Strona 27 z 54 PierwszyPierwszy ... 17252627282937 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,215 z 2397

Wątek: Aleksandr Łoktajew, Darcy Ward, Patryk Dudek - dyskusja nt. postępowania przeciw nim i możliwych kar

  1. Powrót do góry    #1171
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Tak, że sprzedawane są bilety, programy, reklamuje się zawody itd. itp. czyli generuje się jakiś przychód.

    ...ale to takie moje gdybanie co do pełnej zawartości tych wyroków.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  2. Powrót do góry    #1172
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jak to nie jezdzil ? Dudek uczestniczy prawie w kazdym treningu, zarówno przed sezonem jak i w trakcie sezonu.
    ZG v Wrocław 51-39
    ZG v Gorzów 57-33
    Gorzów v ZG 44-34
    Gniezno v ZG 38-52

    Widziałeś gdzieś Dudka?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  3. Powrót do góry    #1173
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,517
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Wyślij zapytanie do klubu. Może chcieli sprawdzić skład, który do sierpnia będzie jeździł w lidze ? Juniorów itd ? Na to pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć. Wiem, że Dudek trenuje regularnie w ZG, choćby nawet wczoraj.

  4. Powrót do góry    #1174
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No regularnie, to chyba nie - skoro w żadnym treningu punktowanym nie wziął udziału. A przecież rzekomo mógł
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Powrót do góry    #1175
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ale to rozumiem Falubaz ma w dupie Dudka i nie traktuje go jako swojego zawodnika i dlatego Dudek nie jeździł w treningach przed sezonem?
    Buszmen, czy do Ciebie dotrze fakt, że w tym obszarze zarówno PZM jak i GKSŻ daje ciała od początku do końca? Zarówno Dudek jak i Ward, mają bana na wszystkie zawody organizowane pod egida FIM i krajowych federacji. Semen dobrze prawi, nawet sparingi punktowane, nie są zawodami pod egidą FIM czy PZM. I według mnie obaj mogliby w nich startować. Tylko obawa i niewiedza powoduje to, że w tego typu imprezach nie startują. Obowiązkiem FIM i krajowych federacji jest zdefiniowanie, co to są zawody, kiedy mamy z nimi do czynienia a kiedy ze zwykłym treningiem. Znasz taką definicję ? Ja nie znam. Ale może słabo szukałem.

    Jeśli by taka definicja istniała to dzisiaj zarówno Ward jak i Patryk wiedzieliby, ponad wszelką wątpliwość, na jakich imprezach mogą trenować a na jakich nie mogą. Tutaj zmuszony jestem odwołać się do starej zasady, obowiązującej w krajach demokratycznych, mianowicie, jeśli istnieją w jakiejś kwestii jakieś nieścisłości, rozbieżności, itp różne interpretacje to takie kwestie należy interpretować na korzyść obywatela. Nigdy nie urzędu. Więc jeśli FIM, PZM czy GKSŻ, nie potrafiły do tej pory, ponad wszelką wątpliwość, zdefiniować "zawodów w sporcie żużlowym" to niech siedzą cicho na dupie i niech się dalej nie ośmieszają.

    P.s

    Na zapytanie klubu wysłane do GKSŻ i PZM, odnośnie możliwości startu Patryka w Pikniku Skóry, wiesz jaka przyszła odopowiedź od tych instytucji ? Że w zasadzie to żadna z tych instytucji nie widzi problemu, ponieważ ten Piknik Skóry był nieoficjalnymi zawodami ale dla dobra Patryka, lepiej aby w tym turnieju nie startował.

    Noz kurna, śmiechu warte. Instytucja nakłada karę ale sama nie wie czym ta kara tak dokładnie skutkuje.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 04-05-2015 o 16:00
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #1176
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,517
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No regularnie, to chyba nie - skoro w żadnym treningu punktowanym nie wziął udziału. A przecież rzekomo mógł
    Rozróżniasz sparing przedsezonowy, zapowiedziany dużo wcześniej, z biletami, kibicami, osobami funkcyjnymi, od spotkania paru kolegów z randomowych klubów w celu pojeżdżenia spod taśmy bez zbędnego nagłaśniania wcześniej sprawy?

  7. Powrót do góry    #1177
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    1. Istnieje taka definicja.
    2. Skoro, obawa i niewiedza powodowała brak startów Dudka w treningach z Gnieznem, Wrocławiem, Gorzowem, turnieju Skórnickiego, to czemu wczoraj się nie obawiano?

    Nie pytam o to co robi ws. wyżej wymienionych zawodników GKSŻ, tylko pytam czemu Dudek wczoraj rzekomo mógł, a przez pół roku nie mógł. Jak widzę, nikt nie jest w stanie udzielić mi odpowiedzi, także wstrzymajcie się z tezami, że wczorajszy występ Dudka była na pewno "dozwolony".

    Rozróżniasz sparing przedsezonowy, zapowiedziany dużo wcześniej, z biletami, kibicami, osobami funkcyjnymi, od spotkania paru kolegów z randomowych klubów w celu pojeżdżenia spod taśmy bez zbędnego nagłaśniania wcześniej sprawy?
    Nie sparing, a trening (tu muszę jednak powołać się na walkę Semena ). Trening to trening. Nieważne, czy ze Zgardzińskim, czy z Kasprzakiem. It doesn't matter.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #1178
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,517
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    To ja ci udziele takiej odpowiedzi. Patryk nie jest brany pod uwage w składzie do sierpnia w test meczach z innymi druzynami ligowymi, a przed sezonem było ważniejsze sprawdzenie formy zawodników, którzy do sierpnia będą startowali w lidze. Wczoraj pościgał się rekreacyjnie z kolegami. Zadowolony z odpowiedzi ?

  9. Powrót do góry    #1179
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    To oficjalne stanowisko klubu, które wygłaszasz jako jego rzecznik, czy serio tak uważasz?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #1180
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Buszmen

    1. Istnieje taka definicja.
    No jak tak to zacytuj. I w mig będziemy wiedzieli czy Patryk kwalifikuje się do ukarania czy nie kwalifikuje
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #1181
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,517
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie sparing, a trening (tu muszę jednak powołać się na walkę Semena ). Trening to trening. Nieważne, czy ze Zgardzińskim, czy z Kasprzakiem. It doesn't matter.
    Nie chce mi sie odszukiwać wypowiedzi Frątczaka, czy powiedział trening punktowany, czy zawody z inna druzyna ligowa, czy test mecz, czy sparing, czy ch*j wie co innego. To co wypisuja na syfach lub u Dariuszqa nie interesuje mnie zbytnio.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To oficjalne stanowisko klubu, które wygłaszasz jako jego rzecznik, czy serio tak uważasz?
    Przyjmijmy, ze info 100%. A to co o tym myslisz mnie nie interesuje szczerze. Nie chce mi sie ciagnac tej bezsensownej dyskusji bo do niczego nie prowadzi sensownego. Poscigal sie chlopak z kolegami a niektorzy juz wietrza afere. Nie pierwszy raz sie scigal w tym roku z innymi na motocyklach, gdzie inni też mieli licencje.

    A co do definicji zawodow to wydaje mi sie, ze musza byc gdzies wczesniej zgłaszane, chociaz moge sie mylic.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 04-05-2015 o 16:07

  12. Powrót do góry    #1182
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie trzeba pytać Frątczaka. To były treningi punktowane. Nie obowiązywał w nich regulamin.

    Mariusz - to już pytaj Semena, on jest specjalistą. Wg mnie osobiście to akurat wszystkie treningi punktowane w żużlu to fikcja, aby uniknąć kosztów. Tak samo te sparingowe, turnieje benefisowe, czy ten wczorajszy w ZG. I osobiście twierdzę, że jeżeli ktoś jest zawieszony, to nie powinien w nich brać udziału.

    Tutaj dziwi mnie tyle, że Dudek, Ward - żaden z nich w tego typu zawodach nie występował, a okazji było dużo. Po czym Dudek nagle jedzie i pada stwierdzenie, że "przecież może". No to skoro może, to czemu pół roku nie jeździł?

    T-ZG: taką "odpowiedzią" pokazujesz jedynie to, że nie potrafisz tego wyjaśnić
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  13. Powrót do góry    #1183
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Pół roku temu namawiałem wszystkich prawych i sprawiedliwych aby spalić Patryka na stosie . Nie chcieliście posłuchać to teraz produkujcie się przed klawiaturą

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    kapitan bomba (04-05-2015)

  15. Powrót do góry    #1184
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,517
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    to czemu pół roku nie jeździł?

    T-ZG: taką "odpowiedzią" pokazujesz jedynie to, że nie potrafisz tego wyjaśnić
    https://www.facebook.com/duzersteam?fref=ts

    Mozesz wysłać tam wiadomość prywatna wiadomość z zapytaniem. Ja takiej odpowiedzi nie potrzebuje, bo dla mnie niektore sprawy sa logiczne.

    A Pół roku nie jezdzil wedlug ciebie. Na Falubaz com masz pelno dowodów, że ścigał się spod tasmy z ligowymi kolegami.

  16. Powrót do góry    #1185
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie trzeba pytać Frątczaka. To były treningi punktowane. Nie obowiązywał w nich regulamin.

    Mariusz - to już pytaj Semena, on jest specjalistą. Wg mnie osobiście to akurat wszystkie treningi punktowane w żużlu to fikcja, aby uniknąć kosztów. Tak samo te sparingowe, turnieje benefisowe, czy ten wczorajszy w ZG. I osobiście twierdzę, że jeżeli ktoś jest zawieszony, to nie powinien w nich brać udziału.

    Tutaj dziwi mnie tyle, że Dudek, Ward - żaden z nich w tego typu zawodach nie występował, a okazji było dużo. Po czym Dudek nagle jedzie i pada stwierdzenie, że "przecież może". No to skoro może, to czemu pół roku nie jeździł?
    Ale to Ty twierdzisz, że istnieje definicja zawodów oficjalnych w sporcie żużlowym. Więc Ciebie prosiłem o cytat.

    CZy te treningi punktowane to fikcja ze względu na koszty ? Być może. Ale tutaj tym bardziej kłania się stanowisko PZM. Czemu nie ma jasnej i czytelnej definicji zawodów ? Gdyby była z miejsca załatwiłaby kilka problemów.

    Ja wiem jedno, Patryk w żadnych oficjalnych zawodach nie startował. Gospodarz tej imprezy twierdzi, że był to zwykły trening. Jeśli GKSŻ uważa inaczej to niech udowodni, że było inaczej

    To, że taki Ward czy Dudek, nie startowali wcześniej w żadnych sparingach, treningach, itp. imprezach nie jest żadnym dowodem. Oni mogli mieć wywalone na wszystko i wszystkich. A co, nie wolno im
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 04-05-2015 o 16:14
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #1186
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Panowie,czy w wczorajszym "treningu"zawodnicy startowali z pod taśmy,na światło,na chorągiewkę.Pola startowe to sobie wybierali sami?I po co to wszystko.

  18. Powrót do góry    #1187
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No jak to nie ma?

    Trening punktowany, czy zawody, w których nie obowiązuje regulamin - to są "nieoficjalne zawody", czyt. trening.
    W sparingu, czy oficjalnych zawodach wszystko opiera się o regulamin i muszą być spełnione wszystkie regulaminowe wymogi.
    Tak samo oficjalne nie były turniej Skóry, wczorajszy turniej w ZG i "treningi punktowane" przed sezonem. I wczoraj Dudek jechać mógł, a wtedy nie mógł?

    Przecież skoro mógł jechać wczoraj, to powinien być w zaj#bistym rytmie startowym, objeżdżając wszystkie "turnieje par" itp w Polsce.


    To, że taki Ward czy Dudek, nie startowali wcześniej w żadnych sparingach, treningach, itp. imprezach nie jest żadnym dowodem. Oni mogli mieć wywalone na wszystko i wszystkich. A co, nie wolno im
    No jasne - tak samo tobie wolno, to tak idiotycznie tłumaczyć. Dlatego pytałem, czy Dudek nie jeździł, bo mu się nie chciało. No i OK - teraz widzę, że faktycznie to musiał być powód. Dzięki za wyjaśnienie.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 04-05-2015 o 16:18
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Powrót do góry    #1188
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,517
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ward nie startował, bo nie mieści się z brzuchem w kevlar, a Dudkowi sie nie chciało. Ja odpadam. Walczcie dalej

    http://www.reactiongifs.com/wp-conte...lWT1qfkt17.gif


  20. Powrót do góry    #1189
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No jak to nie ma?

    Trening punktowany, czy zawody, w których nie obowiązuje regulamin - to są "nieoficjalne zawody", czyt. trening.
    W sparingu, czy oficjalnych zawodach wszystko opiera się o regulamin i muszą być spełnione wszystkie regulaminowe wymogi.
    Tak samo oficjalne nie były turniej Skóry, wczorajszy turniej w ZG i "treningi punktowane" przed sezonem. I wczoraj Dudek jechać mógł, a wtedy nie mógł?

    Przecież skoro mógł jechać wczoraj, to powinien być w zaj#bistym rytmie startowym, objeżdżając wszystkie "turnieje par" itp w Polsce.



    No jasne - tak samo tobie wolno, to tak idiotycznie tłumaczyć. Dlatego pytałem, czy Dudek nie jeździł, bo mu się nie chciało. No i OK - teraz widzę, że faktycznie to musiał być powód. Dzięki za wyjaśnienie.
    Oj, Buszmen. Idiotyczne to są twoje domysły. Według tych domysłów, to fakt, iż żaden z nich nie startował wcześniej w tego typu imprezach ma stanowić dowód na to, że nie mogli tego robić. A to totalna bzdura.

    A wystarczyłby prosty zapis w regulaminie sportu żużlowego, np taki:

    Zawody żużlowe - impreza sportowa, zorganizowana na torach żużlowych, zorganizowana na podstawie regulaminu zatwierdzonego przez PZM, zakończona protokołem z zawodów, przez sędziego z ważną licencją PZM.
    I widzisz jakie to proste ? Dzisiaj nikt z nas nie siliłby się nawet na jakąkolwiek inna interpretację. Bo z góry wiadomo by było czy Patryk zlamał zakaz czy też nie złamał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #1190
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie snuję żadnych domysłów, ani tym bardziej nie szukam żadnych dowodów.

    Po prostu pytam się dlaczego, skoro Patryk rzekomo mógł wczoraj wystartować (co stwierdzacie z niezachwianą pewnością), to nie robił tego wcześniej i "przespał" 1,5 miesiąca przygotowań, nie szukając jazdy w tego typu "zawodach". A jeżeli tłumaczysz mi to tym, że "mógł mieć wywalone", no to wybacz - jak mam to inaczej nazwać? Przecież, umówmy się - sam w to nie wierzysz.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 04-05-2015 o 16:37
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  22. Powrót do góry    #1191
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie snuję żadnych domysłów, ani tym bardziej nie szukam żadnych dowodów.

    Po prostu pytam się dlaczego, skoro Patryk rzekomo mógł wczoraj wystartować (co stwierdzacie z niezachwianą pewnością), to nie robił tego wcześniej i "przespał" 1,5 miesiąca przygotowań, nie szukając jazdy w tego typu "zawodach".
    Ależ powodów może być naście. Może nie wiedział jak to zinterpretować. Może tamte sparingi były zawodami punktowanymi, zgodnymi z regulaminem PZM, z sędziami na wieżyczce ? Jakie to ma znaczenie w kwestii, czy złamał warunki zawieszenia czy nie złamał ? Żadnego znaczenia to nie ma.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #1192
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie snuję żadnych domysłów, ani tym bardziej nie szukam żadnych dowodów.

    Po prostu pytam się dlaczego, skoro Patryk rzekomo mógł wczoraj wystartować (co stwierdzacie z niezachwianą pewnością), to nie robił tego wcześniej i "przespał" 1,5 miesiąca przygotowań, nie szukając jazdy w tego typu "zawodach". A jeżeli tłumaczysz mi to tym, że "mógł mieć wywalone", no to wybacz - jak mam to inaczej nazwać? Przecież, umówmy się - sam w to nie wierzysz.
    Buszmen a nie możesz przyjąć, że zarówno Dudek jak i Ward, biorąc pod uwagę nieścisłości regulaminowe czy otrzymane od GKSŻ/PZM niejednoznaczne decyzje, nie chcieli niepotrzebnie ryzykować? Bali się wyjechać, bo nie wiedzieli jaka będzie reakcja FIM/WADA/PZM/GKSŻ. Wczoraj Dudek podjął ryzyko i teraz okaże się czy się na tym przejedzie, czy zyska dodatkowy czas na szlifowanie formy. Jeżeli jednak Dudek otrzyma jakąkolwiek karę, to moim zdaniem, nie będzie to fair.

  24. Powrót do góry    #1193
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    To były treningi, takie same jak ten wczorajszy. I znacznie dla sprawy ma takie, czy zawodnik zawieszony może jeździć w tego typu zawodach, czy nie. Nie interesuje mnie to, czy Dudka ukarzą, czy nie. Jego kariera ogólnie jest dla mnie mało istotna. Natomiast dobrze, by było wiedzieć, czy ten start nie łamał nałożonych na niego restrykcji, czy jednak łamał. Bo to wg mnie wcale nie jest oczywiste. W przeciwieństwie do ciebie, nie przyjmuję za fakt wszystkiego, co stwierdzi Frątczak.

    Bo prawda jest taka, że wcześniej w tego typu zawodach, Dudek (ani Ward) nie jeździli, więc jednak mieli wątpliwości.

    macropus:

    No właśnie to przyjmuję do wiadomości. Tak prawdopodobnie było. Tym bardziej się dziwię, że z 3 miesiące jazdy (licząc ubiegły rok) realnie stracił i nagle zaryzykował dla jakichś śmiesznych zawodów. Trochę nielogiczny krok. Jeżeli chciał podjąć, jak to ujmujesz "ryzyko", to im później je podjął, tym mniej się ono opłaca
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 04-05-2015 o 16:47
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Powrót do góry    #1194
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Buszmen

    Bo prawda jest taka, że wcześniej w tego typu zawodach, Dudek (ani Ward) nie jeździli, więc jednak mieli wątpliwości.
    Noż kuźwa, cały czas Ci wałkujemy, że co z tego, iż mieli wątpliwości ? To, że oni mieli wątpliwości wcale nie znaczy, że Patryk złamał warunki zawieszenia. Wręcz przeciwnie, wszelkie wątpliwości powinny być interpretowane na korzyść obywatela, nie instytucji.

    W przeciwieństwie do ciebie, nie przyjmuję za fakt wszystkiego, co stwierdzi Frątczak.
    Ale co takiego twierdzi Frątczak ? Że przestudiował regulaminy i nie znalazł niczego co mogłoby powodować perturbacje dla Patryka. I ja się z nim w pelni w tej kwestii po prostu zgadzam. No chyba, ze Ty znalazłeś coś innego. To wtedy zacytuj odp. paragraf to będziemy się zastanawiać. Póki co snujesz tylko domysły. Nic więcej.

    Natomiast dobrze, by było wiedzieć, czy ten start nie łamał nałożonych na niego restrykcji, czy nie. Bo to wg mnie wcale nie jest oczywiste.
    No, ja w regulaminach (podobnie jak Frątczak) nie znalazłem nic co by pozwalało twierdzić, że Patryk łamał nałożone na niego restrykcje. Jak widzę Ty również nic nie znalazłeś. Więc o czym prawisz ? Tylko i wyłącznie o tym, ze coś Ci się wydaje.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 04-05-2015 o 16:55
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #1195
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Możesz gdzieś przytoczyć fragment mojego wpisu, w którym stwierdziłem, że Dudek złamał warunki bana?
    Po prostu dziwi mnie, że przez 10 miesięcy był przekonany, że nie może startować w ogóle, a nagle się okazuje, że "przecież może".
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  27. Powrót do góry    #1196
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No właśnie to przyjmuję do wiadomości. Tak prawdopodobnie było. Tym bardziej się dziwię, że z 3 miesiące jazdy (licząc ubiegły rok) realnie stracił i nagle zaryzykował dla jakichś śmiesznych zawodów. Trochę nielogiczny krok. Jeżeli chciał podjąć, jak to ujmujesz "ryzyko", to im później je podjął, tym mniej się ono opłaca
    Zależy jak na to spojrzeć. W zeszłym roku sprawa była głośna i wciąż aktualna. Jeżeli Dudek wyjechałby na tor, to odbiłoby się to jeszcze głośniejszym echem. Teraz zima minęła, a pamięć ludzka jest zawodna. Ciężko stwierdzić dlaczego dopiero teraz podjęto taką decyzję. Może zadecydowało to, że wczorajsza impreza była możliwie jak najbardziej oddalona od "zawodów żużlowych". W takich turniejach Skóry czy Miedziaka, które formalnie były treningami punktowanymi, była jednak publiczność.

  28. Powrót do góry    #1197
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Możesz gdzieś przytoczyć fragment mojego wpisu, w którym stwierdziłem, że Dudek złamał warunki bana?
    Po prostu dziwi mnie, że przez 10 miesięcy był przekonany, że nie może startować w ogóle, a nagle się okazuje, że "przecież może".
    Nie przesadzaj, jakie 10 miesięcy ? Ile imprez w tym czasie było 3 ? 4 ?

    Przypomnę tylko, że sparingi mogły być traktowane jako zawody, były sprzedawane bilety, byli kibice, mogli być sędziowie. I to mogło być przeszkodą. Pikniku Skóry nie liczę, on miał miejsce w ubiegłym sezonie. Wtedy Dudki i klub wysyłali pisma z oficjalnymi zapytaniami. Mogli nie brać w tym udziału bo nie dostali konkretnej odpowiedzi. Wczoraj SŁawek z Frątczakiem mieli zaplanowany trening. A że chętnych zawodników było wielu to zorganizowali go w tej formie a nie innej. I po temacie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #1198
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Sparingi nie były zawodami. Tzn inaczej, to po prostu nie były sparingi, a treningi punktowane - bez obowiązywania regulaminu.
    Przy "meczach" z Gnieznem i Wrocławiem jest to wyraźnie podane do informacji, natomiast w meczach z Gorzowem, w zespołach było po 8-9 zawodników, zatem regulamin również nie obowiązywał.

    Ale Dudek, przyjmując, że może jeździć w tego rodzaju imprezach - to uwierz mi, że bez trudu znalazłby tyle jazdy, w różnego rodzaju "treningach par" etc, że jeździłby z 2x w tygodniu.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 04-05-2015 o 17:08
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  30. Powrót do góry    #1199
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ale Dudek, przyjmując, że może jeździć w tego rodzaju imprezach - to uwierz mi, że bez trudu znalazłby tyle jazdy, w różnego rodzaju "treningach par" etc, że jeździłby z 2x w tygodniu.
    Według mojej opinii, to skoro te sparingi nie dobywały się w zgodzie z regulaminem PZM oraz nie były potwierdzone oficjalnym protokołem sędziowskim to Patryk mógł w nich jechać, nie łamiąc warunków zawieszenia. A czemu nie jechał to tego nie wiem i mnie to wcale nie interesuje. I nie ma to kompletnie znaczenia w stosunku do jego wczorajszego występu we wczorajszym treningu. Może to wynikało z tego, ze robił miejsce innym zawodnikom (Jabol, Strzelec) w składzie. Tak aby oni mogli dobrze przygotować się do początku ligi.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 04-05-2015 o 17:35
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #1200
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,686
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    tylko czy by mu kasy starczylo, skoro aktualnie nie zarabia? a sprzet sie eksploatuje
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #1201
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Naprawdę robicie z tego aferę? Jakiś myślący inaczej z Falubaz.com puścił wyniki w świat, dodatkowo je okraszając nazwą "turniej". Ale nie ma co wariować...

  33. Powrót do góry    #1202
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Myślący inaczej puścił wynik w świat nie dla samego siebie, ale dla kibiców (szczególnie z innych miast), aby mogli zobaczyć jak ich zawodnicy zaprezentowali się na tle rywali. Czy nazywało się to treningiem, czy turniejem to najmniejsze znaczenie. Zawody nie były zgłoszone jako oficjalne. Ot inna forma treningu. Zamiast jazd indywidualnej starty spod taśmy.

    Dzisiaj kibice z Wrocławia zobaczyliby sobie na filmie jak świetnie jedzie Drabik i Dróżdż. Kibice Stali zobaczyliby w akcji Rafała Karczmarza, a kibice z Zielonej Góry sprawdziliby jak na tle mniej wymagających rywali prezentuje się Dudek. W efekcie nic z tego nie będzie, bo nie będziemy ryzykowali, aby jakiś "uprzejmy" doniósł zaraz, że odbyły się jakieś zawody w Zielonej Górze. Możecie jedynie żałować i podziękować Panu D.O
    Tylko Falubaz!

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi fan_falubaz za jego przydatny post!

    Mariusz (04-05-2015), kapitan bomba (04-05-2015)

  35. Powrót do góry    #1203
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,517
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Narodowy wieszcz zuzlowy to zawsze byla taka wscibska nierzetelna *****...no ale...liczy sie liczba odsłon. Typowy brązowy nosek.

  36. Powrót do góry    #1204
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Rozumiem, że piszący te słowa - "turniej towarzyski" może dziś to powtórzyć?

  37. Powrót do góry    #1205
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Serio?

    To Ostafiński brał doping, czy Dudek?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  38. Powrót do góry    #1206
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,271
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Serio?

    To Ostafiński brał doping, czy Dudek?
    Ward

  39. Powrót do góry    #1207
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez fan_falubaz Zobacz posta
    W efekcie nic z tego nie będzie, bo nie będziemy ryzykowali, aby jakiś "uprzejmy" doniósł zaraz, że odbyły się jakieś zawody w Zielonej Górze. Możecie jedynie żałować i podziękować Panu D.O
    Zły trop. Gdy red. Ostafiński dotrze do informacji, że "turnieju towarzyskiego, który teraz nazywa się treningiem" nie upublicznicie, gdyż mogłoby to szkodzić sprawie...Ulala, nie idźcie tą drogą, Falubazie.com!

  40. Powrót do góry    #1208
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No może Bomba, może. Tylko, że Ward pokornie odbywa karę i nie jeździ.
    Poza tym, skoro start Dudka był OK, to co szkodzi pokazanie "treningu" ?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Powrót do góry    #1209
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,157
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez fan_falubaz Zobacz posta
    Myślący inaczej puścił wynik w świat nie dla samego siebie, ale dla kibiców (szczególnie z innych miast), aby mogli zobaczyć jak ich zawodnicy zaprezentowali się na tle rywali. Czy nazywało się to treningiem, czy turniejem to najmniejsze znaczenie. Zawody nie były zgłoszone jako oficjalne. Ot inna forma treningu. Zamiast jazd indywidualnej starty spod taśmy.

    Dzisiaj kibice z Wrocławia zobaczyliby sobie na filmie jak świetnie jedzie Drabik i Dróżdż. Kibice Stali zobaczyliby w akcji Rafała Karczmarza, a kibice z Zielonej Góry sprawdziliby jak na tle mniej wymagających rywali prezentuje się Dudek. W efekcie nic z tego nie będzie, bo nie będziemy ryzykowali, aby jakiś "uprzejmy" doniósł zaraz, że odbyły się jakieś zawody w Zielonej Górze. Możecie jedynie żałować i podziękować Panu D.O
    Nie bardzo rozumiem po co ten foch.
    Dudkowi to juz ani nie zaszkodzi,ani nie pomoze,a jak jestescie pewni swoich racji,dlaczego odpuszczacie?
    Brak materialu z tego treningu nie spowoduje,ze GKSZ o tym zapomni.
    Jak beda mieli podstawe prawna,nie obejdzie sie bez konsekwencji dla Patryka.
    Jesli sami sie zakiwali,moga mu skoczyc.
    Niezaleznie od tego czy umiescicie material na stronie czy nie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #1210
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No może Bomba, może. Tylko, że Ward pokornie odbywa karę i nie jeździ.
    Poza tym, skoro start Dudka był OK, to co szkodzi pokazanie "treningu" ?
    A skąd wiesz ? A może ściga się gdzieś tam w Australii z kangurami, zgodnie z regulaminem FIM, może przyjęli punktacje z żużla ? To, że Falubaz.com nic nie opublikował w tej kwestii nie znaczy wcale, ze Ward nie jeździ.

    Kingpin

    Brak materialu z tego treningu nie spowoduje,ze GKSZ o tym zapomni.
    To wcale nie jest takie pewne. A może wystarczy, że ktoś tam zobaczy, jak kierownik startu macha szachownicą i zakwalifikuje to jako oficjalne zawody ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #1211
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,686
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    To by znaczylo, ze cos jest na rzeczy.

    Ale aby uciac te fantastyczna dyskusje, napiszmy jak jest. Dudki dostaly zapewne oficjalne pismo z zawieszeniem i tam jest z pewnoscia ujete co im wolno a czego nie.
    gdyby podjeli ryzyko to byliby idiotami bo tak to trzeba nazwac
    co prawda w calej DudKowej aferze wykazali sie juz totalna amatorszczyzna ale chyba Wyciagneli z tego lekcje?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    sobotch (04-05-2015)

  45. Powrót do góry    #1212
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Może w całej sprawie ważne jest to że w treningu czy jak to nazwiemy brali zawodnicy z innych zespołów i odbywała sie rywalizacja punktowana? Podobnie było u Skóry, w sparingach ale w treningach zespołu nie. Zastanawiające jest oświadczenie wierchuszki o wszczęciu postępowania z urzędu a nie na wniosek. Może wierchuszka inerpretuje zakaz startów obejmujacy rywalizacje na torze z zawodnikami innej drużyny/drużyn? Jeśli o takiej interpretacji wiedziano w ZG to postąpili jak barany. Grzebanie w regulaminie nic nie da, wystarczy przypomniec sobie sprawę z Toruniem i ujemnymi punktami.

  46. Powrót do góry    #1213
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,806
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    docent moze miec troche racji. treningi miedzy swoimi moga byc, ale jak "rywalizuja" juz zawodnicy innych klubow to takie zawieszony nie moze startowac. ale kto to wie, ja tam pisma nie czytalem ani Warda ani Dudka gdzie? co? jak? tylko do kiedy

  47. Powrót do góry    #1214
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Przestańcie fantazjować. To był zwykły trening i mało istotne jest, kto tam na nim jechał.

    A to, że ktoś tam gdzieś na kartce zrobił tabelke i wpisywał punkty nie ma żadnego znaczenia.

    To nie były żadne oficjalne zawody punktowane i nie piszą się w żaden rejestr.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (05-05-2015), mariozg (04-05-2015)

  49. Powrót do góry    #1215
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Tak samo jak np. "sparing" Łączyńscy Trilux Gniezno v Quick Mix Polmos Zielona Góra, czy inny "turniej par".
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 04-05-2015 o 22:17
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Strona 27 z 54 PierwszyPierwszy ... 17252627282937 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •