Strona 9 z 15 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 667

Wątek: XIII kolejka EE: Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów, 24.08.2014 r. godz. 19.00

  1. Powrót do góry    #361
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Panie Stępniewski nic się nie stało.Zapomniałem to ten "gorzowiak" co się uwziął,dręczył Unię z Leszna.

  2. Powrót do góry    #362
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Ładnie was wszystkich P*********ŁO z tą spółdzielnia... Nie wiedziałem ,że jesteśmy tak bogatym klubem, ze wszystkim jeszcze dodatkową kaskę proponujemy za podkładki....


    Spółdzielnia oczywiście zawiązała się już dawno dlatego też właśnie KASPRZAK został IMP bo było to jednym z ustaleń spółdzielni, że Pawlicki blokuje Zengote, sam daje się wyprzedzić, Kasprzak wygrywa, a nam odpłaca się kapitalnie w dzisiejszym meczu...

    Oczywiscie w Spółdzielnia są też Falubazy na czele z Dudkiem, który aź zaćpał żeby nie musieć w biegach hamować nogami, plus Hampel który jednak zapomniał ze Toruniowi się podkładać nie trzeba bo on w SPÓŁDZIELNI nie jest tylko Spółdzielnia jest właśnie przeciw niemu no i Protasiewicz co nie wiedzieć czemu swoje hamowanie ciągnie od meczu z Unia w każdym następnym występie jak choćby w IMME...


    Gdyby spółdzielnia byłą to UNIA by ten mecz wygrała i tyle.. W zamian po prostu przegrała by w Czewie i nikt by durnot nie wypisywał bo i po co... Gdyby się dogadali to jak **** zrobili by tak oczywisty przewał jak wszystko można było dużo prościej rozwiązać i bez teorii spiskowej...


    PSY SZCZEKAJĄ A KARAWANA JEDZIE DALEJ. NIKT NIE KAZAŁ UNIBEXOM BYĆ IDIOTAMI....
    Ja pierd... To ma sens

  3. Powrót do góry    #363
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    A teraz trochę historii sportu:

    https://www.youtube.com/watch?v=_c_mNXHbUC4

  4. Powrót do góry    #364
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    kowjanko napisał:
    Może Częstochowa też trochę z tortu chce dostać? Uniknąć baraży? Zapowiadają start Griszy i Petera. Bonus dla Leszna nie byłby taki pewny, choć bardzo prawdopodobny.
    Walasek też już chciałby pojechać jak się dogadają
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #365
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    No cóż meczyk całkiem fajny poza szopą KK. Tak czy inaczej Unia i tak weszłaby do PO w Częstochowie i blondyn niepotrzebnie zasrał sobie sportowy życiorys. Myślę że żaden rozsądny toruński kibic nie ma pretensji, że Leszno wykorzystało szansę -8 i przeszło dalej. Zasady od początku tegorocznych rozgrywek były jasne i nie ma co tu się spinać. Jedynie lekki smrodek pozostanie po stylu w jakim się to odbyło, ale wydaje się że sama Unia o to za bardzo nie zabiegała. To raczej inicjatywa ich przeciwników. Chciałbym myśleć, że wynikająca z taktyki, a nie jakichś niskich pobudek. Toruń sam jest sobie winien. Mogli wygrać to co powinni i wtedy żadna "bratnia pomoc" nic by nie zdziałała.

    I jeszcze na marginesie: Panie MODERATORZE wierzę, że Pańskie poczucie wartości fair play stoi wyżej niż Panów KK, czy PP i zareaguje Pan stosownie do okoliczności. Swego czasu kolega Kingpin dostał kilka dni odpoczynku od forum za mniej obraźliwe zwroty. W moim odczuciu "toruńskie psy", czy "****y" nie mieszczą się w kanonach nawet dość burzliwej, czy emocjonalnej dyskusji i jakaś reakcja byłaby wskazana. Jako okoliczność łagodzącą proszę wziąć pod uwagę, że "mali" ludzie rzadko mają okazję dać upust swoim flustracjom i takie chwile szczęścia nie często im się zdarzają. Osobiście ich stwierdzenia mi to lotto, ale jak mawiał klasyk chodzi o zasady. Skoro jedni są "nagradzani" to inni też powinni. No chyba, że i na tym forum obowiązują standardy Ekstraligii - wtedy sprawy nie było.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 25-08-2014 o 08:56

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Zubr za jego przydatny post!

    apator_uk (25-08-2014)

  7. Powrót do góry    #366
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Trzeba się cieszyć, że Krzysztof Kasprzak w pełni kontynuuje rodzinne tradycje
    ojca Zenona Kasprzaka i w pełni go naśladuje. Mamy właśnie w tym roku 30-tą rocznicę
    meczu z 1984 roku Stal Rzeszów-Unia Leszno.
    Może jakieś kwiatki od kibiców leszczyńskich z okazji tej okrągłej rocznicy?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  8. Powrót do góry    #367
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Ładnie was wszystkich P*********ŁO z tą spółdzielnia... Nie wiedziałem ,że jesteśmy tak bogatym klubem, ze wszystkim jeszcze dodatkową kaskę proponujemy za podkładki....


    Spółdzielnia oczywiście zawiązała się już dawno dlatego też właśnie KASPRZAK został IMP bo było to jednym z ustaleń spółdzielni, że Pawlicki blokuje Zengote, sam daje się wyprzedzić, Kasprzak wygrywa, a nam odpłaca się kapitalnie w dzisiejszym meczu...

    Oczywiscie w Spółdzielnia są też Falubazy na czele z Dudkiem, który aź zaćpał żeby nie musieć w biegach hamować nogami, plus Hampel który jednak zapomniał ze Toruniowi się podkładać nie trzeba bo on w SPÓŁDZIELNI nie jest tylko Spółdzielnia jest właśnie przeciw niemu no i Protasiewicz co nie wiedzieć czemu swoje hamowanie ciągnie od meczu z Unia w każdym następnym występie jak choćby w IMME...


    Gdyby spółdzielnia byłą to UNIA by ten mecz wygrała i tyle.. W zamian po prostu przegrała by w Czewie i nikt by durnot nie wypisywał bo i po co... Gdyby się dogadali to jak **** zrobili by tak oczywisty przewał jak wszystko można było dużo prościej rozwiązać i bez teorii spiskowej...


    PSY SZCZEKAJĄ A KARAWANA JEDZIE DALEJ. NIKT NIE KAZAŁ UNIBEXOM BYĆ IDIOTAMI....
    Sobotni tytul DMSJ gdzie w jednej druzynie jechal Zmarzlik,Pawlicki i Przedpelski to najlepszy dowod na to ,ze w lidze zadnych spoldzielni i walkow nie bylo.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-08-2014 o 06:35
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #368
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Tak, tak. KK musiał wyrzucać Toruń z play-off, bo przecież w ostatniej kolejce Unia w Częstochowie przegrała by z kretesem. W końcu, na Olsztyńskiej czeka na Unię całą plejada gwiazd speedwaya, z Łęgim, Komarem i Borysem na czele

    Sprawa prosta, dream team 5 razy przegrał na wyjazdach (na 7 meczy!!!) i dlatego play-offy obejrzy w TV.

  10. Powrót do góry    #369
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kubag Zobacz posta
    Tak, tak. KK musiał wyrzucać Toruń z play-off, bo przecież w ostatniej kolejce Unia w Częstochowie przegrała by z kretesem. W końcu, na Olsztyńskiej czeka na Unię całą plejada gwiazd speedwaya, z Łęgim, Komarem i Borysem na czele

    Sprawa prosta, dream team 5 razy przegrał na wyjazdach (na 7 meczy!!!) i dlatego play-offy obejrzy w TV.
    Dokładnie. Ale trzeba ich zrozumieć. Poziom frustracji Torunian wysoki. Przecież liczyli na łut szansy, po super emocjonującej walce z dzielnie stawiającym opór Wrocławiem. A tu - nie udało się. Więc frustracja wciąż ich trzyma (pomimo deklarowanej obojętności i rzekomego pogodzenia się z losem)... Trzeba to zrozumieć... Takich sfrustrowanych wpisów będzie pewnie jeszcze sporo (czekamy na kolejne)...

    Miłego dnia dla wszystkich.

  11. Powrót do góry    #370
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    gratki dla Uni a własciwie graty dla obu druzyn . Wczoraj opuszczono kurtyne pierwszego aktu " Koniec zła i machloj" w elipie. Fajnie ze to co nigdy nie awansowało do ekstraklasy spusciło nochale na kwinte. Teraz Unia nam luzaku przegra w Czestochowie i bedzie happy
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #371
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Trzeba się cieszyć, że Krzysztof Kasprzak w pełni kontynuuje rodzinne tradycje
    ojca Zenona Kasprzaka i w pełni go naśladuje. Mamy właśnie w tym roku 30-tą rocznicę
    meczu z 1984 roku Stal Rzeszów-Unia Leszno.
    Może jakieś kwiatki od kibiców leszczyńskich z okazji tej okrągłej rocznicy?
    Jakbyś dobrze posprawdzał to byś wiedział że Zenek się nie zgodził i dlatego został zmieniony w tamtym meczu...

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    JaacPoz (25-08-2014)

  14. Powrót do góry    #372
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    gratki dla Uni a własciwie graty dla obu druzyn . Wczoraj opuszczono kurtyne pierwszego aktu " Koniec zła i machloj" w elipie. Fajnie ze to co nigdy nie awansowało do ekstraklasy spusciło nochale na kwinte. Teraz Unia nam luzaku przegra w Czestochowie i bedzie happy
    Emil
    byłeś jednym z pierwszych, który (słusznie zresztą) gnoił toruńską drużynę za postawę w zeszłorocznym finale, a teraz pochwalasz to co wydarzyło się w Lesznie?
    Po Tobie akurat postawy Kalego bym się nie spodziewał ale widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a obiektywizm to wymarłe określenie na tym forum.

  15. Powrót do góry    #373
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Emil
    byłeś jednym z pierwszych, który (słusznie zresztą) gnoił toruńską drużynę za postawę w zeszłorocznym finale, a teraz pochwalasz to co wydarzyło się w Lesznie?
    Po Tobie akurat postawy Kalego bym się nie spodziewał ale widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a obiektywizm to wymarłe określenie na tym forum.
    Emil to przykład typowego zawistnego Polaczka, i nic więcej. Niech sobie szczeka

  16. Powrót do góry    #374
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Wątek meczowy,więc o meczu zachowanie "blondyny"od pierwszego jego biegu było dziwne.Ale nikt nikogo za rękę nie złapał.Brawo Unia jesteście w play-of.Jeszcze raz gratuluję.Teraz co do biegu 15,panowie "blondyna"był na prowadzeniu,następnie 2,aż skończył na prawidłowym,sprawiedliwym 3.I tak miało być i jest i nikt tego nie zmieni.Tak chciał zawodnik i jego głowa.W Częstochowie w zeszłym sezonie po półfinale z Toruniem,kibice wyrazili swoje zdanie skandując do zamkniętego na wieżyczce sędziego "złodzieje"Moje zdanie i nikt podkreślam nikt mnie tego nie zabroni Kasprzak jest złodziejem,najzwyklejszym w EE złodziejem.Nie będę ukrywał,że w finale IMP kibicowałem temu zawodnikowi,w SGP kibicuję również jemu a nie zawodnikom z innego kraju z mojego klubu.Ale w dniu wczorajszym Kasprzak udowodnił,że zasady fair-play to nie jego zasada.Dziwicie się że Kasprzak jest wygwizdywany,obrażany,ten człowiek tak niestety już ma.Mam nadzieję,że koledzy z toru się od niego nie odwrócą(teorię o nie pomaganiu w SGP)chociaż bym się nie zdziwił.Cieszcie się kibice w Lesznie,macie z czego.Hasło"kibice wszystkich klubów łączcie się"zwycięża.Brawo,tworzy się nowa tradycja.

  17. Powrót do góry    #375
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Jakbyś dobrze posprawdzał to byś wiedział że Zenek się nie zgodził i dlatego został zmieniony w tamtym meczu...
    Zaraz, zaraz. To teraz Ty insynuujesz, że jednak Krzysiek nie poszedł w ślady ojca Zenona,
    tylko kontynuował wczoraj tradycje reszty tamtejszej drużyny z 1984 r., która sobie odpuściła mecz?
    Cnd.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 25-08-2014 o 08:21
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  18. Powrót do góry    #376
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Większość krytykuje Krzycha że odpuścił 15 bieg i ma w 100% racje. Najgorsze jest to że prowadziliśmy już 10 pkt i w 2 części meczy Stal odrobiła to z palcem w d... głównie dzięki 3 zawodnikom.
    W wynik 44-46 nikt nie wierzył prawie nikt przed meczem. Nawet gdybyśmy przegrali w tym meczu to ja byłbym zadowolony. Mając w składzie Damiana, Bartka, Mikkela oraz Tobiasza na seniorce to jest bardzo dobry wynik. Mikkel zrobił dużo więcej niż od niego się oczekiwało. Bartek potwierdził że ma papiery na wielki żużel, ale jeszcze dużo pracy przed nim. Pytanie czy to nie był ostatni mecz Damiana w barwach Unii?

  19. Powrót do góry    #377
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    Większość krytykuje Krzycha że odpuścił 15 bieg i ma w 100% racje. Najgorsze jest to że prowadziliśmy już 10 pkt i w 2 części meczy Stal odrobiła to z palcem w d... głównie dzięki 3 zawodnikom.
    W wynik 44-46 nikt nie wierzył prawie nikt przed meczem. Nawet gdybyśmy przegrali w tym meczu to ja byłbym zadowolony. Mając w składzie Damiana, Bartka, Mikkela oraz Tobiasza na seniorce to jest bardzo dobry wynik. Mikkel zrobił dużo więcej niż od niego się oczekiwało. Bartek potwierdził że ma papiery na wielki żużel, ale jeszcze dużo pracy przed nim. Pytanie czy to nie był ostatni mecz Damiana w barwach Unii?
    Dobrze mówisz. Mam wrażenie, że to zakompleksiona Zielona i Gorzów tak zrobiły. Unia jechała swoje. Szkoda, że trafiacie na Tarnów. Żal mi tych pseudo-klubików z Lubuskiego. Mam nadzieję, że jednak pojedzie dobrze w Częstochowie i nie spuścicie Wrocławia.

  20. Powrót do góry    #378
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Ciekawe jak potoczylby sie mecz gdyby w 1 biegu Balon po defekcie zjechal na murawe i nie dowiozl 1pkt.
    Ciezko byloby trafic potem remis

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Misiek_T (25-08-2014)

  22. Powrót do góry    #379
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,228
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Smuci mnie to, że dla większości forumowiczów to co stało się kolejkę wcześniej w ZG i teraz w Lesznie jest normalne czy wręcz sprawiedliwe.

    Tacy ludzie nie kochają żużla, piszą by leczyć swe kompleksy. Smutne , ale prawdziwe.

    Nie wytrzymałem mordowania mojej ukochanej dyscypliny sportu i mimo obietnicy napisałem.

    Czy potrzebnie? Czytając lokalnych szowinistów (nie mylić z fanami żuzla) chyba nie...

    Słowa nie dotrzymalem, napisałem, jeszcze raz przepraszam!

    Na wiosnę, jak wróci normalność w Toruniu, napiszę Wam jakąś relację z młodzieżówki, na teraz wystarczy...

    EDIT: Kapitanie bomba z drużyną jest się na dobre i złe. Porażki bolą, ale nie są powodem do wstydu jak ucieczka z meczu finałowego czy oddawanie punktów. Tego przy całej mizerii ligowych występów zawodników Unibaksu w sezonie 2014 nie można im zarzucić w przeciwieństwie do żużlowców innych klubów.

    EDIT2: Reportaż w Magazynie, w którym do jednego worka wrzuca się sprawę Dudka i ułamki promili alkoholu Warda to skandal,
    Dowhan działa...

    Skandalem jest to, że "nawalony" kangur nie został jeszcze zawieszony tylko śmiga po całej Europie aż miło.

    Po drugie jak można doszukiwać się w meczu w ZG ustawki? Wystarczyło zobaczyć reakcje zawodników i działaczy w parkingu. No chyba, że Dowhan z Protasiewiczem ten spisek uknuli i wprowadzili w życie. Nikt jednak nie bronił Jonssonowi czy Saszy wygrać jednego biegu więcej. Zresztą Zielonogórzanie potwierdzili swoją formę w IMP czy IMME. Tam też pewnie spółdzielnia była.

    Widać, że niektórzy nie potrafią pogodzić się ze sportową porażką.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Brzuch za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (25-08-2014)

  24. Powrót do góry    #380
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Skandalem jest to, że "nawalony" kangur nie został jeszcze zawieszony tylko śmiga po całej Europie aż miło.

    Po drugie jak można doszukiwać się w meczu w ZG ustawki? Wystarczyło zobaczyć reakcje zawodników i działaczy w parkingu. No chyba, że Dowhan z Protasiewiczem ten spisek uknuli i wprowadzili w życie. Nikt jednak nie bronił Jonssonowi czy Saszy wygrać jednego biegu więcej. Zresztą Zielonogórzanie potwierdzili swoją formę w IMP czy IMME. Tam też pewnie spółdzielnia była.

    Widać, że niektórzy nie potrafią pogodzić się ze sportową porażką.
    Niektórzy nie widzą belki we własnym oku za to u innych widzą drzazgę

  25. Powrót do góry    #381
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    złapał ktos kogos za reke ??
    Ktos pisze o 84 i meczu w Rzeszowie . Nie pochwalałem tamtego numeru nigdy . Teraz wg mnie ustawki nie było !
    Dobrze sie stało ze unibaks zakończył sezon . Mam nadzieje ze po meczu z Lesznem Włokniarz / za którego w tym roku jest mi wstyd jak ch../ tez zakończy bez potrzeby barazy
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #382
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 797 w 454 postach
    Wszyscy chcieli Leszno w PO z prostego powodu. Jest to przeciętna drużyna, która bez wciągnięcia za uszy i bez ujemnych punktów Torunia mogłaby marzyć jak w poprzednich latach o PO. Nie winię tutaj samego zespołu czy może nawet działaczy, a już na pewno kibiców. To reszta drużyn potrzebowała chłopca do bicia w PO. Przecież lepsza Unia niż Toruń w gazie. Toruń mimo, że niby jechał w tym sezonie słabo, to bez ujemnych punktów byłby na koniec rundy zasadniczej na drugim miejscu. Trzeba mieć nie po kolei w głowie, by tego nie zauważyć. Tym samym mają wszyscy chociaż medal. A co ma Unia i jej kibice? Sfabrykowane wrażenie o potędze, która będzie walczyć o medale i jest lepsza od Torunia
    Ostatnio edytowane przez Rif ; 25-08-2014 o 08:52

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    Hrabia (25-08-2014), jawos (25-08-2014)

  28. Powrót do góry    #383
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    XIII kolejka EE: Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów, 24.08.2014 r. godz. 19.00

    Nie pamietam jak po 15 biegu zawodnicy zjezdzali do parkingu, ale moze mi ktos powie, czy kogos z radosci podrzucano do gory? Zengote, czy moze Kasprzaka?

  29. Powrót do góry    #384
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Zaraz, zaraz. To teraz Ty insynuujesz, że jednak Krzysiek nie poszedł w ślady ojca Zenona,
    tylko kontynuował wczoraj tradycje reszty tamtejszej drużyny z 1984 r., która sobie odpuściła mecz?
    Cnd.
    A ja myślę, że kolega złapał Cię na niezasadnym pomówieniu rodziny Kasprzaków (a już na pewno Zenona), a Ty zamiast przeprosić za błąd "odwracasz kota ogonem" .
    Ponadto, nawet jeżeli przyjąć, że jazda Krzyśka w ostatnim biegu budzi wątpliwości, to już bardzo nieprawdopodobnym jest by było to na życzenie Unii. KK nie jest zawodnikiem Unii w tym sezonie.

    Wobec tego, ani nie jest to rocznica zachowań Kasprzaków, ani też Unii. Żałosna jest Twoja reakcja na post adwersarza.

    Ale wiadomo, jeżeli fakty nie zgadzją się z góry założoną teorią - tym gorzej dla faktów. Prawda..?

    [QUOTE=Rif;1624273]Wszyscy chcieli Leszno w PO z prostego powodu. Jest to przeciętna drużyna, która bez wciągnięcia za uszy i bez ujemnych punktów Torunia mogłaby marzyć jak w poprzednich latach o PO.QUOTE]

    Zobaczymy w play offach, Unia miała słaby początek, ale teraz jedzie lepiej. Forma podstawowych zawodników Unii poszła w górę . Świadczy o tym chociażby mecz w Zielonej czy IMP, a także wczorajszy mecz (aczkolwiek nie było w nim Nickiego, który na play -offy przecież wróci, a także jest w dobrej dyspozycji - patrz ostatni SGP) Poczekaj ze swoimi "rewelacjami" , czy potwierdzą się na torze.

    Jak widać frustracja niektórych trwa...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 25-08-2014 o 09:05

  30. Powrót do góry    #385
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,228
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Należy rozróżnić dwie kwestie.

    Zakładanie rzekomych spółdzielni oraz "akcję" KK w XV biegu.

    Wielce prawdopodobne jest, że Krzysztof "wiele razy ratowałem im ekstraligę" Kasprzak zadbał o to aby Unii znalazła się wrą PO. Jaki w tym miał interes? Trudno powiedzieć. Może dostanie premię od Rusieckiego.

    Jednakże gdyby owa spółdzielnia miała istnieć to niech Semen, sparta mistrzm buszmen lub kingpin albo inny Macierewicz powiedzą dlaczego Zielona Góra nie zdecydowała się na porażkę 43-47 aby już w Zg przypieczętować awans Unii do PO. Przecież mogli sami, własnymi motorami, wyjeb.. definitywnie Karkosików z PO. Na jasną cholerę szarpali się w 14 biegu na 4-2 i to 4-2 wydarte przez PP na ostatnich metrach. Przecież mogli oddać tamten bieg 1-5. Czy ktoś by snuł domysły jakby para Pedersen Pawlicki przywiozła podwójnie Jabłońskiego i Jonssona? W 15 biegu mógł być defekt i cały misterna plan by się rozsypał.

    Teraz teorie, że i Gorzów bierze udział w jakimś cyrku. Panowie, dajcie spokój.

    Krzychu zrobił swojemu macierzystemu klubowi prezent, to fakt. I to byłoby na tyle. Reszta została wywalczona na torze. Jeśli było inaczej, to na chusteczkę Zagar w 14 biegu odpalił jak Filip z Konopi. Iversenowi też pewnie zapomnieli powiedzieć, że ma kompletu nie przywozić.

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Brzuch za jego przydatny post!

    Lafan (25-08-2014), lemur6666 (25-08-2014)

  32. Powrót do góry    #386
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 797 w 454 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Jeśli było inaczej, to na chusteczkę Zagar w 14 biegu odpalił jak Filip z Konopi. Iversenowi też pewnie zapomnieli powiedzieć, że ma kompletu nie przywozić.
    A po co cholerę do wałka mieli angażować całą drużynę? Im mniej osób wie, tym mniejsza szansa, że ktoś wypaple. Widać było od pierwszych biegów, że to KK miał dbać, żeby nie było niespodzianki. Gdyby Zegar nie odpalił w XIV, to KK w ostatnim biegu nie robił by z siebie kretyna i wygrał w cuglach

    PS. Na profilu SG na FB duża część lokalnych kibiców pomstuje na fakt podłożenia się Kasprzaka. Tak ewidentnego wałka nie było od dawna. Prędzej uwierzę w 1:5 w Zielonej Górze niż w nagłą niemoc Blondyny.
    Ostatnio edytowane przez Rif ; 25-08-2014 o 09:13

  33. Powrót do góry    #387
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    A po co cholerę do wałka mieli angażować całą drużynę? Im mniej osób wie, tym mniejsza szansa, że ktoś wypaple. Widać było od pierwszych biegów, że to KK miał dbać, żeby nie było niespodzianki. Gdyby Zegar nie odpalił w XIV, to KK w ostatnim biegu nie robił by z siebie kretyna i wygrał w cuglach
    Co by się nie stało - mleko zostało wylane - wiesz doskonale, że to Toruń jest sam sobie winien braku awansu do PO - czy to przez słaby występ w Zielonej (bonus), przez przegraną w Gdańsku czy Lesznie. Jak na ironię potrzeba było prezentu z Zielonej i Gorzowa, by ten słaby Toruń z -8 punktami z PO wyrzucić a za uszy wtargać Leszno. Niech cyrk kręci się dalej bez Unibaxu.
    !Adrian walcz!

  34. Powrót do góry    #388
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Trzeba się cieszyć, że Krzysztof Kasprzak w pełni kontynuuje rodzinne tradycje
    ojca Zenona Kasprzaka i w pełni go naśladuje. Mamy właśnie w tym roku 30-tą rocznicę
    meczu z 1984 roku Stal Rzeszów-Unia Leszno.
    Może jakieś kwiatki od kibiców leszczyńskich z okazji tej okrągłej rocznicy?

    Przypomnij sobie 12.09.1994 i mecz Apator - Motor 44:45 w przedostatniej rundzie DMP 1994
    Sensacyjna przegrana medalisty z prawie spadkowiczem... dzięki czemu spuściliście Unię Leszno do II ligi.
    Fajnie jest wygadywać komuś jego błędy, przewałki, nie pamiętając o swoich występkach.

    A tak swoją drogą Włókniarz szykuje na Leszno pełen skład z Griszą, .... przez większość sezonu nie mają kasy, nie stać ich na skład z Holtą, Jensenem w ZG (Grisza, Kildeman i Walasek oficjalnie sa kontuzjowani), a nagle kasa się znajdzie, w sytuacji gdzie kasy nie mają.
    A może to Toruń coś obiecał, może zmotywował .... może np spłacił Emila... Czyż nie można i w tym przypadku snuć spisku, kochani torunianie.
    Wy widzicie przekręty w meczu Unii z ZG i Gorzowem, ja widzę Wasze.

    Pozdrawiam

    PS. Co do podejrzeń że PP odpuścił mecz z Unią.... zobaczcie sobie jego następne występy w finale IMP czy IMME tez odpuszczał?????
    KK w IMME 3,3,3 a potem 0 znów 3 i znów 0 W biegach gdzie wygrywał fruwał, gdzie przywoził zera był bezradny - to tez już była zasłona dymna na mecz z Unią Leszno

  35. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi KrzychoJ za jego przydatny post!

    CKMik (25-08-2014), JaacPoz (25-08-2014), Mariano_Italiano (25-08-2014), Mildura (25-08-2014), Robert_Leszno (25-08-2014)

  36. Powrót do góry    #389
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Brzuch

    Falubaz prezentując Unii dodatkowy punkt i licząc się z odjęciem 1 pkt w tabeli mógłby spaść po RZ na czwarte miejsce.
    Bonusa nie sprezentował, bo lepsze przecież extra dochodowe derby lubuskie w półfinale z szansami na finał, niż wielce prawdopodobne bęcki z Tarnowem i mecz o brąz.
    Jedna rzecz mi tu do końca nie gra, Falubaz kładąc mecz u siebie z Lesznem (w to akurat mi się nie chcę wierzyć za bardzo, wydaje mi się, że Leszno po prostu dobrze pojechało) sporo ryzykował, że wpadnie w play offach na Tarnów - odejmą bonus z Wrocławiem i przy założeniu, że Leszno pyknie i Gorzów i Czewe, to my spadamy na czwarte miejsce. Nie chce mi się wierzyć, że trio Gorzów-Zielona-Leszno się aż tak ugadało z podziałem punktów, bo w tej lidze każdy każdemu mógłby wbić nóż w plecy i to bez większego wahania, zwłaszcza, że te kluby często miały nie po drodze ze sobą. Tli się we mnie jednak mała iskra nadziei, że to nie do końca taka perfidia, choć akcji Kasprzaka nijak nie jestem w stanie wytłumaczyć.

  37. Powrót do góry    #390
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 797 w 454 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrzychoJ Zobacz posta
    Przypomnij sobie 12.09.1994 i mecz Apator - Motor 44:45 w przedostatniej rundzie DMP 1994
    Sensacyjna przegrana medalisty z prawie spadkowiczem... dzięki czemu spuściliście Unię Leszno do II ligi.
    Fajnie jest wygadywać komuś jego błędy, przewałki, nie pamiętając o swoich występkach.
    Morciasz spuścił Unię czy może ja? Możliwe, że był wówczas wałek, ale czy miałeś pretensje do Adamsa przez kolejne lata, że zrobił wówczas w Toruniu 14 punktów?
    Czy to też oznacza, że cieszysz się, że dzięki wałkowi będzie Unia w PO? Chłopie lecz się.

  38. Powrót do góry    #391
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    Nie było wtedy forum ale jak popyta ludzi, którzy pamiętają tamten mecz to nie wiem, czy znajdzie kogoś nie wkurzonego na zawodników. Zresztą sam Żaba nie obcyndalał się z oceną tamtych zdarzeń.
    Tutaj natomiast nic się nie stało, Zengota wspaniałym pasywnym atakiem zapewnił PO dla Leszna i poza kilkoma wyjątkami wszyscy w Lesznie są zadowoleni.

  39. Powrót do góry    #392
    Użytkownik Awatar Noflattery
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Ci, ktorzy opowiadaja o wielkiej ustawce racza nie zauwazyc, ze Kasprzak jeszcze w 12 biegu scigal Zengote jak szalony i wyprzedzil go na mecie o blysk szprychy i gdyby nie to, nie musialby sobie tak bezceremonialnie wybierac w 15 biegu rywala do walki o ewentualny braz. Tym bardziej, ze Kasprzak nie jechal na Motoarenie, a Grand Prix w Toruniu dopiero po finalach, wiec oczywiscie, ze mu bardziej pasuje szpitalne Leszno, znajomy tor niz nieobliczany Torun. Mecz nie byl ustawiony, zawodnicy walczyli twardo o punktowke, a ze Kasper mial taka opcje w 15 biegu wybrac lepiej dla siebie i druzyny, to kto mu zabroni ? Powtarzam, tak samo jest z jazda taktyczna odnosnie wstawienia jokera czy rezerwy taktycznej.
    Ludzie w swym zalu sa bardzo odporni na twarde fakty.
    Ostatnio edytowane przez Noflattery ; 25-08-2014 o 09:45
    Unia Tarnów

  40. Powrót do góry    #393
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,447
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,709 w 1,015 postach
    "Za indywidualne decyzje Krzysztofa Kasprzaka nie odpowiadamy" - Zarząd i Kibice Unii Leszno.
    UNSCARED

  41. Powrót do góry    #394
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    A ja myślę, że kolega złapał Cię na niezasadnym pomówieniu rodziny Kasprzaków (a już na pewno Zenona), a Ty zamiast przeprosić za błąd "odwracasz kota ogonem" .
    Ponadto, nawet jeżeli przyjąć, że jazda Krzyśka w ostatnim biegu budzi wątpliwości, to już bardzo nieprawdopodobnym jest by było to na życzenie Unii. KK nie jest zawodnikiem Unii w tym sezonie.
    Jakim pomówieniu? Czy gdzieś napisałem coś złego? To, że syn kontynuuje tradycje ojca?
    To Wy sami (niektórzy) sobie dopowiadacie w moim tekście złe domysły co wyłącznie świadczy o tym,
    że sami czujecie, że było tu sporo nie fair. Zgadza się?
    Sprawy, żeby Kasprzak wtedy się sprzeciwiał i protestował faktycznie nie znam i nie wiem, czy
    faktycznie wtedy protestował, czy tylko mówił, że protestował. Sprawę śledziłem wtedy na żywo
    w prasie i telewizji polskiej i jakoś protestu pana Zenona nie odnotowałem. Ale ten przykry fakt zaistniał
    i spadł również na Kasprzaka jak i na całą leszczyńską drużynę, tak jak podobna plama spadła
    na toruńskich zawodników rok temu mimo, że oni w większości, jak nie wszyscy chcieli jeździć
    w ubiegłorocznym finale.
    A to, że każda, czy prawie każda drużna ma coś za uszami w historii to inna rzecz i na dziś
    mówmy o tym co wydarzyło się w tym sezonie, a o toruńskiej plamie z Motorem Lublin sprzed 20
    lat też możemy porozmawiać przy okazji, nie boję się tego, zresztą pisałem o tamtych wydarzeniach
    bardzo negatywnie w jednej z moich publikacji w miejscu dużo bardziej dostępnej niż jakiś tam
    sportsboard.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 25-08-2014 o 10:06
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  42. Powrót do góry    #395
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Różnica pomiędzy kibicami z Torunia i Leszna jest jedna i zasadnicza. 99% jak nie 100% potępiło to co stało się w finale w zeszłym roku i do dzisiaj się za to wstydzi pomimo że nikogo nie oszukano. 99% kibiców z Leszna przyklaskuje wczorajszemu wałkowi nie widząc w tym nic niewłaściwego. Gratuluję dobrego samopoczucia, każdy ma swoje poczucie honoru, gdybym był z Leszna to w życiu bym na play off wywalczony w taki sposób nie poszedł.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  43. Powrót do góry    #396
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Wszyscy chcieli Leszno w PO z prostego powodu. Jest to przeciętna drużyna, która bez wciągnięcia za uszy i bez ujemnych punktów Torunia mogłaby marzyć jak w poprzednich latach o PO. Nie winię tutaj samego zespołu czy może nawet działaczy, a już na pewno kibiców. To reszta drużyn potrzebowała chłopca do bicia w PO. Przecież lepsza Unia niż Toruń w gazie. Toruń mimo, że niby jechał w tym sezonie słabo, to bez ujemnych punktów byłby na koniec rundy zasadniczej na drugim miejscu. Trzeba mieć nie po kolei w głowie, by tego nie zauważyć. Tym samym mają wszyscy chociaż medal. A co ma Unia i jej kibice? Sfabrykowane wrażenie o potędze, która będzie walczyć o medale i jest lepsza od Torunia
    I w zasadzie zupełnie się z Tobą zgadzam. Unia jechała totalną padakę. 3-krotny mistrz świata i kapitan to w tym sezonie nieporozumienie (o Damianie nie wspominając). Już dawno twierdziłem, że za takie sku....łe mecze Szemek i niki mieli mieć przerwę od ligi.
    Jednak patrząc chociażby do roku ubiegłego Unia jechała bez Nickiego a wyniki robiła całkiem, całkiem. To jest po prostu drużyna z charakterem. Czym większe problemy, tym mobilizacja zadziwiająco wysoka.
    I jak to mówią:" szczęście sprzyja lepszym". Ile to razy nie weszliśmy do czołowej czwórki przez kontuzje?????????????.
    Mam nadzieję że w PO nie bedą dostawać do 30tu
    Teraz wchodzimy dzieki Unibeksowi(-8) i jak to twierdzą Macierewicze dzieki Krzysiowi

    Dla wszystkich którzy tworzą teorię spiskową:
    Krzysiu Kasprzak naszym przyjacielem jest, Krzysiu Kasprzak naszym przyjacielem jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    należy też Unibeksy pamiętać, że Unia to 14krotny DMP!!!!!!!!!!!1
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 25-08-2014 o 10:11
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #397
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Krzysztof Kasprzak - ustawiony wynik spotkania, ustawiona obsada PO, zażenowanie wśród większości kibiców żużla w PL - 0 kary i przyklaski
    Patryk Dudek - wykryte śladowe ilości chemii dyskotekowej bez żadnego wpływu na wynik zarówno drużyny jak i samego zawodnika - kary od 6 miesięcy do 24 zawieszenia, pozbawienie licencji itd.

    LOVE YOU POLISH SPEEDWAY.

  45. Powrót do góry    #398
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    "Za indywidualne decyzje Krzysztofa Kasprzaka nie odpowiadamy" - Zarząd i Kibice Unii Leszno.
    Ale się nie sprzeciwiamy i nawet przyklaskujemy

  46. Powrót do góry    #399
    Użytkownik Awatar Noflattery
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Różnica pomiędzy kibicami z Torunia i Leszna jest jedna i zasadnicza. 99% jak nie 100% potępiło to co stało się w finale w zeszłym roku i do dzisiaj się za to wstydzi pomimo że nikogo nie oszukano. 99% kibiców z Leszna przyklaskuje wczorajszemu wałkowi nie widząc w tym nic niewłaściwego. Gratuluję dobrego samopoczucia, każdy ma swoje poczucie honoru, gdybym był z Leszna to w życiu bym na play off wywalczony w taki sposób nie poszedł.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    A cieszyles sie ze zlota w DPŚ gdy taktycznymi, kombinacjami i jokerami je zdobywalismy z Norwegiem ? Przeciez bylismy slabsza druzyna.
    Leszno zrobi te 39 punktow za dwa tygodnie i smiem twierdzic, ze pojawi sie na meczach w play off mimo szpitala, a wam zostanie ujadanie wokolo.
    Unia Tarnów

  47. Powrót do góry    #400
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Krzysztof Kasprzak - ustawiony wynik spotkania, ustawiona obsada PO, zażenowanie wśród większości kibiców żużla w PL - 0 kary i przyklaski
    Patryk Dudek - wykryte śladowe ilości chemii dyskotekowej bez żadnego wpływu na wynik zarówno drużyny jak i samego zawodnika - kary od 6 miesięcy do 24 zawieszenia, pozbawienie licencji itd.

    LOVE YOU POLISH SPEEDWAY.
    T_zg, w sumie zgoda ale z tym środkiem "dyskotekowym" to trochę już wybielanie Dudka. Skoro Patryk sam opowiada o środkach na kopa bo miał mało czasu na wypoczynek to sytuacja nie jest już tak prosta, jak to się na początku wydawało.

    Cytat Zamieszczone przez Noflattery Zobacz posta
    A cieszyles sie ze zlota w DPŚ gdy taktycznymi, kombinacjami i jokerami je zdobywalismy z Norwegiem ? Przeciez bylismy slabsza druzyna.
    Leszno zrobi te 39 punktow za dwa tygodnie i smiem twierdzic, ze pojawi sie na meczach w play off mimo szpitala, a wam zostanie ujadanie wokolo.
    No, a przecież w Ameryce Murzynów biją i też nikt nie protestuje, prawda?

  48. Powrót do góry    #401
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noflattery Zobacz posta
    A cieszyles sie ze zlota w DPŚ gdy taktycznymi, kombinacjami i jokerami je zdobywalismy z Norwegiem ? Przeciez bylismy slabsza druzyna.
    Leszno zrobi te 39 punktow za dwa tygodnie i smiem twierdzic, ze pojawi sie na meczach w play off mimo szpitala, a wam zostanie ujadanie wokolo.
    Pytasz to ci odpowiem: nie cieszyłem się. To czy zrobicie teraz 39 pkt w Czewie nie ma żadnego znaczenia, nigdy się nie dowiemy co by było gdyby Leszno wczoraj przegrało.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  49. Powrót do góry    #402
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Różnica pomiędzy kibicami z Torunia i Leszna jest jedna i zasadnicza. 99% jak nie 100% potępiło to co stało się w finale w zeszłym roku i do dzisiaj się za to wstydzi pomimo że nikogo nie oszukano. 99% kibiców z Leszna przyklaskuje wczorajszemu wałkowi nie widząc w tym nic niewłaściwego. Gratuluję dobrego samopoczucia, każdy ma swoje poczucie honoru, gdybym był z Leszna to w życiu bym na play off wywalczony w taki sposób nie poszedł.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk


    Różnica jest inna. Wtedy drużyna z Torunia nawiała z finału i co do tego faktu nie ma dyskusji...

    Domysły odnośnie postawy KK w ostatnim biegu wczorajszego meczu, nie mają obiektywnego potwierdzenia. To są domysły. Mniej lub bardziej uzasadnione ale tylko to.

    Nie zauważasz "subtelnej": różnicy?

    Ponadto, co niby miałaby po tym biegu zrobić Unia lub /i Jej kibice.

    Co byś postulował?

    Poprosić o powtórkę biegu 15tego, zrezygnować z punktu???

    Może oświeć nas? Co wg Ciebie powinna zrobić drużyna z Torunia będąc na naszym miejscu (a czego nie zrobiła Unia)? I czy wierzysz,że to coś drużyna z Torunia by zrobiła? Chętnie przeczytam jak powinna zachować się w takiej sytuacji "honorowa" drużyna...?

    Odnośnie "honorowego" nie pójścia na mecze... A czy Ty w ogóle chodzisz na mecze swojej drużyny? Ponadto, czy tak by było to by się okazało.

    Kibice mają olewać własną drużynę , bo jest wątpliwość co do zaangażowania w ostatnim biegu jednego z liderów przeciwnika? Ja mogę co najwyżej obrażać się na Unię , jeżeli ona coś "przeskrobie"..

    Nasi walczą pomimo licznych kontuzji. Nawet wielu oponentów z Torunia przyznaje,że Lesznu nie można nic zarzucić. Jeżeli już, to może KK? I w tej sytuacji mam obrazić się na Unię? Gdzie tu logika?

    PS
    W ogóle zabawny pomysł. Powiedzmy Toruń jedzie w ważnym meczu. Lider przeciwnika odpuszcza (takie jest podejrzenie?), w ostatnim biegu.
    Wobec tego Toruń rezygnuje ze zdobyczy punktowej w tym meczu ew. wycofuje się z dalszych rozgrywek, jeżeli nie to "honorowi" kibice typu Apator_UK bojkotują tą drużynę...? Tak to widzisz?

    Super pomysł, ale chyba niezbyt realny i delikatnie mówiąc niezbyt mądry...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 25-08-2014 o 10:33

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Robert_Leszno (25-08-2014)

  51. Powrót do góry    #403
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    kowjanko zle mnei zrozumiales Ja nie wybielam Dudka bo wykryli to powinien kare dostać, proste. Ja tam nie wnikam w to, czy zazyl swiadomie czy nieswiadomie. Jest chemia jest kara. Akurat "chemia dyskotekowa" to okreslenie uzywane przez mlodziez na srodki ktore daja wlasnie kopa, czyli amfetamina, efedryna i jej pochodne ( tzw dopalacze ) itp, wiec to i tak akurat przesadzone z mojej strony bylo Jednak jak stwierdził lekarz metyloheksamina to srodek pobudzajacy jak kawa, podejrzewam ze dziala podobnie jak jakas guarana. Na wynik sportowy raczej nie ma to wiekszego wpływu ( takie moje osobiste zdanie ), jednak skoro jest zakazane to nalezy nie stosować.

  52. Powrót do góry    #404
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta

    Może oświeć nas? Co wg Ciebie powinna zrobić drużyna z Torunia będąc na naszym miejscu (a czego nie zrobiła Unia)? I czy wierzysz,że to coś drużyna z Torunia by zrobiła?
    Drużyna z Torunia też pewnie by nic nie zrobiła. Natomiast kibice powinni wyrazić swój sprzeciw wobec takich praktyk. Naprawdę chcesz żeby tak wyglądał nasz ukochany sport? Wczoraj w********o nas, jutro w********ą was.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  53. Powrót do góry    #405
    Użytkownik Awatar Noflattery
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Pytasz to ci odpowiem: nie cieszyłem się. To czy zrobicie teraz 39 pkt w Czewie nie ma żadnego znaczenia, nigdy się nie dowiemy co by było gdyby Leszno wczoraj przegrało.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

    Jassne, nie cieszyles sie . A Polsce z Olisadebe w Korei kibicowales ? Nie jestem z Leszna, a z Tarnowa, ale schladzam gorace glowy.
    Rozumiem, ze ty gdybys mial dostac wiecej kasy za siedzenie w domu i sprawdzenie np. excela, poszedlbys za polowe stawki szorowac ulice na deszczu w zimie narazajac sie na przeziebienie ? Bo zaniechanie jest nieuczciwe .
    Gdyby jeszcze caly mecz byl ustawiony, a widac ze prawie caly mecz byl uczciwy, szczegolnie, ze Kasprzak walczyl z Zengota w 12 biegu, to moznaby mowic o oszukaniu kibica, ale taktyczna zagrywka na ostatnich okrazeniach ?
    Ostatnio edytowane przez Noflattery ; 25-08-2014 o 10:38
    Unia Tarnów

Strona 9 z 15 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •