Strona 40 z 54 PierwszyPierwszy ... 30383940414250 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,756 do 1,800 z 2397

Wątek: Aleksandr Łoktajew, Darcy Ward, Patryk Dudek - dyskusja nt. postępowania przeciw nim i możliwych kar

  1. Powrót do góry    #1756
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,520
    Kliknij i podziękuj
    2,529
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez docent Zobacz posta
    A mariuszek twierdzi co innego. Ze to orly temidy wynajete przez klub. Co samo w sobie jest idiotyzmem. Ale u mariuszka to normalne.
    Ciekawe czy poznamy te nieznane okolicznosci. Ponoc sa ze strefy 51.
    Ja przestałem brać na poważnie to co Mariusz pisze na forum, nawet w tym się za bardzo nie zagłębiam. Może i był ktoś z klubu, kto doradzał Patrykowi, wiem że podczas przesłuchań i prowadzenia sprawy przy nim była ekipa z Torunia.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  2. Powrót do góry    #1757
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    A z ciekawości, jest ktoś z poza Zielonej Góry, kto uważa, że Dudek nie nagiął przepisów, a dzisiejszy wyrok, a zwłaszcza jego wykładnia są całkowicie w porządku i nie budzą zastrzeżeń?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  3. Powrót do góry    #1758
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez docent Zobacz posta
    A co to " trening indywidualny punktowany"? Wszyscy bioracy udzial w jazdach w 4 z tasma startowa jada indywidualnie? I kazdy zdobywa po 3 punkty? Jedzie wszak indywidualnie w 4.
    Informacje byly jednak ze zawodnicy zdobywali nie tylko 3 punkty. Czyli jadac indywidualnie zdobyl 0 czyli przegral 3 ze soba samym?
    Patryk " mialem to w odzywkach" Dudek jechal na torze ktorym zawiaduje stowarzyszenie - wlasciciel 100% akcji zkz. Korzystal z infrastruktury o ktorej mowa w przepisach czy nie?
    Jesli to byl trening indywidualny co z wynajeciem toru? 16 zawodnikow indywidualnie podpisywali umowy? Zabezpieczenie medyczne tez 16?
    Walek nad walki.

    A kto powiedział, że to był trening punktowany? To że falubaz.com tak to nazwał i prowadził własną statystykę nie oznacza że w tego rodzaju zawody były w tym czasie na W69 rozgrywane. To jest tylko i wyłącznie interpretacja redaktora falubaz.com.
    Klub ma własną karetkę.
    7 zawodników - o ile dobrze pamiętam - było z ZG.

    Czego nie rozumiesz?

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A z ciekawości, jest ktoś z poza Zielonej Góry, kto uważa, że Dudek nie nagiął przepisów, a dzisiejszy wyrok, a zwłaszcza jego wykładnia są całkowicie w porządku i nie budzą zastrzeżeń?
    Wątpię żeby ktoś taki się znalazł

  4. Powrót do góry    #1759
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A z ciekawości, jest ktoś z poza Zielonej Góry, kto uważa, że Dudek nie nagiął przepisów, a dzisiejszy wyrok, a zwłaszcza jego wykładnia są całkowicie w porządku i nie budzą zastrzeżeń?
    A jest ktos z poza ZG kto potrafi wskazać, jakie przepisy złamał Dudek? Jezeli zadnych nie złamał to ja czegoś nie w porządku nie widze.

  5. Powrót do góry    #1760
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Takie, żeby nie trenować w okresie kary.
    Poza tym, pytałem o ludzi z poza ZG, a nie ciebie
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Powrót do góry    #1761
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Jakie przepisy Patryk zlamal wskazano dokladnie juz kilkakrotnie, wlacznie w programie tv w ktorym wystapil Ostafinski. Natomiast do tej pory nie wskazano/nie wyjasniono na jakiej podstawie uwaza sie ze on tych przepisow jednak nie zlamal. "GKSŻ po przeprowadzeniu wyczerpującego postępowania dowodowego, w tym przesłuchaniu świadków, dotarła do nieznanych dotąd szerzej faktów, na podstawie których stwierdzono, że w tym przypadku nie doszło do naruszenia przepisów antydopingowych." Jakos nie kwapia sie by wyjasnic co to za fakty. Dziwne fakty skoro nie mozna ich ujawnic, nieprawdaz? Jestem zadowolony z werdyktu, bo uwazam ze kara bylaby nieadekwatna do popelnionego zlamania przepisow przez Patryka, jednakze tylko Mariusz moze swoim belkotem tlumaczyc ten szwindel.

  7. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    Buszmen (30-06-2015), GoTrEk (30-06-2015), Nigel (30-06-2015), Yozayan (30-06-2015), j-rules (30-06-2015)

  8. Powrót do góry    #1762
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Akurat mysle Thengel, ze w tym przypadku Mariusz dobrze prawi o stowarzyszeniu, stadionie ( infrastrukturze ), ktora nie nalezy do klubu itp. Wedle przepisow Patryk pewnie nic nie złamał. O treningi nikt się do niego nie rzucał wcześniej, pomimo że trenował praktycznie cały czas. Cale zamieszanie powstało przez głupi wpis w internecie i jebn****go ostafinskiego,
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 30-06-2015 o 00:43

  9. Powrót do góry    #1763
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Akurat mysle Thengel, ze w tym przypadku Mariusz dobrze prawi o stowarzyszeniu, stadionie ( infrastrukturze ), ktora nie nalezy do klubu itp. Wedle przepisow Patryk pewnie nic nie złamał. O treningi nikt się do niego nie rzucał wcześniej, pomimo że trenował praktycznie cały czas.
    Ja chce FAKTOW a nie tego co Mariuszowi sie wydaje. Skoro to sa FAKTY to jaki problem jest je udostepnic publicznie?
    Dla mnie sprawa ma sie inaczej. Nie chciano skrzywdzic decyzja Patryka i zakonczyc praktycznie jego kariere w ten sposob i tego nie zrobiono. Zaryzykowali i podjeli taka a nie inna decyzje, wbrew regulaminowi ale za to z rozsadkiem. Szczerze sie ciesze, ze regulamin tym razem nie wygral bo wedlug mnie kara bylaby grubo przesadzona. O ile oficjalnie nie moga o tym mowic, o tyle my mozemy rzeczy nazywac po imieniu a nie wymyslac Mariuszowe teorie.

  10. Powrót do góry    #1764
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Ja chce FAKTOW a nie tego co Mariuszowi sie wydaje. Skoro to sa FAKTY to jaki problem jest je udostepnic publicznie?
    Dla mnie sprawa ma sie inaczej. Nie chciano skrzywdzic decyzja Patryka i zakonczyc praktycznie jego kariere w ten sposob i tego nie zrobiono. Zaryzykowali i podjeli taka a nie inna decyzje, wbrew regulaminowi ale za to z rozsadkiem. Szczerze sie ciesze, ze regulamin tym razem nie wygral bo wedlug mnie kara bylaby grubo przesadzona. O ile oficjalnie nie moga o tym mowic, o tyle my mozemy rzeczy nazywac po imieniu a nie wymyslac Mariuszowe teorie.
    No ale oni maja nad soba jeszcze antydopingowke, wiec nie mogli sobie tak bezpodstawnie podjac decyzji wbrew regulaminowi i juz. A o udostepnienie to pisz do nich, ja nie jestem w stanie Ci jego napisac. Tylko akurat to mariuszowe tlumaczenie ma jakis sens. Tak samo jest w PL w biznesie jak i w sporcie ( ktory w zasadzie tez jest biznesem ). Nazewnictwo ma akurat bardzo duze znaczenie w swietle przepisow i prawa.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 30-06-2015 o 00:53

  11. Powrót do góry    #1765
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No ale oni maja nad soba jeszcze antydopingowke, wiec nie mogli sobie tak bezpodstawnie podjac decyzji wbrew regulaminowi i juz. A o udostepnienie to pisz do nich, ja nie jestem w stanie Ci jego napisac. Tylko akurat to mariuszowe tlumaczenie ma jakis sens. Tak samo jest w PL w biznesie jak i w sporcie ( ktory w zasadzie tez jest biznesem ). Nazewnictwo ma akurat bardzo duze znaczenie w swietle przepisow i prawa.
    t_zg, mi to kolo tylka za przeproszeniem lata czy oni to udostepnia czy nie. Ciesze sie, ze Patryk w sierpniu wraca do scigania, bo mam nadzieje ze wroci na swoj wysoki poziom i poprowadzi Falubaz do zwyciestwa a w przyszlym sezonie powalczy rowniez o indywidualne osiagniecia. Poki jednak nie mam zadnych dowodow na to ze owe FAKTY istnieja, uwazam to co napisalem wczesniej.

  12. Powrót do góry    #1766
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Strzel sobie chłopie meliskę i idź spać, bo mało kogo obchodzi co o tej decyzji sądzisz.
    Na przyszłość nie wypowiadaj się w imieniu innych -to nie Sejm!

    Decyzja jest decyzją i trzeba ją uszanować. Jak się nie podoba to pisz odwołanie .
    Decyzja mi sie podoba o tyle,ze Dudek w sumie przez glupote nie musi czekac kolejnego roku na powrot na tor.
    Uzasadnienie moze sie podobac tylko takim "yntelygentom" jak ty.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #1767
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Czy może ktoś zacytować paragrafy względem których sprawa Dudka była rozpatrywana.
    Z góry dzięki.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #1768
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No ale oni maja nad soba jeszcze antydopingowke, wiec nie mogli sobie tak bezpodstawnie podjac decyzji wbrew regulaminowi i juz. A o udostepnienie to pisz do nich, ja nie jestem w stanie Ci jego napisac. Tylko akurat to mariuszowe tlumaczenie ma jakis sens. Tak samo jest w PL w biznesie jak i w sporcie ( ktory w zasadzie tez jest biznesem ). Nazewnictwo ma akurat bardzo duze znaczenie w swietle przepisow i prawa.
    Czy aby na bank maja nad soba dopingowke? przeciez Patryk zapewne juz odstawil doping, wiec co by miala mu zrobic dopingowka?
    A to czy zlamal zapisy kary, to chyba nie do dopingowki juz nalezy decydowanie o tym. Oni swoja robote zrobili - ukarali zawodnika.
    Tak ja to widze, tak mi sie wydaje logicznie, nie wiem wszystkiego wiec chetnie przyjme prawde na klate - o ile ktos mi taka zaoferuje...

    [/quote]Kilku prawników (wynajętych przez klub) rozniosło w pył, wszelkie wątpliwości komisji. W kuluarach mówi sie, że ci prawnicy łatwiejszej sprawy nie mieli od lat.[/quote]
    Mariusz... Skoro to taka bułka z masełkiem to na cholere tych KILKU prawnikow? Taki piece of cake to w pojedynke powinien byc do wybronienie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #1769
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Czy może ktoś zacytować paragrafy względem których sprawa Dudka była rozpatrywana.
    Z góry dzięki.
    Z tym pytaniem to raczej nie na forum, tylko do kogoś innego

    Zaciekłej obrony Częstochowy Mariusza nie rozumiem zupełnie. Przecież nikt tu nie domaga się uwalenia Dudka na dalszy czas a tym bardziej zniszczenia mu kariery. Szkoda tylko, że zaślepieni kibice szkodzą mu bardziej, niż on sam sobie.

    Jednak nie sposób nie zgodzić się z bezsensem zawiłości regulaminowych w tej sprawie. Jeśli rzeczywiście istniały by przesłanki, że fakt treningu na stadionie należącym do miasta nie jest jednoznaczny z treningiem na włościach klubowych (i tak dalej), to wcale się nie dziwię, że w tłumaczeniach decyzji znajdujemy hasła typu "nieznane dotąd fakty". Jakoś własną bezradność trzeba przedstawić w dobrym świetle.

  16. Powrót do góry    #1770
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    A jest ktos z poza ZG kto potrafi wskazać, jakie przepisy złamał Dudek? Jezeli zadnych nie złamał to ja czegoś nie w porządku nie widze.
    Cała sprawa jest mocno rozdymana. Bo tak naprawdę to Ostafińskiemu chodziło o zawody. On był mocno przekonany, ze Patryk brał udział w zawodach. I stąd te jego artykuły. Po pewnym czasie zorientował się, że to jednak nie były zawody, ale temat był dość medialny więc go ciągnął. Bo to, że Patryk sobie trenuje indywidualnie, nie było żadną tajemnicą. Nawet ci z antydopingówki twierdzili, że póki Patryk kręci sobie kolka na torze w formie indywidualnej to jest OK. Aż tu nagle trafił sie tłusty kąsek Ostafińskiemu w postaci infa na Falubaz.com że Patryk wygrał jakiś tam turniej czy zawody. Dopiero po fakcie okazało się, że ten trening nie wyczerpywał znamion ani zawodów ani nawet treningu punktowanego.

    Jak dla mnie to jakiś paranoik układał te przpisy antydopingowe. Bo np. po co zabranić komukowliek treningów w jakiejkolwiek formie ? Bzdura do kwadratu. Zawodnik zawieszony powinien mieć zkaz brania udziału we wszystkich zawodach organizowanych przez FIM i federacje krajową. Koniec, kropka. W sporcie zawodowym taka kara załatwia wszystko.

    j-rules

    Mariusz... Skoro to taka bułka z masełkiem to na cholere tych KILKU prawnikow? Taki piece of cake to w pojedynke powinien byc do wybronienie.
    To, że jest to "bułka z masłem" stwierdzili po czasie własnie prawnicy. W prawie generalnie chodzi o to, ze wszelkie wątpliwości muszą być rozstrzygane na korzyść obwinionego. A własnie tych wątpliwości było w tej sprawie kosmicznie dużo. Podobno ze względu na zbyt ogólne sformułowania w kodeksie antydopingowym.

    Sobotch

    Jednak nie sposób nie zgodzić się z bezsensem zawiłości regulaminowych w tej sprawie. Jeśli rzeczywiście istniały by przesłanki, że fakt treningu na stadionie należącym do miasta nie jest jednoznaczny z treningiem na włościach klubowych (i tak dalej), to wcale się nie dziwię, że w tłumaczeniach decyzji znajdujemy hasła typu "nieznane dotąd fakty". Jakoś własną bezradność trzeba przedstawić w dobrym świetle.
    Oczywiście, ze tak. Przecież kodeksu antydopingowego nie pisał nikt z GKSŻ czy PZM. Skoro jesienią ubiegłego roku, GKSŻ odpowiedziała Dudkom, że w Pikniku SKóry Patryk nie może brać udziału bowiem jest to forma zawodów, jedyne co może to indywidualnie sobie trenować, co dostał na piśmie, to dzisiaj nikt z GKSŻ nie napisze przecież, że zrobili błąd. O ile go w ogóle zrobili.

    Jeżeli kodeks antydopingowy mówi, ze zawodnikowi nie wolno trenować z drużyną, to ja się pytam, Patryk trenował z drużyną czy nie trenował ? Jeżeli tenże kodeks mówi, ze Patrykowi nie wolno korzystać z infrastruktury klubu, to co robi GKSŻ ? Nie pozostaje jej nic innego jak sprawdzić do kogo należy stadion i jego infrastruktura. Czyli pod względem prawa wychodzi jak wół, że Patryk nie korzystał z infrastruktury klubu. I co tu jeszcze trzeba tłumaczyć ?

    Zaciekłej obrony Częstochowy Mariusza nie rozumiem zupełnie. Przecież nikt tu nie domaga się uwalenia Dudka na dalszy czas a tym bardziej zniszczenia mu kariery. Szkoda tylko, że zaślepieni kibice szkodzą mu bardziej, niż on sam sobie.
    Napisz, w jaki sposób ci kibice mu szkodzą ? I czym, rzekomo, są zaślepieni ? Wielu kibiców pieprzy trzy po trzy nie znając szczegółów. Wielu osąd wydało już po pierwszym artykule Ostafińskiego. Jak rozumiem ci kibice nie są (Twoim zdaniem) zaślepieni ? Oni zrobili to dla dobra Patryka, czy tak uważasz ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 30-06-2015 o 10:19
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #1771
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Czy aby na bank maja nad soba dopingowke? przeciez Patryk zapewne juz odstawil doping, wiec co by miala mu zrobic dopingowka?
    A to czy zlamal zapisy kary, to chyba nie do dopingowki juz nalezy decydowanie o tym. Oni swoja robote zrobili - ukarali zawodnika.
    Tak ja to widze, tak mi sie wydaje logicznie, nie wiem wszystkiego wiec chetnie przyjme prawde na klate - o ile ktos mi taka zaoferuje...
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/53...e-werdykt-gksz

    Zgodnie z decyzją GKSŻ postępowanie prowadzone w sprawie Patryka Dudka zostało umorzone. Zawodnik musi jeszcze poczekać na to, czy zastrzeżeń nie będzie mieć Komisja do Zwalczania Dopingu w Sporcie.

  18. Powrót do góry    #1772
    Stały bywalec Awatar FarciarzGilmore
    Dołączył
    16-04-2004
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 46 w 23 postach
    Dla mnie to jest szopka sezonu. Zwyczajne kombinowanie zielonogórzan, że niby stadion nie ich, że siedmiu zawodników było z Zielonej Góry itd. Był zakaz? Był! Więc należało go przestrzegać. Jak będę jechał samochodem i przejadę na czerwonym świetle to nie dostanę mandatu. Powiem policji, że nie jechałem swoim samochodem tylko kolegi. A obok mnie siedzieli koledzy z mojego bloku. Taka logika kolegów z Zielonej.
    Zakaz to zakaz. A gadki typu "wskaż mi przepis, który złamał" są żałosne.

    Dla przykładu jak wygląda bezczelność ludzi w tym sporcie. Ostatnia kolejka, mecz Unia Leszno vs. Unia Tarnów. Przemek Pawlicki przekracza czas dwóch minut na ustawienie się pod taśmą, sędzia (z Zielonej Góry ) biegu nie przerywa a na protest Unistów odpowiada: "Sędzia wyjaśnił nam, że to on podejmuje decyzje kiedy kończy się czas dwóch minut." Hahahahaha .... to po ch... zegar odmierzający czas?!?!
    Ostatnio edytowane przez FarciarzGilmore ; 30-06-2015 o 10:07
    Unia z Tarnowa to całej Polski królowa !!!

  19. Powrót do góry    #1773
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jednak nie sposób nie zgodzić się z bezsensem zawiłości regulaminowych w tej sprawie. Jeśli rzeczywiście istniały by przesłanki, że fakt treningu na stadionie należącym do miasta nie jest jednoznaczny z treningiem na włościach klubowych (i tak dalej), to wcale się nie dziwię, że w tłumaczeniach decyzji znajdujemy hasła typu "nieznane dotąd fakty". Jakoś własną bezradność trzeba przedstawić w dobrym świetle.

    Sobotch nazewnictwo jest naprawde w ch** wazne w swietle przepisow i prawa. Pamietam jak kupe lat temu pomagalem prowadzic rodzicom firme i przy kontroli z US byla doslownie masakra. Byl taki przyrzad do pomiaru i dowalili kare za to, ze nazywalismy to miara a nie " przymiar bławatny ". Lub inny przykład. Zakup przyczepy campingowej i wrzucenie tego w koszta. Nie mozna bylo kupic jako przyczepa campingowa, ale jako zaplecze socjalne jak najbardziej i wg przepisow bylo wszystko git....w koncu gdzies przed pracą trzeba było się przebierać i przyczepa campingowa....tfu zaplecze socjalne nadawało się do tego idealnie

    Wiec podejrzewam, ze Mariuszowe argumenty W KONTEKSCIE PRZEPISOW sa jak najbardziej do przyjecia, ze to nie infrastruktura klubowa tylko miejska, ze nie klub organizowal trening a stowarzyszenie sa jak najbardziej logiczne. A czy takie byly te nieznane dotad okolicznosci, tego nei wiem.

    Cytat Zamieszczone przez FarciarzGilmore Zobacz posta
    Był zakaz? Był! Więc należało go przestrzegać.

    No ok, ale wskaz konkretnie jaki zakaz złamał Dudek, daj artykuł i udowodnij, że go złamał ? Skoro GKSŻ nie potrafi tego zrobić, a Ty jesteś pewien że zakaz złamał, to wskaż to wedle regulaminu i poprzyj jakimiś dowodami. Jak to sie powiada " na oko to chłop w szpitalu zmarł ", ważna jest dokumentacja w tym kraju.


    Odrębną kwestią jest szukanie luk w regulaminach, przepisach prawnych i korzystanie z tych luk. Czy to jest w porządku? na ten temat się wypowiadać nie będę, bo w większości przypadków mi to dynda ( nie mówię tylko o sporcie ).
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 30-06-2015 o 10:15

  20. Powrót do góry    #1774
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Jeżeli nie da się komuś czegoś udowodnić, pomimo nawet tego, że faktycznie coś przeskrobał to ten ktoś w świetle prawa jest niewinny.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  21. Powrót do góry    #1775
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta

    Wiec podejrzewam, ze Mariuszowe argumenty W KONTEKSCIE PRZEPISOW sa jak najbardziej do przyjecia, ze to nie infrastruktura klubowa tylko miejska, ze nie klub organizowal trening a stowarzyszenie sa jak najbardziej logiczne. A czy takie byly te nieznane dotad okolicznosci, tego nei wiem.




    .
    Stowarzyszenie ZKZ to nic innego jak klub sportowy.
    Dla jasnosci: Zielonogorski Klub Zuzlowy.
    Teraz znajdz mi w regulaminie,ze zawieszony zawodnik
    nie moze uczestniczyc tylko w zawodach lub treningach organizowanych przez jego macierzysty klub.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mhsol (30-06-2015)

  23. Powrót do góry    #1776
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Stowarzyszenie ZKZ to nic innego jak klub sportowy.
    Jestes tego w 100% pewien ze to "klub sportowy" a nie przedsiębiorstwo/firma w świetle przepisów prawa ?

    Z tego co sie orientuje to stowarzyszenie ma nazwę Stowarzyszenie kibiców " Tylko Falubaz ", a klub ZKŻSSA Zielona Góra.

    To tak jakby kilkanascie osob z tego forum zalozylo stowarzyszenie i zorganizowalo trening.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 30-06-2015 o 10:32

  24. Powrót do góry    #1777
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Pewnien nie jestem.Wlasciwie to na dzis jestem pewnien.Tak napisali na stronie stowarzyszenia,ale znajac zycie informacja moze szybko zniknac i okaze sie,ze ZKZ to warzywniak u Zdzislawa.
    Stowarzyszenie jako klub rozni sie wlasnie tym od klubu w formie SSA,ze mnie moze prowadzic dzialalnosci gospodarczej.
    Kurcze,w taki razie warzywniak tez odpada.

    http://www.falubaz.com/Falubaz/Stowarzyszenie-ZKZ
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-06-2015 o 10:35
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #1778
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Stowarzyszenie ZKZ to nic innego jak klub sportowy.
    Dla jasnosci: Zielonogorski Klub Zuzlowy.
    Teraz znajdz mi w regulaminie,ze zawieszony zawodnik
    nie moze uczestniczyc tylko w zawodach lub treningach organizowanych przez jego macierzysty klub.
    No widzisz, i sam zasiałeś ziarno wątpliwości. Bo jak należy rozumieć zapis, że "zawodnik nie może trenować wykorzystując infrastrukturę klubową" ? Czy tu chodzi o jego macierzysty klub ? Czy może o jakikolwiek klub ? Jest tutaj wątpliwość ? Moim zdaniem jest. I tutaj przypomnę tylko, że naczelną zasadą stosowana przez wszystkie sądy jest zasada, że wszelkie wątpliwości stosuje się na korzyść obwinionego.

    I powiedzcie mi jeszcze jedno. Na wiosnę, bylo mnóstwo zdjęć na Falubaz.com z udziałem Patryka w treningach przy W69. Czemu wtedy nikt nie robił z tego afery ? Dopiero jak Ostafiński zaczął bruździć zrobiło sie głośno. Mało tego, na tut. forum czytałem opinie niektórych forumowiczów, ze Patryk to opierda...lacz jakis. Bo powinien startować w sparingach.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 30-06-2015 o 10:36
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #1779
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pewnien nie jestem.Tak napisali na stronie stowarzyszenia,ale znajac zycie informacja moze szybko zniknac i okaze sie,ze ZKZ to warzywniak u Zdzislawa.

    http://www.falubaz.com/Falubaz/Stowarzyszenie-ZKZ

    Ja też tego nie jestem w 100% pewien, ale skoro jacyś prawnicy znaleźli luki i je wykorzystali, to w swietle przepisów wszystko bylo OK, kwestia tego czy to moralne czy niemoralne i na ten temat już się wypowiadać nie będę.

  27. Powrót do góry    #1780
    Stały bywalec Awatar FarciarzGilmore
    Dołączył
    16-04-2004
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 46 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jestes tego w 100% pewien ze to "klub sportowy" a nie przedsiębiorstwo/firma w świetle przepisów prawa ?
    I to jest to kombinowanie o którym pisałem. Tak jest u nas wszędzie i to mnie przeraża. Nieważne, że zrobiłeś coś źle i nie powinieneś tego robić, ważne, że nie mogą Ci tego udowodnić i można się z nich śmiać. Ale dajmy już sobie spokój. Dla samego Patryka dobrze się stało bo szkoda marnować taki talent a kto wie może za jakiś czas będzie bronił naszych narodowych barw ....
    Unia z Tarnowa to całej Polski królowa !!!

  28. Powrót do góry    #1781
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mariusz, znów pierdzielisz.
    Wychodzi, że Dudek niewinny co do zasady.

    Wyobraź sobie, że jedziesz swoją laguną po pijaku, zabierają ci prawko.
    Następnego dnia jedziesz tą samą drogą motorem, ponieważ od tego jest inny blankiet, czego w przepisach nie przewidziano.
    I w dupie masz rzesze ludzi patrzących na ciebie jak na bandytę, bo możesz.
    Ewentualnie będziesz paru upierdliwcom tłumaczył, że skoro ktoś tego nie dopisał, to twoja jazda po pijaku nie ma w tym przypadku znaczenia.

    (Ja też bym tak robił, bo jestem hipokrytą, ale to inny temat,
    Inni święci chodziliby pieszo, bo sumienie by nie pozwalało )

    Ale nie wybielaj potem na siłę. Ciebie mogą se nie lubić jak chcą, szkoda tylko żeby z coraz większą pogardą przez takie teksty patrzyli na Dudka.

    Czy to jest ***** jasne?
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 30-06-2015 o 10:39

  29. Powrót do góry    #1782
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No widzisz, i sam zasiałeś ziarno wątpliwości. Bo jak należy rozumieć zapis, że "zawodnik nie może trenować wykorzystując infrastrukturę klubową" ? Czy tu chodzi o jego macierzysty klub ? Czy może o jakikolwiek klub ? Jest tutaj wątpliwość ? Moim zdaniem jest. I tutaj przypomnę tylko, że naczelną zasadą stosowana przez wszystkie sądy jest zasada, że wszelkie wątpliwości stosuje się na korzyść obwinionego.

    I powiedzcie mi jeszcze jedno. Na wiosnę, bylo mnóstwo zdjęć na Falubaz.com z udziałem Patryka w treningach przy W69. Czemu wtedy nikt nie robił z tego afery ? Dopiero jak Ostafiński zaczął bruździć zrobiło sie głośno. Mało tego, na tut. forum czytałem opinie niektórych forumowiczów, ze Patryk to opierda...lacz jakis. Bo powinien startować w sparingach.
    Przestan pierdzielic jak potluczony.

    Jak w regulaminie ci napisza,ze nie mozna szczac w autobusie,dotyczy to wszystkich autobusow czy tylko czerwonych?

    Jesli na wiosne pelno bylo zdjec Patryka jak trenuje,trzeba bylo sie za niego wziac juz na wiosne.
    W tej chwili tlumaczysz go na zasadzie: skoro zlodziej kradl bulki ze sklepu w marcu i kwietniu a przyczepili sie dopiero w maju,nic sie nie stalo,jest niewinny.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-06-2015 o 10:45
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #1783
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Ale nie wybielaj potem na siłę. Ciebie mogą se nie lubić jak chcą, szkoda tylko żeby z coraz większą pogardą przez takie teksty patrzyli na Dudka.
    Jak ja nie lubię takiej "poprawności za wszelką cenę". Ty chcesz być idealnie poprawny. A ja pisze jak jest. Tym się różnimy.

    Ci "idealnie poprawni" już po pierwszym artykule Ostafińskiego, żądali głowy Patryka. No bo dla nich każde tłumaczenie jego przypadku z góry było skazane na hipokryzje czy fałsz. Te osoby do końca będą twierdziły, że to wałek jakiś nie zważając na jakiekolwiek argumenty. Do Ciebie te argumenty również nie trafiają jak widzę. A fakt jest taki, ze tych argumentów (na korzyść Patryka) jest sporo. I jeśli ktoś ma patrzeć z pogarda na Dudka, tylko dlatego, że sprawa nie jest zero-jedynkowa, jak ktoś tam by chciał, to proszę bardzo. Ale to tylko świadczy o intelekcie tego kogoś.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (30-06-2015)

  32. Powrót do góry    #1784
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    zasada, że wszelkie wątpliwości stosuje się na korzyść obwinionego.
    Powiedz to Contadorowi i jego kolegom. W dopingu działa to dokładnie odwrotnie. Wszelkie wątpliwości rozpatruje się na niekorzyść obwinionego. Gdyby Dudek był kolarzem dostałby 2 lata dsq a w razie stwierdzenia uczestnictwa w jakiejkolwiek formie treningu z klubem (choćby poszedł się pobiegać z kolegami z klubu) dostałby kolejne 2 lata.
    Nie, że mi się to podoba. Przepisy antydopingowe (szczególnie w kolarstwie) to absurd. Ale takie fakty.
    Bardzo cieszę się, że Dudek wraca do sportu i że w żużlu nie idziemy w stronę absurdów z innych dyscyplin, jednak przywołując nieistniejące w antydopingu zasady, manipulujesz a nawet, nazywając bardziej po imieniu, bawisz się w demagoga.

  33. Powrót do góry    #1785
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Następnego dnia jedziesz tą samą drogą motorem, ponieważ od tego jest inny blankiet, czego w przepisach nie przewidziano.
    I w dupie masz rzesze ludzi patrzących na ciebie jak na bandytę, bo możesz.

    Akurat jak jedziesz po pijaku to zabierają wszystkie kategorie. Teraz wszystko jest na jednym blankiecie.


    Ja koncze ta dyskusje znowu w tym watku i zeby krotko podsumowac. Wg przepisow pewnie nie moga sie do niego dowalic, wg moralnosci...to juz kazdy widzi ta sprawe osobiscie. Niektorym to przeszkadza innym nie. Mi to dynda i powiewa czy cos jest moralne czy nie. To tak jak dla niektorych przyjmowanie innego obywatelstwa celem poprawienia korzysci osobistych. Dla takiego Buszmena z tego co pamietam to jeden z wiekszych grzechow, dla mnie calkiem normalna sprawa.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 30-06-2015 o 10:59

  34. Powrót do góry    #1786
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mariusz

    Zero jedynkowa to jest dla ciebie, wręcz przeciwnie. Albo jest winny, albo niewinny.
    A mnie się takie stawianie sprawy nie podoba. I nie jest to polityczna poprawność, co próbujesz imputować.

    Kto słucha Ostafińskiego, sam sobie winny.
    Ty też czasami podpierasz się jego wypocinami, jeśli są na rękę temu, co kazali napisać, żeby kibice dobrze myśleli.

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Akurat jak jedziesz po pijaku to zabierają wszystkie kategorie. Teraz wszystko jest na jednym blankiecie.
    Wiem Hipotetycznie, żeby zrozumiał. Niby nie wolno, ale jednak nie do końca.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 30-06-2015 o 10:59

  35. Powrót do góry    #1787
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przestan pierdzielic jak potluczony.

    Jak w regulaminie ci napisza,ze nie mozna szczac w autobusie,dotyczy to wszystkich autobusow czy tylko czerwonych?
    I znowu błądzisz. Po co mają to pisac w regulaminie skoro takich praktyk zabraniają przepisy nadrzędne ? No ale załóżmy, ze napisali, to wtedy będzie to obowiązywac, we wszystkich autobusach należących do podmiotu który jest właścicielem tych autobusów.


    Jesli na wiosne pelno bylo zdjec Patryka jak trenuje,trzeba bylo sie za niego wziac juz na wiosne.
    W tej chwili tlumaczysz go na zasadzie: skoro zlodziej kradl bulki ze sklepu w marcu i kwietniu a przyczepili sie dopiero w maju,nic sie nie stalo,jest niewinny.
    Kingpin, włącz po prostu myślenie. To nie boli. Skoro powiedzieli mu (ci z GKSŻ) że kolka kręcić sobie na treningu może, to kto miał się brać z niego ? I po co ?

    Porównanie do złodzieja w sklepie z tyłka wzięte. Że nie wolno kraść to wiedza wszyscy. Fakt, czy Patryk mógł trenować i w jakich okolicznościach, na dzisiaj budzi spore wątpliwości. A wtedy ich nie budził ponieważ miał zgodę GKSŻ.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #1788
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Taa, dlatego teraz trzeba głupkom tłumaczyć, że tor nie jest klubowy i nie był to trening drużyny.

  37. Powrót do góry    #1789
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez szyba213 Zobacz posta
    Powiedz to Contadorowi i jego kolegom. W dopingu działa to dokładnie odwrotnie. Wszelkie wątpliwości rozpatruje się na niekorzyść obwinionego. Gdyby Dudek był kolarzem dostałby 2 lata dsq a w razie stwierdzenia uczestnictwa w jakiejkolwiek formie treningu z klubem (choćby poszedł się pobiegać z kolegami z klubu) dostałby kolejne 2 lata.
    Nie, że mi się to podoba. Przepisy antydopingowe (szczególnie w kolarstwie) to absurd. Ale takie fakty.
    Bardzo cieszę się, że Dudek wraca do sportu i że w żużlu nie idziemy w stronę absurdów z innych dyscyplin, jednak przywołując nieistniejące w antydopingu zasady, manipulujesz a nawet, nazywając bardziej po imieniu, bawisz się w demagoga.




    Mówisz o całkiem innej kwestii. To są zasady WADA dotyczące samego dopingu, stosowania substancji zabronionych. Ta sprawę Patryk ma już dawno za sobą, dostał 1 rok zawieszenia. Ja uważam, ze neisłusznie, ale OK. Dostał karę i wziął ja na klatę. I nieprawdą jest, ze będąc kolarzem dostałby 2 lata z marszu. Bzdury gadasz. W tymże wątku masz podane przykłady, ze nawet kolarze (w Polsce) dostawali za tą substancję nawet tylko naganę. Bo tak zadecydowała krajowa federacja. W uzasadnieniu jasno napisali, ze taka metylocośtam, w żadne sposób nie stanowiła wzrostu wydajności organizmu. A racji tej, ze ta substancja jest na liście substancji zakazanych to dali naganę. I wyobraź sobie, ze WADA im tego nie zmieniła.

    Teraz jednak krajowa federacja musi rozstrzygnąć, czy Patryk złamał warunki zawieszenia. I tu obowiązuje zasada, ze wszelkie wątpliwości rozstrzyga się na korzyść obwinionego.

    I jeszcze raz na koniec napiszę tym wszystkim moralistom. WADA i jej przepisy powinny być wyeliminowane z życia sportowego. Wprowadza ona tylko niepotrzebny chaos, stawiając siebie ponad wszystkie federacje sportowe. Poszczególne federacje powinny zająć się przepisami antydopingowymi w swoich dyscyplinach sportowych. Uwzględniając właśnie specyfikę konkretnych dyscyplin. Wtedy może to będzie miało ręce i nogi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #1790
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    Mariusz,
    no o tym piszę, powołujesz się na zasadę która w świecie antydopingowym (a jeśli chodzi o świat to rozumiem WADA) nie ma zastosowania.
    Porównujesz amatorski sport z zawodowym. Uważam, że kolarz ProTour dostałby 2 lata, bo po prostu tam się z nikim załapanym na czymkolwiek nie cackają. Dudkowi przy porównywaniu bliżej do ProTour niż amatorskiej (max półzawodowej) ekipy z II dywizji.
    Ale karę dostał dawno i nie o to mi chodzi bo sprawa kary jest już rozstrzygnięta. Mówimy o trenowaniu. Contador w czasie zawieszenia nie mógł nawet iść pobiegać po plaży z kolegami z drużyny (przez kilka miechów, bo przez prawie rok normalnie startował w zawodach,tyle że wszystkie wyniki mu zabrano, tak się ciągnęła sprawa jego zawieszenia). Totalnie kretyńskie ale tak to wygląda.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    WADA i jej przepisy powinny być wyeliminowane z życia sportowego.
    Poszczególne federacje powinny zająć się przepisami antydopingowymi w swoich dyscyplinach sportowych.
    trochę radykalne ale w tej konstrukcji WADA jest wielkim nieporozumieniem więc w sumie mogę się zgodzić. Choć jakaś organizacja koordynująca działania antydopingowe istnieć powinna. Tyle, że nie z tak debilnymi przepisami i regulaminem, a przede wszystkim taką władzą absolutną jak WADA

  39. Powrót do góry    #1791
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Mario ma jak zwykle rację. Reasumując :

    Dudka nie było na stadionie żużlowym, tylko na terenie otwartym akurat wyposażonym w nawierzchnię , na której w inne dni odbywają się mecze żużlowe . Teren ten w tym dniu użytkowało stowarzyszenie na co dzień trudniące się krawiectwem oraz handlem szczypiorkiem. Dudek nie trenował sportu żużlowego , tylko usiadł sobie na motór a ten akurat pojechał. I to aż 5 razy go poniosło. Pozostali zawodnicy przyjechali nie na trening sportowy tylko potańczyć na obiekcie przypominającym żużlowy tor ale nim nie będący. Bowiem w ten dzień to nie był żaden tor. Był tydzień później i kilkadziesiąt lat wcześniej. Zawodnicy nie ścigali się , bawili się w berka na motorach bo nie mogli potańczyć z powodu braku muzyki.
    GKSŻ : " ten pan niczym nie trenował , przyszedł w tym kevlarze i w nim wychodzi "

  40. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    Nigel (30-06-2015), kingpin (30-06-2015), młody_piernik (09-07-2015)

  41. Powrót do góry    #1792
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Tej, pasuasi. Błądzicie.
    Mariusz Wam "udowodni" nawet to, że to nie był Patryk a Jerzy Dudek wtedy w kevlarze na torze.

  42. Powrót do góry    #1793
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    GKSŻ : " ten pan niczym nie trenował , przyszedł w tym kevlarze i w nim wychodzi "
    z tragarzami?
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  43. Powrót do góry    #1794
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Mario ma jak zwykle rację. Reasumując :

    Dudka nie było na stadionie żużlowym, tylko na terenie otwartym akurat wyposażonym w nawierzchnię , na której w inne dni odbywają się mecze żużlowe . Teren ten w tym dniu użytkowało stowarzyszenie na co dzień trudniące się krawiectwem oraz handlem szczypiorkiem. Dudek nie trenował sportu żużlowego , tylko usiadł sobie na motór a ten akurat pojechał. I to aż 5 razy go poniosło. Pozostali zawodnicy przyjechali nie na trening sportowy tylko potańczyć na obiekcie przypominającym żużlowy tor ale nim nie będący. Bowiem w ten dzień to nie był żaden tor. Był tydzień później i kilkadziesiąt lat wcześniej. Zawodnicy nie ścigali się , bawili się w berka na motorach bo nie mogli potańczyć z powodu braku muzyki.
    GKSŻ : " ten pan niczym nie trenował , przyszedł w tym kevlarze i w nim wychodzi "

    Dokładnie tak jak piszesz. W świetle przepisów i nazewnictwa tak to mogło wyglądać. Mecz Rzeszowa z ZG przełożony był, bo na stadionie ( miejskim ) odbywała się jakaś impreza. Czy gdyby na tej imprezie organizowanej pewnie przez miasto lub jakąs agencje reklamową czy inna firme jako atrakcja dla ludzi zaproszonoby kilku żużlowców, czy podpiąłbyś to pod trening organizowany przez klub Stal Rzeszów na infrastrukturze należącej do klubu? Bo ja bez jakichkolwiek wątpliwości bym tego nie zrobił.

    Zyjemy w takim kraju. Papierki, nazwy, odpowiednie podciągnięcia w dokumentach. Najważniejsza jest papierologia. ( co jest dla mnie chore akurat w PL, bo praktycznie nigdzie na zachodzie tego nie ma....no ale zyjemy tutaj )

  44. Powrót do góry    #1795
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    Otrzymaliśmy orzeczenie, że postępowanie zostało umorzone i nie wiemy dlaczego. Nic nie wiadomo nam o tym, jakimi przesłankami w tej sprawie się kierowano. Podstawową kwestią, którą należało wyjaśnić było to, jaki status miało wydarzenie sportowe, w którym uczestniczył Patryk Dudek. Rozumiem, że skoro postępowanie zostało umorzone, stwierdzono, że to nie był ani trening, ani zawody sportowe. Jeżeli tak uznano, zastanawiam się jak to potraktowano
    Komisja do Spraw Zwalczania Dopingu w Sporcie chyba nie zamierza jednak tak łatwo się poddać. Zapowiada się papierologi stosowanej akt kolejny...

  45. Powrót do góry    #1796
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    " Rozumiem, że skoro postępowanie zostało umorzone, stwierdzono, że to nie był ani trening, ani zawody sportowe. Jeżeli tak uznano, zastanawiam się jak to potraktowano"

    No i dostaną na papierze, że było to spotkanie towarzyskie czy ognisko organizowane przez stowarzyszenie Tylko Falubaz lub przez sieć sklepów Spar na ktore zostali zaproszeni przyjaciele stowarzyszenia, osoby sponsorowane przez firmy x i pokrecili kilka kółek rekreacyjnie. Mozliwosci wytlumaczenia tego jest bardzo wiele.

  46. Powrót do góry    #1797
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    z tragarzami?
    ... i z gracarzami . Przechodzili przypadkiem obok obiektu przypominającego tor to i weszli po Kossaka. A że nie było to za łopaty się wzięli i szorowali to coś wokół trawiastego ogródka . Pomimo, iż żadnego treningu nie było tylko jakieś małolaty się kręciły i dupę tragarzom zawracali

  47. Powrót do góry    #1798
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Dali by temu Dudkowi spokój.Mało mnie obchodzi czy złamał regulamin czy nie ale swoje odcierpiał..

  48. Powrót do góry    #1799
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No i dostaną na papierze, że było to spotkanie towarzyskie czy ognisko organizowane przez stowarzyszenie Tylko Falubaz lub przez sieć sklepów Spar na ktore zostali zaproszeni przyjaciele stowarzyszenia, osoby sponsorowane przez firmy x i pokrecili kilka kółek rekreacyjnie. Mozliwosci wytlumaczenia tego jest bardzo wiele.
    Obawiam się tylko czy to tłumaczenie zostanie zaakceptowane. Bo wygląda, że Komisja Antydopingowa ma małe poczucie humoru i może na takie, mało poważne tłumaczenie nie zareagować miłym uśmiechem, tylko wielkim rechotem i wysłać to do Trybunału Arbitrażowego przy Polskim Komitecie Olimpijskim, żeby tam też się pośmiali albo zareaguje w****ieniem, że ktoś robi sobie jaja i wyśle odwołanie do Trybunału Arbitrażowego w Lozannie, a wtedy śmiesznie może nie być bo ci zaraz poproszą o pomoc WADA... i dupa

  49. Powrót do góry    #1800
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Dali by temu Dudkowi spokój.Mało mnie obchodzi czy złamał regulamin czy nie ale swoje odcierpiał..
    Może i odcierpiał, ale mam wrażenie, że sam Dudek i jego najbliższe środowisko oraz poklepywacze nadal twierdzą, że Patryk jest ofiarą...
    Zasądzona kara nie zadziałała w aspekcie "resocjalizacyjnym" i "wychowawczo-edukacyjnym".
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 30-06-2015 o 12:24

Strona 40 z 54 PierwszyPierwszy ... 30383940414250 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •