Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 81

Wątek: Wimbledon 2014

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2007
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wimbledon 2014

    Drabinka panów

    http://www.wimbledon.com/en_GB/score.../ms/index.html

    Drabinka Pań

    http://www.wimbledon.com/en_GB/score.../ws/index.html

    Już w poniedziałek kolejny turniej wielkoszlemowy.

    Kto wygra? Zapraszam do dyskusji

    Podobne wątki:

    • Powrót do góry    #2
      Ekspert Awatar Juan
      Dołączył
      22-08-2002
      Postów
      4,279
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowania: 2 w 2 postach
      Wiem kto nie wygra. Bo Rosol w drugiej rundzie . Wygra Roger, bo ma kelnerską drabinkę, Djokowić gra jak wiadomo, a o reszcie to nie ma co wspominać.
      Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
      --Demokryt--

    • Powrót do góry    #3
      Stały bywalec
      Dołączył
      12-08-2002
      Postów
      1,207
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowano 1 raz w 1 poście
      Szlagier Janowicz - Federer w rundzie czwartej? Gdyby nie czający się Hewitt w drugiej, to może by i tak było...
      Ukryta zawartość - mój blog o tenisie Ukryta zawartość Zapraszam serdecznie.

    • Powrót do góry    #4
      Użytkownik Awatar fff
      Dołączył
      27-07-2002
      Postów
      273
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Z Hewittem, może być tak samo jak rok temu ze Stepankiem. Obawiałem się Radka, ale ostatecznie nawet gdyby nie krecz Czecha, to Janowicz i tak spokojnie wygrałby tamto spotkanie. Nie wyobrażam sobie innego "czwarto-rundowego" pojedynku niż Janowicz-Federer. Hewitt wygrał Wimbledon i cztery razy Queens Club, ale tego Lleytona już dawno nie ma.
      Mam nadzieję, że F.Lopez po dwóch z rzędu finałach ma jeszcze choć trochę sił. Jutro gra dolna część drabiki kobiet i górna singla panów. Tak więc trzeba trzymać kciuki za Radwańską, Golubeva i Goffina

    • Powrót do góry    #5
      Użytkownik Awatar spooky
      Dołączył
      30-10-2004
      Postów
      186
      Kliknij i podziękuj
      4
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Cytując klasyka (a właściwie klasyczkę) - Federer ma już za dużo tych zwycięstw w Wimbledonie. Jemu więc tytuł się nie należy.

    • Powrót do góry    #6
      Stały bywalec Awatar monty_burns
      Dołączył
      25-01-2006
      Postów
      944
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 4 w 3 postach
      Ano znowu wszystko ułożone pod Federera-Drabinkę, ale nie tym razem. Jerzy pokrzepiony odpadnięciem w pierwszej rundzie w Halle (co według wszystkich tenisowych autorytetów jest bardzo dobrym znakiem) zmiecie Ferdka!!!
      Z drugiej strony, gdyby Jerzyk odpadł tutaj w pierwszej rundzie to na bank ma wygraną w US Open (jeszcze lepsza wróżba niż porażka w I rundzie w Halle). Więc w sumie nie wiadomo.
      Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

    • Powrót do góry    #7
      Ekspert Awatar Juan
      Dołączył
      22-08-2002
      Postów
      4,279
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowania: 2 w 2 postach
      Jak dobrze, że choć u Ciebie nie ma murzyńskości w odniesieniu do Jerzego. Tylko realna ocena sił . Dodałbym od siebie, że nawet jeśli w US Open przegra w pierwszej rundzie, to na bank oznacza to atak na pierwszą piątkę od nowego sezonu.
      Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
      --Demokryt--

    • Powrót do góry    #8
      Stały bywalec Awatar monty_burns
      Dołączył
      25-01-2006
      Postów
      944
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 4 w 3 postach
      Jeśli Jerzyk nie rozniesie Ferdka to oznacza tylko jedno. Że jedli kiedyś ogony wołowe, Ferdek go nagrał i trzyma w szachu. Jak nie nagrał to ćwierćfinał mamy w kieszeni.
      Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

    • Powrót do góry    #9
      Stały bywalec
      Dołączył
      26-04-2004
      Postów
      691
      Kliknij i podziękuj
      1
      Podziękowania: 2 w 2 postach
      Wimbledon zawsze był moim najmniej ulubionym szlemem ale oczywiście od pierwszego dnia śledzę rozgrywki
      W zeszłym roku turniej nawet u mnie zaplusował ze względu na polskie akcenty ale w tym roku raczej trudno spodziewać się powtórki. Pechowe losowania Kani, Uli Radwańskiej i Piter dowodzą, że jakimś ciemnym siłom zależy na braku sukcesów polskich tenisistów
      Tym niemniej Paula Kania, jak na zawodniczkę "skazaną na pożarcie", zaprezentowała się dziś naprawdę pozytywnie. Wyszła na kort bez kompleksów i chyba nawet z pewną dozą humoru. Gdy tylko zauważyła, że Li jest jeszcze nierozegrana na trawie i popełnia fatalne błędy, od razu przystąpiła do ataku. Tym bardziej szkoda, że ręka zadrżała jej po raz pierwszy w najważniejszym momencie, czyli podczas własnego gema serwisowego mogącego dać Polce seta. Kolejnej szansy Chinka już nie dała a w drugim secie pozbierała się na tyle, że Pauli zaczęło brakować argumentów do kończenia gemów. Ale przynajmniej napędziła faworytce stracha, więc możemy być z niej dumni.

      Ogólnie w pierwszej rundzie mamy do czynienia z klęską urodzaju na ciekawe pary i nawet trzy kanału Polsatu Sport nie podołają pokazywaniu toczących się jednocześnie ciekawych spotkań. Dziś "ofiarą" planu gier padł hicior Brown-Baghdatis, który chętnie bym obejrzała ale nie było gdzie...Nawet mnie zaskoczyła wygrana Marcosa i to, że uwinął się w zaledwie 4 setach Spotkania Murray'a i Djokovica były nudne jak ustawa o finansach publicznych, więc szkoda na nie klawiatury.

      O roli Federera w tomistycznym ujęciu sprawiedliwości porozmawiamy, jeżeli Szwajcar dojdzie do finału, Spooky...
      Tenis zaczyna się po trzydziestce Ukryta zawartość

    • Powrót do góry    #10
      Stały bywalec Awatar monty_burns
      Dołączył
      25-01-2006
      Postów
      944
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 4 w 3 postach
      Pierwszy set dla śniadego. Dobry omen na resztę meczu
      Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

    • Powrót do góry    #11
      Ekspert Awatar apator_uk
      Dołączył
      26-07-2009
      Postów
      5,724
      Kliknij i podziękuj
      1,709
      Podziękowania: 1,567 w 910 postach
      Nie mogę patrzeć na Janowicza. On ma psychikę 15 letniej dziewczynki. Ten człowiek nie nadaje się do sportu. Czekam aż położy się na ziemi i zacznie tupać nóżkami.

      Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
      #GetWellDarky

    • Powrót do góry    #12
      Stały bywalec Awatar Sorel
      Dołączył
      22-04-2005
      Postów
      1,366
      Kliknij i podziękuj
      38
      Podziękowania: 356 w 141 postach
      Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
      Nie mogę patrzeć na Janowicza. On ma psychikę 15 letniej dziewczynki. Ten człowiek nie nadaje się do sportu. Czekam aż położy się na ziemi i zacznie tupać nóżkami.

      Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
      Grałeś kiedyś w tenisa na punkty?
      Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

    • Powrót do góry    #13
      Ekspert Awatar apator_uk
      Dołączył
      26-07-2009
      Postów
      5,724
      Kliknij i podziękuj
      1,709
      Podziękowania: 1,567 w 910 postach
      Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta
      Grałeś kiedyś w tenisa na punkty?
      Grałem ale nie wiem co to ma do rzeczy.

      Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
      #GetWellDarky

    • Powrót do góry    #14
      Stały bywalec Awatar Sorel
      Dołączył
      22-04-2005
      Postów
      1,366
      Kliknij i podziękuj
      38
      Podziękowania: 356 w 141 postach
      Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
      Grałem ale nie wiem co to ma do rzeczy.

      Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
      To ma do rzeczy, że po obejrzeniu meczu z Devvarmanem pisząc "Janowicz nie nadaje się do sportu" pokazujesz, że słabo rozumiesz specyfikę tej gry.
      Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

    • Powrót do góry    #15
      Ekspert Awatar apator_uk
      Dołączył
      26-07-2009
      Postów
      5,724
      Kliknij i podziękuj
      1,709
      Podziękowania: 1,567 w 910 postach
      Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta
      To ma do rzeczy, że po obejrzeniu meczu z Devvarmanem pisząc "Janowicz nie nadaje się do sportu" pokazujesz, że słabo rozumiesz specyfikę tej gry.
      To nie pierwszy mecz Janowicza który obejrzałem. Nie jestem specjalistą od tenisa ale widzę jak ktoś sobie nie radzi z własnymi emocjami. Ten chłopak ma takie warunki że gdyby tylko potrafił opanować nerwy i przestał zachowywać się jak rozkapryszony bachor to byłby tenisistą na top 10.

      Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
      #GetWellDarky

    • Powrót do góry    #16
      Stały bywalec Awatar Sorel
      Dołączył
      22-04-2005
      Postów
      1,366
      Kliknij i podziękuj
      38
      Podziękowania: 356 w 141 postach
      Z kolei mnie się wydaje, że samo opanowanie emocji nie wystarczy Janowiczowi na TOP10. Zresztą ciągłe wytykanie mu jego emocjonalnych reakcji jest od dawna wałkowane i nic konkretnego z tego nie wynika - są zawodnicy, którzy wyglądają na klasyczne oazy spokoju, a przegrywają w idiotyczny sposób niejeden mecz. Tak dywagować sobie można bez końca: JJ po mocnym podrasowaniu swojego serwisu, slajsa i gry przy siatce nawet przy wybuchowym temperamencie ma potencjał na ścisłą czołówkę.

      W każdym razie Jerzy przeszedł do II rundy, gdzie czeka ex-mistrz nawierzchni trawiastej w osobie Lleytona Hewitta. Zapowiada się ciekawie
      Kubot też w grze. Tym razem drabinki Polaków spotykają się w 1/2

      No a Nadal zaczął Wimbledon od przegranego seta. Co z tego wyniknie?
      Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

    • Powrót do góry    #17
      Ekspert Awatar Juan
      Dołączył
      22-08-2002
      Postów
      4,279
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowania: 2 w 2 postach
      Liczyłem na to, że słowacka wersja Nadala da radę oryginałowi z Majorki i przez półtora seta nawet się na to zanosiło, aż w końcu tak się zaniosło, że dostał przełamanie i potem przez resztę meczu Hiszpan ćwiczył na nim forhend. Teraz mamy Rosola i lepiej żeby mnie Czech nie zawiódł, bo wystarczy mi, że Doktor Ivo był uprzejmy się rozkleić. Janowicz robiący ok. 20 podwójnych błędów serwisowych nie nastraja optymistycznie na mecz z Hewittem. Jeżeli szybko nie odnajdzie choćby własnego cienia sprzed roku, to czeka go zjazd o 30 miejsc w rankingu.
      Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
      --Demokryt--

    • Powrót do góry    #18
      Stały bywalec Awatar monty_burns
      Dołączył
      25-01-2006
      Postów
      944
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 4 w 3 postach
      Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta
      Z kolei mnie się wydaje, że samo opanowanie emocji nie wystarczy Janowiczowi na TOP10. Zresztą ciągłe wytykanie mu jego emocjonalnych reakcji jest od dawna wałkowane i nic konkretnego z tego nie wynika - są zawodnicy, którzy wyglądają na klasyczne oazy spokoju, a przegrywają w idiotyczny sposób niejeden mecz. Tak dywagować sobie można bez końca: JJ po mocnym podrasowaniu swojego serwisu, slajsa i gry przy siatce nawet przy wybuchowym temperamencie ma potencjał na ścisłą czołówkę.
      No weź daj spokój
      Facet ma psychikę piętnastolatka i bez ogarnięcia tego w ogóle nie można myśleć o czymkolwiek innym. To z pewnością wielki talent ale na razie jego tenis jest po prostu prymitywny. Żadnej myśli, po prostu walenie na oślep. Gołota polskiego tenisa
      A już zaserwowanie 8 asów i zrobienie 19 podwójnych w pięciosetowym meczu na trawie przeciwko jakiemuś ogórkowi to woła o pomstę do nieba.
      Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

    • Powrót do góry    #19
      Stały bywalec
      Dołączył
      12-08-2002
      Postów
      1,207
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowano 1 raz w 1 poście
      Wydaje mi się, że Nadal tym razem zagryzie trawę, bo o takiej hańbie z Rosolem sprzed dwóch lat nie zapomniał, więc tym bardziej będzie chciał wziąć na nim rewanż...

      Co do Janowicza to oczywiście chłopak ma talent, ale głowa, zbytnia pewność siebie, zbytni luz i uważanie się za nie wiadomo kogo na korcie sprawia, że ma on tyle problemów w meczach z teoretycznie słabszymi i niżej plasowanymi w rankingu rywalami. Te podwójne błędy to już naprawdę koszmar. Po co tak ryzykować? Hindus nie ma przecież returnu Agassiego. Paradoksalnie lepiej Polak gra przeciwko gwiazdom, więc liczę, że poprawi się w pojedynku z Hewittem. Ot, taka marna nadzieja...

      Polacy jak na razie i tak spisują się nie najgorzej. Kubot na plus, Przysiężny i tak dobrze, że urwał tego seta po niesamowitym tajbreku... A.Radwańska spokojnie i pewnie, U.Radwańska i Piter po takim losowaniu do przewidzenia...

      I całkiem fajny występ Kani przeciwko Na Li. Po tym meczu uważam, że ma ona znacznie większy talent niż Ula, Piter czy Linette. A jak z nią będzie to pokażą kolejne lata.
      Ostatnio edytowane przez Grek ; 25-06-2014 o 10:16
      Ukryta zawartość - mój blog o tenisie Ukryta zawartość Zapraszam serdecznie.

    • Powrót do góry    #20
      Użytkownik
      Dołączył
      26-04-2007
      Postów
      261
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Na tle takiej rywalki gra Radwańskiej wygląda ekstra, ale to zawsze tak jest. U niej standardem jest QF i gra o tej fazy, bo wtedy powinna pokazywać co najlepsze. Jak każdy wie ma spore problemy z przejściem tej fazy, co pokazuje jej poziom.

      Co do Nadal , to w jego przypadku najważniejsze są pierwsze 2-3 spotkania na trawie, jeżeli je przebrnie z niżej notowanymi rywalami, potem może już być tylko finał. 2 rd i Rosol, idealny rywal by przejść dalej, porachunki z tego turnieju, wola zwycięstwa będzie wielka.
      Jeżeli Nadal go przejdzie, moim zdaniem melduje się w finale.

    • Powrót do góry    #21
      Ekspert Awatar apator_uk
      Dołączył
      26-07-2009
      Postów
      5,724
      Kliknij i podziękuj
      1,709
      Podziękowania: 1,567 w 910 postach
      Radwańska gra doskonale do czasu aż nie pojawi się szansa na wygraną w turnieju.
      #GetWellDarky

    • Powrót do góry    #22
      Stały bywalec
      Dołączył
      12-08-2002
      Postów
      1,207
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowano 1 raz w 1 poście
      Jaka szkoda, że we współczesnym tenisie jest coraz mniej tak wspaniałych tenisowych artystów ofensywy jak Radek Stepanek. Piękny mecz...
      Ukryta zawartość - mój blog o tenisie Ukryta zawartość Zapraszam serdecznie.

    • Powrót do góry    #23
      Użytkownik
      Dołączył
      26-04-2007
      Postów
      261
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Świetny mecz, mocno pogonił Novak - Radek, pokazał świetny różnorodny tenis ,którego teraz brakuje. Naprawdę blisko było 5 setów, trochę pecha.
      Mimo wszystko jak na 2 rd to mecz piękny, zwroty akcji, wymiany, akcje niczego nie brakowało. Novak musiał mocno popracować i się napinać ,żeby spotkanie wygrać w 4 setach. Poza tym jak na niego popełniał masę prostych błędów.

    • Powrót do góry    #24
      Stały bywalec
      Dołączył
      26-04-2004
      Postów
      691
      Kliknij i podziękuj
      1
      Podziękowania: 2 w 2 postach
      Dzisiaj przyśniła mi się nowa dyscyplina w tenisie!
      To był rodzaj narodowych rozgrywek, w których występowały jednocześnie kobiety i mężczyźni. Każdy zawodnik grał tylko przez jeden set i grał z rywalem/rywalką z drugiej reprezentacji. Sety sumowały się na jeden wynik z przewagą trzech setów. Nie wiem jak wybierano kolejność gry tenisistów, może za pomocą losowania. No i w tym śnie śledziłam występ polskiej reprezentacji. Nie poszło nam najlepiej i po secie w wykonaniu Kubota trzeba było grać piąty set. Ale nie martwiłam się tak bardzo ostatecznym wynikiem, bo naszym kolejnym reprezentantem miał być...Novak Djokovic

      Obawiam się, że Nole nie byłby zainteresowany takim transferem Choć nie miałabym nic przeciwko temu, aby moje senne majaki się spełniły, gdyby Serb grał dla Polski tak jak dziś ze Stepankiem. No może za wyjątkiem trzeciego seta.
      A z kwestii okołokortowych, to patrzę w tym Wimbledonie na Borisa Beckera i mam wrażenie, jakby lepiej wyglądał. Balkony pod oczami jakby mniejsze, chyba schudł odrobinę. Zgadzacie się czy tylko mi się tak wydaje? Trudno obiektywnie stwierdzić, jaki wpływ ma Niemiec jako trener na Djokovica, natomiast wygląda na to, że przebywanie w teamie Serba ma dobry wpływ na Borisa.
      Tenis zaczyna się po trzydziestce Ukryta zawartość

    • Powrót do góry    #25
      Stały bywalec Awatar monty_burns
      Dołączył
      25-01-2006
      Postów
      944
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 4 w 3 postach
      Cytat Zamieszczone przez Abra Zobacz posta
      A z kwestii okołokortowych, to patrzę w tym Wimbledonie na Borisa Beckera i mam wrażenie, jakby lepiej wyglądał. Balkony pod oczami jakby mniejsze, chyba schudł odrobinę. Zgadzacie się czy tylko mi się tak wydaje? Trudno obiektywnie stwierdzić, jaki wpływ ma Niemiec jako trener na Djokovica, natomiast wygląda na to, że przebywanie w teamie Serba ma dobry wpływ na Borisa.
      Zdecydowanie tak. Serb mocno poprawił kondycję Beckera. Psychikę chyba też. Czuję dziką kartę w 2015 roku i czwarte zwycięstwo Beckera na trawie

      Azarenka już w domu, więc pozostaje czekać gdzie tym razem Isia się rozklei
      Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

    • Powrót do góry    #26
      Użytkownik
      Dołączył
      26-04-2007
      Postów
      261
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Ale Polsat przygrał w ch***** Na 1 ich kanale sportowym Kubot to wiadomo , na sport news motory ok inny sport, ale na Sport extra Williams- Scheepers? No bez jaj w tym samym czasie gra Nadal z Rosolem na centralnym, bardzo słaby wybór. Bo w meczu Williams będzie pogrom i jeśli jej rywalka ugra 4 i więcej gemów powinna mówić o dużym sukcesie. Bardzo marne rozwiązanie polsatu.

    • Powrót do góry    #27
      Ekspert Awatar Juan
      Dołączył
      22-08-2002
      Postów
      4,279
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowania: 2 w 2 postach
      Cytat Zamieszczone przez Abra Zobacz posta
      [...] patrzę w tym Wimbledonie na Borisa Beckera i mam wrażenie, jakby lepiej wyglądał. Balkony pod oczami jakby mniejsze, chyba schudł odrobinę. Zgadzacie się czy tylko mi się tak wydaje? Trudno obiektywnie stwierdzić, jaki wpływ ma Niemiec jako trener na Djokovica, natomiast wygląda na to, że przebywanie w teamie Serba ma dobry wpływ na Borisa.
      To na pewno od schylania się po szkła kontaktowe .

      Isia się rozklei wtedy, gdy odpadnie Serena i Szarapowa. A jak nie odpadną, to po prostu z którąś z nich przegra. Mam nadzieję, że po dzisiejszym meczu Nadal znienawidzi rosół do końca życia, a przynajmniej że mu się troszkę na żołądku położy, nie żeby hejt jakiś czy coś - broń Boże
      Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
      --Demokryt--

    • Powrót do góry    #28
      Stały bywalec Awatar monty_burns
      Dołączył
      25-01-2006
      Postów
      944
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 4 w 3 postach
      Cytat Zamieszczone przez Juan Zobacz posta
      nie żeby hejt jakiś czy coś - broń Boże
      W zaufanym gronie można. Nikt nie nagrywa
      No i set dla Rosoła. Ciekawe ile mu Federer zapłacił?
      Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

    • Powrót do góry    #29
      Użytkownik
      Dołączył
      26-04-2007
      Postów
      261
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Ah to zacięte spotkanie Williams - Sheepers które leci na antenie, normalnie przedwczesny finał ,emocji co niemiara
      Nadal zaczął jak z Klizanem, coś jestem spokojny o jego los. Stawiam na 3-2 i czekam w końcu na transmisje na PS.
      W 3 już czeka elegancki rywal na podbudowanie swojej pewności gry na trawie- Kukuszkin.

    • Powrót do góry    #30
      Stały bywalec Awatar monty_burns
      Dołączył
      25-01-2006
      Postów
      944
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 4 w 3 postach
      Jak Rosol będzie grał tak jak gra to o Kukuszkinie możesz zapomnieć
      Przełamanie
      Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

    • Powrót do góry    #31
      Stały bywalec
      Dołączył
      12-08-2002
      Postów
      1,207
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowano 1 raz w 1 poście
      Niby nic dwa razy się nie zdarza, ale Nadal kusi los...

      Dobrze, że Kubot idzie po wygraną i będzie meczyk w 3 rundzie z Raonicem.

      Tak, Polsat Sport zupełnie się nie popisał z tymi motorami i Sereną zamiast Rosola...
      Ukryta zawartość - mój blog o tenisie Ukryta zawartość Zapraszam serdecznie.

    • Powrót do góry    #32
      Użytkownik
      Dołączył
      26-04-2007
      Postów
      261
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Co do motorów to spoko , jak jest coś ciekawe to ok.Mecz Sereny do jednej bramki to porażka jeśli chodzi o transmisje.

      Rosol wygra po to żeby przegrać w 3 rd.

      Szczerze to nie trawie zawodnika z Czech, i to nie dlatego że pokonał Nadala 2 laa temu , tylko tak poprostu , za wiele frajerski spotkań i zawalonych kuponów. Życzę mu dzisiaj porażki.

      Jak Nadal wygra dzisiejsze spotkanie, to wygra cały Wimbledon

      Polsat jaka porażka :/ kort nr 1 i transmisja Lu-Wawrinka :/

    • Powrót do góry    #33
      Stały bywalec Awatar monty_burns
      Dołączył
      25-01-2006
      Postów
      944
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 4 w 3 postach
      No i rosół skisł z potwornym smrodem podwójnego błędu przy setbolu.
      Nie będę ukrywał, że wolałbym obejrzeć półfinał Janowicz-Nadal niż Janowicz-Rosół

      No, Kubot w III rundzie
      Ostatnio edytowane przez monty_burns ; 26-06-2014 o 16:47
      Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

    • Powrót do góry    #34
      Użytkownik
      Dołączył
      26-04-2007
      Postów
      261
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      No i po Rosole, coś tam Czech się napinał , jakieś gadki pod nosem w stronę Nadala kilka takich zapalnych wymian wygranych i to by było na tyle. Dobra gra 2 sety, a potem Hiszpan przejął mecz i wygrał. Zaczął do wszystkiego biegać, wygrywać wymiany i jego gra wygląda coraz lepiej, widać że się rozkręca z czego mogą wyniknąć dobrze rzeczy. Drabinka też wygląda zachęcająco.
      Po przepchnięciu tych 2 pierwszych meczów, forma idzie w górę, trawa coraz bardziej wytarta i już się trzeba z Nadalem liczyć na tym Wimbledonie.

    • Powrót do góry    #35
      Stały bywalec
      Dołączył
      12-08-2002
      Postów
      1,207
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowano 1 raz w 1 poście
      Dziś mamy na korcie zupełnie innego Janowicza. Co prawda w jednym gemie się nie popisał (dwa podwójne błędy dające Lleytonowi prowadzenie 5:3), ale szybko potrafił odbudować się i powrócić do właściwej gry. Raz jeszcze potwierdza się, że Polak niesamowicie koncentruje się na pojedynki z najlepszymi lub uznanymi gwiazdami tenisa, a lekceważy tych znacznie niżej sklasyfikowanych. Serwis działa, forhend i return działają. Trochę szkoda tych kilku szans przy serwisie Hewitta w drugim secie, ale i tak jest lepiej niż oczekiwałem. Ciekawe tylko jak wpłynie na łodzianina przerwa z powodu deszczu, bo pewnie panowie wrócą do gry dopiero jutro...

      Kubot bardzo solidnie i plan minimum został wykonany. Z Raonicem wielkich szans nie ma, ale może powalczy.

      Rosol może sobie pluć w brodę. Miał 6:4, 4:2 i później szanse w tajbreku, ale jak Nadal się obudził, to już było jasne dokąd to wszystko zmierza...
      Ukryta zawartość - mój blog o tenisie Ukryta zawartość Zapraszam serdecznie.

    • Powrót do góry    #36
      Użytkownik
      Dołączył
      26-04-2007
      Postów
      261
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Jerzy od feralnego stracenia podania, zaczął grać swój tenis i to zaczęło przynosić efekty, 1 set i dobra gra w drugim secie. Gdzie praktycznie cały czas Hewitt musiał męczyć się ze swoim serwisem by go wygrać, jestem bardzo dobrej myśli i mam nadzieje że na Robredo wyjdzie z podobnym nastawianiem( oczywiście już dopisuje zwycięstwo z Australijczykiem.)

    • Powrót do góry    #37
      Stały bywalec Awatar monty_burns
      Dołączył
      25-01-2006
      Postów
      944
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 4 w 3 postach
      Po co wygrywać w trzech jak można w pięciu
      No ale trochę optymizmu mimo wszystko jest. Wreszcie mecz gdzie nie było walenia na pałę we wszystko co się rusza. Wyglądało to całkiem obiecująco. Egzekucja na Federerze coraz bliżej.
      VAMOS JJ!!!

      No tak, Na Li odpadła, więc klęska Radwańskiej jest coraz bliżej.
      Ostatnio edytowane przez monty_burns ; 27-06-2014 o 19:50
      Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

    • Powrót do góry    #38
      Stały bywalec
      Dołączył
      12-08-2002
      Postów
      1,207
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowano 1 raz w 1 poście
      Tak, w dzisiejszej grze Janowicza można znaleźć znacznie więcej pozytywów. Serwis był dobry, dropszoty niezłe, momentami świetny return, a i w wymianach również było przyzwoicie. Oczywiście zdarzyło się kilka podwójnych, a zmarnowane meczbole w tajbreku trzeciego seta w pewnym sensie doprowadziły do konieczności rozegrania kolejnej pieciosetówki... Ale mimo wszystko Jerzyk powinien ograć Robredo (na trawie Hiszpan w tej fazie turnieju to i tak duże zaskoczenie) i będziemy mieć szlagier w 1/8 finału z Federerem.

      Drabinka Radwańskiej to pewny finał, ale to samo pisałem w czasie RG, więc teraz lepiej nie zapeszać. Tym bardziej, że Makarowa i Szafarzowa już wcześniej z nią wygrywały. Szansa jest duża, ale ile razy już to przerabialiśmy... Lepiej przemilczeć i zaczekać na rozwój wydarzeń
      Ukryta zawartość - mój blog o tenisie Ukryta zawartość Zapraszam serdecznie.

    • Powrót do góry    #39
      Użytkownik
      Dołączył
      26-04-2007
      Postów
      261
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Śledziłem mecz JJ dość uważnie i muszę szczerze przyznać ,że Leyton utrzymał się w tym spotkaniu tylko dzięki Jerzemu. Jerzy ma taka manierę , przy słabszych rywalach zazwyczaj od początku spotkania, w meczu z kimś sławnym , na Topie zwykle po tym jak zbuduje Sobie przewagę lub dobry wynik przykład dzisiaj i zeszłoroczny SF z Murraym. Jerzy zaczyna, próbuje ośmieszać rywala i grać bardzo widowisko , co się na nim za każdym razem mści, jak nie przegranym spotkaniem to długimi spotkaniami, gdzie trzeba zostawić sporo zdrowia. Moim zdaniem to u niego kluczowy aspekt do opanowania, cały czas gra na pełnej koncentracji do samego końca. Dzisiaj powinien wygrać z Hewittem 3-0 i być co najmniej 1,5 h wcześniej w szatni. Łatwo napisać, powiedzieć gorzej to zrobić ,kiedy Jerzyk taki po prostu jest. Jeżeli by to opanował i był w formie , niewielu go zatrzyma. Wydaje się ,że to takie banalne. Jutro Robredo i wszystko leży w rękach Jerzego.

    • Powrót do góry    #40
      Stały bywalec
      Dołączył
      12-08-2002
      Postów
      1,207
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowano 1 raz w 1 poście
      Niestety, trzeci pojedynek na pełnym dystansie to już było zbyt wiele dla Janowicza... I to jeszcze w momencie, kiedy trafił na mistrza pięciosetówek jakim niewątpliwie jest Robredo. Meczu nie było nam dane widzieć, ale liczba niewymuszonych błędów i podwójnych jak zwykle bardzo wysoka. Szkoda, bo liczyłem na mecz z Federerem, choć z drugiej strony po takiej dawce setów i tylu godzinach spędzonych na korcie to i tak szanse na równą walkę łodzianin miał niewielkie.

      Kubot powalczył przez dwa sety, ale nie dał rady serwisowej rąbaninie Raonica...

      Serena odpadła, więc... cichosza na temat szans pewnej panny z Krakowa
      Ostatnio edytowane przez Grek ; 28-06-2014 o 23:38
      Ukryta zawartość - mój blog o tenisie Ukryta zawartość Zapraszam serdecznie.

    • Powrót do góry    #41
      Stały bywalec
      Dołączył
      26-04-2004
      Postów
      691
      Kliknij i podziękuj
      1
      Podziękowania: 2 w 2 postach
      No i stało się, Federer może odetchnąć. Nie grozi mu mecz z Janowiczem
      Wygranie 3 pięciosetówek z rzędu na pewno byłoby ponad siły wielu dobrych tenisistów. Tylko jak to się dzieje, że kolejny trzydziestoparolatek doprowadza Jerzego do konieczności grania meczu w trybie pięciosetowym? Zauważcie, że wśród tenisistów wielokrotnie grających wielkoszlemowe maratony pewne nazwiska powtarzają się: Hewitt, Monfils, Ferrer czy właśnie Robredo. Coś w strategii ich gry sprawia, że przytrafiają im się takie wielosetowe spotkania. U jednych jest to waleczność i nieustępliwość nawet przy najgorszym scenariuszu. U innych to nieumiejętność zdecydowanego kończenia gemów i setów. Wolałabym, aby statystycy nie zaczęli zaliczać Polaka do tej drugiej grupy...
      Tenis zaczyna się po trzydziestce Ukryta zawartość

    • Powrót do góry    #42
      Stały bywalec Awatar monty_burns
      Dołączył
      25-01-2006
      Postów
      944
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 4 w 3 postach
      Kolejna pięciosetówka na trawie i znowu bilans 10-16 asów do podwójnych. O czym tu mówić? Nie rozumiem jak z takimi warunkami na takiej nawierzchni, grając przeciwko błotnistemu Robredo można mieć takie statystyki?
      Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

    • Powrót do góry    #43
      Ekspert Awatar Juan
      Dołączył
      22-08-2002
      Postów
      4,279
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowania: 2 w 2 postach
      Nie rozumiem jak można mieć takie statystyki i grać pięciosetówki z: hinduskim średniakiem, australijskim emerytem i hiszpańskim błotniakiem. Tak długo jak Jerzy będzie uważał, że z jego podaniem jest wszystko w najlepszym porządku, możemy być spokojni o dalszy, sukcesywny zjazd w rankingu powodujący, że na początku września zobaczymy go w Szczecinie. Winni będą jak zawsze dziennikarze.
      Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
      --Demokryt--

    • Powrót do góry    #44
      Stały bywalec Awatar monty_burns
      Dołączył
      25-01-2006
      Postów
      944
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 4 w 3 postach
      1 J.Janowicz POL 3 47
      2 L.Kubot POL 3 23
      3 F.Fognini ITA 3 21
      4 S.Robert FRA 1 20
      5 E.Gulbis LAT 2 17
      6 J.Chardy FRA 3 15
      6 A.Pavic CRO 2 15
      8 L.Mayer ARG 3 13
      9 T.Puetz GER 2 12
      9 J-W.Tsonga FRA 3 12
      9 G.Dimitrov BUL 3 12

      Pierwsza dziesiątka podwójnych. Dwóch Polaków na czele!!!
      Szkoda, że już nie dadzą rady poprawić wyników
      Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

    • Powrót do góry    #45
      Stały bywalec
      Dołączył
      12-08-2002
      Postów
      1,207
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowano 1 raz w 1 poście
      I to jest właśnie panna Radwańska w pełnej krasie. Zero walki, zero ambicji, tylko miny i zaskoczenie, że rywalka trafia w kort i w linię. To nie chodzi już o żadne drabinki, lecz o grę i postawę na korcie. To wszystko składa się niestety w jedną całość i dlatego nasza tenisistka ma coraz mniejsze szanse, żeby kiedykolwiek wygrać turniej wielkoszlemowy. Co prawda mecz się jeszcze nie zakończył, ale widoki na poprawę są żadne. Ok, Makarowa gra bardzo dobrze, ale Agnieszka wręcz fatalnie. Koniec z moją naiwnością co do wielkiej formy i szans krakowianki. Po prostu przykry widok...
      Ostatnio edytowane przez Grek ; 30-06-2014 o 19:12
      Ukryta zawartość - mój blog o tenisie Ukryta zawartość Zapraszam serdecznie.

    Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

    Uprawnienia umieszczania postów

    • Nie możesz zakładać nowych tematów
    • Nie możesz pisać wiadomości
    • Nie możesz dodawać załączników
    • Nie możesz edytować swoich postów
    •