Strona 43 z 54 PierwszyPierwszy ... 33414243444553 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,891 do 1,935 z 2397

Wątek: Aleksandr Łoktajew, Darcy Ward, Patryk Dudek - dyskusja nt. postępowania przeciw nim i możliwych kar

  1. Powrót do góry    #1891
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To ty tak dzielisz, chyba w myśl zasady "kto nie jest pedałem, ten jest faszystą".
    Zgoda, lecz z małą korektą: jak pedał to pewnie faszysta i antyfan Falubazu
    Ostatnio edytowane przez Kibic_2005 ; 30-06-2015 o 18:39

  2. Powrót do góry    #1892
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Wyczuwam zaawansowana megalomanie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #1893
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,241
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W normalnym spoleczenstwem jak ktos przeszedlby po trawniku,dostal mandat a potem beczal i udowadnial chcac sie wykpic od kary ,ze on w sumie nie szedl tylko biegl i skakal,
    zostalby nazwany ci.ota bez honoru.
    Jakoś nie zauważyłem byś po pamiętnym, niechlubnym finale kierował podobne epitety stronę Karkosika, Ząbika i całej reszty dyspozycyjnych tchórzy z nieznanych powodów nazywanych w Toruniu sportowcami. No ale dobrze wiedzieć, że po 2 latach dotarło w końcu do Ciebie, że kibicujesz ciotom bez honoru. Lepiej późno niż wcale.

  4. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    Mariusz (30-06-2015), Robi (30-06-2015), dillinger (01-07-2015), shelve (30-06-2015), t_zg (01-07-2015)

  5. Powrót do góry    #1894
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A to jakiś mecz wtedy miał być? Kryjom & co uznali pewnie, że to indywidualny trening zawodników Falubazu (każdego z osobna), to się zmyli.
    Kibic, to widać taki "Mariusz w białych rękawiczkach". Ogłady więcej, ale fanatyzm taki sam.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    vicar (01-07-2015)

  7. Powrót do góry    #1895
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Jakoś nie zauważyłem byś po pamiętnym, niechlubnym finale kierował podobne epitety stronę Karkosika, Ząbika i całej reszty dyspozycyjnych tchórzy z nieznanych powodów nazywanych w Toruniu sportowcami. No ale dobrze wiedzieć, że po 2 latach dotarło w końcu do Ciebie, że kibicujesz ciotom bez honoru. Lepiej późno niż wcale.
    Jakie epitety?
    To tylko odpowiedz na podobna wypowiedz T_ZG.Nikogo konkretnego nie mialem na mysli.
    Na temat tego meczu wypowiedzialem sie niejednokrotnie i w odroznieniu od ciebie,nie mam sie czego wstydzic.

    No ale jak chcesz pozostac w takiej poetyce,to ty juz niedlugo bedziesz mogl sie okreslac jako kibic ci.ty bez honoru.
    Pasuje ci?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-06-2015 o 19:18
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #1896
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Bomba, wiesz w ogóle co to jest epitet?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  9. Powrót do góry    #1897
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    To nie był zwykły trening, lecz trening punktowany rozgrywany w formie zawodów i wydarzenie to mogło być interpretowane jako złamanie warunków zawieszenia, dlatego głupotą było zamieszczanie takiego wpisu. Gdyby nadal wisiał na stronie falubaz.com mógłby znacząco utrudnić formalne wykazanie braku winy Dudka przy udziale w tym wydarzeniu.
    Wisi na stronie w dalszym ciagu. Warto przeczytac jeszcze raz bo jak widac niektorzy calkowicie zapomnieli co odbylo sie w zg.

  10. Powrót do góry    #1898
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    summa summarum to wszyscy zwolennicy przedłużenia kary wystrychnięci zostali na Dudka
    i to wszystko jest w tej chwili najważniejsze

  11. Powrót do góry    #1899
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Tutaj wszyscy poruszają temat zawodów czy one były czy nie.Ale prawdą jest że Dudek nie miał prawa nawet trenować na stadionie Falubazu czy jakiekolwiek innego.I to jest problem przez który powinien zostać ukarany niestety,bo chłopaka bardzo lubię.

  12. Powrót do góry    #1900
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Znowu nie mozna merytorycznie dyskutowac z niektorymi magicznymi,bo zaraz cie sprowadza do poziomu zawistnego cebulaka.
    Historia zatoczyla kolo.
    Ogolnie to w naszym spoleczenstwie jest przyzwolenie na kpine z prawa i kombinowanie a przyklad idzie z samej gory.
    Stoicie twardo na strazy prawa ale pod warunkiem,ze te prawo nie ma byc wymierzone w Falubaz.
    Smutne to,bo myslalem,ze stac Was jednak na wiecej.
    Jak tam bylo z tym zbyt szybko wyprowadzonym motocyklem?
    Apelowaliscie o glos rozsadku czy moze twardo staliscie za regulaminem?
    Najlepsze jest to,ze sami sie podkrecacie wmawiajac innym,ze chcieli dodatkowego roku zawieszenie dla Patryka.
    Rozumiem ,ze ma to byc rodzaj usprawiedliwienie stanowiska ktore w tej sprawie przyjeliscie,ale slabo Wam to wyszlo,bo
    tak po prawdzie kombinujac na wszystkie strony a to ze stowarzyszeniem,a to z infrastruktura klubowa sami robicie z siebie idiotow.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-07-2015 o 06:52
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Lawin (01-07-2015), sobotch (01-07-2015)

  14. Powrót do góry    #1901
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Tutaj wszyscy poruszają temat zawodów czy one były czy nie.Ale prawdą jest że Dudek nie miał prawa nawet trenować na stadionie Falubazu czy jakiekolwiek innego.I to jest problem przez który powinien zostać ukarany niestety,bo chłopaka bardzo lubię.
    Właśnie dlatego prosiłem o podanie przepisu mówiącego o zakazie trenowania przez zawodnika który ukarany jest za doping.
    Też mam wrażenie, że Dudek nie mógł w ogóle trenować na obiektach sportowych. Co najwyżej mógł sobie pobiegać po lesie. Ale mogę się mylić, bo nie pamiętam jak ten przepis brzmi.

    Nie jestem za karą dla Dudka, niech jeździ i niech zostanie mistrzem, ale nie chcę żeby ktoś ze mnie robił idiotę bo to nie mediamarkt.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    Mihalo (01-07-2015)

  16. Powrót do góry    #1902
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Mógł trenować poza wszelka klubową infrastrukturą tak jak to zrobił Ward w szczerym polu bez żadnego stadionu bez żadnej jakiekolwiek sportowej infrastruktury
    Samo to że wada dała możliwość trenowania Wardowi 2 miechy przed końcem kary,a ja się pytam Dudek z innej gliny ulepiony kuźwa mać innej może sobie robić co chce
    Ostatnio edytowane przez terrax ; 01-07-2015 o 08:51

  17. Powrót do góry    #1903
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Widzę, że GKSŻ przymknęło oko na Dudka, ale już komisja antydopingowa nie kieruje się lokalnymi sympatiami i antypatiami i puste frazesy "po przeanalizowaniu nieznanych do tej pory faktów" nie są dla niej wystarczające. Też mi się wydaje, że gdyby GKSŻ faktycznie znalazło coś uniewinniającego trening Dudka, to by się tym podzieliła. Nie czytałem dokładnie ostatnich stron - były już głosy że komisja antydopingowa chce Dudkowi zniszczyć karierę?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  18. Powrót do góry    #1904
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,793
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Mógł trenować poza wszelka klubową infrastrukturą tak jak to zrobił Ward w szczerym polu bez żadnego stadionu bez żadnej jakiekolwiek sportowej infrastruktury
    Samo to że wada dała możliwość trenowania Wardowi 2 miechy przed końcem kary,a ja się pytam Dudek z innej gliny ulepiony kuźwa mać innej może sobie robić co chce
    No, z tego co podaje bodajże ckm-ista to też nie mógł, bo park jest samorządu, basen również, CRS podobnie .

    Ogólnie rzecz ujmując, tyle tu już było cytowanych zapisów kodeksu antydopingowego, że w sumie wychodzi na to, ze nic nie mógł. Nie mógł biegać po parku, nie mógł pływać na miejskim basenie, nie mógł jeździć rowerem po drodze (bo to własność państwowa lub samorządowa). Dobrze, że Dudki maja prywatne mieszkalnie. Bo jak by mieli komunalne (samorządu) to by nawet Patryk mieszkac nie mógł, nie narażając sie na zarzuty, że sobie w tym mieszkaniu trenuje

    Czy wy tego nie widzicie czy widzieć nie chcecie ?


    Widzę, że GKSŻ przymknęło oko na Dudka, ale już komisja antydopingowa nie kieruje się lokalnymi sympatiami i antypatiami i puste frazesy "po przeanalizowaniu nieznanych do tej pory faktów" nie są dla niej wystarczające.
    Te nieznane do tej pory fakty, to fakt, że Sławek Dudek w kevlarze Patryka, śmigał na tym treningu

    Prawda, że taki stan załatwia od ręki cały problem ?

    A do publicznej wiadomości tego nie podadzą ponieważ dopiero by taki Buszmen zgrzytał zębami
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 01-07-2015 o 10:15
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #1905
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    a jak sie zmiescil w ten kevlar?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Powrót do góry    #1906
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Zbijał wagę odżywkami syna.

  21. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (08-07-2015), Buszmen (01-07-2015), Lipa_PL (01-07-2015), Yozayan (01-07-2015)

  22. Powrót do góry    #1907
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,793
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    a jak sie zmiescil w ten kevlar?
    Oj tam, wynajdujesz jakieś nieistotne problemy. Wystarczy, że tak oświadczyli i znalazło się kilku świadków co to potwierdziło.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #1908
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Masakra.Cała ta dyskusja.Wszyscy wiedzą że Duzers odwalił manianę i na siłę to wypierają.Wałek poszedł i tyle.Musimy to zaakceptować.Dla dobra Patryka lepiej żeby się na tym skończyło.I osobišcie liczę na to.Niech chłopak jeździ a Falubazu i tak nie zbawi.Wspomnicie moje słowa.Ma nauczkę na przyszłość.W sporcie wały to nic nadzwyczajnego.I jeszcze jedno...Mariusz..skończ już pisać durne posty które nic nie wnoszą.Bronisz tezy,której obronić się nie da.Wszyscy wkoło wiedzą że Falubaz wpuścił Dudiego w maliny i teraz poszedł gruby wał żeby to odkręcić.Wiem że Ty też to wiesz ale w lokalnym patrotyzmie razem z kumplami po szalu trwacie przy swoich beznadziejnych argumentach.Wierz mi że was rozumiem bo gdyby chodziło o kogoś z naszych pewnie zachowywałbym się podobnie.być może.Więc jest ok,ale zakończ już tą durną obronę bo kilkanaście stron Twoich teorii zrobiło mi z mózgu galaretę.Pozdrawiam

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

  24. Powrót do góry    #1909
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, z tego co podaje bodajże ckm-ista to też nie mógł, bo park jest samorządu, basen również, CRS podobnie .

    Ogólnie rzecz ujmując, tyle tu już było cytowanych zapisów kodeksu antydopingowego, że w sumie wychodzi na to, ze nic nie mógł. Nie mógł biegać po parku, nie mógł pływać na miejskim basenie, nie mógł jeździć rowerem po drodze (bo to własność państwowa lub samorządowa). Dobrze, że Dudki maja prywatne mieszkalnie. Bo jak by mieli komunalne (samorządu) to by nawet Patryk mieszkac nie mógł, nie narażając sie na zarzuty, że sobie w tym mieszkaniu trenuje

    Czy wy tego nie widzicie czy widzieć nie chcecie ?
    ...
    Widzimy, że prostą do oceny sytuację nieudolnie usiłujesz zamienić w absurd. Nie trzeba. Ta sprawa jest idiotyczna (w sumie), bo taką została przez imbecyli sprokurowana. I tyle.

  25. Powrót do góry    #1910
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Też mam wrażenie, że Dudek nie mógł w ogóle trenować na obiektach sportowych. Co najwyżej mógł sobie pobiegać po lesie. Ale mogę się mylić, bo nie pamiętam jak ten przepis brzmi.

    przecież podałem Ci przepis stronę wcześniej...
    http://www.plk.pl/internalfiles/fckf...ny2015/PPA.pdf
    art. 10.12 (strony 76-78), szczególnie 10.12.2 Wznowienie treningów.

    Inną sprawą jest interpretacja tych przepisów przez WADA, która generalnie polega na tym, żeby jak najmocniej *****ać oskarżonemu o łamanie przepisów, pałą przez łeb. Jeżeli KdZDwS odwoła się do Lozany to Dudka nie obejrzymy do maja 2016 na torze. Jedyna nadzieja, że PZM (GSKŻ) wyśle polskiej komisji porządne wyjaśnienia, czemu umorzyła sprawę, zamiast tej kpiny z oświadczenia GKSŻ. W KdZDwS też boją się o własne dupy, bo raz że sprawa medialna, dwa precedensowa. Jeżeli ta kpina dotrze do WADA inaczej wraz z info że KdZDwS nie zrobiła nic w tej sprawie, to WADA przeprowadzi czystkę w KdZDwS.

  26. Powrót do góry    #1911
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez szyba213 Zobacz posta
    przecież podałem Ci przepis stronę wcześniej...
    http://www.plk.pl/internalfiles/fckf...ny2015/PPA.pdf
    art. 10.12 (strony 76-78), szczególnie 10.12.2 Wznowienie treningów.
    Dzięki szyba. Na telefonie umknęło mi to.
    Ja chyba jednak nie jestem idiotą, ale na siłę próbują ze mnie zrobić kogoś takiego.
    Zapisy są jasne i widać że nie mógł trenować.

    Przechwytywanie.JPG


    Zatem chyba można zakończyć dyskusję i czekać na to co powiedzą Ci którzy teraz badają sprawę.
    Oby chłopakowi krzywdy nie zrobili, bo szkoda dobrego polskiego ridera.
    Szkoda tylko, że chłopakowi większą krzywdę niż on sam robi jego własny klub, który kręci jak może żeby wybrnąć z sytuacji w której nie dopilnował młodego zawodnika, który znalazł się w trudnej w sytuacji i rwał się do jazdy.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 01-07-2015 o 20:39
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #1912
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,793
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Zatem chyba można zakończyć dyskusję i czekać na to co powiedzą Ci którzy teraz badają sprawę.
    Oby chłopakowi krzywdy nie zrobili, bo szkoda dobrego polskiego ridera.
    Szkoda tylko, że chłopakowi większą krzywdę niż on sam robi jego własny klub, który kręci jak może żeby wybrnąć z sytuacji w której nie dopilnował młodego zawodnika, który znalazł się w trudnej w sytuacji i rwał się do jazdy.
    Jednym słowem, Patrykowi byś i nawet odpuścił byle Falubazowi dopie....rdolili ?

    No i tak się zastanawiam kogo konkretnie masz na myśli pisząc "klub" ? Wiedząc, że konkretnie, za treningi, odpowiada nie kto inny jak Sławek Dudek.

    No i na koniec, gdzie ty w tym cytacie widzisz zakaz treningów ? Ja tam widzę zakaz udziału we wszelkich zawodach. O treningach indywidualnych nic tam nie ma.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 01-07-2015 o 20:55
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #1913
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    ...
    No i tak się zastanawiam kogo konkretnie masz na myśli pisząc "klub" ? Wiedząc, że konkretnie, za treningi, odpowiada nie kto inny jak Sławek Dudek.
    ...
    Za treningi odpowiada trener (od 13.02.2015 Sławek Dudek), a za trenera zarząd klubu-czyli ogólnie Klub.

  29. Powrót do góry    #1914
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,793
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Za treningi odpowiada trener (od 13.02.2015 Sławek Dudek), a za trenera zarząd klubu-czyli ogólnie Klub.
    Czyli komu dopier...lić za zaistniałą sytuacje ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #1915
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Mariusz kutwa jawne naruszenie przepisów a ty kurna jak Pinokio próbujesz wybrnąć z sytuacji.
    Tu nie chodzi o Falubaz ale o sam fakt kręcenia wałków wide przez wasz klub i jego sztab szkoleniowy.
    Zamiast ochraniac chłopaka wpędzają go w coraz to większe .ówno

  31. Powrót do góry    #1916
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    No i na koniec, gdzie ty w tym cytacie widzisz zakaz treningów ? Ja tam widzę zakaz udziału we wszelkich zawodach. O treningach indywidualnych nic tam nie ma.
    To nie był trening indywidualny - to raz.
    a dwa nawet jakby był to przepisy są nieubłagane...
    jako że w naszym języku było to już milion razy wklejane... to może w oryginale:

    "The Athlete is not allowed to participate in any capacity in a Competition or other sport-related activity under the authority of any Signatory or its affiliates during the Athletefs period of Ineligibility (Article 5.10.12.1). However, the Athlete may return to train with a Team or to use the facilities of a club or other member organisation of a Signatory or its affiliates during the shorter of: (a) the last two months of the Athletefs period of Ineligibility, or (b) the last one-quarter of the period of Ineligibility imposed (Article 5.10.12.2)."


    "Ineligibility means exactly what it says – you cannot take part in any competition or the activities of an International Federation, its member national federations or their member clubs. This includes training with your club or team or using facilities that are linked with your club or team."
    źródło: "WADA reference guide to the 2015 code"


    Oczywiście, zaraz mi zaczniesz udowadniać, że stadion w ZG wcale nie jest "linked" z klubem ani drużyną Falubazu, ale mnie, podobnie jak żadnej Komisji/Agencji antydopingowej, nie interesują takie semantyczno-logiczne konstrukcje.

    I niestety problemem Patryka jest to, że ktoś podobnie myślący do Ciebie, powiedział mu: "nie patrz na to że Ward nie trenuje, to frajer, jeźdź jak najwięcej to po powrocie wszystkich pozamiatasz, udowadniając tym samym, że doping ci nie pomagał"
    Kto to był nie wiem. Może ktoś z Falubazu, a co bardziej prawdopodobne jakiś debil z GKSŻ.

    I teraz GKSŻ pisze o nieznanych faktach bo już wiedzą kto to był ale nie powiedzą bo delikwent dostałby zawieszenie za podjudzanie do łamania przepisów. Z Dudkiem się umówili, że on też nie powie i za to oni ukręcą sprawie łeb. Ale, że zrobili to cholernie nieudolnie to problem się nie rozwiązał.

    Taka moja teoria, możliwe że trochę naciągana ale IMHO dosyć prawdopodobna.

    Jakby nie było nasza Komisyja ma teraz problem bo jak odpuści bez dobrego powodu to, raz że stworzy precedens i za chwilę np zawieszony skoczek pojedzie sobie na skocznie "rekreacyjnie poskakać, żaden trening, przecież każdy może wypożyczyć skocznie, zamówić karetkę i se skoczyć" i będzie się bronił, że w podobnej sprawie Dudkowi wolno było; a dwa to ktoś życzliwy (np jakiś dziennikarz największego polskiego dziennika sportowego) jeszcze bardziej rozdmucha sprawę i ktoś 'wyżej' się w****i, a wtedy polecą głowy.

    I boję się jeszcze jednego: żeby GKSŻ/Falubaz/Dudek, szukając tego dobrego powodu nie zabrnęli jeszcze głębiej, podkładając jakieś fałszywki (faktury, whatever) bo dalsze brnięcie w kombinowanie może się skończyć dla kogoś bardzo tragicznie...

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi szyba213 za jego przydatny post!

    j-rules (02-07-2015), vicar (06-07-2015)

  33. Powrót do góry    #1917
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli komu dopier...lić za zaistniałą sytuacje ?
    Najlepiej jakby dopierdo....li Tobie.
    WADA powinna wniesc do Darknessa o rok zawieszenia Twojego konta
    za obraze podstawowych zasad logicznego myslenia.

    Mariusz!!!
    Pisalem Ci juz ,inni rowniez,daj sobie na wstrzymanie.
    Po prostu cisza nad tym walkiem.
    Gdyby nie Twoje absurdalne proby interpretacji tych " nieznanych wczesniej faktow"
    ,nikt by juz o tej sprawie nie mowil i nawet Ci ktorzy domagali sie jakiejs symbolicznej
    kary dla chlopaka,wrocilby do fundamentalnego pytania,czy Patryk juz przeprosil?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-07-2015 o 06:04
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Już 11 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (02-07-2015), Falubaz (02-07-2015), Lipa_PL (03-07-2015), Mihalo (06-07-2015), Yozayan (02-07-2015), grabarz (06-07-2015), j-rules (02-07-2015), mhsol (02-07-2015), młody_piernik (02-07-2015), spitt22 (02-07-2015), thengel (02-07-2015)

  35. Powrót do góry    #1918
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Najlepiej jakby dopierdo....li Tobie.
    WADA powinna wniesc do Darknessa o rok zawieszenia Twojego konta
    za obraze podstawowych zasad logicznego myslenia.

    Mariusz!!!
    Pisalem Ci juz ,inni rowniez,daj sobie na wstrzymanie.
    Po prostu cisza nad tym walkiem.
    Gdyby nie Twoje absurdalne proby interpretacji tych " nieznanych wczesniej faktow"
    ,nikt by juz o tej sprawie nie mowil i nawet Ci ktorzy domagali sie jakiejs symbolicznej
    kary dla chlopaka,wrocilby do fundamentalnego pytania,czy Patryk juz przeprosil?
    Czyli taki jak pisałem Mariusz jest jak Pinokio obchodzi prawdę jak się da tylko dlatego żeby mu nos nie urósł

  36. Powrót do góry    #1919
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Przyznaje, ostatnie strony przesledzilem pobieznie, a i nie mialem ostatnio czasu niuchac po necie. Czy moze mi ktos skrocic sytuacje po wojskowemu?
    Dudek jest uniewinniony z powodu (tu niedorzeczny gniot prawniczy) tak? Ale jakastam komisja wyzsza od spraw koksu w organizmie sportowcow jednak ma wciaz watpliwosci? Beda drazyc? Moga drazyc? W sensie maja narzedzia? Czy ktos ma zamiar ujawniac ten niedorzeczny gniot prawniczy? A i jeszcze jedno najwazniejsze. Mariusz odlecial?

    Bede wdzieczny.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #1920
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wiekszosc pytan.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/53...dzie-odwolanie

    Mariusz nie odlecial a jedynie szykuje nowa strategie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #1921
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Nie ma co drążyć a sprawa umrze śmiercią naturalną i będzie można zamknąć ten beznadziejny temat.

  39. Powrót do góry    #1922
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przyznaje, ostatnie strony przesledzilem pobieznie, a i nie mialem ostatnio czasu niuchac po necie. Czy moze mi ktos skrocic sytuacje po wojskowemu?
    Dudek jest uniewinniony z powodu (tu niedorzeczny gniot prawniczy) tak? Ale jakastam komisja wyzsza od spraw koksu w organizmie sportowcow jednak ma wciaz watpliwosci? Beda drazyc? Moga drazyc? W sensie maja narzedzia? Czy ktos ma zamiar ujawniac ten niedorzeczny gniot prawniczy? A i jeszcze jedno najwazniejsze. Mariusz odlecial?

    Bede wdzieczny.
    Dudek jest uniewinniony bo mamy Dowhana który tego przekupił ,tamtemu coś obiecał , do tego się uśmiechnął a temu ostatniemu załatwił panienki .Patryk postanowił dalej brać co popadnie a Ty i Tobie podobni możecie go pocałować

  40. Powrót do góry    #1923
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Dudek jest uniewinniony bo mamy Dowhana który tego przekupił ,tamtemu coś obiecał , do tego się uśmiechnął a temu ostatniemu załatwił panienki .Patryk postanowił dalej brać co popadnie a Ty i Tobie podobni możecie go pocałować
    Tak myslalem, chociaz calowanie obcych chlopow ktorzy biora co popadnie to chyba akurat tylko jakas lokalna zielonogorska tradycja, szanuje, lecz nie skorzystam.

    A co do tematu... jak tak czytam link od kingpina to sie zastanawiam czy sobie jednak tym wyrokiem w stope nie strzelili. Jak jakis karierowicz z antydopingowki sobie cos usra to moze probowac robic jakies kwasy
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Nigel (03-07-2015)

  42. Powrót do góry    #1924
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Argumenty przemawiające za brakiem podstaw do dalszego karania Dudka, które przedstawiał do tej pory Mariusz, są tak oczywiste i logiczne, że nawet WADA powinna uderzyć się w pierś i przyznać rację obecnemu werdyktowi.
    Chyba że nie myślą tak jak większość obecnych tu forumowiczów, względnie nie czytają po polsku, to wówczas będzie poświęcić im nieco więcej czasu.
    Tym niemniej, sprawa nadal wydaje się być bezproblemowa.

  43. Powrót do góry    #1925
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Argumenty przemawiające za brakiem podstaw do dalszego karania Dudka, które przedstawiał do tej pory Mariusz, są tak oczywiste i logiczne, że nawet WADA powinna uderzyć się w pierś i przyznać rację obecnemu werdyktowi.
    Chyba że nie myślą tak jak większość obecnych tu forumowiczów, względnie nie czytają po polsku, to wówczas będzie poświęcić im nieco więcej czasu.
    Tym niemniej, sprawa nadal wydaje się być bezproblemowa.
    Mało tego - władze powinny oczyścić Dudka z zarzutów
    i wypłacić całej rodzinie wielo-milionowe odszkodowanie
    w ramach zadośćuczynienia.
    !Adrian walcz!

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Phenomenon (03-07-2015)

  45. Powrót do góry    #1926
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Mało tego - władze powinny oczyścić Dudka z zarzutów
    i wypłacić całej rodzinie wielo-milionowe odszkodowanie
    w ramach zadośćuczynienia.
    W ogóle sprawa Dudka spowoduje samorozwiązanie się WADA.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  46. Powrót do góry    #1927
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czy wy tego nie widzicie czy widzieć nie chcecie ?
    Kuźwa, Mariusz, nie wierzę, że to właśnie Ty wypowiedziałeś to zdanie w kontekście zaprzeczania, że Dudek wziął udział w treningu...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  47. Powrót do góry    #1928
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,797
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    W ogóle sprawa Dudka spowoduje samorozwiązanie się WADA.
    a Lance'owi Armstorngowi przywrócic tytuly TdF i dozywotnio co roku oglaszac go zwyciezca

  48. Powrót do góry    #1929
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Mariusz zamilkł - ma zakaz wypowiedzi. Podobnie było po nagłośnieniu sprawy - początkowo uprawiał tu klasyczne mariuszowanie, potem zaczął "mieć wątpliwości". Ucichł do czasu ogłoszenia werdyktu, po którym mógł sobie triumfować. Kiedy jednak okazało się, że to jeszcze nie koniec bo sprawą zajmie się antydopingówka znów dostał ban na sianie swoich mariuszyzmów.
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 06-07-2015 o 14:58

  49. Powrót do góry    #1930
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,793
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Miarusz zamilkł - ma zakaz wypowiedzi. Podobnie było po nagłośnieniu sprawy - początkowo uprawiał tu klasyczne mariuszowanie, potem zaczął "mieć wątpliwości". Ucichł do czasu ogłoszenia werdyktu, po którym mógł sobie triumfować. Kiedy jednak okazało się, że to jeszcze nie koniec bo sprawą zajmie się antydopingówka znów dostał ban na sianie swoich mariuszyzmów.
    Pieprzycie kolego trzy po trzy. Swoje już powiedziałem, powtarzać nie chce mi się. Bo po co. Każdy ma swoje spojrzenie na ta sprawę. Różne Buszmeny i mu podobni, będa tutaj i tak głosić swoje herezje. Ja poczekam, aż Patryk wyjedzie na tor i im utrze nochala
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #1931
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pieprzycie kolego trzy po trzy. Swoje już powiedziałem, powtarzać nie chce mi się. Bo po co. Każdy ma swoje spojrzenie na ta sprawę. Różne Buszmeny i mu podobni, będa tutaj i tak głosić swoje herezje. Ja poczekam, aż Patryk wyjedzie na tor i im utrze nochala
    O ile wyjedzie.. znaczy kiedyś raczej na pewno wyjedzie.. pytanie kiedy?

  51. Powrót do góry    #1932
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pieprzycie kolego trzy po trzy. Swoje już powiedziałem, powtarzać nie chce mi się. Bo po co. Każdy ma swoje spojrzenie na ta sprawę. Różne Buszmeny i mu podobni, będa tutaj i tak głosić swoje herezje. Ja poczekam, aż Patryk wyjedzie na tor i im utrze nochala
    Czyli w skrócie - skończyły Ci się argumenty Jeśli cytowanie falubaz.com to herezja...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  52. Powrót do góry    #1933
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,492
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    O ile wyjedzie.. znaczy kiedyś raczej na pewno wyjedzie.. pytanie kiedy?
    O ile tata wstawi go do składu to na derby 2015.

  53. Powrót do góry    #1934
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    O ile tata wstawi go do składu to na derby 2015.
    Tata juz go raz wstawil na taki niby trening i teraz sa klopoty.
    Na miejscu taty teraz bym poczekal na decyzje Komisji d/s Dopingu, bo moze sie okazac, ze punkty zdobyte zostana anulowane
    i Falubaz zobaczy play offy w TV.

  54. Powrót do góry    #1935
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,492
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Tata juz go raz wstawil na taki niby trening i teraz sa klopoty.
    Na miejscu taty teraz bym poczekal na decyzje Komisji d/s Dopingu, bo moze sie okazac, ze punkty zdobyte zostana anulowane
    i Falubaz zobaczy play offy w TV.

    Juz mi sie w sumie nie chce zbytnio brnąć w ten temat, poniewaz w kolko mozna pisac to samo.
    Tylko odnosnie wystawiania Patryka na Derby i ewentualnego anulowania punktow jak piszesz, to z jakiej racji ? Skoro oficjalnie dostał karę, która się kończy przed derbami, dodatkowo postępowanie po tym jego występie zostało przez GKSŻ umorzone, to z jakiego powodu punkty miałyby zostać anulowane ? Jeżeli nawet antydopingówka będzie się chciała przypieprzyć, to powinna to zrobić przed końcem kary, bo tym samym sposobem mogliby np za 2 lata napisać " zbadalismy sprawe Patryka z 2015r i wszystkie punkty od poczatku sezonu 2015 do dnia dzisiejszego we wszystkich zawodach zostaja anulowane ". Science fiction, co ? Ja tam o Patryka jestem spokojny, ze zobaczymy go w tym sezonie na torze, dlatego nie chce mi sie dalej ciagnac tego tematu i sluchac Waszego dramatyzowania.

Strona 43 z 54 PierwszyPierwszy ... 33414243444553 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •