Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617
Pokaż wyniki od 721 do 761 z 761

Wątek: X Kolejka Ekstraligi: Stal Gorzów - Apator Toruń 14.07.14 godz.20:00 live nSport

  1. Powrót do góry    #721
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Bardzo często na tym forum wśród kibiców powtarza się jak mantrę, że -8 punktów ustawiło ligę. Nie można się z tym zgodzić.
    Nie można zgodzić się z tezą przeciwną - no chyba, że twierdzisz, że -8 NIE ustawiło ligi, to przepraszam. Nikt nie twierdzi, że gdyby nie -8 Toruń byłby murowanym mistrzem - w obecnej dyspozycji Unia Tarnów jest np. w lidze zdecydowanie lepszą drużyną, a Gorzów i Falubaz na co najmniej podobnym poziomie. Czym można było pokryć te -8? To nie ma znaczenia. Można było też wygrać wszystkie mecze i w ogóle nie oglądać się na "jakieś -8". Te -8 to ~23% wszystkich punktów do zdobycia w lidze bez KSM, w której prawie wszędzie ciężko o punkty wyjazdowe! Pokaż mi ligę, sport, dyscyplinę, w której zespół odmawiający występu w meczu został pozbawiony z automatu prawie 1/4 możliwych do zdobycia punktów? Pisałem to już w październiku ale powtórzę - Milan za udział w Calciopoli (niesportowe wpływanie na wynik rywalizacji poprzez wpływanie na wybór obsady sędziowskiej) stracił na starcie nowego sezonu -15 punktów na 111 możliwych (13,5%), a po odwołaniu zostało im -8 (7,2%!), przy czym w piłce nożnej atut własnego boiska jest bez porównania mniej istotny niż atut własnego toru w żużlu, nie mówiąc już o innych czynnikach takich jak ryzyko związane z kontuzjami zawodników.

    Piszesz, że Unibax stracił 3-5 punktów. Może i tak, ale jakie to miałoby znaczenie gdyby nie -8? Przy całej hańbie jakiej dopuścili się włodarze Unibaksu w pamiętnym finale, wybrano środek dyscyplinarny najgorszy z możliwych, bezprecedensowy i całkowicie nieprzemyślany.

    I żeby nie było - nie mam zamiaru usprawiedliwiać postawy niektórych zawodników czy twierdzić, że Unibax jest potężny i tylko przez trybunał nie zdobędzie złota. W obecnych okolicznościach (kontuzje, dramatyczna postawa Golloba) szanse na to i tak byłyby iluzoryczne. Natomiast nigdy nie zgodzę się z tezą, że sezon "nie został ustawiony". Został - przez karę dla Unibaksu i upośledzony proces licencyjny dopuszczający do rozgrywek zespoły niewydolne finansowo z potężnymi zaległościami z lat ubiegłych. Oba te zdarzenia pokazują tylko jak bardzo ograniczone umysłowo osoby decydują o tym sporcie - wszystko co dzieje się obecnie można było z łatwością przewidzieć w okresie październik - grudzień 2013. Teraz tylko płacz, że liga mało wyrównana i nie ma się czym emocjonować.
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 18-07-2014 o 13:18

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Buszmen (18-07-2014)

  3. Powrót do góry    #722
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    przy czym w piłce nożnej atut własnego boiska jest bez porównania mniej istotny niż atut własnego toru w żużlu...
    Tak było przed erą komisarzy torowych. Teraz przyjeżdża komisarz i może zmienić przygotowanie toru... I nie bardzo musi tłumaczyć dlaczego. Wydaje polecenia i tyle. Więc (gdy tak się dzieje ), gdzie "atut własnego toru"?

  4. Powrót do góry    #723
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Ursus, jak dla mnie Stal przegrała złoto w dużej mierze przez kontuzję Zmarzlika (wyrwa nie do załatania) i mimo wszystko przez brak rozdzielenia pracy Zagar - Iversen. Para TG - MJJ była w tamtym okresie za słaba (Duńczyk pod koniec sezonu zadyszkę złapał).
    To co piszesz oczywiście też. Ale tym bardziej Gollob powinien się zmobilizować . Ale mu się nie chciało , miał gdzieś to , że 4 lata zarabiał u Komara jak nigdzie wcześniej.

  5. Powrót do góry    #724
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Może ktoś z kibiców Stali opisać w kilku zdaniach jak tam Pawełek prezentował się na torze?
    Z góry dzięki

  6. Powrót do góry    #725
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Tak było przed erą komisarzy torowych. Teraz przyjeżdża komisarz i może zmienić przygotowanie toru... I nie bardzo musi tłumaczyć dlaczego. Wydaje polecenia i tyle. Więc (gdy tak się dzieje ), gdzie "atut własnego toru"?
    Masz rację - atut toru nie istnieje "bo komisarze". Każda drużyna jeździ tak samo u siebie jak i na wyjeździe. Gorzów robi 31 punktów w Tarnowie bo Stal jest tragicznie słaba i ma znacznie gorszych zawodników, nie dlatego, że gospodarze są perfekcyjnie spasowani ze swoim torem.

  7. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Buszmen (18-07-2014), kingpin (18-07-2014), mhsol (18-07-2014)

  8. Powrót do góry    #726
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Może ktoś z kibiców Stali opisać w kilku zdaniach jak tam Pawełek prezentował się na torze?
    Z góry dzięki
    Co prawda nie jestem z Gorzowa, ale odpowiem. Bonusa zdobyliśmy dzięki Pawłowi i Zagarowi. Zagarowi dlatego, że był najsłabszym
    ogniwem gospodarzy i udało się go przywieźć dwa razy na 5:1 i pokonać jeszcze w nominowanych. Paweł świetnie startował i dociągał
    do łuku, na dystansie był bardzo szybki, ale niestety momentami go nosiło i niekoniecznie wybierał najlepsze ścieżki. Biorąc pod uwagę,
    że w czasie ostatnich trzech dni (dwóch nocy) spał tylko siedem godzin (w ostatnią noc - dwie) to występ bardzo dobry. Na moje
    został skrzywdzony przez sędziego, gdyż sprawcą jego upadku był Cyfer, który przeszarżował. Sędzia ze swojego stanowiska, a także
    z tej powtórki, którą mógł zobaczyć nie bardzo mógł właściwie ocenić sytuację - działa się na wejściu w drugi łuk - ja to widziałem
    od pleców zawodników. Jak ktoś ma linka do jakiegoś filmu niech wrzuci. Ogólnie występ bardzo dobry mimo, że Paweł nie bardzo
    tor gorzowski lubi i do tego startował po upadku ze stłuczonym barkiem/szyją - potrzebne były okłady z lodu.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 18-07-2014 o 14:46
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  9. Powrót do góry    #727
    Stały bywalec Awatar apatorzgred
    Dołączył
    14-07-2005
    Postów
    742
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 10 w 10 postach
    Mam nadzieję ż e Chomski podziękuje emerytowi. Wolę oglądać nieopierzonego juniora niż tą wyblakłą pseudo gwiazdę. Kończ waść wstydu sobie oszczędz.
    Najlepsi Z Najlepszych.......................... Tylko Apator DMP 1986

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apatorzgred za jego przydatny post!

    kingpin (18-07-2014)

  11. Powrót do góry    #728
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Masz rację - atut toru nie istnieje "bo komisarze". Każda drużyna jeździ tak samo u siebie jak i na wyjeździe. Gorzów robi 31 punktów w Tarnowie bo Stal jest tragicznie słaba i ma znacznie gorszych zawodników, nie dlatego, że gospodarze są perfekcyjnie spasowani ze swoim torem.
    Nie rozumiesz, czy udajesz? Jeżeli uważasz że "prace torowe" komisarza nic nie mogą zmienić, to .... Bez komentarza.

  12. Powrót do góry    #729
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Yozayan wyrasta na Toruńskiego odpowiednika Mariusza.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  13. Powrót do góry    #730
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    Ja wcale nie piszę, że Toruń powinien być zdegradowany, chodzi o to, że jak już mają być kary to winne one dotyczyć minionego sezonu czyli np. kary finansowe - kasa dla Falubazu, kasa na jakieś charytatywne cele, coś dla PZMotu, bo przecież oni coś też muszą przytulić i kary "ligowe" - odebranie medali, degradacja. Oczywiście nie wszystko na raz, wyliczam tylko z czego powinno się wybierać. Minus 8pkt w tym sezonie, choć długo uważałem, że słuszne (złość na te wasze matołki), wypacza obecną ligę, a mecze za złotówkę to zwykłe s****ysyństwo i ingerowanie w wewnętrzne sprawy klubu i marketingu.
    W kilku słowach; dzięki waszym działaczom i zielonostolikowym durniom ligę mamy tak mierną, przypadkową i bez emocji, że ręce opadają.
    Tylko tyle.
    Jasna sprawa.

    Zygus pisal o dozywotniej degradacji,Ty o degradacji jako jeden z punktow regulaminu czyli statystycznie na kazdego kibica Falubazu wychodzi degradacja na pol zywota Unibaxu.
    Biorac pod uwage,ze klub torunski bedzie istnial jeszcze powiedzmy 8 lat ,statystycznie zyczyles nam degradacji na 4 lata.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #731
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Nie rozumiesz, czy udajesz? Jeżeli uważasz że "prace torowe" komisarza nic nie mogą zmienić, to .... Bez komentarza.
    Nie rozumiesz, czy udajesz? Jeśli nie rozumiesz, że niezależnie od komisarzy, którzy mogą "coś zmienić", atut własnego toru jest nieporównywalnie większy niż atut własnego boiska, to... Bez komentarza.

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Buszmen (18-07-2014), kingpin (18-07-2014)

  16. Powrót do góry    #732
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    W waszym interesie zatem jest, ażeby ukrócić to istnienie do minimum

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    kingpin (18-07-2014)

  18. Powrót do góry    #733
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Nie rozumiesz, czy udajesz? Jeżeli uważasz że "prace torowe" komisarza nic nie mogą zmienić, to .... Bez komentarza.
    Zapewne Falubaz polegl we Wrocku wskutek dzialan komisarza?

  19. Powrót do góry    #734
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Nie rozumiesz, czy udajesz? Jeśli nie rozumiesz, że niezależnie od komisarzy, którzy mogą "coś zmienić", atut własnego toru jest nieporównywalnie większy niż atut własnego boiska, to... Bez komentarza.
    Jasne. U jednego komisarze pogrzebią w torze u drugiego nie. I jest sprawiedliwie. Byle tym pierwszym nie był Unibax.. uhm..

  20. Powrót do góry    #735
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Jasne. U jednego komisarze pogrzebią w torze u drugiego nie. I jest sprawiedliwie. Byle tym pierwszym nie był Unibax.. uhm..
    Dokładnie to napisałem, pogratulować umiejętności czytania ze zrozumieniem. Naprawdę tłumaczenie oczywistości mija się z jakimkolwiek celem.

  21. Powrót do góry    #736
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,645
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 778 w 438 postach
    Faktycznie komisarze pozbawiają wszystkich atutu własnego toru, zwłaszcza, gdy jadą przeciwko Toruniowi. W czwartek jechaliśmy jak na MA, tylko jesteśmy słabi. Równie słabi, co niedawno Falubaz, którego niemal wszyscy zawodnicy jechali po całym torze ledwie trzymając się swoich rumaków.

    Przypuszczam, że analitycy zaraz napiszą, że od kiedy istnieje instytucja komisarza toru, to poszczególne zespoły wygrywają częściej na wyjazdach niż u siebie. Toruń będzie najlepszym przykładem

  22. Powrót do góry    #737
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Na NSport powtórka wczorajszego meczu.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi libky za jego przydatny post!

    zabovsky (18-07-2014)

  24. Powrót do góry    #738
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=x6az6_12Pu8

    22:13 ewidentna czerwona kartka.
    To jest tyleż śmieszne co żałosne.
    Układ zamknięty.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 23-07-2014 o 03:00
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    cokus1 (23-07-2014), pakosik (23-07-2014)

  26. Powrót do góry    #739
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No, to akurat prawda. Tak samo ewidentne jak niegdyś u Szuminy, decyzja o braku niezrozumiała.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    pakosik (23-07-2014)

  28. Powrót do góry    #740
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Jak pisalem w trakcie meczu ze czerwona to mnie chcieli zjesc, ze nie widze
    Inna sprawa ze sedzia szybko przerwal (moze i slusznie) ale chlopak nie dostal szansy nawet zeby sie ogarnac.
    Tak czy siak czerwona bym dal
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 23-07-2014 o 10:40

  29. Powrót do góry    #741
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,645
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 778 w 438 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=x6az6_12Pu8

    22:13 ewidentna czerwona kartka.
    To jest tyleż śmieszne co żałosne.
    Układ zamknięty.
    Chłopak błyskawicznie wstał. Nie czekał aż go żona podniesie z toru, bo ma problemy z kręgosłupem. Nie widzisz różnicy?
    Za to sędzia mógł spokojnie poczekać na rozwój wypadków.

  30. Powrót do góry    #742
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Wstał od razu (o ile nie wycięto iluś sekund nagrania) i o czym tu w ogóle dyskutować?

    Ostatni bieg i problemy PUK-a potwierdzają, że tor był perfekcyjnie przygotowany.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  31. Powrót do góry    #743
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    A upadal od samiutkiego kraweznika,elegancki kontrolowany slizg bardziej ewidentne byłoby chyba tylko postawienie motoru w poprzek toru i malownicze spadniecie z siodełka...

    Swoją drogą liczyłem, że występ Pana Golloba mnie rozsmieszy, a tu wiedząc łamanie maszyny na 5 razy zrobiło mi się smutno
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  32. Powrót do góry    #744
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Panowie, dajcie spokój. Siedziałem na wyjściu z pierwszego łuku, ewidentnie wzorowo, jak książka mówi się chłopak położył. Naprawdę nie ma czego bronić...

  33. Powrót do góry    #745
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Na meczu być nie mogłem, oglądałem na you tube. Rzeczywiście tor był przeokrutny, spreparowany na maksa. Istne paluchożytowisko, piętnaście ścieżek, jedne przyczepne, inne betonowe, jeszcze inne ch..y wi jakie . No i te dziury , ze czeternaście naliczyłem , ale pewnie drugie tyle przeoczyłem.

  34. Powrót do góry    #746
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Ursus. Wyluzuj jaja sobie robie, dałem emotikona na końcu zdania. Nie zauważyłeś?

    Hitman, jakby mu zależało na przerwaniu biegu , to chyba raczej nie wstawałby w ekspresowym tempie? Zresztą tak on, jak i Kulakov praktycznie tak samo upadli, próbując kompletnie źle ten łuk pokonać. Kulakov też na czerwona zasłużył?
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 23-07-2014 o 12:59
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  35. Powrót do góry    #747
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Jaka jest prawda, to wie Fajfer. Pozostańmy przy tym, że każdy na swoje zdanie na temat tego upadku

  36. Powrót do góry    #748
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Masz rację, Fajfer wie najlepiej. Nie mniej jednak sędzia bardzo szybko przerywając bieg spowodował, że nie da sie tego rozpatrywać w kontekście kartek. To po prostu zwykłe naginanie rzeczywistosci.

    Zresztą nie mam swojego zdania, mam wątpliwości i dlatego zadaję pytania.
    Dlaczego nie mam swego zdania? Nie mam, bo nie byłem na meczu i nie jestem z tych, którzy tylko na podstawie nagrań video czy audio (też tacy artyści są) wydają sądy.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  37. Powrót do góry    #749
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "Ursus. Wyluzuj jaja sobie robie, dałem emotikona na końcu zdania. Nie zauważyłeś?"

    ... Ty wyluzuj raczej ; ja nie do Ciebie , ogólnie pisałem jako refleksję na wpisy Twych kilku ziomków sprzed paru stron ( a zwłaszcza w trakcie meczu , gdy w radiu "oglądali" ), jaki to straszny tor był w czwartek

    "Panowie, dajcie spokój. Siedziałem na wyjściu z pierwszego łuku, ewidentnie wzorowo, jak książka mówi się chłopak położył. Naprawdę nie ma czego bronić..."

    jeśli taki miał Fajfer zamiar - celowo się położyć , to jest głupolem. Mógł zdrowiem to przypłacić i ciężką kontuzją. Nawet kontrolowany upadek nigdy nie będzie do końca kontrolowanym.

    Ostatnio edytowane przez ursus ; 23-07-2014 o 15:21

  38. Powrót do góry    #750
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    semen napisał:
    jakby mu zależało na przerwaniu biegu , to chyba raczej nie wstawałby w ekspresowym tempie?
    Po co miał leżeć jak bieg szybciutko przerwał sędzia Grodzki w takich komicznych okolicznościach?
    Jeszcze by wilka dostał.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 23-07-2014 o 18:27
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #751
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    semen napisał:

    Po co miał leżeć jak bieg szybciutko przerwał sędzia Grodzki w takich komicznych okolicznościach?
    Jeszcze by wilka dostał.
    Zanim przerwał to mlody ruszyl z kopyta po motor. Byc moze mial czyste intencje. Ale ten upadek tak "flakowato" wygladal, ze czerwona za samej marnej jakosci aktorstwo powinna byc

  40. Powrót do góry    #752
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Zanim przerwał to mlody ruszyl z kopyta po motor. Byc moze mial czyste intencje. Ale ten upadek tak "flakowato" wygladal, ze czerwona za samej marnej jakosci aktorstwo powinna byc
    Myślę, że stworzyła się nisza dla Łukasza Cyrana, który mógłby nauczyć niejednego zawodnika przekonywującego upadania okraszonego tulupem i turlaniem się po torze

  41. Powrót do góry    #753
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Gdyby tor byl taki jak wtedy w Czewie,gdyby Fajfer lezakowal i czekal na przerwanie biegu,czerwonej by nie uniknal.
    Sedzia wzial jednak pod uwage ciezki tor i to ,ze Oskar natychmiast sie zerwal i ruszyl w strone motorka.
    Czy sedzia sie nabral czy zareagowal prawidlowo wie Oskar , Chomski i oczywiscie kilku forumowiczow.
    Tego upadku nawet nie ma co porownywac z Szumina.
    Jesli obydwa asy aktorzyly,to Oskar zasluzyl na Oskara a Szumina na Zlota Maline.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-07-2014 o 19:28
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #754
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "...pod uwage ciezki tor... "

    Że jaki ?
    to był w/g Ciebie ciężki tor ?
    Ostatnio edytowane przez ursus ; 23-07-2014 o 20:12

  43. Powrót do góry    #755
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    W porownaniu z MA byl wymagajacy.Zreszta nie wiem,trzeba by sie zapytac Pawelka,Kulakowa i Iversena.Dwaj ostatni mieli z tym torem jakies przygody.Swider tez jakos dziwnie jezdzil.
    Golloba raczej nie musisz pytac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #756
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    W porównaniu z MA to każdy jest wymagający. Tyle , że mecz nie był na MA.
    Pawełek jeździl akurat super - ojciec mówił , że chłopak zebrał wielkie brawa . Kułakow jeszcze na żużlu raczej nie umi, Iver zrobił babola jaki każdemu się może trafić ( nikt inny takowego nie zrobił) , Świderski miał słaby dzień - bywa .

  45. Powrót do góry    #757
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Ok,dzieki za wyjasnienia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #758
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    maj pleżer , Jor łelkam

    a poważnie , to paluchowisko było wyjatkowo przyjazne przyjezdnym w ubiegły czwartek
    Ostatnio edytowane przez ursus ; 23-07-2014 o 20:21

  47. Powrót do góry    #759
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Nie no na Oscara zdecydowanie zasluzyl Szumina. Dal z siebie w swojej roli maxa, wlozyl duzo serca w cala otoczke, wczul sie w swoja postac, niektorych lokalnych kibicow wrecz przekonal!
    A Fajfer? Odpadł w castingu....

  48. Powrót do góry    #760
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    maj pleżer , Jor łelkam

    a poważnie , to paluchowisko było wyjatkowo przyjazne przyjezdnym w ubiegły czwartek
    Podzielam ten poglad.
    W porownaniu z paluchowiskiem,byl Wersal.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie no na Oscara zdecydowanie zasluzyl Szumina. Dal z siebie w swojej roli maxa, wlozyl duzo serca w cala otoczke, wczul sie w swoja postac, niektorych lokalnych kibicow wrecz przekonal!
    A Fajfer? Odpadł w castingu....
    Protestuje.
    Rafalowi pomagaly rekwizyty w postaci kregoslupa i lancuszka sprzeglowego,Oskar musial sobie radzic sam.
    Z drugiej strony mozesz miec racje,bo wyrobiona i znajaca sie na rzeczy publika Rafalowi klaskala a na Oskara gwizdala.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-07-2014 o 20:45
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Powrót do góry    #761
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    j-rules napisał:
    Nie no na Oscara zdecydowanie zasluzyl Szumina. Dal z siebie w swojej roli maxa, wlozyl duzo serca w cala otoczke, wczul sie w swoja postac, niektorych lokalnych kibicow wrecz przekonal!
    A Fajfer? Odpadł w castingu....

    Tak poważniej to należy w tej całej sytuacji koncentrować się na niezrozumiałych intencjach sędziego niż Fajfera, mimo wszystko.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 26-07-2014 o 21:06
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •