Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 175 z 175

Wątek: VI kolejka Ekstraligi: Unia Leszno - Unia Tarnów, 01.06 godz: 16:30

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Proszę Państwa Jąder mówi ze jest zdruzgotany oraz ze przestrzegał zawodników aby trzymali krawężnik! no więc wystarczyło słuchać Pawelka i byśmy wygrali!

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sullivan Zobacz posta
    Ale co w tym dziwnego. Leszno nie jedzie z ogórkami ale prawdopodobnie ze zwycięzcą rundy zasadniczej. Z drużyną która teraz jest w mega formie. Teraz, bo w playoffach róznie może być.
    W szczególności ze mecz wygrali jadący padake Buczek i Gomolski

  3. Powrót do góry    #138
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Zabrałem moją rodzinkę dzisiaj na szlake (ja, żonka i dziecko)
    i zapłaciłem jakieś 84 pln - drugi wiraż (sektor B - wiraż 2).
    Za dziecko pięcioletnie chyba 16 pln.
    Oczywiście mógłbym wybrać taszą opcję ale mimo wszystko jak czytam,
    że nowy prezes rozważa opcję podwyższenia cen o 5 pln,
    to banan mi się na twarzy pojawia.
    Na pewno już się w tym roku na Smoku nie pojawimy.
    A szlaki mi się odechciewa od czasu odejścia Leigh.
    Na dziś to same bankomaty, jak to ładnie ktoś wcześniej opisał.
    Team spirit?? No way...
    Po co nam Nicki i taki prezes?
    Rozumiem, że nie ma wyjścia, bo jak to wyjaśnić...

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi snemid za jego przydatny post!

    lemur6666 (01-06-2014)

  5. Powrót do góry    #139
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi_ Zobacz posta
    dziwne mowienie jest o klatwie Pedersena jak on wiecej razy awansowal z druzyna do ligi wyzej i zdobywal medali niz mial spadkow

    Jakie medale ??? Nigdy nie był i ... nie będzie DMP

    Niestety to Pedersen woził...Piotras zbyt nerwowo...ale pretensje uzasadnione. Natomiast drużyny ... nie ma. Jest zbieranina ludków z podwórka ... co obrażają się jak "ktoś im piłkę zabierze" .... Sztab trenerski -> w naszym klubie tego nie ma...to jest dwóch byłych zawodników, którzy nie mają żadnego pomysłu na taktykę, na motywację i w konsekwencji wygranie meczu: dlaczego Musielaka nie można było wypróbować wcześniej i na Kozę daje się Bjerre z Pedersenem, ... dlaczego juniorzy, którzy jedyni walczyli w tym meczu jadą po 5 razy a można było po 6,... dlaczego "krasnal" zawsze jest puszczany z zewnętrznych torów, gdzie przywozi 0 lub 1pkt, a z wewnętrznych wygrywa biegi, ... dlaczego zawodnicy sami ustalają tory z których mają startować a nie robi tego trener??? ... i dlaczego Przemo nie ma na czym jechać!!!

    wstyd!!!

    pzdr

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Slaw za jego przydatny post!

    Phenomenon (01-06-2014), darsen (01-06-2014)

  7. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,870
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Przemo nie ma na czym jechać? Lat ile? Budżet jaki? Wina klubu zerowa.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    MarQes (02-06-2014), lemur6666 (01-06-2014)

  9. Powrót do góry    #141
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,247
    Kliknij i podziękuj
    1,795
    Podziękowania: 4,932 w 3,244 postach
    Serio, gdzie nie pojawi się Pedersen (z małymi wyjątkami), tam od razu robi się smród w drużynie. Podejrzewam, że z Emilem lepiej by wam szło...

  10. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Nie mogłem być na meczu ale też nie żałuje bo nie wiem czy bym nerwowo wytrzymał. zresztą po co się denerwować przyjąć to na klatę i przyznać że po prostu jesteśmy słabi. Gratulację dla Tarnowian drużyna praktycznie bez słabych punktów. Na dzień dzisiejszy jesteście dużo lepszą drużyną. U nas rzeczywiście zlepek indywidualności co z tego że zarówno Nicki, Bjerre i Pawlicy maja "papiery" na jazdę ale niestety chyba nie potrafią stworzyć drużyny. Brakuje kogoś kto weźmie wszystkich za dupę bo duet JJ tego nie ogarnia. To najwyższa porażka od 13 lat na Smoku. Za dwa tygodnie przyjedzie Toruń i będzie powtórka. W PO nie mamy czego szukać. Po 6 kolejce można realnie ocenić siłę drużyny na dzień dzisiejszy jesteśmy w czarnej d....
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  11. Powrót do góry    #143
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Mlody przecial nikiemu tor jazdy na wyjsciu z 1 luku jak sie rozpedzal, a potem niki wyniosl sie na duza i powiozl troche mlodego na 2 luku. Z tym ze raczej nie zrobil tego specjalnie. Nie sluchaj kobiety ktora wychodzi w polowie meczu i chce jechac juniorami do konca sezonu bo takiej osoby nie mozna nazwac kibicem...

    Wysłane z mojego GT-I9295 za pomocą Tapatalk 2
    Po pierwsze chyba byliśmy na innym meczu skoro twierdzisz, że Nicki nie zrobił tego specjalnie...może czas wybrać się do okulisty?
    Po drugie nie Tobie jest oceniać czy można mnie nazwać kibicem czy nie
    Po trzecie: chcesz nadal uczestniczyć w tym cyrku wydając co mecz grubą kasę? proszę bardzo. Twój wybór. ja dzisiaj po ósmym biegu powiedziałam: pas

    Bez odbioru

  12. Powrót do góry    #144
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez olivka Zobacz posta
    Po pierwsze chyba byliśmy na innym meczu skoro twierdzisz, że Nicki nie zrobił tego specjalnie...może czas wybrać się do okulisty?
    Po drugie nie Tobie jest oceniać czy można mnie nazwać kibicem czy nie
    Po trzecie: chcesz nadal uczestniczyć w tym cyrku wydając co mecz grubą kasę? proszę bardzo. Twój wybór. ja dzisiaj po ósmym biegu powiedziałam: pas

    Bez odbioru
    Myslalem ze ty poszlas do okulisty po 8 biegu ... takich pseudo kibicow nam nie potrzeba.

    Chcac nie chcac trzeba napisac ze Nicki zrobil dzisiaj swoje.
    Gdyby w tamtym biegu zamiast Nickiego jechal Balon to ciekawe czy mlody by tak skakal...
    W tym meczu kazdy wozil kazdego, ale tylko gowniarz skakal do Nikiego.
    Ja nigdy nie bylem i nie bede fanem Pedersena, ale apeluje o troche obiektywizmu.
    Ostatnio edytowane przez Uniafan ; 01-06-2014 o 21:20

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Uniafan za jego przydatny post!

    white_and_blue (01-06-2014)

  14. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Serio, gdzie nie pojawi się Pedersen (z małymi wyjątkami), tam od razu robi się smród w drużynie. Podejrzewam, że z Emilem lepiej by wam szło...
    Emil nie byłby lekiem na całe zło. Padakę jedzie Balon, Zengota i Przemek. Juniorami i Dunami ligi nie podbijemy

    Myslalem ze ty poszlas do okulisty po 8 biegu ... takich pseudo kibicow nam nie potrzeba.
    Jak ten klub będzie dalej tak funkcjonował, to kibiców nie będzie...
    Ostatnio edytowane przez Thomas ; 01-06-2014 o 21:22

  15. Powrót do góry    #146
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Pytania zadane przez Sława zapełniają temat i są trafione jak diabli, świadczą o naszej bezsilności.
    Tutaj potrzeba wodza charyzmatycznego, a'la Czesio, żeby ten cały grajdołek poukładał.
    Co to do k... Był za tor, masakra, sam krawężnik, gówno nie tor, szerzej tylko Greg się wypuszczał. Nie wiem ile kurtuazji miał Przemo, a na ile się bał poszerzać, robił więcej miejsca niż pozostawiały Adams.
    Ile osób przyjdzie na Toruń?
    Jaki tym razem będzie tor?
    byliśmy tak spasowani jak Gdańsk przy nas.
    Nie może być tak, że dwóch najsłabszych zawodników rywala, jest najlepszymi riderami w meczu.
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 01-06-2014 o 21:29

  16. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Gratulacje dla Jaskółek. Aktualnie jesteście najlepszą ekipą eligi. I dlatego w nagrodę ... w play offach dostaniecie Unibax

  17. Powrót do góry    #148
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Myślę, że kibice Unii Leszno za bardzo skupiają się na torze czy sztabie JJ jako przyczynie porażek.

    Moim zdaniem mają po prostu zbyt słaby skład seniorski, zwłaszcza gdy porówna się z indywidualnościami z Tarnowa, ZG czy nawet Gorzowa.

    Żeby tych waszych asów po kątach rozstawiali Guma z Buczkiem to jest jakiś kabaret.
    Pozdrowienia z Poznania.

  18. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Gratulacje dla Jaskółek. Aktualnie jesteście najlepszą ekipą eligi. I dlatego w nagrodę ... w play offach dostaniecie Unibax
    Myślę, że za wcześnie na takie prognozy.
    Tak czy inaczej ostatni mecz jedziemy z Wami, więc może być ciekawie w perspektywie doboru rywala. Jeśli żadnej z drużyn nie będzie zależeć na wygranej, może być cholernie trudno o kontrolowaną...przegraną.

  19. Powrót do góry    #150
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Myślę, że kibice Unii Leszno za bardzo skupiają się na torze czy sztabie JJ jako przyczynie porażek.

    Moim zdaniem mają po prostu zbyt słaby skład seniorski, zwłaszcza gdy porówna się z indywidualnościami z Tarnowa, ZG czy nawet Gorzowa.

    Żeby tych waszych asów po kątach rozstawiali Guma z Buczkiem to jest jakiś kabaret.
    Pozdrowienia z Poznania.
    Myślę że na tor nie ma co zwalać jaki był taki był ale profesjonaliści powinni jeździć na każdym torze, poza tym każdy z trójki Pedersen, Bjerre, Przemo ma "papiery" na wygrywanie z najlepszymi ale niestety w chwili obecnej nie radzą sobie kompletnie.
    W drużynie dzieje się coś niedobrego a Duet JJ nie potrafi tego ogarnąć.

    Pozdr
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  20. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec Awatar Egzekutor
    Dołączył
    21-06-2004
    Postów
    760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    [QUOTE=CarlitosFalubaz;1601189]Gratulacje dla Jaskółek. Aktualnie jesteście najlepszą ekipą eligi. I dlatego w nagrodę ... w play offach dostaniecie Unibax
    [/QUOTE

    Dzięki,ale puki co nie obawiamy się Unibaxu!

  21. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez miles Zobacz posta
    Myślę, że za wcześnie na takie prognozy.
    Tak czy inaczej ostatni mecz jedziemy z Wami, więc może być ciekawie w perspektywie doboru rywala. Jeśli żadnej z drużyn nie będzie zależeć na wygranej, może być cholernie trudno o kontrolowaną...przegraną.
    Dokładnie. Dlatego tak się dzisiaj w duchu śmiałem jak to dobrze że jednak dostaliśmy tego liścia od was i prawdopodobnie stracimy bonus z Gorzowem. Trudno będzie wam "obronić" się przed 1 miejscem, które jak się okazuje wcale nie musi być korzystne. Unibax najgorsze ma za sobą i ich siła będzie stopniowo wzrastać. Na play offy będą najgroźniejsi, oczywiście pod warunkiem że kontuzje nie postawią wszystkiego na głowie. Jak z nimi jechać to o złoto. Nie wcześniej.

    A Leszno ma mega problem, bo teraz nie czas i miejsce na rewolucje w składzie. Bo niby kim można by zastąpić takiego Nikodema czy Pawlickich ? Sezon wydaje się stracony.
    Ale jedno zrobić można - wymienić pożal się Boże menadżerkę. Czesiek Szprycha sprawdzi się tam najlepiej. Nikt inny nie przychodzi mi do głowy.

  22. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Tylko, ze zarowno Bjerre jak i Nicki jesli chodzi o lige to sa mocno przereklamowani. Konktraktowani jako maszynki do mielenia punktow kolejny sezon, w kolejnych klubach i...
    to nie działa.

    To jak to dzisiaj wygladalo koledzy z Leszna? Druzyna drewnianych startowcow wygrywala starty i nie dalo sie wyprzedzac?
    I co tam bylo miedzy Kolodziejem i Nickim bo w radiu nasi zenujacy komentatorzy nie zostawiali na Nickim suchej nitki.

  23. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,495
    Kliknij i podziękuj
    446
    Podziękowania: 529 w 340 postach
    Jak zobaczyłem wyniki Uni L na swoim torze, to przecierałem oczy ... to, aż nie przystoi Jedynej ...

    Niestety potwierdza się jedno, gdzie Nicki tam klapa sportowa i syf w drużynie, ten gość ma coś toksycznego w sobie ... a Was czeka jeszcze męczarnia w następnym sezonie Szczerze współczuje
    Tylko Falubaz

  24. Powrót do góry    #155
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Jedynie co może nas uratować to telefon Józefa do człowieka z Ochli. A Prezes z duetem J-J niech idzie do diabła.

  25. Powrót do góry    #156
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Czy stałym punktem programu Pawlickich jest celebrowanie picia przed meczem puszki Red Bulla ? . Ja rozumiem jeśli komuś za to płacą i jest to jego sponsor i dba się o dobrą reklamę. Ale dla mnie jest to śmieszne i trochę infantylne. Tak pytam bo na każdej fotorelacji widze Pawlickich z puszką tego szajsu i się śmieje.

  26. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,276
    Kliknij i podziękuj
    6,247
    Podziękowania: 2,017 w 1,242 postach
    żebrzą o kontrakt, żałosne to trochę...

  27. Powrót do góry    #158
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Tylko, ze zarowno Bjerre jak i Nicki jesli chodzi o lige to sa mocno przereklamowani. Konktraktowani jako maszynki do mielenia punktow kolejny sezon, w kolejnych klubach i...
    to nie działa.

    To jak to dzisiaj wygladalo koledzy z Leszna? Druzyna drewnianych startowcow wygrywala starty i nie dalo sie wyprzedzac?
    I co tam bylo miedzy Kolodziejem i Nickim bo w radiu nasi zenujacy komentatorzy nie zostawiali na Nickim suchej nitki.
    Nicki dzisiaj jak gentelmen zostawiał sporo miejsca Jankowi nie wiem o co hałas, ... za to Piotrowi to niewiele

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Slaw za jego przydatny post!

    j-rules (01-06-2014)

  29. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Kiedy będzie oświadczenie prezesa Unii Tarnów protestującego przeciwko słabej postawie Unii Leszno na własnym torze, narażającej go na większe wypłaty niż ustalał w budżecie?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  30. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Thomas (02-06-2014), gustawson (01-06-2014), istanbul (02-06-2014), kapitan bomba (01-06-2014)

  31. Powrót do góry    #160
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Wardzała w Magazynie Żużlowym żenujące komentarze na temat leszczyńskiego toru. Okazuje się że tarnowski jegomość jest znawcą leszczyńskiego obiektu i śledzi jego stan na bieżąco od lat.

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sputnick za jego przydatny post!

    Martines (02-06-2014), kapitan bomba (01-06-2014)

  33. Powrót do góry    #161
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez sputnick Zobacz posta
    Wardzała w Magazynie Żużlowym żenujące komentarze na temat leszczyńskiego toru. Okazuje się że tarnowski jegomość jest znawcą leszczyńskiego obiektu i śledzi jego stan na bieżąco od lat.
    Ale on tak zawsze i to na odległość...

  34. Powrót do góry    #162
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    My się mamy toru uczyć?
    Powiedz to baranie Falubazowi, Gorzowowi czy Tarnowowi

    By od razu tekst usłyszał w rewanżu że tor ustala gospodarz.
    Ale tak to jest, jak w klubie nikt nie ma jaj, szczególnie Jąder

  35. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Jak nie bylo komisarzy to przeginaliscie w druga strone... Sami sobie winni. Zwlaszcza jak byliscie na cenzurowanym i przyjezdzala TV

  36. Powrót do góry    #164
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Po prostu sobie co niektórzy zakombinowali że jak się jedzie do Leszna to można na tor narzekać i coś w ten sposób ugrać, zwłaszcza przed kamerami, bo się utarło, że w Lesznie kombinują z torem, a na każdym torze zawsze znajdzie się coś do czego można się przyczepić.

  37. Powrót do góry    #165
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Sputnik
    Bo tor tarnowski (betonie i krawężnik), jest matką wszystkich pizostałych torów. Jak mamy takich parlamentarzystów to mamy taki kraj.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mingozi za jego przydatny post!

    kapitan bomba (01-06-2014)

  39. Powrót do góry    #166
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    ale bym zrobił mokro i tyle by było. Nikt nie mówi o błocie, ale mokro mogłoby być

  40. Powrót do góry    #167
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Przyjedzie Unibax to nam powiedzą jak mokro może być, że może być mokro ale w każdym punkcie identycznie. Wyjdzie Kowalik z komórą ręku, Sławomir będzie mu dyktował co ma mówić i naszym dzielnym działaczom znowu kopary opadną.

  41. Powrót do góry    #168
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Ale tak to jest, jak w klubie nikt nie ma jaj, szczególnie Jąder
    Ten to z samej nazwy powinien miec najwieksze.....ale zebral w piz...e w parkingu od Pedersena, zatem Dzik ma jednak wieksze


    Edit: do tego wyzej. Kowalik nic nie powie, w odroznieniu od Pana Golloba
    Ostatnio edytowane przez Agent_Cooper ; 02-06-2014 o 00:09

  42. Powrót do góry    #169
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez sputnick Zobacz posta
    Przyjedzie Unibax to nam powiedzą jak mokro może być, że może być mokro ale w każdym punkcie identycznie. Wyjdzie Kowalik z komórą ręku, Sławomir będzie mu dyktował co ma mówić i naszym dzielnym działaczom znowu kopary opadną.
    Teraz tymi od chodzenia są Krzyżak i Stanley

  43. Powrót do góry    #170
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Krzyżaniak za miły gość. Stanleya nie będą narażać na reperkusje jak coś za dużo powie albo zrobi. Najlepiej na jeden mecz na funkcyjnego powołać Kowalika w razie sankcji nie będzie dużej straty.

  44. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Mirek Kowalik to nasz człowiek przeciez Juz nie pamiętacie jak tu w Lesznie był lubiany , także teraz nie pamietam aby na Leszno choćby złe słowo powiedział

  45. Powrót do góry    #172
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    odroznieniu od Pana Golloba
    O przepraszam - on pozwala pozostałym zawodnikom na poufałe "Panie Tomaszu". Jak to między kolegami.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  46. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jaja

    Widać na dłoni, kto jak podchodził do meczu przed jego rozpoczęciem. I widać, kto ma w składzie tego z Danii, aczkolwiek należy zauważyć trójkę w biegu nr 15

    Tarnowa to strach się bać. Dobrze, że jechaliśmy z nimi na początku, pod koniec sezonu na szczęście się wyprztykają i będzie łatwiej

    Porażka to w sumie nie jest wina duetu JJ, tylko prezesa, za to że ich ciągle trzyma i słucha idiotycznych tłumaczeń.

  47. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Licznik tyka. Od 23.04.2013 roku Unia nie wygrała u siebie z zespołem w pełnym składzie, a ostatnio był to Start, więc do wygranej nad klasową drużyną trzeba by się cofnąć do 2012 roku. To nie tylko wina zawodników, ale ZWŁASZCZA PRZYGOTOWANIA DRUŻYNY do zawodów za co odpowiada na pewno trener. Do przygotowania zalicza się tor, żeby wreszcie te patałachy nasze nie musiały się nim tłumaczyć. Żenujące.

  48. Powrót do góry    #175
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Kiedy będzie oświadczenie prezesa Unii Tarnów protestującego przeciwko słabej postawie Unii Leszno na własnym torze, narażającej go na większe wypłaty niż ustalał w budżecie?
    Zajmij się swoim podwórkiem a nie lecz kompleksów Czewy pojedynczymi tekstami czy oświadczeniami jak w tym przypadku. Kolejny raz napiszę. Byliście na jesieni i później mistrzami w gadaniu jak to dobrze jest u Was. Codziennie prezesik czy ktoś z klubu musiał „pogadać”jak jest DOBRZE na syfach czy innych portalach. Jak jest dzisiaj widzimy, więc skończ tą gierkę, bo takie pisanie nic Ci nie da.. Jesteście daleko za…. i tego nie zmienisz pisząc takie wypociny. Fajny macie tor i pelno luda na trybunach. Takie rzeczy nalezy docenić i z tego miejsca to czynię
    Ostatnio edytowane przez Grzeniek ; 02-06-2014 o 23:08

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •