Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 316 do 335 z 335

Wątek: SGP Szwecji - Malilla 14.06.2014

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    buszmen, chyba nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak czasem bardzo przypominasz swojego byłego mistrza.
    są chwile, gdy naprawdę potrafisz napisać coś z sensem, aż dech zapiera, że ktoś potrafi aż tak dogłębnie i szeroko analizować temat. wzbudza to mój szacunek i podziw niczym "duża" golloba za najlepszych czasów.
    częściej jednak wykorzystujesz swoją przewagę intelektualną do pokazania swojej małostkowości, frustracji, arogancji i braku szacunku dla oponentów. nie potrafisz zachować klasy, rzucasz inwektywami, strzelasz fochy, ustawiasz, pouczasz z tonem wyższości.

    trudno Ci zrozumieć, dlaczego ludzie nie lubią golloba, bo jesteś taki sam.

  2. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (15-06-2014), Gadol (15-06-2014), Thomas (15-06-2014), kapitan bomba (15-06-2014), shelve (15-06-2014)

  3. Powrót do góry    #317
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Buszmen zignoruj trolla ja juz to dawno zrobiłem z nim i jemu podobnymi bombami i innymi ananaskami i nie muszę czytać tych ich wypocin. Nic mądrego z ich postów i tak się nie dowiesz a już na pewno nie na temat żużla bo nie mają o nim pojęcia.

    Co do sytuacji z półfinału to robicie z igły widły. Sytuacja jakich wiele na zawodach żużlowych. Największą wiochę zrobił Zagar swoim wywiadem. Sportowiec na pewnym poziomie powinien potrafić opanować emocje.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 15-06-2014 o 14:58
    #GetWellDarky

  4. Powrót do góry    #318
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tym postem potwierdzasz tylko to, co napisałem powyżej. Nie jesteś dla mnie godny, abym z Tobą polemizował.

    ps. Brakiem szacunku do Jacka Gmocha ośmieszasz się dokumentnie. Nie wiem jak można być aż tak pozbawionym rozumu, aby najwybitniejszego i najbardziej utytułowanego oraz cenionego polskiego trenera w historii traktować jako przedmiot kpin.
    Nie no tu już chyba przesadzasz Gmoch miał chyba wszystko co mógł mieć w polskiej piłce na tacy i spieprzył to wyłącznie swoimi głupio - mądrymi filozofiami.No ale co można się spodziewać po takich filozofach jeśli Columbia wygrywa 3:0 a on twierdzi że Columbia dała d... No 3:1 Chlie z Australią to nie wystarczy na Hiszpanów choć Ci sami Hiszpanie dostali w pupę 1:5 a nie mieli prawa dostać.Czy ty słyszysz co oni pieprzą ten Szpakowski,Gmoch i inni teoretycy?Tacy są mądrzy jak stan polskiej piłki z Darkiem Szpakowskim na czele Co do żużla.Turniej był najlepszy z dotychczasowych,szkoda że tor nie trzymał tak dobrze jak na początku bo nie rozmawiali byśmy teraz o Wardzie
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  5. Powrót do góry    #319
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Gmoch miał chyba wszystko co mógł mieć w polskiej piłce na tacy i spieprzył to wyłącznie swoimi głupio - mądrymi filozofiami.
    Dla Gmocha w Argentynie było chyba trochę za wcześnie... już po kilku latach osiągał wielkie sukcesy w Grecji.

    A, jeszcze coś o żużlu, Hancock trzyma fason. Jak nie ma jednoznacznego faworyta lub faworyt zawodzi, na niego zawsze można liczyć.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    Buszmen (15-06-2014)

  7. Powrót do góry    #320
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    buszmen, chyba nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak czasem bardzo przypominasz swojego byłego mistrza.
    są chwile, gdy naprawdę potrafisz napisać coś z sensem, aż dech zapiera, że ktoś potrafi aż tak dogłębnie i szeroko analizować temat. wzbudza to mój szacunek i podziw niczym "duża" golloba za najlepszych czasów.
    częściej jednak wykorzystujesz swoją przewagę intelektualną do pokazania swojej małostkowości, frustracji, arogancji i braku szacunku dla oponentów. nie potrafisz zachować klasy, rzucasz inwektywami, strzelasz fochy, ustawiasz, pouczasz z tonem wyższości.

    trudno Ci zrozumieć, dlaczego ludzie nie lubią golloba, bo jesteś taki sam.
    Buszmen działa w systemie binarnym: albo ma rację, albo - jak w przypadku Warda wczoraj - stwierdza, że "najlepsi nie zawsze wygrywają, w końcu to tylko sport". Jest to chyba najbardziej miałki argument (o ile takowym w ogóle można go nazwać), jakiego można użyć w dyskusji i ma on dokładnie taki sam sens (w kontekście rzeczowej analizy), jak w dniu dzisiejszym zabawa w przewidywanie wyniku piątkowego meczu Hiszpanii z Holandią.

    ps. od razu przypominają się jego rozważania odnośnie siły Orła - no cóż, nie sprawdziły się, zespół ten oddał bonusa Bydgoszczy. Tyle że po meczu w Łodzi z tym samym rywalem przewijały się argumenty takie, jak: Orzeł pogubił na trasie punkty, Jamróg nie pojechał tak jak go stać, Orzeł wcześniej jeździł bez Madsa, ktoś tam w lidze nie będzie miał motywacji... Hmmm, jak na wnikliwe analizy to jednak trochę dziwna retoryka, zwłaszcza że tak przezeń ceniony Puszakowski dziś oglądał mecz z parku maszyn a Jamróg, gdyby nie prezent od sędziego (mam na myśli ten niby nierówny start, który spowodował, że nie był wykluczony za upadek w pierwszym łuku), to dziś nie pokonałby żadnego rywala. I tyle niekiedy są warte takie domorosłe mądrości. Czasem oczywiście coś się sprawdzi, można być nawet i zagorzałym miłośnikiem takich teoretycznych zabaw (a nawet namawiać innych do zakładania się o to i o owo), tylko po co od razu stawiać siebie ponad wszystkimi?

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lee za jego przydatny post!

    vicar (16-06-2014)

  9. Powrót do góry    #321
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No szkoda, że nie wyjechałeś z tym tekstem przed meczem. Przecież teraz robisz dokładnie "przewidywanie piątkowego meczu". Jamróg w Łodzi, a Jamróg na wyjeździe to nie ten sam Jamróg. Prawda jest taka, że Orzeł dziś położył ostatnie biegi, kiedy tor się zmienił. Zdarza się - no przecież nie zawsze przewidywanie się sprawdza i nikt nie ma patentu na nieomylność. Natomiast pouczanie po fakcie... sorry, żenada.

    Co do tego dwumeczu, gdyby miał się rozegrać drugi raz - dalej stawiałbym na Orzeł A czy rozważania nt. siły Orła się sprawdzą czy nie, to liga jeszcze pokaże.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 15-06-2014 o 16:47

  10. Powrót do góry    #322
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Buszmen, ale oni mają rację. Analizy w porządku, przyjemnie się czyta i konfrontuje z rzeczywistością, ale zaczynasz bardzo niebezpiecznie doganiać Mariusza ze swoim mentorskim, wszystkowiedzącym tonem. To naprawdę drażni. Człowiekowi się odechciewa gadać, bo zostanie zraz zasypany kilkoma dogmatami pt. silnik od Johnsa i Darcy Ward jest MŚ a jak nie to gówno a nie MŚ i w sumie to wszystko. Na tym to ma polegać?

  11. Powrót do góry    #323
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Ale ja nic takiego nie napisałem Ward ma dobre silniki. W Malilla chyba źle dopasował, pogubił się mentalnie w tych zawodach - położył je. Pisałem natomiast, że Tai znowu (jak rok temu) ma piekielnie silny sprzęt i wrócił na top - w porównaniu do tego co było w pierwszych 2 rundach, gdzie był porażająco wolny.

    Sorry, może mnie trochę poniosło i macie rację. Ale nic mnie tak nie denerwuje, jak wielkie wyśmiewanie po fakcie (tak jak tutaj to miało miejsce po nieudanym występie Warda czy Kasprzaka). Kompletnie źle zostało odebrane moje stwierdzenie o determinującym wpływie sprzętu, jako jakieś tłumaczenie Warda. To błąd - Warda w ogóle nie tłumaczę. To, że pojechał słabo to dla mnie zawód i porażka, no ale widocznie musi jeszcze kilka razy przegrać, żeby w końcu wygrać. Natomiast to o sprzęcie piszę od dawna i jasne, że nie uważam, że Krzysztof Jabłoński na najlepszym silniku wygra SGP, ale w cyklu różnice w umiejętnościach są na tyle niewielkie, że faktycznie to często gra główną rolę. Praktycznie każdy MŚ w ostatnich latach (każdy?) był liderem sprzętowym. W tym roku sytuacja jest najbardziej wyrównana, pewnie dlatego że 65% stawki jeździ na silnikach tego samego tunera i różnice są niewielkie. Aczkolwiek nie da się nie zauważyć piekielnej szybkości Taia w trzech ostatnich rundach.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 16-06-2014 o 12:28

  12. Powrót do góry    #324
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,786
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Praktycznie każdy MŚ w ostatnich latach (każdy?) był liderem sprzętowym.
    jak mozna mowic o Rickim w 2005, Crumpim w 2006 czy Nickim w 2007, Gollob w 2010, ze sprzet z kosmosu - to tak, ale nie bardzo mozna mowic np o Holderze w 2012 gdzie dostawal becki w ligach mysle, ze wtedy Nicki mial najszybsze fury.

    Tajski byl zenujaco slaby na poczatku sezonu, tak slaby, ze az na mistrza nie przystalo, ale sie ogarneli i juz od miesiaca widze wraz z Hancockiem, ze ida po zloto plus Holder, ktory jednak chyba nie pociagnie do konca. peleton Pedersen/Hampel.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 16-06-2014 o 13:10

  13. Powrót do góry    #325
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    W 2012 Holder i bęcki... Bez przesady. To był jego znakomity sezon na każdym froncie. Oczywiście nie był takim dominatorem jak Hancock w 2011, Gollob 2010, czy wcześniej wymienieni. Ale na trasie był w tym roku najszybszy. Nicki był lepszy na startach, ale w polu słaby.

    Co do 2014. Jeśli utrzyma się obecny trend, to prędzej czy później Tai zgubi Hancocka i może zdobyć złoto łatwiej niż rok temu. Mimo wszystko, ja liczę jeszcze na Darcy'ego, który miał kiepski weekend, ale poprzednie 2 tygodnie znakomite. Mam nadzieję, że wróci do gry i wtedy walka będzie do końca.

  14. Powrót do góry    #326
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Twitterowska przepychanka Taia z Nickim całkiem fajna

  15. Powrót do góry    #327
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,053
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Twitterowska przepychanka Taia z Nickim całkiem fajna
    Czy przednia. Dla mnie żalosna. Tai zachowuje się jak dzieciak. Jak ma coś do Pedersena to niech to zalatwi jak mężczyzna a nie twitterowy gimbus.

  16. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Robi (16-06-2014), kapitan bomba (16-06-2014), pakosik (16-06-2014)

  17. Powrót do góry    #328
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Albo niech nagra film z Nickim, jak koledzy nagrali ze Smolinskym Będzie lajkownia aż miło

  18. Powrót do góry    #329
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Dzik nie jest księciem na białym rumaku, ale zacząłem rozmyślać kiedy zrobił swoją jazdą poważniejsze kuku któremuś z oponentów.

    Wysłane z mojego przenośnego urządzenia Versace
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  19. Powrót do góry    #330
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,053
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Też nie pamiętam kogo połamał w ostatnich dziesięciu latach. Taki Woffinden złamał mu ręke i to dwa razy. To są fakty. No ale to bez znaczenia bo to nie Pedersen. Gdyby Pedersen złamał dwa razy ręke Woffindenowi to byłby od razu kamieniowany jaki to bandyta , cham i morderca. Dlaczego ? Bo to Pedersen. Śmieszne już się to robi. Dziennikarscy mistrzowie słowa jak O i W tylko nakręcają nagonkę na Nickiego w polskich mediach.

  20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Robi (16-06-2014), lemur6666 (16-06-2014), pakosik (18-06-2014)

  21. Powrót do góry    #331
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    A propos starcia Zagara z Pedersenem - patrzcie jakiego mamy kozaka! On by to inaczej załatwił

    http://espeedway.pl/info,info,1.html

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (16-06-2014)

  23. Powrót do góry    #332
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,590
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    No ale sam Pedersen sobie pracowal na taka łatke, z niczego sie nie wziela. Spija pianke z piwa ktorego sam nawarzyl. I tak to wyglada wsrod kibicow.
    Jeden ma latke gentlemana, taki Hancock na przyklad, gdyby kogos bardzo mocno jakims cudem wywiozl, to nikt by slowem sie nie odezwal, moze poza pojedynczymi, ze troche za ostro. Ale patrzac na cala jego kariere jak zostawial kazdemu miejsce, nikt by go bandyta nie nazwal. Nicki przeciwnie.

    A jeszcze inny bedzie dozywotnio mial latke "drewniany amator fuckersow" (pozdro sob )

  24. Powrót do góry    #333
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    po temacie:Incydenty te nie umknęły uwadze Jury FIM, które postanowiło ukarać Pedersena i Zagara grzywną w wysokości 600 euro za niesportowe zachowanie. Konflikt pomiędzy Słoweńcem i Duńczykiem to nie nowość w cyklu Grand Prix. W 2009 roku doszło do przepychanek, a głównymi aktorami tamtej sytuacji byli Emil Sajfutdinow i Scott Nicholls. Wówczas Rosjanin otrzymał 600 dolarów kary, a Brytyjczyk 500.
    za sf.pl
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Powrót do góry    #334
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    czyli kary się zaostrzają. to sygnał, że fim nie będzie tolerować takich ekscesów.

  26. Powrót do góry    #335
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,786
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Twitterowska przepychanka Taia z Nickim całkiem fajna
    teraz tacy "mistrzowie" ktorzy wiecej tatoo i twittera w glowie niz oleju... mlodziez w dzisiejszych czasach jest naprawde nieogarnieta.

    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Dzik nie jest księciem na białym rumaku, ale zacząłem rozmyślać kiedy zrobił swoją jazdą poważniejsze kuku któremuś z oponentów.
    nie chcialbym sie bawic w wyliczanki bo ludziom zrobiloby sie glupi kto tu komu kontuzji wiecej zrobil to tak jak ciagle mowienie ze gdzie Pedersen tam spadek a w dalszym ciagu ma dodatni bilans medali/awansow anizeli spadkow. ale pal licho fakty wazne zeby miec kozla ofiarnego

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    W 2012 Holder i bęcki... Bez przesady. To był jego znakomity sezon na każdym froncie.
    w koncu mialem czas troche poszperac. a wiec 13 srednia w Szwecji, nie przekorczyl nawet 1,9 to troche taki slaby mistrz dostawal becki w Szwecji troche tych meczow jest tam. w PL to mial dobra 4 srednia ale odstawal poziomem od NP. gdzie notabene ow zawodnik byl 2... anglii jakos nie chce liczyc bo to taki slaby wyznacznik. i na trasie nie raz go robili wiec jakos nie wydaje mi sie ze byl najszybszy. smiano kiedys w 2007 ze Adams robil NP na trasie jak dziecko co to za mistrz ze tak latwo dalo sie go wyprzedzic Holder nie lepszy byl.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 17-06-2014 o 01:21

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •