Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 576

Wątek: V kolejka Ekstraligi: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa 25.05.14 g. 16.30 live nSportHD

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach

    icon14.gif V kolejka Ekstraligi: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa 25.05.14 g. 16.30 live nSportHD

    Po dwutygodniowej przerwie wracają rozgrywki ligowe. W Tarnowie liderująca Unia Tarnów podejmie nieobliczalny zespół z Częstochowy. Tarnowianie pojadą pewnie w swoim najmocniejszym zestawieniu, natomiast we Włókniarzu wciąż nie wiadomo czy wystartuje lider i kapitan Grisza Łaguta. Dla dobra widowiska które kto jak kto, ale Rosjanin na pewno zapewnia dobrze by było aby starszy z braci Łagutów zameldował się w Mościcach. Faworytem są bez wątpienia gospodarze, którzy w tym sezonie znajdują się w bardzo dobrej formie a dodatkowo są bardzo dobrze spasowani z własnym torem.z z
    W fenomenalnej dyspozycji jest Martin Vaculik, nie zawodzą Hancock, Łaguta i Kołodziej, cenne punkty dorzucają młodzieżowcy. Jedynym zmartwieniem Marka Cieślaka może być mocno średnia forma Krzysztofa Buczkowskiego, który w Toruniu nie zdobył nawet jednego punktu. Jednak ambitnego "Buczka" stać na kilka punktów, co pokazał choćby mecz z Gorzowem.

    Ciężko powiedzieć cokolwiek na temat dyspozycji częstochowian, którzy w zaledwie jednym meczu pojechali w najmocniejszym zestawieniu. Na papierze nazwiska Walaska, Holty, Jensena, Łaguty czy Czai robią wrażenie lecz zwłaszcza ci dwaj pierwsi nie przekonują póki co. Holta wyraźnie ma problemy sprzętowe a "Walas" jeździ w kratkę - świetne biegi przeplata słabszymi. Objawieniem w składzie "Lwów" jest waleczny Duńczyk Peter Kildemand, który wyrósł dość nieoczekiwanie na lidera biało-zielonych. Jego pojedynki z Vaculikiem, Hancockiem czy Kołodziejem zapowiadają się znakomicie. Wydaje się również że formacje juniorskie są na dość podobnym poziomie: Gomólski i Czaja to w tym sezonie czołówka juniorska w lidze, natomiast zarówno Koza jak i Malczewski mieli w dotychczasowych spotkaniach całkiem udane wyścigi.

    Spotkanie zapowiada się wyrównanie i o ile częstochowianie przyjadą ze swoim kapitanem to walka o meczowe punkty może się toczyć do ostatnich biegów. Na żywo pokaże je nSportHD.

    Mój typ: 50:40 dla Jaskółek.

    Zapraszam do dyskusji.

    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    52-38 z Griszą. 58-32 bez Griszy
    Zapowiada sie suchy i nawet upalny tydzien. Mecz w niedziele dosc wczesnie. Bedzie sucho, betonowo, kurzaco, zero walki.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Na przeglądzie sportowym piszą, że Łaguta nie jedzie, więc zapowiada się mecz do jednej bramki

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    I tak byłby do jednej bramki. Unia gniecie każdego, więc i nas dmuchną ostro. Plus taki, że nie powiększymy zadłużenia względem Łaguty. Liczę na pojedyncze udane biegi Czaji, Jensena i Kildemanda

    Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Szykuje się chyba najnudniejsza kolejka sezonu pod względem transmisji telewizyjnych, może mecz w Gdańsku trochę to wszystko podratuje ale nie sądzę.

    W Tarnowie pewne zwycięstwo gospodarzy i mega nudny mecz, to samo pewnie w Toruniu.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Ja tu chciałam podgrzać atmosferę, zachęcić do jakiejś dyskusji a tu widzę nic z tego Szkoda, że Griszki nie będzie, jego pojedynki z Artkiem mogły dostarczyć trochę emocji Może jednak coś się zmieni do niedzieli?
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No ciekawe czy Czewa wyjdzie z 30. Może Cieślak zlituje się dla ziomali i powie Jankowi żeby zrobił tor chociaż troszkę do walki. W końcu przeciwnik nie dość że w kiepskiej formie to jeszcze bez swojego lidera.
    Szreku, Janku zlitujcie się, telewizja przyjeżdża. Ze z Warszawy!

  8. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Gadol (19-05-2014), Jack Daniel's (19-05-2014), Kibic_2005 (19-05-2014), muuu (19-05-2014)

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez miles Zobacz posta
    Na przeglądzie sportowym piszą, że Łaguta nie jedzie, więc zapowiada się mecz do jednej bramki
    A któryś mecz w Tarnowie tak się nie zapowiadał?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  10. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Z ręką na sercu przed meczem z Gorzowem postawiłbyś na aż tak wysoką wygraną Jaskółek? Myślę że zarówno Apator jak i Falubaz mocno się w Tarnowie postawią. Jesteśmy mocni u siebie, ale już bez przesady. Nie będziemy każdego kosić 30 punktami.
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  11. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Jak tego nie zrobił i Zagar czy Kasprzak wygrywający GP wraz z Iversenem i Zmarzlikiem, to nie wiem kto miałby nawiązać walkę
    Chyba że się opamiętacie z torem i jego przygotowaniem pod emocje, a nie wynik.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  12. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    W obecnej sytuacji Włókniarza (finansowej i sportowej) na miejscu działaczy nawet gdyby znalazła się brakująca kasa dla Griszy (jakoś w ten nagły przypływ gotówki wątpię) to bym mu mimo wszystko jeszcze przez ten jeden tydzien nie płacił...
    raz, że trochę mogą utrzeć jego temperament,
    dwa, ze zaoszczędzą kolejne $$,
    trzy, że w obecnej formie Holty i Walaska, nie mamy szans nawet w pełnym składzie na zwycięstwo, ba nawet na minimalną porażkę dającą szansę na bonusa,
    cztery, że Jabłoński dostanie kolejny raz "ostatnią" szansę na pokazanie się...
    i po piąte, że niestety sprawimy niektórym kibicom radość z kolejnej niesportowej postawy, w myśl zasady "nie ważne jak o Tobie mówią, ważne, żeby było głośno..."
    CKM&AZS

  13. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Zeby tobie tez płacodawcy utemperowali glupote. Przy okazji tez zaoszczedza.

  14. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jak będzie zobaczymy. Na pożarcie jechaliśmy już do Leszna a parę punktów udało się zrobić. Oczywiście Tarnów wydaje się zespołem lepiej poukładanym z atutem swojego toru ale liczę po cichu na trochę emocji i wyjście z 30 pkt

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Zeby tobie tez płacodawcy utemperowali glupote. Przy okazji tez zaoszczedza.
    Zdarzyło mi się w jednej czy drugiej pracy mieć poślizgi w wypłatach ale nie strajkowałem. A jak widziałem, że dana firma nie rokuje nadziei na poprawę to nie siedziałem w niej i nie liczyłem na cud tylko składałem wypowiedzenie i szukałem szczęścia gdzie indziej. A jak bym siedział dłużej w takiej robocie mimo braku perspektyw na poprawę to miałbym więcej pretensji do siebie niż pracodawcy przeżywającego problemy organizacyjno-finansowe.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 19-05-2014 o 19:46
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  15. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Idealny mecz na podreperowanie klubowej kasy Grigorij juz raczej na bank nie jedzie, ja dalbym jeszcze odpoczac - ze wzgledow zdrowotnych i innych - komus z trojki Grzes Walasek/Holta/Jensen. Lomot dostaniemy z nimi czy bez, wiec niech lepiej szykuja nadgarstki i silniki na Dzien Dziecka.

    Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pzdr,
    Garfield

  16. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Jak będzie zobaczymy. Na pożarcie jechaliśmy już do Leszna a parę punktów udało się zrobić. Oczywiście Tarnów wydaje się zespołem lepiej poukładanym z atutem swojego toru ale liczę po cichu na trochę emocji i wyjście z 30 pkt



    Zdarzyło mi się w jednej czy drugiej pracy mieć poślizgi w wypłatach ale nie strajkowałem. A jak widziałem, że dana firma nie rokuje nadziei na poprawę to nie siedziałem w niej i nie liczyłem na cud tylko składałem wypowiedzenie i szukałem szczęścia gdzie indziej. A jak bym siedział dłużej w takiej robocie mimo braku perspektyw na poprawę to miałbym więcej pretensji do siebie niż pracodawcy przeżywającego problemy organizacyjno-finansowe.
    A co myslisz o strajkach grup zawodowych gdy nie dostaja przez x miesiecy wyplat?
    A gdyby pracodawca Cie zapewnial, ze kasa bedzie juz tuz tuz, ze juz idzie lepsze, ze beda zmiany?
    A, no tak. Ty byles w firmie na codzien wiec mogles widziec, obserwowac i wyciagac wnioski.
    Nieco inna specyfika pracy niz zuzlowca, ktory non stop bywa w rozjazdach, mieszkajac daleko, nie sadzisz?

  17. Powrót do góry    #16
    Użytkownik Awatar dawidm
    Dołączył
    17-05-2007
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    225
    Podziękowania: 69 w 34 postach
    55-35 to będzie najmniejszy wymiar kary. Liczę na dobry występ Artura bo miewał tam fajne wyniki. Dobra jazda wychowanka zawsze cieszy.

    Po artykule na gazeta.pl można sądzić, że klub już jest przy meczu 1 czerwca z Toruniem.

  18. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez _jaskolka_ Zobacz posta
    Dla dobra widowiska które kto jak...
    Widowiska? Dobre Takie polskie Tampere.
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  19. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A co myslisz o strajkach grup zawodowych gdy nie dostaja przez x miesiecy wyplat?
    A co myslisz o tym aby na swiecie zapanował pokoj?

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A, no tak. Ty byles w firmie na codzien wiec mogles widziec, obserwowac i wyciagac wnioski.
    Nieco inna specyfika pracy niz zuzlowca, ktory non stop bywa w rozjazdach, mieszkajac daleko, nie sadzisz?
    A no tak tu sie zgadza tylko zuzlowiec taki pokrzywdzony przez los, ze bywa w rozjadach, mieszka daleko... nie to co budowlańcy wysyłani na drugi koniec kraju bo akurat tam firma wygrała przetarg na budowe, nie to co kierowca Tira który musi walnac 15 tys kilometrów miesiecznie zeby wyrobic norme, nie to co handlowiec wysyłany kazdego dnia na inny koniec Polski itd. itp... nie sadzisz?

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Zeby tobie tez płacodawcy utemperowali glupote. Przy okazji tez zaoszczedza.
    Pogratulowac poziomu wypowiedzi, czyzby zasłużony działacz partyjny ?
    CKM&AZS

  20. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Jak będzie zobaczymy. Na pożarcie jechaliśmy już do Leszna a parę punktów udało się zrobić. Oczywiście Tarnów wydaje się zespołem lepiej poukładanym z atutem swojego toru ale liczę po cichu na trochę emocji i wyjście z 30 pkt



    Zdarzyło mi się w jednej czy drugiej pracy mieć poślizgi w wypłatach ale nie strajkowałem. A jak widziałem, że dana firma nie rokuje nadziei na poprawę to nie siedziałem w niej i nie liczyłem na cud tylko składałem wypowiedzenie i szukałem szczęścia gdzie indziej. A jak bym siedział dłużej w takiej robocie mimo braku perspektyw na poprawę to miałbym więcej pretensji do siebie niż pracodawcy przeżywającego problemy organizacyjno-finansowe.
    I po co taka rozmowa? Grisza nie pierwszy raz przejechał się na Waszych działaczach. Tym razem nawet cudotwórca pan Sukiennik nie dał rady przekonać chłopa by pojechał w meczu z Wrocławiem. Chyba coś na rzeczy musi być skoro kapitan stawia się w taki a nie inny sposób i nie jedzie w kolejnym spotkaniu.
    Kokietowaliście przed obecnym sezonem z Vaculikiem, Madsenem czy Buczkiem i faceci szybko się zorientowali, co się u Was święci i w tym momencie cieszą się mimo wszystko, że są w miejscu takim a nie innym. Nie pisze tego by pocisnąć i cieszyć się z problemów, jakie macie tylko zaznaczam, że wybielacie się za często (zwłaszcza przed sezonem) a fakty są zgoła inne. My w Tarnowie pamiętamy takie niezdrowe sytuacje stąd człowiek jest wrażliwy na podobne akcje w innych ośrodkach żużlowych.
    Gdyby Ci nie płacili grubej kasy a przez to nie mógłbyś się rozwijać i opłacać różnych spraw związanych z zawodem to inaczej byś śpiewał. Najlepiej mówić, że zawodnik ma w dupie klub, kibiców i całą resztę. Grisza co roku pokazywał Wam kibicom serducho na torze i poza nim a teraz chyba miarka się przebrała i nie da się jechać tylko za uśmiech i przywiązanie.

    Pozdro!

  21. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    04-12-2010
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dla wszystkich liczy się tylko wynik takie są realia tego sportu.Odnośnie naszego Tarnowskiego toru nie ma tu specjalnych ścieżek,a że jest zawsze suchy beton to wszyscy to od dawana wiedzą.Mój typ 55-35.

  22. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Madsen to sie raczej nie cieszy akurat.

  23. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Sorry jęsli co roku przez 3 sezony miał poślizgi w wypłatach to nie mógł się zorientować, że coś jest nie halo? Mimo to jednak zostaje, podpisuje nowy kontrakt na kolejny czwarty sezon i nagle zaskoczony, zdziwiony i oburzony sytuacją? No proszę Cię... Jasne, że jest to nie halo ale tak dzieje się nie tylko u nas ale niestety w wielu klubach. Mógł zrobić tak jak zrobił Emil, który po jednym sezonie powiedział basta i poszedł do stabilnego klubu z pracodawcą, który płaci na czas.

    Sorry ale większość z Was widzi to jako czarne albo białe ale tak naprawdę tu jak w życiu, nic takie nie jest - jest szare. Winni takiej sytuacji są i działacze/właściciele klubów obiecujący gruszki na wierzbie ale również zawodnicy, którzy chcą wycisnąć jak najwięcej z kontraktu i decydują się zaryzykować bo a nuż stanie się cud i przyjdzie św. Mikołaj z workiem mamony.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  24. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    MJJ, Holta i 5 (Czaja, Łęgowik, Malczewski, Polis, Drabik) juniorów na ten mecz niech jedzie I tak będzie w palnik, a tak chociaż pojeżdżą Ci, co potrzebują jeździć jak najwięcej.

  25. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez makan Zobacz posta
    A co myslisz o tym aby na swiecie zapanował pokoj?



    A no tak tu sie zgadza tylko zuzlowiec taki pokrzywdzony przez los, ze bywa w rozjadach, mieszka daleko... nie to co budowlańcy wysyłani na drugi koniec kraju bo akurat tam firma wygrała przetarg na budowe, nie to co kierowca Tira który musi walnac 15 tys kilometrów miesiecznie zeby wyrobic norme, nie to co handlowiec wysyłany kazdego dnia na inny koniec Polski itd. itp... nie sadzisz?



    Pogratulowac poziomu wypowiedzi, czyzby zasłużony działacz partyjny ?
    Dawno sie tak nie posmialem. A moze bys sprobowal odpowiedziec na pytanie zamiast siania nic nie znaczacego bełkotu?
    Handlowiec moze sobie jechac na drugi koniec kraju, jesli mu to odpowiada i ma za to PŁACONE.
    Podobnie ekipa budowlancow, ze o tirowcach nie wspomne.
    Bo widzisz, taki budowlaniec jedzie na robote i ja wykonuje. I widzi jak idzie ta robota, moze kalkulowac ile firma na tym zarobi i ze cos mu z tego skapnie.
    U was zuzlowcy na ten moment nie wiedza nic, a Ty jeszcze chcesz im DLA PRZYKLADU (to dopiero partyjne działanie) u...bać zarobki.
    I ci wszyscy handlowcy, budowlancy i trowcy.. Jak nie maja placone to wydaje mi sie ze rezygnuja ze swiadczenia swoich usług.

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Sorry jęsli co roku przez 3 sezony miał poślizgi w wypłatach to nie mógł się zorientować, że coś jest nie halo? Mimo to jednak zostaje, podpisuje nowy kontrakt na kolejny czwarty sezon i nagle zaskoczony, zdziwiony i oburzony sytuacją? No proszę Cię... Jasne, że jest to nie halo ale tak dzieje się nie tylko u nas ale niestety w wielu klubach. Mógł zrobić tak jak zrobił Emil, który po jednym sezonie powiedział basta i poszedł do stabilnego klubu z pracodawcą, który płaci na czas.

    Sorry ale większość z Was widzi to jako czarne albo białe ale tak naprawdę tu jak w życiu, nic takie nie jest - jest szare. Winni takiej sytuacji są i działacze/właściciele klubów obiecujący gruszki na wierzbie ale również zawodnicy, którzy chcą wycisnąć jak najwięcej z kontraktu i decydują się zaryzykować bo a nuż stanie się cud i przyjdzie św. Mikołaj z workiem mamony.
    Jaki k... cud? Gosc wynegocjowal kontrakt i jest temu winien? Winna jest druga strona bo
    1) dala sie wycykac przy negocjacjach
    2) nie spelnia kontraktu

    Dopoki bedziemy w tym kraju przymykali oko na place za prace to bedziemy zyc w takim bagienku, bez zadnej pewnosci, ze ktos nam kase wyplaci za wykonana prace.
    Sk...synstwo i tyle.

  26. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Sorry jęsli co roku przez 3 sezony miał poślizgi w wypłatach to nie mógł się zorientować, że coś jest nie halo? Mimo to jednak zostaje, podpisuje nowy kontrakt na kolejny czwarty sezon i nagle zaskoczony, zdziwiony i oburzony sytuacją? No proszę Cię... Jasne, że jest to nie halo ale tak dzieje się nie tylko u nas ale niestety w wielu klubach. Mógł zrobić tak jak zrobił Emil, który po jednym sezonie powiedział basta i poszedł do stabilnego klubu z pracodawcą, który płaci na czas.

    Sorry ale większość z Was widzi to jako czarne albo białe ale tak naprawdę tu jak w życiu, nic takie nie jest - jest szare. Winni takiej sytuacji są i działacze/właściciele klubów obiecujący gruszki na wierzbie ale również zawodnicy, którzy chcą wycisnąć jak najwięcej z kontraktu i decydują się zaryzykować bo a nuż stanie się cud i przyjdzie św. Mikołaj z workiem mamony.
    Owszem nie neguje tego, że tylko klub jest winny sytuacji, ale.. Ile Grisza Wam szedł na rękę? Chyba lepiej mieć gościa w składzie, który czeka na spłatę zadłużenia, daje zielone światło by klub otrzymał licencje i to nie pierwszy raz. Dobrze wiesz, że Griszka nie dostał za dużego procentu kasy na przygotowanie się do sezonu 2014. Czysto teoretycznie…. W ostatnim meczu zamiast Jensena jedzie Łaguta w 15 biegu i przegrywa o długość motocykla z rywalem. Mecz kończy się remisem lub porażką. Nie sądzę że Ty i inni przyjęliby to spokojnie a winą obarczony byłby zawodnik a nie klub. Po co zagłębiać się dalej i pomyśleć, jakim marnym sprzęcie jedzie Grisza.... Ocenia się przecież tu i teraz.

    Pozdro!

  27. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    MJJ, Holta i 5 (Czaja, Łęgowik, Malczewski, Polis, Drabik) juniorów na ten mecz niech jedzie ...
    Jasne, nie widzę problemu aby ci zawodnicy przyjechali na spotkanie do Tarnowa, ale również niechaj ci sami zawodnicy, lub podobny skład wystąpi w meczu rewanżowym w Częstochowie.
    Chyba że się opamiętacie z torem i jego przygotowaniem pod emocje, a nie wynik.
    Tylko powiedz to sponsorom, którzy menadżera/trenera oraz drużynę nie rozliczają za emocje, tylko za wynik i dla nich ten wynik się liczy jako dobra reklama. O emocjach zapomni każdy za dwa dni, a wynik będzie widniał do końca sezonu. Tak że nie bawmy się tutaj w dziecinadę, bo każdy o tym wie, że obecnie w sporcie jakimkolwiek liczy się wynik i kasa od sponsorów. A gdy nie ma wyniku, to i sponsor się odsuwa ze sportu i wówczas nie będzie niczego jakby to określił Kononowicz.

  28. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    WaluS, o ile Włókniarz dojedzie do rundy rewanżowej

  29. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Może Shreku też dostanie prykaz z góry, aby troche zadbać o klubową kaske i więcej szans dostaną Ci "słabsi"?
    Chociaż znając podejście Shreka, to moze być zbyt pazerny, nie pozwoli żeby mu bonus przypadkiem odjechał, zrobi tor na wynik i bedzie ciśnął ile wlezie przy osłabionym rywalu.

    Może Shreku zaskoczy wszystkich, weżmie pod uwage ,że TV to pokaże, zlituje się i zobaczymy troche ścigania w Mościcach.

    W końcu Shreku też człowiek?!
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 19-05-2014 o 23:31
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Jedno krotkie zdanie do forumowych moralizatorow i demagogow - widze, ze dyskusja znowu wkracza na niewlasciwy obszar, zatem przyjmijcie do wiadomosci ze:

    BIEDNI, OSZUKIWANI PRZEZ PRACODAWCOW LUDZIE NIE JEZDZA CAMARO.

    Dobranoc

    Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pzdr,
    Garfield

  31. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Jedno krotkie zdanie do forumowych moralizatorow i demagogow - widze, ze dyskusja znowu wkracza na niewlasciwy obszar, zatem przyjmijcie do wiadomosci ze:

    BIEDNI, OSZUKIWANI PRZEZ PRACODAWCOW LUDZIE NIE JEZDZA CAMARO.

    Dobranoc

    Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

    Na lepszy komentarz nie zasługujesz.

  32. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Świstak za jego przydatny post!

    Buszmen (19-05-2014), Grzeniek (19-05-2014), Lawin (20-05-2014), Yozayan (20-05-2014), dawidm (20-05-2014), sobotch (20-05-2014), spitt22 (20-05-2014)

  33. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zapłacili mu za zaprzeszły rok, więc niech się zamknie żyła jedna, jak śmie oczekiwać wypłaty jak w klubie same długi i piąty prezes

    Przecież Shrek w życiu Warszawy nie zrobi toru do walki, skoro do tarnowskich drewnianych startowców przyjeżdżają bądź co bądź walczaki

  34. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Dla tych którzy chcą zaoszczędzić czas i obejrzeć coś interesującego w TV podaję alternatywy na Niedzielne popołudnie:

    a) TVP 2 g.16:30 : Na dobre i na złe, od. 456
    b) TV plus g.16:30 : Krokodyl Dundee 2, film przygodowy
    c) TVN Turbo g.16:30 : Emil, łowca fotoradarów
    UNSCARED

  35. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (21-05-2014), Jack Daniel's (20-05-2014), kapitan bomba (20-05-2014), sobotch (20-05-2014)

  36. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Dla tych którzy chcą zaoszczędzić czas i obejrzeć coś interesującego w TV podaję alternatywy na Niedzielne popołudnie:

    a) TVP 2 g.16:30 : Na dobre i na złe, od. 456
    b) TV plus g.16:30 : Krokodyl Dundee 2, film przygodowy
    c) TVN Turbo g.16:30 : Emil, łowca fotoradarów
    Krokodyl Dundee ? Na dobre i na złe ? Lemur6666, jak już masz polecać coś z czystym sumieniem, to zaproponuj pozycję, które faktycznie nie są Ci obce... Przecież dzień przed naszym meczem leci "Agrobiznes" , a już w środę cotygodniowy "Magazyn rolniczy" - tylko dla koneserów .


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    lemur6666 (20-05-2014), miles (20-05-2014)

  38. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Do czego to doszło ! Obawiac sie Jaśko Kołodzieja i Kozy

    Skoro ten ze Zwiazku Radzieckiego nie pojedzie to moze jego brat zrobiłby to samo i wtedy mielibysmy szanse.
    Skoro nie ma KSM-u , mozna tez zrobic numer temu z Jaskrowa jadac sama młodziezą . Wtedy gawiedz by sie cieszyła i byłby super mecz.

    PS . Pozdro dla wszystkich fanów Tarnovii !!!!!
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    W Tarnowie po Tovi nie ma już śladu. Zostały wspomnienia.

  40. Powrót do góry    #36
    Użytkownik Awatar dawidm
    Dołączył
    17-05-2007
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    225
    Podziękowania: 69 w 34 postach
    Wygląda na to, że w niedzielnym, wyjazdowym meczu z Unią Tarnów Włókniarz wystąpi w mocno osłabionym składzie. Póki co klub potwierdza tylko nieobecność Grigorija Łaguty (trwają negocjacje, aby stawił się na spotkanie z Unibaksem Toruń w Częstochowie), ale wiele wskazuje na to, że zabraknie również trzech innych zawodników, którzy stanowią o sile zespołu.
    Włókniarz ma problemy finansowe, a rezygnacja ze startu w meczu Betardem Spartą Wrocław Grigorija Łaguty jest na to dowodem. Klub próbuje negocjować z zawodnikiem, chce, aby wrócił do drużyny w spotkaniu z Unibaksem Toruń, ale czy tak się stanie, nie wiadomo. Dzisiaj pewne jest, że "Griszy" nie będzie w Tarnowie, a wygląda na to, że w meczu z liderem Enea Ekstraligi klub nie wystawi również trzech innych zawodników, którzy stanowią o sile zespołu. We Włókniarzu nikt tego nie potwierdza, ale nam udało się dowiedzieć, że przeciwko Unii prawdopodobnie nie wystąpią także Michael Jepsen Jensen i Rune Holta oraz ktoś z dwójki Grzegorz Walasek - Peter Kildemand. Skład oparty zostanie o juniorów. Mają się w nim znaleźć Artur Czaja, Rafał Malczewski, Hubert Łęgowik, Oskar Polis oraz Mirosław Jabłoński i Rafał Szombierski.

    - Chodzi o to, aby nie pogłębiać zadłużenia wobec zawodników i powoli wyprowadzać klub na prostą - mówi nam anonimowo osoba blisko związana z klubem.

    O ku***
    64-26 to chyba minimum..

    Będzie o nas znowu głośno. Zostaniemy bezapelacyjnymi rekordzistami w wysokości wygranej spotkania przez Tarnów.
    Ostatnio edytowane przez dawidm ; 20-05-2014 o 16:59

  41. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Na pełnym Słegu. Będziemy Mistrzem, a Gdańsk wicemitrzem. Wykończymy ich finansowo.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  42. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    W Tarnowie nie dojadą do końca sezonu jak tak dalej pójdzie

  43. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Niech to do czwartku dementuja albo potwierdzaja.N-sport jeszcze moze zdazy zmienic mecz.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #40
    Użytkownik Awatar dawidm
    Dołączył
    17-05-2007
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    225
    Podziękowania: 69 w 34 postach
    Oto chodzi. Razem z Gdańskiem wykończymy was wszystkich i zgarniemy laury

  45. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Może od razu walkower ? Szkoda metanolu. Ciekawiej będzie na treningu szkółki w piątek...

  46. Powrót do góry    #42
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Przecież to jest skandal, zwłaszcza, że mecz jest w TV. Kto tą śmieszną drużynę dopuścił do startów w ekstralidze?

  47. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Ale jak to ciekawiej ? W Tarnowie ? To nie zawsze treningi szkółki są ciekawsze?
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  48. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez profesor Zobacz posta
    Może od razu walkower ?
    To nie ten adres, nie ten zespół.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  49. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Przecież to jest skandal, zwłaszcza, że mecz jest w TV. Kto tą śmieszną drużynę dopuścił do startów w ekstralidze?
    Nie wiem, pewnie ten sam, który do rozgrywek w 2003 r. dopuścił inny śmieszny klubik co rok wcześniej oddał za darmo mistrzostwo Bydgoszczy, wysyłając na finałowy mecz sezonu krajowy skład. Co ciekawe, ów drużynkę prowadził pewien łysy pan, od którego będzie teraz dochodzić najgłośniejsze ujadanie
    Pzdr,
    Garfield

  50. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Emil (20-05-2014), Gadol (20-05-2014), gustawson (24-05-2014)

Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •