Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 634

Wątek: IX kolejka Ekstraligi: Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra, 22.06.14

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach

    IX kolejka Ekstraligi: Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra, 22.06.14

    L&G

    Zapraszam do dyskusji na temat nieuchronnie zbliżających się Derbów Ziemi Lubuskiej
    Stal Gorzów złapała wiatr w żagle, ale najbliższy mecz oraz pojedynek u siebie z Toruniem zweryfikują ich siłę na swoim torze.
    Skład jest praktycznie znany, a Gapiński będzie testował nowy kołowrotek w wędce.

    Z kolei Falubaz pojedzie bez swojego lidera Piotra Protasiewicza, który przeżywał kolejną młodość i był w wybornej formie. Jego miejsce najprawdopodobniej zajmie sam Jabłoński Krzysztof.

    Z PePe kwestia zwycięstwa byłaby sprawą otwartą, jednak jego brak połączony z koniecznością jazdy KJ-a oraz zielonogórskich juniorów stawia w nieco słabszej sytuacji zielonogórzan.
    Mój typ: wygrana Stali, ale bonus jest sprawą otwartą.
    Pozdrowienia z Poznania.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Ostatni lajtowy pojedynek Falubazu miał miejsce wczorajszej niedzieli.Terminarz rozgrywek bardzo był sprzyjający w fazie rozrywkowej.Dla Stali to co najgorsze teoretycznie już minęło.Tu zagrożeniem dla stalowców będzie jeden zawodnik.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Usatysfakcjonował by mnie bonus dla ZG i dobra, ciekawa, pokazująca zaangażowanie wszystkich zawodników jazda.
    W skrócie: gryziemy tor, sra*y żużlem i żadnego olewactwa.
    Z bonusem utrzymalibyśmy 2 punkty przewagi nad Stalą.

    To prawda, że mamy dość trudny terminarz na dalszą część sezonu, ale porażka w Gorzowie raczej była/jest wkalkulowana w ostateczny wynik.
    Wygrywać trzeba u siebie [Unia, Włókniarz] i poszukać punktów na wyjazdach [Wrocław- może coś więcej niż bonus, Toruniu-bonus, a może coś więcej] a w Tarnowie to się zobaczy co będzie w tabeli

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Podstawowe pytanie czy Falubaz nie ucieknie z nominowanych. Bo sprawa wyniku i bonusa dla Stali to kwestia czasu w składach na ten dzień

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Falubazowi po 13tym biegu bedzie potrzeba tylko 1pkt do zwyciestwa nad Stala i w nominowanych pojada jak wczoraj Adamczewski ze Strzelcem. Jezeli potraktujesz to jako "ucieczke" to mozliwe ze uciekniemy.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    kapitan bomba (16-06-2014)

  7. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Przydałby się jakiś panel dzwiekkochłonny nad parkingiem, co by Jacek Falubaz mógł w spokoju czynić swe powinnośći.
    No i żeby te niecenzuralne okrzyki nie szły w eter, bo kamery i mikrofony stoją blisko i wszystko idzie w eter.

    Co do meczu :

    Jak Jabolowi i Adasiowi bedzie się chciało, to jakby powiedział jeden z przedstawicieli pewnej elity, wywozimy zaj*** duże punkty z Zawarcia.
    Gdyby jednak Jabol i Adaś chcieli przyoszczędzić na sprzecie, to pozostaje walka o bonus i wypatrywanie Władka z cygarem.

    Kibice Falubazu, o ile zostana wpuszczeni na stadion ,powinni kupić jakiś dobry markowy tawot i przekazać służbom opiekującym się stadionem.
    Niech tym markowym smarem, raz a dobrze zakonserwują ogrodzenie w klatce gośći, aby co roku nie trzeba było powtarzać operacji.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 16-06-2014 o 14:53
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #7
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Normalnie jedziemy na mecz czy Zmora będzie chciał mi wsadzić palec w dupę na wejściu?

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Mecz powinien dodatkowo przyciągnąć zwolenników jazdy figurowej na żużlu.Jeden zawodnik w tej dziedzinie co prawda się chwilowo wykruszył (choć to nie Palucha akurat wina) ale będą jeszcze zawodnicy którzy za to powinni zadowolić miłośników skoków na trampolinie.Powinno się pomyśleć o jakimś dodatkowym wzmocnieniu pasu bezpieczenstwa bo istnieje zagrożenie kiedy któryś z nich będzie atakował potrójnego tulupa że może wylądować w tłumie.Potrzebne będą również jakieś dodatkowe służby porządkowe w strefie wiaduktu nad parkingiem gdyż jeszcze nie wiadomo kiedy Jacek poczuje się bardziej lub mniej bardziej komfortowo
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  10. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zapowiadają się kolejne nędzne derby bez wielkich napinek i legendarnych akcji kibicowskich. Z jednej strony fajnie, że jest tak... normalnie, z drugiej, jakby to powiedzieć, sentyment do wzajemnego robienia burdelu pozostał

    Realnie - wszystko zależy od toru. Będą wykopki, bonus dla Gorzowa, będzie normalnie, bonus dla nas. Bez Protasiewicza w trzy punkty jednak nie wierzę. Inna sprawa, że Stal nie jest jakimś wymiataczem u siebie, wpadł niedawno osłabiony Włókniarz i powalczył.

  11. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Z kolei Falubaz pojedzie bez swojego lidera Piotra Protasiewicza, który przeżywał kolejną młodość i był w wybornej formie. Jego miejsce najprawdopodobniej zajmie sam Jabłoński Krzysztof.
    Hmm, to już wiadomo, że Pepe nie wystartuje w tym meczu ? Coś przegapiłem ? Z tego co pamiętam to dzisiaj Pepe miał przechodzić jakieś badania. Potem miała zostać podjęta odpowiednia decyzja.

    Odnośnie samego meczu. Tak po prawdzie to raczej nie ma on znaczenia. Bo co za różnica czy w PO pojedziemy z 2 miejsca czy może z trzeciego ? I w jednym i w drugim przypadku, raczej półfinał jedziemy ze Stalą. Ten mecz po prostu trzeba potraktować jako rozpoznanie terenu. Trzeba próbować go wygrać. A co z tego wyjdzie zobaczymy. Byle wyciągneli odpowiednie wnioski na półfinał
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Średnia wyjazdowa Jabłońskiego w tym sezonie 0,000 nie napawa optymizmem.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 16-06-2014 o 14:46

  13. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Będzie Pepe to jednak dodatkowe atrakcję będą byleby zakończone zdrowo.Sektor gości znajduje się w miejscu bardzo niebezpiecznym gdzie akurat zawodnicy gości atakujący potrójnego tulupa mogą wlecieć w miejsce gdzie będzie brakować krzesła,na słupach głośnikowych jest co prawda solidna gąbka tyle że może akurat płonąć i się który poparzy.Goście będą co prawda bez pończoch ale istnieje zagrożenie że któremuś z rozporka wystrzeli załadowana armata.Panie Zmora rób Pan coś bo to nie najlepiej wygląda.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  14. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Przed wczorajszymi meczami ktoś zapytał mnie o najbliższe derby to bym powiedział że to co najwyżej sparing o pietruchę a nie prawdziwe derby. Porażka Unibaxu sprawia jednak, że warto powalczyć o 1 miejsce w tabeli po RZ i w efekcie Unię Leszno w półfinałach.
    Oczywiście to daleko idące wnioski, Unibax nie stracił jeszcze wszystkich szans a i Leszno żadnym pewniakiem nie jest (mogą jeszcze zaliczyć jakąś głupią wtopę, która sprawi że Toruń wróci do gry). To wszystko sprawia że Falubazowi powinno naprawdę zależeć na wygranej w Gorzowie. Wiem, że szanse na wyprzedzenie Jaskółek w takiej formie w jakiej są obecnie, będzie mega ciężkie, ale nie takie cuda widziała ta liga. Trzeba powalczyć.

    Co do meczu:

    Tor:
    Paluch raczej nie może sobie pozwolić na trudny przyczepny tor, bo to się może skończyć dla kontuzjowanego Kasprzaka tak jak ostatni występ w GP. Z drugiej strony taka nawierzchnia będzie mocno sprzyjała pozostałym Stalowcom, którzy bardzo dobrze czują się na takim torze. W Falubazie paluchowisko będzie pasować Hampelowi. Z resztą już tak wesoło nie jest.
    Ostatni mecz z Włókniarzem pokazał, że jeśli jest bardzo gorąco i tor przesycha szybciej niż zazwyczaj to Stalowcy tracą atut własnego toru. Deszcz (lub jego zapowiedź i status zagrożonego meczu) kilka dni przed spotkaniem też może pokrzyżować szyki gospodarzom.

    Falubaz:
    Mamy 2 poważne dziury w składzie. Jedna nazywa się Jabol a druga to nasza juniorka. Jeżeli Jabol nie zaliczy dnia konia albo juniorzy jakimś cudem nie przywiozą kilku punktów na rywalach to Falubaz może zapomnieć o wygranej.
    Nasz żelazny kwartet nie wystarczy na Gorzów. Mogą obronić bonus, ale bez Protasa tego mecz nie wygrają. Jabol musi pokazać ze ma potencjał na poziomie tegorocznego Świderskiego
    Strata Protasa sprawia, że AJ musi prowadzić parę. Jeśli nie wygra startów to za wiele nie wskóra na dystansie ale jak już wygra to minąć go nie jest łatwo. Jabol nawet jeśli wygra start to i tak pogubi te punkty na trasie. Dlatego mam nadzieję, że Dobrucki nie wpadnie na pomysł ustawienia przy krawężniku Jabola kosztem AJ.

    Stal:
    Nie wiem czego się spodziewać po Kasprzaku, bo to zależy od wielu czynników. PUK też jest mniej pewnym punktem niż rok temu, ale np. w Czewie pojechał rewelacyjnie. Ten bieg który pokazali w TV (z Łagutą) no coś pięknego.
    Dla mnie dość niespodziewanie, wielkim atutem stał się Świderski, który znakomicie wywiązuje się ze swojej roli. To jest ich spory atut.
    O występ Zmarzlika można być spokojnym. Ciekawe jak będzie z Zagarem. Wydaje się że on i Linus mogą być słabszym punktem gospodarzy.

    Podsumowując: Stal wygra ale Falubaz obroni bonus. 49-41.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 16-06-2014 o 15:28

  15. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Hmm, to już wiadomo, że Pepe nie wystartuje w tym meczu ? Coś przegapiłem ? Z tego co pamiętam to dzisiaj Pepe miał przechodzić jakieś badania. Potem miała zostać podjęta odpowiednia decyzja
    Tak coś z kontekstu wypowiedzi Dobruckiego wyłapałem. Inna sprawa, że wątpię, aby pojechał, gdyż lepiej będzie jak wyzdrowieje na 100 procent i będzie w pełni sił na play-off.
    Bonus nie będzie taki znowu nieistotny - w razie prawdopodobnego spotkania tych samych drużyn w półfinale może dać jednej z drużyn psychologiczną przewagę na starcie.

    Średnia wyjazdowa Jabłońskiego w tym sezonie 0,000 nie napawa optymizmem.
    KJ nie wystąpił z tego co wiem w meczu wyjazdowym Inna sprawa, że on może mieć problem z Adrianem Cyferem, zwłaszcza jak ten wystrzeli ze startu lepiej. Wówczas te Twoje słowa będą wciąż aktualne.
    Ostatnio edytowane przez unimil_to_run ; 16-06-2014 o 15:53

  16. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Podstawowe pytanie czy Falubaz nie ucieknie z nominowanych. Bo sprawa wyniku i bonusa dla Stali to kwestia czasu w składach na ten dzień
    Rozumiem, że sprawa złotych medali z tym sezonie również jest już rozstrzygnięta. Ehhh, 31 lat lekcji i nadal zero pokory, ale to nic, przynajmniej znowu będzie śmiesznie
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 16-06-2014 o 16:27

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    spitt22 (16-06-2014)

  18. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Tematy które powinni gorzowianie załatwić przed derbami to aby Rusty poważnie się zmobilizował i posprzątał okolice parkingu dla zielonogórskich aut bo nie jest miło pedałować na stadion i co kilka metrów mijać zdechłe psy i koty . Druga sprawa to niech Ireneusz czy tam Maciej zrobi coś nad parkingiem aby spitt czy inny ursus nie rzygali na ludzi z Falubazu .

  19. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Raczej 3 punkty dla Gorzowa. No może uda się wyrwać bonusa przy sprzyjających okolicznościach. Tylko czy to cokolwiek daje ? Jeśli nadal w klubie nie zrezygnowano z pomysłu pt "Jabłoński w Gorzowie" i nie był to zwykły, mało śmieszny żart Dobruckiego to nie widzę tego zbyt kolorowo. Poważnie zastanowiłbym się nad zmianą par i Dudka posłałbym z Jabłońskim i Loktajeva z Jonssonem (Sasza jako lepszy startowiec w żółtym kasku). Para Jonsson - Jabłoński na wyjazdach jest mocno niepewna, a nawet obawiałbym się, że dostaną raz, dwa razy 1-5. Juniorzy urzędowa 1 w młodzieżowym i może coś na trupach. No może Adamczewski powalczy z Cyferem, chociaż jak widzę jego wynik w sparingu przed sezonem to optymizm maleje. Na dzień dzisiejszy 52-38.
    TeamLindgren

  20. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Średnia wyjazdowa Jabłońskiego w tym sezonie 0,000 nie napawa optymizmem.
    Spokojnie kolego. Przecież juz pisano że Krzychu to poziom Świderskiego czy MJJ także 8-10 pkt gwarantowane w tym meczu.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    sobotch (16-06-2014)

  22. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    załatwimy stal jak holendrzy hiszpanów. 5:1 w każdym biegu, a sasza strzeli z główki kasprzakowi jak van persie.

  23. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Spokojnie kolego. Przecież juz pisano że Krzychu to poziom Świderskiego czy MJJ także 8-10 pkt gwarantowane w tym meczu.
    Jabol w pierwszych 4 startach z Gdanskiem zrobił 9+1, Świder 8+1, czyli Jabol jest lepszym żużlowcem. Nie wiem tylko, który z nich ma większy potencjał, nie jestem potencjałologiem.

  24. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Spokojnie kolego. Przecież juz pisano że Krzychu to poziom Świderskiego czy MJJ także 8-10 pkt gwarantowane w tym meczu.
    Hmm, przekonaj mnie kolego, ze na dzisiaj jest inaczej. Masz jakieś argumenty ?

    MJJ dotychczas odjechał w SE 4 mecze, 17 biegów, 1 raz był pierwszy, 5 razy drugi, 6 razy trzeci, 5 razy czwarty

    Jabol odjechał 2 mecze, 8 biegów 2 razy był pierwszy, 1 raz drugi, 4 razy trzeci, 1 raz czwarty.

    Domowa średnia MJJ 1.556, domowa średnia Jabola 1.875

    I po jaki ciul piszesz o 8-10 pkt ? Ile zdobył taki MJJ w ostatnim meczu w Gorzowie ? Bo mi wychodzi, że całe 3 pkt. Całe 7 pkt zdobył Świder w meczu z Czewą u siebie na domowym torze. W meczu z Gdańskiem taki Świder zrobił na Jancarzu całe 10 pkt. w 5 biegach. Jabol w meczu z Gdańskiem zrobił 9 pkt w czterech biegach. W ZG taki as jak Świder zrobił 5 pkt w 5 biegach.

    I teraz pokaż mi w którym miejscu taki MJJ czy Świder jest lepszy na dziś od Jabola ? Twierdzę, że na chwilę obecną cała trójka prezentuje zbliżony poziom. Czekam teraz na Twoje argumenty.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Domowa srednia Jabola jest mocno zachwiana przez mecz z Gdanskiem.

  26. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Domowa srednia Jabola jest mocno zachwiana przez mecz z Gdanskiem.
    A Świderskiego nie ? A MJJ w Gdańsku ile punktów trzepnął ? Całe 5 pkt. No to też na Gdańsku sobie ją podreperował. Jakim trzeba być ślepcem aby nie zauważyć, ze taki MJJ jedzie w tym sezonie padakę. I tu zastanawiam się nawet czy taki Jabol, gdyby miał okazje startować w Czewie i np. w Gdańsku, to nie biłby na głowe MJJ. A Świder ? Przecież on raczej zawsze był na poziomie Jabola. Obaj mieli gorsze i lepsze sezony. Ale ogólnie to ten sam poziom. Nie wiem komu przyszło do głowy robić ze Świderskiego gwiazdora.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #24
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No nie mogę Mariusz, za każdym razem mnie zaskakujesz Na podstawie meczu z Gdańskiem udowadnia, że Jabol jest lepszy od MJJ
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  28. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No nie mogę Mariusz, za każdym razem mnie zaskakujesz Na podstawie meczu z Gdańskiem udowadnia, że Jabol jest lepszy od MJJ
    Próbujesz wtrącić swoje trzy grosze nie mając pojęcia o co chodzi. Gdzie ja pisałem, ze Jabol jest lepszy ? Pisałem, ze na dzisiaj taki Jabol, MJJ i Świder to porównywalni zawodnicy. Jeżeli uważasz inaczej to może daj jakieś argumenty do dyskusji. Bo póki co nie podałeś żadnego. W którym meczu tak zachwycił Ciebie MJJ ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    16-06-2014
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    ale, ale ... przecież Gdańsk z Zieloną jechał znacznie osłabiony -w Gorzowie jechał THJ, więc Swider miał teoretycznie trudniejsze zadanie niż Jabol z Gdańskiem u siebie - to a propos porównania tych zawodników w kontekście meczu z outsiderem.

  30. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Jeśli Protas nie wystąpi, to bonus raczej dla Stali. Chyba że Zagar znowu będzie zagubiony tak jak w ostatnich meczach. O temperaturze tych derbów świadczy fakt, że największe emocje wzbudzać będzie rywalizacja Świderskiego z Jabłońskim i oczekiwanie, czy Adaś Strzelec uwolni swój potencjał i przejedzie płynnie cztery okrążenia toru przy Śląskiej

  31. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez arek furmański Zobacz posta
    ale, ale ... przecież Gdańsk z Zieloną jechał znacznie osłabiony -w Gorzowie jechał THJ, więc Swider miał teoretycznie trudniejsze zadanie niż Jabol z Gdańskiem u siebie - to a propos porównania tych zawodników w kontekście meczu z outsiderem.
    Bo też nie chodzi tu o jeden mecz z Gdańskiem. Jak byśmy porównywali ubiegły sezon to powiedziałbym, że taki MJJ jest lepszy o klasę od Jabola czy Świdra. Piszemy jednak o teraźniejszym sezonie. Gdzie MJJ znacznie obniżył swoje loty. Zrównał do poziomu Jabola czy Świdra. Jak ktoś twierdzi inaczej to niech rzuci jakieś konkrety. Bo na teraz to MJJ wystawiają noty chyba za nazwisko samo.


    Wychodzi na to, ze Pepe faktycznie nie da rady się wykurować na Gorzów. W takim razie liczę, ze Jabol stuknie na Jancarzu te 4 -5 pkt. Mnie to zadowoli. Na bonus powinno wystarczyć.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Się śmiejcie z Adasia, kiedyś w końcu musi odpalić, kiedy jak nie teraz w meczu bez presji.

    Każdy ma swoje pięc minut w karierze, nawet Janek Baniak miał swój bieg i został zapamiętany na zawsze.

    Niech Adaś ma chociaż swoje ze dwie minuty w tym meczu i zrobi Iversena na Zawarciu.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 16-06-2014 o 20:10
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  33. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A Świderskiego nie ? A MJJ w Gdańsku ile punktów trzepnął ? Całe 5 pkt. No to też na Gdańsku sobie ją podreperował. Jakim trzeba być ślepcem aby nie zauważyć, ze taki MJJ jedzie w tym sezonie padakę. I tu zastanawiam się nawet czy taki Jabol, gdyby miał okazje startować w Czewie i np. w Gdańsku, to nie biłby na głowe MJJ. A Świder ? Przecież on raczej zawsze był na poziomie Jabola. Obaj mieli gorsze i lepsze sezony. Ale ogólnie to ten sam poziom. Nie wiem komu przyszło do głowy robić ze Świderskiego gwiazdora.
    Problem polega na tym że Świderski nigdy nie był na poziomie Jabola bo praktycznie co rok ma lepsze średnie od niego. Nawet gdy spotkali się w 2008 i 2009 lige niżej to Świderski go "zgwałcił" osiągając mocne średnie 2,58 i 2,43 przy 1,86 i 2,27 Jabola. Spójrz na średnie potem komentuj a o bredniach z MJJ to nawet nie chce mi sie rozmawaić bo nie wiem czemu jedzie taką padake w tym roku czy to kasa czy dupa go boli ale od Jabłońskiego to on na pewno lepszy o conajmniej jedną klase. Mariusz ja się zastanawiam czy Ty te brednie piszesz poważnie czy piszesz by prowokować. Bo jeśli poważnie to chyba czas się udać do jakiegoś specjalisty (bez urazy).

  34. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    No i co z tego, że Jabol miał 1,86 i 2,27 ? Potencjał miał na 2,75

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    MrSelfDestruct (16-06-2014), unimil_to_run (16-06-2014)

  36. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Problem polega na tym że Świderski nigdy nie był na poziomie Jabola bo praktycznie co rok ma lepsze średnie od niego. Nawet gdy spotkali się w 2008 i 2009 lige niżej to Świderski go "zgwałcił" osiągając mocne średnie 2,58 i 2,43 przy 1,86 i 2,27 Jabola. Spójrz na średnie potem komentuj a o bredniach z MJJ to nawet nie chce mi sie rozmawaić bo nie wiem czemu jedzie taką padake w tym roku czy to kasa czy dupa go boli ale od Jabłońskiego to on na pewno lepszy o conajmniej jedną klase. Mariusz ja się zastanawiam czy Ty te brednie piszesz poważnie czy piszesz by prowokować. Bo jeśli poważnie to chyba czas się udać do jakiegoś specjalisty (bez urazy).
    Ja pierdziele. Teraz będzie z cyferkami wracał do I ligi. Chodzi o prostą kwestię. Swider i Jabol to zawodnicy porównywalni od lat, podobny poziom, podobne możliwości. Co z tego, ze jeden raz miał lepszy sezon a drugi innym razem. W innych sezonach obaj potrafili jechać padakę. W tym sezonie dołączył do nich MJJ. I takie są fakty. Zarówno Świder jak i Jabol oraz MJJ to na teraz zawodnicy II linii. Może, jak MJJ przestanie tyłek boleć to zaskoczy. Ale póki co jest inaczej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #33
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    MJJ>Świderski>Jabłoński.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (16-06-2014)

  39. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Świderski i Jabłoński to zawodnicy PORÓWNYWALI ??????? brałeś coś czy to prowokacja ? Wiesz jaka między nimi jest różnica ?
    Świderski to jest zawodnik EKSTRALIGOWY który na torze ma duży wachlarz przeprowadzania ataku. Jabłoński to zawodnik 1 ligowy , zakładnik domowego toru i to jeszcze w momencie kiedy jest idealnie spasowany na start. Do Ekstraligi Jabol tak się nadaje jak Patejuk do Arsenalu.

  40. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    MJJ>Świderski>Jabłoński.
    A gdzie Ward ?

  41. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    MJJ>Świderski>Jabłoński.
    Ward>Gollob>MJJ>Świderski>Jabłoński.

  42. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    16-06-2014
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Ward > MJJ >Swiderski > Jabłoński > Szmaj

  43. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Mariusz > reszta świata
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  44. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez arek furmański Zobacz posta
    Ward > MJJ >Swiderski > Jabłoński > Szmaj
    Hampel>Ward>Gollob>MJJ>Swiderski>Jabłoński>Strze lec>Szmaj

    Mariusz>Buszmen

  45. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Strzelec>Ward>Jabłoński>MJJ>Huszcza

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Do Ekstraligi Jabol tak się nadaje jak Patejuk do Arsenalu.
    A kto to jest Patejuk ? To jakiś znajomy Rutenki ?

  46. Powrót do góry    #41
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Gollob > Hitler

    ??

  47. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Mistrz świata w Szwecji

    3 Krzysztof Kasprzak 7 (1 ,2 ,3 ,1 ,0 ,0)

    Szkoda, że PePe chory, bo przejechalibyśmy się po staleczce jak tir po żabie.

  48. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Mistrz świata w Szwecji

    3 Krzysztof Kasprzak 7 (1 ,2 ,3 ,1 ,0 ,0)

    Szkoda, że PePe chory, bo przejechalibyśmy się po staleczce jak tir po żabie.
    To ilu tych mistrzów świata w tym sezonie mamy. Ward, Kasper - obaj moralni?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  49. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    To ilu tych mistrzów śiata w tym sezonie mamy. Ward, Kasper - obaj moralni?
    MIMŚJ Adam Strzelec

  50. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    16-06-2014
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    niewypał > niewybuch > kapitan bomba

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi arek furmański za jego przydatny post!

    kapitan bomba (16-06-2014), miles (17-06-2014)

Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •