Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 477

Wątek: VI kolejka Ekstraligi: SPAR Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 01.06.14 g. 19.00 live nSportHD

  1. Powrót do góry    #361
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Rewelacyjny KK. Szkoda pecha sprzętowego NKI - szansa na bonus bylaby wieksza.

    Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

  2. Powrót do góry    #362
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Rok temu byl remis. Wiec jakis progres jest.

  3. Powrót do góry    #363
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Falubaz był dzisiaj do zrobienia ale nie przez Stal
    Zrobiliśmy więcej punktów niż Dream Team i to mimo błazenady Palucha i pecha Iverssena. Mamy realną szansę na bonus więc tragedii nie ma

    Ważne, że Krzychu nic nie robi sobie z kontuzji a reszta da sobie radę na swoim torze.
    Jako drużyna nic poza 4 miejscem nam jednak raczej nie grozi. Trzeba jednak walczyć o 3 miejsce w zasadniczej, żeby na półfinał trafić na Falubaz bo jest najsłabszy rywal z czołowej 3 obecnej ekstraligi i zawsze może się trafić jakaś niespodzianka..
    Ostatnio edytowane przez libky ; 01-06-2014 o 20:50

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi libky za jego przydatny post!

    alexbart (01-06-2014)

  5. Powrót do góry    #364
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,036
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    No to bonus dla Stali

  6. Powrót do góry    #365
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Rok temu byl remis. Wiec jakis progres jest.
    Rok temu byl dokladnie taki sam wynik...

  7. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Gdyby nie gorszy mecz naszych juniorow i pech Aj w 1 biegu wygralibysmy jeszcze wyzej.
    A gdyby nie defekt Ivera i debilizm Palucha to moglobyc 47-43
    A tak w ogole gdyby matka miala fjutta to by byla ojcem

  8. Powrót do góry    #367
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Dokladnie w tym samym tonie byla moja wypowiedz. Zaczyna sie gdybanina

    Cytat Zamieszczone przez GollumGW Zobacz posta
    Rok temu byl dokladnie taki sam wynik...
    a to cos pomieszalem chyba z sezonem 2012.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No to bonus dla Stali

    A lotto na wtorek?

  9. Powrót do góry    #368
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,713
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 390 w 216 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Gdyby nie gorszy mecz naszych juniorow i pech Aj w 1 biegu wygralibysmy jeszcze wyzej.

    Juniorzy Falubazu pojechali na swoim poziomie, mogli zresztą wypaść jeszcze gorzej, gdyby nie uprzejmość Cyfera.

    Jonsson w pierwszym starcie przywiózł 5-1, więc nie bardzo wiem o jakim pechu mowa.

  10. Powrót do góry    #369
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez zuzelfan Zobacz posta
    Nie ma co się podniecać. ZG powinna to wygrac lekko tak z 50-40. A nie zdziwie sie jak Gorzów dostanie trochę większe lanie tak w granicach 55-35. Gorzów jest rozbity i będzie szedł na dół jak titanic.
    Ma się tego nosa

    Jonsson to jest dla mnie przekozak. Juniorzy ZG pojechali na swoim poziomie. Strzelec moim zdaniem nie traktuje sportu profesjonalnie i powinien zostać odsunięty od składu. Lepiej dać miejsce jakiemu juniorowi młodemu niech sie objezdza. Tylko nie Zgardziskiemu bo to anty talent.
    Ostatnio edytowane przez zuzelfan ; 01-06-2014 o 21:22

  11. Powrót do góry    #370
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Mecz pod kontrolą. Przez Hampela znowu mi wynik nie wszedł jego mać. Miało być te 51-39. Po co (tak samo jak wcześniej AJ) pakował się na zewnętrzną kiedy tam nie polane było i zero przyczepności ?
    Na miejscu przyjaciół z północy nie dopisywałbym tego bonusa w ciemno. Wasz wynik jest bardzo mocno uzależniony od KK. Wystarczy jeden niegroźny upadek i przy takiej kontuzji Krzysiek wypada ze składu, a alternatywy dla niego brak. Wątpię żeby dojechał sezon do końca.
    W sumie jak ktoś trafnie przed meczem napisał, to były derby które znaczyły najmniej od dawna. Ot zwykły ligowy mecz do odjechania. Przy takim układzie tabeli jaki teraz się rysuje się na play offy to wszyscy będą celować w miejsca 2-3. Zakładam że 4 będzie Unibax, którego każdy wolałby mieć w finale. Czyli może i dobrze że Falubaz przerżnął pierwszy mecz z Tarnowem. Niech się Jaskółki boksują z Toruniem a my będziemy mieć prawdziwe derby w półfinałach. Bo to co było dzisiaj to tylko ostry sparing.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 01-06-2014 o 21:43

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    rav_gorzow (01-06-2014)

  13. Powrót do góry    #371
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,406
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 191 w 120 postach
    Na dzień dzisiejszy Krzysiek i jego jazda wygląda lepiej niż mogliśmy się spodziewać. Szacun dla niego za dzisiejszy mecz!

  14. Powrót do góry    #372
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    najlepszy moment meczu, którego nie było widać i słychać w tv
    to wtedy jak prawie cały II łuk zabił śmiechem błaznów z sektora gości
    śpiewających że Stal mistrzem Polski jest;

    Patrząc na wynik to jest on sukcesem Gorzowa, tym bardziej że wiadomy bieg z Protasem/Jonssonem powinien być na 5:1 dla nas;
    Wykluczenia Adamczewskiego nie komentuję, bo w tv nie widziałem, ale z mojej perspektywy do wykluczenia był Szwed.
    Jonsson raz jeszcze pokazał, że przy takim torze jest w stanie u nas wygrać z KAŻDYM.
    Martwi trochę słabszy Patryk, ale czy punktowanie na poziomie 8punktów to słabość?
    Mamy piekielnie mocny team.....oczywiście poza juniorami.


    Aha Paluch to chyba taktyki uczył się na nadwarciańskich łąkach, ale to nie moje zmartwienie.
    Wczoraj pisałem że PUK się spali i się spalił...a jak nie on to coś w jego motorze

    O bonusa będzie ciężko, ale to my w tabeli mamy +4 punty więcej niż Stal.
    Jonsson = F-16

  15. Powrót do góry    #373
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Gdybym mógł coś szczerze podpowiedzieć gorzowianom, to trzy słowa:
    - za Cyfera ktokolwiek inny - gdyby coś miało być z niego, to już dawno by było.
    - nie ma co wierzyć w jakiś megapotencjał u Linusa
    - czas wziąć się za Iversena. Widać, że mu zależało, ale żeby sprzętowo taki mecz położyć?

    Ogólnie będzie dobrze. Falubaz był lepszy, ale na kluczowe rozstrzygnięcia przyjdzie czas jesienią. O czwórkę w wykonaniu Stalo jestem spokojny - będziecie tam wy, tarnowianie, torunianie i zielonogórzanie. Reszcie to zwyczajnie nie grozi i chyba widać to już teraz.

  16. Powrót do góry    #374
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    lol, Jonsson nie w nominowanych?
    Dudka on dziś dystansuje strasznie. Kolesiostwo.
    przed nominowanymi byłem przekonany że pojedzie AJ
    i nawet sobie mówiłem, że Rafał będzie na cenzurowanym jeśli 14 bieg wtopimy;
    nos trenerski jednak górą

  17. Powrót do góry    #375
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,467
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Falubaz powinien ten mecz wygrać wyżej, ale przynajmniej walka o bonus może być ciekawa
    Tak z grubsza to cała seniorka pojechała przyzwoicie, ale wszyscy popełnili błędy ... tak karma derbów ...
    Juniorzy BZ czyli mizeria, dobrze, że choć bieg juniorski obronili ...
    Na Gdańsk bezwzględnie należy odstawić Strzelca, Adamczewskiego i Zgardzińskiego ....

    O Stali można powiedzieć, że dziś to był KK, któremu nieco pomagał Zagar i Bartek. Reszta łącznie z Paluchem stawiła się na W69 i to by było na tyle ...
    Dlaczego Bartek nie pojechał 6 biegów to nie wiem ...

    Ps. Mariusz to w którym biegu widziałeś potencjał Strzelca ?
    Tylko Falubaz

  18. Powrót do góry    #376
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    przed nominowanymi byłem przekonany że pojedzie AJ
    i nawet sobie mówiłem, że Rafał będzie na cenzurowanym jeśli 14 bieg wtopimy;
    nos trenerski jednak górą
    Gdyby pojechał AJ - byłby ten sam efekt. Lepsze pola + obsada w Stali. Dudek zrobił fuksiarskie punkty na defekcie Iversena i w 13 biegu dzięki akcji Jonssona. Jonsson z kolei zagubił się w zamieszaniu wytworzonym przez błąd PePe. Był dziś ewidentnie lepszy niż Dudek, także decyzja bardzo dziwna. No ale - w gruncie rzeczy nieistotna.

  19. Powrót do góry    #377
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Zielonka znów na farcie, tym razem Iversen.
    Druga połowa zawodów całkiem, całkiem.

  20. Powrót do góry    #378
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Zielonka znów na farcie, tym razem Iversen.
    Druga połowa zawodów całkiem, całkiem.
    Taaa, znowu ten fart, fuks, plagi egipskie itd rzeczy ...

    Jaskółki pewnie tez na farcie przeleciały się dziś po Byczkach na Smoku?!
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 01-06-2014 o 22:12
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  21. Powrót do góry    #379
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    jednak derby bez golloba to jak kobieta bez brody.
    nie te emocje, nie ta adrenalina... TO JUŻ NIE TO SAMO. choć przyznam, że f-16 zrobiły wrażenie, przynajmniej na dzieciakach.

    wypada się zgodzić z frątczakiem i noskowiczem, którzy w przedmeczowej pogadance radiowej za główny powód spadku temperatury derbów uznali nieobecność pana tomasza. bo gollob w toruniu to jednak nie to samo, co gollob w gorzowie, szczególnie w tandemie z komarnickim. no i już nie ta sama dyspozycja, niestety, jak przed laty. naprawdę żal patrzeć na człowieka, który swoją żywą legendę rozmienia na drobne. małysz pokazał, jak odejść z klasą - może warto pójść tym śladem?

    mecz mnie wynudził, podobnie jak poprzedni z wrocławiem. dlatego ze zdziwieniem przeczytałem potem na forum, że to było fajne widowisko. a jak to dziś wyglądało z perspektywy tv?

    dziś było spokojnie, wszystko pod kontrolą. szkoda iversena, mogłoby być więcej emocji, gdyby nie pech.

    niniejszym przepraszam pana andreasa jonssona, że w pana zwątpiłem.
    förlat mig andreas
    Ostatnio edytowane przez kolarz ; 01-06-2014 o 22:13

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (01-06-2014)

  23. Powrót do góry    #380
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta

    Ps. Mariusz to w którym biegu widziałeś potencjał Strzelca ?
    Wlasnie mialem zapytac, wszak na meczu nie bylem osobiscie Jak sie przedstawial ów porównywalny potencjal Strzelca i Zmarzlika z perspektywy trybun?

    edit: no i jak tam porównywalny Jabol z Jonssonem?

  24. Powrót do góry    #381
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    lol, Jonsson nie w nominowanych?
    Dudka on dziś dystansuje strasznie. Kolesiostwo.
    Na twoim miejscu bym sprawdził ile punktów mieli przed nominowanymi a dopiero później robił z siebie pajaca

  25. Powrót do góry    #382
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    A jest jakis przepis co do nominowanych? Wiem ze w 15 maja jechac ci co maja najwiecej uciułane, a w 14?

  26. Powrót do góry    #383
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Jeżeli w Falubazie obowiązują jakieś zasady to w nominowanych powinien jechać Jonsson, który był dużo lepszy od Dudka, a na pewno nie był gorszy od Protasa.
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Na twoim miejscu bym sprawdził ile punktów mieli przed nominowanymi a dopiero później robił z siebie pajaca
    W którym miejscu kolega Falubaz robi z siebie pajaca? Nie mam ochoty się wykłócać, ale jak czytam taką wypowiedź jak Twoja to trudno nie odpisać Byłeś na meczu? widziałeś kto jak jechał i w jakich okolicznościach robił punkty?
    Tak jak staliśmy na stadionie to wszyscy byli zdziwieni, że w nominowanych nie jedzie Jonsson. Bo nominowane to nie tylko tępe patrzenie na tabelkę z punktami (gdzie dodatkowo jeden zawodnik ma pecha, a drugi farta), ale to powinna być również nagroda za postawę na torze.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 01-06-2014 o 22:23

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    kape (02-06-2014), kapitan bomba (01-06-2014)

  28. Powrót do góry    #384
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,271
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Na twoim miejscu bym sprawdził ile punktów mieli przed nominowanymi a dopiero później robił z siebie pajaca
    Co nie zmienia faktu, że AJ dzisiaj deklasował Dudka.

  29. Powrót do góry    #385
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Zielonka znów na farcie...
    aha
    ...

  30. Powrót do góry    #386
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Falubaz powinien ten mecz wygrać wyżej, ale przynajmniej walka o bonus może być ciekawa
    Tak z grubsza to cała seniorka pojechała przyzwoicie, ale wszyscy popełnili błędy ... tak karma derbów ...
    Juniorzy BZ czyli mizeria, dobrze, że choć bieg juniorski obronili ...
    Na Gdańsk bezwzględnie należy odstawić Strzelca, Adamczewskiego i Zgardzińskiego ....

    O Stali można powiedzieć, że dziś to był KK, któremu nieco pomagał Zagar i Bartek. Reszta łącznie z Paluchem stawiła się na W69 i to by było na tyle ...
    Dlaczego Bartek nie pojechał 6 biegów to nie wiem ...

    Ps. Mariusz to w którym biegu widziałeś potencjał Strzelca ?


    Derby bez wielkich emocji, wynik dość kontrolowany. Wszyscy pojechali w sumie to czego mozna było się spodziewać, no może AJ troche uciera nosy tym, co to już widziało testującego sprzęt gdzieś w polu.

    Punkt bonusowy raczej bez istotnego znaczenia po za prestiżem. Stal raczej pojedzie w PO ze Stalą i to chyba byłby najlepszy rywal patrząc na pozostałą dwójke.
    (Jeżeli wziąć pod uwage Tarnów i Toruń) , bo to raczej realna opcja na PO.

    Strzelec w jednym biegu pokazał potencjał przez około jedno okrążenie, potem chyba przemyślał i postanowił przyoszczędzić sprzęt
    A Paluch nie robił taktyków, bo moze dostał sms-a z prykazem.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Powrót do góry    #387
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,328
    Kliknij i podziękuj
    1,567
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Szczególne brawa za ten mecz dla Krzycha Kasprzaka. Super zaskoczył po takiej kontuzji...

  32. Powrót do góry    #388
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Na twoim miejscu bym sprawdził ile punktów mieli przed nominowanymi a dopiero później robił z siebie pajaca
    Sam przestań z siebie robić pajaca. Dudek punkty w 13 wyścigu zawdzięcza Jonssonowi + zrobił punkt na defekcie Iversena. "sprawdz kto mial wiecej punktow" jak można w ogole wypisywac takie bzdury...

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    sfp (01-06-2014)

  34. Powrót do góry    #389
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A jest jakis przepis co do nominowanych? Wiem ze w 15 maja jechac ci co maja najwiecej uciułane, a w 14?
    a w 14 nie

  35. Powrót do góry    #390
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Nie pierwszy to mecz Palucha, kiedy nie wykorzystujemy pełnej możliwości zmian. Ale pierwszy, który może nasz kosztować brak bonusa, bowiem nawet przy pechu Iversenna przy dobrym rozegraniu meczu i wstawieniu szósty raz Bartka była szansa przegrać trochę mniej. Dzisiaj Świder pojechał coś w jednym biegu a dostał pięć startów, czyli tyle samo co Bartek, któremu wyszły cztery biegi.

    Ale na szczęście play-offy prawie pewne, więc tutaj mam apel do Palucha:

    Panie Piotrze - po trzech latach dawania szans Adrianowi pora dać szansę innemu juniorowi. Adrian to typowy startowiec, który na betonie jest w stanie po dobrym starcie dowieźć punkty. Ale na torze do walki chłopak sobie nie radzi i po trzech latach to doskonale widać. Mimo, że jest bardzo ambitny to niestety brakuje mu tej iskry. Na moje oko starszy Karczmarz ma fajną technikę i jest waleczny, więc dać mu sprzęt niech się rozjeździ i na play-offy gorzej nie będzie jeździł niż Cyfer. Szkoda, że młody Karczmarz ma dopiero 15 lat, bo ja bym mu dał szansę.
    Ostatnio edytowane przez yarek3 ; 01-06-2014 o 22:32

  36. Powrót do góry    #391
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Jonsson co prawda dzisiaj nie zrobił przepowiadanych przez Mariusza 10 punktów, ale i tak zwracam mu honor, bo pojechał dobry mecz i wywalczył sobie miejsce w składzie. Mało tego - kompletnie nie rozumiem czemu Szwed nie pojechał w nominowanych. Bo miał 1 punkt mniej od Dudka ? Patryk dzisiaj wyraźnie słabszy mecz i sporo punktów na farcie. Trójka zdobyta fuksem + w 13 byłoby 0 gdyby nie AJ. No, ale Dudi wygrał 14 więc rozejdzie się po kościach. Dla mnie jednak poważny błąd Dobruckiego, który mógł przynieść spore straty. Co do juniorów: o ile Adamczewski jeszcze coś próbuje to Strzelec niestety kolejny raz pokazuje to o czym pisałem przed meczem. Szlak przetarty przez Kasprowiaka coraz bardziej realny.

    Dlaczego Iversen został wycofany po 3 starcie ?
    TeamLindgren

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    kapitan bomba (01-06-2014), sfp (01-06-2014)

  38. Powrót do góry    #392
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    no to wlasnie. Skoro w 14 nie to AJ byl oczywistym wyborem. A wymaganie od trenera by dobieral zawodnikow tylko wg punktow to smiech na sali.

  39. Powrót do góry    #393
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta

    Dlaczego Iversen został wycofany po 3 starcie ?
    Stracił dwa silniki i raczej nie miał na czym jechać, a koledzy nie byli zbyt koleżeńscy i nie podstawiali swoich.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  40. Powrót do góry    #394
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,271
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Nie zapłacił, to nie podstawili. Taki team spirit

  41. Powrót do góry    #395
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,467
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Na twoim miejscu bym sprawdził ile punktów mieli przed nominowanymi a dopiero później robił z siebie pajaca
    Przed nominowanymi
    Pepe, Dudek i AJ mieli po 7pkt, z tym, że AJ dodatkowo dwa bonusy ... a Patryk wyhaczył jeden punkt dodatkowy dzięki defektowi Iversena.
    Co bardzo istotne w drugim swoim biegu stracił 2+1 przez błąd kolegi z toru, żeby w niego nie wjechać musiał mocno skontrować ...
    Reasumując uważam, że najbardziej zasłużył z tej trójki na bieg nominowany ...

    Jak miałem uwagi do AJ, w szczególności do startów, to dziś nie ma żadnych uwag
    Tylko Falubaz

  42. Powrót do góry    #396
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Co do juniorów: o ile Adamczewski jeszcze coś próbuje to Strzelec niestety kolejny raz pokazuje to o czym pisałem przed meczem. Szlak przetarty przez Kasprowiaka coraz bardziej realny.

    bądźmy sprawiedliwi: w 4. biegu hampel miał trójkę dzięki strzelcowi. wygrał adam przed iversenem, którego strzelec lekko powiózł. puk musiał przymknąć gaz, dlatego minął go hampel. punktów może nie było, ale potencjał jest.

  43. Powrót do góry    #397
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,467
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    bądźmy sprawiedliwi: w 4. biegu hampel miał trójkę dzięki strzelcowi. wygrał adam przed iversenem, którego strzelec lekko powiózł. puk musiał przymknąć gaz, dlatego minął go hampel. punktów może nie było, ale potencjał jest.
    Szkoda, że nie ma FastSpeedway (wyścig na jedno okrążenie), tu Strzelec miałby szanse wykorzystać swój potencjał na więcej kółek brakuje siły i pomysłu.
    Ps. Czy ktoś w klubie kontroluje zimą co robią młodzi zawodnicy, bo patrząc na Adam i Alexa, to raczej mało trenowali kondycje ?
    Tylko Falubaz

  44. Powrót do góry    #398
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,860
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Sam przestań z siebie robić pajaca. Dudek punkty w 13 wyścigu zawdzięcza Jonssonowi + zrobił punkt na defekcie Iversena. "sprawdz kto mial wiecej punktow" jak można w ogole wypisywac takie bzdury...
    Ale po co wy się czubicie o ten 14 bieg ? Każdy widział kto był dzisiaj w jakiej dyspozycji. Pojechał Patryk bo tak to uzgodnili z Rafałem i AJ. Patryk z Jarkiem testują jakieś nowe silniki od Andersona które maja jakieś tam dodatkowe regulacje w sobie. Patryk na tym silniku kombinował cały mecz, Jarek wyciągnął go na 15 bieg. Z tego co wiem, w obu przypadkach chodziło o przetestowanie tych silników w warunkach meczowych.

    Sam mecz mógł się podobać, ujęcia z kamery na II łuku fajne. Mecz od początku pod kontrolą Falubazu. Choć wynik mógłby być troszkę korzystniejszy. Nie wiem skąd tyle bluzgów na Palucha ? Moim zdaniem zmiany robił OK. W którym biegu i kogo za kogo miał Paluch jeszce zmienić ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #399
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Szkoda, że nie ma FastSpeedway (wyścig na jedno okrążenie), tu Strzelec miałby szanse wykorzystać swój potencjał na więcej kółek brakuje siły i pomysłu.
    Ps. Czy ktoś w klubie kontroluje zimą co robią młodzi zawodnicy, bo patrząc na Adam i Alexa, to raczej mało trenowali kondycje ?
    Ci nasi juniorzy to ten potencjał, mają chyba poukrywany w tuszy
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Buszmen (02-06-2014)

  47. Powrót do góry    #400
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Jonsson co prawda dzisiaj nie zrobił przepowiadanych przez Mariusza 10 punktów, ale i tak zwracam mu honor, bo pojechał dobry mecz i wywalczył sobie miejsce w składzie. Mało tego - kompletnie nie rozumiem czemu Szwed nie pojechał w nominowanych. Bo miał 1 punkt mniej od Dudka ? Patryk dzisiaj wyraźnie słabszy mecz i sporo punktów na farcie. Trójka zdobyta fuksem + w 13 byłoby 0 gdyby nie AJ. No, ale Dudi wygrał 14 więc rozejdzie się po kościach. Dla mnie jednak poważny błąd Dobruckiego, który mógł przynieść spore straty.
    No to fajnie, że jako rozsądny forumowicz w końcu wróciłeś na słuszną drogę
    Ja się wcale nie zdziwię jak Jonsson to wszystko w końcu w którymś momencie pier..nie i zmieni otoczenie. Dla samej zasady, tu nawet nie chodzi o kasę. Widać, że gość lubi się ścigać i sprawia mu to frajdę, a jest traktowany jak jakiś ułomek (nie mylić z Ułamkiem).
    Od początku sezonu nagonka i jazda na niego. Odsunięty od składu bez żadnego powodu. Drugim takim zawodnikiem traktowanym z góry jest Sasza.

    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Przed nominowanymi
    Pepe, Dudek i AJ mieli po 7pkt, z tym, że AJ dodatkowo dwa bonusy ... a Patryk wyhaczył jeden punkt dodatkowy dzięki defektowi Iversena.
    Co bardzo istotne w drugim swoim biegu stracił 2+1 przez błąd kolegi z toru, żeby w niego nie wjechać musiał mocno skontrować ...
    Reasumując uważam, że najbardziej zasłużył z tej trójki na bieg nominowany ...
    Dodałbym jeszcze to, że Patryk jako jedyny o mało co 2x nie przegrał ze cienkim, drewnianym Świderskim. Za pierwszym razem jako jedyny senior przegrał, a za drugim razem większość roboty wykonał za niego Jonsson.
    A już *****iście wygląda to, jak Pepe, czy Dudek mijają Jonssona na kresce lub na czwartym okrążeniu.

    Tu nie chodzi o to, że ja mam coś przeciwko Dudkowi, bo oczywiście nie mam, ale zawodnicy powinni być traktowani tak samo.
    W ogóle rozpocząłbym temat od rozdzielenia pary Protas-Jonsson.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    kapitan bomba (01-06-2014)

  49. Powrót do góry    #401
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Dajcie spokój z szukaniem problemów na siłę.
    Mecz jest wygrany, cały czas był pod kontrolą i nie ma co marudzić.
    Mamy świetny seniorski skład, który wzajemnie się uzupełnia i należy się z tego cieszyć.
    No i wreszcie mamy tor, który jest dla nas, a nie przeciwko nam.

  50. Powrót do góry    #402
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,271
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    5 zwycięstw z rzędu, a Ci jeszcze niezadowoleni. Normalnie nie dogodzisz

  51. Powrót do góry    #403
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Na temat meczu można powiedzieć że było po meczu od momentu kiedy Pukowi zdechła maszyna.W tych okolicznościach te40:50 to bardzo dobry wynik bo mogło być dużo wyżej.Z początku również przeklinałem Palucha bo myślałem że zaczął stosować model zielonogórski wstawiając do taktycznych i nominowanych bardziej tkzw "swoich" zawodników ale jeszcze nie wiedziałem że Iversen już nie miał na czym jechać.Tymbardziej szkoda bo przy tym co pokazał dziś Kasprzak Falubaz był do ugryzienia i to był trzeci z teoretycznie najcięższych pojedynków wyjazdowych Stali.Poza Cyferem który jedzie jakby się bał że ktoś go zaraz kopnie w odbytnice wszyscy się tym razem lepiej dopasowali na te betonisko.

    Edit: Dudek połowę punktów zrobił na cudzych nieszczęściach i szarżach Jonssona.No ale cóż...Niektórzy mają zapisane w kontraktach że jadą zawsze i wszędzie wyłącznie w czerwonych i żółtych kaskach.A jak się nie podoba to idę do Karkosika i ch... Takie klimaty
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 01-06-2014 o 23:09
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  52. Powrót do góry    #404
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,467
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    W ogóle rozpocząłbym temat od rozdzielenia pary Protas-Jonsson.
    Dlaczego chciałbyś zmienia układ par, ta obecnie wydaje mi się optymalna ( przynajmniej na dziś).
    Tylko Falubaz

  53. Powrót do góry    #405
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Dlaczego chciałbyś zmienia układ par, ta obecnie wydaje mi się optymalna ( przynajmniej na dziś).
    Po tym co widziałem w tym roku, moim zdaniem lepiej wygląda układ, gdy Dudek jest z Jonssonem, a Saszka z Protasem. To przy założeniu, że Hampel jedzie z juniorem.
    Myślałem też o czymś takim, aby Protasa wsadzić do pary z juniorem. Wtedy Pepe ma cały tor dla siebie Z kolei Hampel i tak wygrywa większość startów, a więc jego kolega z pary miałby pole do popisu na dystansie.

Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •