Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 121 z 121

Wątek: V Kolejka Ekstraligi Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno, 24 maja, godz. 16:30

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Pieszczek jest przereklamowany. Udał mu się jeden mecz, a gdańszczanie widzieli w nim pewniaka do robienia punktów.
    Chłopak ma talent, ale też czas na zostanie maszynką do robienia punktów. Gdyby jeszcze tunerzy remontowali silniki za free być może punktowałby bardziej regularnie (ciekawe jak tam z przelewami z klubu? - pewnie krucho). Gdzie jak gdzie, ale w Częstochowie powinni to rozumieć.

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Nie zganiałbym tego na garb zaległości finansowych. Akurat Pieszczek jest oczkiem w głowie Wybrzeża i jeśli ktoś ma tam płacone na bieżąco to na pewno on. Do tego dochodzą sponsorzy, których ma wielu z tego co widziałem. Kryjom nie da mu głodować!

  3. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    15 bieg tradycyjnie w plecy... hehehehe

    pozdr

    Wysłane przy użyciu Tapatalk

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Nie zganiałbym tego na garb zaległości finansowych. Akurat Pieszczek jest oczkiem w głowie Wybrzeża i jeśli ktoś ma tam płacone na bieżąco to na pewno on. Do tego dochodzą sponsorzy, których ma wielu z tego co widziałem. Kryjom nie da mu głodować!
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/39...-obcy-czlowiek
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi _jaskolka_ za jego przydatny post!

    dockm (25-05-2014)

  6. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    To było w listopadzie, kiedy jeszcze bardzo chciał zmienić klub. Ostatecznie do tego nie doszło, więc widocznie jakoś się dogadali.

  7. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Oj Krystian, było zmieniać klub a nie siedzieć tam gdzie jest się traktowanym jak piate koło u wozu.
    Przez takie coś kariera zawodnika moze stanąć w miejscu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    To było w listopadzie, kiedy jeszcze bardzo chciał zmienić klub. Ostatecznie do tego nie doszło, więc widocznie jakoś się dogadali.
    jestes trudnym czlowiekiem - do dyskusji.

    Stwierdziles ze "Krystian jest oczkiem w glowie Wybrzeza".
    Jaskolka podala link ktory swiadczy ze tak nie jest.

    Dogadanie? a co mial zrobic przy waznym kontrakcie?

  9. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,585
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Mysle, ze to co mial zrobic to wlasnie robi. Czyli cieniuje

  10. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez gksiak Zobacz posta
    jestes trudnym czlowiekiem - do dyskusji.

    Stwierdziles ze "Krystian jest oczkiem w glowie Wybrzeza".
    Jaskolka podala link ktory swiadczy ze tak nie jest.

    Dogadanie? a co mial zrobic przy waznym kontrakcie?
    O zimowych przepychankach Pieszczka z Wybrzeżem najnormalniej w świecie zapomniałem. Byłem jednak pewny, że jeśli ma się problemy finansowe to wychowankowie są priorytetem. Widocznie się myliłem. Mea culpa.

  11. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Mecz praktycznie do jednej bramki. Gratulacje dla Unii za wygraną choć cały czas się zastanawiam czy to my dzisiaj byliśmy mocni czy Gdańsk słaby. Kenio na plus tym bardziej że po kontuzji. Nicki chyba zaczyna sie rozkręcać, Świetny występ braci, dobry Tobiasza, Zengota zrobił swoje 5 pkt choć w trzech przypadkach przywiózł za sobą rywala. Damian do Audi niewiele brakowało niestety coś niedobrego się z nim dzieje. W Gdańsku THJ - dobry występ reszta raczej kiepsko. Mecz wygrany czekamy na ten z Tarnowem trudny sprawdzian.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  12. Powrót do góry    #101
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,239
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Gratulacje dla naszych chłopaków.

    Trochę żal kibiców Wybrzeża, ale tak to już w sporcie bywa...

  13. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Jak ten toruŃ tam przegraŁ? No jak?!
    Byli słabsi i dostali w zadek. Na Unibax każdy klub mobilizuje się podwójnie.

    Szczęscie sprzyja lepszym.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Nie da się tego skomentować.
    Jonasson na plus, Mroczka na plus. Reszta bez wyjątków beznadziejnie.
    Kossakowski poziom 2 ligowy. Szymko poziom pierwszoligowy.

    Bokiem wyszedł brak Lindgrena na treningach.
    Madsen po prostu słabszy dzień, bo szafy miał szybkie.

    Miałem wrażenie jakby Unia była gotowa na taki tor. Żadnych tajemnic.
    PROWOKATOR.... !!!

  15. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Niestety - jak brak wypłat na bieżąco to oszczędza się na sprzęcie. Przygotowuje się go trochę inaczej, by wytrzymał jak najdłużej...
    Szkoda mi w tym wszystkim kibiców.

    PS> Jak to było Ananasek i Maciek z tym praniem na oczach całej Polski? A szkoda, bo wielu z Leszna Wam wcale tak źle nie życzyło...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  16. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Się tak nie cieszcie bo punkty i tak będą anulowane.

    ananasek, podobno 7,5%!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Niestety - jak brak wypłat na bieżąco to oszczędza się na sprzęcie. Przygotowuje się go trochę inaczej, by wytrzymał jak najdłużej...
    Szkoda mi w tym wszystkim kibiców.

    PS> Jak to było Ananasek i Maciek z tym praniem na oczach całej Polski? A szkoda, bo wielu z Leszna Wam wcale tak źle nie życzyło...
    Szkoda kibicow? Tak na serio to bardziej mi szkoda kibicow z Tarnowa. Trzy mecze do jednej bramki.

    Zal by byl jak bysmy mieli sjuperriderow co przegrywaja mecz za meczem. My sie na wielkie zwyciestwa nie nastawialismy.
    Tak na zwykly rozum to licze na ciekawe widowsku z Wroclawiem oraz Gorzowem.

  18. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez gksiak Zobacz posta
    Szkoda kibicow? Tak na serio to bardziej mi szkoda kibicow z Tarnowa. Trzy mecze do jednej bramki.

    Zal by byl jak bysmy mieli sjuperriderow co przegrywaja mecz za meczem. My sie na wielkie zwyciestwa nie nastawialismy.
    Tak na zwykly rozum to licze na ciekawe widowsku z Wroclawiem oraz Gorzowem.
    W sumie nie wiem, czy były emocje na stadionie - żałuje bardzo, bo do Gdańska lubię jeździć - moje ulubione miejsce na wyjazdy jeśli dodamy wartości pozażużlowe . Dlatego chciałbym, aby Gdańsk ostał się w tej ekstralipie.
    Jeśli były emocje, to faktycznie lepsze to, niż jednostronne bicie do jednej bramki...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  19. Powrót do góry    #108
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,657
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Najwyższa porażka na własnym torze od 22 lat.
    Tylko raz dostaliśmy takie same baty od Polonii Bydgoszcz w 2002 roku.
    To się ryczeć chce...

  20. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Się tak nie cieszcie bo punkty i tak będą anulowane.

    ananasek, podobno 7,5%!
    No tak mowia, albo 7,2 ale cos ten desen tylko Wybrzeze nie stanelo na wysokosci zadania
    Liczylem z jak juz przegracie to cos kolo 40 pkt ujedziecie, ale jak w druzynie nie ma team spirit i sie mechanicy w parkingu tluka to nie moze byc dobrze :/

    Choc to drugi koniec Polski to lubie Wasz klub i miasto z w miare (dla myslacych ludzi) oczywistych powodow i serce sie kraje jak nasze kluby w takich tarapatach sa :/

    Mimo wszystko w trolluniu wciaz zima a Wy macie nad nimi +4 a sezon jeszcze dlugi
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    Jak ten Unibax tu przegrał to ja do dzisiaj nie wiem
    Jest tylko jeden taki KLUB... Jest tylko jedno takie MIASTO...

  22. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,687
    Kliknij i podziękuj
    1,134
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Tor wybitnie pod Bjerre, Pawlickich. Jechaliśmy najmocniejszym składem. Szymko w nominowanym. To jest katastrofa. Słychać tylko wołania muezinów z 4 kątów na modły: oby się nie wycofali.
    Może centrala zostanie sponsorem tytularnym. Ich kasa zależy od tego, czy się kataryna kręci. Naprawdę warto ! Jak Gdańsk i Cze-wa zagra w domino , to poleci cała liga.

  23. Powrót do góry    #112
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Współczuję Gdańszczanom, choć myślę że tydZień temu czuliśmy się jeszcze gorzej (demony przeszłości wróciły).
    Tak to już jest jak gospodarzom napada i nie mogą potrenować, ale gdzie Lindgren, no i Madsen. Co z Pieszczkiem?
    Brakuje długofalowej polityki i stabilności.
    Bali na fali i Nicki się poprawił i jeszcze zespołowy.

  24. Powrót do góry    #113
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,556
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez krisracingteam Zobacz posta
    Najwyższa porażka na własnym torze od 22 lat.
    Tylko raz dostaliśmy takie same baty od Polonii Bydgoszcz w 2002 roku.
    To się ryczeć chce...
    Eee, nie taka znowu najwyższa. Za 2 tygodnie przyjeżdża Falubaz
    Ostatnio edytowane przez MoherPower ; 26-05-2014 o 00:22

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    Petrov (26-05-2014), sobotch (26-05-2014)

  26. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Nie byłbym taki pewien, że ten mecz się odbędzię.

    PS. Melas, to prawda, że Mirek odpuścił łysemu po tym jak się zorientował, że nie jest z tej samej drużyny?
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #115
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Porażka, porażką, ale to co stało się po meczu jest karygodne... Niestety, ale potwierdza się to o czym mówiło się od dawna. Pieszczkom zależy tylko na pieniądzach. Ja rozumiem, że ojciec ładuje w to duże pieniądze, ale podpisując kontrakt wiedział jaka jest sytuacja w klubie i próby szantażowania klubu w ten sposób, do niczego nie prowadzą, poza pogarszaniem atmosfery. Powiedzmy sobie szczerze Krystian nie ma wpojonych takich wartości, jak: honor i patriotyzm, bo nie ma ich jego ojciec. Także ten chłopak żadnemu klubowi nigdy nie będzie wierny. Będzie wierny tylko $$$. Popatrzcie na Gafurowa. On w tym klubie przeżył już wiele, były gorsze i lepsze czasy, ale ani razu nie szantażował klubu.

    Mi w pamięci pozostała jedna sytuacja po ostatnim przedsezonowym sparingu, kiedy był otwarty parking dla kibiców. Mroczka i Gafurow cierpliwie pozowali do zdjęć z każdym zainteresowanym kibicem. A Pieszczek spakował szybko torbę i czmychnął ukratkiem po 5 minutach. Liczy się tylko on, tak został wychowany i wiele już w tym temacie nie zmienimy.

    Chomski dostał ofertę nie do odrzucenia od szejków z Torunia, szkoda że poddał się tak szybko. Aczkolwiek wielu jego decyzji taktycznych nie sposób było czasem zrozumieć...

    Przydałby się Św. p. Romuald Łoś, on potrafił i z g... bat ukręcić... Specjalista od przygotowania toru, jedyna nasza szansa, żeby godnie zakończyć ten sezon...

    P. S. Pokazał się Marcel Szymko, że ma potencjał, ale nie ma sprzętu, wielu kibiców się śmiało przed sezonem, że Marcel będzie blokował pierwszego zawodnika w biegu i... tak rzeczywiście było w biegu z Bjerre, bo co mógł więcej zrobić na takim osiołku.
    Ostatnio edytowane przez Gigant ; 26-05-2014 o 16:12

  28. Powrót do góry    #116
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,782
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Ktoś wie za co w tym meczu wykluczony został Pedersen?

  29. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ktoś wie za co w tym meczu wykluczony został Pedersen?
    Za nazwisko

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi marass za jego przydatny post!

    JODA (26-05-2014)

  31. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gigant Zobacz posta
    Porażka, porażką, ale to co stało się po meczu jest karygodne... Niestety, ale potwierdza się to o czym mówiło się od dawna. Pieszczkom zależy tylko na pieniądzach. Ja rozumiem, że ojciec ładuje w to duże pieniądze, ale podpisując kontrakt wiedział jaka jest sytuacja w klubie i próby szantażowania klubu w ten sposób, do niczego nie prowadzą, poza pogarszaniem atmosfery. Powiedzmy sobie szczerze Krystian nie ma wpojonych takich wartości, jak: honor i patriotyzm, bo nie ma ich jego ojciec. Także ten chłopak żadnemu klubowi nigdy nie będzie wierny. Będzie wierny tylko $$$. Popatrzcie na Gafurowa. On w tym klubie przeżył już wiele, były gorsze i lepsze czasy, ale ani razu nie szantażował klubu.

    Mi w pamięci pozostała jedna sytuacja po ostatnim przedsezonowym sparingu, kiedy był otwarty parking dla kibiców. Mroczka i Gafurow cierpliwie pozowali do zdjęć z każdym zainteresowanym kibicem. A Pieszczek spakował szybko torbę i czmychnął ukratkiem po 5 minutach. Liczy się tylko on, tak został wychowany i wiele już w tym temacie nie zmienimy.

    Chomski dostał ofertę nie do odrzucenia od szejków z Torunia, szkoda że poddał się tak szybko. Aczkolwiek wielu jego decyzji taktycznych nie sposób było czasem zrozumieć...

    Przydałby się Św. p. Romuald Łoś, on potrafił i z g... bat ukręcić... Specjalista od przygotowania toru, jedyna nasza szansa, żeby godnie zakończyć ten sezon...

    P. S. Pokazał się Marcel Szymko, że ma potencjał, ale nie ma sprzętu, wielu kibiców się śmiało przed sezonem, że Marcel będzie blokował pierwszego zawodnika w biegu i... tak rzeczywiście było w biegu z Bjerre, bo co mógł więcej zrobić na takim osiołku.
    Normalnie leze
    Sam piszesz ze ojciec Pieszczka laduje w syna duze pieniadze, wiec chyba moze wymagac aby tez Krystian za swoja prace pieniadze otrzymywal.
    Jesli sie nie myle, to Pieszczek nie chcial u was jezdzic w tym sezonie. Widac czul co sie swieci.
    Honor i Patriotyzm
    Rozumiem, ze Wybrzeze nie placac zawodnikowi ma i honor i patriotyzm
    Moze jestes chory? Ostatnio grasuje wirus jasnogorus medalikus.
    Masz wszelkie objawy zakazenia

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KrisKiller za jego przydatny post!

    Petrov (26-05-2014)

  33. Powrót do góry    #119
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Normalnie leze
    Sam piszesz ze ojciec Pieszczka laduje w syna duze pieniadze, wiec chyba moze wymagac aby tez Krystian za swoja prace pieniadze otrzymywal.
    Jesli sie nie myle, to Pieszczek nie chcial u was jezdzic w tym sezonie. Widac czul co sie swieci.
    Honor i Patriotyzm
    Rozumiem, ze Wybrzeze nie placac zawodnikowi ma i honor i patriotyzm
    Moze jestes chory? Ostatnio grasuje wirus jasnogorus medalikus.
    Masz wszelkie objawy zakazenia
    Jeżeli chcesz pisać o mnie to załóż bloga, może zrobisz karierę, ale najpierw skończ gimnazjum. Mówimy tutaj o meczu i o tym co się stało po, a nie o Twoich polucjach nocnych.

    Pieszczek jeździ Audi, ale przecież nie stać go na jazdę na żużlu. Pieniądze swoje dostanie w swoim czasie, wystarczy poczekać, a nie płakać. Większość klubów nie płaci w terminie i jakoś tam nikt nie płacze (poza Łagutą).

  34. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,741
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,570 w 912 postach
    Polaczkowo pełną gębą. Jeździ Audi więc c**j mu w krzyż, dlaczego ma mieć lepiej ode mnie. Niech jeździ Maluchem a nie cwaniakuje.

    Może wyłóż pieniądze i ty poczekaj skoro to żaden problem.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  35. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,723
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Pieszczek jeździ Audi, ale przecież nie stać go na jazdę na żużlu. Pieniądze swoje dostanie w swoim czasie, wystarczy poczekać, a nie płakać. Większość klubów nie płaci w terminie i jakoś tam nikt nie płacze (poza Łagutą).
    Hmm, to jest chyba zbyt luźna teza. twierdzenie, że "pieniądze swoje dostanie w swoim czasie" w żadnym razie nie wyjaśnia sprawy. Podbnie jak "większość klubów nie płaci w terminie".

    W tamtym roku był wywiad ze Sławkiem Dudkiem. On wyjaśniał, że owszem, w Falubazie też zdarzają się poślizgi. Najdłużej czekali na kasę coś ok. 30 dni. I jak twierdził, to jest termin do zaakceptowania. Ponieważ nie powodował zatorów. Czyli nie tworzyła się taka sytuacja, że zawodnik nie jest w stanie regulować swoich zobowiązań względem swojego teamu, tunera, US czy ZUS. Oczywiście czym lepszy zawodnik, lepszy kontrakt, więc można zbudować sobie większy kapitał. Jak twierdził Sławek ważnym jest również aby całkowicie rozliczyć się z z zawodnikiem do końca października, najpóźniej listopada. Bo to pozwala dobrze zaplanować sobie wszelkie inwestycje w następny sezon.

    I teraz wracając do tematu np. takiego Pieszczka. Aby móc stwierdzić czy chłopak przesadza należałoby wiedzieć ile dokładnie zalega mu kasy klub, od jakiego czasu mu zalega te pieniądze oraz ile już mu klub przelał na konto. Wtedy byśmy wiedzieli czy te pretensje Pieszczka są uzasadnione czy może mocno przesadzone. Wiemy jednak, że Wybrzeże od dłuższego czasu boryka sie z wielkimi kłopotami finansowymi. Co moze powodować spore już zaległości względem zawodników. Co za tym idzie mogły się porobić zatory finansowe u zawodników. Jeśli do tego doszło to nie dziwię się, że zrobił się totalny syf w drużynie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •