Strona 7 z 22 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 960

Wątek: 2 Półfinał PO: Unia T - Unia L 21.09, g 16.30 live nSport

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,695
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    lemur, maja 4 godziny na stadionie siedziec?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Powrót do góry    #272
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,439
    Kliknij i podziękuj
    4,465
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez WaluS Zobacz posta
    Tak jak im los podaję łapę, aby mogli walczyć o DMP, to wielkim grzechem byłoby tego nie wykorzystać. Natomiast nie wykorzystując tego, to brać żużlowa będzie miała z nich taką bekę, jak z jednego forumowicza piszącego na tym forum.
    Wszyscy się niby z niego śmieją ale posty czytają. To tak jak z Unią Leszno, wyzywają nas od rolników, śmieją się z atmosfery, ale gadają tylko o Piotrku Pawlickim i Tobiaszu Musielaku i trzęsą portkami.
    UNSCARED

  3. Powrót do góry    #273
    Stały bywalec Awatar Egzekutor
    Dołączył
    21-06-2004
    Postów
    760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    No w Tarnowie mają szansę obejrzeć żużel w tym roku. To jak z chodzeniem na grzyby cały rok trzeba czekać i jest Prawdziwek
    Sory,ale nie nasza wina była ,że przyjeżdżające ekipy nie łapały się nawet na szpryce w Tarnowie!Wszyscy byliście po prostu za słabi,nie było z kim się ścigać więc nie było mowy o porywających widowiskach.Leszno się chwali ,że zrobiło 39pkt? A czy przypadkiem w tym meczu nie zrezygnował z nominowanego biegu laguta?Pojechał junior..

  4. Powrót do góry    #274
    Stały bywalec Awatar FarciarzGilmore
    Dołączył
    16-04-2004
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 46 w 23 postach
    Lemur nie martw się, na Wasz przyjazd specjalnie rozrzucilismy obornik na torze bo Wy tak lubicie się taplać w gó.wnie :-D

    A tak serio to boję się tylko Waszych juniorów bo jadą jak prawdziwe kozaki.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FarciarzGilmore za jego przydatny post!

    lemur6666 (21-09-2014)

  6. Powrót do góry    #275
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    widze że w tym meczu jechał Roman Jankowski któremu wg Sławomira Kryjoma wystarczyło splunąć na tor aby Romek nie mógł sobie poradzić

    przypomniec wynik Jankesa na tym torze, czy sobie sami poszukacie?

    Pięc razy trzy

    W 15. biegu uratował 1. punkt meczowy: http://www.youtube.com/watch?v=-xj_Y1AbGjY (szarża Rickardssona na ostatnim łuku, miodzio )

  7. Powrót do góry    #276
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez WaluS Zobacz posta
    Janusz jest już w Tarnowie i nic więcej na Jego temat.

    Jeżeli Leszno nie wykorzysta sytuacji, że nie ma lidera Grega, że tor nie będzie sprzyjał Jaskółkom, że jeszcze jeden ...(i tu należy pomilczeć), to będzie znaczyło, iż ich wejście do fazy pucharowej było czystym przypadkiem.
    Tak jak im los podaję łapę, aby mogli walczyć o DMP, to wielkim grzechem byłoby tego nie wykorzystać. Natomiast nie wykorzystując tego, to brać żużlowa będzie miała z nich taką bekę, jak z jednego forumowicza piszącego na tym forum.
    Misiu nie wiem czy wiesz, ale Leszno jedzie też w osłabieniu bez Bierre, który w zasadniczej na torze w Tarnowie był liderem leszczynian, zdobył 11 pkt.

  8. Powrót do góry    #277
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    Już tak Tarnowianie i ich przyjaciele nie płaczcie tak. Nie pierwszy to już raz gdzie gospodarz traci atut swojego toru przez deszcz. W Lesznie nie mieliśmy atutu własnego toru przez 2/3 sezonu przez nieudolnych menadżerów i to dopiero była tragedia.
    Co do osłabień macie rację, tylko Tarnów jest przetrzebiony przez kontuzje. W Lesznie tylko Bjerre, a przecież pojedzie za niego Smektała, więc to żadna strata.
    Co do szans na finał nie ma co się oszukiwać. 70% dla Tarnowa. A faktu że żużel potrafi być bardzo nieprzewidywalny, nie potrafią zgłębić chyba tylko tego formatu tuzy tego forum jak spartamistrz czy kingpin.

  9. Powrót do góry    #278
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez FarciarzGilmore Zobacz posta
    Lemur nie martw się, na Wasz przyjazd specjalnie rozrzucilismy obornik na torze bo Wy tak lubicie się taplać w gó.wnie :-D.
    Stary- przestałem siedzieć na sportowych faktach właśnie po to by nie czytać takich komentarzy... ale jak widzę - z powodzeniem ratujesz klimat i kultywujesz tradycje.

    pozdrawiam z Leszna

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (21-09-2014), Mildura (21-09-2014)

  11. Powrót do góry    #279
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez irish82 Zobacz posta
    Już tak Tarnowianie i ich przyjaciele nie płaczcie tak. Nie pierwszy to już raz gdzie gospodarz traci atut swojego toru przez deszcz.
    tak myslalem wchodzac krotko na forum ze beda takie komentarze. socjalisci sami zeby bylo rowno i sprawiedliwe. sport nie jest sprawiedliwy, nauczcie sie tego.

  12. Powrót do góry    #280
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Zanosi się na kolejna ulewe nad stadionem bardzo ciemne chmury , oby przeszło szybko!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #281
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Straszną hipokryzją "zalatuje" w tym wątku. Jeszcze niedawno kibice z Leszna tak martwili się o zdrowie zawodników z Tarnowa, że uważali za zbytnie ryzyko ich jazdę w Lesznie. Dziś natomiast chcąc za wszelką cenę rozegrać spotkanie na torze nie przygotowanym pod gospodarzy już nie przeszkadza im, żeby w gorszych warunkach jechali Przemek i Piotrek.

  14. Powrót do góry    #282
    Stały bywalec Awatar FarciarzGilmore
    Dołączył
    16-04-2004
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 46 w 23 postach
    Stary ja komentarzy na sportowych w ogóle nie czytam. A Wam nie da się inaczej napisać bo płaczecie już 7 stron o wałkach, o bardziej poszkodowanych przez kontuzje itp. Ile można tego w kółko czytać? !
    Stąd wziął się obornik.

  15. Powrót do góry    #283
    Stały bywalec Awatar Egzekutor
    Dołączył
    21-06-2004
    Postów
    760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Nie wiem co Ci wszyscy forumowicze z Tarnowa robią jeszcze w domach, zakasać wąsy i na stadion.
    Jak będziecie dobrze wąsami machać szybciej wyschnie.

    Ale ale na poważnie. Gdybyśmy mieli jechać dzisiaj bez Kenia albo na suchym z Keniem i nadal bez Grega wolałbym to drugie...
    Czekamy na was! Macie dużo krowich ogonów to będziecie nimi machać,szybciej wyschnie hehe...tylko jak będziecie wjeżdżać na stadion to gumofilce umyjcie!

  16. Powrót do góry    #284
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez GumoL Zobacz posta
    "Po porannych opadach deszczu trwają intensywne prace na torze. Spotkanie pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów i FOGO Unią Leszno na tę chwilę nie jest zagrożone! Pierwszy bieg zgodnie z planem o 16:30."
    Za fanpage Unii Tarnów ŻSSA.
    https://www.facebook.com/uniatarnowz...type=1&theater
    Ja mam info z pierwszej ręki z obozu leszczynskiego. Zero prac na torze. Wszystko leży odłogiem. CIeślak chce to odwołać niestety.

  17. Powrót do góry    #285
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    Cytat Zamieszczone przez silur Zobacz posta
    Ja mam info z pierwszej ręki z obozu leszczynskiego. Zero prac na torze. Wszystko leży odłogiem. CIeślak chce to odwołać niestety.
    Może czeka aż woda odparuje?

  18. Powrót do góry    #286
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 9 postach
    wszystko wskazuje na to, że mecz się odbędzie więc czas na małe przeanalizowanie szans.

    Tarnów u siebie jest mega, mega, mega mocny i nie należy o tym zapominać obojętnie czy mają atut własnego toru czy nie - przecież na wyjazdach też wygrywali mimo, że nie mieli atutu własnego toru. My natomiast od początku sezonu rozczarowaliśmy wszystkich, ale odkąd przyszedł Skóra coś drgneło i walec się rozpędza, tylko czy wystarczy na Tarnów? zobaczymy już niedługo. I jedna i druga drużyna jest osłabiona, która bardziej nie wiem, nie znam stanu zdrowia poszczególnych zawodników. Bardzo ważny będzie początek meczu, jeśli w niej Tarnów nam nie pyknie gładko to uważam, że będzie dobrze. Oby mecz był czysty i bez żadnych dziwnych decyzji sędziego. Niech wygra lepszy!

    Typuję, że albo Tarnów nas zleje tak z 55-35 albo będzie wynik +/- 4pkt w którąś strone.

    Mam nadzieję, że w finale będzie nasza Królowa! także do boju!

    Pozdrawiam

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mm_leszno za jego przydatny post!

    GoTrEk (21-09-2014), irish82 (21-09-2014)

  20. Powrót do góry    #287
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    mm_leszno
    Ponoć całe Leszno tu płacze. Jak mogłes się wyłamać?

  21. Powrót do góry    #288
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez irish82 Zobacz posta
    mm_leszno
    Ponoć całe Leszno tu płacze. Jak mogłes się wyłamać?
    Nie wiem czy całe ale ty na pewno tak

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kriskro za jego przydatny post!

    irish82 (21-09-2014)

  23. Powrót do góry    #289
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    Cytat Zamieszczone przez kriskro Zobacz posta
    Nie wiem czy całe ale ty na pewno tak
    Nie smiem nawet polemizować z takim inteligentem Nie mój level

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi irish82 za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (21-09-2014)

  25. Powrót do góry    #290
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Przynajmniej wiemy jakie posty będzie można przeczytać na forum wieczorem. Jeżeli do finału wejdzie Leszno to będziemy frajerami, bo wygraliśmy z Tarnowem bez Hancocka, z porozbijanym Vaculikiem, Buczkowskim i Kołodziejem, a dodatkowo Tarnów jechał bez atutu własnego toru. Jeżeli natomiast do finału wejdzie Tarnów to też będziemy frajerami, bo nie potrafiliśmy wygrać z osłabionym Tarnowem, który dodatkowo "jechał na wyjeździe". Więc i tak wyjdziemy na frajerów

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Aussie (21-09-2014), Mildura (21-09-2014)

  27. Powrót do góry    #291
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez silur Zobacz posta
    Ja mam info z pierwszej ręki z obozu leszczynskiego. Zero prac na torze. Wszystko leży odłogiem. CIeślak chce to odwołać niestety.
    Czemu piszesz nieprawdę?

  28. Powrót do góry    #292
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Pewne jest jedno, dziś wygra lepszy,
    lepszy danego dnia i w danej chwili.
    A czy to będzie sprawiedliwe to już inna para kaloszy.
    Regulamin jest jednak znany dla wszystkich przed startem sezonu, wszystkie ekipy się z nim godzą [bo przecież startują w lidze]
    tak więc nie ma co płakać, że ktoś nie pojedzie, albo kogoś boli paluszek czy plecki.
    Wyjeżdżać na tor i walczyć.

  29. Powrót do góry    #293
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    tor nie wygląda źle nawet białej podeszwy Vacul sobie nie brudzi




    fb Unia Tarnow a nie żaden photoshop
    Ostatnio edytowane przez robbertinho ; 21-09-2014 o 13:54

  30. Powrót do góry    #294
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    photoshop

  31. Powrót do góry    #295
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Ale jego mina mówi aby lepiej nie jechać bo nam wp....lą

  32. Powrót do góry    #296
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez silur Zobacz posta
    Ja mam info z pierwszej ręki z obozu leszczynskiego. Zero prac na torze. Wszystko leży odłogiem. CIeślak chce to odwołać niestety.
    No proszę, a na oficjalnym profilu UL na FB wpis:

    "W Tarnowie świeci słońce! Trwają prace na torze"
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  33. Powrót do góry    #297
    Stały bywalec Awatar FarciarzGilmore
    Dołączył
    16-04-2004
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 46 w 23 postach
    Dillinger i w końcu napisałeś to czego oczekuję od wszystkich. Jest jak jest, obydwie Unie zdziesiątkowane, sędzia walnął poważnego babola w pierwszym meczu a teraz ten beszcz. Trundo trzeba jechać. Niech wygra lepszy tego dnia !!!

  34. Powrót do góry    #298
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Po dzisiejszej ulewie i czarnych chmurach już nic mnie nie zdziwi. Dobrze jednak, że poczekali i robią tor.

    Zwracam honor

  35. Powrót do góry    #299
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Pewne jest jedno, dziś wygra lepszy,
    lepszy danego dnia i w danej chwili.
    A czy to będzie sprawiedliwe to już inna para kaloszy.
    Regulamin jest jednak znany dla wszystkich przed startem sezonu, wszystkie ekipy się z nim godzą [bo przecież startują w lidze]
    tak więc nie ma co płakać, że ktoś nie pojedzie, albo kogoś boli paluszek czy plecki.
    Wyjeżdżać na tor i walczyć.
    Dokładnie. Pogoda nie od dziś w tym sporcie odgrywa swoją role. Pisanie, że jak Leszno miało atut swego toru, to Tarnów też powinien mieć to jakaś paranoja.

    Jeżeli tor po opadach da się przygotować i nie bedzie niezbezpiecznu to trzeba jechać. Niektórzy napiszą a co z widowiskiem?

    Na niektórych torach nawet jak pogoda sprzyja widowiska brak.

    Także niech wygra lepszy na torze i może dziś zobaczymy fajne widowisko, bo Jaskółki nie bedą w pierwszym łuku 15 metrów za resztą.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 21-09-2014 o 14:15
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  36. Powrót do góry    #300
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Oby były 15 metrów za resztą

    Wystukane w Tapatalk

  37. Powrót do góry    #301
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Oby były 15 metrów za resztą

    Wystukane w Tapatalk
    Może i tak być, przeca to sport a w nim ponoć wszystko możliwe.
    Może te opady spowodują, że bedzie fajnie ściganko i meczy bedzie trzymał w napięciu do ostatniego biegu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  38. Powrót do góry    #302
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,329
    Kliknij i podziękuj
    1,567
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Oby były 15 metrów za resztą
    Jak dla mnie to i z pięć wystarczy...Byle systematycznie....

  39. Powrót do góry    #303
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Typuje 43:47. Popadalo, tor sie zmienil i bedzie to samo co rok temu w meczu z Gorzowem.

  40. Powrót do góry    #304
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Byłoby fajnie obejrzeć meczyk dzisiaj, poza tym to ponad 500km więc uważam, że pochopne decyzje o odwoływaniu meczu to trochę kpina z kibiców. Sam nie wiem, komu bardziej na rękę by dzisiaj nie jechać, Hancocka nie ma w Tarnowie, ale nie ma też najskuteczniejszego w zasadniczej w Unii - Bjerre. Vaculik i Buczkowski po kontuzjach, u nas Dzik i Kapitan po kontuzjach. Mniejsze urazy mają Piotr Pawlicki i Janusz Kołodziej. Tak więc uważam, że osłabienia rozłożone są po równo. Co do atutu własnego toru - przypominam, że Leszno też go nie miało (choć Sparta_miszcz wie chyba lepiej).

    Ja upatruję dzisiaj szansy w Damianie Balińskim - oby to był dziasiaj czarny koń Byków
    Ostatnio edytowane przez leszczynianin ; 21-09-2014 o 14:51

  41. Powrót do góry    #305
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez prezes200 Zobacz posta
    Powiem Ci tak: po rundzie zasadniczej wierz lub nie ale jak mało kto obiektywnie uważałem że Tarnów jako jedyny zasłużył na złoto, a Leszno nie powinno jechać w PO. Ale po pierwszym półfinale straciłem do was cały szacunek, kombinatorstwo i "magia" Cieślaka po raz kolejny dały o sobie znać. Powinniście dostać do 34-36, my jesteśmy na fali wznoszącej, i byłbym spokojny o rewanż na jakimkolwiek torze. A tak psy szczekają, karawana jedzie dalej.
    No właśnie i czytając to forum, teraz zadaj sobie pytanie: kto tu najwięcej szczeka, a kto pełni rolę karawany...

  42. Powrót do góry    #306
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    Byłoby fajnie obejrzeć meczyk dzisiaj, poza tym to ponad 500km więc uważam, że pochopne decyzje o odwoływaniu meczu to trochę kpina z kibiców. Sam nie wiem, komu bardziej na rękę by dzisiaj nie jechać, Hancocka nie ma w Tarnowie, ale nie ma też najskuteczniejszego w zasadniczej w Unii - Bjerre. Vaculik i Buczkowski po kontuzjach, u nas Dzik i Kapitan po kontuzjach. Mniejsze urazy mają Piotr Pawlicki i Janusz Kołodziej. Tak więc uważam, że osłabienia rozłożone są po równo. Co do atutu własnego toru - przypominam, że Leszno też go nie miało (choć Sparta_miszcz wie chyba lepiej).

    Ja upatruję dzisiaj szansy w Damianie Balińskim - oby to był dziasiaj czarny koń Byków
    No znacznie bardziej powinno zależeć Unii Leszno na odjechaniu tego meczu. Przede wszystkim ze względu na tor, który po opadach może nie być takim atutem miejscowych jak dotychczas. Leszno ma dzisiaj wielką szansę na finał i kto wie może na majstra, bo coś mi się zdaje ze kto by nie wyszedł zwycięsko z lubuskich derbów, to będzie tak pokiereszowany, że będzie łatwym przeciwnikiem do pokonania.

  43. Powrót do góry    #307
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Znowu się chmurzy i zaczyna padać...
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  44. Powrót do góry    #308
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Ale mówisz o chmurach nad stadionem?

  45. Powrót do góry    #309
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    Ale mówisz o chmurach nad stadionem?
    Na razie trochę obok ale wygląda to nieciekawie.

    http://www.a4-wierzchoslawice.prospect.pl/

    http://www.tarnow.pl/kamery/kam1.html
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  46. Powrót do góry    #310
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Miejmy nadzieję, że to tylko przelotne, a nie znowu 3 godzinny deszcz.

  47. Powrót do góry    #311
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Malo tego ze pada to jeszcze grzmi w oddali ...

  48. Powrót do góry    #312
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach

  49. Powrót do góry    #313
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Nad stadionem ulewa od 10 minut i ciemne chmury wiszą. Czarno to widzę.
    Pozdrawiam

  50. Powrót do góry    #314
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    No to już po meczu jest z tego co widze teraz. Ciekawe kiedy pojadą powtórke ?

  51. Powrót do góry    #315
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mocno leje



    wyslane z sony ericsson

Strona 7 z 22 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •