Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 195

Wątek: VII kolejka Ekstraligi: Unia Tarnów - Sparta Wrocław 08.06.14 g. 19.00 live nSportHD

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez tamasek Zobacz posta
    To skoro jesteście zdegustowani takim widowiskiem, zmieńcie kanał i po krzyku. Nikt was nie zmusza, żeby to oglądać.
    Ale w ten sposób nie promuje się naszej dyscypliny. Jak ktoś będzie chciał oglądać jazdę gęsiego to włączy F1 i dwa Mercedesy jadące na czele.

  2. Powrót do góry    #137
    Użytkownik
    Dołączył
    27-11-2012
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Ale w ten sposób nie promuje się naszej dyscypliny. Jak ktoś będzie chciał oglądać jazdę gęsiego to włączy F1 i dwa Mercedesy jadące na czele.
    A czy np liga mistrzów w wykonaniu Chelsea, gdzie stawiają autobus w polu karnym promuje dyscyplinę? Gra się tak jak przeciwnik pozwala lub jak chce, żeby wyglądał pojedynek. Nikt i nic tego nie zmieni, więc takie wasze gadanie non stop o jednym i tym samym powoduje odruch wymiotny.Chcecie mieć widowisku, róbcie je sobie. Nasi działacze, trener, zawodnicy chcą taki tor, żeby tylko oni wyprzedali niech mają. Każdy ma prawo robić po swojemu.

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Tak jak każdy ma prawo wystawiać skład jaki chce o ile jest zgodny z regulaminem.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  4. Powrót do góry    #139
    Użytkownik
    Dołączył
    27-11-2012
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Tak jak każdy ma prawo wystawiać skład jaki chce o ile jest zgodny z regulaminem.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Jak widać niektórym postawa fair play jest obca.

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Tak samo twierdzisz jak drużyny piłkarskie w lidze mistrzów, mistrzostwach świata, ligach krajowych wystawiają drugi garnitur bo mają pewny awans czy sporą przewagę w tabeli a chcą uniknąć kartek, kontuzji, zmęczenia zawodników?

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    27-11-2012
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Tak samo twierdzisz jak drużyny piłkarskie w lidze mistrzów, mistrzostwach świata, ligach krajowych wystawiają drugi garnitur bo mają pewny awans czy sporą przewagę w tabeli a chcą uniknąć kartek, kontuzji, zmęczenia zawodników?

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Co innego jest w piłce, gdzie często jest dwóch równorzędnych zawodników na jedną pozycję, gdzie jedna głupia kartka przekreśla marzenia o występie w finale, gdzie jest coś takiego jak zmiany gdy ktoś nie ma sił lub trzeba zmienić taktykę w meczu. Tutaj nie ma czegoś takiego, że np Podbeskidzie ma mecz na Legii i jedzie tam samymi juniorami bo po co walczyć jak i tak się przegra by potem u siebie np z Piastem grac podstawowym składem. Tych dyscyplin nie da się porównać. W piłce masz pensję miesięczną/tygodniową i nie ważne czy grasz czy nie kasę dostajesz, więc każdy wystawia najmocniejszy skład bo akurat może się uda wygrać z kimś silniejszym. Chciałbym widzieć reakcję np Lecha jakby jakiś zespół podarował Legii zwycięstwo w walce o mistrzostwo.

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Sam zacząłeś porównania do Chelsea więc porównujmy kompleksowo. Wiele razy w LM, ktoś miał podarowany awans bo przeciwnik oszczędzał zawodników i nikt szat nie rozdzierał.

    W polskiej lidze tez zdarzało się wystawianie juniorów z powodu oszczędności czy strajkowania zawodników z podstawowego składu.


    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  8. Powrót do góry    #143
    Użytkownik
    Dołączył
    27-11-2012
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    1.W piłce często 18-20 latkowie stanowią o sile swych drużyn
    2.Jakie oszczędności są przy wystawianiu juniorów skoro każdy i tak i tak dostaje pensje co miesiąc niezależnie od tego czy gra czy nie.
    3.Gra jak to mówisz rezerwami czy juniorami np w lidze mistrzow czy mistrzostwach swiata wystepuje dopiero w przypadku awansu do dalszej rundy i to z pierwszego miejsca co akurat Włókniarzowi nie grozi
    4.W piłce nie raz kogoś zdegradowano za złamanie jakiś warunków np Juventus, Rangers, Widzew, Łks i nie cackano sie tu jak z Włókniarzem w żużlu.
    5.Legie nie stać na Messiego czy Ronaldo i ich nie ma(nie patrzac na to czy wogóle chcieliby tu grać), Włókniarza nie stać na skład z tamtego sezonu a kupuje Kildemanda i Walaska

    Podsumowując, nie mam nic do Włókniarza, gdzie jest fajny stadion, dobry tor do ścigania, do kibiców też nic nie mam, ale nie mogę przejść do porządku dziennego jak zamiast Łaguty, Walaska, Jensena mam oglądać juniorów i to ponoć w najlepszej lidze świata. Tyle i aż tyle

  9. Powrót do góry    #144
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Pozwolę sobie na mały off topic...
    Gratulacje dla Tarnowa. Istny pogrom. Przegraliśmy w marnym stylu, bo jesteśmy ciency, niestety.

    Przepraszam, że nie na temat. Następnym razem napiszę coś o torze, nudach, Włókniarzu, zaległościach i rezerwowych składach.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  10. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Franz za jego przydatny post!

    Gadol (09-06-2014), PolkaGalopka (09-06-2014), WaluS (09-06-2014), _jaskolka_ (09-06-2014), fiolo (09-06-2014), savage (09-06-2014)

  11. Powrót do góry    #145
    Użytkownik Awatar Noflattery
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Na medalikach zemscilo sie oszczedzanie, z Grisza mecz w Gorzowie byl do wygrania . teraz Walasek krzyknie za duzy komplet i znow placz. Wasza ikona Grisza nie chce skonczyc jak Emil, a to juz duzo mowi, tracicie wiarygodnosc dla powaznych zawodnikow, a to gorsze niz gdanska jazda ogorkami.
    Unia Tarnów

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noflattery za jego przydatny post!

    _jaskolka_ (09-06-2014)

  13. Powrót do góry    #146
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Wielkie gratulacje dla kibiców z Częstochowy za totalne "strollowanie" tego tematu... Dzięki takim osobom, jak niektórzy Częstochowscy forumowicze odechciewa się pisania czegokolwiek na tym forum. Widzę, że macie ogromne parcie na zwracanie uwagi na siebie - podobnie jak jakieś dzieci. Tworzycie istny dream-team Trolli z Emilem na czele. Świetna wizytówka dla Waszego miasta i klubu...

    Co do meczu - Jaskółki są niesamowicie spasowane do swojego toru, wyprzedzali tylko tarnowianie. Tak na prawdę to tylko Tajski powalczył, a spodziewałem się, że Janowski może zakręcić się koło paru zwycięstw. Teraz wyjazd do Wrocławia, który trzeba przegrać

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    _jaskolka_ (09-06-2014), guma001 (09-06-2014)

  15. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,155
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Wielkie gratulacje dla kibiców z Częstochowy za totalne "strollowanie" tego tematu... Dzięki takim osobom, jak niektórzy Częstochowscy forumowicze odechciewa się pisania czegokolwiek na tym forum. Widzę, że macie ogromne parcie na zwracanie uwagi na siebie - podobnie jak jakieś dzieci. Tworzycie istny dream-team Trolli z Emilem na czele. Świetna wizytówka dla Waszego miasta i klubu...
    Lzesz Savage.Przeciez oni nie sa z trollunia.

    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Co do meczu - Jaskółki są niesamowicie spasowane do swojego toru, wyprzedzali tylko tarnowianie. Tak na prawdę to tylko Tajski powalczył, a spodziewałem się, że Janowski może zakręcić się koło paru zwycięstw. Teraz wyjazd do Wrocławia, który trzeba przegrać

    Pozdrawiam
    Przywyknij w koncu chlopie,ze jak Kolodziej,Vaculik,Buczek w Tarnowie,Ward,Miedziak,Emil w Toruniu wyprzedzaja swoich przeciwnikow po trasie to nudy na pudy,tor do dupy a widowisko marne. Jak to samo robia na swoich smieciach Protas,Jonsson,Dudek czy Kildemand,Laguta i Czaja,mamy do czynienia z kwintsencja zuzla a jeden tor lepszy od drugiego i nawzajem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    PolkaGalopka (09-06-2014), Lawin (09-06-2014), Malin017 (09-06-2014), _jaskolka_ (09-06-2014), mhsol (09-06-2014)

  17. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Jesteśmy świadkami historycznej chwili, ciężko to będzie przyswoić ludziom z Zielonej Góry ale fakty mówią same za siebie; w Tarnowie rodzi się nowa w polskich ligach magia. Bo na torze nuda, przed TV nuda ale każdy jeden zawszony cep siedzi na nsporcie jak dziad na czereśni i za uja pana nie przełączy na Komisarza Alexa, Ligę Światową czy choćby Niedźwiedzia w dużym niebieskim domu, tylko o tej nudzie co chwilę donosi.
    Ewentualnie jest inne wytłumaczenie tego fenomenu.


  18. Już 11 użytkowników podziękowało forumowiczowi Roberto za jego przydatny post!

    Grzeniek (09-06-2014), KKN (09-06-2014), PolkaGalopka (09-06-2014), Lawin (09-06-2014), WaluS (09-06-2014), _jaskolka_ (09-06-2014), fiolo (09-06-2014), gierappa (09-06-2014), guma001 (09-06-2014), kingpin (09-06-2014), miles (09-06-2014)

  19. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Wara od magii, ona jest nasza i tylko nasza!!!
    Ma ktoś może wyniki oglądalności meczów w Tarnowie?
    Wtedy dopiero będzie można powiedzieć czy to nuda, czy też nie.
    ps. Ktoś zapomniał powiedzieć Vaculikowi, że skończył się on i jego silnik, bo chłop nadal żyje w nieświadomości i wygrywa

  20. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    _jaskolka_ (09-06-2014), fiolo (09-06-2014), kingpin (09-06-2014), savage (09-06-2014)

  21. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez tamasek Zobacz posta
    1.W piłce często 18-20 latkowie stanowią o sile swych drużyn
    2.Jakie oszczędności są przy wystawianiu juniorów skoro każdy i tak i tak dostaje pensje co miesiąc niezależnie od tego czy gra czy nie.
    3.Gra jak to mówisz rezerwami czy juniorami np w lidze mistrzow czy mistrzostwach swiata wystepuje dopiero w przypadku awansu do dalszej rundy i to z pierwszego miejsca co akurat Włókniarzowi nie grozi
    4.W piłce nie raz kogoś zdegradowano za złamanie jakiś warunków np Juventus, Rangers, Widzew, Łks i nie cackano sie tu jak z Włókniarzem w żużlu.
    5.Legie nie stać na Messiego czy Ronaldo i ich nie ma(nie patrzac na to czy wogóle chcieliby tu grać), Włókniarza nie stać na skład z tamtego sezonu a kupuje Kildemanda i Walaska

    Podsumowując, nie mam nic do Włókniarza, gdzie jest fajny stadion, dobry tor do ścigania, do kibiców też nic nie mam, ale nie mogę przejść do porządku dziennego jak zamiast Łaguty, Walaska, Jensena mam oglądać juniorów i to ponoć w najlepszej lidze świata. Tyle i aż tyle
    ad 1. My chcemy by w żużlu też tak było. Artur Czaja już ładnie śmiga. O przykładach silnych 18 czy 19 latków z innych drużyn już nie wspomnę.
    ad 2. Takie oszczędności, jakbyś miał zapłacić za truskawki w EPI, a truskawki na targu. Też prawie to samo, ale za pierwsze płacisz 10zł, a za drugie 4zł.
    ad 3. Bayern grał swego czasu ciągle różnym składem. Wykorzystywał szeroką swą kadrę we wszystkich rozgrywkach. Znów pudło.
    ad 4. Tak, warunków transferowych, łapówek czy ustawiania meczy.
    ad 5. Tu w końcu udało Ci się trafić Racja.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  22. Powrót do góry    #151
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Spasowanie Unii na własnym torze jest na tę chwilę po prostu kosmiczne. Refleksowo wielokrotnie Wrocławianie dobrze wczoraj wychodzili ale na 20-30 metrze byli już z reguły co najmniej pół motocykla z tyłu... a im dalej tym gorzej! Motocykle miejscowych były niesamowicie szybkie do tego stopnia, że wyglądało to jakby zbliżali się do gości niezależnie od obranej ścieżki podczas gdy np. Woffinden czy Janowski na teoretycznie dobrych ścieżkach stali w miejscu. Przy takiej dyspozycji Tarnowa naprawdę nie widzę szans na tytuł dla jakiejkolwiek innej drużyny. A, że zawody nudne? No cóż - tor jest równy, nie jest żadnym gnojowiskiem (jakie niektóre drużyny dawniej lubiły przygotowywać) - po prostu gospodarze są kosmicznie szybcy i jeśli ktoś wyprzedza na trasie to właśnie oni, a z reguły bezpieczną przewagę osiągają po pierwszym łuku. Gomólski, Buczek czy Artem potrafili wczoraj wyprzedzać.

  23. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    _jaskolka_ (09-06-2014), fiolo (09-06-2014), mhsol (09-06-2014), miles (09-06-2014)

  24. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Roberto Zobacz posta
    Jesteśmy świadkami historycznej chwili, ciężko to będzie przyswoić ludziom z Zielonej Góry ale fakty mówią same za siebie; w Tarnowie rodzi się nowa w polskich ligach magia. Bo na torze nuda, przed TV nuda ale każdy jeden zawszony cep siedzi na nsporcie jak dziad na czereśni i za uja pana nie przełączy na Komisarza Alexa, Ligę Światową czy choćby Niedźwiedzia w dużym niebieskim domu, tylko o tej nudzie co chwilę donosi.
    Ewentualnie jest inne wytłumaczenie tego fenomenu.
    A ty co się do nas czepiasz. Myślisz że tylko w Zielonej nie chcą oglądać transmisji z Tarnowa ? Ja sobie dałem spokój z oglądaniem po 6 biegu. I nie mam do was o to pretensji. Trudno powiedzieć czy ten tor był do walki. Przepaść sprzętowa między obiema drużynami była tak wielka, że nie było szans na walkę.

  25. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Spasowanie Unii na własnym torze jest na tę chwilę po prostu kosmiczne. Refleksowo wielokrotnie Wrocławianie dobrze wczoraj wychodzili ale na 20-30 metrze byli już z reguły co najmniej pół motocykla z tyłu... a im dalej tym gorzej! Motocykle miejscowych były niesamowicie szybkie do tego stopnia, że wyglądało to jakby zbliżali się do gości niezależnie od obranej ścieżki podczas gdy np. Woffinden czy Janowski na teoretycznie dobrych ścieżkach stali w miejscu. Przy takiej dyspozycji Tarnowa naprawdę nie widzę szans na tytuł dla jakiejkolwiek innej drużyny. A, że zawody nudne? No cóż - tor jest równy, nie jest żadnym gnojowiskiem (jakie niektóre drużyny dawniej lubiły przygotowywać) - po prostu gospodarze są kosmicznie szybcy i jeśli ktoś wyprzedza na trasie to właśnie oni, a z reguły bezpieczną przewagę osiągają po pierwszym łuku. Gomólski, Buczek czy Artem potrafili wczoraj wyprzedzać.
    Gomólski powiedział, że ich ostatni mecz w Lesznie był taki dobry, bo po prostu jechali na ustawieniach z Tarnowa. Teraz tylko organizować wycieczki do Leszna i trenować na podobnym torze (choć z tego co wiem to oni sami nie wiedzą jak tor przygotować i zawsze jest inny), szefostwo Unii mogłoby nawet kasować odpowiednie siano za udostępnienie, bo w obecnych warunkach mistrza Polski można typować w procentach Tarnów 65%, cała reszta 35%.
    Jednak Cieślak wciąż pokazuje, że menadżer to nie tylko ekspert od wypełniania programu i wie jak wykorzystać swoje atuty.
    Mecz w Tarnowie przestałem oglądać koło 10 biegu, nawet specjalnie nie wiedząc jaki jest dokładnie wynik. Przyznam, że trochę ścigania było, ale prawda jest też taka, że kluby nie wzbudzają we mnie jakichś większych emocji, no i Zastał walczył o mistrza, ale pewnie ktoś to oglądał skoro centrala decyduję się na pokazywanie takich meczy. Jedyny problem Tarnowa to biegopunktówka - 152 małe punkty w połowie sezonu, wow. Cisną ostro chłopaki, a ktoś musi potem za to zapłacić. Od razu dodam, że to nie jest jakaś złośliwość, po prostu zbyt dużo się nasłuchałem o finansach klubów e-ligowych i trochę niepokoi mnie ta sytuacja.

  26. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A ty co się do nas czepiasz. Myślisz że tylko w Zielonej nie chcą oglądać transmisji z Tarnowa ? Ja sobie dałem spokój z oglądaniem po 6 biegu. I nie mam do was o to pretensji. Trudno powiedzieć czy ten tor był do walki. Przepaść sprzętowa między obiema drużynami była tak wielka, że nie było szans na walkę.
    Dokłądnie, na dzisiaj zarówno forma zawodników Tarnowa jak i ich spasowanie z tarnowską nawierzchnią, powodują, że mecze w Tarnowie po prostu sa nudne. Był w Tarnowie Wrocek, była Stal Gorzów i w tytę. A najlepsze jest to, ze jak by policzyć KSM to podejrzewam, że te ekipy miałyby zbliżony. A wcale by mnie nie zdziwiło jak by Unia Tarnów miała najniższy
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #155
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Rownacie poziomem hipokryzji i zdebilenia do trollunia.
    A sadzilem, ze wasze miasta laczy tylko pierwsza litera w nazwie.

    Pajacyku!
    Nie wiem kto cie upoważnił do obrażania innych forumowiczów,ale tym postem udowodniłes jakim jesteś mega burakiem
    Nazwac Ciebie debilem było by niewystarczajaca obelgą,takich jak Ty powinno się utylizować

  28. Powrót do góry    #156
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Spasowanie Unii na własnym torze jest na tę chwilę po prostu kosmiczne. Refleksowo wielokrotnie Wrocławianie dobrze wczoraj wychodzili ale na 20-30 metrze byli już z reguły co najmniej pół motocykla z tyłu... a im dalej tym gorzej! Motocykle miejscowych były niesamowicie szybkie do tego stopnia, że wyglądało to jakby zbliżali się do gości niezależnie od obranej ścieżki podczas gdy np. Woffinden czy Janowski na teoretycznie dobrych ścieżkach stali w miejscu. Przy takiej dyspozycji Tarnowa naprawdę nie widzę szans na tytuł dla jakiejkolwiek innej drużyny. A, że zawody nudne? No cóż - tor jest równy, nie jest żadnym gnojowiskiem (jakie niektóre drużyny dawniej lubiły przygotowywać) - po prostu gospodarze są kosmicznie szybcy i jeśli ktoś wyprzedza na trasie to właśnie oni, a z reguły bezpieczną przewagę osiągają po pierwszym łuku. Gomólski, Buczek czy Artem potrafili wczoraj wyprzedzać.
    Oni w tym sezonie są wszędzie mega szybcy.
    Jedynie kto może aktualnie z tarnowianami nawiązać walkę to Toruń i Zielona Góra... i to tylko na swoim torze.
    W Tarnowie niestety do końca sezonu będziemy świadkami pogromów.

    Miał być mega sezon po uwolnieniu składów, a póki co jesteśmy chyba świadkami jednego z najnudniejszych.
    Jedyne emocje to wypłacalność Włókniarza i minusowe punkty Torunia... ale czy o takie emocje w tym wszystkim chodzi ?

    PS. Jakiego toru w Tarnowie nie zrobią to i tak za bardzo ścigania nie będzie. Jaskółki prezentują po prostu inny poziom.
    Jedynie co by mogło widowisko zrobić to ustawianie ich 30 metrów za przeciwnikami na starcie.
    Ostatnio edytowane przez Lafan ; 09-06-2014 o 09:46

  29. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    _jaskolka_ (09-06-2014), guma001 (09-06-2014), kingpin (09-06-2014), miles (09-06-2014)

  30. Powrót do góry    #157
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Miał być mega sezon po uwolnieniu składów, a póki co jesteśmy chyba świadkami jednego z najnudniejszych.
    Jedyne emocje to wypłacalność Włókniarza i minusowe punkty Torunia... ale czy o takie emocje w tym wszystkim chodzi ?

    Ale... Ile wspólnego z tym ma uwolnienie KSM-u ? Obecny lider tabeli, który u siebie zdobywa średnio 60+ punktów, a na wyjazdach przegrał tylko w Toruniu, to ekipa, które sumaryczny KSM wynosi około 37 punktów (!!), tak przynajmniej wychodzi według moich obliczeń "na szybko". Co to oznacza w kontekście KSM ?

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    Falubaz (09-06-2014)

  32. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Ale... Ile wspólnego z tym ma uwolnienie KSM-u ? Obecny lider tabeli, który u siebie zdobywa średnio 60+ punktów, a na wyjazdach przegrał tylko w Toruniu, to ekipa, które sumaryczny KSM wynosi około 37 punktów (!!), tak przynajmniej wychodzi według moich obliczeń "na szybko". Co to oznacza w kontekście KSM ?

    Pozdrawiam

    Otóz to, jeśli idzie o KSM to chyba tylko Gdańsk wypada nieco gorzej a Toruń nieco lepiej. Inne ekipy mają raczej podobny. Dlatego jak słysze, ze brak KSM jest winny, że mamy takie pogromy to śmiać mi się chce.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #159
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Savage.

    Ja się odnoszę do oczekiwań przedsezonowych w stosunku do tego co mamy, a nie do KSMu.
    Biorąc pod uwagę składy 7 drużyn można się było spodziewać bardzo wyrównanego sezonu.
    A mamy klops.
    KSM nie ma tu nic do rzeczy.

  34. Powrót do góry    #160
    Użytkownik
    Dołączył
    27-11-2012
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    ad 1. My chcemy by w żużlu też tak było. Artur Czaja już ładnie śmiga. O przykładach silnych 18 czy 19 latków z innych drużyn już nie wspomnę.
    ad 2. Takie oszczędności, jakbyś miał zapłacić za truskawki w EPI, a truskawki na targu. Też prawie to samo, ale za pierwsze płacisz 10zł, a za drugie 4zł.
    ad 3. Bayern grał swego czasu ciągle różnym składem. Wykorzystywał szeroką swą kadrę we wszystkich rozgrywkach. Znów pudło.
    ad 4. Tak, warunków transferowych, łapówek czy ustawiania meczy.
    ad 5. Tu w końcu udało Ci się trafić Racja.
    1.Jest Czaja co prezentuje jakiś poziom, reszta to poziom co najwyżej pierwszoligowy, nie nadają się w tym momencie na ekstralige. Nie macie juniorów takich jak Zmarzlik, Pawlicki, Musielak, Gomólski by nimi próbować zawojować ekstraligę. Pudło
    2.Jak nie widać różnicy po co przepłacać? A jeśli widać różnicę to się sprawdza czy ma się te 10zł i albo się ma i kupuje albo targuje na 8zł które ma się w kieszeni. Tak samo się robi w przypadku zawodników. Pudło
    3. Rezerwy Bayernu są w stanie wygrać z każdym zespołem w bundeslidze, tego samego nie powiesz o waszych rezerwach. Pudło
    4. Rangers zdegradowali za problemy finansowe, Łks za problemy finansowe i stadion. Pudło
    5. Widzę, że zrozumialeś. Racja

  35. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dokłądnie, na dzisiaj zarówno forma zawodników Tarnowa jak i ich spasowanie z tarnowską nawierzchnią, powodują, że mecze w Tarnowie po prostu sa nudne. Był w Tarnowie Wrocek, była Stal Gorzów i w tytę. A najlepsze jest to, ze jak by policzyć KSM to podejrzewam, że te ekipy miałyby zbliżony. A wcale by mnie nie zdziwiło jak by Unia Tarnów miała najniższy
    Gdyby przywrócić KSM po sezonie to Tarnów miałby w przyszłym roku drużynę do wymiany. My zresztą też i coś mi się zdaje że już niedługo zacznie się ujadanie wyznawców KSMowej sekty.

    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Oni w tym sezonie są wszędzie mega szybcy.
    Jedynie kto może aktualnie z tarnowianami nawiązać walkę to Toruń i Zielona Góra... i to tylko na swoim torze.
    W Tarnowie niestety do końca sezonu będziemy świadkami pogromów.
    Pożyjemy zobaczymy. Przyjdzie jesień, trochę popada, będzie chłodniej i wcale nie jest powiedziane że ten atut się utrzyma.
    Ja bym wcale się nie zdziwił, gdyby szczególnie Unibax wygrał w Tarnowie.

    Miał być mega sezon po uwolnieniu składów, a póki co jesteśmy chyba świadkami jednego z najnudniejszych.
    Jedyne emocje to wypłacalność Włókniarza i minusowe punkty Torunia... ale czy o takie emocje w tym wszystkim chodzi ?
    Tegoroczny sezon to pokłosie tego co się działo w zeszłym roku. Durny KSM wcale nie zapobiegł obniżce kosztów, za to zmniejszenie ligi spowodowało walkę o życie dla wielu ekip. Kluby się wykrwawiły i teraz dogorywają. Taki sezon jak 2013 już się nie powtórzy.
    Do tego doszły problemy Leszna samego ze sobą, finansowa kompromitacja właścicieli Włókniarza i awans do ekstralipy Wybrzeża, którego na starty w najwyższej klasie rozgrywek zwyczajnie nie stać.
    Efekt jest taki że liga faktycznie już się ułożyła. Można mniej więcej ustawić pary play offs: Tarnów-Toruń, ZG-Gorzów i spadkowicza - Wybrzeże.

  36. Powrót do góry    #162
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ku..a Gadol jestes niedorozwiniety!
    Wrocek zapewnil odrobine emocji nie odstawiajac od skladu Magica i Taia. ROZUMIESZ JUZ CZY DALEJ NIE STYKA?

    Ja np sie spodziewalem po Sparcie ze tak to bedzie wygladac.
    A na Czewie ostrzylismy sobie pazurki..
    Ale o czym mowa? Nikomu z Waszego klubu nie przeszkadzało widowisko, ale 64 pkty i kiepska frekwencja. Przy 64 pktach i kiepskiej frekwencji na meczu ze Spartą już wszystko OK.

    A jak Wybrzeże przyjedzie bez Madsena i Lindgrena to my pewnie skorzystamy z szerokiej kadry i po kapitalnym meczu będzie np. 50-40. Kibice zadowoleni, wychowankowie się objeżdżą, a kasa się zgodzi

    Odnośnie samej UT to mają pewny tytuł. Jedyne co może im przeszkodzić to, odpukać, kontuzje. Póki co to chyba jedyny (?) zespół w lidze bez problemów zdrowotnych i jedyny bez rezerwowych.

  37. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Odnośnie samej UT to mają pewny tytuł. Jedyne co może im przeszkodzić to, odpukać, kontuzje. Póki co to chyba jedyny (?) zespół w lidze bez problemów zdrowotnych i jedyny bez rezerwowych.
    Pewne to są tylko śmierć i podatki

    Póki co w Tarnowie nie jechały takie ekipy jak Unibax czy Falubaz. Ciekaw jestem jak te ekipy tam wypadną. Bez tych meczy, twierdzenie juz dzisiaj, że ktoś ma coś pewnego, jest zwykłym ględzeniem. A i tak PO bedzie rządziło się swoimi prawami
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    kingpin (09-06-2014)

  39. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    W tym sezonie Falubaz wywozi z Gorzowa 3pkt, z Motoareny 3pkt, a z Tarnowa 2...bonus im zostawimy.

  40. Powrót do góry    #165
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Dosypanie nawierzchni przed sezonem zrobiło swoje. Teraz KAŻDY w rundzie zasadniczej będzie musiał zapłacić frycowe. Na PO przeciwnicy będą już mądrzejsi (vide ZG w tamtym roku).
    Powiedzcie co mamy zrobić , jeżeli po przegranym starcie tylko my wyprzedzamy przeciwników. Wiadomo, że Tarnów to w tej chwili drużyna świetnych startowców a i powalczyć na trasie ma kto. Spasowanie z domowym torem jest takie a nie inne. Wiele osób pisze , że w Gorzowie był super mecz. Po wyniku może widać , że był zacięty , ale czy faktycznie dużo się tam działo na dystansie ? Słyszałem , że nie ...
    Tarnów zaskakuje w tym roku wszystkich , bo nawet w mistrzowskich sezonach nie wygrywaliśmy za wielu meczów wyjazdowych. Coś czuje , że w tym sezonie jeszcze z 2-3 wygrane wpadną.
    Pamiętam przedsezonowe typowania:
    - Laguta nie powtórzy już sezonu konia
    - Dziadek Hancock w Bydgoszczy nie błyszczał , więc na pewno starość go dopadła na amen
    - Vaculik to drewniany zawodnik , który już lepszy nie będzie
    - Buczek nie będzie się łapał na szprycę przeciwnika

    Jako drużyna byliśmy stawiani jako wielka niewiadoma , która może wejdzie do PO , tymczasem tarnowski walec na dobre się rozpędził , powodując ból d..y kibiców w wielu ośrodkach żużlowych...

    Co do meczu już wszystko chyba zostało napisane.
    Aaa ładne zachowanie Greg'a , który zwolnił przed metą , dając Vaculikowi czysty komplet
    Kibiców naliczyłem wzrokowo ok 8-9 tys , więc zauważalnie więcej niż na sparingu z Częstochową
    Ostatnio edytowane przez istanbul ; 09-06-2014 o 10:38

  41. Powrót do góry    #166
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    W tym sezonie Falubaz wywozi z Gorzowa 3pkt, z Motoareny 3pkt, a z Tarnowa 2...bonus im zostawimy.
    Mam nadzieję, że dobijecie do 32. Piszę to bez napinki.

  42. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez miles Zobacz posta
    Mam nadzieję, że dobijecie do 32. Piszę to bez napinki.
    Tak, dobijemy was do 32. Również bez napinki.

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    kingpin (09-06-2014), miles (09-06-2014)

  44. Powrót do góry    #168
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Apel do wszystkich, którzy źle się czują w przaśnych klimatach powyższych przepychanek: nie bądźmy zbyt krytyczni!

    50% sezonu zasadniczego za nami, więc to ostatni dzwonek dla rozpoczęcia żmudnych i pracochłonnych prac przy konkursie wyłaniania Moralnego Mistrza Polski 2014, głęboko zakorzenionej tradycji tego forum.

    W procesie wstępnej selekcji MMP'2014 oficjalnie odpadły już dwie drużyny:
    Toruń (bo zabili żużel rok temu)
    Tarnów (bo zabijają żużel w tym roku)

    Po spektakularnej zeszłorocznej wiktorii dużą aktywność, jako pierwsza, zaczęła wykazywać frakcja jasnogórska. To zrozumiałe, obrona trofeum MMP jest niezwykle trudnym zadaniem, ale ze względu na duży prestiż jest o co walczyć. Wczesne przygotowanie przedpola do walki może dać przewagę w decydujących momentach. Nieśmiałymi akcjami zaczepnymi wykazali się również bojówkarze zielonogórscy. Lekki oręż w formie forumowych "lajków" poszedł w ruch. Ciężka artyleria jest pozycjonowana na docelowych stanowiskach. Eksperci przewidują, że kluczowe batalie z użyciem broni największego kalibru będą miały miejsce na przełomie sierpnia oraz września.

    Frapujących pytań nie brakuje: czy do medal(ik)owej rywalizacji włączy się stalowy triumfator sprzed 2 lat? Co na to inne drużyny?
    Konkurs nabiera rozmachu, do październikowych rozstrzygnięć jeszcze długa droga.



    Bądźcie na bieżąco, wielkich emocji nie zabraknie!
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  45. Już 15 użytkowników podziękowało forumowiczowi Sorel za jego przydatny post!

    Falubaz (09-06-2014), Grzeniek (09-06-2014), KKN (09-06-2014), PolkaGalopka (09-06-2014), Lawin (09-06-2014), WaluS (09-06-2014), _jaskolka_ (09-06-2014), gierappa (09-06-2014), gulas (09-06-2014), guma001 (09-06-2014), j-rules (09-06-2014), kapitan bomba (09-06-2014), kingpin (09-06-2014), miles (09-06-2014), tamasek (09-06-2014)

  46. Powrót do góry    #169
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Tarnów jechał do przodu, nasi do tyłu, żal było na to wszystko patrzeć.

    Jedynie Tai coś tam próbował, ale trudno mówić nawet o poprawnym spotkaniu w jego wykonaniu skoro zrobił 10 punktów w 6 startach, nie wygrał żadnego wyścigu i dwa razy dał się objechać jak junior na dystansie, a po meczu mówi coś o dziwnej geometrii toru. Na pewnym poziomie po prostu nie wypada. Do Magica większych pretensji nie mam. To jego pierwszy naprawdę nieudany mecz w lidze, ale chop niedość że nie miał swojego najlepszego silnika, był naprawdę zmęczony po cyrku z Brewick, to dodatkowo jeszcze stracił następny silnik podczas meczu. Ogór jak to Ogór, w kratkę co drugi mecz.

    Na postawę Jury i Troya brakuje określeń, dość powiedzieć że wczoraj nasi juniorzy prezentowali lepszą jazdę.

    Szkoda że nie mamy dwóch rezerwowych, to wtedy jeden z drugim nie czuliby się tak mega pewnie, że pojadą w kolejnym spotkaniu. Jak dla mnie obaj są do odstawki i mam nadzieję, że w rewanżu za tydzień pojedzie Suchy.

  47. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Jako drużyna byliśmy stawiani jako wielka niewiadoma , która może wejdzie do PO , tymczasem tarnowski walec na dobre się rozpędził , powodując ból d..y kibiców w wielu ośrodkach żużlowych...
    No dokładnie tak. Bezczelność sięga u was zenitu. Jak w ogóle śmiecie, z takim składem, rozstawiać wszystkich po kątach ?

    A tak na serio, prawdziwa walka będzie dopiero w PO. W RZ będziemy mieli jeszcze rozpoznanie tarnowskiego owalu w wykonaniu ekip z Torunia i ZG. Falubaz będzie w o tyle dobrej sytuacji, ze ostatni mecz jedziemy własnie w Tarnowie. I może się okazać, ze ten mecz trzeba będzie przegrać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #171
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I może się okazać, ze ten mecz trzeba będzie przegrać.
    No ładnie. Najpierw savage mówi o odpuszczeniu meczu we Wrocławiu. Teraz Ty o ostatniej kolejce
    Uważajcie bo zaraz Buszmen wpadnie i rozstawi Was po kątach. Oczywiście za takie zachowanie powinniście być ukarani przynajmniej tak dotkliwie jak Apator

  49. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    No ładnie. Najpierw savage mówi o odpuszczeniu meczu we Wrocławiu. Teraz Ty o ostatniej kolejce
    Uważajcie bo zaraz Buszmen wpadnie i rozstawi Was po kątach. Oczywiście za takie zachowanie powinniście być ukarani przynajmniej tak dotkliwie jak Apator
    Unibax w play offach to będzie taka brzydka panna z którą żaden chłopak nie będzie miał ochoty zatańczyć, ale ktoś się będzie musiał poświęcić
    A Tarnowowi porażka we Wrocku nic nie da, bo wygrali u nas. Hurra

  50. Powrót do góry    #173
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A Tarnowowi porażka we Wrocku nic nie da, bo wygrali u nas. Hurra
    To co, jadąc do Tarnowa na ostatnie spotkanie zastosujecie wariant częstochowski, aby przez przypadek nie wygrać na Z3

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi WaluS za jego przydatny post!

    guma001 (09-06-2014)

  52. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez WaluS Zobacz posta
    To co, jadąc do Tarnowa na ostatnie spotkanie zastosujecie wariant częstochowski, aby przez przypadek nie wygrać na Z3
    No coś ty, będziemy walczyć jak nomen omen lwy

  53. Powrót do góry    #175
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez WaluS Zobacz posta
    To co, jadąc do Tarnowa na ostatnie spotkanie zastosujecie wariant częstochowski, aby przez przypadek nie wygrać na Z3
    No, tego jeszcze nie wiadomo. Jednak przed ostatnią kolejką już będzie wiadomo
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #176
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    PS. Jakiego toru w Tarnowie nie zrobią to i tak za bardzo ścigania nie będzie. Jaskółki prezentują po prostu inny poziom.
    Jedynie co by mogło widowisko zrobić to ustawianie ich 30 metrów za przeciwnikami na starcie.
    Co Ty wymyślasz.

    Spadł deszcz i ledwo się swego czasu dobrali do dupy Lesznu.
    Nawet my tam kiedyś im zrobiliśmy łomot po długiej nieporadności innych ekip.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  55. Powrót do góry    #177
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Krowa kiedyś było kiedyś... ten sezon jest teraz.
    Trzeba naprawdę się postarać aby nie zobaczyć ogromnej formy tarnowian.
    Jak ktoś słusznie zauważył - przypominają bardzo mocno Unię Leszno z 2010.
    Mają sezon w którym póki co zagrało im wszystko.
    Ostatnio edytowane przez Lafan ; 09-06-2014 o 17:33

  56. Powrót do góry    #178
    Użytkownik Awatar Noflattery
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Oglaszam, ze odnaleziono typowego obiektywnego inaczej kibica z Czestochowy z tanim mozgoyebem w tle, ktoremu skacze gul po meczu wielkiej Unii z Tarnowa

    HELENA GUL MI SKACZE






    http://www.youtube.com/watch?v=HGUY26vVP2I


    a tu czestochowski lew przykryty Tygodnikiem zuzlowym

    Ostatnio edytowane przez Noflattery ; 09-06-2014 o 20:41
    Unia Tarnów

  57. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noflattery za jego przydatny post!

    gierappa (09-06-2014), guma001 (09-06-2014)

  58. Powrót do góry    #179
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    To są właśnie kibice za 5zł. Pieprzy 3 po 3, zwraca uwagę jak człowiek wierny i oddany klubowi powinien się zachowywać, baaa ! zrozumieć istotę problemu i troskę częstochowskiego zarządu, a ku**a siedzi jeden z drugim od samego rana w niedzielny dzień na komputerze zamiast iść na mecz. Jeszcze 2 - 3 kolejki, włókniarz odpadnie z walki o play off, to będą dopi***alać się po wszystkich wątkach o zły dojazd do stadionu, parking i kończąc na toytoy-u bo w radiu powiedzieli że Holta nie miał papieru do podtarcia tyłka.
    You will never walk alone.

  59. Powrót do góry    #180
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    I jak zwykle zamiast merytorycznej dyskusji o meczu, biadolenie o niczym. Polecam:

    50027f003c1e.png
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  60. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dymek_ za jego przydatny post!

    KKN (09-06-2014)

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •