Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 746

Wątek: Półfinał PO: Unia Leszno - Unia Tarnów 14.09, g 16.30 live nSport

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach

    Półfinał PO: Unia Leszno - Unia Tarnów 14.09, g 16.30 live nSport

    Za nami runda zasadnicza Enea Ekstraligi. Teraz czas na nowe rozdanie.

    W Lesznie rozpędzające się Byki zmierzą się zdecydowanym zwycięzcą fazy zasadniczej - Unią Tarnów. Jeszcze dwa-trzy tygodnie temu murowanym faworytem tego starcia byłyby Jaskółki, jednak kontuzje trzech czołowych zawodników (Hancocka,Vaculika i Buczkowskiego) sprawiły że szanse na awans Byków wzrosły. Gospodarze również mają swój problemy- urazy leczą Pedersen i Przemek Pawlicki. Głosy jakie dochodzą z obozów obu ekip pozwalają jednak mieć nadzieję, że w niedzielę kibice zobaczą możliwie najmocniejsze składy.

    Lekkim faworytem niedzielnego starcia wydają się być gospodarze, którzy powinni kontrolować przebieg całego spotkania. Stawiam na ich zwycięstwo 48:42, które sprawi że rewanż w Tarnowie będzie trzymał w napięciu do ostatniego biegu

    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Jak pokazał pierwszy mecz w rundzie zasadniczej każdy wynik jest możliwy. Typuję widełki 40-50 do 52-38. Zależnie od zdrowia oraz dyspozycji dnia i jak kto się z torem spasuje, dla kogo będzie za gorąco, a kto się będzie sugerował przełożeniami z poprzedniego meczu.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Typowanie wyniku to jak wróżenie z fusów, ale typuje na smoku wynik 49-41 - wydaje się marzeniem dla byków. Tak wszystko rozegra się w Tarnowie. Na tym etapie rozgrywek potrzeba tez trochę szczęścia. Zobaczymy jak Damian i Przemek spiszą się na smoku, ale w Tarnowie w przypadku zera w pierwszym biegu być może warto od 2 biegu postawić na juniorów, szansa jest, że pojadą tam nie po 3 a po 6 biegów. Trzeba wykorzystać w Tarnowie element zaskoczenia w pierwszych biegach aby nie dać się rozpędzić jaskółkom. Ostatnio rewelacyjne pojechał tam Kenio. Wystarczy w Tarnowie mieć 4 byków do brydża - pojadą po 6 razy, daje to nam 24 wyjazdy na tor z 30 (15 biegów po 2 graczy), zrobią po 10-11 pkt i będzie ok.

    Moje typy na dwumecz:
    I mecz 49-41 dla Leszna,
    II mecz 48-42 dla Tarnowa.

    W przypadku takiego scenariusza mina Cieślaka bezcenna.

    Punkty byków z jaskółkami:

    1 czerwca - Leszno

    Fogo Unia Leszno - 38
    9. Nicki Pedersen - 12+1 (2,1,2,2*,2,3)
    10. Grzegorz Zengota - 1+1 (0,-,1*,-,-)
    11. Kenneth Bjerre - 6 (0,1,3,1,1,0)
    12. Damian Baliński - 2 (2,d,-,-,-)
    13. Przemysław Pawlicki - 3 (1,2,d,0)
    14. Tobiasz Musielak - 7+2 (2,1*,3,0,1*)
    15. Piotr Pawlicki - 7+1 (1*,3,0,1,2)

    22 czerwca - Tarnów

    Fogo Unia Leszno - 39:
    1. Nicki Pedersen - 11+1 (2,1,1,3,1*,3)
    2. Damian Baliński - 0 (0,0,-,-)
    3. Kenneth Bjerre - 11 (1,3,3,1,3,0)
    4. Grzegorz Zengota - 1 (0,1,-,-)
    5. Przemysław Pawlicki - 1 (0,t,-,1)
    6. Piotr Pawlicki - 10+1 (2*,1,3,0,2,2)
    7. Tobiasz Musielak - 5 (3,2,0,d,t,0)

    Na dziś unia, szczególnie nasi juniorzy oraz Zengota, są w ciut innym miejscu niż 2-3 miesiące temu.
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 08-09-2014 o 13:30

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Gwoli ścisłości: początek spotkania o 16:30
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Jak bez Vaculika, to mecz wygra Leszno.

  6. Powrót do góry    #6
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    W czwartek będziemy wszystko wiedzieć.

    Byle wszyscy pojechali to będzie dobrze.
    You will never walk alone.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Patrząc na to co wyprawia Vacul na rehabilitacji, jakie ma nastawienie co do powrotu na tor to jestem o niego spokojna. Aczkolwiek mam nadzieję że decyzja bedzie podjeta z głową, nie na wariata. Jeśli to ma być walka z bólem, na siłę to może lepiej żeby jeszcze tydzień się podkurował i w pełni sił wystartował w Tarnowie. Bardziej martwi mnie w sumie Greg. Niepokojące są te głosy o kłopotach z nerwami w kontuzjowanej dłoni.

    Najpewniejszy chyba na dziś jest występ Buczka, który w środę ma kręcić kółka w Grudziądzu.
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    W klubie wiedzą pewnie więcej - gdyby występ Hancocka miał być zagrożony to Kołodziej nie zrobiłby w sobotę tylu punktów (żeby umożliwić z/z za Grega). Cieślak to zbyt szczwany lis, żeby pozbawiać się takiego wariantu taktycznego.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Z Gregiem może być tak jak z Nickim. Wystartuje w sobotniej rundzie SGP, aby zdobyć kilka punktów do klasyfikacji IMŚ i w niedzielę może już nie być w stanie pojechać.
    Nikt z nas nie wie, jakie Greg ma podejście do występu w drużynie klubowej, jeżeli nie jest w pełni gotowy do startów.

    Wydaje się, że Vacek ma więcej motywacji do występu w niedzielnej potyczce w Lesznie, aniżeli Greg, jednakże na obecną chwilę trudno przesądzać, czy pojadą obaj, czy tylko jeden i w jakiej będą dyspozycji po tak nie dawno złapanej kontuzji.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...zu-z-fogo-unia


    Nicki już właściwie na torze, Buczek też, Przemek ma wystąpić - ciągła niewiadoma co z Gregiem i Vaculem. Oby obaj poskładali się do kupy i zarówno gospodarze jak i goście w niedzielę w pełnych składach. Nie będzie wtedy miejsca na gdybanie, co pewnie czekałoby nas w wypadku osłabienia którejś z ekip. Swoją drogą żużlowcy to są naprawdę ludzie ze stali
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Wszyscy co do jednego pojadą, chyba, że coś się wydarzy w sobotę.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Ja w ciemno biroę każdy wynik +40 punktów dla Jaskółek. Uważam, że Unia Leszno w Tarnowie, na normalnym torze (czyt. Cieślakowym) nie zrobi 40 punktów. Sugerowanie się meczem z rundy zasadniczej to mylna droga - wówczas padało mocno przed zawodami, a i Cieślak raczej nie chciał odkrywać kart. O ile Pedersen, Pawlicki i Musielak to solidne firmy, które mogą w Tarnowie zrobić niezły wynik, o tyle w Zengotę, Bjerre, czy Michelsena / Balińskiego już nie wierzę.

    W Lesznie zdecyduje wiele czynników i ciężko faktycznie prognozować. Na pewno słabsza niż 3 miesiące temu Unia Tarnów przyjedzie do silniejszej niż 3 miesiące temu Unii Leszno, więc wynik 38-52 jest raczej niemożliwy do powtórzenia .


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    j-rules (09-09-2014)

  14. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    A to nie wtedy w meczu z Lesznem, bylo tak dosc pod kolo ze padl rekord toru? Jesli nie wtedy, to przepraszam, pamiec slaba.
    Ale jestem pewien, ze byly wyniki niewiele od rekordu gorsze.
    40+ bedzie czynilo ultra ciekawym pojedynek rewanzowy.. Leszno tez ma czym szachowac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2014
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Ja w ciemno biroę każdy wynik +40 punktów dla Jaskółek. Uważam, że Unia Leszno w Tarnowie, na normalnym torze (czyt. Cieślakowym) nie zrobi 40 punktów. Sugerowanie się meczem z rundy zasadniczej to mylna droga - wówczas padało mocno przed zawodami, a i Cieślak raczej nie chciał odkrywać kart. O ile Pedersen, Pawlicki i Musielak to solidne firmy, które mogą w Tarnowie zrobić niezły wynik, o tyle w Zengotę, Bjerre, czy Michelsena / Balińskiego już nie wierzę.

    W Lesznie zdecyduje wiele czynników i ciężko faktycznie prognozować. Na pewno słabsza niż 3 miesiące temu Unia Tarnów przyjedzie do silniejszej niż 3 miesiące temu Unii Leszno, więc wynik 38-52 jest raczej niemożliwy do powtórzenia .


    Pozdrawiam
    Zrobicie Cieślakowy tor to Zengota tym bardziej będzie tam śmigał aż miło. Przecież te jego wyjścia spod taśmy na waszym torze wystarczą. Przemek, Kenio, Piotrek, Nicki to również startowcy, więc jeśli zrobicie tor tylko na start, bez emocji to wcale bym się nie zdziwił jak zdobędziemy 40+ pkt. No i nie wykluczaj od razu, że nie będzie padało
    P.S Przemek wróci w dużo lepszej dyspozycji, zobaczycie

  16. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Tarnów ma jeszcze jedną istotną przewagę. Może pozwolić sobie na remis w dwumeczu
    Ostatnio edytowane przez istanbul ; 09-09-2014 o 15:07

  17. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    [
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A to nie wtedy w meczu z Lesznem, bylo tak dosc pod kolo ze padl rekord toru? Jesli nie wtedy, to przepraszam, pamiec slaba.
    Ale jestem pewien, ze byly wyniki niewiele od rekordu gorsze.
    40+ bedzie czynilo ultra ciekawym pojedynek rewanzowy.. Leszno tez ma czym szachowac.
    Chyba coś pomyliłeś czasy w meczu Unia Leszno - Unia Tarnów z RZ były powyżej 61 sekund gdzie rekord toru wynosi 58 sekund i należy do Janusza Kołodzieja, przecież wtedy było twardo może nawet bardziej niż w Tarnowie. Nasi strzelili sobie takim torem w kolano.
    Nie spodziewam się aby tor w nadchodzącym meczu umożliwiał czasy w okolicach rekordu toru gdyż musieli by zrobic tor dość przyczepny. Jednak nie sądzę aby zrobili taki beton jak ostatnio.
    Co do samego meczu w Lesznie powinniśmy to wygrać. W Tarnowie ciężko będzie przekroczyć 40, ostatnio 40 pkt przekroczyliśmy tam w 2011. Aby myśleć o wygraniu dwumeczu trzeba by w Lesznie wygrać min 14 pkt. Typuję wynik 52:38 (mam taka nadzieję) łatwo jednak nie będzie.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  18. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez xaxa Zobacz posta
    Zrobicie Cieślakowy tor to Zengota tym bardziej będzie tam śmigał aż miło. Przecież te jego wyjścia spod taśmy na waszym torze wystarczą. Przemek, Kenio, Piotrek, Nicki to również startowcy, więc jeśli zrobicie tor tylko na start, bez emocji to wcale bym się nie zdziwił jak zdobędziemy 40+ pkt. No i nie wykluczaj od razu, że nie będzie padało
    P.S Przemek wróci w dużo lepszej dyspozycji, zobaczycie
    Powiem szczerze, że chyba zaryzykujemy to, że Zengota będzie w Tarnowie lał naszych zawodników na torze pod "startowców". Podobno w Lesznie w RZ w meczu z Tarnowem był tor: start -> krawężnik i nie widać było, aby Zengota strzelał ze sprzęgła z wyjątkowym refleksem.

    Poza tym - bądźmy poważni. Jeżeli ktoś ma zagrozić nam w Tarnowie to będzie to raczej Nicki, Peter, Toffik (oby nie wszyscy na raz), ale raczej nie Zengota. Ja rozumiem, że forma, że wreszcie w niego uwierzyli niektórzy w Lesznie, ale zachowajmy zimną głowę , bo zaraz powiem, że Łaguta będzie w Lesznie woził Pawlickiego po bandzie, albo, że Koza ma szanse na punkty w biegu juniorskim .


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  19. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    [

    Chyba coś pomyliłeś czasy w meczu Unia Leszno - Unia Tarnów z RZ były powyżej 61 sekund gdzie rekord toru wynosi 58 sekund i należy do Janusza Kołodzieja, przecież wtedy było twardo może nawet bardziej niż w Tarnowie. Nasi strzelili sobie takim torem w kolano.
    Nie spodziewam się aby tor w nadchodzącym meczu umożliwiał czasy w okolicach rekordu toru gdyż musieli by zrobic tor dość przyczepny. Jednak nie sądzę aby zrobili taki beton jak ostatnio.
    Co do samego meczu w Lesznie powinniśmy to wygrać. W Tarnowie ciężko będzie przekroczyć 40, ostatnio 40 pkt przekroczyliśmy tam w 2011. Aby myśleć o wygraniu dwumeczu trzeba by w Lesznie wygrać min 14 pkt. Typuję wynik 52:38 (mam taka nadzieję) łatwo jednak nie będzie.
    Nic nie pomylilem, bo pisalem o meczu w Tarnowie - sorry nie ujalem tego faktycznie zbyt jasno

    Prostuje rowniez: rekord wtedy nie padl, ale czays jak na Tarnow byly takie calkiem w miare szybkie

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/44...go-unia-leszno
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 09-09-2014 o 15:33
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nic nie pomylilem, bo pisalem o meczu w Tarnowie - sorry nie ujalem tego faktycznie zbyt jasno
    OK

    Małe nieporozumienie

    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    albo, że Koza ma szanse na punkty w biegu juniorskim .


    Pozdrawiam
    Uznał bym to za niespodziankę ale nie rzecz niemożliwą , oczywiście mam nadzieję że nasi juniorzy ten bieg wygrają. W RZ mając jednych z najlepszych juniorów nie wiele biegów juniorskich wygraliśmy, ba w pierwszym meczu z Włókniarzem Czaja z Malczewskim przywieźli naszych na 5:1.

    Pozdrawiam
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  21. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    W klubie wiedzą pewnie więcej - gdyby występ Hancocka miał być zagrożony to Kołodziej nie zrobiłby w sobotę tylu punktów (żeby umożliwić z/z za Grega). Cieślak to zbyt szczwany lis, żeby pozbawiać się takiego wariantu taktycznego.
    I tu się kolego mylisz.. jeśli chodzi o Hancocka. Greg miał już przed meczem gorszą średnią od Vaculika i wobec braku obydwóch nie mógł już przeskoczyć Słowaka i tym samym mieć miano zawodnika zastępowanego w PO. Ewentualnie gdyby Koldi przywiózł komplet wtedy on byłby najlepszy w drużynie. Wiec ewentualnie Cieślakowi mogło chodzić o Vaculika, a nie o Herbiego. Kołodziej przyjeżdzając raz drugi w meczu z ZG (bez bonusa) spowodował ze jego średnia jest niższa od Vaculika. Może więc występ Martina jest zagrożony???
    http://www.espeedway.pl/news,vaculik...,72725,12.html

  22. Powrót do góry    #21
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Chłopie - poczytaj najpierw zasady ZZ w PO, potem błyszcz.

    Nawiasem mówiąc, ZZ za Hancocka nie byłoby możliwe, nawet jakby było to zgodne z przepisami (top średnia w 2 rundzie), bo to by się wiązało z odpuszczeniem rundy SGP.

  23. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Ale Z/Z na PO nie oblicza sie na podstawie tylko i wylacznie rundy rewanzowej sezonu zasadniczego?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Buszmen - powaliłeś mnie, zgasłem
    Masz 100% racji zasugerowałem się artykułem.... Na PO liczą się zdaje tylko wyniki z II rundy RZ

    Pozdrawiam i przepraszam spartę_mistrza

    PS. Czy ZZ za Hancocka niemożliwa. Po SGP np może iść na L4. Nie wiem tylko czy koliduje z kolejnym GP. Tak myślę, chyba ze znów źle zabłysłem

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KrzychoJ za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (09-09-2014)

  26. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrzychoJ Zobacz posta
    PS. Czy ZZ za Hancocka niemożliwa. Po SGP np może iść na L4. Nie wiem tylko czy koliduje z kolejnym GP. Tak myślę, chyba ze znów źle zabłysłem
    ZZ sobotnim wystepem przeciwko Falubazom "zaklepał" sobie Koldi
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  27. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrzychoJ Zobacz posta

    PS. Czy ZZ za Hancocka niemożliwa. Po SGP np może iść na L4. Nie wiem tylko czy koliduje z kolejnym GP. Tak myślę, chyba ze znów źle zabłysłem
    Niemożliwa teraz już GP co 2 tygodnie regularnie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  28. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Bilety na półfinał idą jak bułki. Z pewnością rekord frekwencji w tym sezonie. Choć z drugiej strony nie ma się co dziwić.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  29. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Bilety na półfinał idą jak bułki. Z pewnością rekord frekwencji w tym sezonie. Choć z drugiej strony nie ma się co dziwić.
    jakieś szczegóły ?

  30. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Trzymajmy się kurczowo tego co ustaliliśmy parę tygodni temu. Unia Tarnów jest faworytem. Niech się oni martwią. Jak wygramy wysoko tym milej będzie widzieć nerwy Goliata przed ewentualnym rewanżem. Co zrobić. Taki sport.
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 09-09-2014 o 20:53
    UNSCARED

  31. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Trzymajmy się kurczowo tego co ustaliliśmy parę tygodni temu. Unia Tarnów jest faworytem. Niech się oni martwią.
    Całego półfinału? Być może. Meczu w Lesznie już niekoniecznie.
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  32. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Unia Tarnów jest faworytem.
    Unia Tarnów byłaby nadal faworytem, gdyby nie kontuzje dwóch liderów Grega i Vacka oraz zawodnika drugiej linii ze zwyżkującą formą przed kontuzją, czyli popularnego Buczka.
    W obecnym stanie rzeczy rekonwalescenci o ile w ogóle wystąpią, to nie gwarantują takich zdobyczy punktowych do jakich byliśmy przyzwyczajeni.
    Tak że jak by nie patrzeć, to niedzielna potyczka w Lesznie ma jedynego faworyta, którym są gospodarze i nie ma co nawet ściemniać i udawać, że jest inaczej.
    Wiadomo, ogólnie sport nie znosi próżni i wszelkie niespodzianki są mile widziane, ale sport żużlowy na tym etapie rozgrywek jest w miarę przewidywalny i wiemy na co stać drużyny na swoich "śmieciach".

  33. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Co prawda Unia też miała kontuzjowanych zawodników, ale Pawlicki miał o wiele więcej czasu na wyleczenie kontuzji a Pedersen to już startował tydzień temu a teraz odpoczywa. No i jednak Vaculik, Hancock, Buczkowski >>> Pedersen, Pawlicki (w formie z tego sezonu).

    Tak więc gadanie, że Unia Tarnów jest faworytem to głupia asekuracja ze strony leszczynian.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  34. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    [QUOTE=sparta_mistrz;1630101]Co prawda Unia też miała kontuzjowanych zawodników, ale Pawlicki miał o wiele więcej czasu na wyleczenie kontuzji a Pedersen to już startował tydzień temu a teraz odpoczywa. No i jednak Vaculik, Hancock, Buczkowski >>> Pedersen, Pawlicki (w formie z tego sezonu).

    Tak więc gadanie, że Unia Tarnów jest faworytem to głupia asekuracja ze strony leszczynian.[/QUOTE





    A MOZE DOCENIENIE KLASY RYWALA?
    pyra

  35. Powrót do góry    #33
    Użytkownik Awatar Noflattery
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Leszczynscy zawodnicy w tym sezonie oprocz Petera i Nickiego to przecietniacy. Gdy wygraja to bedzie niespodzianka. Nie maja konkretnych zawodnikow na nominowane, bo pewnie szybko wystrzelaja Petera 2 biegi ponad jego 3 juniorskie.
    Unia Tarnów

  36. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Dla mnie, kibica z zewnątrz w tym momencie sezonu faworytem dwumeczu jest Leszno, choć oczywiście nie można wykluczyć awansu Tarnowian. Jakoś tak się w tym Lesznie poskładało, że na decydującą fazę sezonu zawodnicy Unii jadą zdecydowanie lepiej niż na wiosnę. Nie przeceniam w przeciwieństwie do wielu leszczyńskich kibiców działalności Skóry, to się po prostu tak złożyło, że praktycznie wszyscy zwodnicy złapali formę. Tak już bywa, czasami sytuacja wygląda odwrotnie, czego przykładem jest Falubaz.
    Proszę więc Leszczynian o mniej asekuracyjną postawę, jedziecie przecież o złoto. A jeśli się nie uda, to świat się nie zawali, za rok będzie kolejna szansa. Przecież Wy nie czekacie na złoto od 30 lat

  37. Powrót do góry    #35
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Faworytem jest Tarnów, ale faktycznie proporcje szans zmieniły się dość znacznie (obecnie jakieś 65-35%, kilka tygodni temu 85-15%).

  38. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Faworytem jest Tarnów, ale faktycznie proporcje szans zmieniły się dość znacznie (obecnie jakieś 65-35%, kilka tygodni temu 85-15%).
    Rozum podpowiada że masz rację, ale intuicja mi mówi że możemy mieć niezłą sensację i Leszno z majstrem w tym roku.

  39. Powrót do góry    #37
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    35% to znowu nie taka sensacja

  40. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Tarnów w STS nadal na szczycie, jeżeli chodzi o faworyta do tytułu:

    Tarnów - 1.45
    Gorzów - 5.00
    Leszno - 8.00
    Zielona - 12.00

    Niniejszym trzeba iść dziś i postawić 100 zł na Unię z Leszna. Jeżeli Tarnów przejdzie Leszno w półfinale, to tej stówki żal mi nie będzie, ale jeżeli niestety polegniemy z Bykami, to przynajmniej 800 zł osłodzi mi gorycz porażki .


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  41. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Bilety na półfinał idą jak bułki. Z pewnością rekord frekwencji w tym sezonie. Choć z drugiej strony nie ma się co dziwić.
    Pytanie do Leszczynian odnośnie biletów:
    Czy pod stadionem przed meczem kupię bilet na sektor gości czy mogą być problemy?
    Pozdrawiam

  42. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez GumoL Zobacz posta
    Pytanie do Leszczynian odnośnie biletów:
    Czy pod stadionem przed meczem kupię bilet na sektor gości czy mogą być problemy?
    W Lesznie nigdy nie było problemów z nabyciem biletów, zarówno dla gospodarzy jak i dla gości.
    Na pewno kupisz przed meczem w kasie - zwłaszcza jak goście są z Tarnowa. Za dużo Was nigdy nie przyjeżdża.

  43. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Grupa Azoty Unia Tarnów
    1. Martin Vaculik
    2. Krzysztof Buczkowski
    3. Artiom Łaguta
    4. Greg Hancock
    5. Janusz Kołodziej
    6. Kacper Gomólski
    Fogo Unia Leszno
    9. Nicki Pedersen
    10. Damian Baliński
    11. Grzegorz Zengota
    12. Kenneth Bjerre
    13. Mikkel Michelsen
    14. Piotr Pawlicki
    Składy awizowane na niedzielny mecz w Lesznie. W naszej drużynie brak w składzie Przemka ale ma w piątek wyjechać na tor i pewnie pojedzie w meczu.....tylko za kogo??? Bally czy Mikkel out????? wynik 50:40 biorę w ciemno i potem po obronę wyniku do Tarnowa. Oby nie padało

  44. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Grupa Azoty Unia Tarnów
    1. Martin Vaculik
    2. Krzysztof Buczkowski
    3. Artiom Łaguta
    4. Greg Hancock
    5. Janusz Kołodziej
    6. Kacper Gomólski
    Fogo Unia Leszno
    9. Nicki Pedersen
    10. Damian Baliński
    11. Grzegorz Zengota
    12. Kenneth Bjerre
    13. Mikkel Michelsen
    14. Piotr Pawlicki
    Składy awizowane na niedzielny mecz w Lesznie. W naszej drużynie brak w składzie Przemka ale ma w piątek wyjechać na tor i pewnie pojedzie w meczu.....tylko za kogo??? Bally czy Mikkel out????? wynik 50:40 biorę w ciemno i potem po obronę wyniku do Tarnowa. Oby nie padało
    Na bank za Mikkela który po ostatnim dzwonie sam przyznaje ze nie jest okey...Balon na Smoku swoje ugra Przemo będzie kluczem do medalu

  45. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    jestem ciekaw jaki tor zrobicie na kontuzjowanych Pedersena, MM/Przemka, Vacula, Hancocka i Buczka

  46. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Spójrz na mecz z Gorzowem co ugrał...

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Robi (10-09-2014)

  48. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Na bank za Mikkela który po ostatnim dzwonie sam przyznaje ze nie jest okey...Balon na Smoku swoje ugra Przemo będzie kluczem do medalu
    No jak Przemo ma być kluczem do medalu, to już mamy.............po medalu

    Powiadasz na bank za Mikkela???

    A moim zdaniem Przema nie powinno być w niedzielnym składzie.

    W pełni zdrowy w tym sezonie prezentuje podobny poziom co Dun i Bali.

    A ,,połamany'' i bez jazdy jest gwarantem 0 pkt z takim przeciwnikiem jak Tarnów.

Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •