-
29-05-2014, 20:31
#1
Okładki pierwszych stron programów
Poszukuję skanów z oryginalnych programów żużlowych z następujących imprez
1949 - 1
IMP
LESZNO
1950 - 1
IMP
KRAKÓW
1953 - 1
IMP
WARSZAWA
1954 - 3
IMP
KATOWICE
BYDGOSZCZ
WARSZAWA
1955 - 1
IMP
BYDGOSZCZ
1956 - 2
IMP
RZESZÓW
BYDGOSZCZ
1959 - 14
LIGA
TORUŃ - KRAKÓW
KRAKÓW - TORUN
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - ŚREM
ŚREM TORUŃ
TORUŃ - GDAŃSK
GDAŃSK - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - CZELADŹ
CZELADŻ - TORUŃ
1960 - 3
LIGA
ŚREM - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
GORZÓW - TORUŃ
1961 - 16
IMP
1/2 LESZNO
1/4 PIŁA
LIGA
KROSNO - TORUŃ
GORZÓW - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUN
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
ZK
BYDGOSZCZ
NOWA HUTA
GDAŃSK
WROCŁAW
POZNAŃ
CZĘSTOCHOWA
WARSZAWA
1962 - 13
LIGA
OPOLE - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
SK
KROSNO
ZIELONA GÓRA
ŁODŹ
GNIEZNO
ZK
CZĘSTOCHOWA
GDAŃSK
1963 - 14
IMP
1/4 ŚWIĘTOCHŁOWICE
1/4 TORUŃ
1/4 TARNÓW
LIGA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
ZK
GORZÓW
RYBNIK
ŚWIĘTOCHŁOWICE
IMŚ
1/4 LINZ
1964 - 27
IMP
1/2 WROCŁAW
1/4 PIŁA
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
ŁÓDŹ - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - OPOLE
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - TARNÓW
TARNÓW - TORUŃ
TORUŃ - NOWA HUTA
NOWA HUTA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
ZK
GDAŃSK
GORZÓW
BYDGOSZCZ
IMŚ
1/4 MISKOLC
1/2 WARSZAWA
FK SLANY
1965 - 21
IMP
1/2 GORZÓW
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
TORUŃ - KROSNO
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - TARNÓW
TARNÓW - TORUŃ
TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - OPOLE
OPOLE - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
ZK
ZIELONA GÓRA
ŚWIĘTOCHŁOWICE
GORZÓW
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
IMŚ
1/2 LWÓW
1966 - 22
IMP
1/2 GORZÓW
1/4 CZĘSTOCHOWA
1/4 TORUŃ
LIGA
TORUŃ - OPOLE
OPOLE - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
SK
CZĘSTOCHOWA
BYDGOSZCZ
ZK
BYDGOSZCZ
POZNAŃ
GORZÓW
IMŚ
1/4 MISNIA
1/2 BALAKOWO
1967 - 36
IMP
RYBNIK
1/2 RZESZÓW
1/4 LESZNO
1/4 CZĘSTOCHOWA
MIMP
BYDGOSZCZ
1/2 TORUŃ
LIGA
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - ŚWIĘTOCHŁOWICE
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
SK
TORUŃ
LUBLIN
GDAŃSK
OPOLE
TARNÓW
ZK
RZESZÓW
RYBNIK
CZĘSTOCHOWA
POZNAŃ
GDAŃSK
TARNÓW
BYDGOSZCZ
OSTRÓW
1968 - 22
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
MIMP
1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
1/2 OPOLE
LIGA
ŁÓDŹ - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
SK
CZĘSTOCHOWA
GORZÓW
ŁÓDŹ
LESZNO
GDAŃSK
ZK
GDAŃSK
OSTRÓW
GORZÓW
BYDGOSZCZ
1969 - 25
IMP
1/4 OSTRÓW
1/4 LESZNO
MIMP
LUBLIN
LIGA
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
SK
GNIEZNO
OPOLE
ZIELONA GÓRA
GORZÓW
LESZNO
ZK
CZĘSTOCHOWA
GORZÓW
BYDGOSZCZ
RZESZÓW
RYBNIK
1970 - 13
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
IMŚ
1/4 BYDGOSZCZ
LIGA
TARNÓW - TORUŃ
ŁÓDŹ - TORUŃ
TORUŃ - RZESZÓW
RZESZÓW - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
SK
RZESZÓW
GDAŃSK
ZK
LESZNO
1971 - 22
IMP
1/2 OPOLE
1/4 TARNÓW
1/4 ZIELONA GÓRA
MIMP
1/2 CZĘSTOCHOWA
LIGA
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
TORUŃ - RZESZÓW
RZESZÓW - TORUŃ
SK
GDAŃSK
TORUŃ
CZĘSTOCHOWA
LUBLIN
ZIELONA GÓRA
RZESZÓW
ZK
GORZÓW
OPOLE
TARNÓW
BYDGOSZCZ
ŚWIĘTOCHŁOWICE
1972 - 10
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
GNIEZNO - TORUŃ
RZESZÓW - TORUŃ
SK
LUBLIN
ŁÓDŹ
RZESZÓW
ZK
CZĘSTOCHOWA
GORZÓW
OPOLE
BYDGOSZCZ
1973 - 15
IMP
1/2 BYDGOSZCZ
1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
MIMP
ZIELONA GÓRA
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
SK
ŁÓDŹ
ELIMINACJE SK
GDAŃSK
ŁÓDŹ
TORUŃ
ZK
GORZÓW
LESZNO
OPOLE
CZĘSTOCHOWA
BYDGOSZCZ
CHORZÓW II TURNIEJ 8 FINAŁ
1974 - 12
IMP
1/4 GDAŃSK
MIMP
TARNÓW
1/2 GNIEZNO
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
SK
LESZNO
RZESZÓW
ELIMINACJE SK
GDAŃSK
ZK
LESZNO
CZĘSTOCHOWA
ZIELONA GÓRA
1975 - 16
IMP
1/4 TARNÓW
LIGA
RZESZÓW - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
SK
ŁÓDŹ
GNIEZNO
CHORZÓW
ZIELONA GÓRA
LUBLIN
RZESZÓW
TARNÓW
ZK
CZĘSTOCHOWA
RYBNIK
GORZÓW
OPOLE
BYDGOSZCZ
1976 - 11
BK
ŁÓDŹ
MDMP
BYDGOSZCZ
ELIMINACJE
BYDGOSZCZ
ŁÓDŹ
MIMP
1/2 RYBNIK
1/4 TARNÓW
SK
RUDA ŚLĄSKA
ZIELONA GÓRA
1/4 ŁÓDŹ
ZK
GORZÓW
CZĘSTOCHOWA
1977 - 20
IMP
1/2 CZĘSTOCHOWA
1/4 ŁÓDŹ
1/4 RUDA ŚLĄSKA
1/4 TARNÓW
MDMP
OPOLE
ELIMINACJE
GRUDZIĄDZ
ŁÓDŹ
MIMP
1/2 OSTRÓW
1/4 GNIEZNO
1/4 GRUDZIĄDZ
MPPK
1/2 GORZÓW
1/4 GRUDZIĄDZ
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
SK
RUDA ŚLĄSKA
RYBNIK
1/2 ŁÓDŹ
1/4 GRUDZIĄDZ
1/4 GNIEZNO
ZK
OPOLE
1/2 PIŁA
1978 - 3
IMEJ
LONIGO
MDMP
ELIMINACJE
GORZÓW / PIŁA
SK
1/2 RZESZÓW
1979 - 1
IMEJ
LENINGRAD
1980 - 5
IMEJ
1/4 SZUMEN
IMŚ
1/4 WIEDEN
1/2 TARGOVICE
MMPPK
1/4 ŁÓDŹ
ZK
RYBNIK
1981 - 2
IMŚ
1/4 ŻARNOWICA
1/2 BOPFINGER
1982 - 2
IMEJ
POCKING
IMŚ
1/4 DIDENBERGEN
1983 - 1
DMŚ
1/4 DEBRECZYN
1984 - 1
IMŚ
RW DEBRECZYN
1985 - 1
IMŚ
1/4 KRSKO
1988 - 3
IMŚJ
1/4 TARGOVICE
IPMK
KRSKO
ZK
1/4 LUBLIN
1989 - 1
IPMK
NATSCHBACH LOIPERSBACH
1991 - 2
BK
1/2 LUBLIN
IPMK
ELGANE
1993 - 4
DPP
1/8 MACHOWA - TORUŃ - towarzyski
IMP
1/4 GRUDZIĄDZ
IPMK
TAMPERE
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
1994 - 2
IMŚJ
1/2 POCKING
1/4 ŻARNOVICA
1995 - 1
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
1996 - 2
IMŚJ
1/2 MSENO
1/4 ŻARNOWICA
1997 - 5
IMP
1/4 LUBLIN
LIGA
TORUŃ - GORZÓW
GORZÓW - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
PO PIŁA - TORUŃ
1998 - 7
IMEJ U19
1/2 PIŁA
IMŚJ
1/2 TERENZANO
MMPPK
1/2 LUBLIN
LIGA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - OSTRÓW
GORZÓW - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
1999 - 9
IMP
1/2 KRAKÓW
1/4 OPOLE
MDMP
ELIMINACJE
RAWICZ
MIMP
1/2 GDAŃSK
MMPPK
1/2 OSTRÓW
LIGA
LESZNO - TORUŃ
WROCŁAW - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
2000 - 8
BK
1/2 WARSZAWA
IMEJ U19
1/2 GLUMSO
IMP
1/2 GNIEZNO
1/4 KROSNO
MMPPK
1/2 GRUDZIĄDZ
LIGA
GDAŃSK - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
SK
1/2 RZESZÓW
2001 - 13
BK
GORZÓW
IME
1/2 LWÓW
IMP
1/2 GRUDZIĄDZ
1/4 LUBLIN
1/4 WARSZAWA
1/4 KRAKÓW
IMŚ
1/2 TERENZANO
MDMP
ELIMINACJE
RZESZÓW
MIMP
1/2 WROCŁAW
MMPPK
1/2 BYDGOSZCZ
MPPK
1/2 GDAŃSK
LIGA
PO WROCŁAW - TORUŃ
PO GORZÓW - TORUŃ
2002 - 10
BK
1/2 LESZNO
IMP
1/2 GORZÓW
1/4 WARSZAWA
1/4 LUBLIN
IMŚ
1/4 LJUBLJANA
MDMP
ELIMINACJE
PIŁA
GRUDZIĄDZ
MMPPK
1/2 OSTRÓW
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
SK
1/2 BYDGOSZCZ
2003 - 5
IMP
1/2 WARSZAWA
KPM
DEBRECZYN
MPPK
1/2 RZESZÓW
LIGA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
SK
1/2 GRUDZIĄDZ
2004 - 4
IMŚ
1/2 LONIGO
IMŚJ
1/2 VETLANDA
KPM
LJUBLJANA
MDMP
ELIMINACJE
PIŁA
2005 - 5
IMP
1/2 GDAŃSK
1/4 PIŁA
IMŚJ
1/2 LONIGO
MDMP
ELIMINACJE
PIŁA
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
2006 - 8
IMP
1/2 LUBLIN
1/4 GRUDZIĄDZ
1/4 OPOLE
IMŚJ
1/2 POCKING
MEP
1/2 LONIGO
MIMP
1/2 PIŁA
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
PO LESZNO - TORUŃ
2007 - 4
BK
1/2 RAWICZ
KPM
MISKOLC
MDMP
ELIMINACJE
ZIELONA GÓRA
MEP
1/2 DEBRECZYN
2008 - 1
IME
1/2 TERENZANO
2009 - 12
IMP
1/2 OPOLE
IMŚ
1/4 ST JOHANN
IMŚJ
1/2 MSENO
LJ
ZIELONA GÓRA
CZĘSTOCHOWA
WROCŁAW
GDAŃSK
MDMP
ELIMINACJE
BYDGOSZCZ
MMPPK
1/2 GRUDZIĄDZ
SK
CZĘSTOCHOWA
1/2 GRUDZIĄDZ
ZK
1/2 GDAŃSK
2010 - 3
KPM
MISCOLC
LJ
WROCŁAW
ZK
CZĘSTOCHOWA
2011 - 3
IMLJ
ZIELONA GÓRA
MIMP
1/2 ŁÓDŹ
SK
1/2 ŁÓDŹ
2012 - 2
LJ
FINAŁY
CZĘSTOCHOWA
MIMP
1/2 RAWICZ
Skany prosiłbym przesyłać na mój adres mailowy maliszes@wp.pl
Za pomoc z góry wszystkim bardzo serdecznie dziękuję.
-
-
20-09-2014, 11:12
#2
Na chwilę obecną poszukuję następujących skanów z pierwszych stron okładek
1949 - 1
IMP
LESZNO
1950 - 1
IMP
KRAKÓW
1953 - 1
IMP
WARSZAWA
1954 - 3
IMP
KATOWICE
BYDGOSZCZ
WARSZAWA
1955 - 1
IMP
BYDGOSZCZ
1956 - 2
IMP
RZESZÓW
BYDGOSZCZ
1959 - 14
LIGA
TORUŃ - KRAKÓW
KRAKÓW - TORUN
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - ŚREM
ŚREM TORUŃ
TORUŃ - GDAŃSK
GDAŃSK - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - CZELADŹ
CZELADŻ - TORUŃ
1960 - 3
LIGA
ŚREM - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
GORZÓW - TORUŃ
1961 - 15
IMP
1/2 LESZNO
1/4 PIŁA
LIGA
KROSNO - TORUŃ
GORZÓW - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUN
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
ZK
NOWA HUTA
GDAŃSK
WROCŁAW
POZNAŃ
CZĘSTOCHOWA
WARSZAWA
1962 - 13
LIGA
OPOLE - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
SK
KROSNO
ZIELONA GÓRA
ŁODŹ
GNIEZNO
ZK
CZĘSTOCHOWA
GDAŃSK
1963 - 14
IMP
1/4 ŚWIĘTOCHŁOWICE
1/4 TORUŃ
1/4 TARNÓW
LIGA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
ZK
GORZÓW
RYBNIK
ŚWIĘTOCHŁOWICE
IMŚ
1/4 LINZ
1964 - 27
IMP
1/2 WROCŁAW
1/4 PIŁA
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
ŁÓDŹ - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - OPOLE
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - TARNÓW
TARNÓW - TORUŃ
TORUŃ - NOWA HUTA
NOWA HUTA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
ZK
GDAŃSK
GORZÓW
BYDGOSZCZ
IMŚ
1/4 MISKOLC
1/2 WARSZAWA
FK SLANY
1965 - 21
IMP
1/2 GORZÓW
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
TORUŃ - KROSNO
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - TARNÓW
TARNÓW - TORUŃ
TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - OPOLE
OPOLE - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
ZK
ZIELONA GÓRA
ŚWIĘTOCHŁOWICE
GORZÓW
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
IMŚ
1/2 LWÓW
1966 - 22
IMP
1/2 GORZÓW
1/4 CZĘSTOCHOWA
1/4 TORUŃ
LIGA
TORUŃ - OPOLE
OPOLE - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
SK
CZĘSTOCHOWA
BYDGOSZCZ
ZK
BYDGOSZCZ
POZNAŃ
GORZÓW
IMŚ
1/4 MISNIA
1/2 BALAKOWO
1967 - 34
IMP
RYBNIK
1/2 RZESZÓW
1/4 LESZNO
MIMP
BYDGOSZCZ
1/2 TORUŃ
LIGA
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - ŚWIĘTOCHŁOWICE
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
SK
TORUŃ
LUBLIN
GDAŃSK
OPOLE
TARNÓW
ZK
RZESZÓW
RYBNIK
CZĘSTOCHOWA
POZNAŃ
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
OSTRÓW
1968 - 22
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
MIMP
1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
1/2 OPOLE
LIGA
ŁÓDŹ - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
SK
CZĘSTOCHOWA
GORZÓW
ŁÓDŹ
LESZNO
GDAŃSK
ZK
GDAŃSK
OSTRÓW
GORZÓW
BYDGOSZCZ
1969 - 23
IMP
1/4 OSTRÓW
1/4 LESZNO
LIGA
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
SK
GNIEZNO
OPOLE
ZIELONA GÓRA
GORZÓW
LESZNO
ZK
CZĘSTOCHOWA
GORZÓW
BYDGOSZCZ
RZESZÓW
RYBNIK
1970 - 10
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
TARNÓW - TORUŃ
ŁÓDŹ - TORUŃ
TORUŃ - RZESZÓW
RZESZÓW - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
SK
RZESZÓW
GDAŃSK
1971 - 21
IMP
1/2 OPOLE
1/4 TARNÓW
1/4 ZIELONA GÓRA
MIMP
1/2 CZĘSTOCHOWA
LIGA
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
TORUŃ - RZESZÓW
RZESZÓW - TORUŃ
SK
GDAŃSK
TORUŃ
CZĘSTOCHOWA
ZIELONA GÓRA
RZESZÓW
ZK
GORZÓW
OPOLE
TARNÓW
BYDGOSZCZ
ŚWIĘTOCHŁOWICE
1972 - 10
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
GNIEZNO - TORUŃ
RZESZÓW - TORUŃ
SK
LUBLIN
ŁÓDŹ
RZESZÓW
ZK
CZĘSTOCHOWA
GORZÓW
OPOLE
BYDGOSZCZ
1973 - 13
IMP
1/2 BYDGOSZCZ
1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
MIMP
ZIELONA GÓRA
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
SK
ŁÓDŹ
ELIMINACJE SK
GDAŃSK
ŁÓDŹ
TORUŃ
ZK
LESZNO
OPOLE
CZĘSTOCHOWA
BYDGOSZCZ
1974 - 10
IMP
1/4 GDAŃSK
MIMP
TARNÓW
1/2 GNIEZNO
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
SK
LESZNO
RZESZÓW
ELIMINACJE SK
GDAŃSK
ZK
ZIELONA GÓRA
1975 - 11
IMP
1/4 TARNÓW
LIGA
RZESZÓW - TORUŃ
SK
ŁÓDŹ
GNIEZNO
CHORZÓW
LUBLIN
RZESZÓW
TARNÓW
ZK
CZĘSTOCHOWA
GORZÓW
BYDGOSZCZ
1976 - 8
BK
ŁÓDŹ
MDMP
BYDGOSZCZ
ELIMINACJE
BYDGOSZCZ
ŁÓDŹ
MIMP
1/2 RYBNIK
SK
RUDA ŚLĄSKA
1/4 ŁÓDŹ
ZK
CZĘSTOCHOWA
1977 - 18
IMP
1/2 CZĘSTOCHOWA
1/4 RUDA ŚLĄSKA
1/4 TARNÓW
MDMP
OPOLE
ELIMINACJE
GRUDZIĄDZ
ŁÓDŹ
MIMP
1/2 OSTRÓW
1/4 GNIEZNO
1/4 GRUDZIĄDZ
MPPK
1/2 GORZÓW
1/4 GRUDZIĄDZ
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
SK
RYBNIK
1/2 ŁÓDŹ
1/4 GRUDZIĄDZ
1/4 GNIEZNO
ZK
OPOLE
1/2 PIŁA
1978 - 3
IMEJ
LONIGO
MDMP
ELIMINACJE
GORZÓW / PIŁA
SK
1/2 RZESZÓW
1979 - 1
IMEJ
LENINGRAD
1980 - 4
IMEJ
1/4 SZUMEN
IMŚ
1/4 WIEDEN
1/2 TARGOVICE
MMPPK
1/4 ŁÓDŹ
1981 - 2
IMŚ
1/4 ŻARNOWICA
1/2 BOPFINGER
1982 - 2
IMEJ
POCKING
IMŚ
1/4 DIDENBERGEN
1983 - 1
DMŚ
1/4 DEBRECZYN
1984 - 1
IMŚ
RW DEBRECZYN
1985 - 1
IMŚ
1/4 KRSKO
1988 - 3
IMŚJ
1/4 TARGOVICE
IPMK
KRSKO
ZK
1/4 LUBLIN
1989 - 1
IPMK
NATSCHBACH LOIPERSBACH
1991 - 2
BK
1/2 LUBLIN
IPMK
ELGANE
1992 - 1
MŚP
RW- WROCŁAW
1993 - 4
DPP
1/8 MACHOWA - TORUŃ - towarzyski
IMP
1/4 GRUDZIĄDZ
IPMK
TAMPERE
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
1994 - 2
IMŚJ
1/2 POCKING
1/4 ŻARNOVICA
1995 - 1
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
1996 - 2
IMŚJ
1/2 MSENO
1/4 ŻARNOWICA
1997 - 5
IMP
1/4 LUBLIN
LIGA
TORUŃ - GORZÓW
GORZÓW - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
PO PIŁA - TORUŃ
1998 - 7
IMEJ U19
1/2 PIŁA
IMŚJ
1/2 TERENZANO
MMPPK
1/2 LUBLIN
LIGA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - OSTRÓW
GORZÓW - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
1999 - 8
IMP
1/2 KRAKÓW
1/4 OPOLE
MDMP
ELIMINACJE
RAWICZ
MIMP
1/2 GDAŃSK
MMPPK
1/2 OSTRÓW
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
2000 - 8
BK
1/2 WARSZAWA
IMEJ U19
1/2 GLUMSO
IMP
1/2 GNIEZNO
1/4 KROSNO
MMPPK
1/2 GRUDZIĄDZ
LIGA
GDAŃSK - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
SK
1/2 RZESZÓW
2001 - 13
BK
GORZÓW
IME
1/2 LWÓW
IMP
1/2 GRUDZIĄDZ
1/4 LUBLIN
1/4 WARSZAWA
1/4 KRAKÓW
IMŚ
1/2 TERENZANO
MDMP
ELIMINACJE
RZESZÓW
MIMP
1/2 WROCŁAW
MMPPK
1/2 BYDGOSZCZ
MPPK
1/2 GDAŃSK
LIGA
PO WROCŁAW - TORUŃ
PO GORZÓW - TORUŃ
2002 - 10
BK
1/2 LESZNO
IMP
1/2 GORZÓW
1/4 WARSZAWA
1/4 LUBLIN
IMŚ
1/4 LJUBLJANA
MDMP
ELIMINACJE
PIŁA
GRUDZIĄDZ
MMPPK
1/2 OSTRÓW
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
SK
1/2 BYDGOSZCZ
2003 - 5
IMP
1/2 WARSZAWA
KPM
DEBRECZYN
MPPK
1/2 RZESZÓW
LIGA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
SK
1/2 GRUDZIĄDZ
2004 - 4
IMŚ
1/2 LONIGO
IMŚJ
1/2 VETLANDA
KPM
LJUBLJANA
MDMP
ELIMINACJE
PIŁA
2005 - 5
IMP
1/2 GDAŃSK
1/4 PIŁA
IMŚJ
1/2 LONIGO
MDMP
ELIMINACJE
PIŁA
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
2006 - 8
IMP
1/2 LUBLIN
1/4 GRUDZIĄDZ
1/4 OPOLE
IMŚJ
1/2 POCKING
MEP
1/2 LONIGO
MIMP
1/2 PIŁA
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
PO LESZNO - TORUŃ
2007 - 4
BK
1/2 RAWICZ
KPM
MISKOLC
MDMP
ELIMINACJE
ZIELONA GÓRA
MEP
1/2 DEBRECZYN
2008 - 1
IME
1/2 TERENZANO
2009 - 11
IMP
1/2 OPOLE
IMŚ
1/4 ST JOHANN
IMŚJ
1/2 MSENO
LJ
ZIELONA GÓRA
CZĘSTOCHOWA
WROCŁAW
GDAŃSK
MDMP
ELIMINACJE
BYDGOSZCZ
MMPPK
1/2 GRUDZIĄDZ
SK
1/2 GRUDZIĄDZ
ZK
1/2 GDAŃSK
2010 - 3
KPM
MISCOLC
LJ
WROCŁAW
ZK
CZĘSTOCHOWA
2011 - 3
IMLJ
ZIELONA GÓRA
MIMP
1/2 ŁÓDŹ
SK
1/2 ŁÓDŹ
2012 - 2
LJ
FINAŁY
CZĘSTOCHOWA
MIMP
1/2 RAWICZ
2014 - 11
LJ
CZĘSTOCHOWA
LIGA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
BK
LUBLIN
1/2 KROSNO
IME
HOLSTED
IMP
1/2 RAWICZ
1/4 PIŁA
1/4 KRAKÓW
IMŚJ
LONIGO
MIMP
1/2 BYDGOSZCZ
ZK
1/2 RAWICZ
Skany proszę przeyłać na maila maliszes@wp.pl
Za pomoc z góry serdecznię dziękuję.
-
-
17-10-2014, 18:51
#3
Na dzień dzisiejszy poszukuję 444 skanów okładek. Chętnych udzielić mi pomocy w skompletowaniu wszystkich skanów proszę o przesyłanie zeskanowanych okładek na mój adres mailowy maliszes@wp.pl . Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
1949 - 1
IMP
LESZNO
1950 - 1
IMP
KRAKÓW
1953 - 1
IMP
WARSZAWA
1954 - 3
IMP
KATOWICE
BYDGOSZCZ
WARSZAWA
1955 - 1
IMP
BYDGOSZCZ
1956 - 2
IMP
RZESZÓW
BYDGOSZCZ
1959 - 14
LIGA
TORUŃ - KRAKÓW
KRAKÓW - TORUN
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - ŚREM
ŚREM TORUŃ
TORUŃ - GDAŃSK
GDAŃSK - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - CZELADŹ
CZELADŻ - TORUŃ
1960 - 3
LIGA
ŚREM - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
GORZÓW - TORUŃ
1961 - 15
IMP
1/2 LESZNO
1/4 PIŁA
LIGA
KROSNO - TORUŃ
GORZÓW - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUN
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
ZK
NOWA HUTA
GDAŃSK
WROCŁAW
POZNAŃ
CZĘSTOCHOWA
WARSZAWA
1962 - 13
LIGA
OPOLE - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
SK
KROSNO
ZIELONA GÓRA
ŁODŹ
GNIEZNO
ZK
CZĘSTOCHOWA
GDAŃSK
1963 - 14
IMP
1/4 ŚWIĘTOCHŁOWICE
1/4 TORUŃ
1/4 TARNÓW
LIGA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
ZK
GORZÓW
RYBNIK
ŚWIĘTOCHŁOWICE
IMŚ
1/4 LINZ
1964 - 26
IMP
1/4 PIŁA
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
ŁÓDŹ - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - OPOLE
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - TARNÓW
TARNÓW - TORUŃ
TORUŃ - NOWA HUTA
NOWA HUTA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
ZK
GDAŃSK
GORZÓW
BYDGOSZCZ
IMŚ
1/4 MISKOLC
1/2 WARSZAWA
FK SLANY
1965 - 21
IMP
1/2 GORZÓW
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
TORUŃ - KROSNO
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - TARNÓW
TARNÓW - TORUŃ
TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - OPOLE
OPOLE - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
ZK
ZIELONA GÓRA
ŚWIĘTOCHŁOWICE
GORZÓW
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
IMŚ
1/2 LWÓW
1966 - 20
IMP
1/2 GORZÓW
1/4 CZĘSTOCHOWA
1/4 TORUŃ
LIGA
TORUŃ - OPOLE
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
SK
CZĘSTOCHOWA
BYDGOSZCZ
ZK
POZNAŃ
GORZÓW
IMŚ
1/4 MISNIA
1/2 BALAKOWO
1967 - 33
IMP
RYBNIK
1/2 RZESZÓW
1/4 LESZNO
MIMP
BYDGOSZCZ
1/2 TORUŃ
LIGA
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - ŚWIĘTOCHŁOWICE
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
SK
TORUŃ
LUBLIN
GDAŃSK
OPOLE
TARNÓW
ZK
RZESZÓW
CZĘSTOCHOWA
POZNAŃ
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
OSTRÓW
1968 - 21
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
MIMP
1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
1/2 OPOLE
LIGA
ŁÓDŹ - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
SK
CZĘSTOCHOWA
GORZÓW
ŁÓDŹ
LESZNO
GDAŃSK
ZK
OSTRÓW
GORZÓW
BYDGOSZCZ
1969 - 21
IMP
1/4 OSTRÓW
1/4 LESZNO
LIGA
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
SK
GNIEZNO
OPOLE
ZIELONA GÓRA
GORZÓW
LESZNO
ZK
GORZÓW
BYDGOSZCZ
RZESZÓW
1970 - 10
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
TARNÓW - TORUŃ
ŁÓDŹ - TORUŃ
TORUŃ - RZESZÓW
RZESZÓW - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
SK
RZESZÓW
GDAŃSK
1971 - 13
IMP
1/2 OPOLE
MIMP
1/2 CZĘSTOCHOWA
LIGA
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
RZESZÓW - TORUŃ
SK
GDAŃSK
TORUŃ
CZĘSTOCHOWA
ZIELONA GÓRA
RZESZÓW
1972 - 10
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
GNIEZNO - TORUŃ
RZESZÓW - TORUŃ
SK
LUBLIN
ŁÓDŹ
RZESZÓW
ZK
CZĘSTOCHOWA
GORZÓW
OPOLE
BYDGOSZCZ
1973 - 13
IMP
1/2 BYDGOSZCZ
1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
MIMP
ZIELONA GÓRA
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
SK
ŁÓDŹ
ELIMINACJE SK
GDAŃSK
ŁÓDŹ
TORUŃ
ZK
LESZNO
OPOLE
CZĘSTOCHOWA
BYDGOSZCZ
1974 - 10
IMP
1/4 GDAŃSK
MIMP
TARNÓW
1/2 GNIEZNO
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
SK
LESZNO
RZESZÓW
ELIMINACJE SK
GDAŃSK
ZK
ZIELONA GÓRA
1975 - 10
LIGA
RZESZÓW - TORUŃ
SK
ŁÓDŹ
GNIEZNO
CHORZÓW
LUBLIN
RZESZÓW
TARNÓW
ZK
CZĘSTOCHOWA
GORZÓW
BYDGOSZCZ
1976 - 8
BK
ŁÓDŹ
MDMP
BYDGOSZCZ
ELIMINACJE
BYDGOSZCZ
ŁÓDŹ
MIMP
1/2 RYBNIK
SK
RUDA ŚLĄSKA
1/4 ŁÓDŹ
ZK
CZĘSTOCHOWA
1977 - 14
IMP
1/4 RUDA ŚLĄSKA
MDMP
ELIMINACJE
GRUDZIĄDZ
ŁÓDŹ
MIMP
1/2 OSTRÓW
1/4 GNIEZNO
1/4 GRUDZIĄDZ
MPPK
1/2 GORZÓW
1/4 GRUDZIĄDZ
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
SK
RYBNIK
1/2 ŁÓDŹ
1/4 GRUDZIĄDZ
1/4 GNIEZNO
ZK
1/2 PIŁA
1978 - 3
IMEJ
LONIGO
MDMP
ELIMINACJE
GORZÓW / PIŁA
SK
1/2 RZESZÓW
1979 - 1
IMEJ
LENINGRAD
1980 - 4
IMEJ
1/4 SZUMEN
IMŚ
1/4 WINER NEUSTAD
1/2 TARGOVICE
MMPPK
1/4 ŁÓDŹ
1981 - 1
IMŚ
1/4 ŻARNOWICA
1982 - 2
IMEJ
POCKING
IMŚ
1/4 DIDENBERGEN
1983 - 1
DMŚ
1/4 DEBRECZYN
1984 - 1
IMŚ
RW DEBRECZYN
1985 - 1
IMŚ
1/4 KRSKO
1988 - 3
IMŚJ
1/4 TARGOVICE
IPMK
KRSKO
ZK
1/4 LUBLIN
1989 - 1
IPMK
NATSCHBACH LOIPERSBACH
1991 - 2
BK
1/2 LUBLIN
IPMK
ELGANE
1992 - 1
MŚP
RW- WROCŁAW
1993 - 4
DPP
1/8 MACHOWA - TORUŃ - towarzyski
IMP
1/4 GRUDZIĄDZ
IPMK
TAMPERE
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
1994 - 2
IMŚJ
1/2 POCKING
1/4 ŻARNOVICA
1996 - 2
IMŚJ
1/2 MSENO
1/4 ŻARNOWICA
1997 - 4
LIGA
TORUŃ - GORZÓW
GORZÓW - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
PO PIŁA - TORUŃ
1998 - 7
IMEJ U19
1/2 PIŁA
IMŚJ
1/2 TERENZANO
MMPPK
1/2 LUBLIN
LIGA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - OSTRÓW
GORZÓW - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
1999 - 6
MDMP
ELIMINACJE
RAWICZ
MIMP
1/2 GDAŃSK
MMPPK
1/2 OSTRÓW
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
2000 - 7
BK
1/2 WARSZAWA
IMEJ U19
1/2 GLUMSO
IMP
1/2 GNIEZNO
MMPPK
1/2 GRUDZIĄDZ
LIGA
GDAŃSK - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
SK
1/2 RZESZÓW
2001 - 12
BK
GORZÓW
IME
1/2 LWÓW
IMP
1/2 GRUDZIĄDZ
1/4 LUBLIN
1/4 WARSZAWA
IMŚ
1/2 TERENZANO
MDMP
ELIMINACJE
RZESZÓW
MIMP
1/2 WROCŁAW
MMPPK
1/2 BYDGOSZCZ
MPPK
1/2 GDAŃSK
LIGA
PO WROCŁAW - TORUŃ
PO GORZÓW - TORUŃ
2002 - 9
BK
1/2 LESZNO
IMP
1/4 WARSZAWA
1/4 LUBLIN
IMŚ
1/4 LJUBLJANA
MDMP
ELIMINACJE
PIŁA
GRUDZIĄDZ
MMPPK
1/2 OSTRÓW
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
SK
1/2 BYDGOSZCZ
2003 - 5
IMP
1/2 WARSZAWA
KPM
DEBRECZYN
MPPK
1/2 RZESZÓW
LIGA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
SK
1/2 GRUDZIĄDZ
2004 - 4
IMŚ
1/2 LONIGO
IMŚJ
1/2 VETLANDA
KPM
LJUBLJANA
MDMP
ELIMINACJE
PIŁA
2005 - 4
IMP
1/2 GDAŃSK
IMŚJ
1/2 LONIGO
MDMP
ELIMINACJE
PIŁA
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
2006 - 7
IMP
1/2 LUBLIN
1/4 GRUDZIĄDZ
IMŚJ
1/2 POCKING
MEP
1/2 LONIGO
MIMP
1/2 PIŁA
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
PO LESZNO - TORUŃ
2007 - 4
BK
1/2 RAWICZ
KPM
MISKOLC
MDMP
ELIMINACJE
ZIELONA GÓRA
MEP
1/2 DEBRECZYN
2008 - 1
IME
1/2 TERENZANO
2009 - 9
IMŚJ
1/2 MSENO
LJ
ZIELONA GÓRA
CZĘSTOCHOWA
WROCŁAW
GDAŃSK
MDMP
ELIMINACJE
BYDGOSZCZ
MMPPK
1/2 GRUDZIĄDZ
SK
1/2 GRUDZIĄDZ
ZK
1/2 GDAŃSK
2010 - 3
KPM
MISCOLC
LJ
WROCŁAW
ZK
CZĘSTOCHOWA
2011 - 3
IMLJ
ZIELONA GÓRA
MIMP
1/2 ŁÓDŹ
SK
1/2 ŁÓDŹ
2012 - 2
LJ
FINAŁY
CZĘSTOCHOWA
MIMP
1/2 RAWICZ
2014 - 12
LJ
CZĘSTOCHOWA
BK
LUBLIN
IME
TOGLIATTI
CZĘSTOCHOWA
IMP
1/2 RAWICZ
1/4 PIŁA
1/4 KRAKÓW
IMŚJ
LONIGO
MIMP
1/2 BYDGOSZCZ
ZK
1/2 RAWICZ
GP
VOJENS
SZTOKHOLM
-
-
16-12-2014, 17:06
#4
Udało mi się troszkę uzupełnić braki i na dzień dzisiejszy brakuje mi 379 skanów. Oto lista czego jeszcze poszukuję. Chętnych mi pomóc w zebraniu skanów okładek proszę o maile na mój adres maliszes@wp.pl
1949 - 1
IMP
LESZNO
1950 - 1
IMP
KRAKÓW
1953 - 1
IMP
WARSZAWA
1954 - 3
IMP
KATOWICE
BYDGOSZCZ
WARSZAWA
1955 - 1
IMP
BYDGOSZCZ
1956 - 2
IMP
RZESZÓW
BYDGOSZCZ
1959 - 14
LIGA
TORUŃ - KRAKÓW
KRAKÓW - TORUN
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - ŚREM
ŚREM TORUŃ
TORUŃ - GDAŃSK
GDAŃSK - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - CZELADŹ
CZELADŻ - TORUŃ
1960 - 3
LIGA
ŚREM - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
GORZÓW - TORUŃ
1961 - 14
IMP
1/2 LESZNO
1/4 PIŁA
LIGA
KROSNO - TORUŃ
GORZÓW - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUN
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
ZK
NOWA HUTA
GDAŃSK
WROCŁAW
POZNAŃ
WARSZAWA
1962 - 12
LIGA
OPOLE - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
SK
KROSNO
ZIELONA GÓRA
ŁODŹ
GNIEZNO
ZK
GDAŃSK
1963 - 13
IMP
1/4 ŚWIĘTOCHŁOWICE
1/4 TORUŃ
1/4 TARNÓW
LIGA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
ZK
GORZÓW
RYBNIK
IMŚ
1/4 LINZ
1964 - 26
IMP
1/4 PIŁA
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
ŁÓDŹ - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - OPOLE
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - TARNÓW
TARNÓW - TORUŃ
TORUŃ - NOWA HUTA
NOWA HUTA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
ZK
GDAŃSK
GORZÓW
BYDGOSZCZ
IMŚ
1/4 MISKOLC
1/2 WARSZAWA
FK SLANY
1965 - 21
IMP
1/2 GORZÓW
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
TORUŃ - KROSNO
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - TARNÓW
TARNÓW - TORUŃ
TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - OPOLE
OPOLE - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
ZK
ZIELONA GÓRA
ŚWIĘTOCHŁOWICE
GORZÓW
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
IMŚ
1/2 LWÓW
1966 - 20
IMP
1/2 GORZÓW
1/4 CZĘSTOCHOWA
LIGA
TORUŃ - OPOLE
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
SK
CZĘSTOCHOWA
BYDGOSZCZ
ZK
POZNAŃ
GORZÓW
IMŚ
1/4 MISNIA
1/2 BALAKOWO
DMŚ
1/2 LWÓW
1967 - 33
IMP
RYBNIK
1/2 RZESZÓW
1/4 LESZNO
MIMP
BYDGOSZCZ
1/2 TORUŃ
LIGA
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - ŚWIĘTOCHŁOWICE
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
SK
TORUŃ
LUBLIN
GDAŃSK
OPOLE
TARNÓW
ZK
RZESZÓW
POZNAŃ
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
OSTRÓW
DMŚ
1/2 UFA
1968 - 18
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
MIMP
1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
1/2 OPOLE
LIGA
ŁÓDŹ - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
SK
GORZÓW
ŁÓDŹ
LESZNO
GDAŃSK
ZK
OSTRÓW
GORZÓW
1969 - 20
IMP
1/4 OSTRÓW
1/4 LESZNO
LIGA
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
SK
GNIEZNO
OPOLE
ZIELONA GÓRA
GORZÓW
LESZNO
ZK
GORZÓW
RZESZÓW
1970 - 11
MIMP
ZIELONA GÓRA
1/2 TARNÓW
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
TARNÓW - TORUŃ
ŁÓDŹ - TORUŃ
TORUŃ - RZESZÓW
RZESZÓW - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
SK
RZESZÓW
GDAŃSK
1971 - 11
IMP
1/2 OPOLE
LIGA
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
RZESZÓW - TORUŃ
SK
GDAŃSK
TORUŃ
ZIELONA GÓRA
RZESZÓW
1972 - 6
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
GNIEZNO - TORUŃ
RZESZÓW - TORUŃ
SK
LUBLIN
RZESZÓW
ZK
GORZÓW
1973 - 6
IMP
1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
MIMP
ZIELONA GÓRA
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
SK
ELIMINACJE SK
ŁÓDŹ
ZK
LESZNO
1974 - 10
IMP
1/4 GDAŃSK
MIMP
TARNÓW
1/2 GNIEZNO
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
SK
LESZNO
RZESZÓW
ELIMINACJE SK
GDAŃSK
ZK
ZIELONA GÓRA
1975 - 4
LIGA
RZESZÓW - TORUŃ
SK
ŁÓDŹ
CHORZÓW
RZESZÓW
1976 - 5
BK
ŁÓDŹ
MDMP
ELIMINACJE
ŁÓDŹ
MIMP
1/2 RYBNIK
SK
RUDA ŚLĄSKA
1/4 ŁÓDŹ
1977 - 14
IMP
1/4 RUDA ŚLĄSKA
MDMP
ELIMINACJE
GRUDZIĄDZ
ŁÓDŹ
MIMP
1/2 OSTRÓW
1/4 GNIEZNO
1/4 GRUDZIĄDZ
MPPK
1/2 GORZÓW
1/4 GRUDZIĄDZ
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
SK
RYBNIK
1/4 GRUDZIĄDZ
1/4 GNIEZNO
ZK
1/2 PIŁA
1978 - 3
IMEJ
LONIGO
MDMP
ELIMINACJE
GORZÓW / PIŁA
SK
1/2 RZESZÓW
1979 - 1
IMEJ
LENINGRAD
1980 - 3
IMEJ
1/4 SZUMEN
IMŚ
1/4 WINER NEUSTAD
1/2 TARGOVICE
1981 - 1
IMŚ
1/4 ŻARNOWICA
1982 - 1
IMŚ
1/4 DIDENBERGEN
1983 - 1
DMŚ
1/4 DEBRECZYN
1984 - 1
IMŚ
RW DEBRECZYN
1985 - 3
IMŚ
1/4 KRSKO
IMEJ
1/2 PRAGA
1/4 SZUMEN
1988 - 2
IPMK
KRSKO
ZK
1/4 LUBLIN
1989 - 2
IPMK
NATSCHBACH LOIPERSBACH
IMŚJ
1/2 MARIESTAD
1991 - 2
BK
1/2 LUBLIN
IPMK
ELGANE
1992 - 2
MŚP
RW- WROCŁAW
IMŚJ
1/4 MEISSEN
1993 - 4
DPP
1/8 MACHOWA - TORUŃ - towarzyski
IMP
1/4 GRUDZIĄDZ
IPMK
TAMPERE
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
1994 - 2
IMŚJ
1/2 POCKING
1/4 ŻARNOVICA
1996 - 2
IMŚJ
1/2 MSENO
1/4 ŻARNOWICA
1997 - 4
LIGA
TORUŃ - GORZÓW
GORZÓW - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
PO PIŁA - TORUŃ
1998 - 7
IMEJ U19
1/2 PIŁA
IMŚJ
1/2 TERENZANO
MMPPK
1/2 LUBLIN
LIGA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - OSTRÓW
GORZÓW - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
1999 - 6
MDMP
ELIMINACJE
RAWICZ
MPPK
LESZNO
MMPPK
1/2 OSTRÓW
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
2000 - 6
BK
1/2 WARSZAWA
IMEJ U19
1/2 GLUMSO
IMP
1/2 GDAŃSK
MMPPK
1/2 GRUDZIĄDZ
LIGA
GDAŃSK - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
2001 - 11
BK
GORZÓW
IMP
1/2 GRUDZIĄDZ
1/4 LUBLIN
1/4 WARSZAWA
IMŚ
1/2 TERENZANO
MDMP
ELIMINACJE
RZESZÓW
MIMP
1/2 WROCŁAW
MMPPK
1/2 BYDGOSZCZ
MPPK
1/2 GDAŃSK
LIGA
PO WROCŁAW - TORUŃ
PO GORZÓW - TORUŃ
2002 - 9
BK
1/2 LESZNO
IMP
1/4 WARSZAWA
1/4 LUBLIN
IMŚ
1/4 LJUBLJANA
MDMP
ELIMINACJE
PIŁA
GRUDZIĄDZ
MMPPK
1/2 OSTRÓW
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
SK
1/2 BYDGOSZCZ
2003 - 4
IMP
1/2 WARSZAWA
KPM
DEBRECZYN
MPPK
1/2 RZESZÓW
SK
1/2 GRUDZIĄDZ
2004 - 4
IMŚ
1/2 LONIGO
IMŚJ
1/2 VETLANDA
KPM
LJUBLJANA
MDMP
ELIMINACJE
PIŁA
2005 - 4
IMP
1/2 GDAŃSK
IMŚJ
1/2 LONIGO
MDMP
ELIMINACJE
PIŁA
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
2006 - 6
IMP
1/2 LUBLIN
1/4 GRUDZIĄDZ
MEP
1/2 LONIGO
MIMP
1/2 PIŁA
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
PO LESZNO - TORUŃ
2007 - 4
BK
1/2 RAWICZ
KPM
MISKOLC
MDMP
ELIMINACJE
ZIELONA GÓRA
MEP
1/2 DEBRECZYN
2008 - 1
IME
1/2 TERENZANO
2009 - 9
IMŚJ
1/2 MSENO
LJ
ZIELONA GÓRA
CZĘSTOCHOWA
WROCŁAW
GDAŃSK
MDMP
ELIMINACJE
BYDGOSZCZ
MMPPK
1/2 GRUDZIĄDZ
SK
1/2 GRUDZIĄDZ
ZK
1/2 GDAŃSK rozegrane w 2010.04.20
2010 - 3
KPM
MISCOLC
LJ
WROCŁAW
ZK
CZĘSTOCHOWA
2011 - 3
IMLJ
ZIELONA GÓRA
MIMP
1/2 ŁÓDŹ
SK
1/2 ŁÓDŹ
2012 - 2
LJ
FINAŁY
CZĘSTOCHOWA
MIMP
1/2 RAWICZ
2014 - 3
LJ
CZĘSTOCHOWA
IMP
1/4 KRAKÓW
MDMP
ELIMINACJE
GRUDZIĄDZ
-
-
30-12-2014, 21:59
#5
Na dziś poszukuję 316 skanów oto czego poszukuję. Skany proszę podsyłać na malia maliszes@wp.pl
Za pomoc z góry sedecznie dziękuję.
1949 - 1
IMP
LESZNO
1950 - 1
IMP
KRAKÓW
1953 - 1
IMP
WARSZAWA
1954 - 2
IMP
BYDGOSZCZ
WARSZAWA
1955 - 1
IMP
BYDGOSZCZ
1956 - 2
IMP
RZESZÓW
BYDGOSZCZ
1959 - 14
LIGA
TORUŃ - KRAKÓW
KRAKÓW - TORUN
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - ŚREM
ŚREM TORUŃ
TORUŃ - GDAŃSK
GDAŃSK - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - CZELADŹ
CZELADŻ - TORUŃ
1960 - 3
LIGA
ŚREM - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
GORZÓW - TORUŃ
1961 - 13
IMP
1/2 LESZNO
1/4 PIŁA
LIGA
KROSNO - TORUŃ
GORZÓW - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUN
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
ZK
NOWA HUTA
WROCŁAW
POZNAŃ
WARSZAWA
1962 - 12
LIGA
OPOLE - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
SK
KROSNO
ZIELONA GÓRA
ŁODŹ
GNIEZNO
ZK
GDAŃSK
1963 - 12
IMP
1/4 ŚWIĘTOCHŁOWICE
1/4 TORUŃ
1/4 TARNÓW
LIGA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
ZK
GORZÓW
IMŚ
1/4 LINZ
1964 - 25
IMP
1/4 PIŁA
LIGA
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
ŁÓDŹ - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - OPOLE
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - TARNÓW
TARNÓW - TORUŃ
TORUŃ - NOWA HUTA
NOWA HUTA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
ZK
GDAŃSK
GORZÓW
BYDGOSZCZ
IMŚ
1/4 MISKOLC
1/2 WARSZAWA
FK SLANY
1965 - 21
IMP
1/2 GORZÓW
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
TORUŃ - KROSNO
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - TARNÓW
TARNÓW - TORUŃ
TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - OPOLE
OPOLE - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
ZK
ZIELONA GÓRA
ŚWIĘTOCHŁOWICE
GORZÓW
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
IMŚ
1/2 LWÓW
1966 - 19
IMP
1/2 GORZÓW
1/4 CZĘSTOCHOWA
LIGA
TORUŃ - OPOLE
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
SK
CZĘSTOCHOWA
BYDGOSZCZ
ZK
GORZÓW
IMŚ
1/4 MISNIA
1/2 BALAKOWO
DMŚ
1/2 LWÓW
1967 - 32
IMP
RYBNIK
1/2 RZESZÓW
1/4 LESZNO
MIMP
BYDGOSZCZ
LIGA
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - ŚWIĘTOCHŁOWICE
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
SK
TORUŃ
LUBLIN
GDAŃSK
OPOLE
TARNÓW
ZK
RZESZÓW
POZNAŃ
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
OSTRÓW
DMŚ
1/2 UFA
1968 - 17
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
MIMP
1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
1/2 OPOLE
LIGA
ŁÓDŹ - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
SK
GORZÓW
ŁÓDŹ
LESZNO
GDAŃSK
ZK
GORZÓW
1969 - 19
IMP
1/4 OSTRÓW
LIGA
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
SK
GNIEZNO
OPOLE
ZIELONA GÓRA
GORZÓW
LESZNO
ZK
GORZÓW
RZESZÓW
1970 - 10
MIMP
ZIELONA GÓRA
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
TARNÓW - TORUŃ
ŁÓDŹ - TORUŃ
TORUŃ - RZESZÓW
RZESZÓW - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
SK
RZESZÓW
GDAŃSK
1971 - 10
IMP
1/2 OPOLE
LIGA
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
RZESZÓW - TORUŃ
SK
TORUŃ
ZIELONA GÓRA
RZESZÓW
1972 - 3
LIGA
RZESZÓW - TORUŃ
SK
RZESZÓW
ZK
GORZÓW
1973 - 5
IMP
1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
SK
ELIMINACJE SK
ŁÓDŹ
ZK
LESZNO
1974 - 8
MIMP
1/2 GNIEZNO
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
SK
LESZNO
RZESZÓW
ELIMINACJE SK
GDAŃSK
ZK
ZIELONA GÓRA
1975 - 4
LIGA
RZESZÓW - TORUŃ
SK
ŁÓDŹ
CHORZÓW
RZESZÓW
1976 - 4
BK
ŁÓDŹ
MDMP
ELIMINACJE
ŁÓDŹ
SK
RUDA ŚLĄSKA
1/4 ŁÓDŹ
1977 - 12
MDMP
ELIMINACJE
GRUDZIĄDZ
ŁÓDŹ
MIMP
1/2 OSTRÓW
1/4 GNIEZNO
1/4 GRUDZIĄDZ
MPPK
1/2 GORZÓW
1/4 GRUDZIĄDZ
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
SK
RYBNIK
1/4 GRUDZIĄDZ
1/4 GNIEZNO
ZK
1/2 PIŁA
1978 - 3
IMEJ
LONIGO
MDMP
ELIMINACJE
GORZÓW / PIŁA
SK
1/2 RZESZÓW
1979 - 1
IMEJ
LENINGRAD
1980 - 3
IMEJ
1/4 SZUMEN
IMŚ
1/4 WINER NEUSTAD
1/2 TARGOVICE
1981 - 1
IMŚ
1/4 ŻARNOWICA
1982 - 1
IMŚ
1/4 DIDENBERGEN
1984 - 1
IMŚ
RW DEBRECZYN
1985 - 3
IMŚ
1/4 KRSKO
IMEJ
1/2 PRAGA
1/4 SZUMEN
1988 - 2
IPMK
KRSKO
ZK
1/4 LUBLIN
1989 - 2
IPMK
NATSCHBACH LOIPERSBACH
IMŚJ
1/2 MARIESTAD
1991 - 2
BK
1/2 LUBLIN
IPMK
ELGANE
1992 - 1
IMŚJ
1/4 MEISSEN
1993 - 3
IMP
1/4 GRUDZIĄDZ
IPMK
TAMPERE
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
1998 - 3
IMEJ U19
1/2 PIŁA
MMPPK
1/2 LUBLIN
LIGA
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
1999 - 1
MDMP
ELIMINACJE
RAWICZ
2000 - 2
IMEJ U19
1/2 GLUMSO
MMPPK
1/2 GRUDZIĄDZ
2001 - 6
IMP
1/2 GRUDZIĄDZ
1/4 LUBLIN
1/4 WARSZAWA
IMŚ
1/2 TERENZANO
MIMP
1/2 WROCŁAW
MPPK
1/2 GDAŃSK
2002 - 2
IMŚ
1/4 LJUBLJANA
MDMP
ELIMINACJE
GRUDZIĄDZ
2003 - 3
KPM
DEBRECZYN
MPPK
1/2 RZESZÓW
SK
1/2 GRUDZIĄDZ
2004 - 4
IMŚ
1/2 LONIGO
IMŚJ
1/2 VETLANDA
KPM
LJUBLJANA
MDMP
ELIMINACJE
PIŁA
2005 - 2
IMP
1/2 GDAŃSK
MDMP
ELIMINACJE
PIŁA
2006 - 4
IMP
1/2 LUBLIN
1/4 GRUDZIĄDZ
MEP
1/2 LONIGO
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
2007 - 2
KPM
MISKOLC
MEP
1/2 DEBRECZYN
2008 - 1
IME
1/2 TERENZANO
2009 - 2
LJ
CZĘSTOCHOWA
WROCŁAW
2010 - 3
KPM
MISCOLC
LJ
WROCŁAW
ZK
CZĘSTOCHOWA
2011 - 3
IMLJ
ZIELONA GÓRA
MIMP
1/2 ŁÓDŹ
SK
1/2 ŁÓDŹ
2012 - 2
LJ
FINAŁY
CZĘSTOCHOWA
MIMP
1/2 RAWICZ
2014 - 2
LJ
CZĘSTOCHOWA
IMP
1/4 KRAKÓW
-
-
23-01-2015, 21:40
#6
Aktualna lista poszukiwanych skanów. Obecnie 297.
1949 - 1
IMP
LESZNO
1950 - 1
IMP
KRAKÓW
1953 - 1
IMP
WARSZAWA
1954 - 2
IMP
BYDGOSZCZ
WARSZAWA
1955 - 1
IMP
BYDGOSZCZ
1956 - 2
IMP
RZESZÓW
BYDGOSZCZ
1959 - 14
LIGA
TORUŃ - KRAKÓW
KRAKÓW - TORUN
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - ŚREM
ŚREM TORUŃ
TORUŃ - GDAŃSK
GDAŃSK - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - CZELADŹ
CZELADŻ - TORUŃ
1960 - 3
LIGA
ŚREM - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
GORZÓW - TORUŃ
1961 - 13
IMP
1/2 LESZNO
1/4 PIŁA
LIGA
KROSNO - TORUŃ
GORZÓW - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUN
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
ZK
NOWA HUTA
WROCŁAW
POZNAŃ
WARSZAWA
1962 - 12
LIGA
OPOLE - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
SK
KROSNO
ZIELONA GÓRA
ŁODŹ
GNIEZNO
ZK
GDAŃSK
1963 - 12
IMP
1/4 ŚWIĘTOCHŁOWICE
1/4 TORUŃ
1/4 TARNÓW
LIGA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
ZK
GORZÓW
IMŚ
1/4 LINZ
1964 - 25
IMP
1/4 PIŁA
LIGA
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
ŁÓDŹ - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - OPOLE
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - TARNÓW
TARNÓW - TORUŃ
TORUŃ - NOWA HUTA
NOWA HUTA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
ZK
GDAŃSK
GORZÓW
BYDGOSZCZ
IMŚ
1/4 MISKOLC
1/2 WARSZAWA
FK SLANY
1965 - 21
IMP
1/2 GORZÓW
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
TORUŃ - KROSNO
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - TARNÓW
TARNÓW - TORUŃ
TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - OPOLE
OPOLE - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
ZK
ZIELONA GÓRA
ŚWIĘTOCHŁOWICE
GORZÓW
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
IMŚ
1/2 LWÓW
1966 - 19
IMP
1/2 GORZÓW
1/4 CZĘSTOCHOWA
LIGA
TORUŃ - OPOLE
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
SK
CZĘSTOCHOWA
BYDGOSZCZ
ZK
GORZÓW
IMŚ
1/4 MISNIA
1/2 BALAKOWO
DMŚ
1/2 LWÓW
1967 - 31
IMP
1/2 RZESZÓW
1/4 LESZNO
MIMP
BYDGOSZCZ
LIGA
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - ŚWIĘTOCHŁOWICE
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
SK
TORUŃ
LUBLIN
GDAŃSK
OPOLE
TARNÓW
ZK
RZESZÓW
POZNAŃ
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
OSTRÓW
DMŚ
1/2 UFA
1968 - 17
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
MIMP
1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
1/2 OPOLE
LIGA
ŁÓDŹ - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
SK
GORZÓW
ŁÓDŹ
LESZNO
GDAŃSK
ZK
GORZÓW
1969 - 19
IMP
1/4 OSTRÓW
LIGA
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
SK
GNIEZNO
OPOLE
ZIELONA GÓRA
GORZÓW
LESZNO
ZK
GORZÓW
RZESZÓW
1970 - 10
MIMP
ZIELONA GÓRA
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
TARNÓW - TORUŃ
ŁÓDŹ - TORUŃ
TORUŃ - RZESZÓW
RZESZÓW - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
SK
RZESZÓW
GDAŃSK
1971 - 9
IMP
1/2 OPOLE
LIGA
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
RZESZÓW - TORUŃ
SK
TORUŃ
RZESZÓW
1972 - 3
LIGA
RZESZÓW - TORUŃ
SK
RZESZÓW
ZK
GORZÓW
1973 - 5
IMP
1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
SK
ELIMINACJE SK
ŁÓDŹ
ZK
LESZNO
1974 - 8
MIMP
1/2 GNIEZNO
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
SK
LESZNO
RZESZÓW
ELIMINACJE SK
GDAŃSK
ZK
ZIELONA GÓRA
1975 - 3
LIGA
RZESZÓW - TORUŃ
SK
CHORZÓW
RZESZÓW
1976 - 3
MDMP
ELIMINACJE
ŁÓDŹ
SK
RUDA ŚLĄSKA
1/4 ŁÓDŹ
1977 - 12
MDMP
ELIMINACJE
GRUDZIĄDZ
ŁÓDŹ
MIMP
1/2 OSTRÓW
1/4 GNIEZNO
1/4 GRUDZIĄDZ
MPPK
1/2 GORZÓW
1/4 GRUDZIĄDZ
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
SK
LUBLIN
1/4 GRUDZIĄDZ
1/4 GNIEZNO
ZK
1/2 PIŁA
1978 - 3
IMEJ
LONIGO
MDMP
ELIMINACJE
GORZÓW / PIŁA
SK
1/2 RZESZÓW
1979 - 1
IMEJ
LENINGRAD
1980 - 3
IMEJ
1/4 SZUMEN
IMŚ
1/4 WINER NEUSTAD
1/2 TARGOVICE
1981 - 1
IMŚ
1/4 ŻARNOWICA
1982 - 1
IMŚ
1/4 DIDENBERGEN
1984 - 1
IMŚ
RW DEBRECZYN
1985 - 3
IMŚ
1/4 KRSKO
IMEJ
1/2 PRAGA
1/4 SZUMEN
1988 - 2
IPMK
KRSKO
ZK
1/4 LUBLIN
1989 - 2
IPMK
NATSCHBACH LOIPERSBACH
IMŚJ
1/2 MARIESTAD
1991 - 2
BK
1/2 LUBLIN
IPMK
ELGANE
1992 - 1
IMŚJ
1/4 MEISSEN
1993 - 3
IMP
1/4 GRUDZIĄDZ
IPMK
TAMPERE
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
1998 - 1
LIGA
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
1999 - 1
MDMP
ELIMINACJE
RAWICZ
2000 - 2
IMEJ U19
1/2 GLUMSO
MMPPK
1/2 GRUDZIĄDZ
2001 - 3
IMP
1/4 LUBLIN
1/4 WARSZAWA
MIMP
1/2 WROCŁAW
2002 - 2
IMŚ
1/4 LJUBLJANA
MDMP
ELIMINACJE
GRUDZIĄDZ
2003 - 3
KPM
DEBRECZYN
MPPK
1/2 RZESZÓW
SK
1/2 GRUDZIĄDZ
2004 - 3
IMŚ
1/2 LONIGO
IMŚJ
1/2 VETLANDA
MDMP
ELIMINACJE
PIŁA
2005 - 1
MDMP
ELIMINACJE
PIŁA
2006 - 1
IMP
1/4 GRUDZIĄDZ
2007 - 2
KPM
MISKOLC
MEP
1/2 DEBRECZYN
2008 - 1
IME
1/2 TERENZANO
2009 - 1
LJ
WROCŁAW
2010 - 1
LJ
WROCŁAW
2011 - 3
IMLJ
ZIELONA GÓRA
MIMP
1/2 ŁÓDŹ
SK
1/2 ŁÓDŹ
2012 - 1
LJ
FINAŁY
CZĘSTOCHOWA
2014 - 1
IMP
1/4 KRAKÓW
-
-
30-01-2015, 19:04
#7
Aktualizacja na dzień dzisiejszy moje braki zmniejszyły się do 269
1949 - 1
IMP
LESZNO
1950 - 1
IMP
KRAKÓW
1953 - 1
IMP
WARSZAWA
1954 - 2
IMP
BYDGOSZCZ
WARSZAWA
1955 - 1
IMP
BYDGOSZCZ
1956 - 2
IMP
RZESZÓW
BYDGOSZCZ
1959 - 14
LIGA
TORUŃ - KRAKÓW
KRAKÓW - TORUN
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - ŚREM
ŚREM TORUŃ
TORUŃ - GDAŃSK
GDAŃSK - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - CZELADŹ
CZELADŻ - TORUŃ
1960 - 3
LIGA
ŚREM - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
GORZÓW - TORUŃ
1961 - 10
IMP
1/2 LESZNO
1/4 PIŁA
LIGA
KROSNO - TORUŃ
GORZÓW - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUN
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
ZK
WROCŁAW
1962 - 12
LIGA
OPOLE - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
SK
KROSNO
ZIELONA GÓRA
ŁODŹ
GNIEZNO
ZK
GDAŃSK
1963 - 12
IMP
1/4 ŚWIĘTOCHŁOWICE
1/4 TORUŃ
1/4 TARNÓW
LIGA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
ZK
GORZÓW
IMŚ
1/4 LINZ
1964 - 24
IMP
1/4 PIŁA
LIGA
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
ŁÓDŹ - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - OPOLE
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - TARNÓW
TARNÓW - TORUŃ
TORUŃ - NOWA HUTA
NOWA HUTA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
ZK
GDAŃSK
GORZÓW
BYDGOSZCZ
IMŚ
1/4 MISKOLC
1/2 WARSZAWA
1965 - 21
IMP
1/2 GORZÓW
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
TORUŃ - KROSNO
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - TARNÓW
TARNÓW - TORUŃ
TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - OPOLE
OPOLE - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
ZK
ZIELONA GÓRA
ŚWIĘTOCHŁOWICE
GORZÓW
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
IMŚ
1/2 LWÓW
1966 - 19
IMP
1/2 GORZÓW
1/4 CZĘSTOCHOWA
LIGA
TORUŃ - OPOLE
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
SK
CZĘSTOCHOWA
BYDGOSZCZ
ZK
GORZÓW
IMŚ
1/4 MISNIA
1/2 BALAKOWO
DMŚ
1/2 LWÓW
1967 - 31
IMP
1/2 RZESZÓW
1/4 LESZNO
MIMP
BYDGOSZCZ
LIGA
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - ŚWIĘTOCHŁOWICE
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
SK
TORUŃ
LUBLIN
GDAŃSK
OPOLE
TARNÓW
ZK
RZESZÓW
POZNAŃ
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
OSTRÓW
DMŚ
1/2 UFA
1968 - 17
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
MIMP
1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
1/2 OPOLE
LIGA
ŁÓDŹ - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
SK
GORZÓW
ŁÓDŹ
LESZNO
GDAŃSK
ZK
GORZÓW
1969 - 19
IMP
1/4 OSTRÓW
LIGA
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
TORUŃ - ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
TORUŃ - LESZNO
LESZNO - TORUŃ
SK
GNIEZNO
OPOLE
ZIELONA GÓRA
GORZÓW
LESZNO
ZK
GORZÓW
RZESZÓW
1970 - 10
MIMP
ZIELONA GÓRA
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
TARNÓW - TORUŃ
ŁÓDŹ - TORUŃ
TORUŃ - RZESZÓW
RZESZÓW - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
SK
RZESZÓW
GDAŃSK
1971 - 9
IMP
1/2 OPOLE
LIGA
TORUŃ - GNIEZNO
GNIEZNO - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
TORUŃ - ŁÓDŹ
ŁÓDŹ - TORUŃ
RZESZÓW - TORUŃ
SK
TORUŃ
RZESZÓW
1972 - 3
LIGA
RZESZÓW - TORUŃ
SK
RZESZÓW
ZK
GORZÓW
1973 - 5
IMP
1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
SK
ELIMINACJE SK
ŁÓDŹ
ZK
LESZNO
1974 - 7
MIMP
1/2 GNIEZNO
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
SK
LESZNO
RZESZÓW
ZK
ZIELONA GÓRA
1975 - 2
LIGA
RZESZÓW - TORUŃ
SK
CHORZÓW
1976 - 1
MDMP
ELIMINACJE
ŁÓDŹ
1977 - 8
MIMP
1/2 OSTRÓW
1/4 GNIEZNO
1/4 GRUDZIĄDZ
MPPK
1/2 GORZÓW
1/4 GRUDZIĄDZ
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
SK
1/4 GNIEZNO
ZK
1/2 PIŁA
1978 - 2
IMEJ
LONIGO
SK
1/2 RZESZÓW
1979 - 1
IMEJ
LENINGRAD
1980 - 2
IMŚ
1/4 WINER NEUSTAD
1/2 TARGOVICE
1984 - 1
IMŚ
RW DEBRECZYN
1985 - 1
IMŚ
1/4 KRSKO
1988 - 2
IPMK
KRSKO
ZK
1/4 LUBLIN
1991 - 1
BK
1/2 LUBLIN
1993 - 3
IMP
1/4 GRUDZIĄDZ
IPMK
TAMPERE
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
1999 - 1
MDMP
ELIMINACJE
RAWICZ
2000 - 2
IMEJ U19
1/2 GLUMSO
MMPPK
1/2 GRUDZIĄDZ
2001 - 3
IMP
1/4 LUBLIN
1/4 WARSZAWA
MIMP
1/2 WROCŁAW
2002 - 2
IMŚ
1/4 LJUBLJANA
MDMP
ELIMINACJE
GRUDZIĄDZ
2003 - 2
MPPK
1/2 RZESZÓW
SK
1/2 GRUDZIĄDZ
2004 - 2
IMŚ
1/2 LONIGO
IMŚJ
1/2 VETLANDA
2005 - 1
MDMP
ELIMINACJE
PIŁA
2006 - 1
IMP
1/4 GRUDZIĄDZ
2008 - 1
IME
1/2 TERENZANO
2009 - 1
LJ
WROCŁAW
2010 - 1
LJ
WROCŁAW
2011 - 3
IMLJ
ZIELONA GÓRA
MIMP
1/2 ŁÓDŹ
SK
1/2 ŁÓDŹ
2012 - 1
LJ
FINAŁY
CZĘSTOCHOWA
-
-
28-02-2015, 14:16
#8
Witam
Nadal poszukuję następujących skanów okładek. Obecnie jest to 188. Jeżeli ktoś z was posiada coś z listy poniżej i chciałby mi pomóc proszę o podsyłanie skanów na mojego maila maliszes@wp.pl
1949 - 1
IMP
LESZNO
1950 - 1
IMP
KRAKÓW
1953 - 1
IMP
WARSZAWA
1954 - 2
IMP
BYDGOSZCZ
WARSZAWA
1955 - 1
IMP
BYDGOSZCZ
1956 - 2
IMP
RZESZÓW
BYDGOSZCZ
1959 - 11
LIGA
TORUŃ - KRAKÓW
KRAKÓW - TORUN
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - ŚREM
ŚREM TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
CZELADŻ - TORUŃ
1960 - 3
LIGA
ŚREM - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
GORZÓW - TORUŃ
1961 - 10
IMP
1/2 LESZNO
1/4 PIŁA
LIGA
KROSNO - TORUŃ
GORZÓW - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUN
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
ZK
WROCŁAW
1962 - 12
LIGA
OPOLE - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
SK
KROSNO
ZIELONA GÓRA
ŁODŹ
GNIEZNO
ZK
GDAŃSK
1963 - 11
IMP
1/4 ŚWIĘTOCHŁOWICE
1/4 TARNÓW
LIGA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
ZK
GORZÓW
IMŚ
1/4 LINZ
1964 - 17
IMP
1/4 PIŁA
LIGA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
ŁÓDŹ - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
NOWA HUTA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
ZK
GDAŃSK
GORZÓW
BYDGOSZCZ
IMŚ
1/4 MISKOLC
1/2 WARSZAWA
1965 - 13
IMP
1/2 GORZÓW
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
PIŁA - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
ZK
ZIELONA GÓRA
GORZÓW
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
1966 - 13
IMP
1/2 GORZÓW
1/4 CZĘSTOCHOWA
LIGA
TORUŃ - OPOLE
KROSNO - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
SK
CZĘSTOCHOWA
BYDGOSZCZ
ZK
GORZÓW
DMŚ
1/2 LWÓW
1967 - 16
IMP
1/2 RZESZÓW
1/4 LESZNO
LIGA
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
ŁÓDŹ - TORUŃ
SK
TORUŃ
LUBLIN
GDAŃSK
OPOLE
TARNÓW
ZK
RZESZÓW
DMŚ
1/2 UFA
1968 - 13
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
MIMP
1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
1/2 OPOLE
LIGA
ŁÓDŹ - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
SK
GORZÓW
ŁÓDŹ
LESZNO
GDAŃSK
ZK
GORZÓW
1969 - 15
IMP
1/4 OSTRÓW
LIGA
ŁÓDŹ - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
SK
GNIEZNO
OPOLE
ZIELONA GÓRA
GORZÓW
LESZNO
ZK
GORZÓW
RZESZÓW
1970 - 6
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
ŁÓDŹ - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
SK
RZESZÓW
GDAŃSK
1971 - 3
IMP
1/2 OPOLE
LIGA
RZESZÓW - TORUŃ
SK
RZESZÓW
1972 - 2
SK
RZESZÓW
ZK
GORZÓW
1973 - 3
IMP
1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
1974 - 6
MIMP
1/2 GNIEZNO
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
SK
LESZNO
RZESZÓW
1975 - 2
LIGA
RZESZÓW - TORUŃ
SK
CHORZÓW
1976 - 1
MDMP
ELIMINACJE
ŁÓDŹ
1977 - 7
MIMP
1/2 OSTRÓW
1/4 GNIEZNO
1/4 GRUDZIĄDZ
MPPK
1/2 GORZÓW
1/4 GRUDZIĄDZ
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
ZK
1/2 PIŁA
1978 - 2
IMEJ
LONIGO
SK
1/2 RZESZÓW
1980 - 2
IMŚ
1/4 WINER NEUSTAD
1/2 TARGOVICE
1984 - 1
IMŚ
RW DEBRECZYN
1985 - 1
IMŚ
1/4 KRSKO
1988 - 1
IPMK
KRSKO
1993 - 3
IMP
1/4 GRUDZIĄDZ
IPMK
TAMPERE
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
2002 - 2
IMŚ
1/4 LJUBLJANA
MDMP
ELIMINACJE
GRUDZIĄDZ
2004 - 2
IMŚ
1/2 LONIGO
IMŚJ
1/2 VETLANDA
2005 - 1
MDMP
ELIMINACJE
PIŁA
2008 - 1
IME
1/2 TERENZANO
2009 - 1
LJ
WROCŁAW
2010 - 1
LJ
WROCŁAW
-
-
06-04-2015, 15:47
#9
Wow, czy później robisz z tego jakąś galerię?
-
-
07-04-2015, 08:46
#10
Poszukuję w dalszym ciągu następujących skanów okładek. Bardzo proszę o pomoc bo do zebrania całości pozostaje już coraz mniej skanów. Skany proszę kierować na mojego maila maliszes@wp.pl
1949 - 1
IMP
LESZNO
1950 - 1
IMP
KRAKÓW
1953 - 1
IMP
WARSZAWA
1954 - 2
IMP
BYDGOSZCZ
WARSZAWA
1955 - 1
IMP
BYDGOSZCZ
1956 - 2
IMP
RZESZÓW
BYDGOSZCZ
1959 - 11
LIGA
TORUŃ - KRAKÓW
KRAKÓW - TORUN
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - ŚREM
ŚREM TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
CZELADŻ - TORUŃ
1960 - 3
LIGA
ŚREM - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
GORZÓW - TORUŃ
1961 - 8
IMP
1/2 LESZNO
LIGA
KROSNO - TORUŃ
GORZÓW - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUN
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
1962 - 12
LIGA
OPOLE - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
SK
KROSNO
ZIELONA GÓRA
ŁODŹ
GNIEZNO
ZK
GDAŃSK
1963 - 11
IMP
1/4 ŚWIĘTOCHŁOWICE
1/4 TARNÓW
LIGA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
ZK
GORZÓW
IMŚ
1/4 LINZ
1964 - 17
IMP
1/4 PIŁA
LIGA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
ŁÓDŹ - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
NOWA HUTA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
ZK
GDAŃSK
GORZÓW
IMŚ
1/4 MISKOLC
1/2 WARSZAWA
1965 - 8
LIGA
PIŁA - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
ZK
ZIELONA GÓRA
1966 - 10
IMP
1/4 CZĘSTOCHOWA
LIGA
TORUŃ - OPOLE
KROSNO - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
SK
CZĘSTOCHOWA
ZK
GORZÓW
1967 - 10
LIGA
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
ŁÓDŹ - TORUŃ
SK
TORUŃ
LUBLIN
OPOLE
TARNÓW
1968 - 10
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
MIMP
1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
1/2 OPOLE
LIGA
ŁÓDŹ - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
SK
GORZÓW
ŁÓDŹ
1969 - 11
IMP
1/4 OSTRÓW
LIGA
ŁÓDŹ - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
SK
GNIEZNO
OPOLE
ZIELONA GÓRA
1970 - 6
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
ŁÓDŹ - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
SK
RZESZÓW
GDAŃSK
1971 - 3
IMP
1/2 OPOLE
LIGA
RZESZÓW - TORUŃ
SK
RZESZÓW
1972 - 1
SK
RZESZÓW
1973 - 2
IMP
1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
1974 - 6
MIMP
1/2 GNIEZNO
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
SK
LESZNO
RZESZÓW
1975 - 2
LIGA
RZESZÓW - TORUŃ
SK
CHORZÓW
1976 - 1
MDMP
ELIMINACJE
ŁÓDŹ
1977 - 3
MIMP
1/4 GRUDZIĄDZ
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
ZK
1/2 PIŁA
1978 - 2
IMEJ
LONIGO
SK
1/2 RZESZÓW
1980 - 2
IMŚ
1/4 WINER NEUSTAD
1/2 TARGOVICE
1984 - 1
IMŚ
RW DEBRECZYN
1985 - 1
IMŚ
1/4 KRSKO
1988 - 1
IPMK
KRSKO
1993 - 3
IMP
1/4 GRUDZIĄDZ
IPMK
TAMPERE
LIGA
WROCŁAW - TORUŃ
2002 - 2
IMŚ
1/4 LJUBLJANA
MDMP
ELIMINACJE
GRUDZIĄDZ
2004 - 1
IMŚ
1/2 LONIGO
2005 - 1
MDMP
ELIMINACJE
PIŁA
2008 - 1
IME
1/2 TERENZANO
2009 - 1
LJ
WROCŁAW
2010 - 1
LJ
WROCŁAW
-
-
20-02-2016, 08:44
#11
Poszukuję skanów okładek z programów żużlowych
Tego jeszcze poszukuje aby zebrać komplet interesujących mnie skaów okładek. Bardzo proszę o pomoc osoby zbierające programy z góry serdecznie dziękuję za okazałą pomoc.
1949 - 1
IMP
LESZNO
1950 - 1
IMP
KRAKÓW
1953 - 1
IMP
WARSZAWA
1954 - 2
IMP
BYDGOSZCZ
WARSZAWA
1955 - 1
IMP
BYDGOSZCZ
1956 - 2
IMP
RZESZÓW
BYDGOSZCZ
1959 - 11
LIGA
TORUŃ - KRAKÓW
KRAKÓW - TORUN
TORUŃ - KROSNO
KROSNO - TORUŃ
TORUŃ - PIŁA
PIŁA - TORUŃ
TORUŃ - ŚREM
ŚREM - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
CZELADŻ - TORUŃ
1960 - 3
LIGA
ŚREM - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
GORZÓW - TORUŃ
1961 - 8
IMP
1/2 LESZNO
LIGA
KROSNO - TORUŃ
GORZÓW - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUN
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
1962 - 11
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
SK
KROSNO
ZIELONA GÓRA
ŁODŹ
GNIEZNO
ZK
GDAŃSK
1963 - 8
IMP
1/4 TARNÓW
LIGA
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
1964 - 13
IMP
1/4 PIŁA
LIGA
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
ŚREM - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
ŁÓDŹ - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
NOWA HUTA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
ZK
GDAŃSK
1965 - 8
LIGA
PIŁA - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
OPOLE - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
ZK
ZIELONA GÓRA
1966 - 9
IMP
1/4 CZĘSTOCHOWA
LIGA
TORUŃ - OPOLE
KROSNO - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
SK
CZĘSTOCHOWA
1967 - 10
LIGA
OPOLE - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
PIŁA - TORUŃ
ŁÓDŹ - TORUŃ
SK
TORUŃ
LUBLIN
OPOLE
TARNÓW
1968 - 9
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
MIMP
1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
1/2 OPOLE
LIGA
ŁÓDŹ - TORUŃ
KROSNO - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
SK
ŁÓDŹ
1969 - 11
IMP
1/4 OSTRÓW
LIGA
ŁÓDŹ - TORUŃ
TORUŃ - GNIEZNO
OPOLE - TORUŃ
TORUŃ - LUBLIN
LUBLIN - TORUŃ
ZIELONA GÓRA - TORUŃ
LESZNO - TORUŃ
SK
GNIEZNO
OPOLE
ZIELONA GÓRA
1970 - 5
IMP
1/4 ZIELONA GÓRA
LIGA
ŁÓDŹ - TORUŃ
GNIEZNO - TORUŃ
LUBLIN - TORUŃ
SK
RZESZÓW
1971 - 2
LIGA
RZESZÓW - TORUŃ
SK
RZESZÓW
1972 - 1
SK
RZESZÓW
1973 - 1
IMP
1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
1974 - 6
MIMP
1/2 GNIEZNO
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
TARNÓW - TORUŃ
GDAŃSK - TORUŃ
SK
LESZNO
RZESZÓW
1975 - 2
LIGA
RZESZÓW - TORUŃ
SK
CHORZÓW
1977 - 3
MIMP
1/4 GRUDZIĄDZ
LIGA
LUBLIN - TORUŃ
ZK
1/2 PIŁA
1978 - 1
SK
1/2 RZESZÓW
1980 - 1
IMŚ
1/4 WINER NEUSTAD
1988 - 1
IPMK
KRSKO
1993 - 2
IMP
1/4 GRUDZIĄDZ
IPMK
TAMPERE
2002 - 2
IMŚ
1/4 LJUBLJANA
MDMP
ELIMINACJE
GRUDZIĄDZ
2005 - 1
MDMP
ELIMINACJE
PIŁA
2009 - 1
LJ
WROCŁAW
2010 - 1
LJ
WROCŁAW
-
-
16-02-2017, 19:03
#12
-
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum