Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Okładki pierwszych stron programów

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Okładki pierwszych stron programów

    Poszukuję skanów z oryginalnych programów żużlowych z następujących imprez
    1949 - 1
    IMP
    LESZNO

    1950 - 1
    IMP
    KRAKÓW

    1953 - 1
    IMP
    WARSZAWA

    1954 - 3
    IMP
    KATOWICE
    BYDGOSZCZ
    WARSZAWA

    1955 - 1
    IMP
    BYDGOSZCZ

    1956 - 2
    IMP
    RZESZÓW
    BYDGOSZCZ

    1959 - 14
    LIGA
    TORUŃ - KRAKÓW
    KRAKÓW - TORUN
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - ŚREM
    ŚREM TORUŃ
    TORUŃ - GDAŃSK
    GDAŃSK - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - CZELADŹ
    CZELADŻ - TORUŃ

    1960 - 3
    LIGA
    ŚREM - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    GORZÓW - TORUŃ

    1961 - 16
    IMP
    1/2 LESZNO
    1/4 PIŁA
    LIGA
    KROSNO - TORUŃ
    GORZÓW - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUN
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    ZK
    BYDGOSZCZ
    NOWA HUTA
    GDAŃSK
    WROCŁAW
    POZNAŃ
    CZĘSTOCHOWA
    WARSZAWA

    1962 - 13
    LIGA
    OPOLE - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    SK
    KROSNO
    ZIELONA GÓRA
    ŁODŹ
    GNIEZNO
    ZK
    CZĘSTOCHOWA
    GDAŃSK

    1963 - 14
    IMP
    1/4 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    1/4 TORUŃ
    1/4 TARNÓW
    LIGA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    ZK
    GORZÓW
    RYBNIK
    ŚWIĘTOCHŁOWICE
    IMŚ
    1/4 LINZ

    1964 - 27
    IMP
    1/2 WROCŁAW
    1/4 PIŁA
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - OPOLE
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - TARNÓW
    TARNÓW - TORUŃ
    TORUŃ - NOWA HUTA
    NOWA HUTA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    ZK
    GDAŃSK
    GORZÓW
    BYDGOSZCZ
    IMŚ
    1/4 MISKOLC
    1/2 WARSZAWA
    FK SLANY

    1965 - 21
    IMP
    1/2 GORZÓW
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    TORUŃ - KROSNO
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - TARNÓW
    TARNÓW - TORUŃ
    TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - OPOLE
    OPOLE - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    ZK
    ZIELONA GÓRA
    ŚWIĘTOCHŁOWICE
    GORZÓW
    GDAŃSK
    BYDGOSZCZ
    IMŚ
    1/2 LWÓW

    1966 - 22
    IMP
    1/2 GORZÓW
    1/4 CZĘSTOCHOWA
    1/4 TORUŃ
    LIGA
    TORUŃ - OPOLE
    OPOLE - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    SK
    CZĘSTOCHOWA
    BYDGOSZCZ
    ZK
    BYDGOSZCZ
    POZNAŃ
    GORZÓW
    IMŚ
    1/4 MISNIA
    1/2 BALAKOWO

    1967 - 36
    IMP
    RYBNIK
    1/2 RZESZÓW
    1/4 LESZNO
    1/4 CZĘSTOCHOWA
    MIMP
    BYDGOSZCZ
    1/2 TORUŃ
    LIGA
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - ŚWIĘTOCHŁOWICE
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    SK
    TORUŃ
    LUBLIN
    GDAŃSK
    OPOLE
    TARNÓW
    ZK
    RZESZÓW
    RYBNIK
    CZĘSTOCHOWA
    POZNAŃ
    GDAŃSK
    TARNÓW
    BYDGOSZCZ
    OSTRÓW

    1968 - 22
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    MIMP
    1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    1/2 OPOLE
    LIGA
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    CZĘSTOCHOWA
    GORZÓW
    ŁÓDŹ
    LESZNO
    GDAŃSK
    ZK
    GDAŃSK
    OSTRÓW
    GORZÓW
    BYDGOSZCZ

    1969 - 25
    IMP
    1/4 OSTRÓW
    1/4 LESZNO
    MIMP
    LUBLIN
    LIGA
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    GNIEZNO
    OPOLE
    ZIELONA GÓRA
    GORZÓW
    LESZNO
    ZK
    CZĘSTOCHOWA
    GORZÓW
    BYDGOSZCZ
    RZESZÓW
    RYBNIK

    1970 - 13
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    IMŚ
    1/4 BYDGOSZCZ
    LIGA
    TARNÓW - TORUŃ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    TORUŃ - RZESZÓW
    RZESZÓW - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    SK
    RZESZÓW
    GDAŃSK
    ZK
    LESZNO

    1971 - 22
    IMP
    1/2 OPOLE
    1/4 TARNÓW
    1/4 ZIELONA GÓRA
    MIMP
    1/2 CZĘSTOCHOWA
    LIGA
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    TORUŃ - RZESZÓW
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    GDAŃSK
    TORUŃ
    CZĘSTOCHOWA
    LUBLIN
    ZIELONA GÓRA
    RZESZÓW
    ZK
    GORZÓW
    OPOLE
    TARNÓW
    BYDGOSZCZ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE

    1972 - 10
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    GNIEZNO - TORUŃ
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    LUBLIN
    ŁÓDŹ
    RZESZÓW
    ZK
    CZĘSTOCHOWA
    GORZÓW
    OPOLE
    BYDGOSZCZ

    1973 - 15
    IMP
    1/2 BYDGOSZCZ
    1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    MIMP
    ZIELONA GÓRA
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    SK
    ŁÓDŹ
    ELIMINACJE SK
    GDAŃSK
    ŁÓDŹ
    TORUŃ
    ZK
    GORZÓW
    LESZNO
    OPOLE
    CZĘSTOCHOWA
    BYDGOSZCZ
    CHORZÓW II TURNIEJ 8 FINAŁ

    1974 - 12
    IMP
    1/4 GDAŃSK
    MIMP
    TARNÓW
    1/2 GNIEZNO
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    SK
    LESZNO
    RZESZÓW
    ELIMINACJE SK
    GDAŃSK
    ZK
    LESZNO
    CZĘSTOCHOWA
    ZIELONA GÓRA

    1975 - 16
    IMP
    1/4 TARNÓW
    LIGA
    RZESZÓW - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    SK
    ŁÓDŹ
    GNIEZNO
    CHORZÓW
    ZIELONA GÓRA
    LUBLIN
    RZESZÓW
    TARNÓW
    ZK
    CZĘSTOCHOWA
    RYBNIK
    GORZÓW
    OPOLE
    BYDGOSZCZ

    1976 - 11
    BK
    ŁÓDŹ
    MDMP
    BYDGOSZCZ
    ELIMINACJE
    BYDGOSZCZ
    ŁÓDŹ
    MIMP
    1/2 RYBNIK
    1/4 TARNÓW
    SK
    RUDA ŚLĄSKA
    ZIELONA GÓRA
    1/4 ŁÓDŹ
    ZK
    GORZÓW
    CZĘSTOCHOWA

    1977 - 20
    IMP
    1/2 CZĘSTOCHOWA
    1/4 ŁÓDŹ
    1/4 RUDA ŚLĄSKA
    1/4 TARNÓW
    MDMP
    OPOLE
    ELIMINACJE
    GRUDZIĄDZ
    ŁÓDŹ
    MIMP
    1/2 OSTRÓW
    1/4 GNIEZNO
    1/4 GRUDZIĄDZ
    MPPK
    1/2 GORZÓW
    1/4 GRUDZIĄDZ
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    SK
    RUDA ŚLĄSKA
    RYBNIK
    1/2 ŁÓDŹ
    1/4 GRUDZIĄDZ
    1/4 GNIEZNO
    ZK
    OPOLE
    1/2 PIŁA

    1978 - 3
    IMEJ
    LONIGO
    MDMP
    ELIMINACJE
    GORZÓW / PIŁA
    SK
    1/2 RZESZÓW

    1979 - 1
    IMEJ
    LENINGRAD

    1980 - 5
    IMEJ
    1/4 SZUMEN
    IMŚ
    1/4 WIEDEN
    1/2 TARGOVICE
    MMPPK
    1/4 ŁÓDŹ
    ZK
    RYBNIK

    1981 - 2
    IMŚ
    1/4 ŻARNOWICA
    1/2 BOPFINGER

    1982 - 2
    IMEJ
    POCKING
    IMŚ
    1/4 DIDENBERGEN

    1983 - 1
    DMŚ
    1/4 DEBRECZYN

    1984 - 1
    IMŚ
    RW DEBRECZYN

    1985 - 1
    IMŚ
    1/4 KRSKO

    1988 - 3
    IMŚJ
    1/4 TARGOVICE
    IPMK
    KRSKO
    ZK
    1/4 LUBLIN

    1989 - 1
    IPMK
    NATSCHBACH LOIPERSBACH

    1991 - 2
    BK
    1/2 LUBLIN
    IPMK
    ELGANE

    1993 - 4
    DPP
    1/8 MACHOWA - TORUŃ - towarzyski
    IMP
    1/4 GRUDZIĄDZ
    IPMK
    TAMPERE
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ

    1994 - 2
    IMŚJ
    1/2 POCKING
    1/4 ŻARNOVICA

    1995 - 1
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ

    1996 - 2
    IMŚJ
    1/2 MSENO
    1/4 ŻARNOWICA

    1997 - 5
    IMP
    1/4 LUBLIN
    LIGA
    TORUŃ - GORZÓW
    GORZÓW - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    PO PIŁA - TORUŃ

    1998 - 7
    IMEJ U19
    1/2 PIŁA
    IMŚJ
    1/2 TERENZANO
    MMPPK
    1/2 LUBLIN
    LIGA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - OSTRÓW
    GORZÓW - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA

    1999 - 9
    IMP
    1/2 KRAKÓW
    1/4 OPOLE
    MDMP
    ELIMINACJE
    RAWICZ
    MIMP
    1/2 GDAŃSK
    MMPPK
    1/2 OSTRÓW
    LIGA
    LESZNO - TORUŃ
    WROCŁAW - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ

    2000 - 8
    BK
    1/2 WARSZAWA
    IMEJ U19
    1/2 GLUMSO
    IMP
    1/2 GNIEZNO
    1/4 KROSNO
    MMPPK
    1/2 GRUDZIĄDZ
    LIGA
    GDAŃSK - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    1/2 RZESZÓW

    2001 - 13
    BK
    GORZÓW
    IME
    1/2 LWÓW
    IMP
    1/2 GRUDZIĄDZ
    1/4 LUBLIN
    1/4 WARSZAWA
    1/4 KRAKÓW
    IMŚ
    1/2 TERENZANO
    MDMP
    ELIMINACJE
    RZESZÓW
    MIMP
    1/2 WROCŁAW
    MMPPK
    1/2 BYDGOSZCZ
    MPPK
    1/2 GDAŃSK
    LIGA
    PO WROCŁAW - TORUŃ
    PO GORZÓW - TORUŃ

    2002 - 10
    BK
    1/2 LESZNO
    IMP
    1/2 GORZÓW
    1/4 WARSZAWA
    1/4 LUBLIN
    IMŚ
    1/4 LJUBLJANA
    MDMP
    ELIMINACJE
    PIŁA
    GRUDZIĄDZ
    MMPPK
    1/2 OSTRÓW
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ
    SK
    1/2 BYDGOSZCZ

    2003 - 5
    IMP
    1/2 WARSZAWA
    KPM
    DEBRECZYN
    MPPK
    1/2 RZESZÓW
    LIGA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    SK
    1/2 GRUDZIĄDZ

    2004 - 4
    IMŚ
    1/2 LONIGO
    IMŚJ
    1/2 VETLANDA
    KPM
    LJUBLJANA
    MDMP
    ELIMINACJE
    PIŁA

    2005 - 5
    IMP
    1/2 GDAŃSK
    1/4 PIŁA
    IMŚJ
    1/2 LONIGO
    MDMP
    ELIMINACJE
    PIŁA
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ

    2006 - 8
    IMP
    1/2 LUBLIN
    1/4 GRUDZIĄDZ
    1/4 OPOLE
    IMŚJ
    1/2 POCKING
    MEP
    1/2 LONIGO
    MIMP
    1/2 PIŁA
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ
    PO LESZNO - TORUŃ

    2007 - 4
    BK
    1/2 RAWICZ
    KPM
    MISKOLC
    MDMP
    ELIMINACJE
    ZIELONA GÓRA
    MEP
    1/2 DEBRECZYN

    2008 - 1
    IME
    1/2 TERENZANO

    2009 - 12
    IMP
    1/2 OPOLE
    IMŚ
    1/4 ST JOHANN
    IMŚJ
    1/2 MSENO
    LJ
    ZIELONA GÓRA
    CZĘSTOCHOWA
    WROCŁAW
    GDAŃSK
    MDMP
    ELIMINACJE
    BYDGOSZCZ
    MMPPK
    1/2 GRUDZIĄDZ
    SK
    CZĘSTOCHOWA
    1/2 GRUDZIĄDZ
    ZK
    1/2 GDAŃSK

    2010 - 3
    KPM
    MISCOLC
    LJ
    WROCŁAW
    ZK
    CZĘSTOCHOWA

    2011 - 3
    IMLJ
    ZIELONA GÓRA
    MIMP
    1/2 ŁÓDŹ
    SK
    1/2 ŁÓDŹ

    2012 - 2
    LJ
    FINAŁY
    CZĘSTOCHOWA
    MIMP
    1/2 RAWICZ

    Skany prosiłbym przesyłać na mój adres mailowy maliszes@wp.pl
    Za pomoc z góry wszystkim bardzo serdecznie dziękuję.


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na chwilę obecną poszukuję następujących skanów z pierwszych stron okładek

    1949 - 1
    IMP
    LESZNO

    1950 - 1
    IMP
    KRAKÓW

    1953 - 1
    IMP
    WARSZAWA

    1954 - 3
    IMP
    KATOWICE
    BYDGOSZCZ
    WARSZAWA

    1955 - 1
    IMP
    BYDGOSZCZ

    1956 - 2
    IMP
    RZESZÓW
    BYDGOSZCZ

    1959 - 14
    LIGA
    TORUŃ - KRAKÓW
    KRAKÓW - TORUN
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - ŚREM
    ŚREM TORUŃ
    TORUŃ - GDAŃSK
    GDAŃSK - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - CZELADŹ
    CZELADŻ - TORUŃ

    1960 - 3
    LIGA
    ŚREM - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    GORZÓW - TORUŃ

    1961 - 15
    IMP
    1/2 LESZNO
    1/4 PIŁA
    LIGA
    KROSNO - TORUŃ
    GORZÓW - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUN
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    ZK
    NOWA HUTA
    GDAŃSK
    WROCŁAW
    POZNAŃ
    CZĘSTOCHOWA
    WARSZAWA

    1962 - 13
    LIGA
    OPOLE - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    SK
    KROSNO
    ZIELONA GÓRA
    ŁODŹ
    GNIEZNO
    ZK
    CZĘSTOCHOWA
    GDAŃSK

    1963 - 14
    IMP
    1/4 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    1/4 TORUŃ
    1/4 TARNÓW
    LIGA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    ZK
    GORZÓW
    RYBNIK
    ŚWIĘTOCHŁOWICE
    IMŚ
    1/4 LINZ

    1964 - 27
    IMP
    1/2 WROCŁAW
    1/4 PIŁA
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - OPOLE
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - TARNÓW
    TARNÓW - TORUŃ
    TORUŃ - NOWA HUTA
    NOWA HUTA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    ZK
    GDAŃSK
    GORZÓW
    BYDGOSZCZ
    IMŚ
    1/4 MISKOLC
    1/2 WARSZAWA
    FK SLANY

    1965 - 21
    IMP
    1/2 GORZÓW
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    TORUŃ - KROSNO
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - TARNÓW
    TARNÓW - TORUŃ
    TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - OPOLE
    OPOLE - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    ZK
    ZIELONA GÓRA
    ŚWIĘTOCHŁOWICE
    GORZÓW
    GDAŃSK
    BYDGOSZCZ
    IMŚ
    1/2 LWÓW

    1966 - 22
    IMP
    1/2 GORZÓW
    1/4 CZĘSTOCHOWA
    1/4 TORUŃ
    LIGA
    TORUŃ - OPOLE
    OPOLE - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    SK
    CZĘSTOCHOWA
    BYDGOSZCZ
    ZK
    BYDGOSZCZ
    POZNAŃ
    GORZÓW
    IMŚ
    1/4 MISNIA
    1/2 BALAKOWO

    1967 - 34
    IMP
    RYBNIK
    1/2 RZESZÓW
    1/4 LESZNO
    MIMP
    BYDGOSZCZ
    1/2 TORUŃ
    LIGA
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - ŚWIĘTOCHŁOWICE
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    SK
    TORUŃ
    LUBLIN
    GDAŃSK
    OPOLE
    TARNÓW
    ZK
    RZESZÓW
    RYBNIK
    CZĘSTOCHOWA
    POZNAŃ
    GDAŃSK
    BYDGOSZCZ
    OSTRÓW

    1968 - 22
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    MIMP
    1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    1/2 OPOLE
    LIGA
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    CZĘSTOCHOWA
    GORZÓW
    ŁÓDŹ
    LESZNO
    GDAŃSK
    ZK
    GDAŃSK
    OSTRÓW
    GORZÓW
    BYDGOSZCZ

    1969 - 23
    IMP
    1/4 OSTRÓW
    1/4 LESZNO
    LIGA
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    GNIEZNO
    OPOLE
    ZIELONA GÓRA
    GORZÓW
    LESZNO
    ZK
    CZĘSTOCHOWA
    GORZÓW
    BYDGOSZCZ
    RZESZÓW
    RYBNIK

    1970 - 10
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    TARNÓW - TORUŃ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    TORUŃ - RZESZÓW
    RZESZÓW - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    SK
    RZESZÓW
    GDAŃSK

    1971 - 21
    IMP
    1/2 OPOLE
    1/4 TARNÓW
    1/4 ZIELONA GÓRA
    MIMP
    1/2 CZĘSTOCHOWA
    LIGA
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    TORUŃ - RZESZÓW
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    GDAŃSK
    TORUŃ
    CZĘSTOCHOWA
    ZIELONA GÓRA
    RZESZÓW
    ZK
    GORZÓW
    OPOLE
    TARNÓW
    BYDGOSZCZ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE

    1972 - 10
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    GNIEZNO - TORUŃ
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    LUBLIN
    ŁÓDŹ
    RZESZÓW
    ZK
    CZĘSTOCHOWA
    GORZÓW
    OPOLE
    BYDGOSZCZ

    1973 - 13
    IMP
    1/2 BYDGOSZCZ
    1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    MIMP
    ZIELONA GÓRA
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    SK
    ŁÓDŹ
    ELIMINACJE SK
    GDAŃSK
    ŁÓDŹ
    TORUŃ
    ZK
    LESZNO
    OPOLE
    CZĘSTOCHOWA
    BYDGOSZCZ

    1974 - 10
    IMP
    1/4 GDAŃSK
    MIMP
    TARNÓW
    1/2 GNIEZNO
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    SK
    LESZNO
    RZESZÓW
    ELIMINACJE SK
    GDAŃSK
    ZK
    ZIELONA GÓRA

    1975 - 11
    IMP
    1/4 TARNÓW
    LIGA
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    ŁÓDŹ
    GNIEZNO
    CHORZÓW
    LUBLIN
    RZESZÓW
    TARNÓW
    ZK
    CZĘSTOCHOWA
    GORZÓW
    BYDGOSZCZ

    1976 - 8
    BK
    ŁÓDŹ
    MDMP
    BYDGOSZCZ
    ELIMINACJE
    BYDGOSZCZ
    ŁÓDŹ
    MIMP
    1/2 RYBNIK
    SK
    RUDA ŚLĄSKA
    1/4 ŁÓDŹ
    ZK
    CZĘSTOCHOWA

    1977 - 18
    IMP
    1/2 CZĘSTOCHOWA
    1/4 RUDA ŚLĄSKA
    1/4 TARNÓW
    MDMP
    OPOLE
    ELIMINACJE
    GRUDZIĄDZ
    ŁÓDŹ
    MIMP
    1/2 OSTRÓW
    1/4 GNIEZNO
    1/4 GRUDZIĄDZ
    MPPK
    1/2 GORZÓW
    1/4 GRUDZIĄDZ
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    SK
    RYBNIK
    1/2 ŁÓDŹ
    1/4 GRUDZIĄDZ
    1/4 GNIEZNO
    ZK
    OPOLE
    1/2 PIŁA

    1978 - 3
    IMEJ
    LONIGO
    MDMP
    ELIMINACJE
    GORZÓW / PIŁA
    SK
    1/2 RZESZÓW

    1979 - 1
    IMEJ
    LENINGRAD

    1980 - 4
    IMEJ
    1/4 SZUMEN
    IMŚ
    1/4 WIEDEN
    1/2 TARGOVICE
    MMPPK
    1/4 ŁÓDŹ

    1981 - 2
    IMŚ
    1/4 ŻARNOWICA
    1/2 BOPFINGER

    1982 - 2
    IMEJ
    POCKING
    IMŚ
    1/4 DIDENBERGEN

    1983 - 1
    DMŚ
    1/4 DEBRECZYN

    1984 - 1
    IMŚ
    RW DEBRECZYN

    1985 - 1
    IMŚ
    1/4 KRSKO

    1988 - 3
    IMŚJ
    1/4 TARGOVICE
    IPMK
    KRSKO
    ZK
    1/4 LUBLIN

    1989 - 1
    IPMK
    NATSCHBACH LOIPERSBACH

    1991 - 2
    BK
    1/2 LUBLIN
    IPMK
    ELGANE

    1992 - 1
    MŚP
    RW- WROCŁAW

    1993 - 4
    DPP
    1/8 MACHOWA - TORUŃ - towarzyski
    IMP
    1/4 GRUDZIĄDZ
    IPMK
    TAMPERE
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ

    1994 - 2
    IMŚJ
    1/2 POCKING
    1/4 ŻARNOVICA

    1995 - 1
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ

    1996 - 2
    IMŚJ
    1/2 MSENO
    1/4 ŻARNOWICA

    1997 - 5
    IMP
    1/4 LUBLIN
    LIGA
    TORUŃ - GORZÓW
    GORZÓW - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    PO PIŁA - TORUŃ

    1998 - 7
    IMEJ U19
    1/2 PIŁA
    IMŚJ
    1/2 TERENZANO
    MMPPK
    1/2 LUBLIN
    LIGA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - OSTRÓW
    GORZÓW - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA

    1999 - 8
    IMP
    1/2 KRAKÓW
    1/4 OPOLE
    MDMP
    ELIMINACJE
    RAWICZ
    MIMP
    1/2 GDAŃSK
    MMPPK
    1/2 OSTRÓW
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ

    2000 - 8
    BK
    1/2 WARSZAWA
    IMEJ U19
    1/2 GLUMSO
    IMP
    1/2 GNIEZNO
    1/4 KROSNO
    MMPPK
    1/2 GRUDZIĄDZ
    LIGA
    GDAŃSK - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    1/2 RZESZÓW

    2001 - 13
    BK
    GORZÓW
    IME
    1/2 LWÓW
    IMP
    1/2 GRUDZIĄDZ
    1/4 LUBLIN
    1/4 WARSZAWA
    1/4 KRAKÓW
    IMŚ
    1/2 TERENZANO
    MDMP
    ELIMINACJE
    RZESZÓW
    MIMP
    1/2 WROCŁAW
    MMPPK
    1/2 BYDGOSZCZ
    MPPK
    1/2 GDAŃSK
    LIGA
    PO WROCŁAW - TORUŃ
    PO GORZÓW - TORUŃ

    2002 - 10
    BK
    1/2 LESZNO
    IMP
    1/2 GORZÓW
    1/4 WARSZAWA
    1/4 LUBLIN
    IMŚ
    1/4 LJUBLJANA
    MDMP
    ELIMINACJE
    PIŁA
    GRUDZIĄDZ
    MMPPK
    1/2 OSTRÓW
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ
    SK
    1/2 BYDGOSZCZ

    2003 - 5
    IMP
    1/2 WARSZAWA
    KPM
    DEBRECZYN
    MPPK
    1/2 RZESZÓW
    LIGA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    SK
    1/2 GRUDZIĄDZ

    2004 - 4
    IMŚ
    1/2 LONIGO
    IMŚJ
    1/2 VETLANDA
    KPM
    LJUBLJANA
    MDMP
    ELIMINACJE
    PIŁA

    2005 - 5
    IMP
    1/2 GDAŃSK
    1/4 PIŁA
    IMŚJ
    1/2 LONIGO
    MDMP
    ELIMINACJE
    PIŁA
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ

    2006 - 8
    IMP
    1/2 LUBLIN
    1/4 GRUDZIĄDZ
    1/4 OPOLE
    IMŚJ
    1/2 POCKING
    MEP
    1/2 LONIGO
    MIMP
    1/2 PIŁA
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ
    PO LESZNO - TORUŃ

    2007 - 4
    BK
    1/2 RAWICZ
    KPM
    MISKOLC
    MDMP
    ELIMINACJE
    ZIELONA GÓRA
    MEP
    1/2 DEBRECZYN

    2008 - 1
    IME
    1/2 TERENZANO

    2009 - 11
    IMP
    1/2 OPOLE
    IMŚ
    1/4 ST JOHANN
    IMŚJ
    1/2 MSENO
    LJ
    ZIELONA GÓRA
    CZĘSTOCHOWA
    WROCŁAW
    GDAŃSK
    MDMP
    ELIMINACJE
    BYDGOSZCZ
    MMPPK
    1/2 GRUDZIĄDZ
    SK
    1/2 GRUDZIĄDZ
    ZK
    1/2 GDAŃSK

    2010 - 3
    KPM
    MISCOLC
    LJ
    WROCŁAW
    ZK
    CZĘSTOCHOWA

    2011 - 3
    IMLJ
    ZIELONA GÓRA
    MIMP
    1/2 ŁÓDŹ
    SK
    1/2 ŁÓDŹ

    2012 - 2
    LJ
    FINAŁY
    CZĘSTOCHOWA
    MIMP
    1/2 RAWICZ

    2014 - 11
    LJ
    CZĘSTOCHOWA
    LIGA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    BK
    LUBLIN
    1/2 KROSNO
    IME
    HOLSTED
    IMP
    1/2 RAWICZ
    1/4 PIŁA
    1/4 KRAKÓW
    IMŚJ
    LONIGO
    MIMP
    1/2 BYDGOSZCZ
    ZK
    1/2 RAWICZ

    Skany proszę przeyłać na maila maliszes@wp.pl
    Za pomoc z góry serdecznię dziękuję.

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na dzień dzisiejszy poszukuję 444 skanów okładek. Chętnych udzielić mi pomocy w skompletowaniu wszystkich skanów proszę o przesyłanie zeskanowanych okładek na mój adres mailowy maliszes@wp.pl . Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.


    1949 - 1
    IMP
    LESZNO

    1950 - 1
    IMP
    KRAKÓW

    1953 - 1
    IMP
    WARSZAWA

    1954 - 3
    IMP
    KATOWICE
    BYDGOSZCZ
    WARSZAWA

    1955 - 1
    IMP
    BYDGOSZCZ

    1956 - 2
    IMP
    RZESZÓW
    BYDGOSZCZ

    1959 - 14
    LIGA
    TORUŃ - KRAKÓW
    KRAKÓW - TORUN
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - ŚREM
    ŚREM TORUŃ
    TORUŃ - GDAŃSK
    GDAŃSK - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - CZELADŹ
    CZELADŻ - TORUŃ

    1960 - 3
    LIGA
    ŚREM - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    GORZÓW - TORUŃ

    1961 - 15
    IMP
    1/2 LESZNO
    1/4 PIŁA
    LIGA
    KROSNO - TORUŃ
    GORZÓW - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUN
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    ZK
    NOWA HUTA
    GDAŃSK
    WROCŁAW
    POZNAŃ
    CZĘSTOCHOWA
    WARSZAWA

    1962 - 13
    LIGA
    OPOLE - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    SK
    KROSNO
    ZIELONA GÓRA
    ŁODŹ
    GNIEZNO
    ZK
    CZĘSTOCHOWA
    GDAŃSK

    1963 - 14
    IMP
    1/4 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    1/4 TORUŃ
    1/4 TARNÓW
    LIGA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    ZK
    GORZÓW
    RYBNIK
    ŚWIĘTOCHŁOWICE
    IMŚ
    1/4 LINZ

    1964 - 26
    IMP
    1/4 PIŁA
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - OPOLE
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - TARNÓW
    TARNÓW - TORUŃ
    TORUŃ - NOWA HUTA
    NOWA HUTA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    ZK
    GDAŃSK
    GORZÓW
    BYDGOSZCZ
    IMŚ
    1/4 MISKOLC
    1/2 WARSZAWA
    FK SLANY

    1965 - 21
    IMP
    1/2 GORZÓW
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    TORUŃ - KROSNO
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - TARNÓW
    TARNÓW - TORUŃ
    TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - OPOLE
    OPOLE - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    ZK
    ZIELONA GÓRA
    ŚWIĘTOCHŁOWICE
    GORZÓW
    GDAŃSK
    BYDGOSZCZ
    IMŚ
    1/2 LWÓW

    1966 - 20
    IMP
    1/2 GORZÓW
    1/4 CZĘSTOCHOWA
    1/4 TORUŃ
    LIGA
    TORUŃ - OPOLE
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    SK
    CZĘSTOCHOWA
    BYDGOSZCZ
    ZK
    POZNAŃ
    GORZÓW
    IMŚ
    1/4 MISNIA
    1/2 BALAKOWO

    1967 - 33
    IMP
    RYBNIK
    1/2 RZESZÓW
    1/4 LESZNO
    MIMP
    BYDGOSZCZ
    1/2 TORUŃ
    LIGA
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - ŚWIĘTOCHŁOWICE
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    SK
    TORUŃ
    LUBLIN
    GDAŃSK
    OPOLE
    TARNÓW
    ZK
    RZESZÓW
    CZĘSTOCHOWA
    POZNAŃ
    GDAŃSK
    BYDGOSZCZ
    OSTRÓW

    1968 - 21
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    MIMP
    1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    1/2 OPOLE
    LIGA
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    CZĘSTOCHOWA
    GORZÓW
    ŁÓDŹ
    LESZNO
    GDAŃSK
    ZK
    OSTRÓW
    GORZÓW
    BYDGOSZCZ

    1969 - 21
    IMP
    1/4 OSTRÓW
    1/4 LESZNO
    LIGA
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    GNIEZNO
    OPOLE
    ZIELONA GÓRA
    GORZÓW
    LESZNO
    ZK
    GORZÓW
    BYDGOSZCZ
    RZESZÓW

    1970 - 10
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    TARNÓW - TORUŃ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    TORUŃ - RZESZÓW
    RZESZÓW - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    SK
    RZESZÓW
    GDAŃSK

    1971 - 13
    IMP
    1/2 OPOLE
    MIMP
    1/2 CZĘSTOCHOWA
    LIGA
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    GDAŃSK
    TORUŃ
    CZĘSTOCHOWA
    ZIELONA GÓRA
    RZESZÓW

    1972 - 10
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    GNIEZNO - TORUŃ
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    LUBLIN
    ŁÓDŹ
    RZESZÓW
    ZK
    CZĘSTOCHOWA
    GORZÓW
    OPOLE
    BYDGOSZCZ

    1973 - 13
    IMP
    1/2 BYDGOSZCZ
    1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    MIMP
    ZIELONA GÓRA
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    SK
    ŁÓDŹ
    ELIMINACJE SK
    GDAŃSK
    ŁÓDŹ
    TORUŃ
    ZK
    LESZNO
    OPOLE
    CZĘSTOCHOWA
    BYDGOSZCZ

    1974 - 10
    IMP
    1/4 GDAŃSK
    MIMP
    TARNÓW
    1/2 GNIEZNO
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    SK
    LESZNO
    RZESZÓW
    ELIMINACJE SK
    GDAŃSK
    ZK
    ZIELONA GÓRA

    1975 - 10
    LIGA
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    ŁÓDŹ
    GNIEZNO
    CHORZÓW
    LUBLIN
    RZESZÓW
    TARNÓW
    ZK
    CZĘSTOCHOWA
    GORZÓW
    BYDGOSZCZ

    1976 - 8
    BK
    ŁÓDŹ
    MDMP
    BYDGOSZCZ
    ELIMINACJE
    BYDGOSZCZ
    ŁÓDŹ
    MIMP
    1/2 RYBNIK
    SK
    RUDA ŚLĄSKA
    1/4 ŁÓDŹ
    ZK
    CZĘSTOCHOWA

    1977 - 14
    IMP
    1/4 RUDA ŚLĄSKA
    MDMP
    ELIMINACJE
    GRUDZIĄDZ
    ŁÓDŹ
    MIMP
    1/2 OSTRÓW
    1/4 GNIEZNO
    1/4 GRUDZIĄDZ
    MPPK
    1/2 GORZÓW
    1/4 GRUDZIĄDZ
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    SK
    RYBNIK
    1/2 ŁÓDŹ
    1/4 GRUDZIĄDZ
    1/4 GNIEZNO
    ZK
    1/2 PIŁA

    1978 - 3
    IMEJ
    LONIGO
    MDMP
    ELIMINACJE
    GORZÓW / PIŁA
    SK
    1/2 RZESZÓW

    1979 - 1
    IMEJ
    LENINGRAD

    1980 - 4
    IMEJ
    1/4 SZUMEN
    IMŚ
    1/4 WINER NEUSTAD
    1/2 TARGOVICE
    MMPPK
    1/4 ŁÓDŹ

    1981 - 1
    IMŚ
    1/4 ŻARNOWICA

    1982 - 2
    IMEJ
    POCKING
    IMŚ
    1/4 DIDENBERGEN

    1983 - 1
    DMŚ
    1/4 DEBRECZYN

    1984 - 1
    IMŚ
    RW DEBRECZYN

    1985 - 1
    IMŚ
    1/4 KRSKO

    1988 - 3
    IMŚJ
    1/4 TARGOVICE
    IPMK
    KRSKO
    ZK
    1/4 LUBLIN

    1989 - 1
    IPMK
    NATSCHBACH LOIPERSBACH

    1991 - 2
    BK
    1/2 LUBLIN
    IPMK
    ELGANE

    1992 - 1
    MŚP
    RW- WROCŁAW

    1993 - 4
    DPP
    1/8 MACHOWA - TORUŃ - towarzyski
    IMP
    1/4 GRUDZIĄDZ
    IPMK
    TAMPERE
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ

    1994 - 2
    IMŚJ
    1/2 POCKING
    1/4 ŻARNOVICA

    1996 - 2
    IMŚJ
    1/2 MSENO
    1/4 ŻARNOWICA

    1997 - 4
    LIGA
    TORUŃ - GORZÓW
    GORZÓW - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    PO PIŁA - TORUŃ

    1998 - 7
    IMEJ U19
    1/2 PIŁA
    IMŚJ
    1/2 TERENZANO
    MMPPK
    1/2 LUBLIN
    LIGA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - OSTRÓW
    GORZÓW - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA

    1999 - 6
    MDMP
    ELIMINACJE
    RAWICZ
    MIMP
    1/2 GDAŃSK
    MMPPK
    1/2 OSTRÓW
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ

    2000 - 7
    BK
    1/2 WARSZAWA
    IMEJ U19
    1/2 GLUMSO
    IMP
    1/2 GNIEZNO
    MMPPK
    1/2 GRUDZIĄDZ
    LIGA
    GDAŃSK - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    1/2 RZESZÓW

    2001 - 12
    BK
    GORZÓW
    IME
    1/2 LWÓW
    IMP
    1/2 GRUDZIĄDZ
    1/4 LUBLIN
    1/4 WARSZAWA
    IMŚ
    1/2 TERENZANO
    MDMP
    ELIMINACJE
    RZESZÓW
    MIMP
    1/2 WROCŁAW
    MMPPK
    1/2 BYDGOSZCZ
    MPPK
    1/2 GDAŃSK
    LIGA
    PO WROCŁAW - TORUŃ
    PO GORZÓW - TORUŃ

    2002 - 9
    BK
    1/2 LESZNO
    IMP
    1/4 WARSZAWA
    1/4 LUBLIN
    IMŚ
    1/4 LJUBLJANA
    MDMP
    ELIMINACJE
    PIŁA
    GRUDZIĄDZ
    MMPPK
    1/2 OSTRÓW
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ
    SK
    1/2 BYDGOSZCZ

    2003 - 5
    IMP
    1/2 WARSZAWA
    KPM
    DEBRECZYN
    MPPK
    1/2 RZESZÓW
    LIGA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    SK
    1/2 GRUDZIĄDZ

    2004 - 4
    IMŚ
    1/2 LONIGO
    IMŚJ
    1/2 VETLANDA
    KPM
    LJUBLJANA
    MDMP
    ELIMINACJE
    PIŁA

    2005 - 4
    IMP
    1/2 GDAŃSK
    IMŚJ
    1/2 LONIGO
    MDMP
    ELIMINACJE
    PIŁA
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ

    2006 - 7
    IMP
    1/2 LUBLIN
    1/4 GRUDZIĄDZ
    IMŚJ
    1/2 POCKING
    MEP
    1/2 LONIGO
    MIMP
    1/2 PIŁA
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ
    PO LESZNO - TORUŃ

    2007 - 4
    BK
    1/2 RAWICZ
    KPM
    MISKOLC
    MDMP
    ELIMINACJE
    ZIELONA GÓRA
    MEP
    1/2 DEBRECZYN

    2008 - 1
    IME
    1/2 TERENZANO

    2009 - 9
    IMŚJ
    1/2 MSENO
    LJ
    ZIELONA GÓRA
    CZĘSTOCHOWA
    WROCŁAW
    GDAŃSK
    MDMP
    ELIMINACJE
    BYDGOSZCZ
    MMPPK
    1/2 GRUDZIĄDZ
    SK
    1/2 GRUDZIĄDZ
    ZK
    1/2 GDAŃSK

    2010 - 3
    KPM
    MISCOLC
    LJ
    WROCŁAW
    ZK
    CZĘSTOCHOWA

    2011 - 3
    IMLJ
    ZIELONA GÓRA
    MIMP
    1/2 ŁÓDŹ
    SK
    1/2 ŁÓDŹ

    2012 - 2
    LJ
    FINAŁY
    CZĘSTOCHOWA
    MIMP
    1/2 RAWICZ

    2014 - 12
    LJ
    CZĘSTOCHOWA
    BK
    LUBLIN
    IME
    TOGLIATTI
    CZĘSTOCHOWA
    IMP
    1/2 RAWICZ
    1/4 PIŁA
    1/4 KRAKÓW
    IMŚJ
    LONIGO
    MIMP
    1/2 BYDGOSZCZ
    ZK
    1/2 RAWICZ
    GP
    VOJENS
    SZTOKHOLM

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Udało mi się troszkę uzupełnić braki i na dzień dzisiejszy brakuje mi 379 skanów. Oto lista czego jeszcze poszukuję. Chętnych mi pomóc w zebraniu skanów okładek proszę o maile na mój adres maliszes@wp.pl

    1949 - 1
    IMP
    LESZNO

    1950 - 1
    IMP
    KRAKÓW

    1953 - 1
    IMP
    WARSZAWA

    1954 - 3
    IMP
    KATOWICE
    BYDGOSZCZ
    WARSZAWA

    1955 - 1
    IMP
    BYDGOSZCZ

    1956 - 2
    IMP
    RZESZÓW
    BYDGOSZCZ

    1959 - 14
    LIGA
    TORUŃ - KRAKÓW
    KRAKÓW - TORUN
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - ŚREM
    ŚREM TORUŃ
    TORUŃ - GDAŃSK
    GDAŃSK - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - CZELADŹ
    CZELADŻ - TORUŃ

    1960 - 3
    LIGA
    ŚREM - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    GORZÓW - TORUŃ

    1961 - 14
    IMP
    1/2 LESZNO
    1/4 PIŁA
    LIGA
    KROSNO - TORUŃ
    GORZÓW - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUN
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    ZK
    NOWA HUTA
    GDAŃSK
    WROCŁAW
    POZNAŃ
    WARSZAWA

    1962 - 12
    LIGA
    OPOLE - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    SK
    KROSNO
    ZIELONA GÓRA
    ŁODŹ
    GNIEZNO
    ZK
    GDAŃSK

    1963 - 13
    IMP
    1/4 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    1/4 TORUŃ
    1/4 TARNÓW
    LIGA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    ZK
    GORZÓW
    RYBNIK
    IMŚ
    1/4 LINZ

    1964 - 26
    IMP
    1/4 PIŁA
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - OPOLE
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - TARNÓW
    TARNÓW - TORUŃ
    TORUŃ - NOWA HUTA
    NOWA HUTA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    ZK
    GDAŃSK
    GORZÓW
    BYDGOSZCZ
    IMŚ
    1/4 MISKOLC
    1/2 WARSZAWA
    FK SLANY

    1965 - 21
    IMP
    1/2 GORZÓW
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    TORUŃ - KROSNO
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - TARNÓW
    TARNÓW - TORUŃ
    TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - OPOLE
    OPOLE - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    ZK
    ZIELONA GÓRA
    ŚWIĘTOCHŁOWICE
    GORZÓW
    GDAŃSK
    BYDGOSZCZ
    IMŚ
    1/2 LWÓW

    1966 - 20
    IMP
    1/2 GORZÓW
    1/4 CZĘSTOCHOWA
    LIGA
    TORUŃ - OPOLE
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    SK
    CZĘSTOCHOWA
    BYDGOSZCZ
    ZK
    POZNAŃ
    GORZÓW
    IMŚ
    1/4 MISNIA
    1/2 BALAKOWO
    DMŚ
    1/2 LWÓW

    1967 - 33
    IMP
    RYBNIK
    1/2 RZESZÓW
    1/4 LESZNO
    MIMP
    BYDGOSZCZ
    1/2 TORUŃ
    LIGA
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - ŚWIĘTOCHŁOWICE
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    SK
    TORUŃ
    LUBLIN
    GDAŃSK
    OPOLE
    TARNÓW
    ZK
    RZESZÓW
    POZNAŃ
    GDAŃSK
    BYDGOSZCZ
    OSTRÓW
    DMŚ
    1/2 UFA

    1968 - 18
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    MIMP
    1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    1/2 OPOLE
    LIGA
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    GORZÓW
    ŁÓDŹ
    LESZNO
    GDAŃSK
    ZK
    OSTRÓW
    GORZÓW

    1969 - 20
    IMP
    1/4 OSTRÓW
    1/4 LESZNO
    LIGA
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    GNIEZNO
    OPOLE
    ZIELONA GÓRA
    GORZÓW
    LESZNO
    ZK
    GORZÓW
    RZESZÓW

    1970 - 11
    MIMP
    ZIELONA GÓRA
    1/2 TARNÓW
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    TARNÓW - TORUŃ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    TORUŃ - RZESZÓW
    RZESZÓW - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    SK
    RZESZÓW
    GDAŃSK

    1971 - 11
    IMP
    1/2 OPOLE
    LIGA
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    GDAŃSK
    TORUŃ
    ZIELONA GÓRA
    RZESZÓW

    1972 - 6
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    GNIEZNO - TORUŃ
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    LUBLIN
    RZESZÓW
    ZK
    GORZÓW

    1973 - 6
    IMP
    1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    MIMP
    ZIELONA GÓRA
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    SK
    ELIMINACJE SK
    ŁÓDŹ
    ZK
    LESZNO

    1974 - 10
    IMP
    1/4 GDAŃSK
    MIMP
    TARNÓW
    1/2 GNIEZNO
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    SK
    LESZNO
    RZESZÓW
    ELIMINACJE SK
    GDAŃSK
    ZK
    ZIELONA GÓRA

    1975 - 4
    LIGA
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    ŁÓDŹ
    CHORZÓW
    RZESZÓW

    1976 - 5
    BK
    ŁÓDŹ
    MDMP
    ELIMINACJE
    ŁÓDŹ
    MIMP
    1/2 RYBNIK
    SK
    RUDA ŚLĄSKA
    1/4 ŁÓDŹ

    1977 - 14
    IMP
    1/4 RUDA ŚLĄSKA
    MDMP
    ELIMINACJE
    GRUDZIĄDZ
    ŁÓDŹ
    MIMP
    1/2 OSTRÓW
    1/4 GNIEZNO
    1/4 GRUDZIĄDZ
    MPPK
    1/2 GORZÓW
    1/4 GRUDZIĄDZ
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    SK
    RYBNIK
    1/4 GRUDZIĄDZ
    1/4 GNIEZNO
    ZK
    1/2 PIŁA

    1978 - 3
    IMEJ
    LONIGO
    MDMP
    ELIMINACJE
    GORZÓW / PIŁA
    SK
    1/2 RZESZÓW

    1979 - 1
    IMEJ
    LENINGRAD

    1980 - 3
    IMEJ
    1/4 SZUMEN
    IMŚ
    1/4 WINER NEUSTAD
    1/2 TARGOVICE

    1981 - 1
    IMŚ
    1/4 ŻARNOWICA

    1982 - 1
    IMŚ
    1/4 DIDENBERGEN

    1983 - 1
    DMŚ
    1/4 DEBRECZYN

    1984 - 1
    IMŚ
    RW DEBRECZYN

    1985 - 3
    IMŚ
    1/4 KRSKO
    IMEJ
    1/2 PRAGA
    1/4 SZUMEN

    1988 - 2
    IPMK
    KRSKO
    ZK
    1/4 LUBLIN

    1989 - 2
    IPMK
    NATSCHBACH LOIPERSBACH
    IMŚJ
    1/2 MARIESTAD

    1991 - 2
    BK
    1/2 LUBLIN
    IPMK
    ELGANE

    1992 - 2
    MŚP
    RW- WROCŁAW
    IMŚJ
    1/4 MEISSEN

    1993 - 4
    DPP
    1/8 MACHOWA - TORUŃ - towarzyski
    IMP
    1/4 GRUDZIĄDZ
    IPMK
    TAMPERE
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ

    1994 - 2
    IMŚJ
    1/2 POCKING
    1/4 ŻARNOVICA

    1996 - 2
    IMŚJ
    1/2 MSENO
    1/4 ŻARNOWICA

    1997 - 4
    LIGA
    TORUŃ - GORZÓW
    GORZÓW - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    PO PIŁA - TORUŃ

    1998 - 7
    IMEJ U19
    1/2 PIŁA
    IMŚJ
    1/2 TERENZANO
    MMPPK
    1/2 LUBLIN
    LIGA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - OSTRÓW
    GORZÓW - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA

    1999 - 6
    MDMP
    ELIMINACJE
    RAWICZ
    MPPK
    LESZNO
    MMPPK
    1/2 OSTRÓW
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ

    2000 - 6
    BK
    1/2 WARSZAWA
    IMEJ U19
    1/2 GLUMSO
    IMP
    1/2 GDAŃSK
    MMPPK
    1/2 GRUDZIĄDZ
    LIGA
    GDAŃSK - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ

    2001 - 11
    BK
    GORZÓW
    IMP
    1/2 GRUDZIĄDZ
    1/4 LUBLIN
    1/4 WARSZAWA
    IMŚ
    1/2 TERENZANO
    MDMP
    ELIMINACJE
    RZESZÓW
    MIMP
    1/2 WROCŁAW
    MMPPK
    1/2 BYDGOSZCZ
    MPPK
    1/2 GDAŃSK
    LIGA
    PO WROCŁAW - TORUŃ
    PO GORZÓW - TORUŃ

    2002 - 9
    BK
    1/2 LESZNO
    IMP
    1/4 WARSZAWA
    1/4 LUBLIN
    IMŚ
    1/4 LJUBLJANA
    MDMP
    ELIMINACJE
    PIŁA
    GRUDZIĄDZ
    MMPPK
    1/2 OSTRÓW
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ
    SK
    1/2 BYDGOSZCZ

    2003 - 4
    IMP
    1/2 WARSZAWA
    KPM
    DEBRECZYN
    MPPK
    1/2 RZESZÓW
    SK
    1/2 GRUDZIĄDZ

    2004 - 4
    IMŚ
    1/2 LONIGO
    IMŚJ
    1/2 VETLANDA
    KPM
    LJUBLJANA
    MDMP
    ELIMINACJE
    PIŁA

    2005 - 4
    IMP
    1/2 GDAŃSK
    IMŚJ
    1/2 LONIGO
    MDMP
    ELIMINACJE
    PIŁA
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ

    2006 - 6
    IMP
    1/2 LUBLIN
    1/4 GRUDZIĄDZ
    MEP
    1/2 LONIGO
    MIMP
    1/2 PIŁA
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ
    PO LESZNO - TORUŃ

    2007 - 4
    BK
    1/2 RAWICZ
    KPM
    MISKOLC
    MDMP
    ELIMINACJE
    ZIELONA GÓRA
    MEP
    1/2 DEBRECZYN

    2008 - 1
    IME
    1/2 TERENZANO

    2009 - 9
    IMŚJ
    1/2 MSENO
    LJ
    ZIELONA GÓRA
    CZĘSTOCHOWA
    WROCŁAW
    GDAŃSK
    MDMP
    ELIMINACJE
    BYDGOSZCZ
    MMPPK
    1/2 GRUDZIĄDZ
    SK
    1/2 GRUDZIĄDZ
    ZK
    1/2 GDAŃSK rozegrane w 2010.04.20

    2010 - 3
    KPM
    MISCOLC
    LJ
    WROCŁAW
    ZK
    CZĘSTOCHOWA

    2011 - 3
    IMLJ
    ZIELONA GÓRA
    MIMP
    1/2 ŁÓDŹ
    SK
    1/2 ŁÓDŹ

    2012 - 2
    LJ
    FINAŁY
    CZĘSTOCHOWA
    MIMP
    1/2 RAWICZ

    2014 - 3
    LJ
    CZĘSTOCHOWA
    IMP
    1/4 KRAKÓW
    MDMP
    ELIMINACJE
    GRUDZIĄDZ

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na dziś poszukuję 316 skanów oto czego poszukuję. Skany proszę podsyłać na malia maliszes@wp.pl
    Za pomoc z góry sedecznie dziękuję.

    1949 - 1
    IMP
    LESZNO

    1950 - 1
    IMP
    KRAKÓW

    1953 - 1
    IMP
    WARSZAWA

    1954 - 2
    IMP
    BYDGOSZCZ
    WARSZAWA

    1955 - 1
    IMP
    BYDGOSZCZ

    1956 - 2
    IMP
    RZESZÓW
    BYDGOSZCZ

    1959 - 14
    LIGA
    TORUŃ - KRAKÓW
    KRAKÓW - TORUN
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - ŚREM
    ŚREM TORUŃ
    TORUŃ - GDAŃSK
    GDAŃSK - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - CZELADŹ
    CZELADŻ - TORUŃ

    1960 - 3
    LIGA
    ŚREM - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    GORZÓW - TORUŃ

    1961 - 13
    IMP
    1/2 LESZNO
    1/4 PIŁA
    LIGA
    KROSNO - TORUŃ
    GORZÓW - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUN
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    ZK
    NOWA HUTA
    WROCŁAW
    POZNAŃ
    WARSZAWA

    1962 - 12
    LIGA
    OPOLE - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    SK
    KROSNO
    ZIELONA GÓRA
    ŁODŹ
    GNIEZNO
    ZK
    GDAŃSK

    1963 - 12
    IMP
    1/4 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    1/4 TORUŃ
    1/4 TARNÓW
    LIGA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    ZK
    GORZÓW
    IMŚ
    1/4 LINZ

    1964 - 25
    IMP
    1/4 PIŁA
    LIGA
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - OPOLE
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - TARNÓW
    TARNÓW - TORUŃ
    TORUŃ - NOWA HUTA
    NOWA HUTA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    ZK
    GDAŃSK
    GORZÓW
    BYDGOSZCZ
    IMŚ
    1/4 MISKOLC
    1/2 WARSZAWA
    FK SLANY

    1965 - 21
    IMP
    1/2 GORZÓW
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    TORUŃ - KROSNO
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - TARNÓW
    TARNÓW - TORUŃ
    TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - OPOLE
    OPOLE - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    ZK
    ZIELONA GÓRA
    ŚWIĘTOCHŁOWICE
    GORZÓW
    GDAŃSK
    BYDGOSZCZ
    IMŚ
    1/2 LWÓW

    1966 - 19
    IMP
    1/2 GORZÓW
    1/4 CZĘSTOCHOWA
    LIGA
    TORUŃ - OPOLE
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    SK
    CZĘSTOCHOWA
    BYDGOSZCZ
    ZK
    GORZÓW
    IMŚ
    1/4 MISNIA
    1/2 BALAKOWO
    DMŚ
    1/2 LWÓW

    1967 - 32
    IMP
    RYBNIK
    1/2 RZESZÓW
    1/4 LESZNO
    MIMP
    BYDGOSZCZ
    LIGA
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - ŚWIĘTOCHŁOWICE
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    SK
    TORUŃ
    LUBLIN
    GDAŃSK
    OPOLE
    TARNÓW
    ZK
    RZESZÓW
    POZNAŃ
    GDAŃSK
    BYDGOSZCZ
    OSTRÓW
    DMŚ
    1/2 UFA

    1968 - 17
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    MIMP
    1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    1/2 OPOLE
    LIGA
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    GORZÓW
    ŁÓDŹ
    LESZNO
    GDAŃSK
    ZK
    GORZÓW

    1969 - 19
    IMP
    1/4 OSTRÓW
    LIGA
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    GNIEZNO
    OPOLE
    ZIELONA GÓRA
    GORZÓW
    LESZNO
    ZK
    GORZÓW
    RZESZÓW

    1970 - 10
    MIMP
    ZIELONA GÓRA
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    TARNÓW - TORUŃ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    TORUŃ - RZESZÓW
    RZESZÓW - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    SK
    RZESZÓW
    GDAŃSK

    1971 - 10
    IMP
    1/2 OPOLE
    LIGA
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    TORUŃ
    ZIELONA GÓRA
    RZESZÓW

    1972 - 3
    LIGA
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    RZESZÓW
    ZK
    GORZÓW

    1973 - 5
    IMP
    1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    SK
    ELIMINACJE SK
    ŁÓDŹ
    ZK
    LESZNO

    1974 - 8
    MIMP
    1/2 GNIEZNO
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    SK
    LESZNO
    RZESZÓW
    ELIMINACJE SK
    GDAŃSK
    ZK
    ZIELONA GÓRA

    1975 - 4
    LIGA
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    ŁÓDŹ
    CHORZÓW
    RZESZÓW

    1976 - 4
    BK
    ŁÓDŹ
    MDMP
    ELIMINACJE
    ŁÓDŹ
    SK
    RUDA ŚLĄSKA
    1/4 ŁÓDŹ

    1977 - 12
    MDMP
    ELIMINACJE
    GRUDZIĄDZ
    ŁÓDŹ
    MIMP
    1/2 OSTRÓW
    1/4 GNIEZNO
    1/4 GRUDZIĄDZ
    MPPK
    1/2 GORZÓW
    1/4 GRUDZIĄDZ
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    SK
    RYBNIK
    1/4 GRUDZIĄDZ
    1/4 GNIEZNO
    ZK
    1/2 PIŁA

    1978 - 3
    IMEJ
    LONIGO
    MDMP
    ELIMINACJE
    GORZÓW / PIŁA
    SK
    1/2 RZESZÓW

    1979 - 1
    IMEJ
    LENINGRAD

    1980 - 3
    IMEJ
    1/4 SZUMEN
    IMŚ
    1/4 WINER NEUSTAD
    1/2 TARGOVICE

    1981 - 1
    IMŚ
    1/4 ŻARNOWICA

    1982 - 1
    IMŚ
    1/4 DIDENBERGEN

    1984 - 1
    IMŚ
    RW DEBRECZYN

    1985 - 3
    IMŚ
    1/4 KRSKO
    IMEJ
    1/2 PRAGA
    1/4 SZUMEN

    1988 - 2
    IPMK
    KRSKO
    ZK
    1/4 LUBLIN

    1989 - 2
    IPMK
    NATSCHBACH LOIPERSBACH
    IMŚJ
    1/2 MARIESTAD

    1991 - 2
    BK
    1/2 LUBLIN
    IPMK
    ELGANE

    1992 - 1
    IMŚJ
    1/4 MEISSEN

    1993 - 3
    IMP
    1/4 GRUDZIĄDZ
    IPMK
    TAMPERE
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ

    1998 - 3
    IMEJ U19
    1/2 PIŁA
    MMPPK
    1/2 LUBLIN
    LIGA
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA

    1999 - 1
    MDMP
    ELIMINACJE
    RAWICZ

    2000 - 2
    IMEJ U19
    1/2 GLUMSO
    MMPPK
    1/2 GRUDZIĄDZ

    2001 - 6
    IMP
    1/2 GRUDZIĄDZ
    1/4 LUBLIN
    1/4 WARSZAWA
    IMŚ
    1/2 TERENZANO
    MIMP
    1/2 WROCŁAW
    MPPK
    1/2 GDAŃSK

    2002 - 2
    IMŚ
    1/4 LJUBLJANA
    MDMP
    ELIMINACJE
    GRUDZIĄDZ

    2003 - 3
    KPM
    DEBRECZYN
    MPPK
    1/2 RZESZÓW
    SK
    1/2 GRUDZIĄDZ

    2004 - 4
    IMŚ
    1/2 LONIGO
    IMŚJ
    1/2 VETLANDA
    KPM
    LJUBLJANA
    MDMP
    ELIMINACJE
    PIŁA

    2005 - 2
    IMP
    1/2 GDAŃSK
    MDMP
    ELIMINACJE
    PIŁA

    2006 - 4
    IMP
    1/2 LUBLIN
    1/4 GRUDZIĄDZ
    MEP
    1/2 LONIGO
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ

    2007 - 2
    KPM
    MISKOLC
    MEP
    1/2 DEBRECZYN

    2008 - 1
    IME
    1/2 TERENZANO

    2009 - 2
    LJ
    CZĘSTOCHOWA
    WROCŁAW

    2010 - 3
    KPM
    MISCOLC
    LJ
    WROCŁAW
    ZK
    CZĘSTOCHOWA

    2011 - 3
    IMLJ
    ZIELONA GÓRA
    MIMP
    1/2 ŁÓDŹ
    SK
    1/2 ŁÓDŹ

    2012 - 2
    LJ
    FINAŁY
    CZĘSTOCHOWA
    MIMP
    1/2 RAWICZ

    2014 - 2
    LJ
    CZĘSTOCHOWA
    IMP
    1/4 KRAKÓW

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aktualna lista poszukiwanych skanów. Obecnie 297.

    1949 - 1
    IMP
    LESZNO

    1950 - 1
    IMP
    KRAKÓW

    1953 - 1
    IMP
    WARSZAWA

    1954 - 2
    IMP
    BYDGOSZCZ
    WARSZAWA

    1955 - 1
    IMP
    BYDGOSZCZ

    1956 - 2
    IMP
    RZESZÓW
    BYDGOSZCZ

    1959 - 14
    LIGA
    TORUŃ - KRAKÓW
    KRAKÓW - TORUN
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - ŚREM
    ŚREM TORUŃ
    TORUŃ - GDAŃSK
    GDAŃSK - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - CZELADŹ
    CZELADŻ - TORUŃ

    1960 - 3
    LIGA
    ŚREM - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    GORZÓW - TORUŃ

    1961 - 13
    IMP
    1/2 LESZNO
    1/4 PIŁA
    LIGA
    KROSNO - TORUŃ
    GORZÓW - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUN
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    ZK
    NOWA HUTA
    WROCŁAW
    POZNAŃ
    WARSZAWA

    1962 - 12
    LIGA
    OPOLE - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    SK
    KROSNO
    ZIELONA GÓRA
    ŁODŹ
    GNIEZNO
    ZK
    GDAŃSK

    1963 - 12
    IMP
    1/4 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    1/4 TORUŃ
    1/4 TARNÓW
    LIGA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    ZK
    GORZÓW
    IMŚ
    1/4 LINZ

    1964 - 25
    IMP
    1/4 PIŁA
    LIGA
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - OPOLE
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - TARNÓW
    TARNÓW - TORUŃ
    TORUŃ - NOWA HUTA
    NOWA HUTA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    ZK
    GDAŃSK
    GORZÓW
    BYDGOSZCZ
    IMŚ
    1/4 MISKOLC
    1/2 WARSZAWA
    FK SLANY

    1965 - 21
    IMP
    1/2 GORZÓW
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    TORUŃ - KROSNO
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - TARNÓW
    TARNÓW - TORUŃ
    TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - OPOLE
    OPOLE - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    ZK
    ZIELONA GÓRA
    ŚWIĘTOCHŁOWICE
    GORZÓW
    GDAŃSK
    BYDGOSZCZ
    IMŚ
    1/2 LWÓW

    1966 - 19
    IMP
    1/2 GORZÓW
    1/4 CZĘSTOCHOWA
    LIGA
    TORUŃ - OPOLE
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    SK
    CZĘSTOCHOWA
    BYDGOSZCZ
    ZK
    GORZÓW
    IMŚ
    1/4 MISNIA
    1/2 BALAKOWO
    DMŚ
    1/2 LWÓW

    1967 - 31
    IMP
    1/2 RZESZÓW
    1/4 LESZNO
    MIMP
    BYDGOSZCZ
    LIGA
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - ŚWIĘTOCHŁOWICE
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    SK
    TORUŃ
    LUBLIN
    GDAŃSK
    OPOLE
    TARNÓW
    ZK
    RZESZÓW
    POZNAŃ
    GDAŃSK
    BYDGOSZCZ
    OSTRÓW
    DMŚ
    1/2 UFA

    1968 - 17
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    MIMP
    1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    1/2 OPOLE
    LIGA
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    GORZÓW
    ŁÓDŹ
    LESZNO
    GDAŃSK
    ZK
    GORZÓW

    1969 - 19
    IMP
    1/4 OSTRÓW
    LIGA
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    GNIEZNO
    OPOLE
    ZIELONA GÓRA
    GORZÓW
    LESZNO
    ZK
    GORZÓW
    RZESZÓW

    1970 - 10
    MIMP
    ZIELONA GÓRA
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    TARNÓW - TORUŃ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    TORUŃ - RZESZÓW
    RZESZÓW - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    SK
    RZESZÓW
    GDAŃSK

    1971 - 9
    IMP
    1/2 OPOLE
    LIGA
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    TORUŃ
    RZESZÓW

    1972 - 3
    LIGA
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    RZESZÓW
    ZK
    GORZÓW

    1973 - 5
    IMP
    1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    SK
    ELIMINACJE SK
    ŁÓDŹ
    ZK
    LESZNO

    1974 - 8
    MIMP
    1/2 GNIEZNO
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    SK
    LESZNO
    RZESZÓW
    ELIMINACJE SK
    GDAŃSK
    ZK
    ZIELONA GÓRA

    1975 - 3
    LIGA
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    CHORZÓW
    RZESZÓW

    1976 - 3
    MDMP
    ELIMINACJE
    ŁÓDŹ
    SK
    RUDA ŚLĄSKA
    1/4 ŁÓDŹ

    1977 - 12
    MDMP
    ELIMINACJE
    GRUDZIĄDZ
    ŁÓDŹ
    MIMP
    1/2 OSTRÓW
    1/4 GNIEZNO
    1/4 GRUDZIĄDZ
    MPPK
    1/2 GORZÓW
    1/4 GRUDZIĄDZ
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    SK
    LUBLIN
    1/4 GRUDZIĄDZ
    1/4 GNIEZNO
    ZK
    1/2 PIŁA

    1978 - 3
    IMEJ
    LONIGO
    MDMP
    ELIMINACJE
    GORZÓW / PIŁA
    SK
    1/2 RZESZÓW

    1979 - 1
    IMEJ
    LENINGRAD

    1980 - 3
    IMEJ
    1/4 SZUMEN
    IMŚ
    1/4 WINER NEUSTAD
    1/2 TARGOVICE

    1981 - 1
    IMŚ
    1/4 ŻARNOWICA

    1982 - 1
    IMŚ
    1/4 DIDENBERGEN

    1984 - 1
    IMŚ
    RW DEBRECZYN

    1985 - 3
    IMŚ
    1/4 KRSKO
    IMEJ
    1/2 PRAGA
    1/4 SZUMEN

    1988 - 2
    IPMK
    KRSKO
    ZK
    1/4 LUBLIN

    1989 - 2
    IPMK
    NATSCHBACH LOIPERSBACH
    IMŚJ
    1/2 MARIESTAD

    1991 - 2
    BK
    1/2 LUBLIN
    IPMK
    ELGANE

    1992 - 1
    IMŚJ
    1/4 MEISSEN

    1993 - 3
    IMP
    1/4 GRUDZIĄDZ
    IPMK
    TAMPERE
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ

    1998 - 1
    LIGA
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA

    1999 - 1
    MDMP
    ELIMINACJE
    RAWICZ

    2000 - 2
    IMEJ U19
    1/2 GLUMSO
    MMPPK
    1/2 GRUDZIĄDZ

    2001 - 3
    IMP
    1/4 LUBLIN
    1/4 WARSZAWA
    MIMP
    1/2 WROCŁAW

    2002 - 2
    IMŚ
    1/4 LJUBLJANA
    MDMP
    ELIMINACJE
    GRUDZIĄDZ

    2003 - 3
    KPM
    DEBRECZYN
    MPPK
    1/2 RZESZÓW
    SK
    1/2 GRUDZIĄDZ

    2004 - 3
    IMŚ
    1/2 LONIGO
    IMŚJ
    1/2 VETLANDA
    MDMP
    ELIMINACJE
    PIŁA

    2005 - 1
    MDMP
    ELIMINACJE
    PIŁA

    2006 - 1
    IMP
    1/4 GRUDZIĄDZ

    2007 - 2
    KPM
    MISKOLC
    MEP
    1/2 DEBRECZYN

    2008 - 1
    IME
    1/2 TERENZANO

    2009 - 1
    LJ
    WROCŁAW

    2010 - 1
    LJ
    WROCŁAW

    2011 - 3
    IMLJ
    ZIELONA GÓRA
    MIMP
    1/2 ŁÓDŹ
    SK
    1/2 ŁÓDŹ

    2012 - 1
    LJ
    FINAŁY
    CZĘSTOCHOWA

    2014 - 1
    IMP
    1/4 KRAKÓW

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aktualizacja na dzień dzisiejszy moje braki zmniejszyły się do 269

    1949 - 1
    IMP
    LESZNO

    1950 - 1
    IMP
    KRAKÓW

    1953 - 1
    IMP
    WARSZAWA

    1954 - 2
    IMP
    BYDGOSZCZ
    WARSZAWA

    1955 - 1
    IMP
    BYDGOSZCZ

    1956 - 2
    IMP
    RZESZÓW
    BYDGOSZCZ

    1959 - 14
    LIGA
    TORUŃ - KRAKÓW
    KRAKÓW - TORUN
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - ŚREM
    ŚREM TORUŃ
    TORUŃ - GDAŃSK
    GDAŃSK - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - CZELADŹ
    CZELADŻ - TORUŃ

    1960 - 3
    LIGA
    ŚREM - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    GORZÓW - TORUŃ

    1961 - 10
    IMP
    1/2 LESZNO
    1/4 PIŁA
    LIGA
    KROSNO - TORUŃ
    GORZÓW - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUN
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    ZK
    WROCŁAW

    1962 - 12
    LIGA
    OPOLE - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    SK
    KROSNO
    ZIELONA GÓRA
    ŁODŹ
    GNIEZNO
    ZK
    GDAŃSK

    1963 - 12
    IMP
    1/4 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    1/4 TORUŃ
    1/4 TARNÓW
    LIGA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    ZK
    GORZÓW
    IMŚ
    1/4 LINZ

    1964 - 24
    IMP
    1/4 PIŁA
    LIGA
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - OPOLE
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - TARNÓW
    TARNÓW - TORUŃ
    TORUŃ - NOWA HUTA
    NOWA HUTA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    ZK
    GDAŃSK
    GORZÓW
    BYDGOSZCZ
    IMŚ
    1/4 MISKOLC
    1/2 WARSZAWA

    1965 - 21
    IMP
    1/2 GORZÓW
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    TORUŃ - KROSNO
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - TARNÓW
    TARNÓW - TORUŃ
    TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - OPOLE
    OPOLE - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    ZK
    ZIELONA GÓRA
    ŚWIĘTOCHŁOWICE
    GORZÓW
    GDAŃSK
    BYDGOSZCZ
    IMŚ
    1/2 LWÓW

    1966 - 19
    IMP
    1/2 GORZÓW
    1/4 CZĘSTOCHOWA
    LIGA
    TORUŃ - OPOLE
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    SK
    CZĘSTOCHOWA
    BYDGOSZCZ
    ZK
    GORZÓW
    IMŚ
    1/4 MISNIA
    1/2 BALAKOWO
    DMŚ
    1/2 LWÓW

    1967 - 31
    IMP
    1/2 RZESZÓW
    1/4 LESZNO
    MIMP
    BYDGOSZCZ
    LIGA
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - ŚWIĘTOCHŁOWICE
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    SK
    TORUŃ
    LUBLIN
    GDAŃSK
    OPOLE
    TARNÓW
    ZK
    RZESZÓW
    POZNAŃ
    GDAŃSK
    BYDGOSZCZ
    OSTRÓW
    DMŚ
    1/2 UFA

    1968 - 17
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    MIMP
    1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    1/2 OPOLE
    LIGA
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    GORZÓW
    ŁÓDŹ
    LESZNO
    GDAŃSK
    ZK
    GORZÓW

    1969 - 19
    IMP
    1/4 OSTRÓW
    LIGA
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    TORUŃ - ZIELONA GÓRA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    TORUŃ - LESZNO
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    GNIEZNO
    OPOLE
    ZIELONA GÓRA
    GORZÓW
    LESZNO
    ZK
    GORZÓW
    RZESZÓW

    1970 - 10
    MIMP
    ZIELONA GÓRA
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    TARNÓW - TORUŃ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    TORUŃ - RZESZÓW
    RZESZÓW - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    SK
    RZESZÓW
    GDAŃSK

    1971 - 9
    IMP
    1/2 OPOLE
    LIGA
    TORUŃ - GNIEZNO
    GNIEZNO - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    TORUŃ - ŁÓDŹ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    TORUŃ
    RZESZÓW

    1972 - 3
    LIGA
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    RZESZÓW
    ZK
    GORZÓW

    1973 - 5
    IMP
    1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    SK
    ELIMINACJE SK
    ŁÓDŹ
    ZK
    LESZNO

    1974 - 7
    MIMP
    1/2 GNIEZNO
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    SK
    LESZNO
    RZESZÓW
    ZK
    ZIELONA GÓRA

    1975 - 2
    LIGA
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    CHORZÓW

    1976 - 1
    MDMP
    ELIMINACJE
    ŁÓDŹ

    1977 - 8
    MIMP
    1/2 OSTRÓW
    1/4 GNIEZNO
    1/4 GRUDZIĄDZ
    MPPK
    1/2 GORZÓW
    1/4 GRUDZIĄDZ
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    SK
    1/4 GNIEZNO
    ZK
    1/2 PIŁA

    1978 - 2
    IMEJ
    LONIGO
    SK
    1/2 RZESZÓW

    1979 - 1
    IMEJ
    LENINGRAD

    1980 - 2
    IMŚ
    1/4 WINER NEUSTAD
    1/2 TARGOVICE

    1984 - 1
    IMŚ
    RW DEBRECZYN

    1985 - 1
    IMŚ
    1/4 KRSKO

    1988 - 2
    IPMK
    KRSKO
    ZK
    1/4 LUBLIN

    1991 - 1
    BK
    1/2 LUBLIN

    1993 - 3
    IMP
    1/4 GRUDZIĄDZ
    IPMK
    TAMPERE
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ

    1999 - 1
    MDMP
    ELIMINACJE
    RAWICZ

    2000 - 2
    IMEJ U19
    1/2 GLUMSO
    MMPPK
    1/2 GRUDZIĄDZ

    2001 - 3
    IMP
    1/4 LUBLIN
    1/4 WARSZAWA
    MIMP
    1/2 WROCŁAW

    2002 - 2
    IMŚ
    1/4 LJUBLJANA
    MDMP
    ELIMINACJE
    GRUDZIĄDZ

    2003 - 2
    MPPK
    1/2 RZESZÓW
    SK
    1/2 GRUDZIĄDZ

    2004 - 2
    IMŚ
    1/2 LONIGO
    IMŚJ
    1/2 VETLANDA

    2005 - 1
    MDMP
    ELIMINACJE
    PIŁA

    2006 - 1
    IMP
    1/4 GRUDZIĄDZ

    2008 - 1
    IME
    1/2 TERENZANO

    2009 - 1
    LJ
    WROCŁAW

    2010 - 1
    LJ
    WROCŁAW

    2011 - 3
    IMLJ
    ZIELONA GÓRA
    MIMP
    1/2 ŁÓDŹ
    SK
    1/2 ŁÓDŹ

    2012 - 1
    LJ
    FINAŁY
    CZĘSTOCHOWA

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Nadal poszukuję następujących skanów okładek. Obecnie jest to 188. Jeżeli ktoś z was posiada coś z listy poniżej i chciałby mi pomóc proszę o podsyłanie skanów na mojego maila maliszes@wp.pl
    1949 - 1
    IMP
    LESZNO

    1950 - 1
    IMP
    KRAKÓW

    1953 - 1
    IMP
    WARSZAWA

    1954 - 2
    IMP
    BYDGOSZCZ
    WARSZAWA

    1955 - 1
    IMP
    BYDGOSZCZ

    1956 - 2
    IMP
    RZESZÓW
    BYDGOSZCZ

    1959 - 11
    LIGA
    TORUŃ - KRAKÓW
    KRAKÓW - TORUN
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - ŚREM
    ŚREM TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    CZELADŻ - TORUŃ

    1960 - 3
    LIGA
    ŚREM - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    GORZÓW - TORUŃ

    1961 - 10
    IMP
    1/2 LESZNO
    1/4 PIŁA
    LIGA
    KROSNO - TORUŃ
    GORZÓW - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUN
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    ZK
    WROCŁAW

    1962 - 12
    LIGA
    OPOLE - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    SK
    KROSNO
    ZIELONA GÓRA
    ŁODŹ
    GNIEZNO
    ZK
    GDAŃSK

    1963 - 11
    IMP
    1/4 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    1/4 TARNÓW
    LIGA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    ZK
    GORZÓW
    IMŚ
    1/4 LINZ

    1964 - 17
    IMP
    1/4 PIŁA
    LIGA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    NOWA HUTA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    ZK
    GDAŃSK
    GORZÓW
    BYDGOSZCZ
    IMŚ
    1/4 MISKOLC
    1/2 WARSZAWA

    1965 - 13
    IMP
    1/2 GORZÓW
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    PIŁA - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    ZK
    ZIELONA GÓRA
    GORZÓW
    GDAŃSK
    BYDGOSZCZ

    1966 - 13
    IMP
    1/2 GORZÓW
    1/4 CZĘSTOCHOWA
    LIGA
    TORUŃ - OPOLE
    KROSNO - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    SK
    CZĘSTOCHOWA
    BYDGOSZCZ
    ZK
    GORZÓW
    DMŚ
    1/2 LWÓW

    1967 - 16
    IMP
    1/2 RZESZÓW
    1/4 LESZNO
    LIGA
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    SK
    TORUŃ
    LUBLIN
    GDAŃSK
    OPOLE
    TARNÓW
    ZK
    RZESZÓW
    DMŚ
    1/2 UFA

    1968 - 13
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    MIMP
    1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    1/2 OPOLE
    LIGA
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    GORZÓW
    ŁÓDŹ
    LESZNO
    GDAŃSK
    ZK
    GORZÓW

    1969 - 15
    IMP
    1/4 OSTRÓW
    LIGA
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    GNIEZNO
    OPOLE
    ZIELONA GÓRA
    GORZÓW
    LESZNO
    ZK
    GORZÓW
    RZESZÓW

    1970 - 6
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    SK
    RZESZÓW
    GDAŃSK

    1971 - 3
    IMP
    1/2 OPOLE
    LIGA
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    RZESZÓW

    1972 - 2
    SK
    RZESZÓW
    ZK
    GORZÓW

    1973 - 3
    IMP
    1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ

    1974 - 6
    MIMP
    1/2 GNIEZNO
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    SK
    LESZNO
    RZESZÓW

    1975 - 2
    LIGA
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    CHORZÓW

    1976 - 1
    MDMP
    ELIMINACJE
    ŁÓDŹ

    1977 - 7
    MIMP
    1/2 OSTRÓW
    1/4 GNIEZNO
    1/4 GRUDZIĄDZ
    MPPK
    1/2 GORZÓW
    1/4 GRUDZIĄDZ
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    ZK
    1/2 PIŁA

    1978 - 2
    IMEJ
    LONIGO
    SK
    1/2 RZESZÓW

    1980 - 2
    IMŚ
    1/4 WINER NEUSTAD
    1/2 TARGOVICE

    1984 - 1
    IMŚ
    RW DEBRECZYN

    1985 - 1
    IMŚ
    1/4 KRSKO

    1988 - 1
    IPMK
    KRSKO

    1993 - 3
    IMP
    1/4 GRUDZIĄDZ
    IPMK
    TAMPERE
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ

    2002 - 2
    IMŚ
    1/4 LJUBLJANA
    MDMP
    ELIMINACJE
    GRUDZIĄDZ

    2004 - 2
    IMŚ
    1/2 LONIGO
    IMŚJ
    1/2 VETLANDA

    2005 - 1
    MDMP
    ELIMINACJE
    PIŁA

    2008 - 1
    IME
    1/2 TERENZANO

    2009 - 1
    LJ
    WROCŁAW

    2010 - 1
    LJ
    WROCŁAW

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2015
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wow, czy później robisz z tego jakąś galerię?

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poszukuję w dalszym ciągu następujących skanów okładek. Bardzo proszę o pomoc bo do zebrania całości pozostaje już coraz mniej skanów. Skany proszę kierować na mojego maila maliszes@wp.pl

    1949 - 1
    IMP
    LESZNO

    1950 - 1
    IMP
    KRAKÓW

    1953 - 1
    IMP
    WARSZAWA

    1954 - 2
    IMP
    BYDGOSZCZ
    WARSZAWA

    1955 - 1
    IMP
    BYDGOSZCZ

    1956 - 2
    IMP
    RZESZÓW
    BYDGOSZCZ

    1959 - 11
    LIGA
    TORUŃ - KRAKÓW
    KRAKÓW - TORUN
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - ŚREM
    ŚREM TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    CZELADŻ - TORUŃ

    1960 - 3
    LIGA
    ŚREM - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    GORZÓW - TORUŃ

    1961 - 8
    IMP
    1/2 LESZNO
    LIGA
    KROSNO - TORUŃ
    GORZÓW - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUN
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ

    1962 - 12
    LIGA
    OPOLE - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    SK
    KROSNO
    ZIELONA GÓRA
    ŁODŹ
    GNIEZNO
    ZK
    GDAŃSK

    1963 - 11
    IMP
    1/4 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    1/4 TARNÓW
    LIGA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    ZK
    GORZÓW
    IMŚ
    1/4 LINZ

    1964 - 17
    IMP
    1/4 PIŁA
    LIGA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    NOWA HUTA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    ZK
    GDAŃSK
    GORZÓW
    IMŚ
    1/4 MISKOLC
    1/2 WARSZAWA

    1965 - 8
    LIGA
    PIŁA - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    ZK
    ZIELONA GÓRA

    1966 - 10
    IMP
    1/4 CZĘSTOCHOWA
    LIGA
    TORUŃ - OPOLE
    KROSNO - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    SK
    CZĘSTOCHOWA
    ZK
    GORZÓW

    1967 - 10
    LIGA
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    SK
    TORUŃ
    LUBLIN
    OPOLE
    TARNÓW

    1968 - 10
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    MIMP
    1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    1/2 OPOLE
    LIGA
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    GORZÓW
    ŁÓDŹ

    1969 - 11
    IMP
    1/4 OSTRÓW
    LIGA
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    GNIEZNO
    OPOLE
    ZIELONA GÓRA

    1970 - 6
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    SK
    RZESZÓW
    GDAŃSK

    1971 - 3
    IMP
    1/2 OPOLE
    LIGA
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    RZESZÓW

    1972 - 1
    SK
    RZESZÓW

    1973 - 2
    IMP
    1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ

    1974 - 6
    MIMP
    1/2 GNIEZNO
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    SK
    LESZNO
    RZESZÓW

    1975 - 2
    LIGA
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    CHORZÓW

    1976 - 1
    MDMP
    ELIMINACJE
    ŁÓDŹ

    1977 - 3
    MIMP
    1/4 GRUDZIĄDZ
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    ZK
    1/2 PIŁA

    1978 - 2
    IMEJ
    LONIGO
    SK
    1/2 RZESZÓW

    1980 - 2
    IMŚ
    1/4 WINER NEUSTAD
    1/2 TARGOVICE

    1984 - 1
    IMŚ
    RW DEBRECZYN

    1985 - 1
    IMŚ
    1/4 KRSKO

    1988 - 1
    IPMK
    KRSKO

    1993 - 3
    IMP
    1/4 GRUDZIĄDZ
    IPMK
    TAMPERE
    LIGA
    WROCŁAW - TORUŃ

    2002 - 2
    IMŚ
    1/4 LJUBLJANA
    MDMP
    ELIMINACJE
    GRUDZIĄDZ

    2004 - 1
    IMŚ
    1/2 LONIGO

    2005 - 1
    MDMP
    ELIMINACJE
    PIŁA

    2008 - 1
    IME
    1/2 TERENZANO

    2009 - 1
    LJ
    WROCŁAW

    2010 - 1
    LJ
    WROCŁAW

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Poszukuję skanów okładek z programów żużlowych

    Tego jeszcze poszukuje aby zebrać komplet interesujących mnie skaów okładek. Bardzo proszę o pomoc osoby zbierające programy z góry serdecznie dziękuję za okazałą pomoc.
    1949 - 1
    IMP
    LESZNO

    1950 - 1
    IMP
    KRAKÓW

    1953 - 1
    IMP
    WARSZAWA

    1954 - 2
    IMP
    BYDGOSZCZ
    WARSZAWA

    1955 - 1
    IMP
    BYDGOSZCZ

    1956 - 2
    IMP
    RZESZÓW
    BYDGOSZCZ

    1959 - 11
    LIGA
    TORUŃ - KRAKÓW
    KRAKÓW - TORUN
    TORUŃ - KROSNO
    KROSNO - TORUŃ
    TORUŃ - PIŁA
    PIŁA - TORUŃ
    TORUŃ - ŚREM
    ŚREM - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    CZELADŻ - TORUŃ

    1960 - 3
    LIGA
    ŚREM - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    GORZÓW - TORUŃ

    1961 - 8
    IMP
    1/2 LESZNO
    LIGA
    KROSNO - TORUŃ
    GORZÓW - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUN
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ

    1962 - 11
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    ŚWIĘTOCHŁOWICE - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    SK
    KROSNO
    ZIELONA GÓRA
    ŁODŹ
    GNIEZNO
    ZK
    GDAŃSK

    1963 - 8
    IMP
    1/4 TARNÓW
    LIGA
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ

    1964 - 13
    IMP
    1/4 PIŁA
    LIGA
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    ŚREM - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    NOWA HUTA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    ZK
    GDAŃSK

    1965 - 8
    LIGA
    PIŁA - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    OPOLE - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    ZK
    ZIELONA GÓRA

    1966 - 9
    IMP
    1/4 CZĘSTOCHOWA
    LIGA
    TORUŃ - OPOLE
    KROSNO - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    CZĘSTOCHOWA - TORUŃ
    SK
    CZĘSTOCHOWA

    1967 - 10
    LIGA
    OPOLE - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    PIŁA - TORUŃ
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    SK
    TORUŃ
    LUBLIN
    OPOLE
    TARNÓW

    1968 - 9
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    MIMP
    1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
    1/2 OPOLE
    LIGA
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    KROSNO - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    ŁÓDŹ

    1969 - 11
    IMP
    1/4 OSTRÓW
    LIGA
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    TORUŃ - GNIEZNO
    OPOLE - TORUŃ
    TORUŃ - LUBLIN
    LUBLIN - TORUŃ
    ZIELONA GÓRA - TORUŃ
    LESZNO - TORUŃ
    SK
    GNIEZNO
    OPOLE
    ZIELONA GÓRA

    1970 - 5
    IMP
    1/4 ZIELONA GÓRA
    LIGA
    ŁÓDŹ - TORUŃ
    GNIEZNO - TORUŃ
    LUBLIN - TORUŃ
    SK
    RZESZÓW

    1971 - 2
    LIGA
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    RZESZÓW

    1972 - 1
    SK
    RZESZÓW

    1973 - 1
    IMP
    1/2 ŚWIĘTOCHŁOWICE

    1974 - 6
    MIMP
    1/2 GNIEZNO
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    TARNÓW - TORUŃ
    GDAŃSK - TORUŃ
    SK
    LESZNO
    RZESZÓW

    1975 - 2
    LIGA
    RZESZÓW - TORUŃ
    SK
    CHORZÓW

    1977 - 3
    MIMP
    1/4 GRUDZIĄDZ
    LIGA
    LUBLIN - TORUŃ
    ZK
    1/2 PIŁA

    1978 - 1
    SK
    1/2 RZESZÓW

    1980 - 1
    IMŚ
    1/4 WINER NEUSTAD

    1988 - 1
    IPMK
    KRSKO

    1993 - 2
    IMP
    1/4 GRUDZIĄDZ
    IPMK
    TAMPERE

    2002 - 2
    IMŚ
    1/4 LJUBLJANA
    MDMP
    ELIMINACJE
    GRUDZIĄDZ

    2005 - 1
    MDMP
    ELIMINACJE
    PIŁA

    2009 - 1
    LJ
    WROCŁAW

    2010 - 1
    LJ
    WROCŁAW

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    09-02-2017
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dużo tego.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •