Strona 34 z 54 PierwszyPierwszy ... 24323334353644 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,486 do 1,530 z 2397

Wątek: Aleksandr Łoktajew, Darcy Ward, Patryk Dudek - dyskusja nt. postępowania przeciw nim i możliwych kar

  1. Powrót do góry    #1486
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,520
    Kliknij i podziękuj
    2,529
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Centrala pogrywa sobie kosztem Patryka? Ja jednak odnoszę wrażenie, że to ukarany za stosowanie dopingu zawodnik "pogrywa sobie" z "Centralą". Co do jednego się zgadzam - niesmak niewątpliwie pozostanie.
    Ja myślę, że centrala wykorzysta to tak, że klub, RD będą winni jakąś przysługę marynarkom za nie ruszanie sprawy Patryka. Ot zwykłe "my to olejemy, a wy nas poprzecie np. gdy Marta Półtorak będzie chciała zrobić mały przewrót".
    A Patryk skoro zachowuje się jak dziecko to i jak dziecko powinien być potraktowany - ostro po dupie i do kąta
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  2. Powrót do góry    #1487
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    na stronie GKSZ i w regulaminach sobie poszukaj. jest spis i wyjasnien co to jest sedzia, tor zuzlowy, park maszyn i takie tam wszystko ujete w regulaminie.
    A nawet wczoraj szukałem, ale treningu tam nie było

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ależ to oczywiste, że tak właśnie robię. Skoro ktoś próbuje nagiąć te same przepisy w drugą stronę. Wcale się z tym nie kryję.
    Ale kto nagina w drugą stronę? Frątczak mówił, że był trening, w kodeksie Dudek ma napisane, że nie może trenować. I gdzie tu widzisz naginanie?

    Ale gdzie Dudek korzystał z zasobów dowolnego klubu, FIM czy PZM ?
    Ciekawe ile razy będziesz się o to pytał Na treningu!
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  3. Powrót do góry    #1488
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Za PS:

    Z przepisów antydopingowych wynika, że zawieszony sportowiec ma prawo wrócić do treningów z zespołem dopiero na 2 miesiące przed końcem kary. W przypadku Dudka jest to czerwiec. GKSŻ już kilka dni temu poprosiła zawodnika SPAR Falubazu o wyjaśnienia. Niektórzy członkowie komisji są zdania, że żużlowca należałoby surowo ukarać. Zapewne jednak skończy się na naganie, bo nieoficjalnie wiemy, że przewodniczący GKSŻ Piotr Szymański nie chce jeszcze bardziej pognębiać zawodnika.
    Hmm, czyżby znowu DO babola strzelił ? Przepis mówi, że z zespołem może trenować 2 miesiące przed końcem kary lub po odbyciu 3/4 kary. Przy czym liczy się okres krótszy. 3/4 kary z 12 miesięcy zawieszenia to jak byk 9 miesięcy. Dwa miesiące przed końcem kary to jak byk 10 miesięcy. Skoro liczy się okres krótszy to mi wychodzi, że trenować może po 9 maja. A nie w czerwcu. Ciekaw jestem jak oni to liczą
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #1489
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za PS:



    Hmm, czyżby znowu DO babola strzelił ? Przepis mówi, że z zespołem może trenować 2 miesiące przed końcem kary lub po odbyciu 3/4 kary. Przy czym liczy się okres krótszy. 3/4 kary z 12 miesięcy zawieszenia to jak byk 9 miesięcy. Dwa miesiące przed końcem kary to jak byk 10 miesięcy. Skoro liczy się okres krótszy to mi wychodzi, że trenować może po 9 maja. A nie w czerwcu. Ciekaw jestem jak oni to liczą
    Nie jest ważne jak oni to liczą, ważne jest co za idiota pozwolił Patrykowi trenować wcześniej niż mógł a na dodatek jeszcze się tym chwalić.
    Klub, który przecierał szlaki i chciał wyznaczać nowe trendy innym.....Żenada.

  5. Powrót do góry    #1490
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    LIczy sie okres krotszy.
    2 miechy sa krotsze niz 3
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #1491
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    No właśnie, ten przepis jest tak napisany, że nie wiadomo czy chodzi o krótszy okres, w którym zawodnik może trenować, czy krótszy okres, w którym nie może.
    Ukryta zawartość - najlepsze statystyki.

  7. Powrót do góry    #1492
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    lub (2) po odbyciu trzech czwartych kary wykluczenia, przy czym obowiązuje okres krótszy.
    Okres czego? - kary.

  8. Powrót do góry    #1493
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez Świstak Zobacz posta
    No właśnie, ten przepis jest tak napisany, że nie wiadomo czy chodzi o krótszy okres, w którym zawodnik może trenować, czy krótszy okres, w którym nie może.
    A tak trudno poprosić prawników z Komisji Antydopingowej lub z WADA o wykładnie....?
    Co może, co nie, kiedy, z kim, gdzie itp.
    Przecież chodzi o profesjonalny klub i czołowego zawodnika.
    Dramat

  9. Powrót do góry    #1494
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    j-rules

    LIczy sie okres krotszy.
    2 miechy sa krotsze niz 3
    9 miesięcy to okres krótszy niż 10 miesięcy. Pewny jesteś swojej interpretacji ? Bo ja swojej nie jestem pewny.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 07-05-2015 o 22:34
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #1495
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariozg Zobacz posta
    A tak trudno poprosić prawników z Komisji Antydopingowej lub z WADA o wykładnie....?
    Co może, co nie, kiedy, z kim, gdzie itp.
    Przecież chodzi o profesjonalny klub i czołowego zawodnika.
    Dramat
    Ale po co do mnie z tymi pretensjami. Ja tylko zwróciłem na to uwagę i tyle. Z tym pytaniem to do klubu.
    Ukryta zawartość - najlepsze statystyki.

  11. Powrót do góry    #1496
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez Świstak Zobacz posta
    Ale po co do mnie z tymi pretensjami. Ja tylko zwróciłem na to uwagę i tyle. Z tym pytaniem to do klubu.
    Nie do Ciebie pretensje, tylko do klubu i samego zainteresowanego bądź jego otoczenia.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mariozg za jego przydatny post!

    Świstak (07-05-2015)

  13. Powrót do góry    #1497
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Okres czego? - kary.
    moze chodzic o okres "uwolnienia" treningu
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #1498
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przy Mariuszu lekarz pewnie był i skutki też są bardzo nieciekawe
    Każdemu z osobna trzeba wytłumaczyć jak bardzo się myli

  15. Powrót do góry    #1499
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    aha i Mario - absolutnie nie jestem pewny mojej interpretacji, ale nie wykluczam tej mozliwosci. Jest to dwojako logicznie napisane, stad tez pewnie wersja Ostafa.

    Zawodnik może wznowić treningi z zespołem lub korzystać z pomieszczeń i wyposażenia klubu lub innej organizacji członkowskiej będącej członkiem związku sportowego w (1) ostatnich dwóch miesiącach kary wykluczenia odbywanej przez zawodnika lub (2) po odbyciu trzech czwartych kary wykluczenia, przy czym obowiązuje okres krótszy.
    Wydaje mi sie, ze nie chodzi o okres krotszy kary, lecz o krotszy okres mozliwosci treningu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #1500
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Jedno już wiemy:

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...424,1,281.html

    oby kolejne newsy nie były gorsze.

  17. Powrót do góry    #1501
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, czyżby znowu DO babola strzelił ? Przepis mówi, że z zespołem może trenować 2 miesiące przed końcem kary lub po odbyciu 3/4 kary. Przy czym liczy się okres krótszy. 3/4 kary z 12 miesięcy zawieszenia to jak byk 9 miesięcy. Dwa miesiące przed końcem kary to jak byk 10 miesięcy. Skoro liczy się okres krótszy to mi wychodzi, że trenować może po 9 maja. A nie w czerwcu. Ciekaw jestem jak oni to liczą
    Mariusz, przeczytaj dokładnie przepis:

    "Zawodnik może wznowić treningi z zespołem lub korzystać z pomieszczeń i wyposażenia klubu lub innej organizacji członkowskiej będącej członkiem związku sportowego w (1) ostatnich dwóch miesiącach kary wykluczenia odbywanej przez zawodnika lub (2) po odbyciu trzech czwartych kary wykluczenia, przy czym obowiązuje okres krótszy."

    Mowa jest o dwóch okresach:
    (okres nr 1) ostatnie dwa miesiące kary wykluczenia odbywanej przez zawodnika
    (okres nr 2) po odbyciu trzech czwartych kary wykluczenia

    przy czym obowiązuje okres krótszy. <- ta część zdania odnosi się do tych dwóch okresów.

    2 < 3, dwa miesiące krótsze od trzech miesięcy

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 07-05-2015 o 22:56

  18. Powrót do góry    #1502
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    sfp,
    gdybyś miał rację, rozróżnienie byłoby praktycznie hipotetyczne. Obowiązywałoby dla wykluczeń krótszych niż 8 miesięcy. Czyli zawodnik zawieszony w przedziale od 8 m-cy do 4 lat może wrócić do sportowego życia-treningów niezależnie od wymiaru kary na 2 miechy przed jej upływem. Natomiast ci z wyrokami krótszymi niż 8 m-cy mieliby ten okres zmienny, zależny od wyroku.

  19. Powrót do góry    #1503
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Tez tak to rozumiem.
    Przepis jest w miare jasno sformulowany.
    Dudka i kazdego z kara powyzej 8 miesiecy, obowiazuja 2 miesiace.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #1504
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    sfp,
    gdybyś miał rację, rozróżnienie byłoby praktycznie hipotetyczne. Obowiązywałoby dla wykluczeń krótszych niż 8 miesięcy. Czyli zawodnik zawieszony w przedziale od 8 m-cy do 4 lat może wrócić do sportowego życia-treningów niezależnie od wymiaru kary na 2 miechy przed jej upływem. Natomiast ci z wyrokami krótszymi niż 8 m-cy mieliby ten okres zmienny, zależny od wyroku.
    no dla mnie brzmi to logicznie, bo zalozmy hipotetycznie ze ktos dostal kare 4 lat. Oznaczaloby to, ze moze sobie trenowac PROFESJONALNIE przez ostatnie 3/4 kary czyli ROK.
    W rok to sie mozna przygotowac do medalu IO..
    Taki wymiat kary ma wlasnie ODSTRASZAC od dopingu. Ja sie sie zgadzam raczej z wersja sfp, ale glowy nie daje uciac gdyz jest to niejasno napisane.
    Natomiast kazda watpliwosc powinna byc rozstrzygana na NIEKORZYSC dopingowicza, co do tego nie mam watpliwosci - jakkolwiek gramatycznie nie brzmi to najpiekniej
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #1505
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    To, sie narobilo. Mariuszka wcielo. Skonczyly sie wytyczne z klubu, skonczyla sie tuba. Przeciez nie mozliwe jest aby Mariuszka pokonaly argumenty. Teraz rozdaje razy w watku klubowym. Ponoc nie ma sensu jechac po pierwszym zerze.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi docent za jego przydatny post!

    vicar (11-05-2015)

  23. Powrót do góry    #1506
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    j-rules

    wystarczyłby przykład zgoła odwrotny - zawieszenie na 2 miesiące. można podjąć trening:
    a/ po upływie 6 tygodni
    b/ w dniu ogłoszenia wyroku

  24. Powrót do góry    #1507
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    nie chce mi się czytać regulaminu i ogólnie uważam,że skoro dostał tak niska kare to nie powinien się wychylać i drażnić ludzi. Mam tylko pytanie: czy w regulaminie jest napisane,ze zawieszony zawodnik może wrócić do treningów z drużyna( mniejsza kiedy)? bo jeżeli tak jest napisane to pomimo tego,ze nie mam zamiaru bronić głupoty Dudków i klubu to...Patryk nie trenował ze swoją drużyną tylko z kolegami. zebrało się kilku kolesi z róznych miast i sobie pojeżdzili.

  25. Powrót do góry    #1508
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yogurt Zobacz posta
    nie chce mi się czytać regulaminu (...).
    W takim razie po co się wypowiadasz?

  26. Powrót do góry    #1509
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    W takim razie po co się wypowiadasz?
    No jak to po co. W myśl polskiej tradycji - nie znam się, ale się wypowiem
    Ukryta zawartość - najlepsze statystyki.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Świstak za jego przydatny post!

    vicar (11-05-2015)

  28. Powrót do góry    #1510
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Całe szczęście,że tacy oczytani fachowcy o niespójnych regulaminów są na tym forum. Dlatego proszę omnibusy o odpowiedź: jak interpretować zapis o możliwości powrotu do treningów z drużyna. Czy jak Dudek 21 marca biegał ze Zgardzinskim po okolicznych lasach to juz wyczerpuje znamiona treningu z drużyna? Czy jak zrobił kilka kółek z kolegami z różnych drużyn to można traktować jako trening z drużyna?
    Ostatnio edytowane przez Yogurt ; 10-05-2015 o 07:15

  29. Powrót do góry    #1511
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yogurt Zobacz posta
    Całe szczęście,że tacy oczytani fachowcy o nie spójnych regulaminów są na tym forum. Dlatego proszę omnibusy o odpowiedź: jak interpretować zapis o możliwości powrotu do treningów z drużyna. Czy jak Dudek 21 marca biegał ze Zgardzinskim po okolicznych lasach to juz wyczerpuje znamiona treningu z drużyna? Czy jak zrobił kilka kółek z kolegami z różnych drużyn to można traktować jako trening z drużyna?
    A to zależy kogo spytasz. Np. dla Buszmena to już wystarczy aby Dudka ukrzyżować.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #1512
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yogurt Zobacz posta
    ... Czy jak zrobił kilka kółek z kolegami z różnych drużyn to można traktować jako trening z drużyna?
    Skoro nie może trenować z jedną drużyną, to tym bardziej z wieloma. W kodeksie nie ma słowa, że musi to być wyłącznie "jego" drużyna i do tego kompletna.

  31. Powrót do góry    #1513
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    yogurt napisał:
    Czy jak Dudek 21 marca biegał ze Zgardzinskim po okolicznych lasach to juz wyczerpuje znamiona treningu z drużyna?
    Media o tym też informowały czy to naiwna/prostacka próba wybielania zawieszonego zawodnika
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Powrót do góry    #1514
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    OOo widzisz. Nie wiedzialem ,ze musi być informacja w mediach,żeby uznać trening za odbyty.jak znajdziesz chwilkę to bardzo proszę podaj źródło tej rewelacji.

    Nie wybielam ani nie usprawiedliwiam.jest kara trzeba ją respektować. Inna sprawą jest fakt,że tak występek jednego i drugiego bohatera tego tematu jak dla mnie nie kwalifikował się na żadne zawieszenie. Razem wzięci nie wyrzadzili środowisku żużlowemu nawet ułamka szkód wyrządzonych przez niewypłacalne kluby,sponsorów spod ciemnej gwiazdy,pseudo-działaczy,durne regulaminy.

  33. Powrót do góry    #1515
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    yogurt napisał:
    Inna sprawą jest fakt,że tak występek jednego i drugiego bohatera tego tematu jak dla mnie nie kwalifikował się na żadne zawieszenie. Razem wzięci nie wyrzadzili środowisku żużlowemu nawet ułamka szkód
    OOO widzisz, dla Ciebie nie jest problemem. Może być pijany czy naćpany ale nie ma problemu. Zawieszenie? Przecież wszyscy biorą? Nie ma o czym gadać Rozumowanie prostaka albo naiwniaka

    Źródło? Tuba klubowa. Falubaz.com

    Wracając do tematu wątku to dziwię się że upubliczniono wszystkie kretyńskie wypowiedzi Dudka, a nie napisano co rzeczywiście wydarzyło się w Dauga w sprawie Warda.
    Kontuzja kolana, wynikająca z 0,10 czy może 0,01. Zabawna sytuacja. Komentarze mechaników bezcenne. Kto czytał ten wie
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 10-05-2015 o 11:42
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  34. Powrót do góry    #1516
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    yogurt napisał:

    Media o tym też informowały czy to naiwna/prostacka próba wybielania zawieszonego zawodnika
    Strasznie nie lubię skrajności. Ani w jedną ani w drugą stronę.

    Black, co ty pierdzielisz, jaka próba wybielenia ? Co mają do tego faktu media ? Czyli, że co, jak by media nic nie informowały to tematu Dudka by nie było ?

    Yogurt akurat zadał dobre pytanie. Bo widzisz, jak się tworzy przepisy, to trzeba tak je napisać aby nie było żadnych wątpliwości, co można a czego nie można. Bo potem bardzo łatwo jest człowieka zaszczuć. Jak nie umiesz odpowiedzieć na pytanie to po co w ogóle zabierasz głos ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #1517
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Yogurt akurat zadał dobre pytanie. Bo widzisz, jak się tworzy przepisy, to trzeba tak je napisać aby nie było żadnych wątpliwości, co można a czego nie można.
    On nie ma żadnych wątpliwości. Nie czytał przepisów, więc posiada wiedzę niezmąconą znajomością tematu. Zresztą nie on jeden. Jest jeszcze sprawca treningu, uczestnik treningu, peleton zamyka Mariusz.

  36. Powrót do góry    #1518
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    http://bez-hamulcow.przegladsportowy...pani-honoraty/


    Osti przemówił Honorata jest bardzo złaaaaaaaaaaaa !

  37. Powrót do góry    #1519
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    dobrze napisał przeciez. Dudek zlamal przepisy - powinien poniesc kare.

    Komarnicki tez dobrze powiedzial, ze w Polsce jest taka mentalnosc wybielania spraw i nie przestrzegania regulaminow. Zlamal prawo - poniesie kare.

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (11-05-2015), vicar (11-05-2015)

  39. Powrót do góry    #1520
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Oczywiście że dobrze powiedział. Chociaż raz. Oby dopingowicz dostał jeszcze z dwa lata dodatkowej kary to się nauczy raz na zawsze że nie można oszukiwać innych.

  40. Powrót do góry    #1521
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    A druga cecha odnosząca się do polskiej mentalności to zrobić tak, żeby "udupić" rywala, a czy to będzie dobre dla wszystkich to już mniej ważne.. Najwyżej się popłacze jaki ten świat ( w tym wypadku żużlowy ) jest beznadziejny i wszystko idzie na dno.

    Nie mam zamiaru bronić Dudka, zrobił bezsprzecznie głupio, ale ludzie zachłyśnięci tym, żeby dowalić przeciwnikowi z Zielonej Góry zrobią wiele, aby ucierpiał jak najbardziej. Sukces w mniejszym lub większym stopniu zostanie osiągnięty. Tylko potem nie chcę słuchać pier...enia o tym, że zaczyna brakować dobrych żużlowców i nic ciekawego nie dzieje się na torze.

    D. Warda nigdy jakoś nie lubiłem, każdy ma swoje subiektywne podejście. Mimo wszystko chcę, żeby chłopak wrócił jak najszybciej. Bo dzięki takim jak on (i takim jak Dudek) chodzimy na żużel i to oni przyciągają na trybuny rzesze kibiców i moim zdaniem to powinno się mieć na uwadze. Ten sport wystarczająco dużo już traci przez wszelkie nieporozumienia i przepychanki zupełnie z żużlem nie związane. Proszę, pomyślcie czasami o tym.

  41. Powrót do góry    #1522
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    akurat Dudek przyciaga tlumy? chyba te zielonogorskie... Ward Pedersen Kildemand Zagar czy nawet Hancock tak ale nie Dudek. nawet w 20 nie jest

  42. Powrót do góry    #1523
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Tak, Zagar zdecydowanie przyciąga tłumy.

    Dudek to jeden z lepszych żużlowców młodego pokolenia, który na dodatek jeździ widowiskowo i wiem, że jest to doceniane wśród wielu kibiców, NAWET gorzowskich, którzy nie raz odnosili się do niego z szacunkiem/respektem. Jeżeli to gówno znaczy, patrząc na stronę "rozwoju" żużla, to ja nie mam pytań.

  43. Powrót do góry    #1524
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Dudek to zwykly oszust, na ktorego beda gwizdac w calej Polsce i ktorego nikt nie chce juz ogladac oprocz kibicow Falubazu.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NaveoN za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (11-05-2015)

  45. Powrót do góry    #1525
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tofik92 Zobacz posta
    Dudek to jeden z lepszych żużlowców młodego pokolenia, który na dodatek jeździ widowiskowo i wiem, że jest to doceniane wśród wielu kibiców, NAWET gorzowskich, którzy nie raz odnosili się do niego z szacunkiem/respektem. Jeżeli to gówno znaczy, patrząc na stronę "rozwoju" żużla, to ja nie mam pytań.
    no własnie gówno znaczy, bo kazdy wobec prawa jest rowny i dobre wyniki Dudka nie moga przyslaniac tego. czy Dudek czy Strzelec taka sama kara, a nie, ze Dudek mniejsza kara, bo jest dobry zuzlok, a Strzelec wieksza, bo z niego i tak nic nie bedzie

    dlatego mowie jaka jest mentalnosc - bo szkoda chlopaka bo odbry to moze da sie przymknac oko tu czy owdzie

  46. Powrót do góry    #1526
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Dudek to zwykly oszust, na ktorego beda gwizdac w calej Polsce i ktorego nikt nie chce juz ogladac oprocz kibicow Falubazu.
    Ja przypomnę tylko co kolega NaveoN pisał o meczu z Lesznem:

    Beka z tych wszystkich pseudoekspertow. Dwie wygrane u siebie z druzynami walczacymi o utrzymanie i zaraz dream team. Leszno dzis nie zrobi 40 pkt i bedzie, ze sensacja, sie wypowie znowu Cegielski, Kryjom, Komarnicki i nie wiadomo kto jeszcze.

    Pawliccy razem przekrocza ledwo 10 pkt jak dobrze pojdzie.


    oraz

    52:38

    Komentarze po meczu:
    -Emil nie jest w pelni sprawny,
    -Musielakowi nie pasuje wyjatkowo ten tor,
    -Przemek jest w niesamowitej formie, tylko zdarzyl mu sie jeden slabszy wystep,
    -Piotrka zjadla presja, bo za bardzo chce,
    -Smektała jeszcze sie nie rozjezdzil, ale na pewno to zrobi juz zaraz,
    -Skornicki zle zestawil sklad,
    -Paluch narobil dziur,
    -bylismy lepsi, tylko zle rozgrywalismy pierwszy luk.


    Pożegnaliśmy Shoguna, robimy dalej porządek?

  47. Powrót do góry    #1527
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    no własnie gówno znaczy, bo kazdy wobec prawa jest rowny i dobre wyniki Dudka nie moga przyslaniac tego. czy Dudek czy Strzelec taka sama kara, a nie, ze Dudek mniejsza kara, bo jest dobry zuzlok, a Strzelec wieksza, bo z niego i tak nic nie bedzie

    dlatego mowie jaka jest mentalnosc - bo szkoda chlopaka bo odbry to moze da sie przymknac oko tu czy owdzie
    Zgoda. Tylko akurat uczciwość w tym sporcie to chyba nie jest najmocniejszą stroną. Jedni robią dziury w tłumikach, inni faulują, inni preparują tor, następni startują kiedy im się podoba, inni biorą w łapę, a Dudek wypił energy drinka i ma prze***ne jakby zabił rywala na torze, ponieważ trafił w tym wypadku na jakieś posrane, nikomu nieznane przepisy międzynarodowe.

    Moim zdaniem cierpi na tym cała dyscyplina. Uważam, że tacy zawodnicy jak Zmarzlik, Pawliccy, Przedpełski, czy właśnie Dudek są polskiemu żużlowi potrzebni NAJBARDZIEJ. Nikt się ze mną zgadzać nie musi.

  48. Powrót do góry    #1528
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tofik92 Zobacz posta
    Zgoda. Tylko akurat uczciwość w tym sporcie to chyba nie jest najmocniejszą stroną. Jedni robią dziury w tłumikach, inni faulują, inni preparują tor, następni startują kiedy im się podoba, inni biorą w łapę, a Dudek wypił energy drinka i ma prze***ne jakby zabił rywala na torze, ponieważ trafił w tym wypadku na jakieś posrane, nikomu nieznane przepisy międzynarodowe.

    Moim zdaniem cierpi na tym cała dyscyplina. Uważam, że tacy zawodnicy jak Zmarzlik, Pawliccy, Przedpełski, czy właśnie Dudek są polskiemu żużlowi potrzebni NAJBARDZIEJ. Nikt się ze mną zgadzać nie musi.
    Nie stawiaj proszę oszusta sportowego w jednym szeregu z świetnie zapowiadającym się młodym pokoleniem żużlowców. Jak bardzo nie starałbyś się umniejszyć temu co zrobił (w końcu tylko "wypił energy drinka" ani "nie zabił rywala na torze", tylko trafił na "jakieś posrane, nikomu nieznane przepisy międzynarodowe") to jest on dopingowiczem i oszustem pozbawionym pokory, który zamiast przeprosić i odbyć karę starał się zrobić wszystko żeby i od tego łagodnego orzeczenia się wymigać.

    Tu nie ma miejsca na żadne dobra narodowe, na rozróżnianie zawodników na młodych i perspektywicznych, o których musimy walczyć. Dla ich własnego dobra musimy im uświadamiać, że ich los jest w ich rękach.
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 11-05-2015 o 15:30

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Buszmen (11-05-2015), j-rules (11-05-2015)

  50. Powrót do góry    #1529
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    ponieważ trafił w tym wypadku na jakieś posrane, nikomu nieznane przepisy międzynarodowe.
    Nie no, chyba masz swiadomosc jakiego bobola tu strzeliles.
    Jak podpisujesz profesjonalna umowe zarobkowa to chyba nie ma innego wyjscia - musisz poznac WSZYSTKIE przepisy.
    Szary czlowiek moze nie znac. ty jestes strona zianteresowana...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  51. Powrót do góry    #1530
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie no, chyba masz swiadomosc jakiego bobola tu strzeliles.
    Jak podpisujesz profesjonalna umowe zarobkowa to chyba nie ma innego wyjscia - musisz poznac WSZYSTKIE przepisy.
    Szary czlowiek moze nie znac. ty jestes strona zianteresowana...
    A później takie asy jak Frątczak kompromitują się swoimi wypowiedziami.

Strona 34 z 54 PierwszyPierwszy ... 24323334353644 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •