Buszmen
    Niechęć blactopa* do Golloba jest ogromna. Przesłania zdrowy rozsądek i zwykłą ludzką przyzwoitość.

    * tu można jeszcze wstawić wiele nicków, na czele z zigi1976 i Mariusz

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    kleczes_GKM (21-09-2014)

  39. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Co wy chcecie od tego Harrisa? Nikt mu tego miejsca nie podarował, tylko sam musiał je wywalczyć. Buszmen miał rację, że Jarek też mógł startować w eliminacjach. W obecnej formie na dziką kartę po prostu nie zasługuje. Może przyda mu się rok odpoczynku od GP. Jeśli chodzi o DK dla trzeciego Polaka, to młodszy Pawlicki wydaje się naturalnym kandydatem, ale mam trochę wątpliwości czy dorósł już do GP. Trochę mierzi mnie jego "olewacki" stosunek do innych klubów poza Polską. Zmarzlik faktycznie jest jeszcze bardzo nierówny, ale potencjał ma wielki zarówno Piotrek jak i Bartek wniósłby jednak z pewnością powiew świeżości do cyklu i gorzej niż Jarek w tym roku by nie pojechał

  40. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,820
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,372 w 3,156 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    Co wy chcecie od tego Harrisa? Nikt mu tego miejsca nie podarował, tylko sam musiał je wywalczyć. Buszmen miał rację, że Jarek też mógł startować w eliminacjach. W obecnej formie na dziką kartę po prostu nie zasługuje. Może przyda mu się rok odpoczynku od GP. Jeśli chodzi o DK dla trzeciego Polaka, to młodszy Pawlicki wydaje się naturalnym kandydatem, ale mam trochę wątpliwości czy dorósł już do GP. Trochę mierzi mnie jego "olewacki" stosunek do innych klubów poza Polską. Zmarzlik faktycznie jest jeszcze bardzo nierówny, ale potencjał ma wielki zarówno Piotrek jak i Bartek wniósłby jednak z pewnością powiew świeżości do cyklu i gorzej niż Jarek w tym roku by nie pojechał

    Dokładnie tak. Skoro wywalczył to nalezy mu sie miejsce jak psu zupa.

    gkm_fan

    Niechęć blactopa* do Golloba jest ogromna. Przesłania zdrowy rozsądek i zwykłą ludzką przyzwoitość.

    * tu można jeszcze wstawić wiele nicków, na czele z zigi1976 i Mariusz
    Odpimpaj sie ode mnie. Na dzisiaj, Gollob dla mnie już wydoroślał. W zasadzie nie mam nic do gościa. Teraz jego miejsce zajął KK.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #123
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez markuz Zobacz posta
    Najlepiej by było gdyby Batch i Lindgren zaliczyli dwie słabe rundy i w ósemce ostałby się Iversen. Wtedy, przy idealnym scenariuszu, DK dla Warda, Kildemanda, Laguty i jakiegoś Polaka (Piotr Pawlicki)
    Najlepiej by było żeby pierwsza (powiedzmy) szóstka zostawała na nowy sezon w SGP, 7-14 i ośmiu z eliminacji jechali w SGPCh a 15 wypadał ze stawki. Na wypadek kontuzji zostawić ze 2 dzikie karty.
    Spadek formy to nie powód do przyznania miejsca w stawce. M.in. w ten sposób GP zrobiło się skostniałe, choć to nie jedyna przyczyna.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    j-rules (21-09-2014)

  43. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Juz pisalem ,ale powtorze....

    Cyrkiem SGP rzadza pieniadze.

    Na zdrowy rozum Jarek jako jezdziec konkurencyjnego napoju, nie ma zbyt dobrej karty przetargowej....i co gorsza z tego samego powodu nie ma tych szans Piter
    W mojej ocenie zaden Polak nie dostanie stalej DK. Bellamy ma jasna sytuacje, jest dwoch Polaków. To wystarczy......i mozna dawac "swoim" (czyt. Duny, Szwedzi, Kangury)

  44. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Jeszcze moja ostatnia wypowiedź w kwestii Hampela. Moim zdaniem on nie wystartował w eliminacjach, bo zwyczajnie nie spodziewał się tak dramatycznej swojej jazdy (jak nikt zresztą). Najpewniej w najgorszych koszmarach widział siebie walczącego o TOP 8 (na które ma w sumie jeszcze szanse). Teraz pewnie przyjdzie za to zapłacić i DK nie dostanie, ale też nie zauważyłem jakichś jego płaczów z tym związanych. Chciałoby się zobaczyć Piotrka Pawlickiego w GP, ale biorąc pod uwagę ilu mamy kandydatów do dzikusa to będzie o to bardzo ciężko. Ważne jest też kto ostatecznie utrzyma się w TOP 8. W ciemno można strzelać, że jeśli nie utrzyma się Bjerre to jest out. Może być też tak, że zarówno Lindgren jak i Jonsson zostaną w cyklu co oznacza, że Szwedów więcej nie będzie. Wardowi pewnie na rękę, by było żeby w 8 nie było Batchelora, bo już mamy dwóch Kangurów (Holder, Doyle).
    TeamLindgren

  45. Powrót do góry    #126
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Jeszcze moja ostatnia wypowiedź w kwestii Hampela. Moim zdaniem on nie wystartował w eliminacjach, bo zwyczajnie nie spodziewał się tak dramatycznej swojej jazdy (jak nikt zresztą). Najpewniej w najgorszych koszmarach widział siebie walczącego o TOP 8 (na które ma w sumie jeszcze szanse). Teraz pewnie przyjdzie za to zapłacić i DK nie dostanie, ale też nie zauważyłem jakichś jego płaczów z tym związanych.
    Czyli, innymi słowy - pycha/brak pokory/realnej oceny swoich szans. No to jak tego nie przewidział, to teraz niech zbiera owoce swych czynów

  46. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Nie wiem dlaczego co niektórzy z takim przekonaniem twierdzą, że Ward jest 100 % kandydatem do DK. Jeżeli w cyklu utrzyma się Batch, to już będziemy mieć dwóch Australijczyków i wątpię, żeby organizatorzy chcieli dokooptować trzeciego. Zresztą nie ma żadnych powodów ku temu by tę kartę rudemu przyznawać. Skoro słabszy sezon zawodnika nie jest żadną przesłanką, to jazda na dopingu tym bardziej.

  47. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Być może jest to pycha, a z drugiej strony można nazwać to po prostu wiarą w swoje umiejętności. Z tego samego powodu w takim Challenge'u nie mamy np. Iversena. Też pycha ? Wynika z tego wszystkiego, że w eliminacjach trzeba jechać zawsze, bo różne nieprzewidziane sytuacje się zdarzają. Przy wczorajszej bardzo miernej obsadzie to nawet Hampel mógłby tam awansować. Ale teraz to zwykła gdybologia.
    TeamLindgren

  48. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,820
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,372 w 3,156 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego co niektórzy z takim przekonaniem twierdzą, że Ward jest 100 % kandydatem do DK. Jeżeli w cyklu utrzyma się Batch, to już będziemy mieć dwóch Australijczyków i wątpię, żeby organizatorzy chcieli dokooptować trzeciego. Zresztą nie ma żadnych powodów ku temu by tę kartę rudemu przyznawać. Skoro słabszy sezon zawodnika nie jest żadną przesłanką, to jazda na dopingu tym bardziej.
    No to Ciebie zaraz majestro Buszmen pojedzie

    Szykuj się, uraziłeś Boga
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego co niektórzy z takim przekonaniem twierdzą, że Ward jest 100 % kandydatem do DK. Jeżeli w cyklu utrzyma się Batch, to już będziemy mieć dwóch Australijczyków i wątpię, żeby organizatorzy chcieli dokooptować trzeciego. Zresztą nie ma żadnych powodów ku temu by tę kartę rudemu przyznawać. Skoro słabszy sezon zawodnika nie jest żadną przesłanką, to jazda na dopingu tym bardziej.
    Do tego dopingowicz powinien mieć zakaz reprezentowania swego kraju w tego typu zawodach.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  50. Powrót do góry    #131
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No właśnie - mógł Awansowałby - i temat byłby zamknięty. Nikt by nie miał cienia argumentu, aby podważyć zasadność jego obecności. Iversen rok temu jechał eliminacje. W tym zaryzykował i nie jechał - chociaż, gdyby jechał to wyszłoby na to samo. W jego przypadku kontuzja przeszkodziła mu nie tylko w walce o utrzymanie, ale i w walce o medale. Hampel bez kontuzji (jako nieliczny w stawce) jest 14.

    Bomba: No cóż - moim zdaniem Ward niestety nie pojedzie w GP 2015, bo dostanie zawieszenie. Ale w odróżnieniu od Hampela ma cztery atuty: dobra jazda w 2014, porywająca jazda (widowiskowość), osobowość oraz jest przyszłością cyklu i żużla w ogóle.
    Nawiasem mówiąc, jeśli Troy się utrzyma to będzie 3 Kangurów. Ale mimo tego, jeśli będzie możliwość przyznania karty Wardowi - jest on pewniakiem, czy to się tobie podoba czy nie.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 21-09-2014 o 12:04

  51. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Jeżeli w cyklu utrzyma się Batch, to już będziemy mieć dwóch Australijczyków i wątpię, żeby organizatorzy chcieli dokooptować trzeciego.
    Nie dwóch, a trzech. Holder, Batchelor, Doyle.
    TeamLindgren

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    kapitan bomba (21-09-2014)

  53. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Bomba: No cóż - moim zdaniem Ward niestety nie pojedzie w GP 2014, bo dostanie zawieszenie. Ale w odróżnieniu od Hampela ma cztery atuty: dobra jazda w 2014, porywająca jazda (widowiskowość), osobowość oraz jest przyszłością cyklu i żużla w ogóle.
    Ale ja nigdzie nie deprecjonuje umiejętności Warda, ani też nigdzie nie bronię Hampela. Ja jestem kibicem żużla na pierwszym miejscu i też uważam, że na dzień dzisiejszy nie ma żadnych przesłanek ku temu, żeby przyznawać DK Jarkowi. Ktoś może powiedzieć, że to aktualny wicemistrz świata, ale to przecież żaden argument, bo za zasługi to w wojsku przyznają ordery, a w sporcie powinna decydować tylko i wyłącznie aktualna forma i nic więcej. Ward to już w ogóle jakiś hardcore dla mnie. Koleś przyjechał naj*bany na GP i w nagrodę ma dostać DK, przecież to nawet śmieszne nie jest Gdybym mógł decydować o formule mistrzostw świata i o sposobie wyłaniania uczestników cyklu, to całkowicie zrezygnowałbym z tego chorego pomysłu jakim są dzikie karty. Wczorajsza i nie tylko wczorajsza obsada GP Challenge to nic innego jak właśnie pokłosie tych chorych przepisów.


    PS. A jak już mają przyznać DK jakiemuś Polakowi, to rzeczywiście chyba lepiej żeby był to Piotrek Pawlicki. Kandydaturę Zmarzlika traktuję jako kiepski żart. Gdzie poza Gorzowem miałby on niby zdobywać jakieś punkty ? Średnia wyjazdowa na poziomie 1,5 jasno pokazuje ile wart jest ten zawodnik na torach innych niż domowy.
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 21-09-2014 o 12:24

  54. Powrót do góry    #134
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czyli, innymi słowy - pycha/brak pokory/realnej oceny swoich szans. No to jak tego nie przewidział, to teraz niech zbiera owoce swych czynów
    Oczywiście będziesz tak samo ujadał na zawodników typu Woffinden,Hancock,Iversen,Ward,Pedersen,Holder jak w przyszłym roku oleją eliminacje ?.Chyba że ich nie dotyczy a jeśli będzie dotyczyć to tylko wtedy jak któryś trafi do Falubazu ?

  55. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,433
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Chciałoby się zobaczyć Piotrka Pawlickiego w GP, ale biorąc pod uwagę ilu mamy kandydatów do dzikusa to będzie o to bardzo ciężko.
    Zwłaszcza, że się Miedziakowi DK na GP w Toruniu dało, a on nawet się nie raczył pojawić w Challanegu wczoraj, bo miał już bilety kupione do kosmetyczki.
    UNSCARED

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •