Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 507

Wątek: SGP Polski - Gorzów Wlkp. 30.08.2014

  1. Powrót do góry    #451
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Gollob był 4 zawodnikiem SGP, a którym był Protasiewicz? A, sorry - zapomniałem, przecież on wtedy sprzedał jazdę w SGP za ligowe pieniądze.
    trafiony zatopiony !

  2. Powrót do góry    #452
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Gollob był 4 zawodnikiem SGP, a którym był Protasiewicz? A, sorry - zapomniałem, przecież on wtedy sprzedał jazdę w SGP za ligowe pieniądze.
    Co nie zmienia faktu, ze ogólnie zanotował gorsze wyniki niż Pepe. I to w dwóch ligach. Nie tylko w SE ale i Elitserien. Poza tym jak zwykle masz z dupy wzięte porównania. Według Twojej logiki to taki Smoliński jest lepszym zawodnikiem od całej rzeszy zawodników takich jak Kołodziej Pepe, Pawliccy, Dudek, Przedpełski, Miedziak, MJJ, itd. No bo Smola jest 11 zawodnikiem SGP. Buszmen, bładzisz. Nie idź ta drogą. Brak Ci argumentów to znowu lawirujesz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #453
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Dobra Mariusz wygrałeś, Protasiewicz był lepszy w tym jednym sezonie, no miał tą wyższą średnią w Elitserien, teraz będzie drugi taki sezon. Gratulacje dla Piotra, ale nadal ma około 20 sezonów do nadrobienia.

  4. Powrót do góry    #454
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie to nie jest moja logika, gdyż to nie jest wzór na porównanie zawodników. 4 pozycja to jednak co innego niż pozycje w ogonie SGP (Smoliński), które nie dają "wartości dodanej". PePe miał lepsze średnie od TG, ale nie były to jakieś olbrzymie różnice i w tym przypadku dobre wyniki TG (jakich PePe nie osiągnął przez całą karierę - tego, co Gollob osiągnął tylko w tym sezonie w GP) mają znaczenie kluczowe.

  5. Powrót do góry    #455
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Buszmen, dla kogo mają dla tego mają. Miał pan Piotr wyższą średnią w Elistserien, więc co tam GP 2012.

  6. Powrót do góry    #456
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Dobra Mariusz wygrałeś, Protasiewicz był lepszy w tym jednym sezonie, no miał tą wyższą średnią w Elitserien, teraz będzie drugi taki sezon. Gratulacje dla Piotra, ale nadal ma około 20 sezonów do nadrobienia.
    Nie tylko w Elitserien ale i w SE.

    Wątpie aby cokolwiek chciał nadrabiać. Sam Pepe ma wiele szacunku do Golloba. I zna swoje miejsce w szyku. Cala dysputę rozpoczął jeden taki papuas co to próbował udowadniać mi, że coś przeinaczyłem. Jak widzę gość wpełzł do dziupli niczym jaszczur jakiś

    Buszmen

    Nie to nie jest moja logika, gdyż to nie jest wzór na porównanie zawodników. 4 pozycja to jednak co innego niż pozycje w ogonie SGP (Smoliński), które nie dają "wartości dodanej". PePe miał lepsze średnie od TG, ale nie były to jakieś olbrzymie różnice i w tym przypadku dobre wyniki TG (jakich PePe nie osiągnął przez całą karierę - tego, co Gollob osiągnął tylko w tym sezonie w GP) mają znaczenie kluczowe.
    Nie wiesz który by był Pepe w SGP jak by nie musiał zrezygnować. Więc nie mędrkuj tutaj. Pedersen, Puk, Zagar, są w czubie SGP. W SE sa za Emilem. Nie oznacza to wcale, ze EMil jest gorszym zawodnikiem od nich, wręcz przeciwnie. Aktualnie jest lepszy. A to, ze nie startuje w SGP to inna historia.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 31-08-2014 o 20:36
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #457
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2006
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 40 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zamieszczone przez Buszmen
    "Gollob był 4 zawodnikiem SGP, a którym był Protasiewicz? A, sorry - zapomniałem, przecież on wtedy sprzedał jazdę w SGP za ligowe pieniądze."

    Zamieszczone przez Mariusz
    Co nie zmienia faktu, ze ogólnie zanotował gorsze wyniki niż Pepe. I to w dwóch ligach. Nie tylko w SE ale i Elitserien. Poza tym jak zwykle masz z dupy wzięte porównania. Według Twojej logiki to taki Smoliński jest lepszym zawodnikiem od całej rzeszy zawodników takich jak Kołodziej Pepe, Pawliccy, Dudek, Przedpełski, Miedziak, MJJ, itd. No bo Smola jest 11 zawodnikiem SGP. Buszmen, bładzisz. Nie idź ta drogą. Brak Ci argumentów to znowu lawirujesz.
    [IMG]http://ri.pinger.pl/pgr314/d7e5d8b100249da052ca90c0/Ja-********.jpg[/IMG]
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  8. Powrót do góry    #458
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Zapomniałbym jeszcze o SWC. Tam też PePe był lepszy do TG w 2012. A nie sorry, przeinaczam - Mariusz stwierdził niedawno, że tak samo zawiedli.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    j-rules (31-08-2014)

  10. Powrót do góry    #459
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wątpie aby cokolwiek chciał nadrabiać. Sam Pepe ma wiele szacunku do Golloba. I zna swoje miejsce w szyku. Cala dysputę rozpoczął jeden taki papuas co to próbował udowadniać mi, że coś przeinaczyłem. Jak widzę gość wpełzł do dziupli niczym jaszczur jakiś
    Posluchaj panie sikawkowy.
    Mozesz sobie tu wypisywac bzdury ale wsztyscy cie juz na tym forum znaja i wiedza ze jestes forumowa alfa i gameta.
    Plodzisz posty jak krolik reproduktor, wiec nie dziwota ze sam juz nie pamietasz co kiedys pisales.
    Nasza dyskusja sprzed kilku lat byla prosta.
    Twierdziles ze Gollob jest gorszy od Protasiewicza, bo Piotr ma tytul IMSJ a Gollob w tym czasie tylko braz i srebro IMS.
    Kiedy napisalem, ze kierujac sie ta logika Jacek Gollob jest lepszy od Protasa bo ma o jeden tytul IMP wiecej, zagotowales sie jak czajnik
    i zaczales bulgotac cos bez sensu. Pamietam, ze tej dyskusji przygladal sie Sobotch, wiec skoro mi nie wierzysz
    to odswiez sobie pamiec u krajana.

  11. Powrót do góry    #460
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Dobra Buszmen, kończymy. Jesteś niereformowalny beton, Ty i paru Twoich kolegów, jeśli chodzi o Twojego bożka. Dla Ciebie nawet kolor kupy Golloba będzie świadczył o tym, że był lepszy.

    KrisKiller

    Nasza dyskusja sprzed kilku lat byla prosta.
    Twierdziles ze Gollob jest gorszy od Protasiewicza, bo Piotr ma tytul IMSJ a Gollob w tym czasie tylko braz i srebro IMS.
    Pajacu jeden, odszukaj i zacytuj. Bo cię skleroza zżera jak widzę. Tylko cytuj całość postów, nie wyrwane fragmenty z kontekstu.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 31-08-2014 o 20:45
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #461
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dobra Buszmen, kończymy. Jesteś niereformowalny beton, Ty i paru Twoich kolegów, jeśli chodzi o Twojego bożka. Dla Ciebie nawet kolor kupy Golloba będzie świadczył o tym, że był lepszy.
    Ja się już nawróciłem Mariusz.
    Gdyby ktoś mnie od dziś obudził w nocy i zadał pytanie czy kiedyś Protasiewicz był lepszy od Golloba. Bez chwili zastanowienia odpowiem, że tak. Sezon 2012, 4 na świecie Tomasz Gollob był jednak słabszy od Piotra Protasiewicza, ponieważ popularny Protas miał lepszą średnią w Elitserien. I polskiej ekstralidze też

  13. Powrót do góry    #462
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Panowie, śmiejecie się ale ja pamiętam dokładnie tamtą dyskusję z Mariuszem (jeszcze wtedy można było to jakoś trawić) i on wyraźnie pisał, że Protas jest na ten moment lepszy - czyli gdzieś w połowie sezonu, bo on faktycznie wtedy się lepiej prezentował i nie ma nic do tego to, że Gollob przez dwie dekady zjadał wszystkich na polskim podwórku, a Protas był dla niego przystawką. Tak samo teraz można stwierdzić, że Vaculik jedzie lepiej od Hampela, Pedersena, Jonssona i od całej masy innych co nie znaczy, że jeszcze kilka sezonów temu mógł co najwyżej zapychać im motory. Zgadza się?

    Strasznie miałka już jest ta dyskusja, proponuje strzelić piwko za zdrowie Zmarzlika i zamknąć temat.

  14. Powrót do góry    #463
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    NO, ale w 2012 gdyby Pepe jednak sie zdecydowal na jazde w SGP to jest duza szansa, ze >mogloby< to wplynac na jego wyniki w lidze in minus.
    Wiem, gdybam, ale jest roznica gdy skupiasz sie tylko na lidze. Jest latwiej. Byc moze w lidze bylby wtedy nawet od Golloba slabszy.

    Ale ja nie o tym. Dyskusja sie zaczela od tego, ze porownano osiagnieca w SGP na domowym torze.
    Co rozumiemy przez domowy tor? Ja rozumiem to jako tor, na ktorym na codzien sie zawodnik sciga w lidze. Moze na nim na codzien trenowac - jak w domu.
    I tak wczoraj byl to domowy tor dla m.in. Puka, Zmarzlika, KK, Zagara.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Falubaz (31-08-2014)

  16. Powrót do góry    #464
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Ja się już nawróciłem Mariusz.
    Gdyby ktoś mnie od dziś obudził w nocy i zadał pytanie czy kiedyś Protasiewicz był lepszy od Golloba. Bez chwili zastanowienia odpowiem, że tak. Sezon 2012, 4 na świecie Tomasz Gollob był jednak słabszy od Piotra Protasiewicza, ponieważ popularny Protas miał lepszą średnią w Elitserien. I polskiej ekstralidze też
    Oczywista oczywistość.

    Nie ma żadnego znaczenia, ze to był 4 zawodnik w klasyfikacji generalnej SGP. Taki Zagar np. jest 5 (dzisiaj) zawodnikiem SGP. Czy jest on lepszy od Pepe ? Śmiem wątpić.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 31-08-2014 o 21:00
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #465
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    NO, ale w 2012 gdyby Pepe jednak sie zdecydowal na jazde w SGP to jest duza szansa, ze >mogloby< to wplynac na jego wyniki w lidze in minus.
    Wiem, gdybam, ale jest roznica gdy skupiasz sie tylko na lidze. Jest latwiej. Byc moze w lidze bylby wtedy nawet od Golloba slabszy.

    Ale ja nie o tym. Dyskusja sie zaczela od tego, ze porownano osiagnieca w SGP na domowym torze.
    Co rozumiemy przez domowy tor? Ja rozumiem to jako tor, na ktorym na codzien sie zawodnik sciga w lidze. Moze na nim na codzien trenowac - jak w domu.
    I tak wczoraj byl to domowy tor dla m.in. Puka, Zmarzlika, KK, Zagara.
    Nie no, ja nie mam zamiaru stawać po stronie Mariusza w innych kwestiach niż to co napisałem o Protasiewiczu, ani pijany nie jestem ani mnie nikt mocno po łbie nie strzelił. Szczerze powiem, że nawet do końca nie wiem o czym on piszę, bo po łebkach czytałem. Generalnie nie chcę mi się już nawet w tym temacie pisywać, bo odbierane jest to już jako umniejszanie sukcesu Zmarzlika od czego jestem bardzo daleko. Młody zrobił już w GP więcej niż 99% polskich żużlowców, z tym nie ma co dyskutować.

  18. Powrót do góry    #466
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    umniejszanie czyichs osiagniec to, jak juz ustalilismy tu na forum, cecha nasza narodowa, odłam "polaczkowatosci" wiec trzeba przyjac to na klate i nie dyskutowac z faktami

  19. Powrót do góry    #467
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oczywista oczywistość.

    Nie ma żadnego znaczenia, ze to był 4 zawodnik w klasyfikacji generalnej SGP. Taki Zagar np. jest 5 (dzisiaj) zawodnikiem SGP. Czy jest on lepszy od Pepe ? Śmiem wątpić.
    A jest w ogóle ktoś lepszy od PePe? Zagar tylko w tym roku osiągnął więcej niż PePe w całej karierze.

  20. Powrót do góry    #468
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A jest w ogóle ktoś lepszy od PePe? Zagar tylko w tym roku osiągnął więcej niż PePe w całej karierze.
    Aktualnie jest kilku zawodników lepszych. Gollob jednak nie należy do tej grupy. Co byś nie robił to go nie wkręcisz, przegrywa we wszystkich klasyfikacjach

    Zabovski

    Fajnie tylko dyskusja toczyła się przed zdobyciem przez Golloba tytułu IMŚ, czyli przed sezonem 2010. 2012 był wtedy odległą przyszłością. Więc nie wkręcaj teraz, że chodziło o średnie, bo nie chodziło. Protasiewicz miał być lepszy, bo miał na swoim koncie tytuł Indywidualnego Mistrza Świata nie ważne czy juniorów czy seniorów), a Gollob takiego tytułu nie miał. I to była najważniejsza (a nie wiem czy nie jedyna) karta przetargowa.
    Następny się wynurzył. W różnych latach szły różne dyskusje. Gollob to temat gorący od zawsze. Ale nawet wtedy rożni chwytali się różnych argumentów. Owszem, nie wykluczam, że ktoś mógł użyć tych argumentów w dyskusji. Ale tylko wtedy jeśli by chodziło o globalne porównanie tych zawodników. Z racji tego, że nigdy nie podważałem globalnej wartości Golloba względem Pepe, nie ja używałem takich argumentów. Oczywiście wykluczam tutaj posty ironiczne.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 31-08-2014 o 21:14
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #469
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Widzisz Swistak. Ja tu na Sportsboardzie jestem juz dlugo. I rozne rzeczy pamietam.
    Pamietam naprzyklad jak Mariusz udowadnial nam tu publicznie, ze Protasiewicz jest lepszym zawodnikiem od Golloba.
    Piotrek mial tytul IMSJ a Tomek jeszcze nie mial zlota w IMS.
    Poszukaj sobie w archiwum i zapoznaj sie z uwczesną argumentacja Mariusza.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak takie Misie potrafią namieszać. Dzieje się tak w sytuacji jak nie wiedza co czytają.
    Papuasie jeden, bo na tamten czas był lepszym zawodnikiem. Podobnie jak teraz, na ten czas Pepe jest lepszym zawodnikiem od Golloba. Zaprzeczysz ?
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Prawie oplułem monitor. Kiedy był ten czas kiedy Protasiewicz był lepszym zawodnikiem od Golloba? Proszę cię zachowaj resztki rozsądku i nie wypisuj takich głupot.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wtedy jak był wyżej klasyfikowany w statystykach SE i Elitserien, tego dotyczyła ówczesna gadka.
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Twoje kryterium jest tak śmieszne, ale dobra podjełem wyzwanie.
    Protasiewicz miał wyższą średnią biegową w ekstralidze od Golloba jeden i jak na razie jedyny raz w 2012 roku, tego sezonu jeszcze nie licze.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to miał czy nie miał ? Był gorszy od Pepe w sezonie 2012 w SE i Elitserien czy nie był gorszy ?
    Fajnie tylko dyskusja toczyła się przed zdobyciem przez Golloba tytułu IMŚ, czyli przed sezonem 2010. 2012 był wtedy odległą przyszłością. Więc nie wkręcaj teraz, że chodziło o średnie, bo nie chodziło. Protasiewicz miał być lepszy, bo miał na swoim koncie tytuł Indywidualnego Mistrza Świata (nie ważne czy juniorów czy seniorów), a Gollob takiego tytułu nie miał. I to była najważniejsza (a nie wiem czy nie jedyna) karta przetargowa.

  22. Powrót do góry    #470
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    umniejszanie czyichs osiagniec to, jak juz ustalilismy tu na forum, cecha nasza narodowa, odłam "polaczkowatosci" wiec trzeba przyjac to na klate i nie dyskutowac z faktami
    come on! we ain't gonna lessen Bartek's achievement(s)!

    damn you all Poles!


  23. Powrót do góry    #471
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Fajnie tylko dyskusja toczyła się przed zdobyciem przez Golloba tytułu IMŚ, czyli przed sezonem 2010. 2012 był wtedy odległą przyszłością. Więc nie wkręcaj teraz, że chodziło o średnie, bo nie chodziło. Protasiewicz miał być lepszy, bo miał na swoim koncie tytuł Indywidualnego Mistrza Świata (nie ważne czy juniorów czy seniorów), a Gollob takiego tytułu nie miał. I to była najważniejsza (a nie wiem czy nie jedyna) karta przetargowa.
    Dzieki Zabovsky. Wiem, ze za mna nie przepadasz ale chyle czola przed Toba za to, ze stac Cie na obiektywizm.
    Nasz kolega strazak uzywal tez wtedy innych argumentow:
    Ze za kilkadziesiat lat, patrzac na suche statystyki zwyciezcow nikt nie bedzie pamietal o Gollobie bo liczy sie tylko zloto.
    Teraz biedaczek nie pamieta

  24. Powrót do góry    #472
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Dzieki Zabovsky. Wiem, ze za mna nie przepadasz ale chyle czola przed Toba za to, ze stac Cie na obiektywizm.
    Nasz kolega strazak uzywal tez wtedy innych argumentow:
    Ze za kilkadziesiat lat, patrzac na suche statystyki zwyciezcow nikt nie bedzie pamietal o Gollobie bo liczy sie tylko zloto.
    Teraz biedaczek nie pamieta
    No miałeś mnie zacytować, czemu tego nie zrobisz ? Jednym cytatem możesz udowodnić swoje racje. Rozumiem, ze poległeś i teraz szukasz przydupasów którzy będą powielali twoje brednie ?

    Albo cytujesz albo właź z powrotem do dziupli i się nie odzywaj więcej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #473
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Pamiętam tę dyskusję, ale nie jestem pewien, czy autorem tych tez był akurat Mariusz (stawiałbym bardziej na okano1 i i zigiego). Ale o 2012 to pamiętam dobrze i o ile przed SWC można było tak stwierdzić (gdzie Gollob był sponiewierany kraksą w Sztokholmie), tak dziś, biorąc pod uwagę cały ten sezon, czyli SWC i drugą część SGP, bardzo dobrą w wykonaniu Golloba - teza o wyższości PePe w tym sezonie jest śmieszna.

  26. Powrót do góry    #474
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie wiem czym Piotr Pawlicki ustępuje Hampelowi? Jakim elementem jazdy? Ma większe doświadczenie i lepszy 1 łuk. W polu jest słabszy.
    Moim zdaniem lepiej panuje nad motocyklem. Pawlickim często szarpie i niejednokrotnie steruje nim maszyna. Trzy przykłady z tego sezonu: 14 bieg meczu Unia - Falubaz, Bieg finałowy IMP, 14 bieg meczu Unia - Stal. Co ciekawe wszystkie te trzy biegi były, lub mogły być decydujące dla losów meczu/turnieju.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Zmarzlik stawał na pudle w 2011, także jego wyczyn to nie przypadek.
    2012

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Następny się wynurzył. W różnych latach szły różne dyskusje. Gollob to temat gorący od zawsze. Ale nawet wtedy rożni chwytali się różnych argumentów. Owszem, nie wykluczam, że ktoś mógł użyć tych argumentów w dyskusji. Ale tylko wtedy jeśli by chodziło o globalne porównanie tych zawodników. Z racji tego, że nigdy nie podważałem globalnej wartości Golloba względem Pepe, nie ja używałem takich argumentów. Oczywiście wykluczam tutaj posty ironiczne.
    Tiaa, teraz będziesz się zasłaniał ironią? Rozumiem, że jak obwieszczałeś, że Krzysztof Jabłoński jest na poziomie MJJ, albo że Adamczewski może być najlepszym juniorem EE 2014 to również pisałeś ironicznie? ; ]

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (31-08-2014)

  28. Powrót do góry    #475
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Tiaa, teraz będziesz się zasłaniał ironią? Rozumiem, że jak obwieszczałeś, że Krzysztof Jabłoński jest na poziomie MJJ, albo że Adamczewski może być najlepszym juniorem EE 2014 to również pisałeś ironicznie? ; ]
    Niczym się nie zasłaniam. Bzdurzysz o czymś co nie miało miejsca.

    W czasie jak pisałem o MJJ i Jabolu to tak było. Zresztą nie zmieniaj tematu, wyskoczyłeś z babolem i teraz próbujesz rżnąć głupa niczym KrisKiller.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #476
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No miałeś mnie zacytować, czemu tego nie zrobisz ? Jednym cytatem możesz udowodnić swoje racje. Rozumiem, ze poległeś i teraz szukasz przydupasów którzy będą powielali twoje brednie ?

    Albo cytujesz albo właź z powrotem do dziupli i się nie odzywaj więcej.
    Posluchaj siusiaku.
    Doskonale wiesz, ze dotarcie do postow sprzed ponad czterech lat jest trudne jesli nie niemozliwe.

  30. Powrót do góry    #477
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Posluchaj siusiaku.
    Doskonale wiesz, ze dotarcie do postow sprzed ponad czterech lat jest trudne jesli nie niemozliwe.
    Aha, czyli rozumiem, że możesz teraz wmawiać każdemu co tobie się nawinie na język. I czujesz się usprawiedliwiony ?

    W takim razie spadaj do dziupli i nie wyłaź póki nie znajdziesz tych postów. Może poproś kolegów, niech ci pomogą. A następnym razem zastanów się zanim znowu coś palniesz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #478
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    cos czuje, ze jutro rano w pracy poczytam sobie tutaj niezla dyskusje

  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Gadol (31-08-2014), blacktop (31-08-2014), sparta_mistrz (01-09-2014)

  33. Powrót do góry    #479
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Niczym się nie zasłaniam. Bzdurzysz o czymś co nie miało miejsca.

    W czasie jak pisałem o MJJ i Jabolu to tak było. Zresztą nie zmieniaj tematu, wyskoczyłeś z babolem i teraz próbujesz rżnąć głupa niczym KrisKiller.
    Ale Adamczewski to już ironia? ; ] Pomijam już kwestię kiedy to niby było tak, że MJJ i Jabłoński znajdowali się na tym samym poziomie. No ale ten temat był wałkowany w innym wątku, nie ma sensu powtarzać go tutaj. I tak wszyscy wiedzą, że jak się okopiesz w swoim przekonaniach to nic nie jest w stanie Cię ruszyć.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Pamiętam tę dyskusję, ale nie jestem pewien, czy autorem tych tez był akurat Mariusz (stawiałbym bardziej na okano1 i i zigiego).
    Autorem faktycznie nie musiał być Mariusz (był nim bodajże Zigi). Ale z tego co pamiętam nasz forumowy terminator również się do tego podłączył. Może bym nawet tego poszukał, ale świadomość, że musiałbym się przekopać przez blisko 14 tysięcy postów skutecznie mnie zniechęca.

  34. Powrót do góry    #480
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    cos czuje, ze jutro rano w pracy poczytam sobie tutaj niezla dyskusje
    Jak pomożesz tym papuasom znaleźć coś czego nie ma. To i owszem, może się nie zawiedziesz
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #481
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak pomożesz tym papuasom znaleźć coś czego nie ma. To i owszem, może się nie zawiedziesz
    Nie, nie bede szukal sensu w twojej wypowiedzi.

  36. Powrót do góry    #482
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    kriskiller napisał:
    Posluchaj siusiaku.
    Doskonale wiesz, ze dotarcie do postow sprzed ponad czterech lat jest trudne jesli nie niemozliwe.
    Szykuje się ciekawy wieczór z krzyskiem z Krosna w roli głownej.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #483
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Uważam że Cyfer był lepszy od Holdera i Kasprzaka. Na tamtą chwilę był lepszy. Na tę pół okrążenia gdy jechał przed nimi.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 01-09-2014 o 05:31
    #GetWellDarky

  38. Powrót do góry    #484
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,214
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Ja pamiętam też, że w którymś sezonie kibice z ZG konsekwentnie odmawiali Gollobowi tytułu najlepszego zawodnika na świecie w danym momencie mimo, że prowadził w przejściowej klasyfikacji GP. Bo ich zdaniem miano najlepszego przez cały ten sezon należało do mistrza świata z poprzedniego sezonu...taka to dyskusja.

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (01-09-2014), spitt22 (01-09-2014)

  40. Powrót do góry    #485
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    jednak obylo sie bez forumowych wykopków. I dobrze, dejavu w poniedzialek z rana nie jest wskazane!

  41. Powrót do góry    #486
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,183
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,876 w 4,884 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ja pamiętam też, że w którymś sezonie kibice z ZG konsekwentnie odmawiali Gollobowi tytułu najlepszego zawodnika na świecie w danym momencie mimo, że prowadził w przejściowej klasyfikacji GP. Bo ich zdaniem miano najlepszego przez cały ten sezon należało do mistrza świata z poprzedniego sezonu...taka to dyskusja.
    Pamietam taka dyskusje ale w odniesieniu do DMP.
    Co do Golloba to On nigdy nie byl najlepszym zawodnikiem na swiecie.
    Az do 2010 roku nawet Kujawa byl lepszy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-09-2014 o 07:12
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #487
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    czy nawet 3 w tych zawodach Mikeal Max
    W 2001 roku Mikael to byl znakomity zuzlowiec. W tegorocznym cyklu moglby z powodzeniem walczyc o medal. W 2001 roku bylo wiecej wybitnych (mam na mysli forme w tamtym sezonie) zawodnikow. Ponadto Mikael zawalil poczatek cyklu. Berlin zupelnie nie byl wymierny. Koncowka sezonu byla juz na miare jego mozliwosci.

    http://www.youtube.com/watch?v=tbSa4gO_qUU

    13.05

  43. Powrót do góry    #488
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ja pamiętam też, że w którymś sezonie kibice z ZG konsekwentnie odmawiali Gollobowi tytułu najlepszego zawodnika na świecie w danym momencie mimo, że prowadził w przejściowej klasyfikacji GP. Bo ich zdaniem miano najlepszego przez cały ten sezon należało do mistrza świata z poprzedniego sezonu...taka to dyskusja.
    Znam miejsce Golloba w hierarchii. I nigdy go nie kwestionowałem. Jednak pisanie, ze dany zawodnik (i nie chodzi tu konkretnie o Golloba) jest najlepszy na świecie, ze względu na fakt, iż prowadzi aktualnie w klasyfikacji SGP, jest często fałszem i sporym nadużyciem. Oczywiście dla sympatyka danego zawodnika będzie to jakiś argument. Dla tych co szerzej patrzą na ten temat już niekoniecznie. Trzeba bowiem zauważyć fakt, ilu dzisiaj np. dobrych zawodników jest poza cyklem (z różnych powodów) oraz ilu zawodników z cyklu jest kontuzjowanych lub było kontuzjowanych. Dla wielu będą to subiektywne odczucia. Nikt dzisiaj z nas nie wie gdzie w takim cyklu SGP byłby dzisiaj taki np. G.Łaguta, Emil czy nawet Kołdi. Nikt nie wie gdzie byłby taki Ward gdyby nie jego przygody czy kontuzja. Warto zauważyć, ze sam system wyłaniania IMŚ jest dość archaiczny. Pierwsza ósemka zostaje w cyklu, następni uzyskują awans poprzez eliminacje. I ta grupa wchodzi do cyklu z rocznym opóźnieniem. A nie zawsze zawodnik prezentujący się bardzo dobrze w jednym sezonie, jedzie na podobnym poziomie w następnym sezonie. Turnieje jednodniowe miały tą przewagę, że eliminacje i sam finał odbywały się w tym samym sezonie. Zatem odzwierciedlały aktualną formę zawodnika. W SGP już tak nie jest. Dla mnie takim wskaźnikiem jest aktualny ranking w SGP (o ile zawodnik aktualnie tam występuje) oraz ligasz szwedzka i polska. Przy czym nie ukrywam, że własnie klasyfikacja w ligach szwedzkiej i polskiej, jest dla mnie bardziej miarodajna niż sama klasyfikacja SGP. Oczywiście to są moje subiektywne odczucia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #489
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 797 w 454 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przy czym nie ukrywam, że własnie klasyfikacja w ligach szwedzkiej i polskiej, jest dla mnie bardziej miarodajna niż sama klasyfikacja SGP. Oczywiście to są moje subiektywne odczucia.
    Jakbyś nie wiedział, że poważni zawodnicy zawsze przedkładają SGP ponad zmagania ligowe, na których ograniczają się do nastukania punktów na "domowym" torze, który miejscowy trener odpowiednio przygotował/spreparował. SGP to cykl imprez na który zostawiają najlepszy sprzęt, a przede wszystkim odbywa się na różnorodnych torach, które teoretycznie (bez Gorzowa) są przygotowywane obiektywnie, na których mają treningi i równe szanse. Niezależnie jakie swe farmazony będziesz się starał udowodnić, to i tak nikt Ci nie przyzna racji, co też nie będzie niczym nowym.

  45. Powrót do góry    #490
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Warto zauważyć, ze sam system wyłaniania IMŚ jest dość archaiczny. Pierwsza ósemka zostaje w cyklu, następni uzyskują awans poprzez eliminacje. I ta grupa wchodzi do cyklu z rocznym opóźnieniem. A nie zawsze zawodnik prezentujący się bardzo dobrze w jednym sezonie, jedzie na podobnym poziomie w następnym sezonie. Turnieje jednodniowe miały tą przewagę, że eliminacje i sam finał odbywały się w tym samym sezonie. Zatem odzwierciedlały aktualną formę zawodnika. W SGP już tak nie jest.
    To fakt.
    Przy czym nie ukrywam, że własnie klasyfikacja w ligach szwedzkiej i polskiej, jest dla mnie bardziej miarodajna niż sama klasyfikacja SGP. Oczywiście to są moje subiektywne odczucia.
    Ale nie dlatego, ze patrzysz na to szerzej, lecz dlatego, ze tak akurat psuje w argumentacji o sile Protasiewicza. Byloby odwrotnie, pisalbys odwrotnie. Ludzi, ktorzy buduja wlasne opinie wyzbywajac sie lokalnych i prywatnych sympatii jest bardzo niewiele. Dla mnie opinie wyłącznie takich osob sa wartościowe.

  46. Powrót do góry    #491
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Jakbyś nie wiedział, że poważni zawodnicy zawsze przedkładają SGP ponad zmagania ligowe, na których ograniczają się do nastukania punktów na "domowym" torze, który miejscowy trener odpowiednio przygotował/spreparował. SGP to cykl imprez na który zostawiają najlepszy sprzęt, a przede wszystkim odbywa się na różnorodnych torach, które teoretycznie (bez Gorzowa) są przygotowywane obiektywnie, na których mają treningi i równe szanse. Niezależnie jakie swe farmazony będziesz się starał udowodnić, to i tak nikt Ci nie przyzna racji, co też nie będzie niczym nowym.
    Tak, nawet ci którzy nie startują, z różnych przyczyn, w cyklu SGP. Poza tym, jak zawodnik jest w gazie to wszędzie jedzie równo. Przykład Hancocka jest tutaj idealny. Jedzie wszędzie dobrze, w SGP, w Szwecji, w Polsce. Podobnie Ward, Woffinden czy KK. Praktycznie regułą jest, ze jak zawodnik jedzie dobrze w lidze szwedzkiej i polskiej to również jedzie solidnie w SGP. Natomiast sam fakt występowania w cyklu SGP często nie przekłada się na dobre wyniki w obu tych ligach.

    Drozd

    Ale nie dlatego, ze patrzysz na to szerzej, lecz dlatego, ze tak akurat psuje w argumentacji o sile Protasiewicza. Byloby odwrotnie, pisalbys odwrotnie. Ludzi, ktorzy buduja wlasne opinie wyzbywajac sie lokalnych i prywatnych sympatii jest bardzo niewiele. Dla mnie opinie wyłącznie takich osob sa wartościowe.
    Pepe nie ma tutaj nic dorzeczy. Właśnie aby nie zamazywał sytuacji ogólnej, nie podpieram się żadnym jego przykładem. Ani jego ani Hampela, ani AJ. Bazuje na obserwacji innych zawodników. Robię to własnie po to aby nie być posądzonym o lokalne sympatie.

    Zauważ, że Pepe siedzi dość wysoko w klasyfikacji SE oraz prowadzi w Elitserien. Jednak jego ,odkładam na bok. Nie poruszam opcji z Pepe. Tutaj wyznacznikiem dla mnie są zawodnicy spoza Falubazu. Zauważ także, że pisałem wyraźnie, iż są to moje subiektywne opinie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 01-09-2014 o 09:50
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #492
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 797 w 454 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zauważ, że Pepe siedzi dość wysoko w klasyfikacji SE oraz prowadzi w Elitserien. Jednak jego ,odkładam na bok. Nie poruszam opcji z Pepe. Tutaj wyznacznikiem dla mnie są zawodnicy spoza Falubazu. Zauważ także, że pisałem wyraźnie, iż są to moje subiektywne opinie.

    Pepe akurat jest najlepszym przykładem. Niby kozak na ligowych torach, ale w starciu z najlepszymi na GP - z najlepszym sprzętem i równych dla wszystkich torach - wypadał blado. Stąd w historii speedwaya pozostanie jedynie ligowym wyrobnikiem. Wskaż innego kozaka ligowego, który w GP nic nie ujechał (nie odwrotnie).

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    jawos (01-09-2014)

  49. Powrót do góry    #493
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Pepe akurat jest najlepszym przykładem. Niby kozak na ligowych torach, ale w starciu z najlepszymi na GP - z najlepszym sprzętem i równych dla wszystkich torach - wypadał blado. Stąd w historii speedwaya pozostanie jedynie ligowym wyrobnikiem. Wskaż innego kozaka ligowego, który w GP nic nie ujechał (nie odwrotnie).
    Czytasz i nie rozumiesz co czytasz, jak zwykle zresztą.

    Jak Pepe jeździł w SGP i wypadał blado to również nie brylował w statystykach SE czy Elitserien. Brylowali tam znacznie lepsi od niego w tym czasie. A to tylko potwierdza moja teorię. Owszem, Pepe z reguły na krajowym, spośród krajowych zawodników, był w 1/5. Ale biorąc już wszystkich zawodników pod uwagę, to Pepe w tym okresie nie brylował w statystykach.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 01-09-2014 o 10:16
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #494
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czytasz i nie rozumiesz co czytasz, jak zwykle zresztą.

    Jak Pepe jeździł w SGP i wypadał blado to również nie brylował w statystykach SE czy Elitserien. Brylowali tam znacznie lepsi od niego w tym czasie. A to tylko potwierdza moja teorię. Owszem, Pepe z reguły na krajowym, spośród krajowych zawodników, był w 1/5. Ale biorąc już wszystkich zawodników pod uwagę, to Pepe w tym okresie nie brylował w statystykach.
    Chyba najgorzej nie było

    rok 97 stały uczestnik GP średnia w Polsce 2,313
    rok 98 stały uczestnik GP srednia w Polsce 2,265
    rok 2001 stały uczestnik GP średnia w Polsce 2,202
    rok 2003 stały uczestnik GP średnia w Polsce 2,095
    rok 2004 stały uczestnik GP średnia w Polsce 2,101
    rok 2006 stały uczestnik GP średnia w Polsce 1,942

  51. Powrót do góry    #495
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Chyba najgorzej nie było

    rok 97 stały uczestnik GP średnia w Polsce 2,313
    rok 98 stały uczestnik GP srednia w Polsce 2,265
    rok 2001 stały uczestnik GP średnia w Polsce 2,202
    rok 2003 stały uczestnik GP średnia w Polsce 2,095
    rok 2004 stały uczestnik GP średnia w Polsce 2,101
    rok 2006 stały uczestnik GP średnia w Polsce 1,942
    Nikt nie mówi, ze jechał padakę. A teraz pokaż które miejsce zajmował w statystykach w ligach polskich i szwedzkich z tymi średnimi ? Wielu zawodników było przed nim. Crump, Rickardson, Hancock, Gollob, Hampel. I jeszcze kilku by się znalazło.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •