Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 195

Wątek: VII kolejka Ekstraligi: Unia Tarnów - Sparta Wrocław 08.06.14 g. 19.00 live nSportHD

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach

    VII kolejka Ekstraligi: Unia Tarnów - Sparta Wrocław 08.06.14 g. 19.00 live nSportHD

    VII kolejka Ekstraligi: Unia Tarnów - Sparta Wrocław 08.06.14 g. 19.00 live nSportHD

    W najbliższą niedziele naprzeciw siebie staną drużyny z Tarnowa i Wrocławia. Spotkanie ma jednego faworyta, czyli gospodarzy, ale nie powinno zabraknąć emocji. Wśród gości miejscowym mocny opór mogą stawić Mistrz Świata Tai Woffinden oraz do niedawna reprezentujący przez dwa lata drużynę Unii Maciej Janowski. Tarnowianie mają jak zwykle oprócz świetnej dyspozycji zawodników mocny atut w postaci toru. Przez to faworyt wydaje się łatwy do wytypowania.

    Awizowane składy:

    Betard Sparta Wrocław

    1. Tai Woffinden
    2. Jurica Pavlic
    3. Tomasz Jędrzejak
    4. Troy Batchelor
    5. Maciej Janowski
    6. Patryk Dolny
    7. Patryk Malitowski

    Grupa Azoty Unia Tarnów

    9. Martin Vaculik
    10. Krzysztof Buczkowski
    11. Artiom Laguta
    12. Greg Hancock
    13. Janusz Kołodziej
    14. Ernest Koza
    15. Kacper Gomólski

    Pogoda zapowiada się wyśmienicie, więc nie pozostaje nic innego jak zaprosić na to spotkanie sympatyków czarnego sportu na Z3.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grzeniek Zobacz posta
    Spotkanie ma jednego faworyta, czyli gospodarzy, ale nie powinno zabraknąć emocji
    Czego nie powinno zabraknąć? Hahaha!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    27-11-2012
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Czego nie powinno zabraknąć? Hahaha!
    Wam za to nie brakuje emocji dotyczących składu Włókniarza na wyjazdach.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez tamasek Zobacz posta
    Wam za to nie brakuje emocji dotyczących składu Włókniarza na wyjazdach.
    Jeśli do mnie pijesz to mnie to już dawno nie emocjonuje - wyje*aaaaneeeee Co ma być to będzie - cieszę się żużlem na jednym z najlepszych torów do ścigania na świecie. A że idą wakacje to będzie można też pokibicować młodzieży w południowej lidze czy Ekstralidze Juniorów albo MDMP Dobra opcja - dla koneserów(tarnowianin tego nie pojmie).

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Gadol (07-06-2014), pakosik (07-06-2014)

  6. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    27-11-2012
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Jeśli do mnie pijesz to mnie to już dawno nie emocjonuje - wyje*aaaaneeeee Co ma być to będzie - cieszę się żużlem na jednym z najlepszych torów do ścigania na świecie. A że idą wakacje to będzie można też pokibicować młodzieży w południowej lidze czy Ekstralidze Juniorów albo MDMP Dobra opcja - dla koneserów(tarnowianin tego nie pojmie).
    Na każdym torze może być tyle walki co u was, a to że macie tor cały czas robiony do walki nie daje wam za wiele. Nacieszycie oko a potem jak od paru lat walka o utrzymanie lub/i brak kasy. To, że fajnie się wam ogląda takie zawody nie przekłada się na sukcesy/bogatych sponsorów. Można podążać tą drogą, albo jak Falubaz stopniowo isć do góry z miejscem w tabeli, sponsorami, widowiskiem. Tam zrobili to z głową, u was są albo rybki albo akwarium.

  7. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Jakkolwiek nudny mecz by nie był, dostarczy wiecej emocji niz ten z Gimnazjum Częstochowa.

  8. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi shatter za jego przydatny post!

    Lipa_PL (07-06-2014), WaluS (07-06-2014), _jaskolka_ (07-06-2014), gierappa (07-06-2014), guma001 (07-06-2014), j-rules (08-06-2014), kingpin (07-06-2014), miles (07-06-2014), sobotch (07-06-2014)

  9. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Czego nie powinno zabraknąć? Hahaha!
    W przeciwienstwie do Wlokniarza ,Sparta wystawia co ma najlepsze.
    Janowski podpowie,Woffi nie wypadl sroce spod ogona,nie musi byc nudno.
    Nudno i smiesznie moze byc w Gorzowie.

    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Co ma być to będzie - cieszę się żużlem na jednym z najlepszych torów do ścigania na świecie.
    Pewnie kazdy sie cieszy,ale co to ma wspolnego z Wasza postawa na wyjazdach wiesz chyba tylko Ty.
    W Gorzowie,Zielonej Gorze,Toruniu tez sie mozna fajnie poscigac,ale wyglada na to ,ze raczej nie z Wloknarzem.Szkoda,bo grajkow do stworzenia widowiska macie przednich.
    Jesli nie wyjdziecie z dolka,to bez Griszy,MJJ,Walaska czy byc moze w niedalekiej przyszlosci tez bez Pajaka straci cala liga,nie tylko Wlokniarz.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 07-06-2014 o 09:50
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Grzeniek (07-06-2014)

  11. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Czego nie powinno zabraknąć? Hahaha!
    W czym masz problem? Nie oglądaj spotkań z Tarnowa będziesz zdrowszy.

  12. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Czego nie powinno zabraknąć? Hahaha!
    A tutaj akurat jestem pewny ze Wrocław dostarczy tarnowskim kibicom więcej emocji w jednym meczu niz Włóknierz we wszystkich swoich wyjazdowych meczach o ile za 2 - 3 kolejki wogóle pojedzie na jakikolwiek wyjazd i w Czestochowie po zuzlu zostanie jedynie wspanialy tor do scigania

  13. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kriskro za jego przydatny post!

    WaluS (07-06-2014), apatorzgred (07-06-2014), guma001 (07-06-2014)

  14. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 28 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grzeniek Zobacz posta
    W czym masz problem? Nie oglądaj spotkań z Tarnowa będziesz zdrowszy.
    Oni chyba jeszcze nie wierzą, że lecą z ligi...i to nie przez sport......tylko licencję na 2015. Bo skład mają niezły. I to jest najsmutniejsze, że taki klub osiągnął dno. Żeby nie było offa. Ciekawy jestem czy u Vacula nie był to syndrom jednego silnika.........Oby nie.
    Sullivan

  15. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Dajcie spokój, najważniejsze jest to, ze mają zaj... tor do walki i świetne widowiska

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Świstak za jego przydatny post!

    _jaskolka_ (07-06-2014)

  17. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Meczu może i tak nie być bo dziś w Berwick w el GP startuje Janowski a zapowiadają tam niezłe ulewy.. Co prawda nigdzie nie czytałam że nasz mecz jest uzależniony od tamtych zawodów ale nie wyobrażam sobie meczu ze Spartą bez Magica.
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  18. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar apatorzgred
    Dołączył
    14-07-2005
    Postów
    742
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 10 w 10 postach
    Kibice włokniarza się napinają choć nic wielkiego nie zwojowali jak dotąd. Po wtopie z Apatorem czeka ich wtopa z podobnie słabym Gorzowem. Mała wygrana z Spartą sugeruje w rewanżu 3 pkt dla wrocławian.

    A w Tarnowie? Prawie oczywiste jest że Wrocław przegra. I tam i raczej u siebie. Życzę im jednak 6 miejsca na koniec rozgrywek
    Najlepsi Z Najlepszych.......................... Tylko Apator DMP 1986

  19. Powrót do góry    #14
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Zwycięzcę w tym przypadku można bezbłędnie wskazać już przed meczem, ale liczę na to, że Sparta wstydu nie przyniesie i pokaże pazur przynajmniej w kilku biegach. Napinać się nie ma po co, ale walczyć trzeba zawsze. Jeśli nie dla punktów, to dla zasady.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  20. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Czy Włókniarz padnie czy nie to już nie ode mnie zależne. Ja i olbrzymie grono kibiców w Częstochowie robimy to co do nas należy. Nikt w Polsce nie ma większej frekwencji. Klub jest prywatny i kropka, a jeśli Częstochowy zabraknie w Ekstralidze 2015 to kto by nie zajął jej miejsca będzie jednym wielkim dramatem(sportowym lub organizacyjnym, gdyż albo pojedzie słabym składem albo dobrym w stylu takim jak my teraz). Kogo proponujecie? Grudziądz? Łódź? Bądźmy poważni

    Wrocław w Tarnowie może się postawić w paru biegach - nie mówię, że nie. Także jeśli ktoś się jara emocjami związanymi z wynikiem - zgoda, ale walki na torze jak nie było tak nie będzie.

  21. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Medaliku,
    potrafię zrozumieć, że w kontekście tego syfu, który zafundowaliście sobie i innym, nie pozostało Ci nic innego jak tylko powtarzać w kółko i wszędzie, niczym prawdę objawioną, że macie *****isty tor do ścigania, ale w tym wątku naprawdę nikogo to już nie interesuje. Idź prężyć muskuły u siebie ku chwale częstochowskich włókniarek!

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi miles za jego przydatny post!

    guma001 (07-06-2014)

  23. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Czy Włókniarz padnie czy nie to już nie ode mnie zależne. Ja i olbrzymie grono kibiców w Częstochowie robimy to co do nas należy. Nikt w Polsce nie ma większej frekwencji. Klub jest prywatny i kropka, a jeśli Częstochowy zabraknie w Ekstralidze 2015 to kto by nie zajął jej miejsca będzie jednym wielkim dramatem(sportowym lub organizacyjnym, gdyż albo pojedzie słabym składem albo dobrym w stylu takim jak my teraz). Kogo proponujecie? Grudziądz? Łódź? Bądźmy poważni

    Wrocław w Tarnowie może się postawić w paru biegach - nie mówię, że nie. Także jeśli ktoś się jara emocjami związanymi z wynikiem - zgoda, ale walki na torze jak nie było tak nie będzie.
    A czym Grudziądz lub Łódź w przyszłym sezonie będzie gorsza od tego co sobą prezentuje Włókniarz w obecnym sezonie? No chyba tylko torem do ścigania bo nie sądzę aby wyniki sportowe znacznie odbiegały od tego co prezentuje Częstochowa

  24. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    A gdzie ja napisałem, że będzie gorsza/y niż Włókniarz 2014? Chciałem tylko zauważyć, że wywalenie z ligi Włókniarza kompletnie niczego nie zmieni(poza rzeczonym brakiem widowiskowego toru)

  25. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    A gdzie ja napisałem, że będzie gorsza/y niż Włókniarz 2014? Chciałem tylko zauważyć, że wywalenie z ligi Włókniarza kompletnie niczego nie zmieni(poza rzeczonym brakiem widowiskowego toru)
    Może w końcu nauczyłoby to trzymania się reguł finansowych i nie podpisywania wirtualnych kontraktów?

  26. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    znaczy, że co
    że mam jutro oglądać uśmiechniętą japę Cieślaka
    zamiast słuchać 'elity' znad parku maszyn z Gorzowa?

    to ja wybieram grilla i browar

  27. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Pewnie nie odbeda sie jutrzejsze mecze w Tarnowie i Toruniu, takze Nsport nie ma chyba wielkiego wyboru.

    Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

  28. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Może w końcu nauczyłoby to trzymania się reguł finansowych i nie podpisywania wirtualnych kontraktów?
    Nauczyłoby kogo? Nas kibiców? Działaczy, których już w klubie nie ma a następnego(AS) prawdopodobnie zaraz nie będzie?

    Najśmieszniej będzie jak odwołają jutro z powodu elim. w Berwick mecz Unii ze Spartą Cwaniaczek(Marcin yyy Majewski) chciał się bawić w sprawiedliwego i karać Włókniarza a tu może powstać luka w programie TV

  29. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez _jaskolka_ Zobacz posta
    Meczu może i tak nie być bo dziś w Berwick w el GP startuje Janowski a zapowiadają tam niezłe ulewy.. Co prawda nigdzie nie czytałam że nasz mecz jest uzależniony od tamtych zawodów ale nie wyobrażam sobie meczu ze Spartą bez Magica.
    Komunikat 16/2014 EE
    2.
    Zastrzeżenia dot. meczów 7 rundy DMP.
    1.
    Jeżeli zawody: FIM Speedway Grand Prix Qualification Meeting Round 1 w Berwick
    nie
    zostaną rozegrane w terminie kalendarzowym, którym jest 7 czerwca 2014 r. i zostaną
    przełożone na termin rezerwowy w dniu 8 czerwca 2014 r.
    odwołane będą mecze:
    7. runda DMP
    Grupa Azoty Unia Tarnów-Betard Sparta Wrocław
    Unibax Toruń-FOGO Unia Leszno


    Jak na razie to czekają na lepsze warunki atmosferyczne, ale obawiam się, że z jutrzejszego spotkania mogą być nici.

  30. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Przepraszam, ale co to jest Berwick, ile liczy mieszkancow, jak wyglada tamtejszy stadion i w ogole jakim prawem przez deszcz padajacy w sobote nad jakas wichura niedzielne mecze w Polsce przy 30 st. C i bezchmurnym niebie maja zostac odwolane??

    Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pzdr,
    Garfield

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Marsh (07-06-2014)

  32. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Przepraszam, ale co to jest Berwick, ile liczy mieszkancow, jak wyglada tamtejszy stadion i w ogole jakim prawem przez deszcz padajacy w sobote nad jakas wichura niedzielne mecze w Polsce przy 30 st. C i bezchmurnym niebie maja zostac odwolane??

    Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Nie ma to jak "Moje jest najmojsze".

    Na szcescie ktos na gorze pomyslal (co nie jest znow tak czeste).

    "Zawody zostały przełożone na 9 czerwca (poniedziałek), a ich początek zaplanowano na godzinę 20:30 czasu polskiego.
    W związku z tym bez przeszkód będą mogły odbyć się mecze w Polsce."

    za SF

    PS. Czytajac o zmienie transmisji nie ukrywam ze odczulem lekka satysfakcje. Mam nadzieje ze dalo to do myslenia komus w czestochowskim klubie - ze owe "oszczednosci" ktore poczynili robiac w wała tarnowski klub poczynili tez na swoich sponsorach pozbawiajac ich drugiej (i niewykluczone ze na tym sie nie zakonczy) transmisji z rzedu tym wyskokiem.
    Ostatnio edytowane przez shatter ; 07-06-2014 o 22:07

  33. Powrót do góry    #26
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    Nie ma to jak "Moje jest najmojsze".

    Na szcescie ktos na gorze pomyslal (co nie jest znow tak czeste).

    "Zawody zostały przełożone na 9 czerwca (poniedziałek), a ich początek zaplanowano na godzinę 20:30 czasu polskiego.
    W związku z tym bez przeszkód będą mogły odbyć się mecze w Polsce."

    za SF
    Oby tak faktycznie było, bo: Wg regulaminu FIM przełożenie zawodów na termin rezerwowy uniemożliwia zawodnikom jazdę w innych zawodach pomiędzy terminem planowanym zawodów, a terminem rezerwowym.

    Tak, czy inaczej regulamin jest do kitu i wprowadza niepotrzebne nerwy dla kibiców. :/

    btw. w poniedziałek są eliminacje do SEC.
    You will never walk alone.

  34. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    PS. Czytajac o zmienie transmisji nie ukrywam ze odczulem lekka satysfakcje. Mam nadzieje ze dalo to do myslenia komus w czestochowskim klubie - ze owe "oszczednosci" ktore poczynili robiac w wała tarnowski klub poczynili tez na swoich sponsorach pozbawiajac ich drugiej (i niewykluczone ze na tym sie nie zakonczy) transmisji z rzedu tym wyskokiem.
    No idź daj na mszę jeszcze w ramach podziękowania Nic nikomu to nie da do myślenia. Zarząd podjął decyzję o oszczędzaniu chcąc uratować klub - nikomu z nas się to nie podoba, że jechaliśmy kadłubowym składem, ale jeśli ma nas to uratować to cel w tym wypadku uświęca środki. O jakich sponsorach mówisz? Przecież jesteśmy biedni jak mysz kościelna. Gdybyśmy mieli konkretnych mocnych sponsorów to jeszcze można by marudzić na brak transmisji, a tak? Jakąś tam jałmużnę na klub dają, więc nie sądzę by żądali cudów w zamian.

  35. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    O jakich sponsorach mówisz?
    Również o tych potencjalnych.

  36. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    My tez jeszcze kiedys bedziemy miec tor do walki. Pozyjemy, poczekamy.
    A w Czewie przy takim zarzadzaniu juz niebawem wspanialy tor do walki bedzie sluzyl tylko jako pole namiotowe dla pielgrzymow

  37. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    My tez jeszcze kiedys bedziemy miec tor do walki. Pozyjemy, poczekamy.
    To dlaczego już teraz nie macie? Obecnia Unia T. to kawał świetnego teamu, który nawet na widowiskowym torze radziłby sobie w tym sezonie z każdym. Ale Wy wolicie swoje 60:30, start, pierwszy łuk i do domu. Nikt oficjalnie nie zaprotestuje, bo gawiedź z wąsami cieszy się jak dzieci z kolejnych pogromów.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A w Czewie przy takim zarzadzaniu juz niebawem wspanialy tor do walki bedzie sluzyl tylko jako pole namiotowe dla pielgrzymow
    Nie jest to możliwe choćby z tego powodu, że w stadion zainwestowano niemałe pieniądze. Nie jest to szczyt architektoniki żużlowej jak MotoArena, ale jednak spore pieniądze ten remont pochłonął. Natomiast stadion tarnowski jak najbardziej jako pole namiotowe by się nadawał czy nawet pastwisko wszak rudera jakby nie patrzeć. Na przeciwległej prostej nawet zakaz siadania jest.

  38. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Czy Włókniarz padnie czy nie to już nie ode mnie zależne. Ja i olbrzymie grono kibiców w Częstochowie robimy to co do nas należy. Nikt w Polsce nie ma większej frekwencji. Klub jest prywatny i kropka, a jeśli Częstochowy zabraknie w Ekstralidze 2015 to kto by nie zajął jej miejsca będzie jednym wielkim dramatem(sportowym lub organizacyjnym, gdyż albo pojedzie słabym składem albo dobrym w stylu takim jak my teraz). Kogo proponujecie? Grudziądz? Łódź? Bądźmy poważni

    Wrocław w Tarnowie może się postawić w paru biegach - nie mówię, że nie. Także jeśli ktoś się jara emocjami związanymi z wynikiem - zgoda, ale walki na torze jak nie było tak nie będzie.

    Skad wiesz że byłby dramatem. Za Gdańsk wejdzie stabilny Rzeszów za was przykładowo Grudziądz gdzie nie płaci się ponad stan. Łaguta i Walas do Rzeszowa, MJJ i Kildemand do Grudziadza i nie koniecznie musiałby być dramat. A jeszcze z Gdańska ze dwóch byłoby do wziecia .Gdzies Ci zawodnicy musza jezdzic. Ale zaznaczam że lepiej jakbyście sami ogarneli swoje problemy i nie musiałoby dojść do takiej sytuacji
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 08-06-2014 o 11:51

  39. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Serio uważasz, że Grudziądz jest gotowy finansowo na Ekstraligę i skład z MJJ czy Kildemandem? A gdzie reszta składu? Zakładając, że Włókniarza na dziś nie stać na Ekstraligę to stać jest na nią tylko 7 klubów. Kto by nie był tym ósmym to będzie outsiderem finansowym lub sportowym - takie czasy nastały.

  40. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    To dlaczego już teraz nie macie? Obecnia Unia T. to kawał świetnego teamu, który nawet na widowiskowym torze radziłby sobie w tym sezonie z każdym. Ale Wy wolicie swoje 60:30, start, pierwszy łuk i do domu. Nikt oficjalnie nie zaprotestuje, bo gawiedź z wąsami cieszy się jak dzieci z kolejnych pogromów.
    Bo do tanga trzeba dwojga.
    Ale skoro przyjeżdża Gimnazjum Częstochowa, to kto ma walczyć, przyjeżdża Gdańsk z jedynym zawodnikiem na poziomie EE Madsenem, to z kim mają walczyć, zjawia się Gorzów z zawodnikami GP którzy dopiero po 9 biegu dopasowują przełożenia i wówczas spotkanie nabiera rumieńców, to czyja to wina?

    No ale cóż, gołowąsy z Częstochowy wiedzą wszystko najlepiej i leczą swoje kompleksy pisząc o wąsatej gawiedzi cieszącej się jak dzieci.

  41. Powrót do góry    #34
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    To dlaczego już teraz nie macie?
    Nie ma co bagatelizować. Tor na turnieje indywidualne (przykład z finału IMP) można powiedzieć, że jest lepiej przygotowany nawet od takiego częstochowskiego. Oglądałeś finał to sam wiesz jak było.

    Na lidze jest zupełnie inaczej, ale to też trzeba patrzeć przez pryzmat doskonałego spasowania naszych kolarzy z torem. Walki jest mniej znacznie, ale na pewno człowiek nie ma takiego przekonania, że po wyjściu spod taśmy można już wypełniać program. Dla przykładu zobacz sobie bieg Kildemanda z Kołodziejem. To był jedyny gość który starał się ścigać w ostatnim meczu. I gdyby ten mecz byłby rozgrywany w Częstochowie, to z pewnością nic by to nie zmieniło, bo do tanga trzeba dwojga (słowa Walusia)............... a nie zbieraniny 2 ligowych grajków.

    A stadion - spokojnie. Jeszcze doczekamy się w tym skorumpowanym, piłkarsko (69 w rankingu) narodowym kraju nowego jaskółczego gniazda.
    You will never walk alone.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gierappa za jego przydatny post!

    dockm (08-06-2014)

  43. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    dockm, a wiesz chociaz z czego wynika zakaz siadania na przeciwleglej? Czy pitolisz tylko dla sztuki?

  44. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    No właśnie jestem też ciekaw skąd ten zakaz? Pamiętam, że jeszcze w ubiegłym wieku ludzie zasiadali tamże.

  45. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Kilka lat temu na Stadionie Miejskim organizowano koncert zespołu Scorpions. Aby umożliwić wjazd ekipie rozkładającej scenę musiano wyburzyć część małej trybuny i zrobić bramę wjazdową. Okazało się że naruszono przy tym konstrukcję tych trybun, które zagrożone były zawaleniem. Stąd od bodajże 2 dwóch sezonów przeciwległa prosta wyłączona jest całkowicie z użytku. A szkoda, bo swego czasu dość fajnie oglądało się tam zawody. Zresztą przy całej mizerii tarnowskiego stadionu jedno trzeba przyznać - właściwie z każdego miejsca na stadionie widoczność jest bardzo dobra.

    A żeby było w temacie meczu to stawiam oczywiście na wygraną Jaskółek w granicach 54:36, ale liczę Tai, Maciek czy Ogór postawią się naszym i chociaż kilka wyścigów będzie ciekawych
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  46. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Na trybunach ok.7000 widzów. Dlaczego dziś jest tak mało kibiców? Znowu rywal za słaby czy zupa za słona?

  47. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Dowiesz się z oświadczenia prezesa.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  48. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Ale was to boli

    Jakby nie patrzec, dzis u nas kibicow jest wiecej niz u was.

    I tym optymistycznym akcentem wypada zamknac temat bolaczek czestochowskich na linii Tarnów-Wrocław.

  49. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    Jakby nie patrzec, dzis u nas kibicow jest wiecej niz u was.
    Buahahahahahaa, jak to policzyłeś?

  50. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    ooo!!!
    już chcą osłabić Tarnów,
    widzieliście jak Vaculik wpadł na kamerę ??

  51. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Mijanka w Tarnowie w I biegu świetnie Vacul, chyba jednak to nie jest magia jednego silnika jak co poniektórzy wieszczyli po dwóch słabszych biegach w Lesznie Teraz ciekawa jestem postawy Enka Kozy.
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  52. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 28 w 24 postach
    To co? Nie da się wyprzedzać w Tarnowie?
    Sullivan

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sullivan za jego przydatny post!

    _jaskolka_ (08-06-2014)

  54. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    4 bieg trzecia mijanka da się wyprzedzać, ale trzeba wiedzieć jak
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •