Strona 23 z 54 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,035 z 2397

Wątek: Aleksandr Łoktajew, Darcy Ward, Patryk Dudek - dyskusja nt. postępowania przeciw nim i możliwych kar

  1. Powrót do góry    #991
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    To, ze ty lubisz jak cie zawodnik nie szanuje to nie znaczy, ze wszyscy lubia. Ale widac podobne wychowanie zarowno u ciebie jak i Dudka. tzw duze dzieci.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (28-09-2014)

  3. Powrót do góry    #992
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    To, ze ty lubisz jak cie zawodnik nie szanuje to nie znaczy, ze wszyscy lubia. Ale widac podobne wychowanie zarowno u ciebie jak i Dudka. tzw duze dzieci.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #993
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Jeden wniosek się nasuwa: Patryk "miałem to w odżywkach" Dudek otrzymał za małą karę. Powinno być -8pkt. kary w przyszłym sezonie dla drużyny, milion złotych do zapłacenia na fundację "Młodzi na motocykle" oraz dwuletni zakaz przebywania w parkingu.

  5. Powrót do góry    #994
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    I oficjalne przeprosiny w zuzlowych mediach! Bo sam jak widac ma w d... kibicow i kolegow z toru.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #995
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Głupi ten Dudek jak but. Zamiast stulić pysk i położyć uszy po sobie, to smarkacz zaczyna pyskować.
    Wcale się nie zdziwię jak mu WADA dołoży w imię zasad.
    A nawet jak mu nie dołoży, to przy takiej postawie smarka, trudno liczyć na skrócenie kary.

  7. Powrót do góry    #996
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Dudek to się powinien cieszyć, że dostał taką karę. Z trybun przynajmniej nie będzie miał okazji do wypowiedzenia "paru słów do mikrofonu" jak to miało miejsce właśnie na półfinale:

    http://youtu.be/0xRBXHgRrx8?t=16m53s

    Jeszcze kilka takich "występów" i straciłby szacunek zdecydowanej większości kibiców. Zatem ktoś mu wyświadczył przysługę.

  8. Powrót do góry    #997
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,834
    Kliknij i podziękuj
    439
    Podziękowania: 615 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Wbij sobie do tego pustego łba że Patryk nie ma zamiaru nikogo przepraszać a tym bardziej takich kosmitów jak ty i tobie podobnych .Nawet jakby was wszystkich całował tam gdzie byście chcieli i dodatkowo przed każdym wywalił się krzyżem to i tak dla was będzie ćpunem i tym najgorszym . A więc darujcie sobie tą pianę na ustach

    To dlaczego niby Torun miał rok temu przepraszać całą Polskę? Krzyczeliście o tym jak jeden mąż. Ja od Dudka nic nie oczekuję. Juz dawno pogodziłem się z tym, że nikt w naszej lidze nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności za swoje niecne czyny.

  9. Powrót do góry    #998
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Dudek to się powinien cieszyć, że dostał taką karę. Z trybun przynajmniej nie będzie miał okazji do wypowiedzenia "paru słów do mikrofonu" jak to miało miejsce właśnie na półfinale:

    http://youtu.be/0xRBXHgRrx8?t=16m53s

    Jeszcze kilka takich "występów" i straciłby szacunek zdecydowanej większości kibiców. Zatem ktoś mu wyświadczył przysługę.
    Dudek idealnie wkomponowuje się w teorie tzw Dzieci Plastiku. Rozwijających się i wychowywanych w dobie Ipodów, tabletów, laptopów. Ciężko komuś takiemu wówczas stworzyć jakąś intelektualnie ambitną myśl, stąd pewnie takie komentarze z jego strony

  10. Powrót do góry    #999
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    To dlaczego niby Torun miał rok temu przepraszać całą Polskę? Krzyczeliście o tym jak jeden mąż. Ja od Dudka nic nie oczekuję. Juz dawno pogodziłem się z tym, że nikt w naszej lidze nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności za swoje niecne czyny.
    Bo Toruń nie jest z Zielonej Góry

  11. Powrót do góry    #1000
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    przygotowujemy sie do zamkniecia watku. Admin kasuje wpisy. Zawsze mozna wtedy powiedziec, nikt nie pisze po coma miejscezajmowac. W koncu Dudek "mialem to w odzywkach" nie przeprosi. On ma poczuciewielkiej winy ze zostal skrzywdzony.........

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi docent za jego przydatny post!

    Buszmen (29-09-2014), Peter Kildemand (29-09-2014)

  13. Powrót do góry    #1001
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Zgadnijcie czego dzis nie zrobi Patryk "mialem to w odzywkach" Dudek?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (30-09-2014)

  15. Powrót do góry    #1002
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Co Wy z tym Dudkiem?
    W srode latajac po gorzowskim parkingu nadepnal na noge Orla,odwrocil sie i powiedzial : PRZEPRASZAM.
    Zmora prosil,zeby tego nie ujawniac przed rewanzem z Unia Leszno aby nie rozpraszac zawodnikow.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (30-09-2014)

  17. Powrót do góry    #1003
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W srode latajac po gorzowskim parkingu nadepnal na noge Orla,odwrocil sie i powiedzial : PRZEPRASZAM.
    Przy okazji wyjaśniłeś, skąd wziął się zakaz przebywania w parkingu. Dzięki Kingpin!

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Świstak za jego przydatny post!

    kingpin (30-09-2014)

  19. Powrót do góry    #1004
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Hehe, przypomniales mi kingpin ten kawał jak Rydzyk mial przepraszac Lecha Kaczynskiego. Zadzownil do kancelarii Kaczynskich i pyta:
    - Jarosław?
    - Nie, Lech.
    - A, to przepraszam.

    Taki suchar na dzis.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Powrót do góry    #1005
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Hehe, przypomniales mi kingpin ten kawał jak Rydzyk mial przepraszac Lecha Kaczynskiego. Zadzownil do kancelarii Kaczynskich i pyta:
    - Jarosław?
    - Nie, Lech.
    - A, to przepraszam.

    Taki suchar na dzis.
    Pierwowzorem tego suchara byl kawal o stalinie itrockim. Ale wateknie o nich. Kolejny dzien mija...... . W falubazie ostre wylewanie wzajemne szamba. Taki dyndus ala rozowy koszul. Korzysta na tym dudek" mialem to w odzywkach" bo natapecie hampel i dobrucki.

  21. Powrót do góry    #1006
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Docent a może byś tak napisał do samego PD w imieniu SB.PL jako naczelny adwokat tego tematu kiedy PD zamierza nas przeprosić ?

  22. Powrót do góry    #1007
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Docent a może byś tak napisał do samego PD w imieniu SB.PL jako naczelny adwokat tego tematu kiedy PD zamierza nas przeprosić ?
    Z napisaniem nie problem, podaj maila. Na pewno nie w imieniu SB bom niegodzien z taka mala iloscia postow wystepowac w imieniu ogolu. W swoim moge bez problemu. Bedzie to pisanie na Berdyczow ale ..... co tam. Dawaj namiar ...

  23. Powrót do góry    #1008
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    nieuchronnie nam sie pazdziernik zrobil a dudek"mialem to w odzywkach" milczy dalej. ruszyla kopana liga to pewno chlopak czasu nie ma. Moze tez na grzybki po lasach chodzi . Moglby dzieciakmentalny na "Miasto44" skoczycdokina. Zobaczyc co to honor i odwaga.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi docent za jego przydatny post!

    Buszmen (02-10-2014)

  25. Powrót do góry    #1009
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wiadomo coś wreszcie na temat kary dla Warda, bo z tym Dudkiem już przynudzacie zmierzłe hejterki
    ogarnijcie się trochę bo już się nie da tego czytać.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 02-10-2014 o 02:38
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  26. Powrót do góry    #1010
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Wiadomo coś wreszcie na temat kary dla Warda, bo z tym Dudkiem już przynudzacie zmierzłe hejterki
    ogarnijcie się trochę bo już się nie da tego czytać.
    Co z Wardem nie wiem i generalnie zwisa mi to kalafiorem. Napil sie, zostal zlapany NIE pojechal a na koniec przeprosil. Teraz czeka kary. Z Dudkiem "mialem to w odzywkach" problem w tym ze bral DMAA , startowal , oskarzal innych ,ddostal smieszna kare i NIE PRZEPROSIL.
    P.S. Zawsze mozna nie czytac tego co sie nie podoba lub nie interesuje. To naprawde dziala.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi docent za jego przydatny post!

    mhsol (02-10-2014)

  28. Powrót do góry    #1011
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    a o czym ty będziesz pisać, jak dudek przeprosi?

  29. Powrót do góry    #1012
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez docent Zobacz posta
    Co z Wardem nie wiem i generalnie zwisa mi to kalafiorem. Napil sie, zostal zlapany NIE pojechal a na koniec przeprosil. Teraz czeka kary. Z Dudkiem "mialem to w odzywkach" problem w tym ze bral DMAA , startowal , oskarzal innych ,ddostal smieszna kare i NIE PRZEPROSIL.
    P.S. Zawsze mozna nie czytac tego co sie nie podoba lub nie interesuje. To naprawde dziala.
    trzeba wiedziec, kiedy zart przestal byl smieszny nie przeprosi i juz. teraz ciekawe ile wlepia temu co przeprosil

  30. Powrót do góry    #1013
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    docent napisał:
    Napil sie, zostal zlapany NIE pojechal a na koniec przeprosil. Teraz czeka kary.
    Całe szczęście, że przeprosił i teraz czeka kary. To rozwiązuje oczywiście część, a może nawet cały problem To że został złapany nie oznacza, że ten problem nie występował wcześniej, ani też nie nastąpi później. Ważne jest że Dudek nie przeprosił. Tok rozumowania naprawdę pokrętny. Proponuję zastanowić się ilu zawodników popełniło błędy i nie przeprosiło. Lista może być dość długa. Nie zaczyna się i nie kończy na Dudku. Temat zastępczy, żeby zaistnieć. Chłopaki z Torunia oszaleli z dzikiej radości. Inny nie miał lusterek i też nie przeprosił. Relax
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 03-10-2014 o 02:19
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #1014
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    a o czym ty będziesz pisać, jak dudek przeprosi?
    Jak przeprosi to sie bede zastanawial.

    Cytat Zamieszczone przez cphx Zobacz posta
    trzeba wiedziec, kiedy zart przestal byl smieszny nie przeprosi i juz. teraz ciekawe ile wlepia temu co przeprosil
    Jesli traktujesz sytuacje z dudkiem"mialem to w odzywkach" i cala otoczke wokol tego to gratuluje.

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta

    Całe szczęście, że przeprosił i teraz czeka kary. To rozwiązuje oczywiście część, a może nawet cały problem To że został złapany nie oznacza, że ten problem nie występował wcześniej, ani też nie nastąpi później. Ważne jest że Dudek nie przeprosił. Tok rozumowania naprawdę pokrętny.
    Sam sobie odpowiedziales. Problem dopingu istnieje. Mimo glosow ze to nie sport silowy (jakby doping dotyczyl tylko sportow silowych). Z zachowania dudka "mialem to w odzywkach" wynika wyraznie ze on sam nie widzi nic zlego w swoim postepowaniu, ba czuje sie pokrzywdzony!

  32. Powrót do góry    #1015
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    a o czym ty będziesz pisać, jak dudek przeprosi?
    95% Twojej twórczości na forum nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i jakoś żyjesz, prawda? Nie martw się na zapas a my w swojej naiwności dalej będziemy czekać, może "miałem to w odżywkach" się zreflektuje.

  33. Powrót do góry    #1016
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Mnie tylko zastanawia, czemu mało kogo stać na wydanie mniej więcej takiego oświadczenia (w sytuacji, gdy jego wina jest ewidentna):
    "Przepraszam. Zawiodłem nie tylko siebie, ale i moją rodzinę, przyjaciół, sponsorów oraz przede wszystkim Was kibiców. Moje zachowanie było naganne. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. W ramach przeprosin chciałbym przekazać ****złotych na Schronisko/Dom Dziecka w ..."
    Potem są takie perełki jak w piłce nożnej.
    Stilić śpiewa, że Legia to stara "k", a potem mówi, że nie wie, co znaczy słowo na "k".
    Kopacze z Wrocławia śpiewają sobie wulgarną piosenkę o Legii, a potem się bzdurnie tłumaczą, że ...zgadywali słowa piosenki, które zaintonowali kibice.
    Dudek nie przeprosi, bo on jest niewinny i pielęgnuje w nim tę myśl sporo osób z Zielonej Góry.

  34. Powrót do góry    #1017
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    95% Twojej twórczości na forum nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i jakoś żyjesz, prawda? Nie martw się na zapas a my w swojej naiwności dalej będziemy czekać, może "miałem to w odżywkach" się zreflektuje.
    Ja sie martwie na zapas? Ja bede wam przypominal na co z taka naiwnoscia czekamy. Z tym zreflektowaniem to juz po bandzie pojechales.

    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Mnie tylko zastanawia, czemu mało kogo stać na wydanie mniej więcej takiego oświadczenia (w sytuacji, gdy jego wina jest ewidentna):
    "Przepraszam. Zawiodłem nie tylko siebie, ale i moją rodzinę, przyjaciół, sponsorów oraz przede wszystkim Was kibiców. Moje zachowanie było naganne. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. W ramach przeprosin chciałbym przekazać ****złotych na Schronisko/Dom Dziecka w ..."
    Na takie cos stac jedynie ludzi majacych minimum przyzwoitosci,honoru plus rozum. Jestem przekonany ze gdyby dudek "mialem to w odzywkach" po otrzymaniu wynikow probki A oswiadczyl publicznie, ze wykryto uniego DMAA ale on nie wie ska i jak to sie wzielo wmoczu. Zawiesil na czas wyjasnienia kevlar na wieszaku i nie udawal skrzywdzonego dziecka to nie bylby dzis tak postrzegany jak jest. Nie byloby domyslow dlaczego wiedzac jezdzil. Dlaczego klub wiedzac pozwalal mu jezdzic. Nie byloby tego smrodu. Bylaby sprawa czysta. A tak jest jak jest.

  35. Powrót do góry    #1018
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez docent Zobacz posta
    Ja sie martwie na zapas? Ja bede wam przypominal na co z taka naiwnoscia czekamy. Z tym zreflektowaniem to juz po bandzie pojechales.


    Na takie cos stac jedynie ludzi majacych minimum przyzwoitosci,honoru plus rozum. Jestem przekonany ze gdyby dudek "mialem to w odzywkach" po otrzymaniu wynikow probki A oswiadczyl publicznie, ze wykryto uniego DMAA ale on nie wie ska i jak to sie wzielo wmoczu. Zawiesil na czas wyjasnienia kevlar na wieszaku i nie udawal skrzywdzonego dziecka to nie bylby dzis tak postrzegany jak jest. Nie byloby domyslow dlaczego wiedzac jezdzil. Dlaczego klub wiedzac pozwalal mu jezdzic. Nie byloby tego smrodu. Bylaby sprawa czysta. A tak jest jak jest.
    kowjanko pisal do kolarza
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    mhsol (03-10-2014)

  37. Powrót do góry    #1019
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    kowjanko pisal do kolarza
    docent tego nie zauważył.
    podobnie z oświadczeniem dudka, o którym pisze, że go nie było:
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...-Patryka-Dudka

    początkowo docent był zabawny, teraz nawet nie jest śmieszny.

  38. Powrót do góry    #1020
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    No ale to oświadczenie to tekst w stylu - "jestem ofiarą".

    Wysyłane z mojego Xperia Arc S za pomocą Tapatalk 2

  39. Powrót do góry    #1021
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez docent Zobacz posta
    Jestem przekonany ze gdyby dudek "mialem to w odzywkach" po otrzymaniu wynikow probki A oswiadczyl publicznie, ze wykryto uniego DMAA ale on nie wie ska i jak to sie wzielo wmoczu. Zawiesil na czas wyjasnienia kevlar na wieszaku i nie udawal skrzywdzonego dziecka to nie bylby dzis tak postrzegany jak jest.

    docent pisał, że nawet tego nie było i do tego się odnosiłem.

  40. Powrót do góry    #1022
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    kowjanko pisal do kolarza
    Fakt. Na usprawiedliwienie chcialbym napias ze to nie moja wina. To wina podstepnych producentow tych malych urzadzen mobilnych. Mam donich zal ze im zaufalem.

    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    docent pisał, że nawet tego nie było i do tego się odnosiłem.
    Szkoda ze zabraklo wytluszczenia w dalszej czesci tekstu. Oswiadczenie pojawilo sie po tym jak sprawa wyszla na jaw. Mleko sie rozlalo.
    Ja pisalem o sytuacji po poznaniu przez zawodnika i macierzysty klub wynikow probki A. W oswiadczeniu a dokladniej oskarzeniu mamy zwalanie winy na innych. Plotki (?) mowily o takiej lini obrony przed komisja, lini ktora upadla wobec oczywistych faktow. Od tej chwili cisza......

  41. Powrót do góry    #1023
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez docent Zobacz posta
    Jesli traktujesz sytuacje z dudkiem"mialem to w odzywkach" i cala otoczke wokol tego to gratuluje.
    nie rozumiem i Ty chyba tez nie

  42. Powrót do góry    #1024
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez cphx Zobacz posta
    nie rozumiem i Ty chyba tez nie
    Gdybym byl strazakiem powiedzialbym cytuje" nie zlapales kontekstu pajacu". Ale nie jestem strazakiem wiec przyznaje racje, zbraklo dwoch slowek " jako zart". Bez tego sam nie kumam.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi docent za jego przydatny post!

    cphx (03-10-2014)

  44. Powrót do góry    #1025
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Z ostatniej chwili: Patryk Dudek nadal nie przeprosił za swoje niesportowe zachowanie.

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    j-rules (05-10-2014), kapitan bomba (05-10-2014)

  46. Powrót do góry    #1026
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Moze nie chce ot tak,zwyczajnie.
    Moim zdaniem szykuje kibicom prezent pod choinke wiec poczekajmy z osadami do 24 grudnia.
    W ten dzien podobno nawet dudki mowia ludzkim glosem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #1027
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Mój post to było, rzecz jasna, nawiązanie do pewnej niezwykle aktywnej w tym temacie osoby i jej permanentnych zapytań o przeprosiny ze strony PD.

  48. Powrót do góry    #1028
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2009
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 27 w 16 postach
    Gdybym czuł się niewinny, to też nie potrafiłbym przeprosić na miejscu Dudka. Wyrok musiał przełknąć. Pewnie gorzko smakował, no ale cóż. Ward przeprosił, ponieważ najwyraźniej poczuwa się do winy.

  49. Powrót do góry    #1029
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    A,to w takim razie domagajmy sie przeprosin dla Dudka, kibicow i Falubazu od komisji dyscyplinarnej PZM-ot.

    Mija kolejny dzien a przeprosin Witkowskiego nie ma.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Yozayan (05-10-2014), j-rules (05-10-2014), kapitan bomba (05-10-2014)

  51. Powrót do góry    #1030
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2009
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 27 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    A,to w takim razie domagajmy sie przeprosin dla Dudka, kibicow i Falubazu od komisji dyscyplinarnej PZM-ot.

    Mija kolejny dzien a przeprosin Witkowskiego nie ma.
    A za co Witkowski i cała reszta ma przepraszać Dudka i Falubaz?

  52. Powrót do góry    #1031
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Za krzywde jaka ich spotkala?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kingpin (05-10-2014)

  54. Powrót do góry    #1032
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fredie Zobacz posta
    A za co Witkowski i cała reszta ma przepraszać Dudka i Falubaz?
    Za to ,ze skazali niewinnego i narazili klub na straty?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  55. Powrót do góry    #1033
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2009
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 27 w 16 postach
    Ta złośliwość na prawdę jest niepotrzebna. To, że jest okazja odgryźć się paru forumowiczom Falubazu za wpisy po ubiegłorocznym finale (kibice z innych klubów penie też znajdą swoje powody do złośliwości), to jestem w stanie zrozumieć.

    W mojej ocenie Dudek popełnił błąd. Nie wierzę, że zrobił to specjalnie. Zrozumiał swój błąd, przyjął karę na klatę i z pokorą czeka na możliwość startów.

    Gdyby sięgnął po niedozwolone używki z premedytacją, wtedy miałby za co przepraszać.

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Fredie za jego przydatny post!

    kapitan bomba (05-10-2014)

  57. Powrót do góry    #1034
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Rozumiem ,ze jak komus przez przypadek,zupelnie nieswiadomie i bez premedytacji nadepniesz na noge lub zniszczysz np smartfona przez co narazasz go na straty tez nie musisz przepraszac?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 05-10-2014 o 11:54
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  58. Powrót do góry    #1035
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Rozumiem ,ze jak komus przez przypadek,zupelnie nieswiadomie i bez premedytacji nadepniesz na noge lub zniszczysz np smartfona przez co narazasz go na straty tez nie musisz przepraszac?
    sugerujesz, że dudek nadepnął docentowi na smartfona? bo się żalił ostatnio, że nie działa mu dobrze.

  59. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    kingpin (05-10-2014)

Strona 23 z 54 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •