Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 136

Wątek: SGP Danii - Kopenhaga 28.06.14

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    ufff... Dzieki Greg za kupon!

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    W calej Polsce czyniono to nagminnie i bezpodsstawnie w odniesieniu do TG.
    Teraz czyni się w stosunku do Warda. Okrzyknięto go tutaj królem speedwaya w sumie też bezpodstawnie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  3. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Nie pal głupa, bidon jest tylko jeden.
    Dawaj shelve w swoim 4000 poście pogratuluj PUKowi!

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi libky za jego przydatny post!

    el_kwas (28-06-2014)

  5. Powrót do góry    #94
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Batchelor następny as na super silniku, którego nie potrafi wykorzystać - jak Hampel za "najlepszych" czasów
    Niezłe drewna mamy w tej Sparcie...

  6. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Kolejne GP obejrzane w 45 minut.
    Takie GP nawet nie zdąży za bardzo wynudzić.
    Pająk przegrał wyborem toru. Z drugiego by to wygrał.

  7. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Rusty

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    kapitan bomba (28-06-2014), libky (28-06-2014)

  9. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Zadrżałem o Grega przy tym ataku Kildemanda, ufff - dziadzia liderem !

  10. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    dobra to teraz mi powiedzcie... kto byl szybszy: Batchelor czy Iversen?

  11. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Shelve pare nieprzespanych nocek i Mariusza przelecisz hehehehehe

    Gratulacje dla wszystkich z Finalu

  12. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Dawaj shelve w swoim 4000 poście pogratuluj PUKowi!
    Ok, niech strace.
    Specjalne brawa dla Puka Iversena ,choć szkoda ,że Iver się wtranżolił, bo liczyłem na Batcha lub Pająka. Bardziej zasłużyli na wygraną.
    Władek pewnie już odpala cygaro i dumnie wzdycha, że to przeca zasługa gorzowskiego owalu, że Iver szaleje.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 28-06-2014 o 22:52
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #101
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi_ Zobacz posta
    dobra to teraz mi powiedzcie... kto byl szybszy: Batchelor czy Iversen?
    Pedersen

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    libky (28-06-2014)

  15. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi_ Zobacz posta
    dobra to teraz mi powiedzcie... kto byl szybszy: Batchelor czy Iversen?
    Pedersen, wiadomo

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    libky (28-06-2014)

  17. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    ej no... nie bądźcie tacy... mi chodzi o bieg finalow Batch czy Iver hahah

  18. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    sparta mistrz, musimy sie na piwo ugadac kiedys, ale stawiasz bo byles szybszy

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (28-06-2014)

  20. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Mario strażaku gdzie jesteś? Ratuj Pan system bo sprawa wymknęła się z pod kontroli,Jarosław miał znów pecha,Smoliński miał być mistrzem Świata.Tak mi się dzisiaj żal Puka zrobiło że prawie się poryczałem.Zdecydowanie niezasłużone zwycięstwo,Paluch był widziany z laserem na trybunach
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  21. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    sparta mistrz, musimy sie na piwo ugadac kiedys, ale stawiasz bo byles szybszy
    Zaczalby w Unii jezdzic, to bys latal po autograf lokalny trollu.

  22. Powrót do góry    #107
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

  23. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Aussie (28-06-2014), kapitan bomba (28-06-2014), lemur6666 (29-06-2014), t_zg (28-06-2014)

  24. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Puk fartuszek jak sprzataczki z podstawowki w latach 90tych

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Falubaz (29-06-2014)

  26. Powrót do góry    #109
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    1. Batchelor... niespodzianka ogromna. Nie chodzi o miejsce, ale o styl i punkty. Gdyby ktoś mi powiedział, że pierwszym od czasów Golloba, który zrobi maxa w rundzie będzie Troy... pukałbym się w czoło. Ostatecznie nie zrobił, ale było blisko, naprawdę blisko. Jednocześnie Troy wyjaśnił dziś dyskusję nt. roli sprzętu i jego spasowania w wynikach żużlowców.
    2. Darcy dobrze na trasie, poza tym 17 biegiem, gdzie nie kalkulował. Generalnie robił co mógł, ale na tym wąskim (zwężonym w porównaniu do zeszłych lat) torze niewiele się dało zrobić. W zasadzie nie było mijanek bez błędów rywali. Zresztą - sprzęt też mu jakoś wielce nie ciągnął (jak np. Taiowi). Główna bolączka to jednak starty. Od Pragi jest jeden wielki dramat i trzeba sobie powiedzieć wprost, że bez poprawy w tym względzie: o tytule nie ma mowy. Przydałby się jednak chociaż medal.
    3. Tai - dzisiejsze zawody mu się strasznie nie układały. Ale obok Troya zdecydowanie najszybszy na torze. Skończył jak skończył, ale to kwestia przypadku z dwóch pierwszych biegów. Na dziś, jeżeli ominą go kontuzje (i nie obudzi się na starcie Ward) - może zrobić mistrza na większym luzie niż w ubiegłym roku. Hancock wprawdzie cały czas równo i dziś ukręcający dosłownie bat z gówna... Ale jednak to na dłuższą metę nie będzie rywal. Nie zdziwię się jak Amerykanin skończy jednak nawet bez medalu. Swoją drogą... jeżeli Tai zrobi tego mistrza, to będzie niezły policzek dla polskiego żużla. Niby dominacja, niby potęga - najwięcej żużlowców na poziomie, a Anglicy w kryzysie robią w ostatnim 25 leciu 3 złota i mają szansę na 4. Podczas gdy my mamy jedynie to z 2010 autorstwa TG.

    Do walki o medale włączył się natomiast Iversen, który rok temu totalnie położył tę rundę. Odrobił gigantycznie straty i znowu jest w grze. To akurat dobrze, bo będzie ciekawiej. Kontuzja wyłączyła z gry Kasprzaka, a słabi w tym sezonie są Hampel i Pedersen. Zwłaszcza ten drugi - dziś kompletna nędza i chyba podobnie jak w kilku ostatnich latach, jego forma wraz z biegiem sezonu będzie opadać. Czyżby to znak wieku? Nicki nie jest jakiś super stary, ale jednak organizm ma wyeksploatowany jak mało kto. Psychicznie i fizycznie. Hampelowi wyjdą pewnie z 1-2 rundy, ale raczej nie widzę go również w walce o medale. Wychodzi na to, że Anglosasi kolejny rok z rzędu górą.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 29-06-2014 o 00:15

  27. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Rok temu Niels trzeci w klasyfikacji był dopiero od przedostatniej rundy. Teraz jest na tym miejscu w połowie sezonu i wierzę w to, że będzie jeszcze lepiej. Rośmieszył mnie Kowalik, który deprecjonował zwycięstwo Iversena, że niby pól-fartem. Pewnie żeluś z miasta bez kibiców zapomniał, ile to raz w jeszcze gorszym stylu na podium (czasem na najwyższy stopień) stawał Jarek Hampel, który budził się od 4 biegu rundy zasadniczej i wygrywał( jak rok temu w Gorzowie). Teraz przypominam sobie następnego mądrusia - Cegielskiego, który powiedział, że Puk to zawodnik bez wielkiego talentu. Autorytet zawodniczy się odezwał.

    Krzysiu Kasprzak chyba kaczki od mamy Wandy nie zjadł, bo coś dzisiaj było nie najlepiej.
    Rok temu chce Kildemanda w Grand Prix - mam przeczucie, że ten chłopak może bić się o medale w tym turnieju szybciej niż myślimy.

    Ale jednak to na dłuższą metę nie będzie rywal. Nie zdziwię się jak Amerykanin skończy jednak nawet bez medalu.
    A ja właśnie nie wiem, co Ty widzisz w Tajskim. Z dwójki Herbie - Tai, pomimo, że lubię obu, to prędzej postawiłbym na Grega, że swoją regularnością i bezkolizyjną jazdą zapewni sobie co najmniej srebro. Zatrzymując się na chwilę przy Tajskim to ja się zastanawiam, czy kiedykolwiek widziałem jakiś spektakularny atak w jego wykonaniu i dochodzę do wniosku, że nie- typ startowca.

    I na koniec- będzie ciekawa przeprawa z Duńczykami w DPŚ.
    Ostatnio edytowane przez unimil_to_run ; 29-06-2014 o 09:08

  28. Powrót do góry    #111
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    .

    A ja właśnie nie wiem, co Ty widzisz w Tajskim. Z dwójki Herbie - Tai, pomimo, że lubię obu, to prędzej postawiłbym na Grega, że swoją regularnością i bezkolizyjną jazdą zapewni sobie co najmniej srebro. Zatrzymując się na chwilę przy Tajskim to ja się zastanawiam, czy kiedykolwiek widziałem jakiś spektakularny atak w jego wykonaniu i dochodzę do wniosku, że nie- typ startowca.
    Ubiegłoroczną GP przespałeś?

  29. Powrót do góry    #112
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Oglądałem jakoś od połowy sezonu.

  30. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Tai typ startowca, Jezusie Nazareński...
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  31. Powrót do góry    #114
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Gdyby zestawić Tajskiego z Wardem, to jakoś na obaj nie trafiliby do tej samej przegródki. Tai nie jest tak samo finezyjny na trasie jak właśnie Darcy, który potrafi dokonywać wręcz cudów na dystansie.

  32. Powrót do góry    #115
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie jest tak finezyjny jak Ward, ale jest najszybszy w stawce. Z ostatnich 4 rund dwie wygrał, jedną zakończył na drugim miejscu (praktycznie miał to wygrane), a wczoraj niby zawalił, ale wg mnie dużo było w tym przypadku.

    ps. Hancock też nie jest finezyjny I to jest typ idealny startowca. Przede wszystkim dużo wolniejszy od Taia w chwili obecnej.

  33. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Zaczalby w Unii jezdzic, to bys latal po autograf lokalny trollu.
    Nie sadze by sparta_mistrz zaczal jezdzic w Unii.

  34. Powrót do góry    #117
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Ward po prostu słabo jeździ w tym roku w cyklu, tu nie ma co tłumaczyć bo jak do tej pory to wyszło mu 2/6 zawodów, więc to nie jest w ogóle rywal dla Woffindena. Chwilami sprawia wrażenie jakby miał za dużo pomysłów na jazdę, przecież on wczoraj wyprzedził tylko dwóch bardzo wolnych rywali (Fredkę i Pedersena), fakt że w spektakularnym stylu ale gadki o tytule przy takim punktowaniu to są mrzonki. Tai nie ma na chwilę obecną rywala z taką dyspozycją - Puk niby w wielkiej formie ale w 1/2 Woffy niemal zjadał go na dystansie.


    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale obok Troya zdecydowanie najszybszy na torze..
    I Kildemanda.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    pakosik (29-06-2014)

  36. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Tai nie ma na chwilę obecną rywala z taką dyspozycją - Puk niby w wielkiej formie ale w 1/2 Woffy niemal zjadał go na dystansie.
    Niemal? Zjadał go (ale nie zjadł)? To niemal czy zjadał go (ale nie zjadł)?
    Z tego co widziałem, to Tajski miał swój jeden moment w wyścigu półfinałowym, ale Niels odparł ten atak. Potem drugiej podobnej próby nie było.
    Mariuszowanie ogarnia dalszych użytkowników forum.

  37. Powrót do góry    #119
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta

    A ja właśnie nie wiem, co Ty widzisz w Tajskim. Z dwójki Herbie - Tai, pomimo, że lubię obu, to prędzej postawiłbym na Grega, że swoją regularnością i bezkolizyjną jazdą zapewni sobie co najmniej srebro. Zatrzymując się na chwilę przy Tajskim to ja się zastanawiam, czy kiedykolwiek widziałem jakiś spektakularny atak w jego wykonaniu i dochodzę do wniosku, że nie- typ startowca.
    Co On widzi w najlepszym zawodniku świata od dwóch lat? Od ubiegłego roku Tai jeździ bardzo ofensywnie, rzadko wyprzedza bo jest wyjątkowo szybki na starcie i nie ma ku temu zazwyczaj okazji no ale na litość nie pisz mi, że to typ startowca albo nie ma finezji bo właśnie kilka akcji z zeszłego roku z GP udowodniła nam, że to bardzo finezyjny i znakomicie taktycznie jeżdżący żużlowiec - choćby kapitalna akcja z Parken gdzie za jednym razem połknął Holdera i PUKa. Albo akcje z SEC, z Togliatti gdy połknął lokalnego matadora Artioma Łagutę, mijanki w Bydgoszczy 2013 to już kanon IMŚ na mojej prywtanej liście

    http://www.youtube.com/watch?v=R-MkPpXEbPI


    Hancock jeździ defensywnie w polu, to jest wręcz podręcznikowy obecnie przykład startowca od wielu lat, aktualnie do kwadratu.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    pakosik (29-06-2014)

  39. Powrót do góry    #120
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Co On widzi w najlepszym zawodniku świata od dwóch lat?

    W tym roku powstrzymałbym się z taką tezą. Najlepszy jest ten, kto ma najwięcej punktów, a jest to aktualnie Greg Hancock. I wcale nie przekreślałbym jego szans na trzeci tytuł, zwłaszcza, że całkiem niedawno temu sięgnął po złoto i wie, jak tego dokonać kolejny raz.

    A to, ze był najszybszy( w ogóle skąd ten wniosek)? No jakoś wygrał kto inny, a Tajski finał oglądał z parkingu. Cała ta dyskusja przypomina mi rozmowy o piłce nożnej, gdzie jakiś zespół przegrał 2:3, ale za to miał dwie poprzeczki, jeden słupek oraz 65% posiadania piłki. I co z tego? Inna arytmetyka się liczy.

    W obecnym cyklu liczy się przede wszystkim regularność. To, jak często jak wiele punktów zdobywasz. Herbie wczoraj jadąc bardzo średnio stanął na podium. Po raz piąty był w finale. Batchelorowi (którym się tak wszyscy zachwycają) udał się w 100% jak na razie jeden turniej na 6.
    A Iversen jak zwykle niedoceniany... Mam taką nadzieję i szczerze mu kibicuję, że sięgnie po złoto. Spodziewam się jednak wówczas, że i tak co poniektórzy będą zaginać rzeczywistość, że wcale najlepszy nie było, bo to, bo tamto.
    Ostatnio edytowane przez unimil_to_run ; 29-06-2014 o 10:30

  40. Powrót do góry    #121
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Herbie miałby przynajmniej jedno zwycięstwo w tym sezonie, ale on nie zamyka płotu szybszym zawodnikom. Jedzie zazwyczaj dobrymi ścieżkami i ciężko go wyprzedzić ale śmiem twierdzić, że np. taki Pedersen nie zostawiłby miejsca Taiowi w poprzednim GP. Hancock nie jeździ spektakularnie ale
    taki refleks na starcie u 44 latka - szacun :O

  41. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,704
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    finezyjne to jest zestawianie 45-letniego weterana z 20-kilku letnimi chłystkami, biorąc poprawkę na to, że ten pierwszy nikomu już nic udowadniać nie musi, a mimo to...

    w sumie gdyby chodziło o TG, to by od razu było, że jako jedyny oprócz PUK-a i Batcha wygrywał z najsłabszego pola C, że z tego też pola awansował do finału itp. (wcześniej rzecz jasna byłoby sporo o kiepskim losowaniu a w podsumowaniu - o świetnym wyniku, jaki mimo to udało się osiągnąć)

    no ale niestety nie nazywa się on Gollob, nie jest finezyjny, w żużlu osiągnął coś tylko przez dobre starty, a że zaliczył wszystkie turnieje GP i prowadzi w obecnej klasyfikacji - przypadek, ot co

    ps. Hancock-startowiec vs. Hampel-startowiec, stawianie ich w jednym rzędzie to policzek dla Grega

  42. Powrót do góry    #123
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    W tym momencie przypominam sobie jakiś felieton Jerzego Synowca (adwokat, były prezes Stali Gorzów), w którym napisał, że Hancock jest ...jednym z najnudniej jeżdzących zawodników cyklu. Chciałbym być równie nudny w swojej pracy, co Kalifornijczyk mieszkający w Szwecji podczas jazdy na torze żużlowym.

    Fantastyczny zawodnik, piękna kariera,w której osiągnął chyba wszystko, super człowiek, dobry kolega, który wydatnie pomógł kilku zawodnikom rozwinać się (Janowski, Woffinden), ale zarazem nudziarz.

  43. Powrót do góry    #124
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Między Tajskim a Hancockiem jest taka różnica, że to ten pierwszy miał beznadziejny początek sezonu i gonił i dogonił Jak pisali koledzy Tai juz za juniora nie był typem Startowca, był za to wielkim talenciakiem, gdy akurat nie pił, dobrze, że się ogarnal, w tym cyklu po raz kolejny mu kibicuję, a mistrzostwo z tamtego sezonu to jedno z najpiękniejszych wyjść z podziemii własnych słabości na górę Synaj.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  44. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Niemal? Zjadał go (ale nie zjadł)? To niemal czy zjadał go (ale nie zjadł)?
    Z tego co widziałem, to Tajski miał swój jeden moment w wyścigu półfinałowym, ale Niels odparł ten atak. Potem drugiej podobnej próby nie było.
    Mariuszowanie ogarnia dalszych użytkowników forum.
    Nie ma sensu kłócić się z ekspertami od kółek i kresek.Tacy siedzą w innym studiu a Kolumbia daje czadu.Kopenhaga to jeden z torów gdzie można być wolniejszy i odeprzeć atak drewna na rakiecie.Niech się jarają Wardami,Woffindenami itp. a Puk po cichutku,powoli i mozolnie wbija na coraz wyższy level.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  45. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Co On widzi w najlepszym zawodniku świata od dwóch lat? Od ubiegłego roku Tai jeździ bardzo ofensywnie, rzadko wyprzedza bo jest wyjątkowo szybki na starcie i nie ma ku temu zazwyczaj okazji no ale na litość nie pisz mi, że to typ startowca albo nie ma finezji bo właśnie kilka akcji z zeszłego roku z GP udowodniła nam, że to bardzo finezyjny i znakomicie taktycznie jeżdżący żużlowiec - choćby kapitalna akcja z Parken gdzie za jednym razem połknął Holdera i PUKa. Albo akcje z SEC, z Togliatti gdy połknął lokalnego matadora Artioma Łagutę, mijanki w Bydgoszczy 2013 to już kanon IMŚ na mojej prywtanej liście

    http://www.youtube.com/watch?v=R-MkPpXEbPI


    Hancock jeździ defensywnie w polu, to jest wręcz podręcznikowy obecnie przykład startowca od wielu lat, aktualnie do kwadratu.
    Przeciez ta akcja z linku, chociaz odwazna, to zadna finezja. Wykorzystal do bólu bledy rywali, ktorzy gryzli sie miedzy soba. Nie zebym umniejszal, ale chyba wybrales zly filmik na obrone Taia

    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Między Tajskim a Hancockiem jest taka różnica, że to ten pierwszy miał beznadziejny początek sezonu i gonił i dogonił Jak pisali koledzy Tai juz za juniora nie był typem Startowca, był za to wielkim talenciakiem, gdy akurat nie pił, dobrze, że się ogarnal, w tym cyklu po raz kolejny mu kibicuję, a mistrzostwo z tamtego sezonu to jedno z najpiękniejszych wyjść z podziemii własnych słabości na górę Synaj.
    Hancock mial dobry poczatek seoznu wg Ciebie?

  46. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,128
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Pewnie żeluś z miasta bez kibiców zapomniał,
    Mowia,ze kompleksy da sie leczyc.Moze warto sprobowac?


    Dobrze,ze to ostatnie GP w Kopenhadze.Tam bylo kiedys fajne sciganie,ale to co sprzedali wczoraj nie bylo warte tych dwoch godzin przed TV.
    Szkoda,ze nie wygral Batch.Nalezalo sie jak psu zupa.

    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Nie ma sensu kłócić się z ekspertami od kółek i kresek.Tacy siedzą w innym studiu a Kolumbia daje czadu.Kopenhaga to jeden z torów gdzie można być wolniejszy i odeprzeć atak drewna na rakiecie.Niech się jarają Wardami,Woffindenami itp. a Puk po cichutku,powoli i mozolnie wbija na coraz wyższy level.
    Niby Ward to ma byc drewno na rakiecie?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 29-06-2014 o 12:38
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Batchelor...Ward dałby radę Iversenowi mając taką kobyłę.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    Phenomenon (29-06-2014)

  49. Powrót do góry    #129
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta
    finezyjne to jest zestawianie 45-letniego weterana z 20-kilku letnimi chłystkami, biorąc poprawkę na to, że ten pierwszy nikomu już nic udowadniać nie musi, a mimo to...

    w sumie gdyby chodziło o TG, to by od razu było, że jako jedyny oprócz PUK-a i Batcha wygrywał z najsłabszego pola C, że z tego też pola awansował do finału itp. (wcześniej rzecz jasna byłoby sporo o kiepskim losowaniu a w podsumowaniu - o świetnym wyniku, jaki mimo to udało się osiągnąć)
    Hancock wygrał z pola C, ale też jako jedyny przegrał w pierwszej serii z A

    Generalnie w tych zawodach jak już pisałem, ukręcił z gówna (swojej jazdy) bat (podium). Tyle, że on cały czas wyciska z siebie maxa i wg mnie na walkę o tytuł to nie starczy. Tai na wysokim poziomie jedzie od 4 rund, a wczoraj miał ogromne rezerwy. Wg mnie gdyby mu się szczęśliwiej ułożyły te zawody, to by je nawet mógł wygrać.

    To, że głównym atutem Hancocka były i są starty chcesz kwestionować?

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    lemur6666 (29-06-2014)

  51. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,430
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    Ciekawi mnie Buszmen Twoja opinia o wyniku Golloba, gdyby startował wczoraj na maszynach Troya. Myślisz, że wszedłby w ogóle do finału ?
    UNSCARED

  52. Powrót do góry    #131
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,704
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    W przypadku TG nazwałbyś to zapewne pechem w losowaniu - z tak jadącym Batchem, gdy w pierwszej połowie zawodów czwarte pole też nie było takie złe, przegrałby w tym momencie każdy. Padło na Grega. Ostatecznie jednak uznaję to za argument, bo w końcu przywiózł "tylko" dwa punkty.

    Z najgorszego pola C jechał 4 razy i stanął na podium, w tym wygrał wyścig, który w ogóle mu to umożliwił (i chyba nie było to wynikiem tylko dobrego startu).

    Czy kwestionuję? Nie jestem specem, nie rozkładam jazdy żużlowców na czynniki pierwsze, aczkolwiek Ty napisałeś, że jest to idealny typ startowca (choć skoro wolniejszy, no to siłą rzeczy przewagę powinien na ten moment budować właśnie refleksem), z kolei toolowiec uzupełnił Twoją wypowiedź, że jest to egzemplarz wręcz podręcznikowy kogoś, kto swoją przewagę buduje tylko na wyjściu spod taśmy. I z tym się po prostu się nie zgadzam. Nawet jeśli starty są jego przytłaczającym atutem, to myślę również, że Greg jeździ dość inteligentnie, tzn. mając na plecach oddech dwóch rywali nie pcha się na szeroką tylko po to, by udowodnić niektórym, jaki to z niego kozak na trasie, bo w wielu przypadkach z 2 zrobiłoby się 0 i nic się w ten sposób nie zyska. Można to nazwać pasywną czy wręcz "bezjajeczną" jazdą, ale przykładów w tym zakresie aż tylu nie ma, by Hancock musiał tu robić za startowy odpowiednik wzorca z Sevres. Zresztą, jeśli dobrze pamiętam, bo lawirowałem między GP a MŚ, to w biegu bodajże z Harrisem świetnie się napędzał po szerokiej, ale Bomber zamknął mu całkowicie drogę przy bandzie, gdyby nie to, to spokojnie zrobiłby z nim to samo co Ward z Fredką. Tyle że trzeba brać poprawkę też na to, kto ile sobie wiosen liczy. No i niejako na przeciwległym horyzoncie - Woffinden. Poważnie, w biegu numer 11 nie mam pojęcia jakim cudem nie zdobył 2 punktów na Wardzie, który zostawił mu na ostatnim luku tyle miejsca przy kredzie, że nawet Davidsson zaryzykowałby atak i nie byłby bez szans. Czemu nie jechał wąsko? Tego nikt nie wie. Cóż, śmiem twierdzić, że tym też się wygrywa/przegrywa medale IMŚ, ale tak jak wspomniałem, są to tylko moje luźne rozważania a nie żadna fachowa opinia.

  53. Powrót do góry    #132
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    1. Lemur - zależy o jakiego Golloba pytasz. Jeżeli o tego z 2014, to nie ma o czym mówić. Jeżeli o Golloba w niezłej formie - to tak, wjechałby do finału i pewnie wygrał. Zwłaszcza, że na tym torze wygrywał i to nie raz

    2. Lee - skoro wiesz lepiej, co ja uważam, to po co w ogóle nawiązujesz dyskusję. Nie wiem czy masz jakiś kompleks na moim punkcie, ale mam wrażenie, że piszesz na tym forum głównie po to aby się ze mną nie zgadzać...

    Hancock pojechał w RZ jeden bieg na dobrym poziomie. W finałach jechał też poprawnie. Śliznął się do finału, gdzie był statystą, a dzięki zamieszaniu zrobił 3rd place.
    Refleksem? Refleks jeśli chodzi o starty to nie ma w tej chwili praktycznie żadnego znaczenia. Liczy się spasowanie i dojazd, no i technika startu (ale to nie refleks, a ułożenie ciała/motocykla). Hancock jest znakomity w tym elemencie, a to że ma maszynę szybką na pierwsze 30 metrów, to nie znaczy że ma szybką w trasie.

    Ogólnie tak rozmydlasz temat, że jak zwykle nie wiem o co Ci chodzi. Niby przyznajesz, że Hancock robi punkty głównie dzięki startom i że to jest jego atut. A potem sam to kwestionujesz. Jasne, że on ma dobrą technikę jazdy, obiera nieźle ścieżki i nie robi błędów. To chyba oczywiste. Ale przewagę nad rywalami (jeśli) ma, to na starcie/30 metrach. To jest jego wyróżnik.

  54. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,430
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Refleksem? Refleks jeśli chodzi o starty to nie ma w tej chwili praktycznie żadnego znaczenia. Liczy się spasowanie i dojazd, no i technika startu (ale to nie refleks, a ułożenie ciała/motocykla). Hancock jest znakomity w tym elemencie, a to że ma maszynę szybką na pierwsze 30 metrów, to nie znaczy że ma szybką w trasie.
    Nie żebym się czepiał, ale chodzi mi o Golloba 2014 - skoro refleks nie ma nic do rzeczy, a liczy się dojazd (czyli co ?) i technika startu, którą Gollob ma. To czemu uważasz, że Gollob na maszynie Troya : "nie ma o czym mówić". Chyba jednak jest .
    UNSCARED

  55. Powrót do góry    #134
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Bo Gollob w 2014 boi się jazdy w kontakcie, nie ma w ogóle pewności siebie, jazdy i automatyzmu. Po prostu jest cieniem samego siebie. To trochę jak Mikael Max 2003 v Mikael Max 2014. Ahonen też "technikę ma", a jednak nie działa mu to tak jak 10 lat temu.

    Dojazd = dopasowanie i technika (dobre dociążenie koła). Sam element refleksu (pomijam przypadki, gdzie ktoś totalnie się rozminie albo nienaturalnie ruszy) to są tak minimalne różnice, że wielkiego znaczenia to nie ma.

  56. Powrót do góry    #135
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tai na wysokim poziomie jedzie od 4 rund, a wczoraj miał ogromne rezerwy. Wg mnie gdyby mu się szczęśliwiej ułożyły te zawody, to by je nawet mógł wygrać.
    Trochę tego nie rozumiem. Skoro miał rezerwy, to czemu nie wygrał? Trzyma je na inną okazję? Trochę zaklinanie rzeczywistości.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •