Strona 13 z 54 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 2397

Wątek: Aleksandr Łoktajew, Darcy Ward, Patryk Dudek - dyskusja nt. postępowania przeciw nim i możliwych kar

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, ja tam jestem pewien, że Patryk wróci na tor już po 6 miesiącach odbytej kary. Czyli, ze od nowego sezonu ruszy pełna parą. Wspomniana Kowalczyk, za stosowanie zakazanego deksametazonu, została zawieszona na 2 lata. Potem, po apelacji, wróciła do biegania po 6 miesiącach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #542
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,514
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez gregg Zobacz posta
    Kowalczyk też wpadła i ilu jest tych "pamiętliwych" w jej przypadku?
    Tyle razy były wyjaśniane kulisy "wpadki" Kowalczyk, że to już zakrawa na totalną ignorancję. Tam d.upy dał związek dlatego tak skrócono karę dla Justyny. W przypadku Patryka trudno mówić o jakichś okolicznościach łagodzących, które mogłyby pomóc Duzersowi.

  3. Powrót do góry    #543
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nawet jeśli (w co nie wierzę) WADA dorzuci 6 miesięcy to razem masz 18. Po 9 może wrócić na tor. Czyli po 8 sierpnia.

    Bazyli



    On (regulamin PZM) nie ma znaczenia. Patryka sądzili wg. kodeksu antydopingowego WADA. I tam trzeba szukać zapisów które pozwalają, po odbyciu połowy kary, anulować lub zawiesić jej pozostałą część.

    Herbie13



    Dlaczego ? Bo Ci tak pasuje ?

    U Warda jest identyczna sytuacja co u Patryka przecież. Tez ma być sądzony z tego samego kodeksu antydopingowego. I on musi przekonać sąd dyscyplinarny FIM, że nie dopingował się umyślnie. Jeśli tego dokona to dostanie mniejszy wyrok. Jeśli nie będzie potrafił przekonac sądu FIM to z urzedu ma 2 lata bezwzględnego zawieszenia.

    Kingpin



    Tak, dalej tak twierdzę. Z Wardem będzie podobnie. Poczytaj sobie przepisy WADA razem z komentarzem, to wtedy zrozumiesz o czym pisze. Mi się nie chce tłumaczyć kilkanaście razy tego samego.




    Aby Ci zobrazować o czym pisałem to czysto hipotetycznie.

    Kamera w Gorzowie nagrała, jak Władek z Paluchem, dosypują Dudkowi tej metylocośtam do wody. Patryk przedstawia dowody przed komisją dyscyplinarną. Albo, Patryk przedstawia, ze miał operację w szpitalu podczas której dostał dawkę niedozwolonej substancji. Czyli są to sytuacje za które zawodnik nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Komisja ustala taki właśnie stan faktyczny. I wtedy taka WADA nie ma prawa podważać tego co ustaliła komisja właściwej federacji. Oczywiście zawodnik jest uniewinniony od zarzutu stosowania dopingu.
    Człowieku czy ty tak na poważnie?

    Jakoś nie widzę podstaw do skrócenia kary po połowie jej odbycia
    Skąd Ci się to wzięło ja rozumiem twoje pobożne życzenie ale zmień chyba piekarza bo w chlebie masz chyba coś niedozwolonego

    Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

  4. Powrót do góry    #544
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...ysfakcjonujacy

    Profesor Smorawiński to tutaj najlepiej zorientowana osoba. Tak że możemy być optymistami, WADA nie powinna się wtrącać.
    Natomiast co do odwieszenia Patryka po 6 miesiącach to sorry, ale nie wierzę w to nic a nic. Żadnych nadzwyczajnych okoliczności nie ma i nie będzie. Patryk powinien się cieszyć z tego co jest. Nie będzie miał całego sezonu na straty, bo jednak w sierpniu i wrześniu jest sporo imprez do odjechania. Tragedii nie ma.

  5. Powrót do góry    #545
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    spitt22 napisał:
    Jak ktoś liczy na zmniejszenie wyroku po odbyciu połowy kary to się przeliczy.
    Oczywiście, nikt nawet nie śmie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    sobotch (16-09-2014)

  7. Powrót do góry    #546
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...ysfakcjonujacy

    Profesor Smorawiński to tutaj najlepiej zorientowana osoba. Tak że możemy być optymistami, WADA nie powinna się wtrącać.

    Natomiast co do odwieszenia Patryka po 6 miesiącach to sorry, ale nie wierzę w to nic a nic. Żadnych nadzwyczajnych okoliczności nie ma i nie będzie. Patryk powinien się cieszyć z tego co jest. Nie będzie miał całego sezonu na straty, bo jednak w sierpniu i wrześniu jest sporo imprez do odjechania. Tragedii nie ma.
    Za antydoping.pl

    Nie ma odpuszczeń, nie ma żadnych amnestii. Opisane są tylko wszystkie procedury nakładające kary. Wprawdzie jeden z artykułów mówi, że po połowie odbycia kary istnieje możliwość zawieszenia jej dalszej części, ale trudno w przypadku dożywotniej kary odliczyć połowę. To bardzo skomplikowana sytuacja – zaznaczał Smorawiński.
    A jak Smorawiński potwierdza to już uwierzysz ? Oczywiście ta wypowiedź Smorawińskiego ma miejsce podczas dyskusji o Amstrongu. Tam jednak chodziło o dożywocie. W przypadku Patryka, jestem przekonany, że zawieszą mu połowę kary.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #547
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za antydoping.pl



    A jak Smorawiński potwierdza to już uwierzysz ? Oczywiście ta wypowiedź Smorawińskiego ma miejsce podczas dyskusji o Amstrongu. Tam jednak chodziło o dożywocie. W przypadku Patryka, jestem przekonany, że zawieszą mu połowę kary.
    Uwierzę jak zobaczę. Ale możemy się założyć. Jak wygrasz (Patryka odwieszą po 6 m.) to stawiam Ci złotego JW. Ale jak ja wygram (Patryka nie odwieszą) to w zamian chcę strażacki hełm
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 16-09-2014 o 17:00

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Buszmen (16-09-2014), Świstak (16-09-2014)

  10. Powrót do góry    #548
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    a ten hełm to po Mariuszu? Jak tak to na bank bedzie za duzy!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Giani (16-09-2014), Spox (16-09-2014), ciesiel (17-09-2014), kleczes_GKM (17-09-2014), sparta_mistrz (16-09-2014), t_zg (16-09-2014)

  12. Powrót do góry    #549
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    Cytat Zamieszczone przez Roberto Zobacz posta
    Todd Wiltshire - 5 lat przerwy. I to nie na bujanym fotelu a w salach rehabilitacyjnych. Po 2 latach od powrotu i w wieku 31 lat awansował do Grand Prix i dwa razy z rzędu kończył cykl na dobrym ósmym miejscu.
    Maciej Jaworek - faktycznie 5 lat przerwy po zawieszeniu przez PZM-ot na poczatku 1987 roku na dwa lata, po jego wyjezdzie do RFN. Pozniej sporadyczne starty w Niemczech, w ostatnim 1991 roku zadnych. Sezon 1992 pierwszy w calosci odjechany. Kto wie, czy nie odbudowalby sie calkiem, gdyby nie feralny wypadek na poczatku 1993 roku. Taki technik jak Dudek jazdy nie zapomni. Potrzeba tylko byc w rytmie treningowym i nie zaniedbac kondycji fizycznej.
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

  13. Powrót do góry    #550
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Uwierzę jak zobaczę. Ale możemy się założyć. Jak wygrasz (Patryka odwieszą po 6 m.) to stawiam Ci złotego JW. Ale jak ja wygram (Patryka nie odwieszą) to w zamian chcę strażacki hełm
    Zakładać się nie zakładam, dla zasady. Ale jak Patryk nie ruszy na tor w kwietniu to zobowiązuję się postawić Ci JW. W barku mam akurat trzy sztuki, jednego odkładam na bok. Będzie musiał poczekać do wiosny

    A tu dla tych którzy twierdzą, że wyjaśnienia Patryka nie przekonały komisji dyscyplinarnej, za SF:

    Jak ten werdykt ocenia przewodniczący Komisji do Zwalczania Dopingu w Sporcie? - Zapewne WADA (Światowa Agencja Antydopingowa) byłaby bardziej zadowolona, gdyby były to dwa lata zawieszenia, ale oceniam ten wyrok jako satysfakcjonujący nas jako komisję. Widocznie Komisja Dyscyplinarna, która prowadziła przewód uznała jako wiarygodne zeznania złożone przez zawodnika - powiedział dla SportoweFakty.pl profesor Jerzy Smorawiński.
    Czyli tak jak pisałem, z urzędu są 2 lata bezwzględnego zawieszenia. Jak zawodnik potrafi się wytłumaczyć to można zastosować inny art. a wtedy kara może być mniejsza.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (16-09-2014)

  15. Powrót do góry    #551
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    To czemu Patryk ma liczyc na jeszcze wieksza laske?* Skoro uznali jego tlumaczenia to znaczy, ze juz zastosowali mu mozliwe male widelki.. Ja bym na jego miejscu nie liczyl, ze w zwiazku z ta afera bedzie zawieszony kilka doslownie meczy, bo tak by to wygladalo, gdyby kare skrocono do 6 miesiecy.

    * Sorry za brak polskich znakow, mam nadzieje, ze intencje zrozumiane zostana w odpowiedni sposob
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #552
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cegielski tez dobry.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...go-teraz-wspie

    Bez żartów, może jeszcze psychologa potrzebuje? Kara minie szybciej niż nam się wydaje i Patryk Dudek pewnie wróci już w kwietniu.

  17. Powrót do góry    #553
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    I co, wszechwiedzący Strażaku? http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...nea-ekstraligi małych punktów nie dodajemy?

  18. Powrót do góry    #554
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Dla orędownikow skrocenia kary:

    Jezeli podanie o skrocenie beda rozpatrywac kompletni dyletanci, ktorzy nie wiedza ze wiekszosc kary przypada na "sezon martwy", to napewno sie przychyla do takiego wniosku . Potwierdza tym samym ze sa tworem bezproduktywnym, z ktorego moga sie zawodnicy smiać

  19. Powrót do góry    #555
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 34 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Tyle razy były wyjaśniane kulisy "wpadki" Kowalczyk, że to już zakrawa na totalną ignorancję. Tam d.upy dał związek dlatego tak skrócono karę dla Justyny. W przypadku Patryka trudno mówić o jakichś okolicznościach łagodzących, które mogłyby pomóc Duzersowi.
    kowjanko, cytujesz mojego posta a gadasz jakby o czymś innym? Sens tej mojej wypowiedzi jest taki że gdy Kowalczyk biegnie po złoty medal to prawie cała Polska siedzi i ryczy ze szczęścia. Ci pozostali, których to nie rusza bo to przecież "ta co kiedyś oszukała", jest znikomy procent. Tyle o "pamiętliwości". Nic tam nie było o związkach i dawaniu d.upy.

    Tak samo Dudek, niekoniecznie musi być do końca kariery ukrzyżowany przez kiboli, po prostu musi swoje udowodnić.

  20. Powrót do góry    #556
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    To czemu Patryk ma liczyc na jeszcze wieksza laske?* Skoro uznali jego tlumaczenia to znaczy, ze juz zastosowali mu mozliwe male widelki.. Ja bym na jego miejscu nie liczyl, ze w zwiazku z ta afera bedzie zawieszony kilka doslownie meczy, bo tak by to wygladalo, gdyby kare skrocono do 6 miesiecy.

    * Sorry za brak polskich znakow, mam nadzieje, ze intencje zrozumiane zostana w odpowiedni sposob
    A ja w ooóle nie kupuje, że kara będzie obowiązywać "te kilka meczy". Przepisy antydopingowe obowiązują wszystkich sportowców w jednakowym zakresie. Tak samo można by tłumaczyć sportowców od sportów zimowych. W ich przypadku rok zawieszenia, skrócony do 6 miesięcy po odbyciu połowy kary, też może być krótkim okresem rzeczywistego zawieszenia. Taka jest specyfika danej dyscypliny. I nie ma to innego przełożenia na żużel. Patryk, jeśli będzie pauzował 6 miesięcy, karę będzie odczuwał od 8 sierpnia do końca sezonu. Nie jego winą jest, ze zimą na żużlu się nie jeździ

    Agent_

    ezeli podanie o skrocenie beda rozpatrywac kompletni dyletanci, ktorzy nie wiedza ze wiekszosc kary przypada na "sezon martwy", to napewno sie przychyla do takiego wniosku . Potwierdza tym samym ze sa tworem bezproduktywnym, z ktorego moga sie zawodnicy smiać
    Będą rozpatrywac ci którzy karę nałozyli. Czyli fila PZM, GKSŻ. A oni raczej orientują się kiedy w żużlu jest sezon martwy. Tylko wymień jeszcze dyscyplinę w której nie ma sezonów martwych ? Z góry zaznaczam, że szachów nie liczę

    Jack_

    Nie zrozumieliśmy się. Byłem przekonany, ze chodziło ci o to aby pkt. odjęte Falubazowi (anulowane pkt. Patryka) zaliczyć Stali czy Sparcie. W tabeli naturalnym jest, ze różnica małych pkt. będzie inna.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 16-09-2014 o 17:38
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #557
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Marcin yyyyyyyyy Majewski
    zakomunikował właśnie o zawieszeniu na TVN24

  22. Powrót do góry    #558
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    To czemu Patryk ma liczyc na jeszcze wieksza laske?* Skoro uznali jego tlumaczenia to znaczy, ze juz zastosowali mu mozliwe male widelki.. Ja bym na jego miejscu nie liczyl, ze w zwiazku z ta afera bedzie zawieszony kilka doslownie meczy, bo tak by to wygladalo, gdyby kare skrocono do 6 miesiecy.

    * Sorry za brak polskich znakow, mam nadzieje, ze intencje zrozumiane zostana w odpowiedni sposob
    Uważaj z tą laską bo jeszcze ministrem spraw zagranicznych zostaniesz

    PS - Mario, ale ja nie lubię łychy, a o hełmie zawsze marzyłem

    EDIT - http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...eraz-rozczulac
    Cieślak się najsensowniej wypowiedział.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 16-09-2014 o 17:38

  23. Powrót do góry    #559
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Ciekawe, co by Jankowski powiedział na to. Rok temu tak piał, czego to złego nie zrobił Unibaks odmawiając jazdy w finale w nie do końca jasnych okolicznościach, mówiąc, że godzi to w dobro sportu i wizerunek żużla. Ciekawe, co by teraz rzekł:
    a) będziemy się odwoływać, Patryk jest niewinny
    b) inni też biorą, a nie zostali złapani
    c) nie udowodniono ponad wszelką wątpliwość winy Patryka i tego, że zażywał umyślnie

  24. Powrót do góry    #560
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mial chlopak szczescie ,ze Bunio z Kopernikiem nie domagali sie surowej kary za pogwalcenie zasad ferplej.
    Pewnie dalej sa zajeci liczeniem strat po zeszlorocznym finale i na takie glupstwa nie maja teraz czasu.
    wiesz co by było najśmieszniejsze?
    Gdyby Bunio wywalczył ten dodatkowy milion od Unibaxu za finał i całą sumę przekazał Patrykowi, który przecież przez 3/4 sezonu nie będzie miał możliwości zarabiania.
    De facto można by wtedy mówić, że Karkosik jest mecenasem Dudka i jego teamu

  25. Powrót do góry    #561
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Uważaj z tą laską bo jeszcze ministrem spraw zagranicznych zostaniesz

    PS - Mario, ale ja nie lubię łychy, a o hełmie zawsze marzyłem

    EDIT - http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...eraz-rozczulac
    Cieślak się najsensowniej wypowiedział.
    No tak, nie lubisz, to dlatego postawiłeś ją w zakładzie. Pewnie dlatego wymyśliłeś ten zakład bo chciałeś się jej pozbyć

    Stare hełmy z lat 60 (metalowe) to było coś. Teraz te co są aktualnie to każdy może sobie kupić za małe pieniądze. Mój był już tak zdezelowany, że musiałem go zdać. Nowego od jakiegoś czasu już nie potrzebuję
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (16-09-2014)

  27. Powrót do góry    #562
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,514
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez gregg Zobacz posta
    kowjanko, cytujesz mojego posta a gadasz jakby o czymś innym? Sens tej mojej wypowiedzi jest taki że gdy Kowalczyk biegnie po złoty medal to prawie cała Polska siedzi i ryczy ze szczęścia. Ci pozostali, których to nie rusza bo to przecież "ta co kiedyś oszukała", jest znikomy procent. Tyle o "pamiętliwości". Nic tam nie było o związkach i dawaniu d.upy.

    Tak samo Dudek, niekoniecznie musi być do końca kariery ukrzyżowany przez kiboli, po prostu musi swoje udowodnić.
    Jeśli w przypadku Kowalczyk można o czymś pamiętać to tylko o niedołężności pierdzieli z PZN. Patryk jest sam sobie winny, że wykryto u niego niedozwoloną substancję. Natomiast jeśli darmozjady z PZN wykonywaliby sumiennie swoją pracę to do zawieszenia Justyny najprawdopodobniej by nie doszło. Poza tym w momencie ukarania Kowalczyk mało kto jeszcze w Polsce znał. A ci, co ją poznali po wejsciu na narciarski szczyt pewnie o jej przygodzie nic nie wiedzieli. Tyle w temacie "pamiętliwości".

  28. Powrót do góry    #563
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Pamietam, ze na final do Torunia 2009 jechał z Zielonej Gory woz strazacki, praktycznie cala droge na sygnale i wszyscy lacznie z kierowca chyba dziabnięci. Mario to Twoja ekipa? Pamietam, ze mieli takie smieszne kaski wlasnie.

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Buszmen (16-09-2014), Świstak (16-09-2014)

  30. Powrót do góry    #564
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Pamietam, ze na final do Torunia 2009 jechał z Zielonej Gory woz strazacki, praktycznie cala droge na sygnale i wszyscy lacznie z kierowca chyba dziabnięci. Mario to Twoja ekipa? Pamietam, ze mieli takie smieszne kaski wlasnie.
    Też ich widziałem na szlaku. To kilku ochotników i zawodowców wynajęło odpłatnie sam. gospodarczy. Z tymi sygnałami to jak zwykle przesadzasz, a kierowca był trzeźwy jak niemowlak. Pozostali, owszem, do normalności im sporo brakowało. Hełmy nie wiem jakie widziałeś, "śmieszne" mi nic nie mówi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #565
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Moze z cala droga na sygnale przesadziłem, ale ostatnie 90 km jechalismy do Torunia za nimi i dawali ostro. Hełmy na pewno nie takie jak na obecnym wyposazeniu ( przynajmniej takim, jakie widac u strazakow na akcjach ), zolte, jeden taki stary zloty i mieli chyba nawet jakies w barwach Falubazu ( moze obklejone albo pomalowane, ale nie pamietam dokladnie...5 lat temu w koncu ). Z tego co sie orientuje, to przez jakis odcinek kierowca byl pod wplywem, bo slyszalem jak sie przechwalali pod samym stadionem, chyba ze to po prostu gowniarskie gadanie.

    http://speedwaya-z.cz/image/200708272152_2.jpg

    ktos mial identyczny jak ten ze zdjecia chyba

    te w barwach to cos w tym typie

    http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24071/zyto_tygodnik_470.jpeg
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 16-09-2014 o 18:03

  32. Powrót do góry    #566
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Moze z cala droga na sygnale przesadziłem, ale ostatnie 90 km jechalismy do Torunia za nimi i dawali ostro. Hełmy na pewno nie takie jak na obecnym wyposazeniu, zolte, jeden taki stary zloty i mieli chyba nawet jakies w barwach Falubazu. Z tego co sie orientuje, to przez jakis odcinek kierowca byl pod wplywem, bo slyszalem jak sie przechwalali pod samym stadionem.

    http://speedwaya-z.cz/image/200708272152_2.jpg

    ktos mial identyczny jak ten ze zdjecia pamietam.
    No, z tym kierowcą po spozyciu to się kłócił nie bedę bo z nimi nie jechałem. Oni nie byli z ZG, bardziej z północy. Znam ich wszystkich, też z nimi rozmawiałem w Toruniu. A ten hełm co wkleiłeś linka, to jest OK. Ale to rarytas. Faktycznie, oni mogli mieć takie ze sobą. Ochotnicy często mają w remizach coś na wzór sali pamiątek. I tam takie okazy można spotkać. Niemcy (hobbyści) dają za taki hełm nawet i 300 euro

    A ten co ma Zyto na łbie to zwykły hełm wojskowy. Tyle, że pomalowany w jedynie słuszne barwy
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 16-09-2014 o 18:06
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #567
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ja tez sie nie kloce, pisze z tego co slyszalem. A na trzezwych to oni nie wygladali z pewnoscia bylo ich tam paru, wiec nawet nie wiedzialem ktory prowadzil.

  34. Powrót do góry    #568
    Super_Ban
    Dołączył
    08-08-2014
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    47
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    A skąd Wy możecie wiedzieć ile on ma kasy, ile zainwestował, jakie umowy i z kim podpisał, czy w związku z zawieszeniem wywiązał się z wszelkich zobowiązań wobec sponsorów itd.? Pamiętajcie też, że każdy zawodnik ma swój team, Patryka wspiera przede wszystkim ojciec Sławek, ale są też mechanicy i inni. Zobaczymy czy sam zainteresowany to skomentuje, ale obawiam się, że będzie mu bardzo ciężko wrócić do poziomu, który reprezentował i odbudować to wszystko.



    To prawie cała runda zasadnicza... W sumie cały sezon stracony, to mało dla tak młodego zawodnika, który ledwo co zaczął najtrudniejszy moment w karierze, czyli wkroczył w wiek seniora?
    Nie. To w sam raz.

    Poza tym ćpanko potrafi o wiele większe szkody człowiekowi w życiu zrobić, niż zaznał ich Patryk.

  35. Powrót do góry    #569
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Cegielski tez dobry.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...go-teraz-wspie

    Bez żartów, może jeszcze psychologa potrzebuje? Kara minie szybciej niż nam się wydaje i Patryk Dudek pewnie wróci już w kwietniu.
    Nie rozumiem jak można wspierać dopingowicza.

  36. Powrót do góry    #570
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Uwierzę jak zobaczę. Ale możemy się założyć. Jak wygrasz (Patryka odwieszą po 6 m.) to stawiam Ci złotego JW. Ale jak ja wygram (Patryka nie odwieszą) to w zamian chcę strażacki hełm
    Carlitos więcej wiary.

    Falubaz dostanie ze dwa razy wciry, Bunio wtedy zaprosi kogo trzeba na jakiś meczyk i mięcho, a potem szybko zapadnie decyzja, że zdecydowanie tutaj potrzebny jest Dudek.

    Także zakład z Mariuszem, a zwłaszcza o atrybut zawodowy jest z góry przegrany.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  37. Powrót do góry    #571
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Nie rozumiem jak można wspierać dopingowicza.
    Wielu rzeczy, jak widać, nie rozumiesz jeszcze. To, ze u kogoś coś wykryto nie oznacza jeszcze, ze jest dopingowiczem. W każdym razie nie tobie to oceniać.

    Falubaz dostanie ze dwa razy wciry, Bunio wtedy zaprosi kogo trzeba na jakiś meczyk i mięcho, a potem szybko zapadnie decyzja, że zdecydowanie tutaj potrzebny jest Dudek.
    Moim zdaniem te najważniejsze decyzje już zapadły. Ale to tylko moje subiektywne odczucia
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #572
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Nie rozumiem jak można wspierać dopingowicza.
    problem jest glebszy i zahacza o wiele spraw. Cegielski juz dawno stracil kontakt z rzeczywistoscia.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  39. Powrót do góry    #573
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Nie rozumiem jak można wspierać dopingowicza.
    A czego tu nie rozumiesz ?.Falubaz to magia która w tym przypadku opętała gorzowskiego obywatela .Przecież to proste jak twoje widły

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    kapitan bomba (16-09-2014)

  41. Powrót do góry    #574
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wielu rzeczy, jak widać, nie rozumiesz jeszcze. To, ze u kogoś coś wykryto nie oznacza jeszcze, ze jest dopingowiczem. W każdym razie nie tobie to oceniać.

    W myśl podjętej decyzji Patryk Dudek brał doping. To jest fakt. Jak widać gdybanie nie pomogło. Też mi jest żal Dudka, ale z tym wspieraniem to trochę przesada. A jeśli wziął to celowo? Mamy wspierać takich ludzi? Moim zdaniem powinno się zachować powściągliwość w tej kwestii.

    Armstrong też się kilka lat wypierał, zaklinał, itd.

  42. Powrót do góry    #575
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Uważaj z tą laską bo jeszcze ministrem spraw zagranicznych zostaniesz

    PS - Mario, ale ja nie lubię łychy, a o hełmie zawsze marzyłem

    EDIT - http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...eraz-rozczulac
    Cieślak się najsensowniej wypowiedział.
    Idealnym ministrem spraw zagranicznych bylby Wladziu
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Powrót do góry    #576
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 34 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Jeśli w przypadku Kowalczyk można o czymś pamiętać to tylko o niedołężności pierdzieli z PZN. Patryk jest sam sobie winny, że wykryto u niego niedozwoloną substancję. Natomiast jeśli darmozjady z PZN wykonywaliby sumiennie swoją pracę to do zawieszenia Justyny najprawdopodobniej by nie doszło. Poza tym w momencie ukarania Kowalczyk mało kto jeszcze w Polsce znał. A ci, co ją poznali po wejsciu na narciarski szczyt pewnie o jej przygodzie nic nie wiedzieli. Tyle w temacie "pamiętliwości".
    Żeby była jasność ja nie porównuję tych przypadków i zgadzam się że sprawa Justyny była w gruncie rzeczy dęta i nie tak jednoznaczna.
    Załóżmy jednak na chwilę że była całkiem jasna i klarowna. Czy to w przypadku "dorosłej" Justyny zrobiłoby jakąkolwiek różnicę? Że kibice pluli by na ekran TV kiedy stawała na podium?
    Że pluli będą na Patryka kiedy dajmy na to za trzy lata wykręci medal GP, albo poprowadzi polską reprezentację do złota w SWC ? Nie sądzę... EOT.

  44. Powrót do góry    #577
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,514
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Patryk nasrał sobie w papiery. Czy będzie mu to "zapamiętane"? Trudno powiedzieć, to pierwszy taki przypadek w żużlu. Ja bym się ewentualną łatką nie przejmował. Teraz najważniejsze żeby ten rok jakoś sensownie przepracował.
    Cóż, czas pokaże jak Patryk zniesie taki rozbrat z żuzlem.

  45. Powrót do góry    #578
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2013
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Na moje Dudek i tak powinien się cieszyć, ze nie dostał dwuletniej czapy.. Dostał śmieszną karą finansową może wzięli pod uwagę to, że przez większość następnego sezonu będzie oglądał mecze z trybun. W żadne skrócenie kary po prostu nie wierzę tym bardziej jeśli chodzi o dopalacze..
    Ostatnio edytowane przez dav ; 16-09-2014 o 21:49

  46. Powrót do góry    #579
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Od kiedy do kiedy jest dokładnie dyskwalifikacja Dudka?

  47. Powrót do góry    #580
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2013
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    Od kiedy do kiedy jest dokładnie dyskwalifikacja Dudka?
    od 8 sierpnia

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...491,1,281.html

  48. Powrót do góry    #581
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Cytat Zamieszczone przez dav Zobacz posta
    No to dlaczego Dudkowi odebrano punkty zdobyte w meczach czerwcowych? Co to ma być?

  49. Powrót do góry    #582
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    No to dlaczego Dudkowi odebrano punkty zdobyte w meczach czerwcowych? Co to ma być?
    Ponieważ pkt. odbierają od czasu złapania do czasu zawieszenia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #583
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ponieważ pkt. odbierają od czasu złapania do czasu zawieszenia.
    To bzdura jakaś. Falubaz powinien się odwołać. Wychodzi na to, że Dudek będzie miał karę dłuższą niż rok.

  51. Powrót do góry    #584
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,514
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    To bzdura jakaś. Falubaz powinien się odwołać. Wychodzi na to, że Dudek będzie miał karę dłuższą niż rok.
    Ale do kogo ma się odwołać Falubaz? Przecież to z winy GKSŻ była taka zwłoka. Sądzisz, że darmozjady z GKSŻ wymierzą sobie karę?

  52. Powrót do góry    #585
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2013
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    To bzdura jakaś. Falubaz powinien się odwołać. Wychodzi na to, że Dudek będzie miał karę dłuższą niż rok.
    Ale jak dłuższą karę..? Przecież startował w zawodach w lipcu.. 8 sierpnia wykryto u niego zakazana substancję i od razu go zawieszono. To gdzie tu masz karę dłuższą? Unieważnili tylko jego punkty w meczach ligowych.. a to że badanie próbki tyle trwa to już inna bajka..Falubaz jedynie może ukarać zawodnika, zażądać zwrotu części kasy za podpis, nałożyć karę za niesportowe zachowanie.. Wtedy Dudek dopiero będzie miał problemy finansowe.
    Ostatnio edytowane przez dav ; 16-09-2014 o 22:21

Strona 13 z 54 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •