Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 55 z 55

Wątek: US Open 2014

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec Awatar monty_burns
    Dołączył
    25-01-2006
    Postów
    944
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Twarde korty faktycznie powinny sprzyjać Goranowi, ale Chang zawsze walczył do ostatniej kropli krwi. Co więcej bezpośredni bilans spotkań Changa z Goranem jest korzystny dla Chińczyka - 6-5. No i dwa ostatnie mecze wygrał Chang, aczkolwiek ostatni mecz grali w Wiedniu 13 lat temu.
    Więc podtrzymuję 5 setów dla skośnego.
    Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2007
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nishikori-Cillic 6-4, 5-7, 6-2 , 6-7 1-4 i krecz Japończyka

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Goran wygrywał wszystkie finały wielkoszlemowe, które odbywały się w poniedziałek, więc może to być jakiś znak
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tenis Cilica kojarzy mi się z matematyką w wydaniu tenisowym. Nudna ta jego gra jak cholera, ale trudno odmówić jej skuteczności.

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cilic wygrał zasłużenie. Faktycznie nie ma w jego grze jakiejś wielkiej finezji, ale jest skuteczny. Japończykowi w końcu odłączyli prąd. W sumie i tak długo się trzymał, ale w jego przypadku było to chyba o ten jeden mecz za dużo...
    Ukryta zawartość - mój blog o tenisie Ukryta zawartość Zapraszam serdecznie.

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2008
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chcę umniejszać Cilicowi, ale typ został zawieszony za używanie nielegalnych substancji. Tenis powien być czysty i taki ktoś powinien dostać dożywotniego bana, żeby nie był wątpliwości. Oczywiście, można wierzyć Ciliciowi, że babcia kupiła mu jakies lewe tabletki na sraczke, ale tak jak powiedział Murray to jest nieprofesjonalne i wszystko opiera się na tym, czy uwierzymy Ciliciowi czy nie. Mam nadzieję, że jest czysty i faktycznie nie zrobił tego celowo, ale wątpliwości i mieszane uczucia pozostaną. Może cieżko trenował, ale dziwne to jest ze typ 2 metrowy nagle ni stad ni zowąd zaczyna bombardować przeciwników z każdej piłki z każdej pozycji i 90% z tych piłek ląduje na linii końcowej. Kiedyś Mariano Puerta tak grał. Tyle w temacie.

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Właśnie. Powinien zacząć się koksować w wieku 16 lat, dojść w debiutanckim występie do finału wielkoszlemowego, pokonać po drodze numer jeden i zdobyć tytuł. Wtedy wszystko byłoby jak trzeba. Prawda doktorze Fuentes ?
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2008
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Juan Zobacz posta
    Właśnie. Powinien zacząć się koksować w wieku 16 lat, dojść w debiutanckim występie do finału wielkoszlemowego, pokonać po drodze numer jeden i zdobyć tytuł. Wtedy wszystko byłoby jak trzeba. Prawda doktorze Fuentes ?
    Wtedy nie byłoby cienia wątpliwości

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2005
    Postów
    533
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cilic wczoraj gral faktycznie jak maszyna, ale trzeba przyznac, ze Nishikori byl wyraznie wolniejszy i gral za duzo przez srodek. Chorwat serwowal doskonale, zmienial uderzenia z rotacyjnych na plaskie i dobrze wykorzystywal geometrie kortu. Tak jak myslalem, wygral zawodnik mniej zmeczony, i potrzebowal do tego o jednego seta mniej, niz oczekiwalem . Nie pietnowalbym Cilicia za epizod z glukoza, glukoza to nie anabolik i nie jest cudownym preparatem niczym szpinak u marynarza Popeye . Wielu zawodnikow, jak chocby Gasquet (z kokaina), miewalo wpadki, i jak slusznie zauwazyl Federer - jedna jaskolka wiosny nie czyni. Poza tym tabletki Coramine z glukoza Cilic zazywal regularnie i mial je przepisane, a w przypadku tej wpadki po prostu nie przewidzial, ze francuska wersja moze zawierac dodatkowy skladnik. To nie jest casus Troickiego (ktory unikal testu) czy tez Puerty (ktory zazyl clenbuterol na budowe masy). Tegoroczny final US Open przypominal mi nieco final z 1997 roku, w ktorym nieoczekiwanie zagrali Rafter i Rusedski, czyli gracze bez wczesniejszych sukcesow wielkoszlemowych (Rafter mial jeden polfinal, a Rusedski a jeden cwiercfinal). Cieszy mnie natomiast odwrot od "ksiezycowych" wymian - czyli pamietnych finalow Murraya z Djokoviciem czy Nadala z Djokoviciem, we wczorajszym finale w koncu mozna bylo zaobserwowac krotsze, ale soczystsze wymiany, wiecej winnerow i plaskich pilek, zas mniej swiderliftow i morderczej bieganiny. Oby tak dalej !

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec Awatar monty_burns
    Dołączył
    25-01-2006
    Postów
    944
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Juan Zobacz posta
    Właśnie. Powinien zacząć się koksować w wieku 16 lat, dojść w debiutanckim występie do finału wielkoszlemowego, pokonać po drodze numer jeden i zdobyć tytuł. Wtedy wszystko byłoby jak trzeba. Prawda doktorze Fuentes ?
    I ja mam nadzieję że Sami Wiemy Kto, "podkoksuje" akumulatory i w przyszłym sezonie wygra te brakujące mu 3 szlemy, żeby dogonić tego Waszego wiejskiego pastuszka z Bazylei

    Finału nawet nie oglądałem widać słusznie.
    Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •