Ankieta: Czy jesteś za przywróceniem klasycznych nazw drużyn w tytule wątku ? ?

Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 245

Wątek: VII kolejka Ekstraligi: Ucieczka Toruń - Kłótnia Leszno 08.06.14 g. 16.30

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    46-34. zamiast wyniku Zengoty mial tyle zrobic Bjerre. reszta tyle ile miala zrobic

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Oczywiście sie zgadzam! Nagonka Pawlickich oraz ich Kolegi Zengoty na Pedersena jest poprostu śmieszna

    Tylko dzik pojechał dziś na poziomie , dzięki!

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Martines (08-06-2014)

  4. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,447
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,709 w 1,015 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    wynik wysoko daleki od przewidywań.
    Chyba od Twoich
    UNSCARED

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Mildura (08-06-2014), Thomas (08-06-2014), welna (08-06-2014)

  6. Powrót do góry    #184
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    A ja w pierwszej wersji 15 biegu, czyli 55-35.
    No cóż. Piotrek późno odpalił, Przemo totalnie pogubiony. Tobiasz żenada. Zenegota wybrany zawodnikiem meczu i dobrze, Nicki bardzo ładnie, Bjerre dno (a tak mu zawsze ładnie szło na Motoarenie). Michelsen był w miarę szybki.

  7. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    wynik wysoko daleki od przewidywań.

    Królowa jest naga
    No nic odkrywczego tu nie napisałeś ...

  8. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    przewidywałem +12 do 14. Bjerre, Zengota i juniorzy mieli wam to wyszarpać.

    Za tydzień nowe rozdanie. Cieszy forma Miedzińskiego, Warda i Fajfera. Rozwaga Emila tez na duży plus. Plusem jest, że to są zawodnicy, którzy tablicy z napisem Leszno nie przekraczają z pełnymi portami.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Najważniejsze po tym meczu to to, że to Unibax cały czas musi Nas gonić............................................ ...................................

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Mariusz (08-06-2014), Phenomenon (09-06-2014)

  11. Powrót do góry    #188
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Nic dodać nic ująć,nie spodziewałem się cudu ale trochę byki mogły więcej naskrobać.
    Myślę, że za tydzień ogarniemy wkońcu tor, temat i weźmiemy rewanż na Toruniu

    Wysłane z mojej Xperii™M przy użyciu Tapatalka .
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  12. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,447
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,709 w 1,015 postach
    Cytat Zamieszczone przez Petrov Zobacz posta
    Myślę, że za tydzień ogarniemy wkońcu tor, temat i weźmiemy rewanż na Toruniu
    Jeszcze jest Skórnicki do ogarnięcia. Tematów coraz więcej a czasu jakby mniej.
    UNSCARED

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Thomas (08-06-2014)

  14. Powrót do góry    #190
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Najważniejsze po tym meczu to to, że to Unibax cały czas musi Nas gonić............................................ ...................................
    Po skandalicznym (w kwestii punktów ujemnych) wyroku palantów z PZM to się zgadza. Przy uwzględnieniu faktycznie zdobytych punktów już tak kolorowo twój świat nie wygląda

  15. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Chyba od Twoich
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Najważniejsze po tym meczu to to, że to Unibax cały czas musi Nas gonić............................................ ...................................
    Nie pisz w takim tonie , bo juz jeden z Torunia protestuje No ale przy takich wynikach została nam tylko ironia

  16. Powrót do góry    #192
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Jak można tak wysoko przegrać z "czerwoną latarnią" ligi?

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    GoTrEk (08-06-2014), mhsol (08-06-2014)

  18. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Po skandalicznym (w kwestii punktów ujemnych) wyroku palantów z PZM to się zgadza. Przy uwzględnieniu faktycznie zdobytych punktów już tak kolorowo twój świat nie wygląda
    Ty tak na serio????????

  19. Powrót do góry    #194
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Przynajmniej chłopaki poklepywali się po tyłeczkach a nie po gębach jak ostatnio A tego, co niektórzy z Was, po ostatnim meczu oczekiwali od Unistów

  20. Powrót do góry    #195
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Po skandalicznym (w kwestii punktów ujemnych) wyroku palantów z PZM to się zgadza. Przy uwzględnieniu faktycznie zdobytych punktów już tak kolorowo twój świat nie wygląda
    Wiesz za to co twój klubik odwalił rok temu w finale to i tak dostał łagodniutką karę.
    Jakby nie zweryfikowano wyroku,to nadal byś chodził na stadion w kurtce zimowej

    Wysłane z mojej Xperii™M przy użyciu Tapatalka .
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  21. Powrót do góry    #196
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Jeszcze jest Skórnicki do ogarnięcia. Tematów coraz więcej a czasu jakby mniej.
    Może Skóra będzie od przygotowania toru?

    Gratulacje dla zwycięzców. Konsument, który napisał, że wynik daleki od przewidywanego, chyba sporo wypił z okazji wygranej

    Kapitan Red Bull dalej myśli o sobie, że jest liderem?

    Jazda parą leży, dalej mamy grupę indywidualistów, a nie drużynę. Za tydzień potwierdzi się to, o czym kibice leszczyńscy już wiedzą - Unia zostanie wyleczona z marzeń o PO.

    Wystukane w Tapatalk

  22. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Petrov Zobacz posta
    dostał łagodniutką karę..
    skoro byla tak lagodna, to wskaz drugi klub, ktory bylby w stanie ja zaplacic od reki.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  23. Powrót do góry    #198
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Petrov Zobacz posta
    Wiesz za to co twój klubik odwalił rok temu w finale to i tak dostał łagodniutką karę.
    Jakby nie zweryfikowano wyroku,to nadal byś chodził na stadion w kurtce zimowej

    Wysłane z mojej Xperii™M przy użyciu Tapatalka .
    Szkoda, że nie dali -300 punktów wówczas NASA zamiast wysyłać ekspedycje kosztujące miliony dolarów na Marsa robiące różne dziwne badania mogli by do Torunia przyjechać .....oczywiście byłoby taniej i na koszt Karkosika

  24. Powrót do góry    #199
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Petrov Zobacz posta
    Wiesz za to co twój klubik odwalił rok temu w finale to i tak dostał łagodniutką karę.
    Jakby nie zweryfikowano wyroku,to nadal byś chodził na stadion w kurtce zimowej

    Wysłane z mojej Xperii™M przy użyciu Tapatalka .
    I po co się gościu podniecasz,wchodzisz w buty pana senatora z PO Dowhana,pana Jankowskiego i ich przydupasa Witkowskiego.Brawo.Będziesz miał ogromną okazję podniecać się jeszcze tylko do sierpnia swoją drużyną póżniej zostanie twój ulubiony,mityczny,magiczny klub z Zielonej Góry.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Stev za jego przydatny post!

    apatorzgred (09-06-2014)

  26. Powrót do góry    #200
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Nie pisz w takim tonie , bo juz jeden z Torunia protestuje No ale przy takich wynikach została nam tylko ironia
    Na normalnym forum ironia powinna być tylko dodatkiem. Niestety tutaj zaczyna być odwrotnie a to przestaje już być zabawne. Coraz rzadziej zaglądając tutaj człowiek ma nadzieję na rzeczową dyskusję.

  27. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    No i po meczu. Wynik powyżej moich oczekiwań, acz widzę jeszcze jakie rezerwy drzemią w tym zespole (poza Gollobem, bo tu nie liczę już kompletnie na nic).
    U nas po raz kolejny na plus juniorzy. Były król Motoareny na 3, Holder w coraz słabszej formie a Jemil i Adrian coraz wyższej. Ward klasa sama w sobie.
    Unia zawiodła. Zwłaszcza Bjerre i Przemo.
    Cieszy mnie kolejny komplet (lub prawie) na trybunach. Co po meczach w Zielonej Górze 2013 i Gdańsku 2014 uważałem to za niemożliwe. Na plus też powrót szalikowców.

  28. Powrót do góry    #202
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Na normalnym forum ironia powinna być tylko dodatkiem. Niestety tutaj zaczyna być odwrotnie a to przestaje już być zabawne. Coraz rzadziej zaglądając tutaj człowiek ma nadzieję na rzeczową dyskusję.
    A co nam pozostało? Sami swego czasu ironicznie podchodziliście do wszystkiego. Wolisz byśmy powtórzyli co było w poprzednich latach i skakali sobie do gardeł? Unia zbuduje kiedyś porządny skład, to będzie o czym pisać. Póki co świętuj wygraną, a nie marudzisz.

    Wystukane w Tapatalk

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Thomas za jego przydatny post!

    abcd (08-06-2014)

  30. Powrót do góry    #203
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Na normalnym forum ironia powinna być tylko dodatkiem. Niestety tutaj zaczyna być odwrotnie a to przestaje już być zabawne. Coraz rzadziej zaglądając tutaj człowiek ma nadzieję na rzeczową dyskusję.
    Wyluzuj kolego. 90% kibiców z Leszna wie, że Unia z taką formą nie ma czego szukać w PO. Więcej blamażu jest już nam niepotrzebne .

    Gratuluję wygranej. Typowałem + 18 ale zawiodłem się na Bjerre. Reszta jechała, tak jak się spodziewałem, no może poza Zengotą w pierwszych biegach. Potem się chłopak ogarnął
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  31. Powrót do góry    #204
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    I po co się gościu podniecasz,wchodzisz w buty pana senatora z PO Dowhana,pana Jankowskiego i ich przydupasa Witkowskiego.Brawo.Będziesz miał ogromną okazję podniecać się jeszcze tylko do sierpnia swoją drużyną póżniej zostanie twój ulubiony,mityczny,magiczny klub z Zielonej Góry.
    Gościu podniecam się w innych przypadkach,ale może tego nie zrozumiesz...Za mitycznymi magicznymi z ZG nie przepadam ale szanuje ich bardziej niż tych co przegrywają bitwę bez oddania strzału.
    A mieliśmy już takie przypadki
    Lego
    To że was stać to inna sprawa,ale zrobić z siebie dziadów na oczach całego świata jest bezcenne.
    Ps.Gratuluję Toruniowi w pełni zasłużonego zwycięstwa!

    Wysłane z mojej Xperii™M przy użyciu Tapatalka .
    Ostatnio edytowane przez Petrov ; 08-06-2014 o 21:14
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  32. Powrót do góry    #205
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Torunianie chyba trochę zaskoczyli się torem na początku. Może ta pogoda...
    Gollob i Holder nadal niemrawi. In plus dla mnie za to Sajfutdinov, który powolutku
    odnajduje dawną formę i błyskotliwość.
    Leszno... przyznaję, że myślałem, że stawi zdecydowanie większy opój. Bjerre nie jechał nic,
    a Przemek Pawlicki zdobył jedyne punkty dzięki upadkowi Musielaka, bo inaczej to byłoby
    5x 1:5. Cóż... Tu na plus na pewno pojechał Zengota i Piotr. Nicki zrobił swoje... choć pewno
    leszczynianie stwierdzą, że znowu w nominowanych było 1:5...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  33. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Morciasz - a gdzie wyliczenia, gdzie prawdopodobieństwa, gdzie tabelka?
    Za tydzień to trza Boba zostawić w domu i wziąć drugiego Ruska, bo super-trio JJS przygotują namiastkę swojego selektywnego toru sprzed dwóch lat
    Jak przegramy z Lesznem, to ja już podam skład Torunia na nowy sezon Mam nadzieję, że jestem pierwszy
    Ward
    Miedziak
    Doyle
    Rusek
    Szamek
    Pawełek
    Fajfer
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 09-06-2014 o 00:41

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    Buszmen (09-06-2014)

  35. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Morciasz - a gdzie wyliczenia, gdzie prawdopodobieństwa, gdzie tabelka?
    Za tydzień to trza Boba zostawić w domu i wziąć drugiego Ruska, bo super-trio JJS przygotują namiastkę swojego selektywnego toru sprzed dwóch lat
    Jak przegramy z Lesznem, to ja już podam skład Torunia na nowy sezon Mam nadzieję, że jestem pierwszy
    Ward
    Miedziak
    Doyle
    Rusek
    Szamek
    Pawełek
    Fajfer
    I kogo naturalizujemy ad - hoc??
    !Adrian walcz!

  36. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    "Ruska" Emila - nie trzeba nawet naturalizować

  37. Powrót do góry    #209
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Tylko namówić do oddania licencji rosyjskiej federacji.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  38. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Mecz, nie licząc pierwszej serii, całkiem, całkiem.

    Dwie rzeczy mogły rozbawić:

    1) "Król MA", hehehheehehheheheheheheheheeee
    2) Pogromcy Elany, hehehehehehheheheheheeee
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 09-06-2014 o 08:02
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  39. Powrót do góry    #211
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Tylko namówić do oddania licencji rosyjskiej federacji.
    Podobno Karkosik juz urabia Putina i od nowego sezonu Emil 100% Krzyzak na polskiej licencji.

    Mecz calkiem interesujacy.
    Po pierwszym biegu myslalem,ze znowu genialnie przygotowali tory,ale w dalszych gonitwach okazalo ,ze to nie tory tylko nasi.
    Zengota osiagnal chyba najwiekszy sukces w karierze.
    Pokonal IMS 2014 i to na jego terenie.Brawo Grzesiek.
    Potem cos sie stalo ,ze sie zesralo,ale tytul zawodnika meczu trafil w godne rece.
    Kazdy kto pokona Warda na taki tytul zasluguje.

    Przeciwnicy na poczatku meczu sie cieszyli,ale Gollob taktycznie musial przyjechac na ostatnim miejscu,tym razem w swoim pierwszym starcie.Podobnie jak Chris.Wymog telewizji,nic nie poradzisz.Mecze maja byc emocjonujace i na styku.
    W koncu przestalismy udawac i wykorzystujac fakt,ze Daria z Robertem skupili sie na Mesjaszu,Olkowicz zacial sie na KA KA a Majewski na yyyyyyyy, od 6 biegu zaczelismy odjezdzac.
    Wynik ciut za wysoki.przewidywalem + 18,ale ok.Ward i Emil musieli cos udowodnic w 15 a Chomski chyba zapomnial o taktycznym zerze w srodku meczu i stworzyl szanse Jankowskiemu na rezerwy taktyczne.
    Na szczescie nie zostalismy ukarani i szczesliwie dowiezlismi zwyciestwo do konca,powiekszajac nieco przewage.
    Bura od nc+ jednak bedzie a i SE z Wojciechem na czele nam nie popusci.
    Podobno zakomunikowali,ze jak nie przegramy z Falubazem ,bedzie to ostatnia relacja z MA w najblizszych dwoch latach.
    Z Czewa mozemy wygrac,bo porazka z Polisem i Malczewskim to byloby juz przegiecie,ale Falubaz ma podobno taka druzyne ktory moze polec u siebie z Wybrzezem ale i wygrac na MA.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-06-2014 o 08:33
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mhsol (09-06-2014)

  41. Powrót do góry    #212
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Najważniejsze po tym meczu to to, że to Unibax cały czas musi Nas gonić............................................ ...................................
    Tak, że nie ma powodów do obaw, niech inni się martwią.

    W 10 biegach (biegi 6-15) aż 18 punktów zdobyły nasze gwiazdy. Ale spoko, wciąż jesteśmy na czwartym miejscu. Ruch ze Skórą na poziomie zabaw w piaskownicy, ale przynajmniej wiemy, dlaczego żadnych zmian nie ma i nie będzie.

  42. Powrót do góry    #213
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez RaDar Zobacz posta
    Ogladajac Michelsena, na motorze żużlowym wydaje się, jakby był na mechanicznym byku. Miota nim strasznie.
    O dziwo wczoraj na torze sprawiał wrażenie jedynego (obok Dzika i może Piotrka w końcowej fazie) naprawdę szybkiego na trasie zawodnika Unii. Bardzo fajnie napędzał się na pierwszym łuku gdzie wjeżdżał troszkę wyżej od reszty zawodników - zabrakło mu niestety objeżdżenia i koncepcji ataku ale np. w swoim drugim starcie przez dużą część wyścigu siedział na ogonie Emilowi. Generalnie będą z niego ludzie i ja w 14 biegu wystawiłbym go z Pi. Pawlickim (Pshemek był tragicznie wolny na dystansie - gdyby nie prezent od sędziego do spółki z debilnym regulaminem miałby na koncie 2 punkty w 5 biegach). Oczywiście w 15 też należało odpuścić Zengotę, który po dwóch trójkach zrobionych w początkowej fazie kiedy wyprzedzanie było praktycznie niemożliwe zaczął jechać totalny dramat.
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 09-06-2014 o 11:18

  43. Powrót do góry    #214
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Jak przegramy z Lesznem, to ja już podam skład Torunia na nowy sezon Mam nadzieję, że jestem pierwszy
    No ale już przegraliśmy czy już chciałeś podać?
    I Holdera już na drzewo spuściłeś.
    Bardzo nieładnie z Twojej strony.

  44. Powrót do góry    #215
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    2) Pogromcy Elany, hehehehehehheheheheheeee
    Nie wiem o co Ci chodzi ale warto zauważyć, że zawodników
    do prezentacji wyprowadziły malutkie dzieci ze szkółki piłkarskiej w strojach
    Elany Toruń
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  45. Powrót do góry    #216
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Jak przegramy z Lesznem, to ja już podam skład Torunia na nowy sezon Mam nadzieję, że jestem pierwszy
    Ward
    Miedziak
    Doyle
    Rusek
    Szamek
    Pawełek
    Fajfer
    Kto to jest Szamek, bo ja nieobeznany jestem?

  46. Powrót do góry    #217
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    Starszy Pawlicki.

  47. Powrót do góry    #218
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    On to nam chyba potrzebny jako wzmocnienie sztabu managersko trenerskiego
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    apatorzgred (09-06-2014)

  49. Powrót do góry    #219
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    No ale już przegraliśmy czy już chciałeś podać?
    I Holdera już na drzewo spuściłeś.
    Bardzo nieładnie z Twojej strony.
    Kochanie, nie czepiaj się Zdanie rzeczywiście mało logiczne, no ale nie każdy jest doskonały w niedzielne wieczory
    A Holdera spuściłem, bo wolę Warda. A na dwóch TT nie będzie nas stać

  50. Powrót do góry    #220
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Oglądając obecnie powtórkę w tv mam wrażenie,że Olkowicz transmituje mecz w Lesznie i za moment odleci z zachwytu nad zawodnikami z Leszna.Robi się z gościa powoli drugi Darżynkiewicz.

  51. Powrót do góry    #221
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Starszy Pawlicki.
    A on u nas po kiego?

    Ale za jakimś przyzwoitym seniorem Polakiem to rozejrzeć się trzeba. Ja bym brał Puzona

  52. Powrót do góry    #222
    Stały bywalec Awatar apatorzgred
    Dołączył
    14-07-2005
    Postów
    742
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 10 w 10 postach
    Już to kiedyś pisałem. Szowinizm komentatorów SE jest zatrważający. Najlepszym przykładem był kiedyś właśnie zielonodupiec Darżynkiewicz który wręcz onani.zował sie w czasie meczów ZG-Apator i vice versa. W ogóle poziom znajomości żużlem komentatorów jest cienki jak sik pająka, nie znają podstawowych zasad regulaminu, mylą kaski w trakcie trwania biegu, wstawiają rezerwy taktyczne gdy ich być jeszcze nie może itd. Chciałoby się rzec, śp Panie Ciszewski wróć!

    Co do meczu. Muszę się pochwalić trafnie wytypowanym wynikiem Mecz prawie bez nerwów, no może do 6 biegu. Martwi mnie jednak brak progresu u juniorów, o ile Oskara potrafię zrozumieć to postawa Pawła jest tłem do roku ub. Holder też nie może się odnaleść po fenomenalnej formie z roku ubiegłego. Emeryt kasuje $$$ a w sprzęt już chyba nie inwestuje. Być może nie chce też skończyć ja Jaguś. Ale tu przydałaby się znana maksyma Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść....

    A Unia? Mecz pokazał że determinacji starczyła na kilka biegów. Tka Kenneth jak i bracia, że o moralnym IMŚJ Musielaku nie wspomnę pokazali wczoraj swoją słabość. Mecz w Lesznie pokaże kto zasługuje na PO. Na dziś uczciwie szanse 60-40 daje Apatorianom.

    pozdrawiam nielicznych normalnych fanów speedwaya
    Najlepsi Z Najlepszych.......................... Tylko Apator DMP 1986

  53. Powrót do góry    #223
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,715
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Starszy Pawlicki.
    ksywka pasuje idealnie do jego ostatnich popisów - 'shame'-ek

  54. Powrót do góry    #224
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez apatorzgred Zobacz posta
    Martwi mnie jednak brak progresu u juniorów, o ile Oskara potrafię zrozumieć to postawa Pawła jest tłem do roku ub.
    Postawa Pawła jest tłem do zeszłorocznej? Ale z czego to wynika? Wczoraj był bardzo szybki, gdyby nie sędzia/durny regulamin/Musielak Pawełek po dwóch startach miałby 3, 2*. Ja nie widzę u niego żadnego regresu - skład mamy po prostu silniejszy (w ogóle liga jest mocniejsza), to i o starty jest mu znacznie trudniej. Średnia biegowa zbliżona do zeszłorocznej.

  55. Powrót do góry    #225
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Postawa Pawła jest tłem do zeszłorocznej? Ale z czego to wynika? Wczoraj był bardzo szybki, gdyby nie sędzia/durny regulamin/Musielak Pawełek po dwóch startach miałby 3, 2*. Ja nie widzę u niego żadnego regresu - skład mamy po prostu silniejszy (w ogóle liga jest mocniejsza), to i o starty jest mu znacznie trudniej. Średnia biegowa zbliżona do zeszłorocznej.

    Ludzie chyba nie widza ze Pawel jezdzi 3 biegi w meczu, a oni dalej oczekuja od Pawełka 12 punktow w meczu

  56. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Agent_Cooper za jego przydatny post!

    Buszmen (09-06-2014), Malin017 (09-06-2014), lego (09-06-2014)

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •