Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 175

Wątek: VI kolejka Ekstraligi: Unia Leszno - Unia Tarnów, 01.06 godz: 16:30

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 28 w 24 postach
    Ale co w tym dziwnego. Leszno nie jedzie z ogórkami ale prawdopodobnie ze zwycięzcą rundy zasadniczej. Z drużyną która teraz jest w mega formie. Teraz, bo w playoffach róznie może być.
    Sullivan

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez zdzichu328 Zobacz posta
    ...a to wszystko najbardziej przeżywają falubazersi, o dziwo !
    Bo Leszno to taki nasz "swojski wróg" i przynajmniej ja najbardziej oczekuje co roku na mecz Falubaz - Unia L. Nie chcialbym, by ich zabraklo w P-O gdy moj Falubaz sie tam znajdzie.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (01-06-2014)

  4. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    To co robia pawliccy to wola o pomste do nieba. Piotrus zajezdza pedersenowi ktory juz prawie wyprzedzil jednego z tarnowian i potem po biego burzy do niego i wymachuje lapami. Wy****** na zbity pysk te dwa bankomaty.

    Wysłane z mojego GT-I9295 za pomocą Tapatalk 2

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Uniafan za jego przydatny post!

    Martines (01-06-2014)

  6. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Bo Leszno to taki nasz "swojski wróg" i przynajmniej ja najbardziej oczekuje co roku na mecz Falubaz - Unia L. Nie chcialbym, by ich zabraklo w P-O gdy moj Falubaz sie tam znajdzie.
    Leszno to taki okropny wróg że aż mu kibicujemy zaraz po Falubazie

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    thengel (01-06-2014)

  8. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez przemo00001 Zobacz posta
    a kontrakt na dwa lata.
    Eeee tam, zawsze można go rozwiązać, choć znając Nickiego to łatwo nie bedzie

    A klub z Leszna chyba postanowił wystawić swoich kibiców na próbę. Co mecz to gorzej.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Nicki biegu nie potrafi wygrac hahah ale cienki w tej lidze jest w tym roku. O_o

  10. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Ale Buczek odpalił pisałam przed samym meczem że kluczowa dla jaskółek będzie dziś postawa właśnie Krzyśka i Kacpra ale to co obaj jadą to kosmos jakiś trio Vacek-Herbie-Koldi nie zawodzi więc wynik musi być taki jaki jest. Leszno w takiej formie, cóż.. PO chyba nie dla nich, a szkoda.. Fajnie że nasi nie kalkulują tylko jadą w każdym meczu swoje. Jak się chce wygrać całą ligę to nie można się bać nikogo, jak to ktoś u góry słusznie zauważył
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi _jaskolka_ za jego przydatny post!

    guma001 (01-06-2014), j-rules (01-06-2014)

  12. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Gomólski na razie komplet w Lesznie, ja pitolę co się dzieje.

  13. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2004
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 6 postach
    Dramatyczna jazda zawodników z Leszna. Jechali tak daleko, że nie byli w stanie choć na moment zagrozić gościom.

    ten komentarz na sf mówi chyba wszystko, naprawdę jestem ciekawy na co dzisiaj zwalą, dzisiaj kompletnie nikt nie jedzie na swoim poziomie

  14. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez przemo00001 Zobacz posta
    Dramatyczna jazda zawodników z Leszna. Jechali tak daleko, że nie byli w stanie choć na moment zagrozić gościom.

    ten komentarz na sf mówi chyba wszystko, naprawdę jestem ciekawy na co dzisiaj zwalą, dzisiaj kompletnie nikt nie jedzie na swoim poziomie
    Może postanowili śladami niektórych zespołów, wydrenować klubową kasę w Tarnowie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Gratulacje dla Tarnowa. Przegraliśmy dzisiaj z drużyną. A my mamy bandę indywidualistów niezdolnych wygrać kolejnego spotkania na własnym torze.

    Wystukane w Tapatalk

  16. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Pawliccy są przereklamowani, przepłaceni i rozpuszczeni . Zawsze tak uważałem. Zagłaskaliście ich w Lesznie.

  17. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Hm, czyżby Vaculowi padła bajeczna rakieta na starcie XII biegu?

    3 tygodnie temu Leszno miało w tabeli 9 pkt przewagi nad Toruniem (3:-6), a teraz jeśli się nie pozbierają to za 2 tygodnie będzie równo (5:5).
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  18. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Jankowski natychmiastowa dymisja. Specjalista od porażek.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ostatni za jego przydatny post!

    Martines (01-06-2014)

  20. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    No i Nickuś wygrał w końcu 15 bieg, tylko teraz gdy mecz i tak w trąbe.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  21. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 28 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta
    Hm, czyżby Vaculowi padła bajeczna rakieta na starcie XII biegu?

    3 tygodnie temu Leszno miało w tabeli 9 pkt przewagi nad Toruniem (3:-6), a teraz jeśli się nie pozbierają to za 2 tygodnie będzie równo (5:5).
    Też się tego boję. Rakieta out, Vacul wraca do rzeczywistości.
    Sullivan

  22. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    z opisu na syfach to widac ze tylko Pedersen cos walczyl i gryzl tor a reszta dno?

  23. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez profesor Zobacz posta
    Pawliccy są przereklamowani, przepłaceni i rozpuszczeni . Zawsze tak uważałem. Zagłaskaliście ich w Lesznie.
    Jak ich nie głaskaliśmy to był krzyk na całą Polskę. Z nimi jest jak z KK - toksyczny tatuś w parkingu... Przemek to już przestał się rozwijać a co sezon to dwa kroki wstecz.

    Gratulacje dla Tarnowa.
    A dla Leszna - na co nam PO z taką jazdą?\

    Cytat Zamieszczone przez Robi
    z opisu na syfach to widac ze tylko Pedersen cos walczyl i gryzl tor a reszta dno?

    Tak walczył, nawet ze swoimi. Zabierz go Robi z powrotem - ten człowiek to klątwa i gwarancja kwasów w drużynie...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  24. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Tak walczył, nawet ze swoimi. Zabierz go Robi z powrotem - ten człowiek to klątwa i gwarancja kwasów w drużynie...[/FONT][/COLOR]
    ale gdzie? w Rzeszowie klubu zuzlowego nie ma...

  25. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Mildura ty chyba ogladales mecz z Czestochowy ze takie bzdruy pleciesz. Mlody podjechal Nikiemu i potem jeszcze mial do niego pretensje nie wiadomo o co.

    Swoje pojechal Nicki, Muszla i gdyby mlody Pawlicki sie nie blaznil tym wymachiwaniem rak to tez zaliczylbym go do zawodnikow wyrozniajacych sie w tym meczu.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Uniafan za jego przydatny post!

    Martines (01-06-2014)

  27. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Gratulacje dla Tarnowa,przyznam szczerze nie wierzyłem,przepraszam.Gratulacje od kibica z Torunia.Brawo.

  28. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Piękne podziękowanie z Torunia, kochani są Ci Uniści

  29. Powrót do góry    #113
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Gratulacje dla Tarnowa.

    Unia Leszno...Cóż....

    A , jedna miła nowość - przestaliśmy przegrywać nominowane. I to wszystko... Co by nie powiedzieć, akurat Nicki to nie zawiódł... Ale Przemek....?

  30. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach

    Kabaret Unia Leszno zaprasza na spektakl pt " Farsa XXI w"

    ...takie hasło powinno widnieć na kolejnych plakat zapowiadających mecze w Lesznie.

    Do sedna: wyszłam ze stadionu po 8 biegu. Nie mogłam patrzeć na to co się tam dzieje.

    Panowie i Panie: mamy drużynę!!! drużynę...INDYWIDUALNOŚCI W Unii nie ma żadnej atmosfery!

    Baliński wywożący Bjerre, Pedersen wywożący Piotra i z tego co mi wiadomo też Zengotę, Lider Przemek nie sprostający liderowaniu, brak kontaktu (jakiegokolwiek) na torze z zawodnikami Unii Tarnów i pretensje zawodników Unii Leszno względem siebie, które o mały włos nie skończyły się przepychanką to wszystko co mogliśmy zobaczyć dzisiaj na Smoku.

    Przecież to istna kpina!!! dziwię się, że kibice nie opuścili stadionu, naprawdę podziwiam Was!

    A Rusiecki przed meczem z Zieloną pieprzy jak potłuczony, że zastanawia się czy nie wprowadzić systemu taki jak jest w Zielonej Górze czyli zwiększeniu w dniu meczu ceny biletu o 5 zł!!! jak śmie w ogóle takie coś mówić jeśli Unia jedzie taką padakę od początku sezonu???

    Mam nadzieję, jako wieloletni kibic Unii, że usłyszę po dzisiejszym meczu od Rusieckiego przeprosiny i wypadałoby w ramach przeprosin na następny mecz zrobić bilety za max 10 zł bo inaczej prezes jedyne co ujrzy na stadionie to puuuustki.
    Tego cyrku nie da się oglądać. Tego nie da się nawet tolerować!!!

    I nie piszcie, że Unia Tarnów to przecież jeden z najmocniejszych przeciwników więc wynik nie jest taki zły itd. W Lesznie nie jeżdzą zawodnicy 1-szo ligowi tylko m.in mistrz świata, mistrz europy juniorów itd... więc wymaga się od nich nawiązania jakiejkolwiek walki z przeciwnikami!

    i na koniec:

    Nicki: dziękuję, że po raz pierwszy od kilkunastu lat mam niechęć do chodzenia na Smoka.

    Po tym meczu out Zengota, out Balon i chciałabym aby wyleciał Nicki ( za jego zachowanie na torze), choć wiem, że to niemożliwe. Przemek: ostatnia szansa. Niech jeżdżą Smektały i Kaczmarki. Przynajmniej chłopaki wykażą się wolą walki...

  31. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Pojechalismy dla Torunian.

    No to czekam niecierpliwie na tlumaczenia. Moge cos zaproponowac:
    a) Brzydki, Zły i Łysy Cieślak ustawil komisarzy i zrobil tor po swojemu
    b) Tor sie roznil od tego na treningu
    c) Tor byl zrobiony nie do walki a pod startowcow
    d) Pogoda


    Brawo Buczek! w koncu odpaliles! Teraz juz bedzie tylko lepiej

    PS. Howard - nie ma za co, drobiazg
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 01-06-2014 o 18:50

  32. Powrót do góry    #116
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    [QUOTE=olivka;1600890]...takie hasło powinno widnieć na kolejnych plakat zapowiadających mecze w Lesznie.

    Do sedna: wyszłam ze stadionu po 8 biegu. Nie mogłam patrzeć na to co się tam dzieje....

    QUOTE]

    ---------------------

    Po co tak impulsywnie... ? ...Luuuz To tylko sport, rozrywka... Po co się frustrować?

    Wygramy kolejny dwumecz z Toruniem i będzie ok...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 01-06-2014 o 18:53

  33. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Pojechalismy dla Torunian.

    No to czekam niecierpliwie na tlumaczenia. Moge cos zaproponowac:
    a) Brzydki, Zły i Łysy Cieślak ustawil komisarzy i zrobil tor po swojemu
    b) Tor sie roznil od tego na treningu
    c) Tor byl zrobiony nie do walki a pod startowcow
    d) Pogoda


    Brawo Buczek! w koncu odpaliles! Teraz juz bedzie tylko lepiej
    Zdaje się, że niedoczekanie Twoje
    W Lesznie po prostu brakuje drużyny - klątwa Pedersena działa... Takie porażki nie bolałyby, gdyby były po walce swoimi wychowankami. A tak? Zengota, Bjerre, Pedersen... Bracia Pawliccy - ok, tylko dlaczego oni chcą zarabiać na poziomie najlepszych w lidze? Przy negocjacjach zimą mogliby zwrócić uwagę na swoje miejsce w tabeli średnich ekstralipy.
    Mamy szczęście, że Gdańsk i Wrocław mają swoje problemy, bo inaczej klątwa Nickiego zadziałała by w 100%.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  34. Powrót do góry    #118
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Byłem widziałem co widziałem i to jest jakaś masakra jedno pytanie po co był wczorajszy trening zen bali kapitan robia razem 6 pkt czyli mniej niż tofik w dodatku przed każdym startem zmiana motocykla po co przecież wczoraj sie dopasowywali do toru

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tomason za jego przydatny post!

    Megan (01-06-2014)

  36. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    dziwne mowienie jest o klatwie Pedersena jak on wiecej razy awansowal z druzyna do ligi wyzej i zdobywal medali niz mial spadkow

  37. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2004
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez olivka Zobacz posta
    ...takie hasło powinno widnieć na kolejnych plakat zapowiadających mecze w Lesznie.

    Do sedna: wyszłam ze stadionu po 8 biegu. Nie mogłam patrzeć na to co się tam dzieje.

    Panowie i Panie: mamy drużynę!!! drużynę...INDYWIDUALNOŚCI W Unii nie ma żadnej atmosfery!

    Baliński wywożący Bjerre, Pedersen wywożący Piotra i z tego co mi wiadomo też Zengotę, Lider Przemek nie sprostający liderowaniu, brak kontaktu (jakiegokolwiek) na torze z zawodnikami Unii Tarnów i pretensje zawodników Unii Leszno względem siebie, które o mały włos nie skończyły się przepychanką to wszystko co mogliśmy zobaczyć dzisiaj na Smoku.

    Przecież to istna kpina!!! dziwię się, że kibice nie opuścili stadionu, naprawdę podziwiam Was!

    A Rusiecki przed meczem z Zieloną pieprzy jak potłuczony, że zastanawia się czy nie wprowadzić systemu taki jak jest w Zielonej Górze czyli zwiększeniu w dniu meczu ceny biletu o 5 zł!!! jak śmie w ogóle takie coś mówić jeśli Unia jedzie taką padakę od początku sezonu???

    Mam nadzieję, jako wieloletni kibic Unii, że usłyszę po dzisiejszym meczu od Rusieckiego przeprosiny i wypadałoby w ramach przeprosin na następny mecz zrobić bilety za max 10 zł bo inaczej prezes jedyne co ujrzy na stadionie to puuuustki.
    Tego cyrku nie da się oglądać. Tego nie da się nawet tolerować!!!

    I nie piszcie, że Unia Tarnów to przecież jeden z najmocniejszych przeciwników więc wynik nie jest taki zły itd. W Lesznie nie jeżdzą zawodnicy 1-szo ligowi tylko m.in mistrz świata, mistrz europy juniorów itd... więc wymaga się od nich nawiązania jakiejkolwiek walki z przeciwnikami!

    i na koniec:

    Nicki: dziękuję, że po raz pierwszy od kilkunastu lat mam niechęć do chodzenia na Smoka.

    Po tym meczu out Zengota, out Balon i chciałabym aby wyleciał Nicki ( za jego zachowanie na torze), choć wiem, że to niemożliwe. Przemek: ostatnia szansa. Niech jeżdżą Smektały i Kaczmarki. Przynajmniej chłopaki wykażą się wolą walki...
    jedni, że Nicki wywoził, inni, że to Piotr wywiózł Nickiego i jeszcze miał do niego pretensje
    na pewno na tym samym meczu byliscie?

  38. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    nie narzekajcie, Pedersen wygrał 15 bieg, tak jak chcieliście.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  39. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Zdaje się, że niedoczekanie Twoje
    W Lesznie po prostu brakuje drużyny - klątwa Pedersena działa... Takie porażki nie bolałyby, gdyby były po walce swoimi wychowankami. A tak? Zengota, Bjerre, Pedersen... Bracia Pawliccy - ok, tylko dlaczego oni chcą zarabiać na poziomie najlepszych w lidze? Przy negocjacjach zimą mogliby zwrócić uwagę na swoje miejsce w tabeli średnich ekstralipy.
    Mamy szczęście, że Gdańsk i Wrocław mają swoje problemy, bo inaczej klątwa Nickiego zadziałała by w 100%.
    Mildek, pozytywnie mnie zaskoczyles. Nie pomyslalem o tym zupelnie wiec dodaje:
    e) klątwa Pedersena

  40. Powrót do góry    #123
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    nie narzekajcie, Pedersen wygrał 15 bieg, tak jak chcieliście.
    O, to to... panie ..to to... Już o tym wyżej pisałem...

    PS
    A tak poważnie - straszna wtopa.... Jednak porażka za wysoka....

  41. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    O, to to... panie ..to to... Już o tym wyżej pisałem...

    PS
    A tak poważnie - straszna wtopa.... Jednak porażka za wysoka....
    Może dzięki temu niektórzy zejdą na ziemię z tymi PO.
    Szkoda, że najdrożsi w drużynie pewnie mają gwarancje startowe. Podobno mamy zdolnych juniorów
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  42. Powrót do góry    #125
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Przykro było patrzeć...
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raymond za jego przydatny post!

    lego (01-06-2014)

  44. Powrót do góry    #126
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Może dzięki temu niektórzy zejdą na ziemię z tymi PO.
    Szkoda, że najdrożsi w drużynie pewnie mają gwarancje startowe. Podobno mamy zdolnych juniorów
    Tak poważnie, to wszystko będzie jasne (prawie) po dwumeczu z Toruniem... To już niedługo...

  45. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Przykro było patrzeć...
    Dobry tytuł na relacje z meczu

    Wystukane w Tapatalk

  46. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Wracam i naprawdę nie wiem co napisać

    Nie ma drużyny , nie ma atmosfery ,nie ma niczego!
    Wielkie brawa za frekwencję kibice sie spisali za to zawodnicy? Brak Słów!

    Brawo Tofeek jak jedyny ze swoich zabrales jaja na tor! Ten respekt Pawlickich do Hancocka mnie poprostu osłabia , Nicki w biegu 13 pokazał dlaczego jest 3krotnym Mistrzem Swiata , a bracia nawet do GP nie zawitaja...

    Brawa dla Torunia w wielkim stylu wjechali do PO , brat oglądający zawody z Częstochowy napisał mi tylko SMS z treścią "Ward Kosmita" Brawo!


    Ps.szkoda Kenia wozili go "koledzy" po bandach niemiłosiernie ...

  47. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez przemo00001 Zobacz posta
    jedni, że Nicki wywoził, inni, że to Piotr wywiózł Nickiego i jeszcze miał do niego pretensje
    na pewno na tym samym meczu byliscie?
    Mlody przecial nikiemu tor jazdy na wyjsciu z 1 luku jak sie rozpedzal, a potem niki wyniosl sie na duza i powiozl troche mlodego na 2 luku. Z tym ze raczej nie zrobil tego specjalnie. Nie sluchaj kobiety ktora wychodzi w polowie meczu i chce jechac juniorami do konca sezonu bo takiej osoby nie mozna nazwac kibicem...

    Wysłane z mojego GT-I9295 za pomocą Tapatalk 2

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Uniafan za jego przydatny post!

    Martines (01-06-2014)

  49. Powrót do góry    #130
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Mecz wygrany i miejsce w play off chyba już mamy zaklepane.
    Tak jak myślałem, jeżeli Buczek odpali to szala zwycięstwa powinna się przechylić na naszą stronę. Mam nadzieję, że chłopak złapał optymalny wiatr w żagle i teraz będzie cały czas tak dobrze śmigał.
    Cieszy również postawa Kacpra, który z każdym meczem podkreśla że chce być w przyszłości ,,kimś więcej aniżeli ligowym średniakiem". Super

    Szkoda mi strasznie kibiców z Leszna. Od czasów Jaśka i Hampela z każdym rokiem zaczyna się źle dziać. Nie chodzi już o wyniki (fakt to bardzo ważne), ale atmosferę w drużynie, która jest na bardzo niskim poziomie. Nie mam zamiaru wbijać kija w mrowisko, bo sami dobrze wiecie co trzeba zrobić, dlatego życzę wam jak najlepiej.
    You will never walk alone.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gierappa za jego przydatny post!

    Thomas (01-06-2014)

  51. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez gierappa Zobacz posta
    Mecz wygrany i miejsce w play off chyba już mamy zaklepane.
    Tak jak myślałem, jeżeli Buczek odpali to szala zwycięstwa powinna się przechylić na naszą stronę. Mam nadzieję, że chłopak złapał optymalny wiatr w żagle i teraz będzie cały czas tak dobrze śmigał.
    Cieszy również postawa Kacpra, który z każdym meczem podkreśla że chce być w przyszłości ,,kimś więcej aniżeli ligowym średniakiem". Super

    Szkoda mi strasznie kibiców z Leszna. Od czasów Jaśka i Hampela z każdym rokiem zaczyna się źle dziać. Nie chodzi już o wyniki (fakt to bardzo ważne), ale atmosferę w drużynie, która jest na bardzo niskim poziomie. Nie mam zamiaru wbijać kija w mrowisko, bo sami dobrze wiecie co trzeba zrobić, dlatego życzę wam jak najlepiej.
    Wiemy , z podstawowego składu trzeba pożegnać 5 zawodników!

  52. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Tu sie podlacze pod gierappe... Tak slabe Leszno w elidze zwyczajnie nie przystoi!

  53. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Unia nie zasluguje na tych kibicow, ludzie po tych wszystkich wtopach nadal na ten stadion przychodza i oddaja czesc zuzlowcom, ktorzy robia wszystko zeby im sie nie odwdzieczyc. Trenerzy - beznadzieja, nasi robia te same bledy, trening nic nie daje, bezsens. Wyglada na to, ze nikt im nic nie podpowiada, do tego mamy zle ustawione pary a zuzloki jada jak na wyjezdzie. Na stadion juz nie pojde, bo od 2 lat nie widzialem zwyciestwa u siebie (nie bylem w 2013 na Bydzi). Niech mnie syn teraz wyciagnie, a nie ja jego.

  54. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Gratulacje dla Romana, myślałem, ze nie wyjdziemy z 30-tki. Pawliccy co bieg robili miejsce wujowi Gregowi. Ale jak jeździ się do USA zimą na odwiedziny do wuja bo potem robi mu się miejsce. A może chcieli z nim jechać parą? Zgadzam się z innymi powinni przestać trenować na smoku. To nie ma żadnego sensu. Przynajmniej nikt ni powie, że tor był inny niż na treningu.
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 01-06-2014 o 19:58

  55. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Nie mogłem być na meczu, ale po lekturze waszych wpisów nie żałuje...

    PS. może tofik na seniora za balona lub zengiego, a w jego miejsce jakis młody niech sie objeżdża, trzeba juz myslec o przyszłości...
    Ostatnio edytowane przez FIS ; 01-06-2014 o 20:05
    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •