Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 121

Wątek: V Kolejka Ekstraligi Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno, 24 maja, godz. 16:30

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach

    V Kolejka Ekstraligi Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno, 24 maja, godz. 16:30

    Niniejszym otwieram. Można lajkować. Mecz zapowiada się równie emocjonująco jak ten z Włókniarzem. Jednak tym razem liczę na lepszy wynik. Wygraną Wybrzeża oczywiście trudno wytypować ale wynik koło remisu, w jedną lub drugą stronę jest pewny. Nie zdziwi mnie wygrana Unii w granicach +8 punktów ale tak samo nie zdziwi mnie wygrana Wybrzeża w rozmiarach +8 punktów. Myślę, że wynik meczowy będzie oscylował w tych granicach.

    Atuty Wybrzeża: mimo wszystko dosyć wyrównana drużyna, silny junior, własny tor (o zgrozo niedawno okazał się być naszym przeciwnikiem jednak tym razem liczę, że Adam ogarnie temat), załatamy jedną dziurę w składzie wstawiając Lindgrena za Gafurova, wyraźnie brylujący ostatnio Jonasson, który moim zdaniem będzie w sobotę prawdziwym liderem Wybrzeża.
    Atuty Unii: mocni juniorzy, czterech zawodników, którzy potrafią pociągnąć wynik (Pedersen, Bjerre, Pawliccy).

    Minusy Wybrzeża: drugi junior Dominik, któremu jeszcze brakuje objeżdżenia z najlepszymi chociaż w zawodach juniorskich już bryluje, dziura w składzie w postaci Marcela Szymko, brak prawdziwego lidera.
    Minusy Unii: dziura w składzie w postaci Michelsena/Balińskiego, Bjerre po groźnej kontuzji, Pedersen wyraźnie słabszy w tym roku, nawet na własnym torze.

    Minusy wydają się równoważyć. Plusy bardziej po stronie Unii ale liczę, że tor skoryguję tą przewagę.

    Obstawiam 47:43 żeby jakiś progres wynikowy pokazać niedowiarkom.

    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 19-05-2014 o 11:20
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar GoTrEk
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    990
    Podziękowania: 31 w 22 postach
    Ja liczę na wyjazdową wygraną - bo jak nie teraz to kiedy Ale czuję, że o wygranej Unii zdecydują dopiero nominowane (liczę na biegowe zwycięstwo w 15 )

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Teoretycznie Gdańsk nie powinien zrobić więcej niż 39 pkt czy Unia pojedzie bez czy z Bjerre
    a jak będzie to zobaczymy...

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Ostatnie dwa mecze Unii sprowadziły mnie na ziemię. Bjerre nam jeszcze nie pomoże swoją jazdą, Nicki znów będzie wolny. Jedyna szansa w dobrych startach i umiejętnej jeździe, by nie dać się wyprzedzić na trasie. Mecz rozstrzygnie się w 14 biegu, bo w 15 będzie 3:3.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,777
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,344 w 708 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    Ostatnie dwa mecze Unii sprowadziły mnie na ziemię. Bjerre nam jeszcze nie pomoże swoją jazdą, Nicki znów będzie wolny. Jedyna szansa w dobrych startach i umiejętnej jeździe, by nie dać się wyprzedzić na trasie. Mecz rozstrzygnie się w 14 biegu, bo w 15 będzie 3:3.
    Myślę, że Unia dość łatwo sobie poradzi w Gdańsku. Traktuję zwycięstwo Gdańska nad Toruniem cały czas jako sensację
    i wykorzystanie sprzyjających zbiegów okoliczności (pierwszy mecz sezonu, kontuzja Warda, kontuzja Sajfutdinova, wpadka Miedziaka etc.).
    Teraz Wybrzeże wygląda już raczej na wypompowane, a lesznianie-leszczynianie będą pragnęli zrehabilitować się za wpadkę z Zieloną.
    Obojętnie, czy z Bjerrem czy bez raczej spokojna wygrana Leszna.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Póki co Leszno jedzie poniżej oczekiwań od początku sezonu więc nie spodziewam się eksplozji talentu waszych zawodników akurat w Gdańsku. O ile nam przed sezonem nie wróżono ani jednej wygranej to w przypadku Unii przegraną do 33 w Gorzowie czy u siebie z Falubazem, można już nazwać blamażem. My w (jak to niektórzy określają) pierwszoligowym składzie uciułaliśmy 30 oczek. Ten mecz jest do wygrania. Liczę na Jonassona, który w końcu dogadał się z silnikami. Przy punktacji Jonasson 12, Madsen, Mroczka, Pieszczek, Lingren po 8 pkt i Marcel Szymko 1 - mamy 45 pkt. Oczywiście ktoś może pojechać słabiej ale przy dwucyfrówce kolejnego po Jonassonie zawodnika - mecz jest do przodu. Na dwucyfrowy wynik stać Madsena, Mroczkę, Pieszczka i Lindgrena. Oczywiście nie wszyscy na raz ale potrzebujemy tak naprawdę jednego z nich. Jak zwykle - dyspozycja dnia zdecyduje ale teraz jest doskonała okazja na 2 duże punkty. W drugiej połowie sezonu podejrzewam, że i Pedersen i Bjerre pozbierają się i będą pewniejszymi zawodnikami.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    O ile nam przed sezonem nie wróżono ani jednej wygranej to w przypadku Unii przegraną do 33 w Gorzowie czy u siebie z Falubazem, można już nazwać blamażem.
    Blamażem to była porażka spasionych kotów w Gdańsku Uważam, że już nic takiego nie będzie miało miejsca do końca sezonu. Unia przyjedzie, klepnie Was do 35 i tyle.
    Moim zdaniem, nie będzie co zbierać

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Pedersen może być zagrożeniem zarówno dla nas jak i swoich. Zakręci się koło 12 punktów, to na pewno. U nas wielką niewiadomą będzie Fredrik Lindgren, a u Leszna zagadką będzie Bjerre.

    W dobrej formie jest Pieszczek, wiatr w żagle łapie Grubas, pewnym punktem wydaje się Madsen. Mroczka nie odpuszcza i zawsze coś przykula.

    Oj wcale nie jest powiedziane że my z 40 nie wyjdziemy...
    PROWOKATOR.... !!!

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez BLACK_ASSASSIN Zobacz posta
    Pedersen może być zagrożeniem zarówno dla nas jak i swoich. Zakręci się koło 12 punktów, to na pewno. U nas wielką niewiadomą będzie Fredrik Lindgren, a u Leszna zagadką będzie Bjerre.

    W dobrej formie jest Pieszczek, wiatr w żagle łapie Grubas, pewnym punktem wydaje się Madsen. Mroczka nie odpuszcza i zawsze coś przykula.

    Oj wcale nie jest powiedziane że my z 40 nie wyjdziemy...
    a Lindgren jedzie? Bo u was do tej pory albo on albo Madsen...

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Póki co Leszno jedzie poniżej oczekiwań od początku sezonu więc nie spodziewam się eksplozji talentu waszych zawodników akurat w Gdańsku. O ile nam przed sezonem nie wróżono ani jednej wygranej to w przypadku Unii przegraną do 33 w Gorzowie czy u siebie z Falubazem, można już nazwać blamażem. My w (jak to niektórzy określają) pierwszoligowym składzie uciułaliśmy 30 oczek. (...)
    Eee tam, też mi coś, miejscowi wtedy ochoczo oddawali sobie biegi.

    A tak poważnie - jak zwykle siłą Unii są biegi nominowane. Jeśli dowiozą wynik w okolicy remisu do XIV biegu to dwa duże punkty z całą pewnością wędrują do Leszna. W końcu na to mamy prawdziwego lidera.
    Pozdrawiam i żałuję, że tym razem nie dam rady być w Gdańsku.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    A ja bym powiedział, że to drugi ulubiony wyjazd Unii. Od 2002 mają w Gdańsku bilans 4-1. Ja wiem, że zawodnicy się zmieniają itd. ale tak samo jest z meczami Unii we Wrocławiu, gdzie od 2007 przegrała raz jeżdżąc u nas co sezon. Co roku pisze się, że to tylko statystyka i na pewno się to zmieni, a tu nadal albo wygrywa Unia albo w najlepszym wypadku remis.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Z palcem w tyłku, nawet uwielbiany przez swoich kibiców Grześ Zengota trzaśnie dwucyfrówkę

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,433
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Z palcem w tyłku, nawet uwielbiany przez swoich kibiców Grześ Zengota trzaśnie dwucyfrówkę
    1 1 D - - ? W sumie dwie cyfry są

    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Póki co Leszno jedzie poniżej oczekiwań od początku sezonu więc nie spodziewam się eksplozji talentu waszych zawodników akurat w Gdańsku. O ile nam przed sezonem nie wróżono ani jednej wygranej to w przypadku Unii przegraną do 33 w Gorzowie czy u siebie z Falubazem, można już nazwać blamażem. My w (jak to niektórzy określają) pierwszoligowym składzie uciułaliśmy 30 oczek. Ten mecz jest do wygrania.
    Zgadzam się z Tobą. Jednak jest małe ale - w niedzielę rano ma dość intensywnie padać u was. Na przyczepnym balon pozamiata tych waszych liderów
    UNSCARED

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    1 1 D - - ? W sumie dwie cyfry są



    Zgadzam się z Tobą. Jednak jest małe ale - w niedzielę rano ma dość intensywnie padać u was. Na przyczepnym balon pozamiata tych waszych liderów
    Szkoda tylko, że mecz odbędzie się w sobotę...

    Tak czy inaczej to Unia jest faworytem tego meczu, Unia musi ten mecz wygrać. Nawet jak pojedziemy bez/z Bjerre, z drewnianym Grzesiem czy Michelsenem...

    pozdr
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 20-05-2014 o 07:42

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    lemur6666 (20-05-2014)

  16. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    a Lindgren jedzie? Bo u was do tej pory albo on albo Madsen...
    W sobotę zapowiada się kumulacja.

    Eee tam, też mi coś, miejscowi wtedy ochoczo oddawali sobie biegi.
    A my taktycznych nie robiliśmy. Zarówno w Tarnowie jak i Gorzowie.
    A tak poważnie - jak zwykle siłą Unii są biegi nominowane. Jeśli dowiozą wynik w okolicy remisu do XIV biegu to dwa duże punkty z całą pewnością wędrują do Leszna. W końcu na to mamy prawdziwego lidera.
    Unia-Włókniarz: 15. (62,03) Bjerre, Pedersen, Walasek, Kildemand 5:1 (52:38)
    Gorzów: 15. (60,47s) Iversen, Kasprzak, Pedersen, Zengota 5:1 (57:33)
    Wrocław: 15. (62,20) Woffinden, Janowski, Prz. Pawlicki, Pedersen (su/w) 5:1 (45:45)
    U siebie z Falubazem: 15. (61,28) Protasiewicz, Hampel, Prz.Pawlicki, Pedersen (d/4) 1:5 (44:46)

    Lider pełną gębą!!! Rzeczywiście zamiatacie!!! Mamy przeje.bane!!!

    Dla porównania pierwszoligowy skład Gdańska:

    Wybrzeże-Unibax: 15. (??,??) Madsen, Holder, Mroczka, Miedziński 4:2 (46:44)
    Tarnów-Wybrzeże: 15. (69,31) Madsen, Vaculik, Hancock, Mroczka 3:3 (63:27)
    Wybrzeże-Włókniarz: 15. (63,31) Kildemand, Walasek, Mroczka, Jonasson 1:5 (34:56)
    Stal-Wybrzeże: 15. (60,57) Zmarzlik, Jonasson, Iversen, Lindgren (d2) 4:2 (60:30)

    Unia zdobyła w 15 biegach łącznie 8 pkt, Wybrzeże 10 pkt. U Was w każdym biegu jechał Pedersen, u nas po dwa razy Jonasson, Madsen, Mroszka, zawodnicy, którzy byliby u Was drugą linią. Chyba nie muszę komentować dalej?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  17. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,433
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Melas się przyczepiłeś tych biegów nominowanych. Wiadomo, że jesteśmy w nich Ciency jak sik pająka.


    Co do soboty i pogody to taki obrazek. Komentarz zbędny. Balon komplet.images.aspx.gif
    UNSCARED

  18. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Przyczepiłem się bo kolega Unista twierdzi, że 15 biegi to wasza mocna strona...
    A prognoza na sobotę jest niezła. Zaczniemy od 4:2, 4:2, 5:1, potem trzymamy wynik do ósmego biegu i można zamykać bajzel po ósmym biegu
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  19. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    We Wrocławiu przed nominowanymi było 4 pkt przewagi Unii byłem pewien wygranej a tu dupa, w Lesznie z ZG przed nominowanymi było 6 pkt choć miałem pewne obawy pamiętając mecz z przed roku liczyłem na wygraną (przecież teoretycznie mamy lepszy skład niż przed rokiem) a tu znowu wtopa.
    Jak przed nominowanymi nie będzie przynajmniej 10 pkt przewagi Unii nie będę przekonany o wygranej mimo że jedziemy z teoretycznie słabszą drużyną. Wolę być mile zaskoczony niż rozczarowany.

    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Przyczepiłem się bo kolega Unista twierdzi, że 15 biegi to wasza mocna strona...
    Miała taka być. Ja zauważyłem nutę ironii w poście Mildury, w końcu mamy Trzykrotnego Mistrza Świata który może i tam się kiedyś pozbiera.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  20. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Obiegowe opinie mówią ,że kto ma Pedersena w składzie ten leci z ligi .... możemy to potwierdzić . W związku z czym los Unii powoli zaczyna się wypełniać a zatem jeżeli ma się spełnić wola nieba złoić dupsko Wam potrzeba . Rozum swoje ,serce swoje... jakoś o wynik się nie boje

  21. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    jakoś o wynik się nie boje
    To ja Ciebie podziwiam Sztucer. Nawet ja się boję o wynik a mam możliwości jak wiesz.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  22. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    9. Leon Madsen
    10. Marcel Szymko
    11. Artur Mroczka
    12. Fredrik Lindgren
    13. Thomas H. Jonasson
    14.
    15. Dominik Kossakowski

    Żarty się skończyły... Wygrana z Toruniem to dla naszych działaczy za mało, wcale się nie dziwię, skoro "wielki" Rydzyland wygrywa u siebie mecze w 14 biegu (vide Tarnów).

    Panie Sztucer, to ja też się nie boje o wynik I cóż że ze Szwecji Dzisiaj nasi "liderzy" obiecująco
    PROWOKATOR.... !!!

  23. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Wygląda na to, że Wybrzeże w niedzielę pojedzie składem "na bogato" Będzie dobry mecz!

    pozdr

  24. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    w sobote, nie w niedziele.
    I to przed odbiornikami tv o ciekawej godzinie

  25. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    w sobote, nie w niedziele.
    I to przed odbiornikami tv o ciekawej godzinie
    Ostatnio zwróciłem uwagę, bodajże lemurowi, że mecz jest w sobotę, a nie w niedzielę. A teraz sam się zakręciłem... No cóż, przyzwyczajenie drugą naturą człowieka

    pozdr

    Wysłane przy użyciu Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 20-05-2014 o 21:45

  26. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Wygląda na to, że Wybrzeże w niedzielę pojedzie składem "na bogato" Będzie dobry mecz!

    pozdr
    ... będzie się działo i znowu nocy będzie mało .... kto biednemu zabroni bogato żyć ?

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sztucer za jego przydatny post!

    Aussie (20-05-2014)

  28. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Jak to "bogato żyć"? O kto powiedział, że chłopaki dostaną kasę za ten mecz?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    BLACK_ASSASSIN (22-05-2014), michalgdansk (21-05-2014)

  30. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Przyczepiłem się bo kolega Unista twierdzi, że 15 biegi to wasza mocna strona...
    A prognoza na sobotę jest niezła. Zaczniemy od 4:2, 4:2, 5:1, potem trzymamy wynik do ósmego biegu i można zamykać bajzel po ósmym biegu
    Melas - czy Ty wiesz co to ironia? Gorzka ironia?
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  31. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Jak to "bogato żyć"? O kto powiedział, że chłopaki dostaną kasę za ten mecz?
    h8v23h.jpg

    Haaaahahaha

    W składzie Leszna przewidują jakieś zmiany? Chodzi mi o tego Balińskiego.. Przyjdzie mu jechać z Pedersenem w biegu to się pozabijają ..

    Edit, heh, Pan Kierownik zyskuje status najczęściej cytowanego ha!
    A według mnie to palicie jana i zasłaniacie się ironią. hyhy

    A tak poważnie - jak zwykle siłą Unii są biegi nominowane. Jeśli dowiozą wynik w okolicy remisu do XIV biegu to dwa duże punkty z całą pewnością wędrują do Leszna. W końcu na to mamy prawdziwego lidera.
    No kurde aż musiałem szukać wpisu, na ironię mi to nie wygląda, ale co ja tam wiem .. czepiam się eh.
    Ostatnio edytowane przez BLACK_ASSASSIN ; 22-05-2014 o 07:45 Powód: paweł duszyński
    PROWOKATOR.... !!!

  32. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Melas - czy Ty wiesz co to ironia? Gorzka ironia?
    Ironia mocno zawoalowana. Wyglądało mi to na wpis leszczyńskiego Taliba
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  33. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sztucer Zobacz posta
    Obiegowe opinie mówią ,że kto ma Pedersena w składzie ten leci z ligi .... możemy to potwierdzić .
    Akurat w tamtym sezonie to dwóch Pedersenów miałoby problem, żeby Was utrzymać, tak mocny skład mieliście. Podobnie zresztą jak w tym roku.

  34. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Akurat w tamtym sezonie to dwóch Pedersenów miałoby problem, żeby Was utrzymać, tak mocny skład mieliście. Podobnie zresztą jak w tym roku.
    Za to dwa lata wcześniej o podobnej sile rażenia skład z Bożenką vel frędzlem ... wystarczył na to aby Was pyknąć.

  35. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Chyba raczej nie. Bjerre 2009 , Andersen 2009 - u Was nie ma teraz takich zawodników.

  36. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Chyba raczej nie. Bjerre 2009 , Andersen 2009 - u Was nie ma teraz takich zawodników.
    Jeżeli już to Bjerre i Vculik ... Hansio Lansio był chimeryczny ten pierwszy miał u nas sezon konia a drugi dopiero wchodził na wysokie obroty. Sezon dopiero się rozpoczął może ktoś zaliczy mega zwyżkę formy .... kto wie

  37. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Akurat Hans nie jechał najgorzej w 2009 roku. Miał co prawda pojedyncze wpadki ale ogólnie dobrze a w Gdańsku rewelka bym powiedział jak na jego możliwości. Przykład:
    Hans w Gdańsku 12, 8+1, 14+1, 10, 11+1, 9+1, 10+1. Kenneth w tych samych meczach odpowiednio: 9+1, 17, 11, 9, 10+1, 10, 10. Na wyjadach Hans gorzej wypadał, zdobywał odpowiednio 6, 3+1, 2, 7, 10, 7. Zaliczyłbym mu dwie wpadki.
    Tak naprawdę to naszą wunderwaffe był Vaculik. Miał sezon konia podobnie jak Kenneth.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  38. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Akurat Hans nie jechał najgorzej w 2009 roku. Miał co prawda pojedyncze wpadki ale ogólnie dobrze a w Gdańsku rewelka bym powiedział jak na jego możliwości. Przykład:
    Hans w Gdańsku 12, 8+1, 14+1, 10, 11+1, 9+1, 10+1. Kenneth w tych samych meczach odpowiednio: 9+1, 17, 11, 9, 10+1, 10, 10. Na wyjadach Hans gorzej wypadał, zdobywał odpowiednio 6, 3+1, 2, 7, 10, 7. Zaliczyłbym mu dwie wpadki.
    Tak naprawdę to naszą wunderwaffe był Vaculik. Miał sezon konia podobnie jak Kenneth.
    Oczekiwania przed sezonem do Hansia Lansia były zdecydowanie inne niż jego wyniki zwłaszcza te z wyjazdów . Od Kenia nikt nie oczekiwał aż takiego skoku formy i tu niespodzianka na plus . Oboje na tą chwilę są cieniem ich najlepszych sezonów ...ale to już nie nasze zmartwienie Tęskno mi do Vaculika

  39. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Ironia mocno zawoalowana. Wyglądało mi to na wpis leszczyńskiego Taliba
    Cytat Zamieszczone przez BLACK_ASSASSIN
    No kurde aż musiałem szukać wpisu, na ironię mi to nie wygląda, ale co ja tam wiem .. czepiam się eh.
    Rozumiem, że nie śledzicie z wypiekami na twarzy naszego wątku klubowego ? Ponadto naprawdę trzeba było przenikliwości umysłu godnego Sherlocka Holmesa aby po kolejnych popisach Unii w nominowanych stawianie na Leszno jako murowanego w nich faworyta nie odczytać jako ironii. Litości.
    Więcej luzu Panowie, mi to wisi kto wygra. Na PO w mojej opinii póki co jesteśmy za słabi - nawet jeśli tam będziemy to 4 miejsce to maks. Nawet życzę Wam dobrego wyniku - fajnie by było, gdyby w dzisiejszych czasach nie tylko kasa o wszystkim decydowała. Pozdrawiam.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    welna (22-05-2014)

  41. Powrót do góry    #37
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Jak sie sprawdzi prognoza to jutro meczu nie będzie - ~16 ma porządnie j..bnąc.
    http://www.meteo.pl/um/php/meteorogr...cname=Gda%F1sk

  42. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Martines Zobacz posta
    Jak sie sprawdzi prognoza to jutro meczu nie będzie - ~16 ma porządnie j..bnąc.
    http://www.meteo.pl/um/php/meteorogr...cname=Gda%F1sk
    No wieść gminna krąży że ma być grubo, zwłaszcza że przez CAŁY ten tydzień była susza, 25, chwilami koło 30 stopni.
    Szkoda... Chłopaki wczoraj trenowali, dziś też ma się odbyć.



    Mildura, powinieneś teraz dostać pokojową nagrodę nobla za wpis, a co najmniej plony podziękowań za obywatelskie zakończenie sporu. Dobra robota.
    PROWOKATOR.... !!!

  43. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Byle 8 biegów odjechać. Zawsze to większa szansa dla nas.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  44. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Jak spojrzy się na prognozy, to widać, że na chwilę obecną nie ma absolutnie żadnych szans, żeby ten mecz się odbył. Powoli można zmieniać plany na jutrzejsze popołudnie..

    Akurat Hans nie jechał najgorzej w 2009 roku. Miał co prawda pojedyncze wpadki ale ogólnie dobrze a w Gdańsku rewelka bym powiedział jak na jego możliwości. Przykład:
    Hans w Gdańsku 12, 8+1, 14+1, 10, 11+1, 9+1, 10+1. Kenneth w tych samych meczach odpowiednio: 9+1, 17, 11, 9, 10+1, 10, 10. Na wyjadach Hans gorzej wypadał, zdobywał odpowiednio 6, 3+1, 2, 7, 10, 7. Zaliczyłbym mu dwie wpadki.
    Tak naprawdę to naszą wunderwaffe był Vaculik. Miał sezon konia podobnie jak Kenneth.
    Hans przychodził do was jako czołowy zawodnik DMP 2008, 5. żużlowiec świata w bez porównania silniejszej stawce niż obecnie. Miał być liderem na średnią w okolicach 2,2. To nie był ten Hans z sezonów 2011-2014...Z perspektywy czasu wszystko wygląda lepiej, ale w tamtym sezonie momentami mieliście go serdecznie dość, a średnia 1,753 to był dramatyczny zjazd.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 23-05-2014 o 22:39

  45. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jak spojrzy się na prognozy, to widać, że na chwilę obecną nie ma absolutnie żadnych szans, żeby ten mecz się odbył. Powoli można zmieniać plany na jutrzejsze popołudnie..



    Hans przychodził do was jako czołowy zawodnik DMP 2008, 5. żużlowiec świata w bez porównania silniejszej stawce niż obecnie. Miał być liderem na średnią w okolicach 2,2. To nie był ten Hans z sezonów 2011-2014...Z perspektywy czasu wszystko wygląda lepiej, ale w tamtym sezonie momentami mieliście go serdecznie dość, a średnia 1,753 to był dramatyczny zjazd.
    Gdyby tak wierzyć meteorologom to okazało by się ,że w sandałach trzeba chodzić w zimę Miało padać ok 21.00 dziś .... a nie padało przynajmniej jak wracałem ze sklepu z 15 min temu Parno zgrabnie i powabnie ... aż chce się dzioba w piwie zanużyc a my swoje GKS

  46. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Problem z pogodą na dzisiaj jest taki, że spore opady występują tylko lokalnie. Póki co mapy nie są na tyle dokładne, by przewidzieć precyzyjnie gdzie i kiedy taki lokalny opad wystąpi. Dlatego prognozy zmieniają się z godziny na godzinę.
    Oby mecz odbył się w terminie.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  47. Powrót do góry    #43
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Jeżeli myślimy o tym aby być w PO musimy wygrać nie tylko ten mecz. W tej chwili Toruń po 4 meczach zmniejszył stratę do nas o 1 pkt. Zobaczymy jak nasi się spiszą w Gdańsku, chyba wiedzą jaka jest stawka tego meczu. Sądzę że wygramy 48-42, ale dopiero w nominowanych.
    Pedersen - 13
    Mikkel - 0 (Zengota)
    Bjerre - 9
    Damian - 2
    Przemo - 10
    Piotr - 8
    Tobiasz - 6


    Madsen - 11
    Szymko - 0
    Mroczka - 4
    Lindgren - 9
    Jonasson - 10
    Pieszczek - 8
    Kossakowski - 0

  48. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    ale dopiero w nominowanych.
    Odważna prognoza biorąc pod uwagę postawę Unii w nominowanych ale ogólnie z punktacją się zgadzam, z jednym wyjątkiem - mniej punktów u Musielaka, kosztem 1-2 punktów więcej u każdego z gdańskich liderów. Wg mnie Wybrzeże minimalnie wygra.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  49. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,793
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Odważna prognoza biorąc pod uwagę postawę Unii w nominowanych ale ogólnie z punktacją się zgadzam, z jednym wyjątkiem - mniej punktów u Musielaka, kosztem 1-2 punktów więcej u każdego z gdańskich liderów. Wg mnie Wybrzeże minimalnie wygra.
    Kim przepraszam maja wygrać??????

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •