Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 761

Wątek: X Kolejka Ekstraligi: Stal Gorzów - Apator Toruń 14.07.14 godz.20:00 live nSport

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach

    X Kolejka Ekstraligi: Stal Gorzów - Apator Toruń 14.07.14 godz.20:00 live nSport

    Bardzo wazny mecz dla Torunia,jak kazdy w tym sezonie.Margines bledu zostal wyczerpany.Porazka przekresla praktycznie nasze szanse na play-off.
    Wygrac w Gorzowie mozna jedynie cala druzyna a na to sie nie zapowiada.
    Za duzo dziur w skladzie.Jazda Golloba i Adriana bedzie decydujaca a tu ciezko o optymizm.
    Kibice torunscy chyba pogodzili sie juz z brakiem pierwszej czworki,dzialacze raczej jeszcze nie.
    Trzeba sobie otwarcie powiedziec,ze Torun to zdecydowanie druzyna wlasnego toru.
    Licze jednak na dobry mecz Warda,Emila i Pawla.Byc moze choc bonus uda sie wyrwac.
    Druzyna Stali tez ma swoje problemy i slabe punkty ale Apator nie jest raczej w stanie tych slabosci wykorzystac.

    Przewiduje w granicach 52-38 dla Stali i oby bez kolejnych kontuzji.

    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ciekawe ile razy Miedziak będzie leżał na gorzowskim torze. Gollob będzie cieniem samego siebie, ponieważ będzie omijał słynne " lochy " na torze tracąc pozycje. Ward Emil i Pulczas to za mało, żeby wywieźć zwyciestwo z Jancarza.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ciekawe ile razy Miedziak będzie leżał na gorzowskim torze. Gollob będzie cieniem samego siebie, ponieważ będzie omijał słynne " lochy " na torze tracąc pozycje. Ward Emil i Pulczas to za mało, żeby wywieźć zwyciestwo z Jancarza.
    Jaki Pulczas? Mowisz o Pawle Przedpełskim?

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Porazka przekresla praktycznie nasze szanse na play-off.
    Serio? Jak to wyliczyłeś?
    Pytam poważnie, bo nie śledzę tak dokładnie Waszych szans, natomiast rzadko mi się zdarza umierać za Stal Gorzów podczas meczu - tym razem mówisz, że warto?

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Jaki Pulczas? Mowisz o Pawle Przedpełskim?
    Tak, oczywiście, że o Pawle. Moja pomyłka

    Odnośnie tych przekreślonych szans, to przed każdym meczem Torunia jest taki wpis " przegrana praktycznie przekreśla szanse na PO ". No przegrywa Torun kolejne spotkania, a pomimo tego dalej jadą o PO.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Serio? Jak to wyliczyłeś?
    Pytam poważnie, bo nie śledzę tak dokładnie Waszych szans, natomiast rzadko mi się zdarza umierać za Stal Gorzów podczas meczu - tym razem mówisz, że warto?
    Wyliczylem na podstawie punktow ktore zdobedzie jeszcze Unia Leszno i naszym wpierd.olu w Tarnowie i Wroclawiu.

    Ty tez przeciwko nam?
    Karkowka pewnego wrzesniowego dnia nie smakowala tak jak zawsze czy moze mecz sie za szybko skonczyl i nie zdazyli dowiezc?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-06-2014 o 14:23
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    W niedzielę można było oglądać wesoły cyrk Monthy Paytona,tym razem Na Zawarcie zawita Miedziński.W powietrzu czuć zapach mocnego thrillera z elementami grozy
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Serio? Jak to wyliczyłeś?
    Pytam poważnie, bo nie śledzę tak dokładnie Waszych szans, natomiast rzadko mi się zdarza umierać za Stal Gorzów podczas meczu - tym razem mówisz, że warto?
    Z drugiej strony mi coraz bardziej żal że ich jednak nie będzie. Finał z nimi na Motoarenie to byłoby jednak coś. Żadne inne starcie nie miałoby takiego rozgłosu i poziomu emocji. Poza tym wolę oglądać fajny speedway na Motoarenie niż to co mamy w m.in. w Gorzowie.
    Tak że Krzyżaki jeden Falubaz jednak będzie trzymał za was kciuki (i sam się sobie dziwi ).

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Falubaz (26-06-2014), Howard (27-06-2014)

  10. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wyliczylem na podstawie punktow ktore zdobedzie jeszcze Unia Leszno i naszym wpierd.olu w Tarnowie i Wroclawiu.

    Ty tez przeciwko nam?
    Karkowka pewnego wrzesniowego dnia nie smakowala tak jak zawsze czy moze mecz sie za szybko skonczyl i nie zdarzyli dowiesc?
    Ojtam, ja się już na Was nie gniewam, ale zawsze to jeden DrimTim mniej do dzielenia się medalami

    Kurde, czyli jednak nadeszła ta chwila: będę dopingował Stal Gorzów...

    Tylko jak to się robi? Jedyny oficjalny doping (ZPF) odpada z wiadomych względów... są jakieś inne metody zagrzewania Gorzowa do boju?... Rusty, jak Ty to zwykle robisz?

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    sobotch (26-06-2014)

  12. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Tylko jak to się robi? Jedyny oficjalny doping (ZPF) odpada z wiadomych względów... są jakieś inne metody zagrzewania Gorzowa do boju?... Rusty, jak Ty to zwykle robisz?
    Pierwsze co przed włączeniem meczu w TV musisz pojsc do sklepu z artykułami dla dzieci, kupić pluszową myszkę Miki i zawiesic na szubienicy na balkonie. Pozniej przemarsz przez nowy świat wesoło śpiewając " Ktoooooooooooooooooo stworzył fruwające ptaszki, fruwajace ptaszki, fruwajace ptaszki "
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 26-06-2014 o 14:02

  13. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Rusty z kolesiami robią to tak:



    Ja w niedzielę jadę na zawarcie kibicować staleczce. A co tam, raz do roku można

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    kasia_gw (26-06-2014)

  15. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta

    Kurde, czyli jednak nadeszła ta chwila: będę dopingował Stal Gorzów...

    Tylko jak to się robi? Jedyny oficjalny doping (ZPF) odpada z wiadomych względów... są jakieś inne metody zagrzewania Gorzowa do boju?... Rusty, jak Ty to zwykle robisz?
    No ja sobie czasem nucę "kto stworzył falujące morze,kto stworzył Kopernika" i takie tam przeboje.Uczymy się też Waszych rytmów " srutu,tu,tutu pam param" coś tam tylko bębniarz jest tu lepszy bo Waszemu słoń na ucho nadepnął
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  16. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wyliczylem na podstawie punktow ktore zdobedzie jeszcze Unia Leszno i naszym wpierd.olu w Tarnowie i Wroclawiu.

    Ty tez przeciwko nam?
    Karkowka pewnego wrzesniowego dnia nie smakowala tak jak zawsze czy moze mecz sie za szybko skonczyl i nie zdarzyli dowiesc?
    Kingpin, tylko nie Ty. Chyba nie bede musial Ci dowiesc ze zrobiles blad?

    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Rusty z kolesiami robią to tak:

    Ja w niedzielę jadę na zawarcie kibicować staleczce. A co tam, raz do roku można
    W zyciu sie do tego nie znize i ja jestem za Toruniem.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    Falubaz (26-06-2014), ScotFZG (26-06-2014)

  18. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta

    Kurde, czyli jednak nadeszła ta chwila: będę dopingował Stal Gorzów...

    Tylko jak to się robi? Jedyny oficjalny doping (ZPF) odpada z wiadomych względów... są jakieś inne metody zagrzewania Gorzowa do boju?... Rusty, jak Ty to zwykle robisz?
    Moher śpiewać nie musisz, ale taka koszuleczka, to już podstawa.
    Z drugiej strony, do czego to doszło ,żeby kibicować Staluchnie.

    zzz.jpg
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Kingpin, tylko nie Ty. Chyba nie bede musial Ci dowiesc ze zrobiles blad?


    To nie blad tylko wielblad.
    Nie bede sie tlumaczyl,po prostu wstyd.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Falubaz (26-06-2014)

  21. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Teraz pytanie kto się bardziej poniża:
    1.Ten co kibicuję Staleczce
    2. Ten co jedzie Gorzów na każdym kroku a jest za każdym razem na meczu Stali
    3. A może ten co ma najwięcej do powiedzenia tylko na mecze swojej drużyny we własnym mieście nie chodzi?
    Nagroda dla zwycięzcy to woreczek foliowy dla dzieci pełny kamieni.Kiedyś na w69 by się przydał.Nie wiem jak teraz
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  22. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To nie blad tylko wielblad.
    Nie bede sie tlumaczyl,po prostu wstyd.
    Gorzej, że dwugarbny, bo jest tam też "nie zdąrzyli"

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    Falubaz (26-06-2014), thengel (26-06-2014)

  24. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach


    Wlasnie ,ze nie.

    ps.
    Thengel, szybko edytuj cytat.Moher podobnie jak Buszmen nigdy nie moze miec racji.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-06-2014 o 14:30
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    No proszę jaka kulturka. można? można!

  26. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cóż - jedziemy na tor, gdzie trzeba na początku mieć dobry dociąg do łuku, potem trzeba obrać
    odpowiednią ścieżkę, żeby ominąć dziury i rozpadliska w łuku, a na koniec trzeba trzymać gaz.
    Niby nic nowego - ale w Gorzowie, każde pół metra w tę lub tamtą stronę skutkuje wieloma metrami
    straty. Trudno nawet tu pisać banały, że i starty są podstawą, bo z wymijaniem gospodarzy będzie
    trudno na dystansie, a starty naszej ekipy w ostatnich meczach są... no powiedzmy, że po prostu
    jakieś tam są. Z wojowniczych rzeczy to bardziej bym się obawiał Zmarzlika i Kasprzaka, mam nadzieję,
    że ten ostatni nie powtórzy swojego wyczynu z zeszłego roku. W Toruniu było 55:35 i oczywiście
    byłoby miło wywieźć coś więcej jak bonusa (a i tego człek może nie być pewien), mając w pamięci
    zeszły rok, gdzie dopiero ostatnie dwa biegi nasi pojechali super (Gollob! ) ratując bonusa
    o włos. Cóż... dał nam przykład Walasek jak w Gorzowie komplet robić mamy....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  27. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta


    Wlasnie ,ze nie.

    ps.
    Thengel, szybko edytuj cytat.Moher podobnie jak Buszmen nigdy nie moze miec racji.
    Sorry Kingpin ale Moher ma u mnie fory, za Falubazowa wodke ktora mi kiedys zalatwil w ramach wygranej napinki. Poza tym ja sam nie wiem jak tego nie zauwazylem, takze tez sie wstydze.

  28. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    O,widze,ze konsument z Ciebie,wiec daje dwie wodki i edytuj.

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Cóż - jedziemy na tor, gdzie trzeba na początku mieć dobry dociąg do łuku, potem trzeba obrać
    odpowiednią ścieżkę, żeby ominąć dziury i rozpadliska w łuku, a na koniec trzeba trzymać gaz.
    Niby nic nowego - ale w Gorzowie, każde pół metra w tę lub tamtą stronę skutkuje wieloma metrami
    straty. Trudno nawet tu pisać banały, że i starty są podstawą, bo z wymijaniem gospodarzy będzie
    trudno na dystansie, a starty naszej ekipy w ostatnich meczach są... no powiedzmy, że po prostu
    jakieś tam są. Z wojowniczych rzeczy to bardziej bym się obawiał Zmarzlika i Kasprzaka, mam nadzieję,
    że ten ostatni nie powtórzy swojego wyczynu z zeszłego roku. W Toruniu było 55:35 i oczywiście
    byłoby miło wywieźć coś więcej jak bonusa (a i tego człek może nie być pewien), mając w pamięci
    zeszły rok, gdzie dopiero ostatnie dwa biegi nasi pojechali super (Gollob! ) ratując bonusa
    o włos. Cóż... dał nam przykład Walasek jak w Gorzowie komplet robić mamy....
    Walasek wygrywal starty i tyle go widzieli.Jak slusznie zauwazyles,kto u nas ma to zrobic?Tor tez byl zupelnie inny niz z Falubazem.U nas Emil ze startu nie najgorzej,Miedziak czasami,Ward ostatnio zapomnial co go Crump uczyl.Jak nie bedzie mozna ugrac kilku punktow po trasie,moze byc rzez.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-06-2014 o 15:41
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Nie ma mowy, by tor był taki jak z Falubazem. Pogoda na razie dopisuje, komisarza nie będzie, więc Paluch z Gałą zaserwują pewnie wersję "soft" swojego toru czyli "kto nie trzyma się krawężnika, ten odpada" Moim nieśmiałym marzeniem jest, by wykpiwany już przez większość toruńskich forumowiczów Gollob zagrał im na nosie i zrobił dwucyfrówkę - choć obawiam się, że w niedzielę może zrobić mniej punktów od Cyfera.

  30. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    Nie ma mowy, by tor był taki jak z Falubazem. Pogoda na razie dopisuje, komisarza nie będzie, więc Paluch z Gałą zaserwują pewnie wersję "soft" swojego toru czyli "kto nie trzyma się krawężnika, ten odpada" Moim nieśmiałym marzeniem jest, by wykpiwany już przez większość toruńskich forumowiczów Gollob zagrał im na nosie i zrobił dwucyfrówkę - choć obawiam się, że w niedzielę może zrobić mniej punktów od Cyfera.
    Puki co pogoda dopisuje, ale większość prognoz zapowiada lekkie opady deszczu z soboty na niedzielę, więc nie zdziwię się jak lada moment do klubu przyjdzie faks, że mecz ma status zagrożonego.

  31. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Ja pierd....., nowy watek meczowy z udzialem druzyny torunskiej - a tu caly czas ja podczas lubuskich derbów. Czy zielonogórzanie, mogliby nie wbijac sie drzwiami i oknami do kazdego watku ze Stalą Gorzów ?

    Juz sam nie wiem kto ma wieksze kompleksy

  32. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Ja pierd....., nowy watek meczowy z udzialem druzyny torunskiej - a tu caly czas ja podczas lubuskich derbów. Czy zielonogórzanie, mogliby nie wbijac sie drzwiami i oknami do kazdego watku ze Stalą Gorzów ?

    Juz sam nie wiem kto ma wieksze kompleksy
    Przez internet drzwiami nie da rady ale oknem zawsze chetnie. Ja siedmioma poki co. 8-sme probowalem ale nie podeszlo nawet w wersji 8.1

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    O,widze,ze konsument z Ciebie,wiec daje dwie wodki i edytuj.
    Wlasnie o to chodzi, ze ze mnie zaden konsument. On mnie skusil Falubazowa wodka. Taka to nawet wiecej warta dla mnie niz 10 innych.

  33. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Ja pierd....., nowy watek meczowy z udzialem druzyny torunskiej - a tu caly czas ja podczas lubuskich derbów. Czy zielonogórzanie, mogliby nie wbijac sie drzwiami i oknami do kazdego watku ze Stalą Gorzów ?

    Juz sam nie wiem kto ma wieksze kompleksy
    O czym ty piszesz?
    Przecież wynik meczu ma spory wpływ na to z kim będziemy jechać w play offach (przecież możemy jechać i z wami i ze Stalą) wiec chyba normalnym jest, że nas ten mecz interesuje. Jeszcze wyciąganie jakichś kompleksów - serio, tak słabych tekstów masz zamiar się trzymać?

    Stal to wygra, nawet jak Gollob pojedzie w okolicach dychy, a szkoda, klaps torunianom w play-offach smakowałby wybornie!
    byle bez kontuzji, choć tej życzę Paluchowi za pierdoły, które wyczynia. Niech gamoń przyłoży nocą małym palcem o szafkę, a co!

  34. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    W niedzielę można było oglądać wesoły cyrk Monthy Paytona,tym razem Na Zawarcie zawita Miedziński.W powietrzu czuć zapach mocnego thrillera z elementami grozy
    Aż tak te twoje księżniczki sp.....lą tor ?

  35. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    A konsumenci z Torunia przyjadą?

  36. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Pikniki z Torunia od ładnych kilku lat zawsze są mile widziani w Gorzowie (nie wiem jak to się ma do sytuacji "prawdziwych") Zawsze ktoś się przed meczem pod stadionem w szaliku Apatora pałącze i włos z głowy mu nie spada. Kamienie panie to tylko na Falubaz

  37. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Żeby nie było : to torunianie sami się podzielili na tych prawdziwych i "konsumentów". To nie mój wymysł

  38. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Już za kilka dni czeka wszystkich kolejne być może jeszcze bardziej doskonałe widowisko bowiem trubadurzy toruńscy reprezentują jeszcze wyższy poziom kabaretowo-cyrkowy od zeszłoniedzielnych gości gorzowskiej Areny.Ostatnio szanowna publiczność miała w przyjemności oglądać doskonałe salto mortale,ekwilibrystyczne piruety,żyrafę z kawałkiem papieru czy specjalnie dla najmłodszych milusińskich goryle wrzeszczące i puszczające mele podobnie jak ludzie.W najbliższą niedzielę co prawda ta część inwentarza może być bardziej leniwa ale za to pojawi się Niedzwiedz siedzący ostatnio na trybunach który z chęcią przybije z najmłodszymi piątkę,będzie również kangur,artysta z bidonem wykona jaskółkę i chętnie użyczy swej fotogenicznej aparycji do usług reporterów i fotoreporterów.Jeśli podobnie jak ostatnio dopiszę pogoda z pewnością będą mieli Państwo przyjemność oglądać popisy jazdy slalolem i jazdę w poprzek w wykonaniu czołowego artysty znakomitego Cyrku Adriana.Zapowiada się więc nie lada gratka z elementami groteski która powinna zaspokoić najbardziej wybrednych koneserów Estrady
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 26-06-2014 o 21:42
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  39. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Ciężko tutaj o czymś dyskutować - dostaniemy taki wpieprz, że aż się będzie kurzyło
    Mam tylko nadzieję na obronę bonusa i brak kolejnych kontuzji.

  40. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Już za kilka dni czeka wszystkich kolejne być może jeszcze bardziej doskonałe widowisko bowiem trubadurzy toruńscy reprezentują jeszcze wyższy poziom kabaretowo-cyrkowy od zeszłoniedzielnych gości gorzowskiej Areny.Ostatnio szanowna publiczność miała w przyjemności oglądać doskonałe salto mortale,ekwilibrystyczne piruety,żyrafę z kawałkiem papieru czy specjalnie dla najmłodszych milusińskich goryle wrzeszczące i puszczające mele podobnie jak ludzie.W najbliższą niedzielę co prawda ta część inwentarza może być bardziej leniwa ale za to pojawi się Niedzwiedz siedzący ostatnio na trybunach który z chęcią przybije z najmłodszymi piątkę,będzie również kangur,artysta z bidonem wykona jaskółkę i chętnie użyczy swej fotogenicznej aparycji do usług reporterów i fotoreporterów.Jeśli podobnie jak ostatnio dopiszę pogoda z pewnością będą mieli Państwo przyjemność oglądać popisy jazdy slalolem i jazdę w poprzek w wykonaniu czołowego artysty znakomitego Cyrku Adriana.Zapowiada się więc nie lada gratka z elementami groteski która powinna zaspokoić najbardziej wybrednych koneserów Estrady
    Z jednym sie mozna zgodzic.
    Gorzowska arena czesto bardziej przypomina cyrk niz tor zuzlowy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-06-2014 o 05:44
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Z jednym sie mozna zgodzic.
    Gorzowska arena czesto bardziej przypomina cyrk niz tor zuzlowy.
    A Rusty to ich czołowy klaun

  42. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Puki co pogoda dopisuje, ale większość prognoz zapowiada lekkie opady deszczu z soboty na niedzielę, więc nie zdziwię się jak lada moment do klubu przyjdzie faks, że mecz ma status zagrożonego.
    ale póki co nie ma takiego statusu

  43. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    ale póki co nie ma takiego statusu
    I to jest dziwne zważywszy na prognozy
    Może dlatego, że nie mają dachu nad torem. Jakby mieli to mecz byłby zagrożony
    Zwłaszcza jakby Cieślak miał przyjechać
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    mhsol (28-06-2014)

  45. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    ale póki co nie ma takiego statusu
    Już ma A błąd straszny, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, wstyd
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 28-06-2014 o 12:14

  46. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Jestem po rozmowie z prezesem Unibaksu Toruń Tomaszem Kaczyńskim. Zwróciłem się do niego z propozycją o przełożenie meczu na 13 lipca. Aktualnie pogoda w Gorzowie nie jest najlepsza. Co chwilę kropi deszcz, a prognozy na niedzielę są fatalne. Niestety, strona toruńska stoi na stanowisku, że nie ma powodu, by przekładać spotkanie

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/45...e-nie-zgadzaja

    Na ten moment jest naprawdę jeszcze czas, żeby podejmować ostateczną decyzję. Cały czas staram się znaleźć drugie dno w tej sprawie. Nie wiem, co się dzieje, ale w obozie gorzowskim od piątkowego wieczoru jest jakaś dziwna panika, która dotyczy przełożenia tego meczu.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/45...ie-od-piatku-p

  47. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Podejrzewam, że Zmorze chodzi o koszty organizacji zawodów, które wg. niego z dużym prawdopodobieństwem się nie odbędą.
    W Gorzowie kasy pewnie za dużo nie ma - stąd i całe zamieszanie.

  48. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Zmora kłamie i już coś kombinuje. Jestem teraz w Gorzowie i wcale tu nie pada. Mało tego, chmurki na niebie nie zwiastują opadów, w tej chwili nawet się przejaśniło i świeci słoneczko. Kompletnie nie rozumiem o czym gada ten akwizytor. Mecz ma status zagrożonego, więc Paluch nie będzie mógł po swojemu spreparować toru i podejrzewam, że tu jest pies pogrzebany, bo prognozy na jutro są całkiem optymistyczne.

  49. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Zmora kłamie i już coś kombinuje. Jestem teraz w Gorzowie i wcale tu nie pada. Mało tego, chmurki na niebie nie zwiastują opadów, w tej chwili nawet się przejaśniło i świeci słoneczko. Kompletnie nie rozumiem o czym gada ten akwizytor. Mecz ma status zagrożonego, więc Paluch nie będzie mógł po swojemu spreparować toru i podejrzewam, że tu jest pies pogrzebany, bo prognozy na jutro są całkiem optymistyczne.
    Chyba coś jest na rzeczy w tym co piszesz. Oto prognoza za meteo.pl:

    mgram_pict.php.png


    I gdzie tu pan widzi te fatalne prognozy panie Zmora ?

  50. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Chyba coś jest na rzeczy w tym co piszesz. Oto prognoza za meteo.pl:

    I gdzie tu pan widzi te fatalne prognozy panie Zmora ?
    Problemem nie jest pogoda a niedyspozycja zdrowotna Zmarzlika.....ot cała historia
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 28-06-2014 o 13:00

  51. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Zmora wychodzi mi na coraz większego trola.
    Robi wszystko w białych rękawiczkach, że niby takie ĄĄ ĘĘ,
    Przy Władku wygląda jak arcyksiąże przy koniuszym.
    Ale to dosrywa raz na jakiś czas coś o KSM ie, to twierdzi, że tor mają piękny i bez dziur.
    Teraz robi za szamana i chce przekładać mecze.
    Dziwne to zważywszy na fakt, że Gollob wiadomo, że na takim torze nie pojedzie a to już duży handicap dla Stali.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Problemem nie jest pogoda a niedyspozycja zdrowotna Zmarzlika.....ot cała historia


    a coś więcej ???

  52. Powrót do góry    #45
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Z tymi przekładankami, to ogólnie jest dziwna sprawa i wg mnie to powodem są MŚ w piłce nożnej (i strach o frekwencję), a nie pogoda.

Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •