Strona 17 z 54 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 2397

Wątek: Aleksandr Łoktajew, Darcy Ward, Patryk Dudek - dyskusja nt. postępowania przeciw nim i możliwych kar

  1. Powrót do góry    #721
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oczywiście, że nie tylko on jest pajacem. Ty przede wszystkim. O ile wiem, gość nie zawarł kontraktu z Lotto na określona w umowie stawkę ? Jeśli nie to o żadnej stracie mowy być nie może. Zapamiętaj tą lekcję misiu
    O ile wiem,od Ciebie zreszta,nikt w Falubazie nie ma gwarancji meczowych.
    Krotko mowiac,kontrakt Dudka jest sporzadzony tak,ze wpisana jest kwota za podpis + kwota za zdobyty punkt.Moze jeszcze jakies diety,pierdoly i dzikie weze.
    Nie ma zagwarantowanych w kontrakcie 18 czy 22 spotkan, wiec i strat wynikajacych z kontraktu nie ma zadnych.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-09-2014 o 17:00
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #722
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Mariusz nie tylko policzył mu gwarancję startów, ale - co można wyczytać w jednym z postów - uznał za pewnik 10 punktów/mecz

  3. Powrót do góry    #723
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie ma co się śmiać, u nas wszystko jest możliwe, nawet wymiana Jonssona na Jabłońskiego

    Zawodnicy w drużynie z ZIelonej Góry nie mają gwarancji startów, jednak można ten mit obalić jednym zdaniem na forum

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    terrax (18-09-2014)

  5. Powrót do góry    #724
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oczywiście, że nie tylko on jest pajacem. Ty przede wszystkim. O ile wiem, gość nie zawarł kontraktu z Lotto na określona w umowie stawkę ? Jeśli nie to o żadnej stracie mowy być nie może. Zapamiętaj tą lekcję misiu
    Geniusz, no geniusz. Jeśli masz zakład z Lotto (na przykład) i nie wygrasz miliona to masz milion straty. Hej pajace w Oslo komu wy tam dajecie nobla z ekonomii?

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Mariusz nie tylko policzył mu gwarancję startów, ale - co można wyczytać w jednym z postów - uznał za pewnik 10 punktów/mecz
    Niedość że geniusz ekonomii todotego litościwy, mógł na przykład założyć 15 i powiększyć strate Patryka "mialem to w odżywkach "Dudka

  6. Powrót do góry    #725
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wtedy może załapiesz, że nikt tutaj nie kwestionuje faktu, że Patryk sam sobie zgotował ten los.
    nooo nareszcie coś konstruktywnego, brawo! mam oczywiście nadzieję, że za wyrażeniem "nikt nie kwestionuje" kryją się rzeczywiście wszyscy a nie tylko Ty sam (lub odwrotnie, że wśród tych wszystkich jesteś i Ty)

    a skoro jest jak mówisz, to równie dobrze Patryk mógł złożyć wymówienie i rozwiązać kontrakt (nie w związku z aferą, tylko ogólnie). wyszłoby dokładnie na to samo, tj. że ZREZYGNOWAŁ z takich a nie innych zarobków a NIE je stracił.

    o ewentualnych "stratach" mógłby mówić Dudek wtedy, gdyby Copernicus płacił mu 50k za mecz i obiecał miejsce w składzie, niezależnie od punków, a Falubaz nie pojechałby w PO. czyli odpadłyby 4 mecze mniej (200k), choć mogłyby być. kapujesz już teraz, czy nadal nie bardzo? bo jeśli nie, to ten kaftan powyżej to ze strony jednego z kolegów zakrawa na niezły eufemizm...

    ps. j-rules, do Ciebie był tylko ten jeden akapit
    ps2. mhsol, Ty się tak nie śmiej, bo jeśli ktokolwiek miałby liczyć straty to właśnie najprędzej Falubaz. co za czasy nastały, zamiast W69 mamy W11...
    ps3. sobotch, policz proszę ile stracił Krzyś Jabłoński przez to, że Jonsson znalazł się w składzie

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lee za jego przydatny post!

    kapitan bomba (18-09-2014)

  8. Powrót do góry    #726
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    O ile wiem,od Ciebie zreszta,nikt w Falubazie nie ma gwarancji meczowych.
    Krotko mowiac,kontrakt Dudka jest sporzadzony tak,ze wpisana jest kwota za podpis + kwota za zdobyty punkt.Moze jeszcze jakies diety,pierdoly i dzikie weze.
    Nie ma zagwarantowanych w kontrakcie 18 czy 22 spotkan, wiec i strat wynikajacych z kontraktu nie ma zadnych.
    Znowu coś pokręciłeś albo bezczelnie zmyślasz. Nigdy i nigdzie nie twierdzilem, że nikt w Falubazie nie ma gwarancji startów. Bo ma. Czterech zawodników, wśród nich i Patryk. Pod warunkiem, że legitymują się odp. średnią w kilku ostatnich meczach. Na dzisiaj z tych zapisów wynika, ze Jarka można by było posadzić na ławce. Tylko nikomu sie to nie oplaca. Odnośnie strat patryka, są one ewidentne. tylko głupiec może twierdzić inaczej.

    Buszmen

    Mariusz nie tylko policzył mu gwarancję startów, ale - co można wyczytać w jednym z postów - uznał za pewnik 10 punktów/mecz
    Uznał, szacunkowo, że Patryk zrobiłby średnio 10 pkt. w meczu. Ale też i starty policzyłem szacunkowo na minimalnym poziomie. Nie było moim celem robienia bilansu księgowego Patrykowi. Celem było tylko i wyłącznie pobieżne oszacowanie strat aby niektórym niedowiarkom pokazać, że ta kara musiała zaboleć.

    Lee

    a skoro jest jak mówisz, to równie dobrze Patryk mógł złożyć wymówienie i rozwiązać kontrakt (nie w związku z aferą, tylko ogólnie). wyszłoby dokładnie na to samo, tj. że ZREZYGNOWAŁ z takich a nie innych zarobków a NIE je stracił.
    Ja pierd.ole. Gość miażdży wszystko. Filozof z ciebie jeszcze lepszy niż z tego gościa od przemysłu gumowego. Unimil go zwą czy jakoś tak

    o ewentualnych "stratach" mógłby mówić Dudek wtedy, gdyby Copernicus płacił mu 50k za mecz i obiecał miejsce w składzie, niezależnie od punków, a Falubaz nie pojechałby w PO. czyli odpadłyby 4 mecze mniej (200k), choć mogłyby być. kapujesz już teraz, czy nadal nie bardzo? bo jeśli nie, to ten kaftan powyżej to ze strony jednego z kolegów zakrawa na niezły eufemizm...
    Średnia jaka miał Patryk gwarantowała mu miejsce w składzie. Za punkt miał spora stawkę, na poziomie Walaska. Za sam mecz, tylko w Gorzowie, musiał chłopak oddać blisko 60k. Przed sobą mial mecze min. z Czewą w ZG . A ty mi tu pier..dolisz, że o jakichkolwiek stratach mowy być nie może ? Pukinij się w łeb i zacznij fasować sobie ten wspomniany kaftan.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 18-09-2014 o 18:52
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #727
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Znowu coś pokręciłeś albo bezczelnie zmyślasz. Nigdy i nigdzie nie twierdzilem, że nikt w Falubazie nie ma gwarancji startów. Bo ma. Czterech zawodników, wśród nich i Patryk. Pod warunkiem, że legitymują się odp. średnią w kilku ostatnich meczach. Na dzisiaj z tych zapisów wynika, ze Jarka można by było posadzić na ławce.
    Czyli twierdzisz, że Falubaz z pełną świadomością łamie art 226 regulaminu przynależności klubowej zawierając z zawodnikami kontrakty w których są zapisane gwarancje startów?

  10. Powrót do góry    #728
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Czy Ty Mariusz i Dowhan to przypadkiem nie jedna i ta sama osoba

  11. Powrót do góry    #729
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja pierd.ole. Gość miażdży wszystko. Filozof z ciebie jeszcze lepszy niż z tego gościa od przemysłu gumowego. Unimil go zwą czy jakoś tak

    Średnia jaka miał Patryk gwarantowała mu miejsce w składzie. Za punkt miał spora stawkę, na poziomie Walaska. Za sam mecz, tylko w Gorzowie, musiał chłopak oddać blisko 60k. Przed sobą mial mecze min. z Czewą w ZG . A ty mi tu pier..dolisz, że o jakichkolwiek stratach mowy być nie może ? Pukinij się w łeb i zacznij fasować sobie ten wspomniany kaftan.
    masz rację, oddał, ale co? nieuczciwie zarobione pieniądze! bo podlega on, czy Ci sie to podoba czy nie, nie tylko zapisom w kontrakcie ale i regulaminowi rozgrywek, który złamał (a z tego powodu mógł ucierpieć również wysiłek całej drużyny). wbij sobie to wreszcie do swojego filozoficzno-magicznego łba. i dopiero kiedy to zrozumiesz, w co niestety szczerze wątpię, możesz zacząć mówić cokolwiek o stratach

  12. Powrót do góry    #730
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No właśnie - pytanie, czy gdyby nie doping, to Patryk miałby co oddawać za mecz z Gorzowem

  13. Powrót do góry    #731
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    no wlasnie, widzial ktos, gdzies, kiedys tego calego Manka? Moze to taki "Keyser Soze" tego forum?!

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    kingpin (19-09-2014)

  15. Powrót do góry    #732
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Czy Ty Mariusz i Dowhan to przypadkiem nie jedna i ta sama osoba
    Nie możliwe raczej. Dowham inteligentny nie jest ale żeby aż tak to już byśmy go obrażali. Mariusz to taka użyteczna (tu wstawiamy co chcemy) . Dostanie z klubuna kartce tekst. Przepisze czasmi sam siebie zacytuje. Posty tłucze, ruch jest admin sie cieszy. Jak mariuszka ktoś dociśnie to bana moze dostać.

  16. Powrót do góry    #733
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta
    masz rację, oddał, ale co? nieuczciwie zarobione pieniądze! bo podlega on, czy Ci sie to podoba czy nie, nie tylko zapisom w kontrakcie ale i regulaminowi rozgrywek, który złamał (a z tego powodu mógł ucierpieć również wysiłek całej drużyny). wbij sobie to wreszcie do swojego filozoficzno-magicznego łba. i dopiero kiedy to zrozumiesz, w co niestety szczerze wątpię, możesz zacząć mówić cokolwiek o stratach
    Tego nie wiesz czy nieuczciwie bo wiedzieć nie możesz. Ale nawet jeśli postępował nieuczciwie (czemu przeczy decyzja komisji dyscyplinarnej) to za karę poniósł niewątpliwą stratę w postaci utraty żywej gotówki. A to sie nazywa potocznie mówiąc STRATA. I nawet jak byś stawał na uszach to nie zmienisz tego stanu rzeczy. Filozofie za dychę.

    Buszmen

    No właśnie - pytanie, czy gdyby nie doping, to Patryk miałby co oddawać za mecz z Gorzowem
    Pytanie frustrata

    Jak tam twoja elementarna wiedza w kwestii Zagara i jego startów w SGPCh ? A raczej brak tej wiedzy i wprowadzanie innych w błąd ?

    Jakoś szybko ucichłeś w tamtym temacie
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 18-09-2014 o 22:00
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #734
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Pozwolisz że powtórze swoje pytanie Mariuszu czy twierdzisz, że Falubaz z pełną świadomością łamie art 226 regulaminu przynależności klubowej zawierając z zawodnikami kontrakty w których są zapisane gwarancje startów?

  18. Powrót do góry    #735
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez scooby zg Zobacz posta
    Pozwolisz że powtórze swoje pytanie Mariuszu czy twierdzisz, że Falubaz z pełną świadomością łamie art 226 regulaminu przynależności klubowej zawierając z zawodnikami kontrakty w których są zapisane gwarancje startów?
    Dociskasz mariuszka, dostaniesz bana zobaczysz. Mariuszek nie odpowie, nie dostał kartki z tekstem odp.

  19. Powrót do góry    #736
    Super_Ban
    Dołączył
    08-08-2014
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    47
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    1. Jakby strażacy zajmowali się ekonomią nawet w takim kraju jak Polska, to dziś w samej Syrii czy strefie Gazy darliby z nas łacha, przerywając tym samym zamieszki wojenne.

    2. M to jest zwykły Debil przez duże D i nic tego już nie zmieni. Idę się z tego powodu naj***ć, żeby jutro mnie zwolnili. Stracę przez to szacunkowo 1,8mln ktore moglbym jeszcze w zyciu zarobić... W 5 min. Prawie jakby mnie okradli...Biedactwo ze mnie co

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spox za jego przydatny post!

    kapitan bomba (18-09-2014)

  21. Powrót do góry    #737
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Jakby jeszcze ktoś miał watpliwości czy Dudkowi przysługuje wnioskowanie o skrócenie kary;

    Jak poinformował na łamach serwisu polskizuzel.pl przewodniczący GKSŻ, Piotr Szymański, jeździec SPAR Falubazu może starać się, by jego kara została skrócona. - Patryk Dudek może odwołać się od wyroku. Może również, po odbyciu 6 miesięcy kary, wnioskować o jej skrócenie- powiedział Szymański.
    Także Dudi nogi za pas i ostro trenować przez zime. Brać nowe rury i testować, nie tracić czasu.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 18-09-2014 o 23:11
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #738
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spox Zobacz posta
    1. Jakby strażacy zajmowali się ekonomią nawet w takim kraju jak Polska, to dziś w samej Syrii czy strefie Gazy darliby z nas łacha, przerywając tym samym zamieszki wojenne.

    2. M to jest zwykły Debil przez duże D i nic tego już nie zmieni. Idę się z tego powodu naj***ć, żeby jutro mnie zwolnili. Stracę przez to szacunkowo 1,8mln ktore moglbym jeszcze w zyciu zarobić... W 5 min. Prawie jakby mnie okradli...Biedactwo ze mnie co
    Jeden strażak się zajmował - Pawlak. Co z tego wyszło, widzimy.
    Poczekaj do jutra, zagraj w totka, przegrasz to masz3 000 000 pln straty.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi docent za jego przydatny post!

    Spox (18-09-2014)

  24. Powrót do góry    #739
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Jak tam twoja elementarna wiedza w kwestii Zagara i jego startów w SGPCh ? A raczej brak tej wiedzy i wprowadzanie innych w błąd ?

    Jakoś szybko ucichłeś w tamtym temacie
    Przyznałem rację i temat wyczerpany. Akurat nie wiedziałem, że jest taki przepis - to nowość, zresztą nie za mądra. W praktyce to niewiele zmienia, bo Zagar w tym GPCH o awans bić się nie będzie. Poleci podpisać listę startową.

    Widzę, że bardzo bolało. Sorry.

    Ale nawet jeśli postępował nieuczciwie (czemu przeczy decyzja komisji dyscyplinarnej) to za karę poniósł niewątpliwą stratę w postaci utraty żywej gotówki.
    Jak to przeczy?

    Złodziej, który ukradł coś, a potem go złapali też ponosi "stratę"?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 19-09-2014 o 00:13

  25. Powrót do góry    #740
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Przyznałem rację i temat wyczerpany. Akurat nie wiedziałem, że jest taki przepis - to nowość, zresztą nie za mądra. W praktyce to niewiele zmienia, bo Zagar w tym GPCH o awans bić się nie będzie. Poleci podpisać listę startową.
    O co chodzi?

  26. Powrót do góry    #741
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Odnośnie strat patryka, są one ewidentne. tylko głupiec może twierdzić inaczej.
    To, że na końcu swojej subiektywnej opinii dodasz słowo "głupiec", nie oznacza że jest ona bardziej wiarygodna. Tylko głupiec twierdzi inaczej

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tego nie wiesz czy nieuczciwie bo wiedzieć nie możesz. Ale nawet jeśli postępował nieuczciwie (czemu przeczy decyzja komisji dyscyplinarnej) to za karę poniósł niewątpliwą stratę w postaci utraty żywej gotówki.
    Rozumiem, że karę dostał prewencyjnie za nic? Uwierzyli, że metyloheksanamina wytworzyła mu się sama w żółądku? No bo przecież w próbce była obecna.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #742
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Kolejny dzień nastał. Przeprosinbrak. Pojawiaja się natomiast informacje potwierdzajace ze sprawa Patryka "miałem to w odzywkach" Dudka od samego pocztku postępowania prowadzona była tak aby nic zlego dudusiowi nie zrobić. Dzięki wielkie osobie uczciwej ihonorowej która zrobiła przeciek do mediów. Inaczej dudus dalej by lykał sobie dopalacze na meczu a ponoć trzeba było (rok temu) wyeliminować na zawsze ludzi działających na szkode zużla.

  28. Powrót do góry    #743
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez docent Zobacz posta
    Kolejny dzień nastał. Przeprosinbrak. Pojawiaja się natomiast informacje potwierdzajace ze sprawa Patryka "miałem to w odzywkach" Dudka od samego pocztku postępowania prowadzona była tak aby nic zlego dudusiowi nie zrobić. Dzięki wielkie osobie uczciwej ihonorowej która zrobiła przeciek do mediów. Inaczej dudus dalej by lykał sobie dopalacze na meczu a ponoć trzeba było (rok temu) wyeliminować na zawsze ludzi działających na szkode zużla.
    No co ty ? Sam siebie chcesz eliminować ? Ja tam dał bym ci jeszcze jakąś szansę poprawy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #744
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,427
    Kliknij i podziękuj
    4,450
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    To co zamykamy ? Miej odwagę Mariusz zamknąć wątek !!!

    Limeryk na okoliczność : "Co zrobi Dudek bez dudek, gdy ze szlachetnych pobudek, środek niewiadomego pochodzenia łykał niby od niechcenia wierząc, że nie ma nic do stracenia. Niespiesznie tymczasem wśród szumu gawiedzi w Warszawie co siedzi komisja podła bez cienia skrupułów zrzuciła go z siodła i na rok pozbawiła środków do życia i jazdy dla godła"
    UNSCARED

  30. Powrót do góry    #745
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    To co zamykamy ? Miej odwagę Mariusz zamknąć wątek !!!
    To nie kwestia odwagi. To kwestia zasad. Nie ja wątek otwierałem, nie ja będę go zamykał. Ponadto chyba jeszcze pozostał do obgadania temat Warda
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #746
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To nie kwestia odwagi. To kwestia zasad. Nie ja wątek otwierałem, nie ja będę go zamykał. Ponadto chyba jeszcze pozostał do obgadania temat Warda
    Pozostała także kwestia art. 266 . Pytany idzie w zaparte jak Patryk " miałem to wodzywkach" Dudek. wczoraj dociśniety podkulił ogonek i znikł. Dzis po odzywkach odszczekuje sie ostro. Pajacu co z gwarancjami startów w falubazie?

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi docent za jego przydatny post!

    Buszmen (19-09-2014)

  33. Powrót do góry    #747
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,427
    Kliknij i podziękuj
    4,450
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Docent jesteś pewien, że wziąłeś wszystkie pastylki dzisiaj ?
    UNSCARED

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Mariusz (19-09-2014), kapitan bomba (19-09-2014)

  35. Powrót do góry    #748
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,121
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    No ale serio, dlaczego Mariusz uchyla się od odpowiedzi na pytanie o gwarancje startów w Falubazie?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  36. Powrót do góry    #749
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ale o co wam się rozchodzi?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo ma. Czterech zawodników, wśród nich i Patryk. Pod warunkiem, że legitymują się odp. średnią w kilku ostatnich meczach. Na dzisiaj z tych zapisów wynika, ze Jarka można by było posadzić na ławce. Tylko nikomu sie to nie oplaca.
    Przecież odpowiedział, nie uciekając. Oczywiście czy to prawda to wiedzą pewnie tylko sami zainteresowani, ale nie brzmi to nierealnie.

    Do czego to doszło, Mariusz piwo wisisz

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Mariusz (19-09-2014)

  38. Powrót do góry    #750
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,121
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    No tak, ale art. 226 regulaminu przynależności klubowej zabrania zamieszczania w kontraktach gwarancji startów.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  39. Powrót do góry    #751
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A Ci czterej zawodnicy to rozumiem Pepe, Hampel, Dudek i... Łoktajew? Bo przecież AJ w pierwszej kolejce był odstawiony.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  40. Powrót do góry    #752
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ale o co wam się rozchodzi?
    Przecież odpowiedział, nie uciekając. Oczywiście czy to prawda to wiedzą pewnie tylko sami zainteresowani, ale nie brzmi to nierealnie.
    Do czego to doszło, Mariusz piwo wisisz
    Nie czytamy uważnie oj nie czytamy. Piwo jak i szampany po rejtanadzie PP chyba przedwczesne.

    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Docent jesteś pewien, że wziąłeś wszystkie pastylki dzisiaj ?
    Gdzies mi sie cholerka odzywka zaodziala ta wiesz taka klubowa. Nie masz kontaktu do tego co miał to w odzywkach? Moze podrzucilby dzialke?

  41. Powrót do góry    #753
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Znaczy, pytasz w jaki sposób sformułowane są zapisy w umowie Dudka? Ciekawe, nie powiem.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A Ci czterej zawodnicy to rozumiem Pepe, Hampel, Dudek i... Łoktajew? Bo przecież AJ w pierwszej kolejce był odstawiony.
    Nie można kwalifikować AJ przy pierwszej kolejce, jako że nie miał wówczas żadnej średniej

  42. Powrót do góry    #754
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No ale serio, dlaczego Mariusz uchyla się od odpowiedzi na pytanie o gwarancje startów w Falubazie?
    Jakie uchyla, przecież napisałem wyraźnie, że czterej zawodnicy Falubazu mogą być pewni miejsca w składzie. Do czasu aż im odp. średnia nie spadnie. Czego tu nie rozumiesz ?

    Vicar

    A Ci czterej zawodnicy to rozumiem Pepe, Hampel, Dudek i... Łoktajew? Bo przecież AJ w pierwszej kolejce był odstawiony.
    Odstawienie AJ od pierwszego meczu z Tarnowem było uzgodnione z samym zawodnikiem. I wyobraź sobie, że nikt na nikogo się nie obraził
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-09-2014 o 15:45
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #755
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jakie uchyla, przecież napisałem wyraźnie, że czterej zawodnicy Falubazu moga być pewni miejsca w składzie. Do czasu aż im odp. średnia nie spadnie. CZego tu nie rozumiesz ?
    Zdaje sie, ze wszyscy sie tu zastanawiamy jak sie ma to do regulaminu.
    Skoro pytasz: "czego tu nie rozumiesz?" To wychodzi na to, ze TY to rozumiesz? Prosimy wiec o wyjasnienie
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #756
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Zdaje sie, ze wszyscy sie tu zastanawiamy jak sie ma to do regulaminu.
    Skoro pytasz: "czego tu nie rozumiesz?" To wychodzi na to, ze TY to rozumiesz? Prosimy wiec o wyjaśnienie
    Hmm, Ci nie wyjaśnię, Ty czytasz moje posty dla beki

    Jak ktoś inny, poważny, zapyta to wyjaśnię
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    lemur6666 (19-09-2014)

  46. Powrót do góry    #757
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,121
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Mariusz gra na czas ale spokojnie, wróci z odpowiedzią.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    j-rules (19-09-2014)

  48. Powrót do góry    #758
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Odstawienie AJ od pierwszego meczu z Tarnowem było uzgodnione z samym zawodnikiem. I wyobraź sobie, że nikt na nikogo się nie obraził
    Jak mógłbym zapomnieć, że Mariusz siedział w głowie obu stron tego zdarzenia
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  49. Powrót do góry    #759
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Mariusz gra na czas ale spokojnie, wróci z odpowiedzią.
    O tak. Jeszcze ze dwa telefony wykonam do Bunia, jeden do Kopernika i będę gotowy

    Grunt to umieć znaleźć się w sytuacji

    Vicar

    Jak mógłbym zapomnieć, że Mariusz siedział w głowie obu stron tego zdarzenia
    Eeee tam, zaraz siedział w głowie. Moher puścił farbę
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #760
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, Ci nie wyjaśnię, Ty czytasz moje posty dla beki

    Jak ktoś inny, poważny, zapyta to wyjaśnię
    A rozumiem, foszek.
    Tylko czemu foszka stosujesz tez wybiorczo? Na poprzedniej stronie mi odpowiadales. Zdecyduj sie i wiecej konsekwencji papuasie
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  51. Powrót do góry    #761
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A rozumiem, foszek.
    Tylko czemu foszka stosujesz tez wybiorczo? Na poprzedniej stronie mi odpowiadales. Zdecyduj sie i wiecej konsekwencji papuasie
    Bo dopiero od tej strony wprowadziłem taka zasadę

    Mogłem ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #762
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,121
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Znowu odpowiedziałeś
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    vicar (19-09-2014)

  54. Powrót do góry    #763
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo dopiero od tej strony wprowadziłem taka zasadę

    Mogłem ?
    Mogles, i tak cie czytam dla beki.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  55. Powrót do góry    #764
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Znowu odpowiedziałeś
    Informacyjnie, tylko z grzeczności
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  56. Powrót do góry    #765
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Jak już powracamy do wczorajszych pytań, to ja również ponawiam moje, skierowane do Mariusza. Czy złodziej, który został złapany i zabrano mu łup, również może mówić o poniesieniu straty?

Strona 17 z 54 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •