Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
Jak kara będzie poniżej 2 lat, to posypią się skargi, donosy ("sprawiedliwych") na PZM do WADA Aby wyrok był mniejszy niż 2 lata muszą zachodzić obiektywne przesłanki a ja takich nie widzę, naklejka na odżywce to dobra wymówka na podwórku a nie dla WADA.
Coś się tak uczepił tej naklejki na odżywce ? Przeciez to niczym nie potwierdzona plota. Z tego co wiem to linai obrony Patryka jest całkiem inna.

Czy zachodza obiektywne przesłanki ? O tym zadecyduje komisja dyscyplinarna GKSŻ. Nie Ty. Jakoś jestem dziwnie spokojny, że takowe zachodzą. Co będzie miało bezpośredni wpływ na ewentualną karę.


Buszmen

No ja wiem, przecież pisałem to tobie wczoraj (nie zaglądając w żaden kodeks, ale będąc przekonanym, ze Ostafiński zmyśla), kiedy ty sugerowałeś właśnie to pierwsze Odpowiadam jednak na post Shattera, a nie dyskutuje z regulaminem. Regulamin to jedno, a i tak zdecyduje proces i jego interpretacja, która jest bardzo szeroka - jak widać. Więc nic nie jest przesądzone.
Buszmen, Ostafiński w tym przypadku nie zmyślał. Domyślam się, że po prostu dostał info, że FIM chce Warda sądzić z art. 10.2 I wtedy DO miał rację, że nie ma tam żadnych widełek i podlega to karze 2 lat bezwzględnego zawieszenia. Teraz od samego Warda zależy czy sąd dyscyplinarny FIM da się przekonać do jego wytłumaczeń a co za tym idzie czy zmieni art. na ten 10.4